PDA

Επιστροφή στο Forum : Football Manager General Discussion

Σελίδες : [1] 2

baben
13-03-07, 16:07
Το FM δεν είναι είναι παιχνίδι , είναι ναρκωτικό. Σε αυτό το θέμα γράψτε ότι θέλετα για το πολυαγαπημένο μας FM. Γράψτε παιχτες που προτείνετε, ομάδες που παίρνετε, προπόνηση που κάνετε και ότι θα μας βοηθήσει.

Μερικοί πάιχτες : Μarcelo (Fluminense), Ratinho (corithians), Ustari (GK), Guardado Andres (DL), Christian Zapata (DC), Luizao (DC, Cruzeiro).

Λοιπόν, σε αυτό το topic, θα συζητάμε τα πάντα για το παιχνίδι Football Manager !!! Μπορείτε να κουβεντίασετε οτιδήποτε θέλετε! Αρκεί, να μην βγαίνετε offtopic, και να μην τσακώνεστε με τους υπόλοιπους users...

killer_13
14-03-07, 00:39
Ωραιο thread! Το ναρκωτικο μας... Καλα το πες!!! :thumbsup:

Κι αλλοι παιχτες: Akinfeev (CSKA), Aleandro Rosi (Roma), Nani (Sporting CP), Moutinho

(Sporting CP), Patricio Araujo (Δεν θυμαμαι ομαδα αλλα ειναι: SW,DC,DM), Billy Jones,

Hamdi Salihi, Ninis (με το official patch 7.0.2 ειναι παρα πολυ καλος), Francisco

Guillermo Ochoa (GK απο America (MEX)), Nicolas Millan (Colo Colo), Kerlon (ενας ειναι,

δεν υπαρχουν και πολλοι:) ), Jose Sosa, Cristian Benavente (Real Madrid C)

gamioli2002
14-03-07, 06:53
gamato paixnidi...

xanthos_4
14-03-07, 09:22
molis xekinate neo pexnidi psakste gia rivaldo exei ena 16xrono parte ton . Episis gia gk o gordon einai ola ta leyta kai gia amyna enas 18 o kaboul .

baben
14-03-07, 10:26
Ευχαριστώ φίλε Killer_13 που συμφωνείς μαζί μου γιατί λέω σε πολλούς τι σου κάνει το FM άμα μπλέξεις μαζί του και δε με πιστεύουν. Θα συμφωνήσω για Gordon αλλά θα επιμείνω να δείτε Ustari και να πάρετε τον Marcelo(DL) οπωσδήποτε. Με ποια ομάδα παίζετε? Εγώ Τότεναμ ή Ατλέτικο Μαδρίτης που είναι οι ομάδες μου. Πείτε μου με ποια παίζετε. Και ο Adu (αν και λίγο πεσμένος) παραμένει wonderkid.

laugher
14-03-07, 13:54
ATM prospatho na paro tin premiership me tin Oldham :p
stamatiste na xrisimopoiite to player search kanei kako stin ygeia :p

Thunder Bunny
15-03-07, 08:51
Paides,me astera tripolis paizo,exo 3 sinexomenes superleague kai 2 Uefa.Vevaia eimai sto 2016 gia na ta katafero ayta.Apo paixtes,psakste stin Brazilia gia kapoion Kerlon kai gia Leyrielton...Poli ftinoi,tha skisoun kai tha tous zitane OLES oi megales eyropaikes omades.Dokimaste tous kai tha me thimithite. AAA kai ton Alessio Constantini apo Juve...

fallen_angel82
15-03-07, 12:08
Την πρώτη φορά που έπαιξα ξενέρωσα. Τη δεύτερη έπαιξα για κανά τρίωρο.
Την τρίτη φορά ξενύχτισα ;) Είναι πραγματικά σα ναρκωτικό. Ακόμη και όταν δεν
παίζεις σκέφτεσαι συνέχεια, ποιον παίχτη να πάρω, αυτόν θα τον πουλήσω, χρειάζομαι
ένα δεξί μπακ...Συνήθως παίζω με το Αιγάλεω. Σε 7 χρόνια πήρα 4 double, 1 uefa
και 1 champions league. Προτείνω Lebohang Mokoena, Pazzini, Guerin!

baben
15-03-07, 13:35
Πάντως για να παίζετε ελληνικό πρωτάθλημα πρέπει να έχετε μεγάλη υπομονή και ειδικά με μικρές ομάδες. Δυστυχώς το ελληνικό δε δίνει καθόλου φράγκα στις ομάδες για μεταγραφές. Δηλαδή πως με Αστέρα Τρίπολης θα πάρεις Kerlon? Προτείνω και τον 16χρονο Sherman Cardenas. Τα στοιχεία δε θα σας τρελάνουν αλλά από μπάλα..μπαλάρα. Α ρε Manager μαστούρα...

Thunder Bunny
15-03-07, 22:59
mipos iponoeis oti leo psemata gia ton Kerlon?pes mou se parakalo pos na kano screenshot na sou to anevaso....

Tornado7
16-03-07, 00:20
Schumacher brazil,Palacio argentina,Nilmar molis ginei 28 apla gamaei,Costil france GK kai o o ustari pou leei o filos poli kalos,afhste paidia exw kolisei asxhma.Ayto pou paizw twra ksekinisa me Thrylo,me zitisan arsenal,real madrid alla den efevga kai kapoia stigmh pou varethika piga manchester city kai eimai xronia 2014-2015.Kanas kalos stis asist mesos paizei??

killer_13
16-03-07, 11:34
Εγω τωρα παιζω με Sporting CP με εχουν ζητησει Liverpool, Valencia, Arsenal αλλα επειδη εχω φτιαξει ομαδαρα δε το κουναω. Εχω παιξει ξεκινωντας με Παναθηναικο (συνεχισα σε Marseille-Liverpool) και ενα αλλο με Osasuna (και συνεχισα σε At. Madrid-Man Utd). Ειμαι κολλημενος με το παιχνιδι. Οπως ειπε και ο φιλος ακομα κι οταν δεν παιζω (λιγες ειναι αυτες οι ωρες:) ) σκεφτομαι τι παιχτη χρειαζομαι ποσα λεφτα θα δωσω κτλ

baben
16-03-07, 13:12
AntreasM77 με παρεξηγησες. Λόγω μεγάλης καψούρας για τον ΟΦΗ (εκτός από Τότεναμ και Ατλέτικο Μαδρ.)προσπάθησα να παίξω με Οφη και ήταν στην αρχή του παιχνιδιού καταχρεωμένος. Στο τέλος της πρώτης χρονιάς και παρά τη δεύτερη θέση στο πρωτάθλημα τα φράγκα που πήρα ήταν ψίχουλα. Για αυτό στο είπα. Δεν υπονόησα τίποτα για την πάρτη σου. Αλλωστε μην ξεχνάς είμαστε όλοι όλοι άρρωστοι συνάδερφοι Μανατζεράκηδες. Κατανόηση...

Kaiowas
16-03-07, 13:14
Τον Giovanni 16 χρονο απο την Μπαρτσα εχει καταφερει κανεις να τον παρει? Εχω ακουσει τα καλυτερα αλλα η Μπαρτσα δεν τον δινει με τπτ (εχω κανει προσφορα 5Μ ευρω και τπτ)

baben
16-03-07, 13:21
Φίλε μου εννοείς το Giovanni dos Santos. Τον παίρνεις μόνο αν έχεις μεγάλη ομάδα στην αρχή (πχ Τσέλσι, Ιντερ κτλ). Τον βάζεις δεξί ή αριστερό χαφ και απλά πιάνει μέσους όρους πάνω από 9! Δες επίσης στην Barcelona C τον Bojan (striker).

Thunder Bunny
16-03-07, 17:23
baben,ok sorry...Alla katalavaineis.Exo liosei mprosta sto pc m me ton Astera kai an kapoios mou pei kati iperaminomai...Sorry...Dokimase kaneis ton italo pou sas eipa i ton Leyrielton?Ton Kerlon vlepo ton kseroun ki alloi....Ti paiktaras....!

baben
16-03-07, 18:23
Κανένα πρόβλημα andreasM77. Ξέρω ότι ο Marcelo (DL) και ο Ratinho (DR) αρχικά είναι λίγο ακριβοί (την πρώτη χρονιά γύρω στα 6 εκ $ ο κάθε ένας) για πρώτη χρονιά αν δεν μπορείτε αυτούς προτείνω:
Van. Borre (Αντερλεχτ, τον συνιστώ μόνο για δεξί μπακ παρά το ότι παίζει πολλές θέσεις)
Bertrant (chelsea U19, 17 χρ. στην αρχή δε θα σας τρελάνει σαν στοιχεία, τον κλείνετε μετά τους πρώτους 6 μήνες παιχνιδιού και είναι ο νέος A.Cole)

dj_giorgos_4
16-03-07, 18:31
teleio 8ema!!!!!!!! pragmatika narkotiko to FM
proteino Ben Arfa - lyon foveros paiktis sto fm05 tn eixa parei ston paok kai ekane telia paixnidia
kostize 50miria

baben
19-03-07, 09:51
Φίλε τον είδα τον Ben Arfa. Μια χρά , ιδίως άμα τον πάρεις στα 19. Θα προτείνω για επίθεση τον Cesar delgado (Cruz Azul, 24 age) τον παίρνεις 4,9 εκ $ αλλά στον ζητάνε 1-1,5 χρόνο μετά για 13-15 εκ, ίσως και παραπάνω.

thkouk
19-03-07, 11:33
Χαίρομαι που ως νέος εδώ βρίσκω και άλλους πορωμένους!
Παρεπιπτόντως, το www.fmgreece.gr (http://www.fmgreece.gr) το ξέρετε; :thumbsup:

baben
20-03-07, 08:53
Χαίρομαι που ως νέος εδώ βρίσκω και άλλους πορωμένους!
Παρεπιπτόντως, το www.fmgreece.gr (http://www.fmgreece.gr) το ξέρετε; :thumbsup:

Φιλαράκι μου αυτά δεν πρέπει καν να τα ρωτάς. Εχουμε μεγαλώσει με τα τέτοια site. Να γράψεις κανένα παίχτη και να δεις τους παίχτες που γράφουμε και να πεις τη γνώμη σου. :smile2: :angel:

killer_13
20-03-07, 11:39
Παιδια παιχτης που δεν τοy φαινεται αλλα εξελισεται σε μεγαλο γκολτζη ειναι ο Yannick Djalo της Sporting CP. Επισης πολυ καλο αμυντικο χαφ γινεται ο Jorge Hernandez

fantom duck
21-03-07, 09:13
Paixtaras einai o Valliatti(Palermo MC), Guarin(DMC), Nikolas Millan(FC), Igor Akinfeev(GK)..Pocongoli(DL)..Arzo(DC,DMC) apla merikoi apo tous paixtares tou Football Manager..

baben
21-03-07, 10:00
Paixtaras einai o Valliatti(Palermo MC), Guarin(DMC), Nikolas Millan(FC), Igor Akinfeev(GK)..Pocongoli(DL)..Arzo(DC,DMC) apla merikoi apo tous paixtares tou Football Manager..

Φίλε μου δες και αυτούς που γράφουμε παραπάνω και δες κυρίως Marcelo (DL, Brazilian). Απλά το κορυφαίο αριστερό μπακ του μανατζερ.

Thunder Bunny
22-03-07, 11:20
K-E-R-L-O-N....kai tha me thimithite oloi sas....

baben
22-03-07, 21:43
K-E-R-L-O-N....kai tha me thimithite oloi sas....

Συμφωνώ και επαυξάνω φίλε μου..:cry:

athouhronis
27-03-07, 22:06
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ Η' ΜΑΛΛΟΝ ΟΜΟΕΙΔΕΑΤΕΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΩ. ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟ Cm ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΗΝΕΓΚΕΝ Η ΩΡΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΟΥΡΓΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ Fm 2007. ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΨΑΞΙΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΑΛΑ ΠΑΙΚΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΔΟΧΩΡΑ. ΕΙΜΑΙ 2013 ΚΑΙ ΕΧΩ ΓΑΥΡΟ ΜΕ 6 ΝΤΑΜΠΛ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΙΧΩΣ ΜΟΝΟ ΚΑΛΕΣ ΠΟΡΕΙΣ ΣΤΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ΣΑΛΟΝΙΑ. ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΟΝ '' Diarra Lassana'' ΑΠΟ ΤΗΝ Chelsea (dm). Ton Rosenberg (ajax-st) Da Costa (portugal - Dlc). Kai ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ "ΤΟΡΟΣΙΔΗ - ΜΑΚΟ - ΜΑΤΣΟΥΚΑ - ΦΑΚΙΝΟ.

luciferakos
04-04-07, 04:38
Φακίνος MC με Καφέ σε AMC με έκαναν χαζό την δεύτερη χρονιά του Θρύλου...
Νομίζω από το roster του Ολυμπιακού, έχουν πολύ ανεβασμένο σε σχέση με την πραγματικότητα τον Borja... Τοροσίδης όλα τα λεφτά, όπως και ένας AML, που παίζει στην ΑΕΛ (Mihelic)... φθηνός και διαπρέπει από τα 19 του κι'όλας...
Πέρα από παίχτες... με τί συστηματάκι παίζετε;;;
Εγώ χρησιμοποιώ ένα 4-3-1-2, με τους δύο ακραίου του κέντρου να κάνουν κίνηση μέχρι και την γραμμή της μεγάλης περιοχής και τον AMC να κινείται προς το πέναλτι :)

P.S Το Football Manager, βλάπτει σοβαρά τον ύπνο (ειδικά για εμάς τους εργαζόμενους)

Kotsor
04-04-07, 14:19
To FM einai ontos koryfi!To agapimeno mou paixnidi ,alla exw kairo na pai3w:cry: den 8ymame paiktes :cry:

iL_ninO
04-04-07, 14:52
Atletico Madrid:Μεσος ορος ηλικιας 23.5, χρονια 2009(ακομα) και με μεγαλυτερο σε ηλικια παιχτη,τον Torres...Εχω παρει ενα Champions League,ενα Uefa,δυο πρωταθληματα,και δυο κυπελα....Πορωση το παιχνιδι και στις νικες και στις ητες.....

baben
05-04-07, 19:24
Atletico Madrid:Μεσος ορος ηλικιας 23.5, χρονια 2009(ακομα) και με μεγαλυτερο σε ηλικια παιχτη,τον Torres...Εχω παρει ενα Champions League,ενα Uefa,δυο πρωταθληματα,και δυο κυπελα....Πορωση το παιχνιδι και στις νικες και στις ητες.....

Ti είπες τώρα φίλε και συνάδερφε μανατζεράκια? Ατλέτικο μαδρίτης?:unsure: Ειμαι από τους πρώτους που φωνάζει πως αυτή η ομάδα προσφέρεται στο Μάνατζερ να κάνεις τρελά πράματα. Πρώτη χρονιά όχι πολλά λεφτά, αλλά μετά αρχίζει το πραγματικό παιχνίδι...Torres, Sergio Aguero, Pablo απλά φηδάνε...:bow: :yawn:

baben
06-04-07, 22:23
Για επιθετικό πάντως αξίζει να δείτε και τον Millan της Colo Colo. Μικρός είναι αλλά βγαίνει ταλεντάκι μια χαρά...

06-04-07, 23:10
Ένας είναι ο παίκτης παιδιά!SHERMAN CARDENAS κολομβιανός.
nikolas millan και zuniga από την Colo Colo

kostas_nik
07-04-07, 07:38
paidia to fm einai porosi. Ego paizo me ton olympiako. parte ton Kristofer Haestad(mc-ml) kai ton Enyama (GK) toys pernetai tzampa kai toys poylate ton ena mexri 14m kai ton allo 7m.

baben
13-04-07, 09:04
ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ

Gordon, Ustari, Luizao (DC), Pablo (DC), Marcelo (DL), Ratinho, Borre (DR), Adu Freddy (AML), Millan (FC), Cardenas, Delgado cesar (FC), Bernant (DL), kerlon, Ben Arfa, Aguero sergio

geo rocky
13-04-07, 13:29
Mbark Boussoufa (apo anderlecht) kai episis ugur yildirim (apo herenveen) aristeri kai deksia meria antoistixa. episis nani apo sporting lisavonas kai <gustavo nery> gia aristero back!!! ton marcelo na ton valei opoios ton exei gia winger tha kovei kolous!! Soley gia DC apo tin gambia

baben
13-04-07, 16:31
Mbark Boussoufa (apo anderlecht) kai episis ugur yildirim (apo herenveen) aristeri kai deksia meria antoistixa. episis nani apo sporting lisavonas kai <gustavo nery> gia aristero back!!! ton marcelo na ton valei opoios ton exei gia winger tha kovei kolous!! Soley gia DC apo tin gambia

Ψαγμένος και συ συνάδερφε...:)

phitos66
14-04-07, 22:25
Pws mporw n t katevasw;

baben
14-04-07, 22:40
Pws mporw n t katevasw;

Αν εννοείς το Μάνατζερ, λογικά να πας στο θέμα με τα ηλεκτρονικά games. Μάλλον θα το βρεις εκεί...

phitos66
14-04-07, 23:40
Ma dn mporw n t kanw download........mporeis n m peis pio sygekrimena;

dj Eazy
15-04-07, 02:11
Ratinho korufhhhhh...alla deite kai ton Sivok. :)

Kώστας
17-04-07, 16:23
Σας μισω ολους σας...:rant: :rant:
Μια χαρα ζουσα μεσα στην αγνοια μου.

Kώστας
17-04-07, 16:26
Ουτε που το ειχα ακουσει το FM που λεει ο λογος και ξαφνικα μπλεχτικα χωρις να το καταλαβω...
Απο ενα απλο παιδι με κανατε Manageroμανη

Kώστας
17-04-07, 16:34
Τεσπα παμε για παιχτες...
Μιας και ειχα ακουσει τοσα καλα για την Atletico Madrid εχω ξεκινησει απο εκει και εχω ξεχωρισει τον Aguero και τον Leo Franco που πιανει μεσους ορους 9.Πολυ καλος πιστευω οτι γινεται και ο Castillo μιας και μεταγραφηκε στην Villareal και εχει πολυ καλα στατιστικα...

baben
17-04-07, 22:24
Τεσπα παμε για παιχτες...
Μιας και ειχα ακουσει τοσα καλα για την Atletico Madrid εχω ξεκινησει απο εκει και εχω ξεχωρισει τον Aguero και τον Leo Franco που πιανει μεσους ορους 9.Πολυ καλος πιστευω οτι γινεται και ο Castillo μιας και μεταγραφηκε στην Villareal και εχει πολυ καλα στατιστικα...

Φίλε Κωστή χαίρομαι που κόλλησες το μικρόβιο και εσύ. Δες παίχτες που έχουμε προτείνει όπως Marcelo, Ratinho, Borre, Cesar Delgado, κα και πες μας τη γνώμη σου και δικούς σου παίχτες...:)

Kώστας
21-04-07, 11:46
Nα ρωτησω κατι...
Κατεβασα το patch 7.0.2 και το εγκατεστησα κανονικα.Οταν τρεχω ομως το παιχνιδι πανω δεξια μου λεει version 7.0
Και επεισης οταν το εγκατεστησα το patch επρεπε να ξανακανω crack γιατι μου ελεγε please insert the correct cd.
Eχω κανει κατι λαθος?

xarhs_xs
24-04-07, 16:23
pezo me aek k apla kseskizo.eftasa 2009.pextes mokoena lebohang kai marko markoski!!!!

xarhs_xs
24-04-07, 16:28
deste ton mirallas!!!!gungor k
guven

xarhs_xs
24-04-07, 16:34
kompany megalos amyntikos!!!!!!!

xarhs_xs
25-04-07, 14:38
o kerlon ti e8nikotita eine ? den ton brisko...help

hp67
25-04-07, 15:31
deste ton mirallas!!!!gungor k
guven

Δυστυχώς δεν εξελίσσεται .....

hp67
25-04-07, 16:13
Βρίσκομαι 25/1/2012.
Ξεκίνησα με CRETEIL Β Γαλλίας , ανέβηκα με την πρώτη .
Επόμενη σεζόν πήρα double δτην Α Γαλλίας .
Επόμενη στο τέλος του πρώτου γύρου με πήρε η DORTMUND που ήταν 18 πόντους πίσω από τον πρώτο . Πήραμε double .
Επόμενη σεζόν πήραμε double και CHAMPIONS LEAGUE .
Επόμενη σεζόν πήγα BARCELONA και πήραμε double και CHAMPIONS LEAGUE .
Τώρα είμαι BARCA ακόμα....

Για παίχτες συμφωνώ με τους περισσότερους που γράψατε .
Γράφω κι εγώ μερικούς . Στους πολύ νέους γράφω ηλικία γιατί δεν ξέρω σε ποιο έτος είστε οι υπόλοιποι ....
GK
Akinfeev , Ustari , Jos Van Vonderen (18)

DF
Sacha Heitmeier 19 wonderkid D RC , Martin Duran 17 DC , Enrico Giovannini 20 wonderkid DC , Oscar Gomez Fernandez 17 DC ,
Dani Alves D/WB R , Ye Hang D/WB L , Angel Marquez 19 D/WB L , Marcin Duda D/WB L

MF
Jonathan De Guzman AM RC , Salvatore Foti AML , ST , Alfredo Espinola 18 AMC ,Jorge 19 wonderkid AM RL

FC, ST
Carlos Vela 22 AM/FC , Nogueira 18 wonderkid ST , Jesus Ochoa 18 ST , Aaron Calvo 16 ST , Rafi Suwardi 17 ST , Sebastian Quiroz 19 FC , Sokratis Boukouvalas 20 AM/FC , Jens Versteeg 19 FC , Jorn Leschinski 20 wonderkid ST

pallerio
25-04-07, 17:54
Ενας ειναι ο παικτης.. LEBOHANG MOKOENA

Βγαζει ματια!!!!!:bow:

Kώστας
26-04-07, 19:48
Παιδια δειτε και εναν νιγηριανο ΑΜ/FC τον Dani.Αυτο ειναι το συστημα και η ομαδα με την οποια παιζω και ειμαι πρωτος στην δευτερη χρονια με διαφορα 6 βαθμους απο την δευτερη BARCA...
http://img457.imageshack.us/img457/756/96796996194396296494396zr6.png (http://imageshack.us)

To Skin πως σας φαινεται?

baben
26-04-07, 21:50
Παιδια δειτε και εναν νιγηριανο ΑΜ/FC τον Dani.Αυτο ειναι το συστημα και η ομαδα με την οποια παιζω και ειμαι πρωτος στην δευτερη χρονια με διαφορα 6 βαθμους απο την δευτερη BARCA...
http://img457.imageshack.us/img457/756/96796996194396296494396zr6.png (http://imageshack.us)

Φίλε Κωστή καταρχήν συγχαρητήρια για την Ατλέτικο. Μόλις τελειώσεις ή βαρεθείς να αρχίσεις και με Τότεναμ.
Παίζεις πάντα με αυτό το σύστημα? πχ ο Ratinho τι απόδοσεις εχει σαν δεκάρι που τον βάζεις? Ο Σειταρίδης κεντρικός αμυντικός? Περίεργο σύστημα γενικώς...
Αλλά αφού κάνεις δουλειά και είσαι πρώτος...μια χαρούλα...:smile2:

killer_13
27-04-07, 00:16
Το κακο (η καλο αναλογα πως το βλεπει κανεις) ειναι οτι οταν ξεκιναω ενα καινουριο παιχνιδι δεν μπορω να θυμηθω ευκολα παιχτες που μου βγηκαν κελεπουρια στο προηγουμενο... Το κεφαλι μου εχει γινει αχταρμας απο τα πολλα ονοματα...

baben
27-04-07, 06:58
Το κακο (η καλο αναλογα πως το βλεπει κανεις) ειναι οτι οταν ξεκιναω ενα καινουριο παιχνιδι δεν μπορω να θυμηθω ευκολα παιχτες που μου βγηκαν κελεπουρια στο προηγουμενο... Το κεφαλι μου εχει γινει αχταρμας απο τα πολλα ονοματα...

Μικρό μπλοκάκι και στυλάκι δίπλα στον υπολογιστή. ακου τον Baben....:smile2:

oliver99fan
27-04-07, 15:12
αλλος ενας φανατικος μανατζερ.
παιζω απο το 2000 οταν ηταν ακομα ο ΑΟΑΝ β εθνικη και επαιρνα προταθληματα και τσαμπιονσ λιγκ. στο φμ07 μπηκα στο κοσμο του εντιτορ. ειμαι παναθηναικος οποτε το εντιτορ ειναι παραδεισος για μενα. το προτεινω λοιπον σε οσους εχουν απογοητευτει απο την ομαδα τους και θελουν να δουν προκοπη. μην το παρεται σαν ανικανοτητα να παιξω οπως ειναι το παιχνιδι (πραγμα που εκανα πρωτα) αλλα σαν ενα εναλλακτικο τροπο
περιμενω αποψεις

baben
27-04-07, 18:22
αλλος ενας φανατικος μανατζερ.
παιζω απο το 2000 οταν ηταν ακομα ο ΑΟΑΝ β εθνικη και επαιρνα προταθληματα και τσαμπιονσ λιγκ. στο φμ07 μπηκα στο κοσμο του εντιτορ. ειμαι παναθηναικος οποτε το εντιτορ ειναι παραδεισος για μενα. το προτεινω λοιπον σε οσους εχουν απογοητευτει απο την ομαδα τους και θελουν να δουν προκοπη. μην το παρεται σαν ανικανοτητα να παιξω οπως ειναι το παιχνιδι (πραγμα που εκανα πρωτα) αλλα σαν ενα εναλλακτικο τροπο
περιμενω αποψεις

Εντιτορ φίλε τι εννοείς? Εξτρα λεφτά και έτσι? Βελτίωση παιχτών κτλ?:smile2:

oliver99fan
28-04-07, 21:12
ναι. βασικα τα παντα.μεχρι και παιχτες, δικες σου ομαδες και δικα σου awards

baben
29-04-07, 14:37

Εντάξει έχει και αυτό την πλάκα του. Πάντως άμα δοκιμάσεις να πάρεις μία ομάδα και να την αναδείξεις με τίτλους και ευρωπη κτλ , θα φτιαχτείς ακόμα περισσότερο με το παιχνίδι. :smile2:

baben
29-04-07, 14:38

Εννοώ φυσικά χωρίς editor , αλλά κανονικά ρε παιδί μου, θα γουσταρεις πιο πολύ, θα δεις...:thumbsup:

4our
29-04-07, 17:52
etsi gia na goystaroyme. pragmati porwsh to game.
psaxnw gia thn ekdosh 7.0.2 toy FM 07 alla tzifos. mporeite na voithisete?
proteinete k kana site opws to fmgreece.gr

4our
29-04-07, 17:55
epishs SIBONISO GAXA(orlando pirates- oxi poly kalos alla poly ftinos), edmilson junior(18etwn), allan(santos), gonzalo higuain

hp67
30-04-07, 16:37

Το skin δείχνει πολύ καλό ! Πως μπορώ να το δοκιμάσω ?

Kώστας
30-04-07, 19:53
www.sortitoutsi.net εχει τα παντα.
Τον Dani τον ειδατε?Δεν εξελισσεται πολυ αλλα ειναι αρκετα καλος...

Πειρατης
01-05-07, 23:06
παιδες ενας ειναι ο παιχτης.guarado apo to mexico.Παρτε τον και θα με θυμηθειτε

hp67
02-05-07, 15:43
www.sortitoutsi.net εχει τα παντα.

Ευχαριστώ , θα το κοιτάξω !

giannias312
03-05-07, 23:59
pedia oriste meriki akoma.. lucas dmc gremio,szetela dany,kevin larsen,leozinho autous thimame pros to paron

jago
04-05-07, 12:58
O αδερφος μου εχει ξεκινησει με Πανσερραικο και εχει φτασει 2032 μαζι με εναν φιλο του.10 πρωταθληματα σερι νομιζω,καμια 5 αρια CHL,ποσα double δε θυμαμαι και το κορυφαιο:Ονομασαν το σταδιο του Πανσερραικου με το ονομα του.Πουλαν ε παικτες[ 50εκατ εναν Kolar(GK)] στην Chelsea,Real,Barca,Valencia...Κατι τετοια κουφα.Φοιτητες ειναι τα παιδια...(Οσοι εχουν απορια ποτε προλαβαινουν)

baben
04-05-07, 16:13
O αδερφος μου εχει ξεκινησει με Πανσερραικο και εχει φτασει 2032 μαζι με εναν φιλο του.10 πρωταθληματα σερι νομιζω,καμια 5 αρια CHL,ποσα double δε θυμαμαι και το κορυφαιο:Ονομασαν το σταδιο του Πανσερραικου με το ονομα του.Πουλαν ε παικτες[ 50εκατ εναν Kolar(GK)] στην Chelsea,Real,Barca,Valencia...Κατι τετοια κουφα.Φοιτητες ειναι τα παιδια...(Οσοι εχουν απορια ποτε προλαβαινουν)

2032? Ω Θεέ μου....υπάρχουν πολλοί συνάδερφοι τελικά....αυτά έχει το αθάνατο φοιτητιλικι....

Kώστας
05-05-07, 09:57
Να κανω μια ερωτηση για τον editor.Προσπαθησα να τον χρησιμοποιησω για να φτιαξω εναν παιχτη αλλα ακομα και οταν ξεκινησα new game δεν τον ειχε...
Μπορει να μου πει καποιος τι πρεπει να κανω...

Magneto
05-05-07, 12:29
Gonzalo Higuain reeeeeee :rofl:

Magneto
05-05-07, 12:36
gia pextes protinw:

Faty DC
Maduro DC DMC
Barzagli DC
Borre DR
Gago DMC
Maxi (fysika tis Atletico) MR,AMR
Villa FC
Torres FC

autous gia thn wra :angel:

hellogr
06-05-07, 16:28
endiaferetai kanenas na paiksoume online fm? :)

manwlis1
07-05-07, 03:16
nai pws to psaxnw kairo please pm me opoios 3erei!!!!!!!!!!!!!!!1

Kώστας
08-05-07, 17:37
Aπαντηστε please στην ερωτηση για τον editor...

papas1234
10-05-07, 14:20
ustari,marcelo(dl),diego godin(dc),hector moreno(dc)gonzalocastro(dr) matias fernandez(colo colo), de guzman marc crosas, omar andrande, gonzalo higuain , nacer barazite, kerlon, freddy adu, nik besagno,wijnladum, bojan, giovanni dos santos kai polloi alloi

Spanish_Archer
11-05-07, 14:29
yparxei enas paikths, diego gavillan an thymamai kala, epaize palia sthn newcastle. einai akrivos gia ta ellhnika dedomena alla thymamai oti ton dinei daneiko sto poly xalaro. paizei (A)MR kai vazei goal. :P

thanos75
16-05-07, 13:07
paidia,enas ap'tous kalyteros GK sto FM2007,einai o fernadez tou PAOK.Parte ton me kleista matia.

mikroulis
18-05-07, 18:06
Paidia molis xekinhsa apofasistika ena kalo prwta8lhma me thn agaphmenh mou omada sthn agllia..middlesbrough... Proteinw ton Stewart Downing apo ayth thn omadara!!!

apollwneios
18-05-07, 21:23
rybka-gk, higuain-fc, mascherano-dm, cardenas-amrc, millan-fc, zuniga-fc, luizao-dc, akinfeev-gk, guarin-dm, vanden borre-dr

lefteris8
19-05-07, 01:03
poly apla:guarin,pavic,szetela(ergaths),vitti,mokoena,hleb(oxi ths arsenal)jose luis silva,santana ruben,zuniga

baben
21-05-07, 12:07
Paidia molis xekinhsa apofasistika ena kalo prwta8lhma me thn agaphmenh mou omada sthn agllia..middlesbrough... Proteinw ton Stewart Downing apo ayth thn omadara!!!

Για Downing μέσα απολύτως....

akis-ns
21-05-07, 16:14
Akouste paidia loipon .to site den to hksera
vevaia to football manager einai ontws pwrwsh
apo paiktes. parte :

Libis adres Arenas (GK)
Dennis Cagara (DL)
Cesare Bovo (DC)
Labinot Harbuzi (AMC) tha ton poulhsetai se trelh timh gia to kostos pou ton agorasate
Freddy adu AM\FLC to idio isxyei kai gia ayton
Freddy Guarrin (DMC) foveros
Daniel Fredeihm Holm (FC) poly goaltzis TOn pairnetai me 2 Myria kai kanetai doyleia sas
Fernanto Cavenaghi (SC) vevaia thelei fraga alla to paidi kserei trelh mpala . eeee apo to na paretai kanena owen me 20 myria kai paparia parte ayton . na katalavetai exw Man.United kai o Rooney trwei pago evale 24 goal sthn premiership , 3 goal sto kypello kai 12 sto champions league

GOGSUI
22-05-07, 13:45
re killer_13 pow to ekanew ayto ? ξεκιναω παντα με τη Βαζελαρα πρωτη χρονια παιρνω νταπλ και ευρωπη καλουτσικα ! δευτερη χρονια πρωτος γυρος ειμαι τριτος και με ξευτιλιζει ο γαυρος και τα παραταω ! τι συστημα παιζεις ? για να σου κανουν προταση μεγαλες ομαδες πρεπει να γραφεις πολυ καλα !!!

geokir
22-05-07, 14:37
paidia,enas ap'tous kalyteros GK sto FM2007,einai o fernadez tou PAOK.Parte ton me kleista matia.
poli kalos o Dani..
kai super o higuain i adinamia mou

exoristos1
22-05-07, 21:20
geia sas paides na rotiso kati an xerete. agorasa prosfata ena laptop kai exei vista kano kanonika tin egkatastasi tou fm 2007 bazo kanonika to cr.... patao na mpo sto paixnidi alla mou kolaei mipos den einai gia vista to paixnidi i prepei na katebaso kati akoma gia na paixi?

ZERO COOL
23-05-07, 10:12
geia sas paides na rotiso kati an xerete. agorasa prosfata ena laptop kai exei vista kano kanonika tin egkatastasi tou fm 2007 bazo kanonika to cr.... patao na mpo sto paixnidi alla mou kolaei mipos den einai gia vista to paixnidi i prepei na katebaso kati akoma gia na paixi?

File mou exoristos1 nomizw oti xreiazetai na katevaseis ena arxeio patch gia na paiksei..tha to vreis mesa sto site ayto ! :rofl: An de ginei isws na ftaiei kati allo gt sta laptops duskola paizoun KALA ta games!!

johnpas44
25-05-07, 17:56
paidia pos kaneis anazhthsei paixton symfona me to onoma?k proteinomeno systhma?paizo me paokara lefta den yparxoyn omos kanena mikro kalo paixth?

koumiwtaki
26-05-07, 07:09
o kalliteros paixtis sto paixnidi einai o michael ballack. tha paizei mexri ta 38 tou kai tha einai olo teleios...... :)

xarhs_xs
01-06-07, 11:29
gia mena me diafora o pirlo k o aguero!!!!!idios o deyteros epa8a plaka!!!!!

panieromnimon90
09-06-07, 23:57
Ξεκίνησα να παίζω Manager απο το 2001,καταλάθως βέβαια,ήμουν μικρός τότε δεν ήξερ και καλά αγγλικά...καταλαβαίνεται...Τώρα όμως κλείνω κάτι 12ωρα απο μπροστά και παίζω!...Τώρα έχω πάνω απο δυο μήνες να παίξω(εξετάσεις!!!) αλλά το καλοκαίρι...Τον Ολυμπιακό παίρνω πάντα και την εθνική Ιταλίας παράλληλα

minas7
10-06-07, 22:28
na rwtisw kati, epeidi den exw prolavei na to paiksw katholou...ti diafores exei apo to proigoumeno?

legolas4
13-06-07, 11:20
ευχαριστω παρα πολυ εισαι πρωτος

legolas4
13-06-07, 12:09
megale me eftiakses

folektoras
15-06-07, 13:14
Paides egw phra enan Inostroza.Einai apo thn chile kai vgazei matia....Alla kala paixtakia einai:Maximmiliano Moralez,Kristian Sarkies,Zizov,magnus wolff eikrem,Ocho.Epishs poly kaols gia ellhniko prwtathlima einai o Balafas fthnos kai paixtroni...

Kώστας
16-06-07, 13:56
Μα καλα... κανεις δεν ξερει να μου απαντησει για τον editor?
Tεσπα... παρτε Lebohang Mokoena και Mauro Esposito με κλειστα ματια.

Θοδωρής
23-06-07, 15:56
Σας παρακαλώ εγώ θέλω μόνο να μου πείτε πως μπορώ να το κατεβάσω γιατί απ'ότι φαίνεται είμαι από τους λίγους που δεν έχει παίξει ποτέ.
Επίσης άκουσα κάτι για Patch, αν το έχετε κι αυτό... :)

killer_13
23-06-07, 19:53
Πηγαινε εδω:

http://www.thegreekz.com/forum/showthread.php?t=107027&highlight=Football+Manager

4our
24-06-07, 11:16
Re Mages Thelw Na Pai3w Online
Voithiste Me

4our
24-06-07, 11:20
Egw Eimai Me Bielefeld Sthn Germania. Prwth Xronia Swthika Sto Para 5, Deyterh Xronia Omws H Omada Arxise K Epaize Mpala Me Apotelesma Thn 4h Thesh Sto Prwtathlima K Phga Mexri Hmitelika Kypelloy Opou Exasa Apo Bayern....
Twra 3h Xronia Eimai 3os Liges Agwnistikes Prin To Telos K Sta Hmitelika Toy Uefa Opoy Paizw Me -kratitheite- Paok!!!!!!
Proteinw Kerlon,ben Sahar, Cardenas,gareth Bale

Tryfonasp
24-06-07, 11:21
thymamai ton eauto moy mazi me akoma ena filaraki na pezoume championship manager kai argotera fm (afou eixe dialithei i omada tis eidos) apo tin xronia 95-96... den tha pw kati parapanw.....exw oli ti seira twn paixnidiwn...twra kanw apotoxinwsi..

4our
24-06-07, 11:23
an 3erei kaneis pws na pai3e online as me voithisei.......

Tryfonasp
24-06-07, 11:29
pote vgainei to kainourgio fm?

4our
24-06-07, 11:57
Loipon Mages Eftia3a Server
Elpizw Na Doulevei
85.72.100.106 K O Code Einai 19911991

pantrif
25-06-07, 12:46
mages gamei o viera(gk)villareal kai o lenny(fluminense) koita kai brazilu21

Θοδωρής
25-06-07, 23:44
Πηγαινε εδω:

http://www.thegreekz.com/forum/showthread.php?t=107027&highlight=Football+Manager

Απλά Ε-Υ-Χ-Α-Ρ-Ι-Σ-Τ-Ω :)

hondamaniac
28-06-07, 15:26
guyz giovanni torre (fc) apo portsmouth kai gabriel torje (amr) roumanos paixtaras apla deite tous kai den tha hasete

stardreamer
03-07-07, 23:33
mages polu kaloi paixtes mou exoun vgei oi exois...Aktas Kubilay,thomas muller,blaise guei,kai dennis jong.eidika o teleutaios petaei minimoum 45 goal sto protathlima!

sr4
04-07-07, 00:25
pedia exo ena provlima...Pao kai anevazo tin proponisi kai meta apo ligo xanakatevenei sto medium apo moni tis.ti lete na ftaiei??

Kώστας
05-07-07, 12:42
Loipon Mages Eftia3a Server
Elpizw Na Doulevei
85.72.100.106 K O Code Einai 19911991

Gia dose liges plirofories parapano...
Ti prepei na kanoyme gia na paiksoume online

Θοδωρής
09-07-07, 00:04
Δε σας τη σπάει που το όλο παιχνίδι είναι τυχαίο?
Δε σας τη σπάει που δεν παίρνετε έλεγχο την ώρα του ματς?

Εμένα αυτά μου τη σπάνε σε αυτό το παιχνίδι.
Δεν ξέρω αν έχετε παίξει Total Club Manager 2004 που συνδυάζεται με FIFA 2004 και κάνουν το Football Fusion.Ήταν κορυφή.

Έχω αποφασίσει να ασχοληθώ, αλλά δεν μπορώ να παίρνω πχ Ολυμπιακό, να παίζω ένα φιλικό με Ραπιντ Βιέννης, να πηγαίνει 2-2, να το ξαναπαίζω και να κερδίζω 6-1.

Αν έχετε να μου προτείνετε μερικά πράγματα βασικά που πρέπει να ξέρω ώς Manager, παρακαλώ :)

VAN HELSING18
09-07-07, 11:02
to pexnidi einai porosh.exo kanei to adynaton mia kai eimai gamer(den eimai psonio).Pira me thn aek proth xronia champions league.telikos arsenal-aek 0-1 sto 87 o lybe o theos.Gia na mathete to pan einai to systhna proponiseis.ama to ftiazete sosta oi pektes ektoxeyode sta ipsoi.kaade to kai tha dite!!!!!!

Θοδωρής
09-07-07, 23:00
Πως τους βάζω να κάνουν προπόνηση?

VAN HELSING18
10-07-07, 07:39
sthn proponisi file theo toys bazeis sti training.ekei patas new kapoy dexia.ekei poy grafei general.tha to deis.meta prepei na rithmiseis tin proponisi sosta.to paramikro lathos kai o pextis paei ston pago

gablord
10-07-07, 11:08
πως βαζω να παιξει το ματς?

Kώστας
10-07-07, 11:48
zboing:slap: :slap: :slap: :wall2: :wall2: :wall2:

kostis kokkalis
10-07-07, 19:06
παιδια εκτος απο marcelo παρτε οπωσδηποτε anderson απο porto και rafinha απο schalke και στειλτε μου προσωπικο μην να μου πειτε

stardreamer
13-07-07, 22:35
magges xekinisa me Ari meta phga kata seira Ethniki ellados Barnsley Lille kai tora eimai Real madrid sto 2019.apisteutoi pextes Dennis Jong GIA ST,Robin Rousseau GIA AML/FC, Thomas Muller gia ML,Blaise Guei gia MR,Aktas Kubilay DMC,F Forestieri,Zied Gtary gia dl

mtheod
14-07-07, 14:18
proteinw..... cabaye,da mota,catalina,natali,fabinho,marcelo,matsoukas_pitsiriki tou olympiakou emena sthn eurwph 16 xronwn 6 goal),iakovenko,vitti,millan,boskailo,mirante ( gk),ryan babel,eans ths city p paizi dc dmc richards nomizw,

marv
15-07-07, 15:17
ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΝΑ ΔΑΠΑΝΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ 10 ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΟΝ LEONARDO PISCULICHI ΤΗS ARGENTINOS JUNIORS KAI TΩΡΑ ΤΗΣ ΜΑΓΙΟΡΚΑΣ.

orfex
23-07-07, 23:46
ama deite ton Sir Elia Christodoulou na paizei enna shesete oulloi pano sas!!!!

huhutos
24-07-07, 02:31
Gia sas paides,kosti gia to editor prepei na kaneis back up to original data oste na min exeis kanena provlima stin sunexia kai na to soseis se ena new name (oxi default)

Kai otan milame gia editor milame panta mono gia na ftiaxeis ton euato sou kai na ton afiseis na vgeis stin tuxi..
prosopika paizo apo premier manager..mexri twra fusika sto Fm 07

efoson kserete ton Cardenas epivalete na kserete kai ton Antony Tapia AM/FC
(Deportivo Cali). Ta kartel vgazoun apisteutous pextes kai pane sxedon padou...

O villa einai o kaluteros FC tou FM (panta kata tin gnomi mou)an ton valeis se sustima 4-3-3 sto kentro tis epi8esis.. An kai megalos gia to roster mou..

Edilson D/WR B (Avai)
episis kosti o ratinho einai panta back..O logos..?
Maicosuel AM RC (parana)
Den eimai poli liomenon apla mono kamenos..
kalo kalokairi guys....!!!!:rofl:

konpet1
27-07-07, 19:06
cadelago(DLC) kai lebohang Mokoena(AMRC,FC)

konpet1
28-07-07, 13:20
a episis kai czaplinski(GK) polonos pitsirikas

mit_kasimatis
05-08-07, 01:44
re paidia exei search to manager an nai pou einai???ennow na grafw ta onomata twn paixtwn pou protinete kai na tous briskw.

georgioalas
05-08-07, 10:46
re filarakia pos pairname to patch?

geotolios
07-08-07, 16:50
Οτι και να πει κανείς γιαυτό το παιχνίδι θα είναι λίγο...απλά ΠΩΡΩΣΗ.

Vaggelaros
08-08-07, 13:52
paidia ti na leme tora
mprosta: kambourov. nikolas milan
kentro: sherman cardenas , mokoena, eduardo costa, kranjcar(akribvs alla gamaei)
amina:parisio.zapotocny,chimbonda,vanden borre
terma: mantepse...... tim howard..
Kai fisika an sas vgei to megalo asteri adu

liakos_79
14-08-07, 21:13
daniel schwaab (d/wbr),joris delle (gk),jack cork (dc),michel schmoller (dc,dm),francisco merida (amlc),juan manuel torres (dm)...pitsirikades kalloi...Ante kai kala xenuxtia mages...

mpesa
17-08-07, 15:41
toto tamuz,lima(epithetikoi)felipe(AMR)mngomeni(AMLC,FC).

ggplus
17-08-07, 22:47
Paidia asxeto,alla sto 2052 to paixnidi stamataei...Ti skata 69 xronwn kai meta telos?Egw panta i8ela na meinw manager mexri ta 85 mou...
Oso gia paiktes, tous perissoterous tous eipate,kai autous pou 8a pw tous pairneis mono me polla gkafra... alla einai oi paiktes...
GK : Oscar ustari , Maarten Stekelenburg
DR : Micah Richards, Eduardo Ratinho
DL: Leighton Baines, Olivier Deschacht
DC: Steven Taylor, Daniel Agger, Raul Albiol, Nunes, Josou Sarriegi (kala,mia plaka ekana ki egw,min barate...)
MR: Rafinha, Iraola
ML: Nani, Schweinsteiger
MC: Raul Garcia, Arango, Joao Mutinho
FC: Jo (asuzititi), Daniel Sturridge, Bojan

mpesa
28-08-07, 16:13
pws stelneis enan scouter na sou psaksei se kapoia ipeiro 'i xwra gia paixtes?an mporeite peite moy ligo ta bimata.thelw na mou vgalei mnm kapoia stigmi kai na mou pei oti o tade scouter vrike autous tous paixtes.euxaristw

hik0
23-09-07, 00:44
renato augusto (AMRLC) , bojan (ST) , vincent enyeama (GK) , lebohang mokoena (AMRC) , anthony vanden borre (DR/WBR) , moussa dembele (ST) [paixtura!] , kevin mirallas (AMRC/FW) , loic abenzoar (DRC) , joao martins (AMC) , angel bernabe (GK)
KALO LIWSIMO MAGKES + anamenume me treloooo endiaferon fm '08 :D

agelnick
23-09-07, 12:34
pos tha katebaso ena podosferaki bre paidia????????????????//

dmcvagelis
02-10-07, 21:29
gia CB garay gia gk ustari i kameni... den ksero amatous exete pei apla tous leo

kasdim
11-10-07, 18:26
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΡΩΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΤΟ ΕASPORTS FM 07 ξερει κανεις που μπορω να βρω κανα crack??????
please help!!!1

lockyfc
12-10-07, 16:15
mages akouste
brazil:leyrieton,kerlon,schumacher,marcelo,leandro lima,diego,jo
argentina:gago(to kalytero DM toy manager)ustari,forestieri,laurito
mexico:esparza,araujo,delgado,f.ochoa gp
america:freddy adu,altidore
russia:igor akinfeev
bulgaria:kostadinov
s.africa:mokoena alla gia omades tipoy paok kai oldham tom perneis 650k kai ton poulas 6 m
episis n.millan episis kalos alla oxi gia megales omades
guarin,ben arfa,jonathan de guzman,ismael ailssati
sneider,van de borre,bojan,c.marica,tuia(to kalytero DC paizei lazio kai einai 16 xronon)h.saivet,ben sahar(israil),okaka,g.rossi(m.und)scott sinclair,joao moutino,manuel fernades,matias fernandez,huntelaar,nani,kai para polloi pou variemai na grapso
pantos ego opote pairno mia omadame kapoio badget giro sta 10 myria to champions league to pairno avava me tous paiktes aytous

SiLv@
12-10-07, 16:47
re paidia exei bgei h 8a bgei kamoia ekdosh pou na einai sta ellhnika?giati to goustarw polu auto to paixnhdi alla den 3erw kala agklika...an mporei kapoios as mou pei euxaristwo...:)

GOTTHARD
13-10-07, 20:53
λοιπόν χαίρομαι ποθ βρήσκω κόσμο εδω που παιζει ακόμα. Εγω το εχω απεγκαταστήσει γιατί δεν πήγαινε αλλο. κοντευα να χωρισω. ειχα αρχίσει να παίζω με manager γενικά κάπου στα τέλη 80 με αρχές 90. ενα παιχνίδι στην amiga είταν τότε και λεγόταν The manager. είχε το παιχνίδι του kick off. αν καποιος το ξέρει καταλαβαίνει τη λέω. πάντως απο τότε κρατανε τα ξενύχτια. Αντε τώρα να δούμε τι θα κάνουμε οταν βγεί το FM08.

robben
16-10-07, 13:40
paidia pote tha bgei to fm? kserei kaneis mipos tha to bgaloyne kai sta ellinika?

tsaoysos
16-10-07, 23:34
kalos

Valolthrass
09-11-07, 11:34
Για πρώτη φορά δοκίμασα και παίξαμε με ένα φίλο online και ήτανε το κάτι άλλο..Κάθε χρόνο και καλύτερο και σε stats, gameplay..Αν φτιάξουν λίγο και τον αγώνα (δεν θέλουμε τρελά γραφικά)..Anyway νομίζω πως το παιχνίδι είναι τζετ..

SiLv@
09-11-07, 12:14
re paidia 8elw na pai3w fm alla den 3erw kala agklika ti na kanw?pws mporw na 3ekhnisw...???hparxh edw mesa kapoio thread gia tous kainourious pou 3ekinane to paixnidi auto????

antonis4171
09-11-07, 19:58
παιδια εχω προβλημα.εχω nvidia ge force 7600gt και το fm 08 που το εχω παρει γνησιο δεν μου το ανοιγει.αν ξερει καποιος ας πει γιατι εχω σαλταρει.το περσινο το επαιζε τελεια!περιμενω βοηθειααααααααααααα!!!

tom_zola
05-12-07, 14:39
παιδιά έχω καιρό να ασχοληθώ με manager και τώρα λέω να το ξαναπιάσω. Όλα αυτά που λέτε εδώ σ'αυτό το thread σε ποιο football manager ανήκουν?? Στο 2007??
Εγώ λέω να πιάσω το 2008. Αξίζει..??
Ευχαριστώ και καλό κάψιμο...

don_stefanos
05-12-07, 18:07
to manager einai to kapsimo. aristero back antunes apo roma.tin defteri xronia omws erxetai kai gia epithesi zarate me 3-4m erxetai kai einai megalos gkoltzis

chrisk-7
06-12-07, 12:34
sumfwnw me ton killer_13...eixa parei k egw th sporting k o Djalo GAMAGE!!!
parte ton,paixtaras..k o moutinho einai polu kalos..
celsinho brazil,ogbuke fthnos nighrianos k fusika an kaneis parei megalh omada Huntelaar (antikatastaths tou V.Nistelrooy)

mrmaiden
06-12-07, 17:58
Paixnidara gia assylipto liosimo!Tora pou vgike kai to patch rollarei kalytera!

baben
12-12-07, 12:36
Προτείνω κεντρικο αμυντικο Breno (DC, Brazil), Wonderkid. Φυσικά το FM 2008. Απλά ασύλληπος...

babis972
12-12-07, 16:56
exi kanenas to crack gia to fusball manager 2007 to germaniko ?????

vaskos 4
23-12-07, 23:59
gnorizei kaneis gia online? as me enhmerosei opoios kserei

mikroulis
03-01-08, 15:36
Υποτίθεται οτι είστε ΦΑΝΣ του παιχνιδιού;;;Γιατί;;;Επειδή βρίσκεται καλούς παίκτες;;;Δεν υπάρχει πιο εύκολο πράγμα στο παιχνίδι αυτό...! Θέλω κάποιους που είναι πιο "ψαγμένοι" ώστε να μιλήσουμε για training και tactics! Οι παίκτες βρίσκονται και αποκτούνται...με λάθος προπόνηση όμως θα είναι πάντα στο 80% το condition και θα τραυματίζονται !!!
Φιλικά..

laugher
03-01-08, 18:43
siga re kathigiti :p
o kathenas ti vriskei opos goustarei me to game :p
LLM ftw pantos

leroygr3
03-01-08, 18:59
Mia aporia bre paidia Anoigv thn Default database allazw kapoia stoixeia px.onomata omadwn mou leei na ti swsw meta wpos kai kanw me allo onoma mias kai den kanei overwrite thn default alla otan paw na fortoso to paixnidi kanontas NEw game oi allages den fainontai pouthena san na synexizei na fortonei tin proigoumeni ekdosi pws dialegw poia database na fortosei i pws kanw default tin dikia mou database? exw psaksei alla den vriskw lisi kserei kaneis? antimetwpise kapoios to idio provlima?

vlaxos80
03-01-08, 22:32
εγω παιδια τωρα ξεκινησα να παιζω το μανατζερ με την παοκαρα φυσικα.και την πρωτη χρονια βγηκα δευτερος με 2 βαθμους διαφορα απο τον πρωτο.αλλα πιστευω οτι διαλεξα παικταραδες.
πουλησα φερναντεζ,σαριεγκι,και πηρα τα εξης παικτακια:

eros corradini(GK)μεγαλος τερματοφυλακας.

mika aaritalo(AMRL,ST)τον παιρνεις φθηνα και στον ζηταει ολη η ευρωπη.την πρωτη χρονια μου τον ζητησε η μπαρτσελονα και η ιντερ.

kasper hamalainen(AMRLC)πολυ καλο παιχτακι κι αυτος.

pablo piatti(AMC)μεγαλος παικτης.απο την πρωτη χρονια μου τον ζητησανε 5 μεγαλες ευρωπαικες ομαδες.

cesar carignano(ST)ο ανθρωπος γκολ.πρωτη χρονια και 23 γκολακια.ηδη μου τον ζητανε μεγαλες ομαδες.

cezar lindando(FC)πολυ καλο παικτακι με καλα στοιχεια.

lauri dalla valle(AM,FC)16 χρονων τον παιρνεις φθηνα τον βαζεις στους υ19 για αρχη και μετα απλα πεταει.ηδη τον ζηταει ο γαυρος σε μενα και δεν επαιξε ακομα στην πρωτη ομαδα.

mikroulis
05-01-08, 14:39
siga re kathigiti :p
o kathenas ti vriskei opos goustarei me to game :p
LLM ftw pantos

Δεν είναι οτι το παίζω καθηγητής απλά έχω βαρεθεί να βλέπω ονόματα για μεταγγραφές! Να πούμε και κάτι πιο ουσιαστικό...! :)

mikroulis
05-01-08, 14:44
eros corradini(GK)μεγαλος τερματοφυλακας.

mika aaritalo(AMRL,ST)τον παιρνεις φθηνα και στον ζηταει ολη η ευρωπη.την πρωτη χρονια μου τον ζητησε η μπαρτσελονα και η ιντερ.

kasper hamalainen(AMRLC)πολυ καλο παιχτακι κι αυτος.

pablo piatti(AMC)μεγαλος παικτης.απο την πρωτη χρονια μου τον ζητησανε 5 μεγαλες ευρωπαικες ομαδες.

cesar carignano(ST)ο ανθρωπος γκολ.πρωτη χρονια και 23 γκολακια.ηδη μου τον ζητανε μεγαλες ομαδες.

cezar lindando(FC)πολυ καλο παικτακι με καλα στοιχεια.

lauri dalla valle(AM,FC)16 χρονων τον παιρνεις φθηνα τον βαζεις στους υ19 για αρχη και μετα απλα πεταει.ηδη τον ζηταει ο γαυρος σε μενα και δεν επαιξε ακομα στην πρωτη ομαδα.

Μην κρίνεις τους παίκτες που παίρνεις απο το ΠΟΣΕΣ ΚΑΙ ΠΟΙΕΣ ομάδες σου τους ζητάνε! Φυσικά, ανεβαίνει έτσι το πρεστίζ του παίκτη και το ηθικό του, αλλά έχει μεγαλύτερη σημασία το ΠΩΣ αποδίδουν στους αγώνες!

Συμφωνώ μόνο για την απόκτηση, του cezar carignano(ST)! Είναι όντως ο άνθρωπος ΓΚΟΛ!

Φιλικά, πάντα!

laugher
05-01-08, 18:35
Δεν είναι οτι το παίζω καθηγητής απλά έχω βαρεθεί να βλέπω ονόματα για μεταγγραφές! Να πούμε και κάτι πιο ουσιαστικό...! :)

Ma den yparxei kati poio ousiastiko, an o allos goustarei na pairnei ti kato raxoula, na agorazei 15 paixtes pou vrike sto internet, na vazei mia etoimi proponisi kai to diablo (gia opoion to thymate :p) kai se 3 xronia na pairnei champions league kala kanei. An afto tou dinei xara to paixnidi petyxe to skopo tou, ara paizei poly ousiastika gia ti party tou. :)

sfakas
09-01-08, 20:48
Kalispera se olous!!!Ego pantos skeftomai na fero ena ydrauliko na mou kanei mia egkatastash kai na valo th lekani tis toualetas mprosta sto pc..Kala na pernate!!!

iovis
13-02-08, 09:34
paidia wraia ola afta!!!! kanena patchaki uparxei na anevasete?!!?!??! afto to post einai teleio

iovis
13-02-08, 09:41
kanenas megalos server na bainoume na paizoume online uparxei!?

Hartigan
26-02-08, 11:59
που μπορω να βρω kits των ομαδων της αργεντινης, βραζιλιας και ουκρανιας

vlaxos80
26-02-08, 12:33
που μπορω να βρω kits των ομαδων της αργεντινης, βραζιλιας και ουκρανιας

φιλε μου μπες και δες στο ελληνικο φορουμ του fm2008 ωπου θα βρεις αρκετα εκει η μπες στο sortitoutsi.net ωπου εχει τα παντα εκει σε σχεση με το fm2008.κι εγω απο εκει κατεβασα ολα τα πρωταθληματα απο kits-backgrounds-facepack.

gpepe
26-02-08, 19:04
To sortitoutsi.net πραγματικά πολύ καλό. Χίλια thanks!!!

mpakalis06
26-02-08, 21:25
ειναι οντως ναρκωτικο σωστο..τελειο παιχνιδι..απιστευτο

Md_SarS
26-02-08, 21:49
Paidia oloi oi paiktes ok alla exw mia erwtisi . Sto 07 xerw alla sto 08 pou vazoume ta arxeia pou kanoume download gia na fainontai ta afthentika kit twn omadwn /???

Nassvit
27-02-08, 13:02
Kalispera paidia, na rwtisw kati an gnwrizete....pws mporw na mpw stin database tou paixnidiou kai na valw onomata omadwn kai simaies omadwn? gia to football manager 2008 ennow..
Thanks
Nassos

vlaxos80
27-02-08, 19:48
λοιπον παιδια οτι θελετε να βαλετε, φανελες,σηματα ομαδων,φωτογραφιες προσωπων και background πατε στα εγγραφα μου,στον φακελο sport interactive-football manager 2008-φακελος graphics(αν δεν υπαρχει τον δημιουργειτε εσεις)και εκει μεσα στον φακελο graphics βαζετε ολα αυτα που εχετε κατεβασει.καλο θα ηταν μεσα στον φακελο graphics να δημιουργησετε ξεχωριστους φακελους για να τα εχετε ολα ξεχωριστα και να μη ψαχνεστε.πχ. logos-kits-faces-background.
τωρα για να φαινονται ολα αυτα πατε στο παιχνιδι και οταν ανοιξει κατω δεξια λεει prefences,πατηστε εκει και επιλεξτε display & sound,εκει ξετικαρετε το use skin cache αν ειναι τσεκαρισμενο και επιλεξτε το show background picture αν εχετε βαλει backrounds και θελετε να φαινονται.

Nassvit
28-02-08, 14:23
File vlaxos80 thanks gia tis plirofories....kai pws tha kserei poio simvolo omadas anoikei se poia omada? prepei na kanw kai kati allo, i apla rixnw ta simata omadwn px se ksexwristo fakello logo sto fakello graphics??? i px poia photo paixti anoikei se poion paixti?

vlaxos80
29-02-08, 16:49
File vlaxos80 thanks gia tis plirofories....kai pws tha kserei poio simvolo omadas anoikei se poia omada? prepei na kanw kai kati allo, i apla rixnw ta simata omadwn px se ksexwristo fakello logo sto fakello graphics??? i px poia photo paixti anoikei se poion paixti?

οταν τα κατεβασεις απλα τα περνας μεσα στον φακελο που σου ειπα και αυτο τα αναγνωριζει απο μονο του.αρκει να κανεις αυτο που ανεφερα πιο πανω στα prefences.και για να μη μπερδευεσε και ψαχνεις μετα να τα βαζεις ολα ανα πρωταθληματα ξεχωριστα.πχ.ολες τις φωτο παικτων της super league να τα βαζεις σε ενα φακελο που θα λεγεται super league κτλ.για ολα τα πρωταθληματα(αλλα απο το sortitoutsi ως συνηθως τα βρισκεις ολα μαζι)αν σε καποια πρωταθληματα βρισκεις ξεχωριστα τις ομαδες και οχι ολες μαζι σε ενα megapack αρχειο φτιαξε εναν φακελο πχ.premier league και βαλε μεσα πχ.τα faces-logos-kits για να τα εχεις ολα μαζι σε εναν φακελο πιο συμαζεμμενα.αν ειναι ενα αρχειο ομως το οποιο εχει ολες τις ομαδες του πρωταθληματος βαλτο μεσα οπως ειναι με τον φακελο γιατι δεν χρειαζετε να κανεις εσυ αλλον φακελο μιας και θα τα εχει ολα μαζι στον φακελο που κατεβασες εσυ .και φυσικα οτι κατεβαζεις αν ειναι συμπιεσμενα τα αποσυμπιεζεις και τα βαζεις μεσα.

baben
29-02-08, 16:58
Υποτίθεται οτι είστε ΦΑΝΣ του παιχνιδιού;;;Γιατί;;;Επειδή βρίσκεται καλούς παίκτες;;;Δεν υπάρχει πιο εύκολο πράγμα στο παιχνίδι αυτό...! Θέλω κάποιους που είναι πιο "ψαγμένοι" ώστε να μιλήσουμε για training και tactics! Οι παίκτες βρίσκονται και αποκτούνται...με λάθος προπόνηση όμως θα είναι πάντα στο 80% το condition και θα τραυματίζονται !!!
Φιλικά..

φιλε αυτο εξαρταται κ απο το πρωταθλημα που παιζεις..πχ στο ελληνικο, οι παιχτες ειναι παντα 98-100 % αφου παιζουν καθε 5-6 μερες, αντε κ τα ευρωπαικά...στο αγγλικο εχεις ματς καθε 3 μερες...ειναι λιγο πιο ζορικο....

nicgla
18-03-08, 17:29
re pedia gia antigrameno game manager 2008 kanas server gia online yparxei???eyxaristw

nicgla
18-03-08, 17:32
re pedia yparxei kanas server gia online game fm 2008 gia antigrameno game???eyxaristw
carlos vela,saivet henri,luci,eduardo(botafogo)

Slipkot
18-03-08, 17:52
Min postarete dio fores ta idia pragmata!!! :judge::judge: Yparxei kai to koumpaki mou leei edit :sneaky:

nicgla
19-03-08, 13:01
ok file eyxaristw gia thn parathrhsh sorry gia to lathos lysh omws se afto to thema den vlepw na dinei kaneis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!pou exw rwthsei pio panw.......eleos kanenas den kserei???????

nicgla
19-03-08, 13:03
ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΝΑ ΔΑΠΑΝΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ 10 ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΟΝ LEONARDO PISCULICHI ΤΗS ARGENTINOS JUNIORS KAI TΩΡΑ ΤΗΣ ΜΑΓΙΟΡΚΑΣ.

axxxxxxxaxaxaxxaaxxaaxxaxaxaxaaxxxax asxetoi kai oi dyo

baben
19-03-08, 13:10
re pedia yparxei kanas server gia online game fm 2008 gia antigrameno game???eyxaristw
carlos vela,saivet henri,luci,eduardo(botafogo)

φιλε δεν ξερω ακριβως να σου πω...ακουστηκε παντως οτι το νεο μανατζερ (το επομενο δηλαδη) θα δινει τη δυνατοτητα αυτη....ομως δεν θα εχει τους πραγματικους παιχτες κ θα ειναι λιγο περιεργο οταν παιζεις διαδυκτιακά....
τωρα για κατι αλλο...:unsure::unsure:

prasinos
19-03-08, 23:33
GIA ONLINE TO PAIXNIDI DEN YPARXEI!TON MAIO THA MPOREI OPOIOS THELEI NA GRAFTEI STO FMLIVE2008 POU EINAI TO PAIXNIDI ME FANTASTIKOUS PAIKTES STO OPOIO FTIAXNEIS MIA OMADA THS ARESKEIAS SOY FTIAXNEIS ONOMA KTL!NOMIZO H SYNDROMH THA EINAI 10 EYRO TO MHNA H 30 EYRO DEN THYMAMAI AKRIVOS!!!O KALYTEROS MESA STO PAIXNIDI EINAI O GALOS SAIVET!TO EMAIL MOY EINAI lohias_drosos@yahoo.com!KSERO TA PANTA GIA OLA TA MANAGER GIATI PAIZO PERISOTERO APOLOUS KAI EIMAI O KALYTEROS!CHAMPION LEAGUE ME POSEIDON NEON PORON AN SAS LEEI KATI AYTO!!!!!!!

nicgla
21-03-08, 15:40
GIA ONLINE TO PAIXNIDI DEN YPARXEI!TON MAIO THA MPOREI OPOIOS THELEI NA GRAFTEI STO FMLIVE2008 POU EINAI TO PAIXNIDI ME FANTASTIKOUS PAIKTES STO OPOIO FTIAXNEIS MIA OMADA THS ARESKEIAS SOY FTIAXNEIS ONOMA KTL!NOMIZO H SYNDROMH THA EINAI 10 EYRO TO MHNA H 30 EYRO DEN THYMAMAI AKRIVOS!!!O KALYTEROS MESA STO PAIXNIDI EINAI O GALOS SAIVET!TO EMAIL MOY EINAI lohias_drosos@yahoo.com!KSERO TA PANTA GIA OLA TA MANAGER GIATI PAIZO PERISOTERO APOLOUS KAI EIMAI O KALYTEROS!CHAMPION LEAGUE ME POSEIDON NEON PORON AN SAS LEEI KATI AYTO!!!!!!!

re megale afto pou les den yparxei me poseidwna plaka mas kaneis eleos ok eipame game einai alla esy to viases

nicgla
21-03-08, 15:42
φιλε δεν ξερω ακριβως να σου πω...ακουστηκε παντως οτι το νεο μανατζερ (το επομενο δηλαδη) θα δινει τη δυνατοτητα αυτη....ομως δεν θα εχει τους πραγματικους παιχτες κ θα ειναι λιγο περιεργο οταν παιζεις διαδυκτιακά....
τωρα για κατι αλλο...:unsure::unsure:

thanks baben gia tis plhrofories alla vasika prepei na yparxoun server gia online game tha to psaksw kai tha sas pw

Slipkot
21-03-08, 17:17
nicgla einai i deuteri fora pou 8a sou po, oti sto telos ka8e minimatos ypraxei ena koumpaki mou leei EDIT kai ena pou leei Multi-Quote!!! Min kaneis double post!!! Tin epomeni fora den 8a einai aplos mono i paratirisi!!! :judge::judge::judge:

Slipkot
22-03-08, 11:28
Λοιπόν, σε αυτό το topic, θα συζητάμε τα πάντα για το παιχνίδι Football Manager !!! Μπορείτε να κουβεντίασετε οτιδήποτε θέλετε! Αρκεί, να μην βγαίνετε offtopic, και να μην τσακώνεστε με τους υπόλοιπους users...

next_in_line
27-03-08, 15:23
egw pantws autous pou ptoteinw einai oi ekseis:
Leo Franco(Atletico Madrid),Hugo Lioris(gallos 2O etwn)-GK
Jacques Faty(Rennes),Aruro Vidal,Jonas Elmer(stis akadimies tis Chelsea alla den yparxei sto fm 2008),-defenders
Mauro Rosales,Pablo Piatti,Jonas Elmander,Distel Zola,Stillian Petrov,Gabriel Obertan-midfielders
Marouane Chamack(katapliktikos),Blas Perez(Toluca),Sestak(Bochum)

alex15
27-03-08, 15:28
Ismael Sosa (FC) argentinos Mika Aaritalo (amrl,st) panfthinos kai apo tous kalyterous sto paixnidi.. akoma Kasper Hamalainen(amrlc)kai fysika Mauro Milano (am,fc) apo ton astera...paizw me astera kai se syndiasmo me enan epithithetiko pou exw parei petaw 6ares kai 5ares!!

ChriSSS
08-04-08, 22:01
geia sas paidia! tha ithela na se rotiso gia to manager an exei k alles glosses ektos apo aglika kai pos allazeis th glossa. kai pos to bazeis to patch.
thanks prokatabolika

frog
09-04-08, 19:01
Ρε παιδια στο football manager την ωρα που παιζει η ομαδα σου οι παικτες απεικονιζονται ως κουκιδες η κανω λαθος?

Thanos1993
27-04-08, 20:36
oxi

hp67
06-05-08, 12:32
Καλημέρα κι από μένα !
Στο πιο πρόσφατο παιχνίδι μου έχω φτάσει στο 2012 με Atletico Madrid και σας αναφέρω παίκτες που είναι μέχρι 25-26 ετών (άρα στο ξεκίνημα του 2007 είναι περίπου 17-21) με την αξία που έχουν .
Νομίζω ότι θα βρείτε πολλά λαβράκια !

Lionel Messi | AM RLC € 41M |
Aar&#243;n | AM/F C € 34,5M |
Lulinha | AM C € 34,5M |
Miodrag Maksimovic | M C, ST € 32M |
Henri Saivet | AM RL, F C € 31M |
Ever Banega | DM € 30,5M |
Micah Richards | D RC, DM € 30,5M |
Nedum Onuoha | D RC € 29M |
James Driscoll | GK € 28M |
Sergio Ramos | D RC € 28M |
Ricardo Rodrigo | D C € 28,5M |
Domenico Criscito | D LC € 27,5M |
K&#233;moko Camara | ST € 27,5M |
David Blanco | GK € 26,5M |
Ralph van der Linden | AM RC € 26,5M |
Edison Cavani | ST € 25,5M |
&#211;scar Trejo | F C € 25,5M |
Samir Nasri | AM C € 24M |
Ignacio Camacho | DM € 24,5M |
Giuseppe Rossi | AM/F C € 23M |
Gonzalo Higua&#237;n | AM RC, F C € 23M |
Iriome | AM R € 23,5M |
Karim Benzema | F C € 22M |
Jonathan de Guzman | AM RC € 22,5M |
Marcelo | D/WB/M L € 22,5M |
M&#225;rio | D LC € 22,5M |
Phil Stroud | D C € 21M |
Eduardo Miguel | ST € 21,5M |
Fernando Gago | DM € 20M |
J&#233;r&#233;my M&#233;nez | AM RLC, F C € 20M |
Javi Garc&#237;a | DM € 20,5M |
Robert Acquafresca | ST € 20,5M |
Marcel Jansen | ST € 19M |
Ra&#250;l Garc&#237;a | AM C € 19,75M |
Gerard Piqu&#233; | D C, DM € 19,25M |
Guilherme | AM/F C € 18M |
Miguel Veloso | D C, DM € 18M |
Emil Lobont | GK € 18,75M |
Vincent Kompany | D C € 18,75M |
Andr&#233; | ST € 18,5M |
Alessandro Tuia | D C € 17M |
Takayuki Morimoto | AM RL, ST € 17,75M |
Alan Kardec | ST € 17,5M |
Fabrice Muamba | DM € 17,5M |
Vedran Corluka | D RC € 17,25M |
Juan Gabriel Mart&#237;nez Mart&#237;nez | ST € 16M |
Beno&#238;t Costil | GK € 16,75M |
&#201;ver Guzm&#225;n | ST € 16,75M |
Sotiris Ninis | AM RC € 16,75M |
David Luiz | D C € 16,5M |
Lorenzo De Silvestri | D/WB R € 16,5M |
Matthieu Saunier | D RC € 16,5M |
Christi&#225;n Ben&#237;tez | F C € 15M |
Oscar Ustari | GK € 15M |
Milan Stojiljkovic | AM C € 15,75M |
Jamie Robertson | D R € 15,5M |
Manuel Neuer | GK € 15,5M |
Patricio Araujo | SW, D C, DM € 15,5M |
Ezequiel Garay | SW, D C € 14M |
H&#233;ctor Moreno | D C € 14M |
David Lumsden | D L € 14,75M |
Mario Balotelli | ST € 14,75M |
Michael Sch&#228;fer | ST € 14,75M |
Georginio Wijnaldum | AM RLC € 14,5M |
Simone Missiroli | AM/F C € 14,5M |
Yoann Gouffran | AM R, F C € 14,5M |
Darius Burchert | ST € 13M |
Kevin Devos | D RC € 13M |
Kostyantyn Shevchenko | D C € 13,5M |
Olexandr Kobzar | AM RC, F C € 12M |
Pablo Suazo | D C € 12M |
Ramzi Aya | D C € 12M |
Marek Hamsik | DM € 12,75M |
Okaka | ST € 12,75M |
Renato Augusto | AM RLC € 12,5M |
Serdar Tas&#231;i | D C € 12,5M |
Anselmo Ramon | ST € 12,25M |
Lee Jin-Man | ST € 12,25M |
Thiago | ST € 12,25M |
Aaron Lennon | AM R € 11M |
Eduardo Ratinho | D/WB R € 11,75M |
Anton Sosnin | AM C € 11,25M |
Carlos | ST € 11,25M |
Ivan Rakitic | AM C € 11,25M |
Ryan Babel | AM RLC, F C € 11,25M |
Vladimir Jeremic | DM € 11,25M |
Andrea Gaspari | D C € 10M |
Marco Andreolli | D RC € 10M |
Hugo Lloris | GK € 10,75M |
Gonzalo Castro | D/WB R, DM € 10,5M |
Jay Timson | AM/F C € 10,5M |
Vladislav Bogatyrev | AM RC € 10,5M |
V&#237;ctor D&#237;az | D R € 10,25M |
Willy Aubameyang | ST € 10,25M |
Alberto Bueno | AM/F C € 9M |
Giles Barnes | AM RC € 9M |
Luiz Adriano | ST € 9M |
Simone Ceniccola | D C € 9M |
Daniel Sturridge | ST € 9,75M |
Daniele Dessena | DM € 9,75M |
Febian Brandy | F C € 9,75M |
Godwin Antwi | D C € 9,75M |
Isma L&#243;pez | AM/F C € 9,75M |
Nathan Burns | AM/F C € 9,75M |
Neville Thorne | ST € 9,75M |
Silvano Raggio Garibaldi | DM € 9,75M |
Abdulaziz Abbas | D/WB/M R € 9,5M |
Anderson | AM C € 9,5M |
Everaldo | D C € 9,5M |
Gareth Bale | D/WB/M L € 9,5M |
Goran Dadic | ST € 9,5M |
Lior Refaelov | AM RLC € 9,5M |
Nikita Andrejev | ST € 9,5M |
Olivier N'Siabamfumu | D RC, DM € 9,5M |
Sunny | DM € 9,5M |
William Masini | ST € 9,5M |
Yegor Filipenko | D C, DM € 9,5M |
Adigun Salami | AM C € 9,25M |
Dmytro Chygrynskyi | D RC € 9,25M |
Dor Malul | D RC, WB R, DM, M RC, ST € 9,25M |
Jos Arends | ST € 9,25M |
Jose Baxter | AM/F C € 9,25M |
Julien Quercia | F C € 9,25M |
Luca Cigarini | AM C € 9,25M |
Marc-Andr&#233; Kruska | DM € 9,25M |
Nicol&#242; Cherubin | D RC € 9,25M |
Ricardo Vaz Te | AM RL, ST € 9,25M |
Adrian Hora | AM RL, ST € 8M |
Henrik Gr&#248;nning | ST € 8M |
James Vaughan | ST € 8M |
Jo&#227;o | D C € 8M |
Jos&#233; Rafael &#193;lamo | GK € 8M |
Mart&#237;n C&#225;ceres | D C € 8M |
Nicola Urso | ST € 8M |
Omar Esparza | D L, DM, AM LC € 8M |
Per Weirauch | AM R € 8M |
Stefan Radu | D LC € 8M |
Henk de Boer | ST € 8,75M |
Lucas McKay | D C € 8,75M |
Willian | AM C € 8,75M |
Craig Cathcart | D C € 8,5M |
Danny Simpson | D/WB R € 8,5M |
Josh Wright | M C € 8,5M |
Kevin-Prince Boateng | AM C € 8,5M |
Leonardo | D C € 8,5M |

Τους περισσότερους από αυτούς τους βρίσκετε σχεδόν τσάμπα και μετά τους μοσχοπουλάτε

baben
06-05-08, 13:24
Φιλε Hp...μπραβο....καλη δουλεια.....

Odisseas
07-05-08, 15:15
gia!exo paok eimai 2010 kai skizo.exo 2 champions league,1 uefa,2 super league,2 kipela.apo paiktes(vuoso,cacia,drenthe,ziogas aek 19u)!

mhxopas
08-05-08, 16:45
wraios paixths einai o cosmin contra apo romania

mammias
17-05-08, 20:17
Re Paidia Peite Kana Kalo Paixth Gia Chelsea

ManouhL
18-05-08, 21:17
den xerw an ton exoyn xanapei alla marvin angulo...paixtaras...episis agouda apo mia omada toy israel...kala den sizitaw gia zarate...

mammias
19-05-08, 18:11
nice polu kalos o zarate

manthosk
21-05-08, 11:18
Γεια σας, ψαχνω ενα patch για κυπριακο πρωταθλημα.
Ξερετε που θα το βρω?
Ευχαριστω.

akis220
23-05-08, 13:11
ENDEIKTIKA KAPIOI PAIXTES GIA NA 3EKINISETE MIA POLU A3IOPREPEI POREIA ME TIN OMADA SAS..3ekinisa to fm05,eftasa 2035 ekana ape3artisi k sunexisa me fm2008:

Name: Alex
position: AMRLC, FC
Club: Vasco

Name: Bruno Mezenga
position: SC
Club: Flamengo

Name: Breno
position: DC
Club: Sao Paulo

Name: Bojan Krkic
Position: FC
Club: Barcelona

Name: Havard Nordveit
Position: DC
Club: Arsenal

Name: Domenico Criscito
Position: DC
Club: Juventus

Name: Damian Escudero
position: AML
Club: Velez Sarsfield

Name: Pablo Piatti
position: AM C
Club: Estudiantes

Name:Miguel Angel Fraga
postition: GK
Mexico

Name:Matias Cahais
Postition: DLC
Club: Boca

Niklas Barkroth
Price: £40,000
Position: AMRC, FC

Name- Ever Banega
Age- 19
Position- DM
Club- Boca
Value- £850k

Name: Kasper Hamalainen
Team: Turun Palloseura
Nationality: Finnish
Position: AM RLC

Name: Bruno Bonfim
Position: ST
Club: Corinthians

Name: Edison Cavani
Position: ST
Club: Palermo
Value: 4 million pounds

Name: Sebastian Giovinco
Position: AMLC, F
Club: Juventus
Value: 5.5 million pounds

Name:Guilherme
Club:Cruzeiro
Position:AMC/FC
Value:2.5m $

Name: Lulinha
Club:Corinthians
Position:AMC
Value:2m $

Name: Oscar trejo
Club: Mallorca
Argentina Under21 Vice captian

Name: Garry Bocaly
Club: Marseille
Position: Full Back

Name: Omar Esparza
Club: Chivas
Position: Fullback

Name: Pichu Atienza
Club: Athletica Madrid
Position: Centre Back

Name: Marc Valiente
Club: Barcelona
Position: Centre Back

Name: Youseef Sekour
Club: Bordeaux
Position: Defensive Mid

Name: Danny Szetela
Club: Racing

Name: Miguel Veloso
Club: Sporting CP

Name: Lauri Dalla Valle
Club: Jippo
Position: Midfield

Name: Milos Bosancic
Club: Partizan
Position: Attacking Mid

Name: Karim Ziani
Club: Sochaux
Position: Attacking mid

Name: Simon Vucevic
Club: Saturn

Name: Juan Manuel Mata
Club: Valencia

Name: Toni Kroos
Club: Bayern

Name: Xabi Prieto
Club: Real Sociedad

Name: Silva

Name: Anis Ben Hatira
Club: HSV

Name: Sotiris Ninis
Club: Panathinaikos

Name: Lukas Modric
Club: Dinamo
Position: Winger

Name: Gabriel Torje
Club: Poli 1921
Position: Winger

Name: Federica Laurito
Club: Udinese
Position: Striker

Name: Henry Saivet

Name: Adrien
Club: Sporting CP

Name: Gabriel Obertan

Name: Ismael Aissati
Club: PSV

Name: Javi Martinez
Club: Athletic

Name: Lorenzo De Silvestri
Club: Lazio

Name: Marek Hamsik
Club: Napoli

Name: Robert Acquafresca
Club: Cagliari

Name: Steven Defour
Club: Standard Liege

Name: Sunny

Name: Zdravko Kuzamanovic
Club: Fiorentina

Name: Richard Sukuta
Club: Leverkusen

Yaniss Thafer
(touted next Thierry Henry)

Fernando Forestieri
(touted next Andrea Pirlo)

Hebert (Atletico Paranaense)
(touted next Jairzinho)

Juan Surraco
(labelled next Pablo Bengoechea)

Mariano (Vasco)
(Dubbed the new Kaka)

Leo Goncalves (Sao Paulo)
(touted as the next Jairzinho)

Jorge Luiz (Atletico Paranaense)
(dubbed the new Julio Cesar)

Fabinho (Internacional)
(Could be the next Ronaldo)

Jordan Ayew (Marseille)
(touted as the next Djibril Cisse)

Rafael (Sao Paulo)
(Dubbed the new Mario Sergio & labelled the next Zinho)

Giovanni dos Santos (Barcelona)
(Could be next Ronaldinho)

Name: Carlos Vela
Club: Arsenal

Name: Joe Mattock
Club: Leicester City
Postion: Left Back

Nh04
03-06-08, 13:30
Alfonso Alves FC
Alan Cardec FC
Castillo FC
Ninis MR AMR
Papastathopoulos DC
Costanzo GK
Kerlon ST

Παιχταράδες και μικροί σε ηλικία!
Ειδικά Νίνη πάρτε τον , τον μοσχοπούλησα 26μύρια στη Λίβερπουλ επειδή δεν καθοταν άλλο.

petran123
05-06-08, 23:13
o ninis me to 8.0.2 de ginetai kai polu kalos
polu kaloi paiktes se polu mikri ilikia pou ginontai korufaioi
aquino--------------------AML\FC
lucas trecarichi----------ML\AML
gai assulin--------------- AMRLC
georginio wijnaldum---AMRLC
alessandro tuia---------DRC
nordin amrabat---------AMRC\FC
dmytro chygrynskyi----DRC
omar benzerga---------DM\MC (paizei kai stis 2 theseis alla mc oxi toso kala oso dm)

_^JoHNy-B^_
07-06-08, 22:44
Χμ...Από όσο είδα δεν έχετε αναφέρει καθόλου τα παιδιά από την Μόσχα(Vagner Love,Daniel Carvalho)...Τους πέτυχα όταν τελίωνε το συμβόλαιο...Καταπληκτικοί....Με Liverpool κατάφερα και πήρα Champions League,πρωτάθλημα και έχασα στα πέναλτι το κύπελλο.Ο Ααριτάλο β΄γαζει φωτιές με αξία γύρω στα 20 εκατομύρια μετά την πρώτη χρονιά....

pattakos
10-06-08, 22:41
Goustarete omades me 0 or budjet ekei konta?

deksi extremme Stergallas...
aristero extremme kai striker Pantelidis...
Meta pate mia volta apo Belgio

Kapws etsi kapote ksekinisa me Panserraiko kai meta po 8 xronia hmoun finalista CL

Akis1954
11-06-08, 15:42
mpori na mu pi kapoios apo pu mporw na katevasw to football manager 2008 parakalw?

Thamnos
25-06-08, 19:05
mpori na mu pi kapoios apo pu mporw na katevasw to football manager 2008 parakalw?

www.btjunkie.org k katevase to apo torrent

Thamnos
25-06-08, 19:08
o ninis me to 8.0.2 de ginetai kai polu kalos
polu kaloi paiktes se polu mikri ilikia pou ginontai korufaioi
aquino--------------------AMLFC
lucas trecarichi----------MLAML
gai assulin--------------- AMRLC
georginio wijnaldum---AMRLC
alessandro tuia---------DRC
nordin amrabat---------AMRCFC
dmytro chygrynskyi----DRC
omar benzerga---------DMMC (paizei kai stis 2 theseis alla mc oxi toso kala oso dm)

Ksexases ton Dean Bouzanis GK ton pitsirika portiero ellinoaustralo tis Liverpool...
Opws ton Claudio Della Penna ton neo Totti. ;)

RainmakeR
25-06-08, 22:03
Goustarete omades me 0 or budjet ekei konta?

deksi extremme Stergallas...
aristero extremme kai striker Pantelidis...
Meta pate mia volta apo Belgio

Kapws etsi kapote ksekinisa me Panserraiko kai meta po 8 xronia hmoun finalista CL

Xaxaxa:) Mou thimises ton Gewrgiou se mia ekpompi pou ton eixe parei enas akroatis kai tou elege gia ton saviola (prin xronia... otan eixe paei sthn barcelona) kai diaforous allous paixtes apo to manager kai parotrine tous Ellhnes proedrous na broun gia tis omades tous paixtes apo ekei!Kai tou apanthse me thn ekseis ataka afou ton 'stolise': "ma einai sobara pragmata auta; kai egw sto manager phra ton deutero xrono CL me thn panaxaikh!".....:crazy:

RainmakeR
25-06-08, 22:13
Poloi fthimoi kai para poly ekselisimoi kai kaloi:

Enyeama GK(Isws o kalyteros termatofylakas)
Mihelic AMLC
piatti AMC
Buonanote AMC
Helder Barbosa AML
Jourdren GK
Scribe GK
Yaser Y. FC

Addicted™
27-06-08, 12:51
.....

palioxaraktiras
27-06-08, 13:04
Καλησπερα παιδια.Να κανω μια ερωτηση που θελω?Ενας παιδι που ξερω χρειαζεται το FOOTBALL MANAGER 08 και εχει vista.Θα μπορεσει να παιξει στο pc του?

Ευχαριστω.:)

nai boreis paizo kai ego sto diko mou

Addicted™
27-06-08, 14:56
.....

Thamnos
28-06-08, 05:21
to teleutaio patch exei ferei ta panw katw...
eleos!

jago
29-06-08, 22:32
Alan Murphy,Galway United Πρωταθλημα Ιρλανδιας.Εχω παρει την ΑΕΚ,πρωτη χρονια που τον πηρα(30.000 Ε) σκοραρε σε 40 εμφανισεις (πρωταθλημα,κυπελλο) 30 γκολ,και τωρα που ειμαι Ιανουαριο 2009 εχει πεταξει σε 15 εμφανισεις 15 γκολ(μονο πρωταθλημα) και κοστιζει 1,200,000

Nh04
01-07-08, 09:00
Vagner Love kai Bouzanis ontos ta spane!

hp67
02-07-08, 06:42
Παιδιά για όσους δεν το ξέρουν χρησιμοποιήστε το FM Genie Scout και θα βρείτε πιτσιρίκια με τρομερή εξέλιξη ! Θα σας λύσει τα χέρια και θα σας γλιτώσει τα πορτοφόλια !
Κάντε download από το παρακάτω link :
http://www.genie.fm/index.php?option=com_content&task=view&id=18&Itemid=37

Φορτώστε το αποθηκευμένο παιχνίδι σας και ξεκινήστε το ψάξιμο !
Όπου μπορώ να βοηθήσω θα το κάνω !

sarakinos
03-07-08, 23:19
Να προσθέσω και γώ τα δικά μου ταλέντα για μικρες αλλά και για μεγάλες ομάδες..Μπορει να τα έχετε ίδη ανφέρει παιδιά και αν αυτό έγινε ζητώ sorry :)
Bojan Barcelona
Alex Vasco
Saivet (Den thimamai omada to mikro tou apo H arxizei gallos)
Breno Santos nomizo (ton exei kai sta chiko tis brazil
Sunny Ton exei sta chiko tis Spain

Wonderkinds! :)

cghaf
04-07-08, 17:18
banega 5000eyrwdefensive miedfielder,mc thiago barcelona b 500000ewrw!!einai koryfaioi!!

nescafe28
05-07-08, 10:45
paidia kalhmera thelw na rwtisw anparxei to crack gia tn ekdosh 8.0.2
kserei kanenas ?

alexakis_pro
06-07-08, 12:57
david ospina ,amaral ,luizao ,renteria ,breno ,trejo ,kardec ,vidal, de silvestri................
kai aftoi kaloi einai paidia!!!!!

Nh04
06-07-08, 15:07
banega 5000eyrwdefensive miedfielder,mc thiago barcelona b 500000ewrw!!einai koryfaioi!!

πολυ καλός το είχα και εγώ σε ένα απο τα παιχνίδια

vasalu_23
13-07-08, 22:41
paidia kalhmera thelw na rwtisw anparxei to crack gia tn ekdosh 8.0.2
kserei kanenas ?

an pas sto games download section kai veis to post tou football manager ekei to crack pou prosferetai douleuei mia xara.... se mena toulaxiston....

Thamnos
20-07-08, 13:05
Παιδιά για όσους δεν το ξέρουν χρησιμοποιήστε το FM Genie Scout και θα βρείτε πιτσιρίκια με τρομερή εξέλιξη ! Θα σας λύσει τα χέρια και θα σας γλιτώσει τα πορτοφόλια !
Κάντε download από το παρακάτω link :
http://www.genie.fm/index.php?option=com_content&task=view&id=18&Itemid=37

Φορτώστε το αποθηκευμένο παιχνίδι σας και ξεκινήστε το ψάξιμο !
Όπου μπορώ να βοηθήσω θα το κάνω !

nai alla mou aresei na aisthanomai timios sto paixnidi mou, as plirwsw enan kalo scout na mou kanei tin douleia. I eimai manager i oxi telika. Etsi den einai? Alliws xanetai to noima.

themisto
20-07-08, 15:26
nai alla mou aresei na aisthanomai timios sto paixnidi mou, as plirwsw enan kalo scout na mou kanei tin douleia. I eimai manager i oxi telika. Etsi den einai? Alliws xanetai to noima.

Σωστά τα λες φίλε.

Εγώ έχω τον Άγιο Δημήτριο τα πάω ερασιτεχνικά καλά.(:))
Τον ανέβασα μετά από δύο-τρία δύσκολα χρόνια(χρόνια του παιχνιδιού) και τώρα τα βλέπω λίγο δύσκολα θα προσπαθήσω να τον κρατήσω στην Α' Εθνική.Είναι πολύ δύσκολο με το pach 8.0.2.Αλλά όπως λέει και ο φίλος από πάνω ή είμαστε Προπονητές ή δεν είμαστε.Επίσης σε αυτά τα χρόνια που είμαι προπονητής στον Άγιο Δημήτριο με είχε ζητήσει ο Ολυμπιακός έκατσα 1 μήνα και ξανά πήγα Άγιο Δημήτριο,μετά είχα πρόταση από Πανιώνιο,Ξάνθη και Άρη δεν ξανά έκανα το λάθος να αφήσω τον Άγιο Δημήτριο.:)
Το σύστημά μου σε όλες τις season είναι 4-4-2 με δικιά μου παραλλαγή.:bow:

insolence
25-07-08, 11:14
parte terry dixon (dn 8imame omada nomizo 8esi amc)stin arxi dn ine ke pextaras alla sti sinexia ekselisete se gamo tous pextes.parte ton stin arxi (prepi na ine 16xronos)sti shelbourne.sas leo ixa olympiako ke ton agorasa deuteri xronia 50k(TPT) ke ton kratisa 12 xronia ke epekse ke gamo ti bala (mesos oros stis 12 xronies itan pano apo 9.20)telika ton edosa gia 65m stin chelsea

vavavoum
03-08-08, 22:15
Exw mia erwtisi! Ginetai na kanw edit paixtes se mia omada, xwris na xreiastei na tous agorasw i na tous poulisw? Thelw na valw tis nees metagrafes, xwris na prepei na agorasw i na poulisw kapoion paixti kai na perimenw kairo dixws sigouri metagrafi. Sto pro evolution soccer, an pas sto edit, ginetai... Sto manager?! Euxaristw!

KATSIKAKI
09-08-08, 07:14
thanks

Thanos1993
12-08-08, 14:03
pote tha vgei to 2009 xeri kanis?

magic32
13-08-08, 09:04
βρε παιδια μην γραφετε ονοματα παικτων τους οποιους εχετε στην ομαδα σας αλλα ειστε απο πολλες σεζον στο παιχνιδι(π.χ 2013). 9 στους 10 δεν υπαρχουν οταν ο αλλος ξεκινησει νεο παιχνιδι και αυτο διοτι στο τελος καθε σεζον προβιβαζονται παικτες στην εφηβικη ομαδα(με αχνα γραμματα). αυτοι οι παικτες τα ονοματα και στατιστικα ειναι random.

xanthi_21
14-08-08, 13:39
re paidia, soory gia tin enoxlisi alla enas palios opados tou manager ta exei xamena, katevasa to patch gia to fm08 alla dn mporo na thimitho ti kaneis gia na paizei... help...........

xristos47
17-08-08, 15:50
thanks

CaptainMorgan
21-08-08, 09:14
Από τότε που έχει βγεί το παιχνίδι εχω περάσει ατελειωτες ώρες μπροστά στην οθόνη του υπολογιστή μου. Ανίατη αρώστεια.
Όσο περισσότερο παίζεις τόσο κολλάς.

johnnyjohnny77
21-08-08, 14:03
paidia den kserw an to exete anaferei, alla i megaluteri porwsi apo oles einai to FML
FML = Football Manager Live
paizeis me alla paidia sto internet kai ftiaxneis dikia sou omada me diko sou onoma kai agorazeis pragmatikous paixtes
:D
einai GAMATO!!!!!!!!!!!!!!!!
psaxte to...
itan beta ekdosi...
twra tha vgei i kanoniki ekdosi!!!
tha plirwnoume kiolas...osoi epaizan beta ekdosi tha exoun meiwmeno antitimo
osoi thelete viasteite...
gemizoun kai ta 14 gameworlds!!!

xristos47
21-08-08, 21:02
thanks

johnnyjohnny77
23-08-08, 19:30
kerlon se pia omada paizei ayto re paideia???

vlaxos80
25-08-08, 15:35
kerlon se pia omada paizei ayto re paideia???

στην cruseiro παιζει ο kerlon.κανε αναζητηση και θα στον βγαλει.αλλα να εχεις ανοιχτη την large database του παιχνιδιου μηπως και δεν στον βγαλει τον παικτη.

Selene-Dimitra
26-08-08, 18:06
nai polu kalo

kanellakis
27-08-08, 13:59
g**ato

xtijohn
01-09-08, 16:15
παιδια εγω παιζω με την ΑΕΚ αλλα εχω και τον Ηρακλη.εφυγα απο την ΑΕΚ και πηγα Ηρακλη και δεν εχω κανει τιποτα ακομα.πειτε κανενα καλο και φτηνο παικτη να παρω.Α δεν εχω παρει κανενα παικτη ακομα

xtijohn
01-09-08, 16:17
ειχα φτασει με την ΑΕΚ μεχρι το 2011 αλλα ειπα να αναλαβω και τον Ηρακλη.πειτε κανενα παικτη ρε παιδια

vlaxos80
01-09-08, 22:33
ειχα φτασει με την ΑΕΚ μεχρι το 2011 αλλα ειπα να αναλαβω και τον Ηρακλη.πειτε κανενα παικτη ρε παιδια

λοιπον...με κλειστα ματια προσπαθησε να παρεις τους: aaritalo(κορυφη),piatti(κορυφη),carignano(μεγας γκολτζης),corradini(τερματοφυλακας),cabral,dalla valle(πιτσιρικος 15 χρονων αλλα για το μελλον ειναι κατσε καλα),alex(απο την vasco da gama-νεος ροναλντινιο),milano(αστερα τριπολης),lulinha(κορυφη),saivet(κορυφη),jose san roman,wijnaldum(λαμπρο μελλον),ratinho(κορυφη),hamalainen(πολυ καλο παιχτακι και με 40-50 χιλιαρικακια το πολυ τον κανεις δικο σου και σε βγαζει ασπροπροσωπο),fazio(κορυφη),lindado(πολυ καλος επιθετικος..μαζι με τον carignano ειναι σουπερ διδυμο),breno(wonderkit--πολυ ακριβος ομως),banega(σουπερ αμυντικο χαφ),guilherme(cruseiro),guilherme(vasco),celsinho(παιχτουρα αλλα λιγο ακριβως),trecarichi(πολυ καλος),mihelic(παιχτουρα),kerlon(κορυφη),leyirielton(πολυ καλος),cahais(πολυ καλος)altidore(πολυ καλος),stancu(καλος γκολτζης),bailly(τερματοφυλακας κατσε καλα),enyeama(τερματοφυλακαρα αλλα πιανει θεση ξενου)yakovenco(αρκετα καλος),

αρα λοιπον ψαχνεις αυτα τα παιχτακια και διαλεγεις αναλογα και με το budjet σου φυσικα.παντως πρωτα προσπαθησε να παρεις τους,aaritalo,piatti,carignano,hamalainen,corradini,για τους 2 πρωτους πρεπει να σκασεις και λιγα φραγκα γιατι θα τους παρουν αλλες ομαδες αμεσως.
ελπιζω να βοηθησα οσο μπορουσα.
αντε και καλες επιτυχιες:hooray:

sKidRow
07-09-08, 09:36
Ανακοινώθηκαν τα νέα στοιχεία του FM 2009 και το FM 2009 Handheld μέσω βίντεο στο YouTube!

Δείτε το πρώτο μέρος εδώ, το οποίο έχει ως θέμα την ιστορία της Sports Interactive:

YouTube - FM2009 &amp; FMH 2009 Pt 1

Για τους ανυπόμονους, στο 6:30 του βίντεο φαίνεται μια 3d engine - Work In Progress!

Δείτε το δεύτερο μέρος όπου ανακοινώνονται τα νέα στοιχεία, εδώ:

YouTube - FM2009 &amp; FMH2009 - Part 2

Ημερομηνία κυκλοφορίας:

14 Νοεμβρίου

Νέα στοιχεία:

Στο Football Manager 2009 Handheld, θα υπάρχει η δυνατότητα να φορτώσετε μέχρι 4 πρωταθλήματα σε κάθε save, θα υπάρχουν 2 skins, ένα ανοιχτόχρωμο και ένα σκουρόχρωμο, και επίσης, θα υπάρχει και η 2d engine του Football Manager για PC!

Στην έκδοση για PC τώρα, εισάγεται feedback από τον assistant manager για 2 πράγματα, το πρώτο αφορά το να δώσεις κίνιτρα στους παίκτες, και το δεύτερο είναι γενικότερο σχετικά με το πως αποδίδει η τακτική, πως ανταποκρίνεται ο αντίπαλος στη τακτική.

Ως γνωστόν τα media παίζουν σημαντικό ρόλο στο ποδόσφαιρο, γιαυτό και η SI αναβαθμίζει συνέχεια αυτό το τομέα. Πλέον θα υπάρχει καρτέλα για μεταγραφικές φήμες, όπως στα website, και φυσικά μερικές θα ισχύουν και άλλες όχι. Η μεγαλύτερη προσθήκη σε αυτό το τομέα όμως, θα είναι η ύπαρξη συνεντεύξεων τύπου!

Στο τομέα της αλληλεπίδρασης με τους παίκτες, πλέον θα μπορείς να πεις στους παίκτες να προσπαθήσουν να μάθουν μια ειδική κίνηση (PPM).

Άλλο ένα νέο στοιχείο, είναι η δυνατότητα να παίζεις ως γυναίκα προπονητής, με το παιχνίδι να προσαρμόζεται σε αυτό ώς προς τα κείμενα, τα νέα κτλ.

Υπάρχουν ακόμα 5 περιοχές του παιχνιδιού που έχουν βελτιωθεί στη νέα έκδοση:

1ον, η οθόνη Board Confidence έχει εμπλουτιστεί με νέα στοιχεία

2ον, όλα τα πρωταθλήματα είναι up-to-date όπως κάθε χρονιά,

3ον, ανανέωση των οικονομικών κάθε ομάδας όσον αφορά πηγές εσόδων, εξόδων κτλ.

4ον, ανανέωση του skin

5ον, το σύστημα μεταγραφών έχει ξαναφτιαχτεί από την αρχή ώστε να είναι πιο ρεαλιστικό

Και τώρα στο κυριότερο μέρος, τη Match Engine!

Όπου, θα υπάρχει μια νέα 3d engine, μαζί με τη παραδοσιακή 2d, και με τη προσθήκη της time bar, η οποία υπάρχει στο Football Manager Live (η οποία, μπήκε κατά λάθος, ευτυχώς θα λέγαμε, γιατί είναι ένα πάρα πολύ χρήσιμο χαρακτηριστικό) Κατά τη διάρκεια του αγώνα, στη 3d engine, θα μπορούν να εισαχθούν με τη μορφή widgets στοιχεία όπως τα ratings των παικτών, τα στατιστικά του αγώνα κ.α.

Screenshots

http://img292.imageshack.us/img292/1883/fm0901dh3.th.jpg
http://img84.imageshack.us/img84/7338/fm0902yw4.th.jpg
http://img175.imageshack.us/img175/672/fm0909po0.th.jpg
http://img294.imageshack.us/img294/2114/fm0903hx7.th.jpg
http://img141.imageshack.us/img141/6132/fm0905jo9.th.jpg
http://img300.imageshack.us/img300/7585/fm0906xx1.th.jpg

Πηγη: Fmgreece

insolence
08-09-08, 11:21
ki alloi pextes marius alexe(romania,aml nomizo)asamoah gyan(udinese,fc)ligo akribos alla foberos ke allos enas ghanezos o kwabena agouda ton opio ton agorazete me 100k ke se 1 xrono peksi dn peksi sas ton zitane eos ke 15kk!!!!

KingSize
19-09-08, 13:27
pws tha allaksw ta agglika sta ellinika sto FM2008???help guyz thx

agorgo
21-09-08, 18:53
gia na sou erxontai oloi h paixtes kai gia lefta kai gia oti allo thes yparxei ena fm modifier pou apla prepei na to katevaseis kai na to egatasthseis

pattakos
26-09-08, 11:16
1on giati na to kaneis kai 2on dn nomizw na ekatse kapoios kai na ekane mod gia ellinika...

Julius
27-09-08, 10:13
υπομονη λιγο ακομα και ερχεται ....................

ScooterSg4
28-09-08, 03:01
Geia sas paidia..Mporei na mou pei kapoios: 1.Giati den einai i ellinikes omades me original eikonidia?p.x paok-dikefalos,panathinaikos-trifili..Yparxei kapoio update giayto?
2.Yparxei kapoio update me Tis kainourgies metagrafes tou kalokairiou?Eyxaristw!

stavrosskaf
02-10-08, 02:10
paidia to paixnidi einai apla teleio exo kleisei 24oro aypnos.oso gia paixtes o diogo toy olympiakoy einai poly kalos enas nearos mauro vrazilianos o rossi tis villareal k o sergio aguero einai merikoi apo ta kalytera talenta sto paixnidi

{D@rth*An@kin}
13-10-08, 13:08
filoi m o adu einai real wonderkid (an kai st prohgoumeno htan twice the best)
epishs daniel alves(DR),
ezequiel garay (DC)(trelo paixtroni) kai axizei poly o giovinco apo juve(paixtaras)...

Alexson
13-10-08, 15:28
oti kai na lete oi kalyteroi paixtes einai 2 For...
Aguero kai Pato....
parte tous kai apla blepete thn omada sas na kentaei....
o alves file einai polu kalos alla kai panakribos...
amuna to kalutero DC einai o andrea Barzagli..
silva kai Villa den paizontai.....(alla duskola tous agorazeis)
Fabregas kai zhmia sta muala....
kai rikste mia matia ston Vicente.....pragmatika aksizei!!!!!!:bow:

kleanthis cy
17-10-08, 18:35
poli kalo alla an dethis mazei tou ksexna ta olla doulia spiti filous ta panta moni skepsi to computer kai to pegnidi