PDA

Επιστροφή στο Forum : ΧΤΥΠΗΜΑ - ΣΑΛΙΑΡΙΣΜΑ ΤΟΥ ΧΤΑΠΟΔΙΟΥ

diger21
01-07-08, 14:40
ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΜΑΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ ΤΟΥ ΧΤΑΠΟΔΙΟΥ ΜΟΛΙΣ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΧΤΗΠΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΤΡΥΨΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ ΤΟ ΣΚΛΗΡΟ ΤΟΥΣ ΚΡΕΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Η ΜΕΛΑΝΙΝΗ ΤΟΥ ΔΕΡΜΑΤΟΣ ΤΟΥΣ . ΕΤΣΙ Ο ΠΙΟ ΠΑΣΙΓΝΩΣΤΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΧΤΥΠΗΜΑ ΚΑΜΙΑ 70ΡΙΑ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΡΥΨΙΜΟ ΣΤΟ ΒΡΑΧΟ . ΚΑΙ ΑΝ Ο ΒΡΑΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΓΡΕ ΑΡΧΙΖΕΙ ΣΚΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΟΙ ΒΕΝΤΟΥΖΕΣ . ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΓΙΑ ΕΥΚΟΛΙΑ ΤΑ ΧΤΥΠΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ "ΠΛΗΣΙΜΟ" ΣΤΟ ΠΛΗΝΤΗΡΙΟ .
ΟΛΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΣΩΣΤΗ .

Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΥΤΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΧΤΑΠΟΔΙ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ : 1) ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΙΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΦΑΙΡΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΝΤΩΣΤΙΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΟ ΓΡΗΡΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΧΤΑΠΟΔΙ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΨΟΦΑΕΙ ΟΙ ΜΥΕΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΑΚΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΕΛΑΝΙ ΧΑΛΑΡΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΛΑΝΙ ΔΙΑΧΑΙΕΤΕ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ . ΟΤΑΝ ΨΟΦΙΣΕΙ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΑΣ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΒΑΜΕ ΕΞΩ .
2) ΧΤΥΠΑΜΕ ΤΟ ΧΤΑΠΟΔΙ ΣΕ ΕΝΑ ΒΡΑΧΟ ΚΑΜΙΑ 30ΑΡΙΑ ΦΟΡΕΣ
3) ΜΕΤΑ (ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ) ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΔΑΧΤΥΛΑ ΜΑΣ (ΔΕΙΚΤΗ ΚΑΙ ΜΕΣΑΙΟ ) ΣΤΗΝ ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΓΚΑΛΙΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΧΤΑΠΟΔΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΣΠΑΣΤΙΚΑ .
4) ΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΧΤΑΠΟΔΙ ΜΑΣ ΦΥΓΕΙ Η ΠΡΩΤΗ ΓΛΥΤΣΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑ ΧΤΥΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΒΡΑΧΟ ΑΛΛΕΣ 40 ΦΟΡΕΣ
5) ΞΑΝΑΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΒΗΜΑ 3 ΜΕΧΡΙ ΩΣΤΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ ΧΤΑΠΟΔΙΟΥ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΤΣΑΡΩΣΟΥΝΕ Ή ΤΡΑΒΩΝΤΑΣ ΔΥΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ ΧΤΑΠΟΔΙΟΥ Η ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΜΕΜΒΡΑΝΗ ΝΑ ΣΧΙΖΕΤΑΙ ΣΑΝ ΧΑΡΤΙ . ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΛΙΑΡΙΣΜΑ ΤΟ ΧΤΑΠΟΔΙ ΜΑΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΕΥΣΗ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ .

ΤΟ ΧΤΑΠΟΔΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΛΑΚΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ Η ΟΡΕΞΗ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΤΙ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΟΜΟΙΟΜΟΡΦΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ . ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΤΟ ΧΤΥΠΑΩ ΣΤΟ ΒΡΑΧΟ ΚΑΜΙΑ 70ΑΡΙΑ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΦΗΝΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΚΑΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ , ΔΕΜΕΝΟ ΒΕΒΑΙΑ , ΝΑ ΤΟ ΣΑΛΙΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ , ΜΕΧΡΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΟΝ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΜΟΥ .

ΔΥΟ ΛΥΣΗΣ ΓΙΑ ΠΕΡΕΤΑΙΡΟ ΜΑΛΑΚΟΜΑ ΤΟΥ ΧΤΑΠΟΔΙΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ :
1) ΤΟ ΧΤΑΠΟΔΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ
2) ΚΡΕΜΑΣΜΑ ΣΤΟ ΗΛΙΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΤΕΝΩΣΕΙ (ΑΛΟΙΦΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΛΙΓΟ ΛΑΔΙ ΓΙΑΤΙ Η ΣΦΥΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΕΣ ΝΑ ΤΟ ΦΑΝΕ ΟΛΟ !!)

ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΙΘΕΙΤΕ !!!!

kristelo
01-07-08, 23:34
sostos!!!!!

updates31
01-07-08, 23:36
ωραιος

http://www.txtme.gr/images/info/5.gif (http://www.txtme.gr/register.php?key=8f4799f4c7c3f8bc1126328329b09301)

GUSEPPE
02-07-08, 20:34
sostos o mikros.

diger21
08-07-08, 20:41
Ε οχι και μικρος ρε guseppe , τουλαχιστον μεσαίος?

kristelo
08-07-08, 21:54
tha se parakalleso poli na min iparxei edo mesa se auto to section antiparathesi kai kontra metaxi allon users o guseppe den to eipe gia na se thixei oti eisai mikros...opote as min xekinisoume kati to opio den tha einai kalo gia to section se parakalo...einai timi sou pou sou eipe etsi oti eisai oreos......gia ayta pou egrapses...:smile2:

diger21
09-07-08, 15:57
Sorry an fanike etsi kristelo.o guseppe einai filos kalos kai ton peirazo !!!!

kristelo
09-07-08, 19:51
OK TOTE.....:rofl:

ktikti
14-07-08, 02:50
Εγω τα χτυπαω καμια 20ρια φορες..ζουλισμα για αρκετη ωρα..και καταψυξη χαλαρα για 5-6 βδομαδες.

makis25
23-07-08, 22:42
thanks gia thn symboyli

diger21
25-07-08, 17:14
ΦΙΛΕ ktikti ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ !!!ΧΕΧΕ!!!

ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΓΙΑ ΧΤΑΠΟΔΙΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ , ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ......
ΠΡΙΝ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ . ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ , Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΓΕ ΕΝΑΝ ΓΝΩΣΤΟ ΤΟΥ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΤΗΣ ΕΛΙΕΣ ΤΟΥ . Ο ΕΛΕΟΝΑΣ ΤΟΥ ΒΡΗΣΚΟΤΑΝΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΟΝΤΑ . ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΩΝΑΝ ΤΟ ΜΑΖΕΜΑ , ΓΙΑ ΕΥΚΟΛΙΑ ΡΙΧΝΑΝΕ ΤΙΣ ΛΙΟΠΑΝΕΣ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΘΟΥΝΕ . ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ . ΓΙΑΤΙ ? ΤΟ ΠΡΩΪ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΝ ΤΙΣ ΛΙΟΠΑΝΕΣ ΗΤΑΝ ΓΕΜΑΤΕΣ ΧΤΑΠΟΔΙΑ !!! ΑΥΤΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΛΛΑΓΑΝ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΡΟΥΦΑΓΑΝ ΤΟ ΛΑΔΙ . ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΧΤΑΠΟΔΙ ΗΤΑΝ 3-4 ΚΙΛΑ !!! ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΟΤΙ ΜΑΖΕΥΑΝ ΜΕΡΙΚΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΑ ΧΤΗΠΑΓΑΝΕ ΜΕ ΕΝΑ ΞΥΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ . Η ΛΙΟΠΑΝΑ ΔΕΝ ΕΡΧΟΤΑΝ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!

giannis1955
08-10-08, 08:31
και κάτι που είδα σε μια ιχθυόσκαλα σε χωριό της Λέσβου είχαν στήσει ένα πλυντήριο ρούχων πάνω στον μώλο και εκεί παραγούλιαζαν τα χταπόδια.. οι επαγγελματίες ψαράδες φυσικά..

giannis1955
08-10-08, 08:36
ΦΙΛΕ ktikti ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ !!!ΧΕΧΕ!!!

ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΓΙΑ ΧΤΑΠΟΔΙΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ , ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ......
ΠΡΙΝ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ . ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ , Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΓΕ ΕΝΑΝ ΓΝΩΣΤΟ ΤΟΥ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΤΗΣ ΕΛΙΕΣ ΤΟΥ . Ο ΕΛΕΟΝΑΣ ΤΟΥ ΒΡΗΣΚΟΤΑΝΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΟΝΤΑ . ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΩΝΑΝ ΤΟ ΜΑΖΕΜΑ , ΓΙΑ ΕΥΚΟΛΙΑ ΡΙΧΝΑΝΕ ΤΙΣ ΛΙΟΠΑΝΕΣ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΘΟΥΝΕ . ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ . ΓΙΑΤΙ ? ΤΟ ΠΡΩΪ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΝ ΤΙΣ ΛΙΟΠΑΝΕΣ ΗΤΑΝ ΓΕΜΑΤΕΣ ΧΤΑΠΟΔΙΑ !!! ΑΥΤΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΛΛΑΓΑΝ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΡΟΥΦΑΓΑΝ ΤΟ ΛΑΔΙ . ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΧΤΑΠΟΔΙ ΗΤΑΝ 3-4 ΚΙΛΑ !!! ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΟΤΙ ΜΑΖΕΥΑΝ ΜΕΡΙΚΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΑ ΧΤΗΠΑΓΑΝΕ ΜΕ ΕΝΑ ΞΥΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ . Η ΛΙΟΠΑΝΑ ΔΕΝ ΕΡΧΟΤΑΝ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!

πριν αρκετά χρόνια ένας καλός τόπος για ψάρεμα χταποδιών με κολπάδα ήταν μετά την πλαζ της Βούλας εδώ στην Αττική έχει μέσα ένα νησάκι και ποιο μέσα ένα φάρο..
η περιοχή αυτή ήταν γεμάτη χταπόδια και ο λόγος λέγανε ήταν ότι εκεί είχαν ρίξει μέσα στην θάλλασα πολά λάστιχα απο ρόδες αυτοκινήτων..

pappous
08-10-08, 16:08
........Fili mu gia sas :D
........Opos sas eho gnorisi,se ena allo post mu ,psarevo apo poli mikros .Kapia fora iha pai se ena meros ,pu ipirhan mono 2 kalives psaradon.Eki ektos ton allon , ipirhan ke polla htapodia .Enas ntopios psaras ,goulize...malakone ta ktapodia , ktipontas ta se ena vraho ,me ena kopano [ afton pu hrisimopiusan i ginekes gia na plenun ta sentonia ] ohi polles fores , kamia dekaria kopanies.....etsi apla ke me aporelesma poli thetiko.Oli xerume ti kopo theli to gulisma .......
.........Pappous .
.

johnkal68
11-10-08, 16:50
poly kalo paragouliasma toy xtapodioy (saliarisma)(afou to exoume xtypish kamia 40aria fores)kai efkolo,ginetai os eksis: bazoume nero se mia sakoula super market bazoume mesa to xtapodi kai to kouname pano kato diadoxika ap ta xeroulia tis sakoulas. :)

kadafi
17-11-08, 15:49
Eukaristo

katmak
28-11-08, 21:17
εγω το κρεμαω σε ενα διχτυ πισω απο το φερρυ που οδηγαω και σε μια ωρα ειναι ετοιμο γιατι χτυπαει στα κυματακια αν εχεις μεγαλη βαρκα δοκιμασε το

diger21
29-11-08, 06:49
oraios o katmak.panta to kalitero saliarisma einai mesa sto nero !!

v.rallis
30-11-08, 06:25
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΑΣ ΟΛΟΥΣ, ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΕΜΑΘΑ ΚΟΛΠΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ...
ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΠΕΙΡΑΣ ΣΑΣ ΛΕΩ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ Ο ΚΑΛΟΣ ΘΕΟΣ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΤΑΠΟΔΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ, ΤΟ ΒΑΖΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΨΗΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΟΤΕΡΟ ΤΟ ΚΡΕΑΣ ΤΟΥ... (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΝ ΤΟ ΕΧΩ ΧΤΥΠΗΣΕΙ-ΠΑΡΑΓΟΥΛΙΑΣΕΙ ΠΟΛΥ...)
ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ

mpatzos
13-05-09, 21:45
Βρε οταν βρισκω χταποδι το κανω και ειναι σαν μοσχαρακι γαλακτος το κρεας του χτυπα ξεπλενε ειμαι για κανα μισαωρο στο βραχο που σκαει το κυμα και το κανω λουκουμι σαν τον φιλο μου τον smiles που σασ διχνω διπλα>>----:judge: :)>

O.Y.K. 3
14-05-09, 06:18
poli oraia ayta pou lete

gia na sas pao ligo parakato an thelete
na to geytite sto karbouno
brasteto prota se mia katsarola gia kana
20lepto kai meta petaxteto stin sxara
tha gini loukoumi kai pentamalako

http://img134.imageshack.us/img134/722/octopus.gif (http://www.imagehosting.com/)

sv1fzz
16-09-09, 15:05
ευχαριστώ θα το δοκιμάσω

takpap
02-04-10, 19:02
poli kales oi simvoules sas mastoria thanks ;)

kotselar
21-04-10, 14:05
xtes p pira ena xtapodi thimithika tin simbouli sou;)

diger21
22-04-10, 16:11
molis to psiseis vgalto mia fotografia na to fame meta matia !!hehe!!!