PDA

Επιστροφή στο Forum : συστημα ενδοεπικοινωνιας

kaukasios
28-01-09, 17:33
ξερει κανενας που μπορω να βρω ασυρματα συστηματα ενδοεπικοινωνιας σαν αυτα που χρησιμοποιουν οι διαιτητες?

sarnik
28-01-09, 23:15
sto germano me 50 evro

kaukasios
29-01-09, 11:50
mipos ksereis ti marka einai?ta thelo gia epaggelmatiki xrisi kai xreiazomai gyro sta 4-5 pou na douleuoun stin idia sixnotita/...

Marconi
31-01-09, 14:50
Δεν ξέρω τι έχουν οι διαιτητές… και τι θες να το κάνεις αλλά θα σου πρωτινά τα PMR 446 χωρίς άδεια με 8 κανάλια για να επιλέξεις… Έχει από 20 ευρώ! Γράφουν πάνω 5 km αλλά έχω μιλήσει από ταράτσα περίπου ~20 km μακριά…

kaukasios
31-01-09, 16:44
kai pou mporo na ta vro auta?exw aithousa deksioseon kai ta xreiazomai gia epikoinonia me tous servitorous...

Marconi
31-01-09, 17:04
kai pou mporo na ta vro auta?exw aithousa deksioseon kai ta xreiazomai gia epikoinonia me tous servitorous...

Ωραία μια χαρά θα "παίξουν".. Λοιπόν μπορείς να τα βρεις στο Carrefour και σε διάφορα μαγαζιά ηλεκτρονικών…
Συνήθως τα πουλάνε σετ 2 μαζί! :)
Στην Θεσσαλονίκη ξέρω μαγαζιά… ;)

sarnik
31-01-09, 17:23
mipos ksereis ti marka einai?ta thelo gia epaggelmatiki xrisi kai xreiazomai gyro sta 4-5 pou na douleuoun stin idia sixnotita/...

einai general electric

einai para poly aksiopista exoun 8 bandes ,to hands free poy den xreiazetai na patas to koumpi gia na miliseis anoigei aytomata me to poy ksekinas na milas pianoyn se megalh emvelia 5kiliometra se anoixto meros kaai gyrw sta 400 metra se kleisto meros me empodia.exei 1 diplh vash kai ta vazeis na fortizoun ekei diladh den tha eisai me pollous fortistes afou thes tosa polla.

ta exw parei gia thn motosykleta mou einai dokimasmena.
gia thn douleia pou ta thes einai akrivos.

sarnik
31-01-09, 17:25
Δεν ξέρω τι έχουν οι διαιτητές… και τι θες να το κάνεις αλλά θα σου πρωτινά τα PMR 446 χωρίς άδεια με 8 κανάλια για να επιλέξεις… Έχει από 20 ευρώ! Γράφουν πάνω 5 km αλλά έχω μιλήσει από ταράτσα περίπου ~20 km μακριά…

file moy exoyn hands free epanw;

mou fenontai poly ftyna 20 evro!

Marconi
31-01-09, 17:39
to hands free poy den xreiazetai na patas to koumpi gia na miliseis anoigei aytomata me to poy ksekinas na milas

Αυτό λέγετε VOX... και μπορεί να ανοίξει από τον θόρυβο μόνο του! :unsure:
Μερικά καλά μηχάνημα έχουν ευαισθησία στο VOX τους!
Δεν είμαι σίγουρος τώρα τελευταία σε όλα βάζουν! :smile2:

thomasskoy
03-02-09, 20:06
ορισμενα εχουν.αν δεν εχουν ζητησε τα.

Nikosdr
19-06-10, 20:49
Ela re file des mpes edw http://www.adeunis-rf.com/en/products/12-vokkero-reg-range/ kai para hotelkai catering
einai epaggelmatiko
kati tetoio psaxneis!