PDA

Επιστροφή στο Forum : Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα



Σελίδες : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

Christoff
18-04-10, 08:02
Κυριακή, 18 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

09:30 ET-3 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Μαραθώνιος
10:00 ALPHA ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 Grand Prix Κίνας
13:30 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΑΛΑΓΑ - ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ
15:15 NOVASPORTS 2 ΣΑΤΟΥΡΝ - ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ Ρωσικό Πρωτάθλημα
15:30 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ: ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ - ΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝ
15:30 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ: ΑΓΙΑΞ - ΧΕΡΑΚΛΕΣ
15:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΙΓΚΑΝ - ΑΡΣΕΝΑΛ
15:30 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ: ΤΒΕΝΤΕ - ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ -
16:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ - ΜΙΛΑΝ
16:00 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΠΑΡΙ - ΝΑΠΟΛΙ
16:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ
17:00 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΕΛΓΙΟΥ: ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ - ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
18:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ - ΑΛΜΕΡΙΑ
18:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ - ΧΕΡΤΑ
19:00 NOVASPORTS 3 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΕΚ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
19:00 NOVASPORTS 4 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΟΚ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
19:00 NET ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ
19:00 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
19:00 ΣΚΑΪ ΗΡΑΚΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ Σούπερ Λίγκα
19:00 NOVASPORTS 2 ΛΑΡΙΣΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Σούπερ Λίγκα
19:00 NOVASPORTS 6 ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Σούπερ Λίγκα
19:00 NOVASPORTS 7 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Σούπερ Λίγκα
19:15 EUROSPORT 2 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Euro Cup
20:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ: ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΣΑΡΑΓΟΣΑ
21:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΕΛΓΙΟΥ: ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ - ΓΚΕΝΚ
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΛΑΤΣΙΟ - ΡΟΜΑ
22:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
22:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
22:00 NOVASPORTS 4 ΣΑΝΤΟΣ - ΣΑΟ ΠΑΟΥΛΟ Bραζιλιάνικο πρωτάθλημα
22:00 EUROSPORT 2 ΤΕΛΙΚΟΣ Euro Cup
22:10 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ: ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ - ΝΙΟΥΕΛΣ ΟΛΝΤ ΜΠΟΪΣ

Christoff
19-04-10, 07:12
Δευτέρα, 19 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

17:30 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΪ Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ
18:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
19:00 CONN-X SPORTS 1 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΙΩΝΙΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
20:00 NOVASPORTS 7 ΒΟΛΕΪ Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΑΜΙΑ
20:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ: ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
21:15 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΡΜΙΝΙΑ ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ - ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
22:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΑΓΙΟΡΚΑ - ΟΣΑΣΟΥΝΑ

Sport24

Christoff
20-04-10, 06:39
Τρίτη, 20 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


18:00 NOVASPORTS 1 ΒΟΛΕΪ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
21:45 MEGA ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΙΝΤΕΡ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

Sport24

Christoff
21-04-10, 06:52
Τετάρτη, 21 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ - ΡΟΜΑ
21:30 Sport + ΒΟΛΕΪ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΤΡΕΒΙΖΟ - ΚΟΥΝΕΟ
21:45 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ - ΛΙΟΝ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΧΑΛ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ

Sport24

Christoff
22-04-10, 07:11
Πέμπτη, 22 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

17:00 novasports 1 ΒΟΛΕΪ Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
19:00 conn-x sports 1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΑΡΗΣ
19:00 novasports 7 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ / Πλέι οφ: Θέσεις 1-4 / 2ος αγώναςΑ1 Βόλεϊ Γυναικών
22:05 novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΜΒΟΥΡΓΟ - ΦΟΥΛΑΜ
22:05 ant1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ

Christoff
23-04-10, 07:00
Παρασκευή, 23 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:00 conn-X TV sports 2 ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ - ΚΟΜΠΛΕΝΤΖ B' κατηγορία Γερμανίας
20:00 Sport+ ΖΩΝΤΑΝΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗA2 Μπάσκετ
21:30 conn-X TV Sports ΜΠΟΧΟΥΜ - ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ Γερμανικό Πρωτάθλημα
21:30 conn-X TV sports 2 ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ Αυστριακό Πρωτάθλημα
21:30 conn-x TV Sports 3 ΚΟΡΤΡΑΙΚ - ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ Βελγικό πρωτάθλημα

Christoff
24-04-10, 07:25
Σάββατο, 24 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


13:00 NOVASPORTS 2 ΣΙΜΠΙΡ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ Ρωσικό Πρωτάθλημα
14:00 conn-X TV sports 2 ΑΑΧΕΝ-ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ B' κατηγορία Γερμανίας
14:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. - ΤΟΤΕΝΑΜ
15:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
15:00 Sport + ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
16:00 ET-1 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΤΕΛΙΚΟΣ ΟΜΑΔΙΚΟΥΕνόργανη Γυμναστική
16:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ - ΜΠΑΓΕΡΝ
16:45 NOVASPORTS 1 ΠΑΟΚ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ Α1 Μπάσκετ
19:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΙΝΤΕΡ - ΑΤΑΛΑΝΤΑ
19:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΧΕΡΕΘ
19:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
19:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ - ΚΟΛΩΝΙΑ
20:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΛΟΡΙΑΝ - ΜΠΟΡΝΤΟ
20:30 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΜΑΛΑΓΑ
20:30 ALPHA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ HELLAS ONLINE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ
21:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ NBA: ΣΑΡΛΟΤ ΜΠΟΜΠΚΑΤΣ - ΟΡΛΑΝΤΟ ΜΑΤΖΙΚ
21:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΑΡΑΓΟΣΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:45 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΠΑΛΕΡΜΟ - ΜΙΛΑΝ
23:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ

Christoff
25-04-10, 06:59
Κυριακή, 25 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ
16:00 CONN-X ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΝΑΠΟΛΙ - ΚΑΛΙΑΡΙ
16:00 CONN-X ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ
16:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΜΠΑΡΙ
16:00 CONN-X ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ - ΣΙΕΝΑ
16:30 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ - ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
17:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΠΕΡΝΛΙ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
18:00 CONN-X ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
18:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΣΕΛΣΙ - ΣΤΟΟΥΚ
18:30 CONN-X ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ - ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
18:45 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕΚ
19:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
19:00 CONN-X ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΕΛΓΙΟΥ: ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ - ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ
19:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΚΑΒΑΛΑ - ΑΡΗΣ
19:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
20:00 CONN-X ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΤΕΝΕΡΙΦΗ
21:00 CONN-X ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΕΛΓΙΟΥ: ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ - ΓΑΝΔΗ
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΡΟΜΑ - ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ
22:00 CONN-X ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΧΕΤΑΦΕ - ΣΕΒΙΛΛΗ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΑΡΣΕΪΓ - ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ
22:10 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ: ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ - ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ

Sport24

Christoff
26-04-10, 06:46
Δευτέρα, 26 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


16:00 conn-X TV Sports ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΡΟΔΟΣ Β' Εθνική
18:00 ET-3 ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ Β' Εθνική
17:30 NOVASPORTS 1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΊΚΟΣ - ΑΡΗΣ Α1 Βόλεϊ Ανδρών
20:00 NOVASPORTS 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΑΜΙΑ Α1 Βόλεϊ Ανδρών
21:15 conn-X TV sports 2 ΚΟΤΜΠΟΥΣ-ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ B' κατηγορία Γερμανίας
22:00 conn-X TV Sports ΟΣΑΣΟΥΝΑ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ Ισπανικό Πρωτάθλημα

Christoff
27-04-10, 05:59
Τρίτη, 27 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


18:00 NOVASPORTS 1 ΒΟΛΕΙ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Γ)
21:45 MEGA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΛΙΟΝ - ΜΠΑΓΕΡΝ


Sport24

Christoff
28-04-10, 08:26
Τετάρτη, 28 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

16:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΡΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ
16:45 ΣΚΑΪ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ ΠΛΕΙ ΟΦ: ΑΕΚ - ΠΑΟΚ
17:00 CONN-X SPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΑΒΑΛΑ
17:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΕΚ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
17:00 ET-1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΤΡΙΚΑΛΑ Α1 Μπάσκετ
19:00 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ ΠΛΕΙ ΟΦ: ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
19:00 CONN-X SPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 2 ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΖΕΝΙΤ Ρωσικό Πρωτάθλημα
21:30 Sport+ Play-off, Ημιτελική Φάση, 4ος αγώνας Βόλεϊ: Ιταλικό πρωτάθλημα
21:45 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΙΝΤΕΡ

Christoff
29-04-10, 12:13
Πέμπτη, 29 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

17:30 NOVASPORTS 1 ΒΟΛΕΪ Α1: ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
20:00 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΪ Α1 (Γ): ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
22:05 ANT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
22:05 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΦΟΥΛΑΜ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ

Sport24

Christoff
30-04-10, 06:41
Παρασκευή, 30 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


20:00 et1 ΠΟΛΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ: ΕΛΛΑΔΑ - ΣΚΟΠΙΑ
21:30 conn-x sports 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΕΛΓΙΟΥ: ΖΟΥΛΤΕ ΒΑΡΕΓΚΕΜ - ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
22:00 novasports 1 ΟΣΕΡ - ΜΑΡΣΕΪΓ Γαλλικό Πρωτάθλημα

Christoff
01-05-10, 07:29
Σάββατο, 1 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:30 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ - ΧΑΡΤΣ
14:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ - ΜΠΕΡΝΛΙ
15:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
16:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΑΛΚΕ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ
17:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΠΛΕΙ ΟΦ: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
17:00 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΣΕΛΤΙΚ - ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ
17:00 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΪ Α1 (Γ): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
17:00 CONN-X SPORTS 2 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΠΛΕΙ ΟΦ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΠΑΟΚ
17:45 CONN-X SPORTS 3 ΒΟΛΕΪ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΣΚΡΑ ΜΠΕΛΧΑΤΟΒ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ
18:45 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΠΛΕΙ ΟΦ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ
19:00 CONN-X SPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΠΛΕΙ ΟΦ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
19:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ
19:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΠΑΡΜΑ - ΡΟΜΑ
20:00 ΕΤ1 ΠΟΛΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ: ΕΛΛΑΔΑ - ΣΛΟΒΕΝΙΑ
20:45 CONN-X SPORTS 3 ΒΟΛΕΪ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΠΛΕΝΤ - ΤΡΕΝΤΙΝΟ
21:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΕΣΠΑΝΙΟΛ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΙΛΑΝ - ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
23:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

Sport24

Christoff
02-05-10, 06:48
Κυριακή, 2 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:30 conn-X TV Sports ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Champions League Βόλεϊ
13:00 NOVASPORTS 2 ΣΑΤΟΥΡΝ - ΖΕΝΙΤ Ρωσικό Πρωτάθλημα
13:30 Sport+ ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΚΑΧΑΣΟΛΙσπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ
14:45 ΣΚΑΪ Grand Prix Ισπανίας Moto GP
15:30 Sport+ Μπρέντα – Τβέντε παράλληλη μετάδοση με Ναϊμέχεν – Άγιαξ Ολλανδικό Πρωτάθλημα
15:30 NOVASPORTS 1 ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΤΣΕΛΣΙ Αγγλικό Πρωτάθλημα
15:45 conn-x TV Sports 3 ΤΕΛΙΚΟΣ Champions League Βόλεϊ
16:00 conn-X TV Sports ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ-ΛΙΒΟΡΝΟ Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00 NOVASPORTS 2 ΚΑΤΑΝΙΑ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ Ιταλικό Πρωτάθλημα
17:00 NOVASPORTS 3 ΦΟΥΛΑΜ - ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ Αγγλικό Πρωτάθλημα
17:00 ET-1 ΠΑΟΚ - ΑΕΚ, Play Offs Ανδρών Χάντμπολ
17:30 Sport+ ΟΡΜΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ Χάντμπολ
18:00 NOVASPORTS 1 ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. Αγγλικό Πρωτάθλημα
18:00 conn-X TV Sports ΣΕΒΙΛΛΗ-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:00 conn-x TV Sports 3 ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ-ΣΙΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ Βελγικό πρωτάθλημα
19:00 NET ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ.Σούπερ Λίγκα
19:25 NOVASPORTS 2 Κατάκτησης πρωταθλήματος από ΠΑΟ Φιέστα
20:00 ET-1 ΕΛΛΑΔΑ - ΓΑΛΛΙΑ Πόλο Ανδρών
20:00 conn-X TV Sports ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΟΣΑΣΟΥΝΑ Ισπανικό Πρωτάθλημα
21:15 NOVASPORTS 1 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΡΗΣ Σούπερ Λίγκα
21:30 conn-X TV sports 2 ΓΚΕΝΚ-ΒΕΣΤΕΡΛΟ Βελγικό πρωτάθλημα
21:45 NOVASPORTS 3 ΛΑΤΣΙΟ - ΙΝΤΕΡ Ιταλικό Πρωτάθλημα
22:00 NOVASPORTS 4 ΣΑΝΤΟΣ - ΣΑΝΤΟ ΑΝΤΡΕ Bραζιλιάνικο πρωτάθλημα
22:00 conn-X TV Sports ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ-ΜΑΓΙΟΡΚΑ Ιταλικό Πρωτάθλημα
22:00 NOVASPORTS 2 ΜΟΝΠΕΛΙΕ - ΛΥΩΝ Γαλλικό Πρωτάθλημα

sport-fm.gr

Christoff
02-05-10, 22:14
Δευτέρα, 3 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


00:20 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ: ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ - ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
00:30 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ NBA: ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΛΕΪΚΕΡΣ - ΓΙΟΥΤΑ ΤΖΑΖ
15:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΙΓΚΑΝ - ΧΑΛ ΣΙΤΙ
17:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΠΛΕΪ ΟΦ: ΠΑΟΚ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
18:00 ΕΤ 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΙΩΝΙΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
18:45 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΠΛΕΪ ΟΦ: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ - ΑΡΣΕΝΑΛ
19:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΠΛΕΪ ΟΦ: ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΪ Α1 ΠΛΕΪ ΟΦ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
19:00 CONN-X SPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΠΛΕΪ ΟΦ: ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ
20:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ: ΑΕΚ - ΑΠΣ ΑΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

Sport24

Christoff
04-05-10, 14:56
Τρίτη, 4 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


00:30 ΣΚΑΪ ΚΑΒΑΛΙΕΡΣ-ΣΕΛΤΙΚΣ NBA
21:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΧΕΤΑΦΕ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ
21:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΣΤΡΙΑΣ: ΚΑΠΦΕΝΜΠΕΡΓΚ - ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
21:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΣΕΛΤΙΚ - ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
22:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΤΕΝΕΡΙΦΗ
23:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΧΕΡΕΘ

Sport24

Christoff
05-05-10, 06:10
Τετάρτη, 5 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

20:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΛΥΩΝ - ΟΣΕΡ
21:00 CONN-X ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ
21:00 CONN-X ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ - ΣΕΒΙΛΛΗ
21:15 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
21:45 CONN-X ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΟΥ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΙΝΤΕΡ - ΡΟΜΑ
22:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΦΟΥΛΑΜ - ΣΤΟΟΥΚ
22:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΑΡΣΕΪΓ - ΡΕΝ
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΤΟΤΕΝΑΜ
23:00 CONN-X ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΑΓΙΟΡΚΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

Sport24

coulis
05-05-10, 16:56
ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΑ ΠΑΟΚ-ΟΣΦΠ

Η Super League αποφάσισε, σε συνέχεια σχετικής ενημέρωσης από την ΕΛ.ΑΣ., να αναβάλλει τη διεξαγωγή του αποψινού αγώνα ΠΑΟΚ-ΟΣΦΠ στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής των αγώνων κατάταξης, λόγω των τραγικών γεγονότων που στοίχισαν τη ζωή σε τρείς ανθρώπους. Ο αγώνας, βάσει ΚΑΠ, ορίζεται να διεξαχθεί αύριο, Πέμπτη 6 Μαϊου, την ίδια ώρα (21:15).

Πηγή: http://www.superleaguegreece.net/news/2010/05may2010/news05-05-10-1735.htm

Christoff
06-05-10, 06:15
Πέμπτη, 6 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:15 NOVASPORTS 3 ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ - ΣΙΜΠΙΡ Ρωσικό Πρωτάθλημα
17:30 NOVASPORTS 1 ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ Α1 Μπάσκετ
17:45 NOVASPORTS 2 ΖΕΝΙΤ - ΣΠΑΡΤΑΚ ΝΑΛΤΣΙΚ Ρωσικό Πρωτάθλημα
18:45 conn-X TV Sports ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ-ΠΑΟΚ Α1 Μπάσκετ
19:00 NOVASPORTS 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α1 Βόλεϊ Ανδρών
19:00 ΣΚΑΪ ΑΕΚ-ΑΡΗΣ Σούπερ Λίγκα
21:15 NOVASPORTS 1 ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σούπερ Λίγκα

coulis
06-05-10, 09:34
ΑΝΑΒΟΛΗ 3ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ PLAY OFF
6/5/2010 - 10:48

Η Super League, σε συνέχεια σχετικού αιτήματος της ΕΛ.ΑΣ., αποφάσισε την αναβολή των αγώνων της 3ης αγωνιστικής ημέρας των play off. Η ημερομηνία διεξαγωγής των αγώνων θα οριστεί εκ νέου από τη διοργανώτρια αρχή.

Πηγή: http://www.superleaguegreece.net/news/2010/05may2010/news06-05-10-1048.htm

Christoff
07-05-10, 06:49
Παρασκευή, 7 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

19:00 ΕΤ1 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
19:00 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
21:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΕΛΓΙΟΥ: ΒΕΣΤΕΡΛΟ - ΓΚΕΝΚ
22:00 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ: ΠΑΡΤΙΖΑΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Sport24

Christoff
08-05-10, 07:22
Σάββατο, 8 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

08:55 NOVASPORTS 4 ΣΤΙΒΟΣ: ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΑΠΩΝΙΑΣ
14:30 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΚΙΛΜΑΡΝΟΚ - ΦΟΛΚΕΡΚ
14:45 ALPHA Δοκιμαστικά - Ισπανία Formula 1
16:30 EUROSPORT ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ Ποδηλασία
16:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΑΪΝΤΖ - ΣΑΛΚΕ
16:30 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ
16:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΧΕΡΤΑ - ΜΠΑΓΕΡΝ
17:00 NOVASPORTS 3 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
17:00 ET1 ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1 ΠΛΕΪ ΟΦ: ΠΑΟΚ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ
18:00 NOVASPORTS 1 ΒΟΛΕΪ Α1 ΠΛΕΪ ΟΦ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
19:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΓΡΑΝΑΔΑ - ΜΑΛΑΓΑ
21:00 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΕΛΓΙΟΥ: ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ - ΣΙΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ
22:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΕΒΙΛΛΗ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
22:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΛΙΛ - ΜΑΡΣΕΪΓ
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ - ΛΙΟΝ
23:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΑΤΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ

Christoff
09-05-10, 06:56
Κυριακή, 9 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


13:30 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ - ΛΑΓΚΟΥΝ ΑΡΟ
14:15 ALPHA Grand Prix Ισπανίας Formula 1
15:15 NOVASPORTS 3 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
15:30 NOVASPORTS 4 ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
15:30 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ - ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ
16:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΙΝΤΕΡ - ΚΙΕΒΟ
16:00 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΠΑΛΕΡΜΟ - ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ
16:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΡΟΜΑ - ΚΑΛΙΑΡΙ
16:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΝΑΠΟΛΙ - ΑΤΑΛΑΝΤΑ
16:45 ΣΚΑΪ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΕΚ - ΑΡΗΣ
16:15 EUROSPORT ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ, 2η διαδρομή Ποδηλασία
17:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
17:00 ΕΤ1 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
17:30 Sport + ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1 ΠΛΕΪ ΟΦ (Γ): ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΟΡΜΗ
18:00 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΦΟΥΛΑΜ
18:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΣΕΛΣΙ - ΓΟΥΙΓΚΑΝ
18:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. - ΣΤΟΟΥΚ
19:00 Sport + ΒΟΛΕΪ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΤΡΕΝΤΙΝΟ - ΚΟΥΝΕΟ
19:00 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ F4: ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΠΑΡΤΙΖΑΝ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)
20:10 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ: ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖ. - ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ - ΣΑΟ ΠΑΟΥΛΟ
22:00 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ F4: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΤΕΛΙΚΟΣ)

Christoff
10-05-10, 12:03
Δευτέρα, 10 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


13:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΤΕΡΕΚ ΓΚΡΟΖΝΙ
19:00 NOVASPORTS 1 ΒΟΛΕΪ Α1 ΠΛΕΪ ΟΦ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
20:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ: ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Sport24

Christoff
11-05-10, 10:38
Τρίτη, 11 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:15 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΣΠΑΡΤΑΚ ΝΑΛΤΣΙΚ - ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ

Sport24

Christoff
12-05-10, 12:08
Τετάρτη, 12 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

16:45 net ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ
19:00 ΣΚΑΪ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΡΗΣ - ΑΕΚ
20:00 novasports 3 ΒΟΛΕΪ Α1 ΠΛΕΪ ΟΦ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
21:45 ant1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ- ΦΟΥΛΑΜ (ΤΕΛΙΚΟΣ)

Christoff
13-05-10, 08:43
Πέμπτη, 13 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

17:00 conn-x sports 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΣΤΡΙΑΣ: ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ - ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
17:00 conn-x sports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΣΤΡΙΑΣ: ΜΑΤΕΡΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
19:00 novasports 1 ΒΟΛΕΪ Α1 ΠΛΕΪ ΟΦ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
21:30 conn-x sports 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΕΛΓΙΟΥ: ΓΚΕΝΚ - ΣΙΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ

Christoff
14-05-10, 11:01
Παρασκευή, 14 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

17:15 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
20:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ Α2: ΙΚΑΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ
21:30 EUROSPORT 2 ΠΡΟ ΡΕΚΟ - ΠΑΡΤΙΖΑΝ Euroleague: Υδατοσφαίριση ανδρών
21:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ: ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ - ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ

Christoff
15-05-10, 08:17
Σάββατο, 15 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


10:00 NOVASPORTS 7 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
12:55 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ - ΑΜΚΑΡ
13:00 Sport + ΙΠΠΑΣΙΑ: BIG TOUR 2010
14:45 ALPHA Δοκιμαστικά, ΜονακόFormula 1
15:00 NOVASPORTS 1 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Πόλο Ανδρών
15:30 EUROSPORT Γύρος της Ιταλίας, 7η διαδρομή Ποδηλασία
16:50 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΣΕΛΣΙ - ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ
17:00 Sport + ΣΤΙΒΟΣ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΑΔΗΝ ΤΣΙΟΥΑΟΥΑ
17:00 ΕΤ1 ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1: ΠΑΟΚ - ΔΟΥΚΑΣ
17:00 ΣΚΑΪ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΑ1 Μπάσκετ
18:45 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΠΛΕΪ ΟΦ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
19:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΤΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ
19:15 EUROSPORT 2 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Euroleague Πόλο ανδρών
21:00 EUROSPORT 2 ΤΕΛΙΚΟΣ Euroleague Πόλο ανδρών
21:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΑΡΑΓΟΣΑ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
21:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ ΤΕΛΙΚΟΣ: ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
21:45 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΙΛΑΝ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΑΡΣΕΪΓ - ΓΚΡΕΝΟΜΠΛ
22:00 NOVASPORTS 6 ΛΙΟΝ - ΛΕ ΜΑΝ Γαλλικό Πρωτάθλημα
22:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ - ΜΟΝΠΕΛΙΕ
23:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΑΓΙΟΡΚΑ - ΕΣΠΑΝΙΟΛ
23:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΛΜΕΡΙΑ - ΣΕΒΙΛΛΗ

Christoff
16-05-10, 13:35
Κυριακή, 16 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:30 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΟΥΝΙΚΑΧΑ ΜΑΛΑΓΑ - ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ
16:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΚΑΤΑΝΙΑ - ΤΖΕΝΟΑ
16:00 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΣΙΕΝΑ - ΙΝΤΕΡ
16:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΚΙΕΒΟ - ΡΟΜΑ
17:00 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΠΛΕΪ ΟΦ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ
17:30 ΕΤ 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ, ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ
17:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
17:30 Sport + ΙΠΠΑΣΙΑ: BIG TOUR 2010
19:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΛΕΪ ΟΦ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ
19:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ: ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ
20:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ
20:00 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΑΛΑΓΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:15 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΛΕΪ ΟΦ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ: ΠΑΟΚ - ΑΕΚ
21:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΕΛΓΙΟΥ: ΣΙΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ - ΓΚΕΝΚ
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ: ΟΥΡΑΚΑΝ - ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
22:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΓΚΡΕΜΙΟ - ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ

Christoff
17-05-10, 10:44
Δευτέρα, 17 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

20:30 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ: ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ
21:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ: ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ - ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ

Sport24

Christoff
18-05-10, 06:42
Τρίτη, 18 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


13:55 NOVASPORTS 4 ATP World Team Cup, 3η μέρα Τένις
15:45 EUROSPORT Γύρος της Ιταλίας, 10η διαδρομή Ποδηλασία
18:30 EUROSPORT ΓΑΛΛΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ Ευρωπαϊκό Παίδων
18:45 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΠΛΕΪ ΟΦ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
21:30 EUROSPORT 2 ΑΓΓΛΙΑ - ΤΣΕΧΙΑ Ευρωπαϊκό Παίδων

Christoff
18-05-10, 21:37
Τετάρτη, 19 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


04:15 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ: ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ - ΓΚΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ
17:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΠΛΕΪ ΟΦ: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
21:15 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ ΠΛΕΪ ΟΦ: ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
21:15 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ ΠΛΕΪ ΟΦ: ΑΡΗΣ - ΠΑΟΚ
22:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ ΤΕΛΙΚΟΣ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΣΕΒΙΛΛΗ

Sport24

Christoff
21-05-10, 09:26
Παρασκευή, 21 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:00 EUROSPORT Τουρνουά WTA, ημιτελικά, Βαρσοβία Τένις
13:55 NOVASPORTS 4 «ARAG, ATP World Team Cup», 6η μέραΤένις
15:45 EUROSPORT γύρος της Ιταλίας, Porto Recanati - Cesenatico Ποδηλασία
18:00 EUROSPORT 2 ΙΣΠΑΝΙΑ - ΕΛΒΕΤΙΑ Ευρωπαϊκό Παίδων
18:00 ET-1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π. ΦΑΛΗΡΟ Πόλο Ανδρών
19:30 ET-1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Πόλο Ανδρών
20:55 EUROSPORT ΕΛΛΑΔΑ - ΑΓΓΛΙΑ Ευρωπαϊκό Παίδων
22:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ (ΠΛΕΙ ΟΦ)

Christoff
22-05-10, 15:26
Σάββατο, 22 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:30 ΕΤ1 ΠΟΛΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΦΑΪΝΑΛ ΦΟΡ: ΤΕΛΙΚΟΣ
18:45 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΠΛΕΪ ΟΦ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ
19:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΕΒΙΛΛΗ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ (ΠΛΕΙ ΟΦ)
21:45 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΠΑΓΕΡΝ - ΙΝΤΕΡ (ΤΕΛΙΚΟΣ)

Sport24

Christoff
23-05-10, 09:44
Κυριακή, 23 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:00 Sport + ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
12:00 NOVASPORTS 3 SUPERLEAGUE FORMULA: ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΓΑΛΛΙΑΣ
13:30 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΟΥΝΙΚΑΧΑ ΜΑΛΑΓΑ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
14:45 conn-X TV sports 2 Αγώνας, Βαλένθια DTM
15:00 NOVASPORTS 4 IAAF World Challenge, Ρίο ντε Τζανέιρο, Βραζιλία Στίβος
15:00 NOVASPORTS 3 SUPERLEAGUE FORMULA: ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΓΑΛΛΙΑΣ Moto GP
15:30 Sport + ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
16:45 EUROSPORT Γύρος της Ιταλίας, 15η διαδρομή Ποδηλασία
17:30 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ: ΡΟΔΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
17:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ: ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ
18:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΛΟ (Γ): ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
18:45 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΠΛΕΪ ΟΦ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
20:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΠΛΕΪ ΟΦ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
20:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΠΛΕΪ ΟΦ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΟΦΗ
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ - ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ

Christoff
24-05-10, 08:54
Δευτέρα, 24 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


12:00 Sport + ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
13:20 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟ: ΙΑΠΩΝΙΑ - ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ
21:30 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΚΑΧΑΣΟΛ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟ: ΑΓΓΛΙΑ - ΜΕΞΙΚΟ
22:45 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟ: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΚΑΝΑΔΑΣ

Sport24

Christoff
25-05-10, 11:33
Τρίτη, 25 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

19:45 Sport + ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
21:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟ: ΒΟΡΕΙΑ ΚΟΡΕΑ - ΕΛΛΑΔΑ
21:30 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΟΥΝΙΚΑΧΑ ΜΑΛΑΓΑ
21:45 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟ: ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ

Sport24

Christoff
26-05-10, 10:19
Τετάρτη, 26 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:00 Sport + ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
17:00 ΕΤ1 ΣΤΙΒΟΣ: ΓΚΑΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
17:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ: ΙΩΝΙΚΟΣ - ΡΟΔΟΣ
17:30 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
18:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΛΟ Α1: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
18:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΠΛΕΪ ΟΦ: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
19:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΛΟ Α1 (Γ): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
19:45 Sport + ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
20:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΠΛΕΪ ΟΦ: ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ
20:05 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΠΛΕΪ ΟΦ: ΟΦΗ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
21:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟ: ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΜΕΞΙΚΟ
21:45 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΤΕΛΙΚΟΙ)
22:00 conn-X TV Sports ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ-ΙΣΡΑΗΛ Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου

Christoff
27-05-10, 08:43
Πέμπτη, 27 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


12:00 Sport+ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ, 2η Φάση Τένις
12:00 EUROSPORT ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ, 5η μέραΤένις
15:45 EUROSPORT 2 Γύρος της Ιταλίας, 18η διαδρομήΠοδηλασία
17:00 EUROSPORT 2 Ημιτελικά Ευρωπαϊκό Παίδων
18:40 EUROSPORT ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ, 5η μέραΤένις
19:00 EUROSPORT 2 IAAF Γκραν Πρι, Τσεχία Διεθνές μίτινγκ στίβου
19:45 Sport+ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ, 2η Φάση Τένις
20:00 CHANNEL 9 «Φανέλα με το 9»Εκπομπή
21:15 EUROSPORT 2 Ημιτελικά Ευρωπαϊκό Παίδων
21:30 Sport+ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΟΥΝΙΚΑΧΑΙσπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

Christoff
28-05-10, 12:28
Παρασκευή, 28 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:00 Sport+ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ, 3η Φάση Τένις
12:00 EUROSPORT ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ, 6η μέρα Τένις
15:45 EUROSPORT Γύρος της Ιταλίας, 19η διαδρομή Ποδηλασία
16:30 EUROSPORT 2 Euro League, Ιταλία - Πολωνία Beach Soccer
17:30 EUROSPORT 2 Euro League, Ρουμανία - Ρωσία Beach Soccer
18:00 ET-1 ΜΕΓΑΛΗ ΒΡΕΤΑΝΙΑ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ Ευρωβόλεϊ
18:40 EUROSPORT ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ, 6η μέρα Τελετή Λήξης
19:45 Sport+ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ, 3η μέρα Τένις
20:00 CHANNEL 9 «Φανέλα με το 9»Εκπομπή
20:30 ET-1 ΕΛΛΑΔΑ - ΛΕΤΟΝΙΑ Ευρωβόλεϊ
21:30 Sport+ ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

gataras
29-05-10, 05:17
Σάββατο, 29 Μαΐου 2010 09:45/EUROSPORT: ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΟΜΑΔΙΚΟΥ, ημιτελικά γυναικών, Μόσχα (Ζ)
12:00/EUROSPORT: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ 7η μέρα, Παρίσι (Ζ)
12:00/Sport +: ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (Ζ)
13:00/NOVASPORTS 1: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ 2009/10, Πανιώνιος - ΑΕΚ (06/12/09)
13:00/NOVASPORTS 2: ΡΩΣΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ, Ρούμπιν Καζάν - ΤΣΣΚΑ Μόσχας (E) 13:45/ALPHA: ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1: ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΤΟΥΡΚΙΑΣ, ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ (Ζ)
15:00/Sport +: ΧΑΝΤΜΠΟΛ, ΦΑΪΝΑΛ ΦΟΡ ΚΥΠΕΛΛΟΥ: ΠΑΟΚ - ΑΕΚ (Ζ)
15:00/NOVASPORTS 1: ΔΙΕΘΝΗΣ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ, Αγγλία - Μεξικό (Ε)
15:00/ET 1: Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
16:00/NOVASPORTS 2: SUPERLEAGUE 2009-2010, Ανασκόπηση Άρη (E)
16:30/EUROSPORT: ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ Bormio - Passo del Tonale (Z)
17:00/Sport +: ΧΑΝΤΜΠΟΛ, ΦΑΪΝΑΛ ΦΟΡ ΚΥΠΕΛΛΟΥ, ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΔΟΥΚΑΣ (Ζ)
17:00/NOVASPORTS 2: UEFA EUROPA LEAGUE, Ανασκόπηση 2009-2010 (M)
18:00/NOVASPORTS 2: ΡΑΓΚΜΠΙ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ 'SUPER 14' Τελικός: Bulls - Stormers (Ζ)
18:00/NOVASPORTS 1: NBA: PLAY OFFS / ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ 5ος αγώνας, LΑ Lakers - Phoenix Suns
18:30/EUROSPORT: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ, ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ 7η μέρα, Παρίσι (Ζ)
18:30/ET 1: ΔΙΕΘΝΕΣ ΜΙΤΙΝΓΚ ΣΤΙΒΟΣ «ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΕΙΑ 2010» (Ζ)
19:00/CONN-X SPORTS 2: ΜΠΑΣΚΕΤ, Α1 ΠΛΕΪ ΟΦ, ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ (Ζ)
20:30/ET1: ΒΟΛΕΪ, ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ, ΕΛΛΑΔΑ - ΜΕΓΑΛΗ ΒΡΕΤΑΝΙΑ (Ζ)
20:30/NOVASPORTS 1: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ, Στιγμιότυπα, 3η Αγωνιστική (Μ)
21:00/NOVASPORTS 1: Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου, ΟΥΓΓΑΡΙΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ (Ζ)
21:00/CONN-X SPORTS 1: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΦΙΛΙΚΟ, ΗΠΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ (Ζ)
21:00/Sport +: ΜΠΑΣΚΕΤ, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ, ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΜΑΛΑΓΑ (Ζ)
21:30/NOVASPORTS 2: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ, Στιγμιότυπα, 3η Αγωνιστική (Ε)
22:00/NOVASPORTS 2: ΓΚΟΛΦ: US PGA TOUR Crowne Plaza Invitational, 3η μέρα (Ζ)
22:30/NOVASPORTS 3: ΠΥΓΜΑΧΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ WBC, κατηγορία Βαρέων Βαρών, Γερμανία (Z)
00:30/NOVASPORTS 1: Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Βραζιλίας, ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ - ΓΚΡΕΜΙΟ (Ζ)
02:00/NOVASPORTS 2: ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ, Λιλ - Μονπελιέ (28/03/10)
03:00/NOVASPORTS 3: CHICAGO BLACKHAWKS-PHILADELPHIA FLYERS NHL Stanley Cup: 1ος τελικός (Z)
03:30/NOVASPORTS 1: NBA: PLAY OFFS / TEΛΙΚΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ 6ος αγώνας, Phoenix Suns - L.A. Lakers (Ζ)

Christoff
29-05-10, 11:04
Σάββατο, 29 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:00 EUROSPORT ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ, 7η μέρα Τένις
12:00 Sport+ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ, 3η Φάση Τένις
13:45 ALPHA Δοκιμαστκά, Τουρκία Formula 1
15:00 Sport+ ΠΑΟΚ - ΑΕΚ (Ημιτελικός)Χάντμπολ
16:30 EUROSPORT Γύρος της Ιταλίας, 20η διαδρομή Ποδηλασία
16:30 EUROSPORT 2 ΙΤΑΛΙΑ-ΡΟΥΜΑΝΙΑ Beach Soccer
17:00 conn-X TV sports 2 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ-ΜΑΡΟΥΣΙ Α1 Μπάσκετ
17:00 Sport+ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΔΟΥΚΑΣ (Ημιτελικός) Χάντμπολ
17:45 EUROSPORT 2 ΡΩΣΙΑ-ΠΟΛΩΝΙΑ Beach Soccer
18:30 ET-1 «ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΕΙΑ 2010» Διεθνές μίτινγκ στίβου
18:30 EUROSPORT ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ, 7η μέρα Τένις
20:30 ET-1 ΕΛΛΑΔΑ – Μ. ΒΡΕΤΑΝΙΑ Ευρωβόλεϊ
21:00 conn-X TV Sports ΗΠΑ-ΤΟΥΡΚΙΑ Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου
21:00 NOVASPORTS 1 ΟΥΓΓΑΡΙΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου
21:00 Sport+ ΜΠΑΡΣΕΛΌΝΑ – ΟΥΝΙΚΆΧΑΙσπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

Christoff
30-05-10, 12:54
Κυριακή, 30 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:30 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ: ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
14:15 ALPHA FORMULA 1: ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΤΟΥΡΚΙΑΣ
15:30 Sport + ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
17:00 ΕΤ1 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΦΑΪΝΑΛ ΦΟΡ ΚΥΠΕΛΛΟΥ: ΤΕΛΙΚΟΣ
17:30 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ: ΡΟΔΟΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
17:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ: ΙΩΝΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
18:15 ET1 ΒΟΛΕΪ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ: ΛΕΤΟΝΙΑ - ΜΕΓΑΛΗ ΒΡΕΤΑΝΙΑ
18:45 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
20:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΠΛΕΪ ΟΦ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
20:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΠΛΕΪ ΟΦ: ΕΘΝΙΚΟΣ - ΟΦΗ
20:30 ΕΤ1 ΒΟΛΕΪ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ: ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ
21:45 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΠΛΕΪ ΟΦ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ - ΣΑΝΤ

Sport24

Christoff
31-05-10, 08:20
Δευτέρα, 31 Μαΐου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


12:00 Sport + ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
18:00 ΕΤ1 ΣΤΙΒΟΣ: ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΑ
19:15 Sport + ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ

Sport24

Christoff
01-06-10, 09:46
Τρίτη, 1 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:00 Sport + ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
15:00 ET1 ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
19:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΠΛΕΪ ΟΦ: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
19:15 Sport + ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
21:30 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΑΛΑΓΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟ: ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΚΑΜΕΡΟΥΝ

Sport24

Christoff
02-06-10, 08:07
Τετάρτη, 2 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:00 Sport + ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
15:00 ΕΤ1 ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
17:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ: ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ - ΡΟΔΟΣ
17:30 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ
19:15 Sport + ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
19:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟ: ΕΛΛΑΔΑ - ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ
20:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΠΛΕΪ ΟΦ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ
20:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΠΛΕΪ ΟΦ: ΟΦΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ
21:30 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ
21:45 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΛΕΙ ΟΦ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Christoff
03-06-10, 07:38
Πέμπτη, 3 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

15:00 ΕΤ1 ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
19:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟ: ΙΣΠΑΝΙΑ - Ν. ΚΟΡΕΑ
21:30 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΑΛΑΓΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
22:00 ΕΤ1 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: ATHENS GOLDEN CUP

Sport24

Christoff
04-06-10, 10:43
Παρασκευή, 4 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:00 ΕΤ1 ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
15:30 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΪ WORLD LEAGUE: ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
18:30 EUROSPORT 2 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ-ΕΛΒΕΤΙΑ Beach Soccer
19:45 EUROSPORT 2 ΙΣΠΑΝΙΑ-ΠΟΛΩΝΙΑ Beach Soccer
21:00 EUROSPORT 2 ΡΩΣΙΑ-ΓΑΛΛΙΑ Beach Soccer
21:30 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ
22:00 ΕΤ1 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: ATHENS GOLDEN CUP
22:00 NOVASPORTS 2 ΓΚΟΛΦ: US PGA TOUR

Christoff
05-06-10, 09:50
Σάββατο, 5 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:30 conn-X TV Sports Eurospeedway Lausitz Δοκιμαστικά DTM
15:00 NOVASPORTS 1 ΡΩΣΙΑ - ΗΠΑ (Γ' ΟΜΙΛΟΣ) World League Βόλεϊ
16:00 EUROSPORT ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ, ΤΕΛΙΚΟΣ Τένις
16:00 ET-1 Τελικά ΓυναικώνΤένις
16:30 NOVASPORTS 4 Μόντε Κάρλο, 1η μέρα Κολύμβηση
17:00 conn-X TV Sports ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ-ΜΑΡΟΥΣΙ Α1 Μπάσκετ
18:00 NOVASPORTS 1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΟΚ Πόλο Ανδρών
18:30 EUROSPORT 2 Ημιτελικά Beach Soccer
19:00 NOVASPORTS 3 ΙΤΑΛΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ World League Βόλεϊ
19:30 NOVASPORTS 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Πόλο Ανδρών
19:45 EUROSPORT 2 Play-OffBeach Soccer
21:00 EUROSPORT 2 Play-OffBeach Soccer
21:45 NOVASPORTS 1 ΕΛΒΕΤΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου

Christoff
06-06-10, 12:22
Κυριακή, 6 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:30 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ
14:45 ΣΚΑΪ MOTO GP: ΙΤΑΛΙΑ
16:00 NOVASPORTS 1 ΒΟΛΕΪ WORLD LEAGUE: ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΠΟΛΩΝΙΑ
16:00 Sport + ΜΠΙΤΣ ΣΟΚΕΡ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
16:00 ΕΤ1 ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ)
17:30 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΡΟΔΟΣ
19:20 NOVASPORTS 3 ΣΤΙΒΟΣ: ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΠΙΝΤΓΚΟΤΣ
20:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
20:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΟΦΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ
21:00 ΕΤ1 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: ATHENS GOLDEN CUP
21:45 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΣΑΝΤΟΣ - ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ

Sport24

Christoff
07-06-10, 09:36
Δευτέρα, 7 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

19:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΛΟ Α1: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Sport24

Christoff
08-06-10, 11:29
Τρίτη, 8 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:30 eurosport 2η μέρα, Ηνωμένο Βασίλειο Τένις
17:30 eurosport 2η μέρα, Ηνωμένο Βασίλειο Τένις
17:30 novasports 3 b' όμιλος: Κούβα - Ολλανδία ΒΟΛΕΪ: 'montreux masters 2010'
18:45 novasports 7 ΣΤΙΒΟΣ: ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΠΟΛΩΝΙΑ
19:00 novasports 1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΠΛΕΪ ΟΦ: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
19:30 novasports 3 Α' όμιλος: Ιαπωνία - ΗΠΑΒΟΛΕΪ: 'montreux masters 2010'
20:30 eurosport 2 2η μέρα, Ηνωμένο Βασίλειο Τένις
21:45 conn-x sports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟ: ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ
22:00 novasports 3 b' όμιλος: Κίνα - Πολωνία ΒΟΛΕΪ: 'montreux masters 2010'

Christoff
09-06-10, 09:35
Τετάρτη, 9 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:00 EUROSPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΑΠΩΝΙΑΣ: ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ ΜAΡΙΝΟΣ - ΟΥΡΑΒΑ
17:30 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ: ΡΟΔΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ
17:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ: ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
19:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΦΙΕΣΤΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ
20:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΠΛΕΪ ΟΦ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
20:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΠΛΕΪ ΟΦ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΟΦΗ
21:30 NOVASPORTS 2 ΣΤΙΒΟΣ: ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΟΥΕΛΒΑ

Sport24

Christoff
10-06-10, 08:56
Πέμπτη, 10 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


16:00 EUROSPORT Criterium du Dauphine Libere Ποδηλασία
17:30 EUROSPORT 4η μέρα, Ηνωμένο Βασίλειο Τένις
17:30 NOVASPORTS 3 B' Ομιλος: Πολωνία - ΟλλανδίαΒΟΛΕΪ: 'MONTREUX MASTERS 2010'
18:30 NOVASPORTS 4 Βαρκελώνη, 2η μέρα Κολύμβηση
19:30 NOVASPORTS 3 Α' Ομιλος: Ρωσία - Γερμανία ΒΟΛΕΪ: 'MONTREUX MASTERS 2010'
20:30 EUROSPORT 2 4η μέρα, Ηνωμένο Βασίλειο Τένις
21:30 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ
21:30 NOVASPORTS 7 ΒΟΛΕΪ WORLD LEAGUE: ΓΑΛΛΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ
22:00 NOVASPORTS 3 B' Ομιλος: Κίνα - ΚούβαΒΟΛΕΪ: 'MONTREUX MASTERS 2010'

Christoff
10-06-10, 20:23
Παρασκευή, 11 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


04:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ NBA: ΜΠΟΣΤΟΝ ΣΕΛΤΙΚΣ - ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΛΕΪΚΕΡΣ
17:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ: ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ - ΜΕΞΙΚΟ
18:30 NOVASPORTS 1 ΒΟΛΕΪ WORLD LEAGUE: ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΗΠΑ
21:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ - ΓΑΛΛΙΑ

Sport24

Christoff
11-06-10, 20:29
Σάββατο, 12 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ: ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ - ΕΛΛΑΔΑ
17:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΝΙΓΗΡΙΑ
19:00 Sport + ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ
19:00 ΕΤ1 ΣΤΙΒΟΣ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
21:00 NOVASPORTS 4 ΒΟΛΕΪ WORLD LEAGUE: ΓΑΛΛΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ
21:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ: ΑΓΓΛΙΑ - ΗΠΑ

Sport24

Christoff
12-06-10, 19:03
Κυριακή, 13 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


03:10 NOVASPORTS 1 ΒΟΛΕΪ WORLD LEAGUE: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΠΟΛΩΝΙΑ
14:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ: ΑΛΓΕΡΙΑ - ΣΛΟΒΕΝΙΑ
17:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ: ΣΕΡΒΙΑ - ΓΚΑΝΑ
18:00 ΕΤ1 ΣΤΙΒΟΣ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
21:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ

Sport24

Christoff
14-06-10, 09:01
Δευτέρα, 14 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:30 net ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΔΑΝΙΑ (5ος Ομιλος) Παγκόσμιο Κύπελλο 2010
17:00 net ΙΑΠΩΝΙΑ - ΚΑΜΕΡΟΥΝ (5ος Ομιλος) Παγκόσμιο Κύπελλο 2010
19:00 novasports 3 iaaf Γκραν Πρι, Πράγα - Τσεχία Στίβος
19:00 novasports 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α1 Πόλο
21:30 net ΙΤΑΛΙΑ - ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ (6ος Ομιλος) Παγκόσμιο Κύπελλο 2010

thura7
14-06-10, 18:39
Κυριακή, 13 Ιουνίου 2010


ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


03:10 NOVASPORTS 1 ΒΟΛΕΪ WORLD LEAGUE: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΠΟΛΩΝΙΑ
14:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ: ΑΛΓΕΡΙΑ - ΣΛΟΒΕΝΙΑ
17:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ: ΣΕΡΒΙΑ - ΓΚΑΝΑ
18:00 ΕΤ1 ΣΤΙΒΟΣ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
21:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ

Sport24
filaraki 3exases na valeis tin formula kai paraligo na tin xasw..den peirazei omws gt den tin exasa:clap2:

Christoff
15-06-10, 08:54
Τρίτη, 15 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ - ΣΛΟΒΑΚΙΑ
17:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
21:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΒΟΡΕΙΑ ΚΟΡΕΑ
21:30 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

Sport24

Christoff
16-06-10, 14:26
Τετάρτη, 16 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


04:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ NBA: ΛΕΪΚΕΡΣ - ΣΕΛΤΙΚΣ
14:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΟΝΔΟΥΡΑ - ΧΙΛΗ
17:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΙΣΠΑΝΙΑ - ΕΛΒΕΤΙΑ
21:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ - ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ

Sport24

Christoff
17-06-10, 06:07
Πέμπτη, 17 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ
17:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΕΛΛΑΔΑ - ΝΙΓΗΡΙΑ
21:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΓΑΛΛΙΑ - ΜΕΞΙΚΟ

Sport24

Christoff
18-06-10, 06:10
Παρασκευή, 18 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ
17:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΣΛΟΒΕΝΙΑ - ΗΠΑ
17:30 ΕΤ1 ΒΟΛΕΪ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΛΙΓΚ (Γ): ΕΛΛΑΔΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ
19:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΛΟ Α1 ΤΕΛΙΚΟΙ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
20:00 ΕΤ1 ΒΟΛΕΪ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΛΙΓΚ (A): ΕΛΛΑΔΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ
21:00 NOVASPORTS 7 ΒΟΛΕΪ WORLD LEAGUE: ΙΤΑΛΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ
21:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΑΓΓΛΙΑ - ΑΛΓΕΡΙΑ

Sport24

Christoff
18-06-10, 21:57
Σάββατο, 19 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΙΑΠΩΝΙΑ
17:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΓΚΑΝΑ - ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
21:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΚΑΜΕΡΟΥΝ - ΔΑΝΙΑ

Sport24

Christoff
19-06-10, 23:56
Κυριακή, 20 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


03:40 NOVASPORTS 1 ΒΟΛΕΪ WORLD LEAGUE: ΚΟΥΒΑ - ΠΟΛΩΝΙΑ
12:00 NOVASPORTS 7 SUPERLEAGUE FORMULA: ΙΣΠΑΝΙΑ (1Η ΚΟΥΡΣΑ)
13:30 NOVASPORTS 7 SUPERLEAGUE FORMULA: ΙΣΠΑΝΙΑ (2Η ΚΟΥΡΣΑ)
14:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΣΛΟΒΑΚΙΑ - ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ
16:00 Sport + ΜΠΙΤΣ ΣΟΚΕΡ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
16:05 ΕΤ1 ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ
17:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΙΤΑΛΙΑ - ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
17:00 NOVASPORTS 3 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
17:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΛΟ Α1 ΘΕΣΕΙΣ 3-4: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΟΚ
19:00 ΕΤ1 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ: ΕΛΛΑΔΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ
21:30 NOVASPORTS 4 ΒΟΛΕΪ WORLD LEAGUE: ΙΤΑΛΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ
21:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ

Sport24

Christoff
21-06-10, 07:06
Δευτέρα, 21 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:00 NOVASPORTS 3 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
14:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΒΟΡΕΙΑ ΚΟΡΕΑ
15:00 NOVASPORTS 1 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
15:00 NOVASPORTS 2 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
17:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΧΙΛΗ - ΕΛΒΕΤΙΑ
21:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΙΣΠΑΝΙΑ - ΟΝΔΟΥΡΑ


Sport24

Christoff
21-06-10, 21:31
Τρίτη, 22 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΜΕΞΙΚΟ - ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ
17:00 ΕΤ1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΓΑΛΛΙΑ - ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ
21:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΕΛΛΑΔΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
21:30 ΕΤ1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΝΙΓΗΡΙΑ - ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ

Sport24

Christoff
22-06-10, 21:31
Τετάρτη, 23 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 ΕΤ1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΗΠΑ - ΑΛΓΕΡΙΑ
17:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΣΛΟΒΕΝΙΑ - ΑΓΓΛΙΑ
21:30 ΕΤ1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ
21:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΓΚΑΝΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ

Sport24

Christoff
24-06-10, 08:08
Πέμπτη, 24 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:00 NOVASPORTS 1 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2010
15:00 NOVASPORTS 2 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2010
15:00 NOVASPORTS 3 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2010
17:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΣΛΟΒΑΚΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ
17:00 ΕΤ1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ - ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
18:30 NOVASPORTS 1 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2010
18:30 NOVASPORTS 2 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2010
18:30 NOVASPORTS 3 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2010
21:30 ΕΤ1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΚΑΜΕΡΟΥΝ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ
21:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΔΑΝΙΑ - ΙΑΠΩΝΙΑ


Sport24

Christoff
24-06-10, 21:34
Παρασκευή, 25 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:00 NOVASPORTS 3 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
15:00 NOVASPORTS 1 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
15:00 NOVASPORTS 2 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
17:00 ΕΤ1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: Β. ΚΟΡΕΑ - ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ
17:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΒΡΑΖΙΛΙΑ
18:30 NOVASPORTS 1 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
18:30 NOVASPORTS 2 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
18:30 NOVASPORTS 3 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
21:30 ΕΤ1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΕΛΒΕΤΙΑ - ΟΝΔΟΥΡΑ
21:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΧΙΛΗ - ΙΣΠΑΝΙΑ

Sport24

Christoff
25-06-10, 21:39
Σάββατο, 26 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:00 NOVASPORTS 3 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
15:00 NOVASPORTS 2 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
15:00 ΣΚΑΪ ΜΟΤΟ GP
15:00 NOVASPORTS 1 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
17:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ - Ν. ΚΟΡΕΑ
18:30 NOVASPORTS 1 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
18:30 NOVASPORTS 2 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
18:30 NOVASPORTS 3 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
21:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΗΠΑ - ΓΚΑΝΑ

Sport24

tasos_0970
25-06-10, 21:51
:clap::clap::clap:

Christoff
27-06-10, 20:28
Δευτέρα, 28 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΣΛΟΒΑΚΙΑ
21:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΧΙΛΗ


Sport 24

F4LLEN
28-06-10, 12:40
Γιατί δεν βάζεται και αγώνες μηχανοκίνητου αθλητισμού; Μια πρόταση κανω :p

Christoff
28-06-10, 21:42
Τρίτη, 29 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:00 NOVASPORTS 1 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
15:00 NOVASPORTS 3 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
17:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ - ΙΑΠΩΝΙΑ
18:30 NOVASPORTS 1 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
18:30 NOVASPORTS 3 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
21:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΙΣΠΑΝΙΑ - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ

Sport24

Christoff
30-06-10, 07:47
Τετάρτη, 30 Ιουνίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:00 NOVASPORTS 1 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
15:00 NOVASPORTS 3 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
18:30 NOVASPORTS 3 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
18:30 NOVASPORTS 1 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
19:00 ΕΤ1 ΣΤΙΒΟΣ: ΔΙΕΘΝΕΣ ΜΙΤΙΝΓΚ ΠΑΤΡΑΣ

Sport24

Christoff
01-07-10, 10:02
Πέμπτη, 1 Ιουλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:00 NOVASPORTS 1 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
18:30 NOVASPORTS 1 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ


Sport24

Christoff
02-07-10, 09:56
Παρασκευή, 2 Ιουλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:00 NOVASPORTS 1 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
17:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΒΡΑΖΙΛΙΑ
18:30 NOVASPORTS 1 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
21:00 NOVASPORTS 2 ΣΤΙΒΟΣ: ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ - ΓΚΑΝΑ

Sport24

Christoff
02-07-10, 22:24
Σάββατο, 3 Ιουλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


16:00 NOVASPORTS 1 ΤΕΝΙΣ: ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
17:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ
21:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ - ΙΣΠΑΝΙΑ

Sport24

Christoff
04-07-10, 06:56
Κυριακή, 4 Ιουλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


12:45 EUROSPORT 2 Γύρος της Γαλλίας, 1η διαδρομή Ποδηλασία
14:45 EUROSPORT 2 Γύρος της Γαλλίας, 1η διαδρομή Ποδηλασία
15:00 ΣΚΑΪ Grand Prix Καταλονίας Moto GP
16:00 NOVASPORTS 1 Τελικός ανδρών Τένις
16:00 EUROSPORT 2 Euro League, Round Robin: Αζερμπαϊτζάν - Ολλανδία Beach Soccer
17:15 EUROSPORT 2 Euro League, Round Robin: Πορτογαλία - Ελβετία Beach Soccer
17:30 NOVASPORTS 3 Δ' Ομιλος Διηπειρωτ. γύρος: Πολωνία - Κούβα World League Βόλεϊ
18:00 ET-1 Ελλάδα - Ισπανία, Γυναίκες European League Βόλεϊ
19:30 EUROSPORT 2 Euro League, Round Robin: Γαλλία - Ιταλία Beach Soccer
19:30 NOVASPORTS 2 Ολυμπιακός - Σλάβια Πράγας Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου
20:30 ET-1 Ελλάδα - Πορτογαλία, Ανδρες European League Βόλεϊ

sport-fm.gr

Christoff
05-07-10, 09:58
Δευτέρα, 5 Ιουλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:15 EUROSPORT ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ

Sport24

Christoff
06-07-10, 06:39
Τρίτη, 6 Ιουλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:15 EUROSPORT ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
21:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ

Sport24

Christoff
07-07-10, 07:02
Τετάρτη, 7 Ιουλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


18:00 ΕΤ1 ΣΤΙΒΟΣ: ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΑ
18:00 NOVASPORTS 1 ΒΟΛΕΪ WORLD LEAGUE: ΣΕΡΒΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ
21:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ

Sport24

Christoff
08-07-10, 09:44
Πέμπτη, 8 Ιουλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

15:15 EUROSPORT Γύρος της Γαλλίας, 5η διαδρομή Ποδηλασία
19:00 NOVASPORTS 3 Ιβανίσεβιτς - ΜακΕνρο Τένις
19:00 EUROSPORT 2 Τουρνουά επίδειξης Τένις
21:00 NET Ώρα Μουντιάλ Παγκόσμιο Κύπελλο 2010
21:15 NOVASPORTS 7 Σερβία - ΙταλίαWorld League Βόλεϊ

Christoff
09-07-10, 10:11
Παρασκευή, 9 Ιουλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:15 EUROSPORT ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
15:40 ALPHA Ελληνικές ιπποδρομίες Ιππασία
17:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΑΛΑΝΙΑ - ΖΕΝΙΤ
19:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΣΤΕΑΟΥΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ
20:00 ET-1 Ελλάδα - ΑυστρίαEuropean League Βόλεϊ Ανδρες
20:30 NOVASPORTS 3 Βαρκελώνη Διεθνές μίτινγκ στίβου
21:00 NET Ώρα Μουντιάλ Εκπομπή
23:30 NOVASPORTS 1 **** Mundial Εκπομπή

Christoff
10-07-10, 10:36
Σάββατο, 10 Ιουλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΣΑΤΟΥΡΝ
20:00 ΕΤ1 ΒΟΛΕΪ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΛΙΓΚ: ΕΛΛΑΔΑ - ΑΥΣΤΡΙΑ
21:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ

Sport24

Christoff
10-07-10, 22:42
Κυριακή, 11 Ιουλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:45 EUROSPORT Γύρος της Γαλλίας, 8η διαδρομή Ποδηλασία
14:15 ALPHA Grand Prix, Μ. Βρετανία Formula 1
16:30 ET-1 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΙΡΚΟΥΙ Beach Volley
21:30 NET ΟΛΛΑΝΔΙΑ-ΙΣΠΑΝΙΑ (ΤΕΛΙΚΟΣ) Παγκόσμιο Κύπελλο 2010

Christoff
12-07-10, 07:35
Δευτέρα, 12 Ιουλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:30 NOVASPORTS 1 Superleague 2010/11Κλήρωση
19:30 NOVASPORTS 1 ΠΑΟΚ-ΤΣΣΚΑ Σόφιας Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου

Christoff
13-07-10, 12:10
Τρίτη, 13 Ιουλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:30 EUROSPORT 2 Γερμανία - Κόστα Ρίκα Under-20 Ποδόσφαιρο: Παγκόσμιο Γυναικών
12:30 EUROSPORT Γύρος της Γαλλίας, Morzine-Avoriaz-S. Jean de Maurienne Ποδηλασία
15:30 EUROSPORT 2 Κολομβία - Γαλλία Under-20Ποδόσφαιρο: Παγκόσμιο Γυναικών
18:30 EUROSPORT Γερμανία - Κόστα Ρίκα Under-20 Ποδόσφαιρο: Παγκόσμιο Γυναικών
19:00 NOVASPORTS 1 ΑΕΚ-ΟΥΝΙΡΕΑ Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου
20:45 NOVASPORTS 1 ΣΤΙΒΟΣ: ΔΙΕΘΝΕΣ ΜΙΤΙΝΓΚ IAAF GP, Λιέγη / Βέλγιο

Christoff
14-07-10, 10:15
Τετάρτη, 14 Ιουλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:30 EUROSPORT Αγγλία - Νιγηρία Παγκόσμιο Γυναικών Under 20
14:30 EUROSPORT Γύρος της Γαλλίας, Chambery - Gap Ποδηλασία
16:00 EUROSPORT 2 Ελβετία - Ν. Κορέα Παγκόσμιο Γυναικών Under 20
19:00 EUROSPORT ΗΠΑ - Γκάνα Παγκόσμιο Γυναικών Under 20

Christoff
15-07-10, 08:09
Πέμπτη, 15 Ιουλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

15:15 EUROSPORT Γύρος της Γαλλίας, Sisteron - Bourg les Valence Ποδηλασία
19:30 NOVASPORTS 1 ΠΑΟΚ - Ροτ Βάις Ερφουρτ Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου
21:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΜΠΕΣΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Christoff
16-07-10, 09:15
Παρασκευή, 16 Ιουλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

15:15 EUROSPORT Γύρος της Γαλλίας, Bourg de Peage - Mende Ποδηλασία
16:00 EUROSPORT 2 Βραζιλία - Σουηδία Παγκόσμιο Γυναικών Under 20
19:00 EUROSPORT 2 Β. Κορέα - Ν. Ζηλανδία Παγκόσμιο Γυναικών Under 20
19:00 EUROSPORT Γερμανία - Κολομβία Παγκόσμιο Γυναικών Under 20
19:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟ: ΑΕΚ - ΣΒΑΤΣ
20:00 ΕΤ1 ΒΟΛΕΪ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΛΙΓΚ (Γ): ΕΛΛΑΔΑ - ΙΣΡΑΗΛ

Christoff
17-07-10, 10:16
Σάββατο, 17 Ιουλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:30 EUROSPORT Γύρος της Γαλλίας, Rodez - Revel Ποδηλασία
15:00 NOVASPORTS 1 Σπαρτάκ Μόσχας - Ρούμπιν Καζάν Ρωσικό Πρωτάθλημα
16:00 EUROSPORT 2 Γκάνα - Ν. Κορέα Παγκόσμιο Γυναικών Under 20
19:00 EUROSPORT Αγγλία - Μεξικό Παγκόσμιο Γυναικών Under 20
19:00 EUROSPORT 2 ΗΠΑ - Ελβετία Παγκόσμιο Γυναικών Under 20
19:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟ: ΠΑΟΚ - ΚΙΚΕΡΣ ΟΦΕΝΜΠΑΧ
19:00 ΕΤ1 ΒΟΛΕΪ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΛΙΓΚ (Γ): ΕΛΛΑΔΑ - ΙΣΡΑΗΛ
20:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ - ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ
20:00 conn-X TV Sports ΚΡΟΑΤΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφήβων
22:15 conn-X TV Sports ΓΑΛΛΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφήβων

Christoff
18-07-10, 10:29
Κυριακή, 18 Ιουλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


12:00 NOVASPORTS 4 1η κούρσα/Βέλγιο Superleague Formula
14:45 EUROSPORT Γύρος της Γαλλίας, Revel - Ax 3 Domaines Ποδηλασία
14:45 ΣΚΑΪ Grand Prix, Γερμανία Moto GP
15:00 NOVASPORTS 1 2η κούρσα/Βέλγιο Superleague Formula
16:00 Sport+ Ελλάδα – Ισραήλ European League Bόλεϊ Γυναίκες
18:00 NOVASPORTS 1 Τελικοί Γυναικών/Ανδρών, Σχινιάς Beach Volley
19:15 EUROSPORT Αυστρία - Αγγλία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Under 19
20:00 conn-X TV Sports Μικρός τελικός Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφήβων
20:00 Sport+ 47ο Διεθνές Ιστιοπλοϊκό Ράλι ΑιγαίουΙ στιοπλοΐα
21:00 EUROSPORT Γαλλία - Ολλανδία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Under 19
22:00 NOVASPORTS 1 ΑΒΑΪ - ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ Bραζιλιάνικο πρωτάθλημα
22:15 conn-X TV Sports Μεγάλος τελικός Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφήβων

Christoff
19-07-10, 09:30
Δευτέρα, 19 Ιουλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:40 NOVASPORTS 7 ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΕΣ
19:00 NOVASPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΚΡΙΛΙΑ-ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
19:15 NOVASPORTS 1 ΑΕΚ-ΧΑΠΟΕΛ ΜΠΕΡ ΣΕΒΑ

Sport24

Christoff
19-07-10, 22:28
Τρίτη, 20 Ιουλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:30 EUROSPORT Γύρος της Γαλλίας, Bagneres de Luchon - Pau Ποδηλασία
12:30 EUROSPORT 2 Φάση ομίλων: Γαλλία - Γερμανία Παγκόσμιο Γυναικών Under 20
15:30 EUROSPORT 2 Φάση ομίλων: Ν. Ζηλανδία -Βραζιλία Παγκόσμιο Γυναικών Under 20
17:00 NOVASPORTS 3 Μόντε Κάρλο, 1η μέρα Κολύμβηση
19:55 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: ΠΑΟΚ - ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ
20:05 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ

Christoff
20-07-10, 12:43
http://img69.imageshack.us/img69/1772/89668534.jpg
http://img24.imageshack.us/img24/8379/89658802.jpg

Christoff
21-07-10, 09:22
Τετάρτη, 21 Ιουλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

16:00 EUROSPORT Φάση ομίλων: Ισπανία - Πορτογαλία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Under 19
16:00 EUROSPORT 2 Φάση ομίλων: Ιαπωνία - Αγγλία Παγκόσμιο Γυναικών Under 20
19:00 EUROSPORT 2 Φάση ομίλων: Γκάνα - Ελβετία Παγκόσμιο Γυναικών Under 20
19:00 EUROSPORT Φάση ομίλων: Ολλανδία - Αγγλία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Under 19
21:00 EUROSPORT 2 Σλοβενία - Σκόπια Φιλικό Μπάσκετ
23:30 NOVASPORTS 1 ΒΟΛΕΪ WORLD LEAGUE 2010: ΙΤΑΛΙΑ - ΡΩΣΙΑ

gataras
22-07-10, 13:03
Πεμπτη, 22 Ιουλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ 09:00/NOVASPORTS 2: ΣΤΙΒΟΣ: IAAF WORLD CHALLENGE Rio de Janeiro, Βραζιλία (23/05/10)
09:30/EUROSPORT: ΙΠΠΑΣΙΑ Nations Cup Series, Άαχεν (Γερμανία)
11:00/NOVASPORTS 1: ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Los Angeles - Kansas City
12:00/NOVASPORTS 2: COPA LIBERTADORES 2010 Ιντερνασιονάλ - Εστουντιάντες 13:15/EUROSPORT: ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ Pau - Col du Tourmalet (Z)
14:00/NOVASPORTS 2: COPA LIBERTADORES 2010 Εστουντιάντες – Ιντερνασιονάλ
15:00/NOVASPORTS 3: ΒΟΛΕΪ: WORLD LEAGUE 2010 Τελική φάση: Ιταλία - Ρωσία (Μ)
15:40/NOVASPORTS 7: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΕΣ Ιππικό Κέντρο Μαρκόπουλου (Z)
17:00/NOVASPORTS 1: ΓΚΟΛΦ: US PGA TOUR, Καλύτερα στιγμιότυπα, Reno Tahoe Open
17:00/NOVASPORTS 3: ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ FINA MARE NOSTRUM Βαρκελώνη, 1η μέρα
18:00/NOVASPORTS 4: EXTREME SPORTS X-Games, Ασία (Μ)
19:00/NOVASPORTS 1: 11ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ FORTHNET Τελικοί Γυναικών / Ανδρών, Σχινιάς (E)
21:00/NOVASPORTS 3: ΒΟΛΕΪ: WORLD LEAGUE 2010 Τελική φάση: Βραζιλία - Αργεντινή (Μ)
21:00/NOVASPORTS 7: ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Chicago Cubs - Philadelphia Phillies
21:00/EUROSPORT: ΑΓΩΝΕΣ ΠΑΛΗΣ: FIGHT CLUB K1 Βουκουρέστι
21:30/NOVASPORTS 1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΜΠΕΣΑ 2ος προκριματικός UEFA Europa League (Z)
21:30/NOVASPORTS 2: ΥΔΑΤΙΝΑ ΣΠΟΡ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Seamaster series: Ιούλιος
22:00/NOVASPORTS 2: ΓΚΟΛΦ: US PGA TOUR 'RBC Canadian Open', 1η μέρα (Z)
23:00/NOVASPORTS 3: ΑΓΩΝΕΣ ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ Lewis - Meuer (E)
23:30/NOVASPORTS 7: ΒΟΛΕΪ: WORLD LEAGUE 2010 Τελική φάση: Ρωσία - Κούβα (Ζ)
00:20/SPORT PLUS: ΣΤΙΒΟΣ, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Εφήβων, Νεανίδων στο Μονκτόν Καναδά (Ζ)
00:30/NOVASPORTS 1: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ SUPERLEAGUE FORMULA Στιγμιότυπα, Zolder - Βέλγιο (Μ)
01:30/NOVASPORTS 1: ΜΠΟΟΥΛΙΝΓΚ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ Τελικός Ανδρών
03:00/NOVASPORTS 1: ΒΟΛΕΪ: WORLD LEAGUE 2010 Τελική φάση: Σερβία - Βραζιλία (Ζ)

Christoff
27-07-10, 08:31
Τρίτη,27 Ιούλιος 2010

ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ



09:00 ΕΤ1ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

19:00 NOVASPORTS1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΟΜΟΝΟΙΑ - ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ

20:00 ΕΤ1 ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Sport24

Christoff
27-07-10, 22:49
Τετάρτη,28 Ιούλιος 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

09:00 ΕΤ1 ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
19:30 ΕΤ1 ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
21:45 novasports1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΑΓΙΑΞ - ΠΑΟΚ
21:45 novasports2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΠ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΑΡΣΕΙΓ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ

Christoff
28-07-10, 22:23
Πέμπτη,29 Ιούλιος 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


03:50 NOVASPORTS1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ: ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ - ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ
03:50 CONN-X TV SPORTS1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΣΑΝΤΟΣ - ΒΙΤΟΡIA ΜΠΑΙΑ
11:15 ΕΤ1 ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
19:30 ΕΤ1 ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
21:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EUROPA LEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
21:45 CONN-X TV SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EUROPA LEAGUE: ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ - ΑΡΗΣ

Sport24

Christoff
30-07-10, 09:48
Παρασκευή,30 Ιούλιος 2010

ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:15 EUROSPORT ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ , 4η μέρα, Βαρκελώνη Στίβος
19:30 ET-1 Απογευματινά αγωνίσματα , Τελικο ίΣτίβος
20:00 EUROSPORT 2 Τελικός, Γαλλία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Under 19
23:15 EUROSPORT ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ , 4η μέρα, Βαρκελώνη, Photo Finish Στίβος

Christoff
30-07-10, 22:37
Σάββατο,31 Ιούλιος 2010

ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


11:00 EUROSPORT ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ, 5η μέρα, Βαρκελώνη Στίβος
11:00 ET-1 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ, 5η μέρα, Μαραθώνιος γυναικών και προκριματικά Στίβος
14:30 ALPHA Δοκιμαστικά Ουγγαρίας Formula 1
15:00 NOVASPORTS 1 ΖΕΝΙΤ - ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ Ρωσικό Πρωτάθλημα
17:15 EUROSPORT ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ, 5η μέρα, Βαρκελώνη Στίβος
19:00 ET-1 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ, 5η μέρα, Απογευματινά αγωνίσματα, Τελικοί Στίβος
20:00 conn-X TV Sports FIBA Under18, Πρώτος Ημιτελικός Ευρωμπάσκετ Εφήβων
20:30 EUROSPORT 2 Τελικός, Φρανκφούρτη Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου
22:15 conn-X TV Sports FIBA Under18, Δεύτερος Ημιτελικός Ευρωμπάσκετ Εφήβων
00:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ - ΣΕΑΡΑ

Christoff
31-07-10, 22:59
Κυριακή,01 Αύγουστος 2010

ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

00:30 NOVASPORTS 1 ΣΑΟ ΠΑΟΥΛΟ - ΣΕΑΡΑ Bραζιλιάνικο πρωτάθλημα
11:00 EUROSPORT Μαραθώνιος Ανδρών, Βαρκελώνη Στίβος
11:00 ET-1 Μαραθώνιος ανδρών Στίβος
14:00 NOVASPORTS 1 7ος γύρος,1η κούρσα, Brands Hatch Superleague Formula
14:15 ALPHA Grand prix Ουγγαρίας Formula 1
15:30 conn-X TV Sports Γκλάντμπαχ-Λίβερπουλ Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου
16:00 Sport+ Τουρνουά Πανελληνίου Πρωταθλήματος Beach Soccer
16:15 EUROSPORT Τελικός, Γερμανία Παγκόσμιο Γυναικών Under 20
18:00 NOVASPORTS 1 ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ Ρωσικό Πρωτάθλημα
20:00 EUROSPORT ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Στίβος
20:00 conn-X TV sports 2 Τελικός 3-4 Ευρωμπάσκετ Εφήβων
20:30 ET-1 Απογευματινά αγωνίσματα, Τελικοί Στίβος
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ - ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ Πρωτάθλημα Βραζιλίας
22:15 conn-X TV Sports FIBA Under18 European,Τελικός 1-2 Ευρωμπάσκετ Εφήβων

Christoff
01-08-10, 23:20
Δευτέρα,02 Αύγουστος 2010

ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


16:00 Sport+ Τουρνουά Πανελληνίου Πρωταθλήματος Beach Soccer
18:30 EUROSPORT Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΠΟΛΩΝΙΑΣ, 2η διαδρομή Ποδηλασία

Christoff
03-08-10, 09:46
Τρίτη,03 Αύγουστος 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
11:00 NOVASPORTS 1 Μόντε Κάρλο, 1η μέρα Κολύμβηση
15:00 EUROSPORT 2 Kashima Antlers - Vissel Kobe Ιαπωνικό πρωτάθλημα
17:00 NOVASPORTS 3 Διηπειρωτικός γύρος: Φινλανδία - ΗΠΑ World League Βόλεϊ
18:30 EUROSPORT Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΠΟΛΩΝΙΑΣ, 3η διαδρομή Ποδηλασία
03.00/4-8-2010 conn-X TV Sports ΙΝΤΕΡ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΊΚΟΣ Φιλικό
ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
http://img830.imageshack.us/img830/2383/15872040.jpg

Christoff
03-08-10, 22:03
Τετάρτη,04 Αύγουστος 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

03:00 conn-X TV Sports ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΙΝΤΕΡ Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου
04:15 NOVASPORTS 1 ΟΥΝΙΒΕΡ. ΝΤΕ ΤΣΙΛΕ - ΓΚΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ Κόπα Λιμπερταδόρες
11:00 NOVASPORTS 1 Μόντε Κάρλο, 2η μέρα Κολύμβηση
14:00 EUROSPORT Τελικός, Γερμανία Παγκόσμιο Γυναικών Under 20
16:45 NOVASPORTS 3 Διηπειρωτικός γύρος: Ιταλία - Σερβία World League Βόλεϊ
18:30 EUROSPORT Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΠΟΛΩΝΙΑΣ, 4η διαδρομή Ποδηλασία
19:30 NET ΚΥΠΡΟΣ - ΕΛΛΑΔΑ Φιλικός αγώνας μπάσκετ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΑΟΚ - ΑΓΙΑΞ Champions League
22:00 ET-1 Μετάδοση από Βουδαπέστη Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου

Christoff
04-08-10, 22:40
Πέμπτη,05 Αύγουστος 2010

ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

01:00 conn-X TV sports 2 ΓΚΡΕΜΙΟ ΠΡΟΥΝΤΕΝΤΕ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝ. Κόπα Λιμπερταδόρες
03:50 conn-X TV Sports ΒΙΤΟΡΙΑ ΜΠΑΪΑ - ΣΑΝΤΟΣΚύπελλο Βραζιλίας
11:00 NOVASPORTS 1 Βαρκελώνη, 1η μέρα Κολύμβηση
15:00 NOVASPORTS 3 Διηπειρωτικός γύρος: Κούβα - Πολωνία World League Βόλεϊ
16:30 NOVASPORTS 3 Διηπειρωτικός γύρος: Γερμανία - Κούβα World League Βόλεϊ
18:30 EUROSPORT Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΠΟΛΩΝΙΑΣ, 5η διαδρομή Ποδηλασία
21:00 conn-X TV Sports ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Europa League
21:00 conn-X TV sports 2 ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ - ΑΠΟΕΛ Europa League
22:00 ET-1 Μετάδοση από Βουδαπέστη Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου

Christoff
05-08-10, 11:04
20:45 novasports1 ΑΡΗΣ - ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ Γ' Προκριματικ. UEFA Europa League (Z)

Christoff
06-08-10, 11:01
Παρασκευή,06 Αυγούστου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:00 NOVASPORTS 1 Κλήρωση Play Offs Κλήρωση Champions League
13:00 EUROSPORT Κλήρωση Play Offs Κλήρωση Champions League
13:00 NET Κλήρωση Play Offs Κλήρωση Champions League
14:30 EUROSPORT Κλήρωση Play Offs Κλήρωση Europa League
14:30 NOVASPORTS 1 Κλήρωση Play Offs Κλήρωση Europa League
16:00 EUROSPORT Round Robin: Βραζιλία - Αργεντινή Beach Soccer
17:15 EUROSPORT Round Robin: Πορτογαλία - ΗΠΑ Beach Soccer
18:30 NOVASPORTS 1 ΚΡΟΑΤΙΑ - ΡΩΣΙΑ Τουρνουά Μπάσκετ
21:00 NOVASPORTS 1 ΕΛΛΑΔΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ Τουρνουά Μπάσκετ
22:00 EUROSPORT Προημιτελικά, Σαν Ντιέγκο Τένις
03:00/7-8-2010 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΜΙΛΑΝ

ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
http://img266.imageshack.us/img266/1108/72182161.jpg

Christoff
07-08-10, 12:35
Σάββατο,07 Αυγούστου 2010

ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

11:00 ET-1 Συγχρονισμένη Κολύμβηση, Σόλο - Τελικός Κολύμβηση
14:30 conn-X TV sports 2 Nurburgring δοκιμαστικά DTM
16:00 EUROSPORT Round Robin: Βραζιλία - ΗΠΑ Beach Soccer
17:15 EUROSPORT Round Robin: Πορτογαλία- Αργεντινή Beach Soccer
18:30 NOVASPORTS 1 ΚΡΟΑΤΙΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ Τουρνουά Μπάσκετ
18:30 EUROSPORT 2 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΠΟΛΩΝΙΑΣ, 7η διαδρομή Ποδηλασία
18:45 conn-X TV Sports Μπάγερν-Σάλκε Κύπελλο Γερμανίας
19:00 ET-1 Συγχρονισμένη Κολύμβηση, Ομαδικό - Τελικός Κολύμβηση
20:00 NOVASPORTS 2 Καλλιθέα – ΑΕΚ Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου
20:00 NOVASPORTS 3 ΚΡΙΛΙΑ ΣΟΦΕΤΟΦ - ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ Ρωσικό Πρωτάθλημα
21:00 NOVASPORTS 1 ΕΛΛΑΔΑ - ΡΩΣΙΑ Τουρνουά Μπάσκετ
22:00 NOVASPORTS 3 ΛΙΟΝ - ΜΟΝΑΚΟ Γαλλικό Πρωτάθλημα
22:10 NOVASPORTS 4 ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ - ΟΥΡΑΚΑΝ Πρωτάθλημα Αργεντινής
23:00 EUROSPORT Ημιτελικά, Σαν Ντιέγκο Τένις

Christoff
08-08-10, 09:07
Κυριακή,08 Αυγούστου 2010

ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ



11:00 novasports 1 Κανέ, 2η μέρα Κολύμβηση
11:00 et-1 Ντουέτο Τελικός Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου
12:00 eurosport 2 vegalta sendai - yokohama f marinos Πρωτάθλημα Ιαπωνίας
12:00 eurosport Ημιτελικά, Σαν ΝτιέγκοΤένις
14:30 conn-x tv sports 2 nurburgring αγώνας dtm
15:00 novasports 3 Διηπειρωτικός γύρος: Σερβία - Ιταλία world league Βόλεϊ
16:00 sport+ Τουρνουά Πανελληνίου Πρωταθλήματος beach soccer
16:15 eurosport 2 round robin: Αργεντινή - ΗΠΑ beach soccer
16:45 eurosport Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΠΟΛΩΝΙΑΣ, 7η διαδρομή Ποδηλασία
16:45 net ΤΣΕΛΣΙ - ΜΑΝ. ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ Σούπερ Καπ
17:15 eurosport 2 round robin: Πορτογαλία - Βραζιλία beach soccer
18:30 novasports 1 ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΡΩΣΙΑ Τουρνουά Μπάσκετ
19:00 et-1 Συγχρονισμένη Κολύμβηση Σύνθετο - Τελικός Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου
20:00 novasports 3 ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ - ΤΙΓΚΡΕ Πρωτάθλημα Αργεντινής
20:20 novasports 7 ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ - ΖΕΝΙΤ Ρωσικό Πρωτάθλημα
21:00 novasports 1 ΕΛΛΑΔΑ - ΚΡΟΑΤΙΑ Τουρνουά Μπάσκετ
22:00 novasports 3 ΜΟΝΠΕΛΙΕ - ΜΠΟΡΝΤΟ Γαλλικό Πρωτάθλημα
22:00 novasports 4 ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ - ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ Πρωτάθλημα Βραζιλίας

Christoff
09-08-10, 10:16
Δευτέρα, 9 Αυγούστου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

10:30 EUROSPORT Μετάδοση από ΒουδαπέστηΕυρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου
18:00 ET-1 Μετάδοση από ΒουδαπέστηΕυρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου
18:00 NOVASPORTS 4 ATP Masters 1000Τένις

Christoff
10-08-10, 12:05
Τρίτη,10 Αύγουστος 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ



16:30 EUROSPORT ΥΓΡΟΣ ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

18:00 ΕΤ1 ΥΓΡΟΣ ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

21:30 EUROSPORT 2 ΜΠΑΣΚΕΤ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: ΣΛΟΒΕΝΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ

Sport24

Christoff
11-08-10, 11:13
Τετάρτη,11 Αυγούστου 2010

ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ



18:00 ΕΤ1 ΥΓΡΟΣ ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
18:30 EUROSPORT 2 ΥΓΡΟΣ ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
21:30 CONN-X SPORTS1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: ΣΕΡΒΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ

Sport24

Christoff
12-08-10, 11:49
Πέμπτη,12 Αυγούστου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


13:00 EUROSPORT Μετάδοση από Βουδαπέστη Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου
16:30 EUROSPORT Μετάδοση από Βουδαπέστη Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου
18:00 ET-1 Μετάδοση από Βουδαπέστη Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου
18:00 NOVASPORTS 4 ATP Masters 1000Τένις
18:00 EUROSPORT Μετάδοση από Βουδαπέστη Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου
19:00 EUROSPORT 2 Τουρνουά τένις WTAΤένις
20:10 EUROSPORT Μετάδοση από Βουδαπέστη Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου

Christoff
12-08-10, 15:18
21.00 et1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Φιλικό

Christoff
13-08-10, 11:30
Παρασκευή,13 Αυγούστου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


13:00 EUROSPORT ΥΓΡΟΣ ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
18:00 EUROSPORT ΥΓΡΟΣ ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΩΡΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
19:10 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΚΡΟΑΤΙΑ
21:45 ΝΕΤ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΡΟΜΑ
22:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ: ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ

Sport24

Christoff
14-08-10, 11:11
Σάββατο,14 Αυγούστου 2010

ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:00 EUROSPORT Μετάδοση από Βουδαπέστη Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου
14:45 NOVASPORTS 1 ΤΟΤΕΝΑΜ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ Αγγλικό Πρωτάθλημα
15:00 ΣΚΑΪ Δοκιμαστικά, ΤσεχίαMoto GP
15:00 NOVASPORTS 3 Ζενίτ-Ντιναμό Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα
16:30 EUROSPORT Μετάδοση από ΒουδαπέστηΕυρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου
17:00 NOVASPORTS 1 ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ-ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ Αγγλικό Πρωτάθλημα
17:00 NOVASPORTS 2 ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ-ΕΒΕΡΤΟΝ Αγγλικό Πρωτάθλημα
18:00 ET-1 Μετάδοση από Βουδαπέστη Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου
18:00 EUROSPORT Μετάδοση από Βουδαπέστη Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου
18:30 EUROSPORT 2 ΣΕΡΒΙΑ-ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ Φιλικός αγώνας μπάσκετ
19:30 NOVASPORTS 1 ΤΣΕΛΣΙ - ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ Αγγλικό Πρωτάθλημα
20:00 NOVASPORTS 4 ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ-ΜΑΡΣΕΪΓ Γαλλικό Πρωτάθλημα
20:15 NOVASPORTS 2 ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ Πρωτάθλημα Αργεντινής
20:15 EUROSPORT Μετάδοση από Βουδαπέστη Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου
21:00 EUROSPORT WTA - ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ Τένις
21:30 EUROSPORT 2 ΣΛΟΒΕΝΙΑ - ΡΩΣΙΑ Φιλικός αγώνας μπάσκετ
22:00 NOVASPORTS 3 ΤΟΥΡΚΙΑ - ΚΡΟΑΤΙΑ Φιλικός αγώνας μπάσκετ
22:30 NOVASPORTS 1 ΣΕΒΙΛΛΗ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Σούπερ Καπ Ισπανίας

Christoff
16-08-10, 10:00
Δευτέρα,16 Αυγούστου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
18:00 novasports 4 Τουρνουά τένις atp, Σισινάτι Τένις
22:00 novasports 1 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ

Spa
17-08-10, 01:12
Την Τότεναμ σήμερα ξέρουμε αν θα την δείξει κάποιο κανάλι??

Christoff
17-08-10, 12:49
Τρίτη,17 Αυγούστου 2010

ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


18:00 NOVASPORTS 4 Τουρνουά τένις ATP, Σισινάτι Τένις
18:00 EUROSPORT Τουρνουά τένις WTA, Μόντρεαλ Τένις
19:00 ET-1 ΣΛΟΒΕΝΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ Τουρνουά Ακρόπολις
19:00 NOVASPORTS 1 ΑΡΗΣ - ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ Europa League
19:30 NOVASPORTS 3 ΖΕΝΙΤ - ΟΣΕΡ Champions League
21:45 ET-1 ΕΛΛΑΔΑ - ΚΑΝΑΔΑΣ Τουρνουά Ακρόπολις
21:45 MEGA CHANNEL ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ - ΑΓΙΑΞ Champions League
21:45 NOVASPORTS 1 ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ - ΤΟΤΕΝΑΜ Champions League
21:45 NOVASPORTS 2 «Λεπτό προς λεπτό» Champions League
21:45 NOVASPORTS 3 ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ - ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ Champions League
21:45 NOVASPORTS 7 ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ - ΖΙΛΙΝΑ Champions League

Spa
17-08-10, 13:44
Thanks φίλε :)

Christoff
18-08-10, 06:44
Τετάρτη,18 Αυγούστου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:00 EUROSPORT 2 Kawasaki Frontale - Nagoya GrampusΙαπωνικό πρωτάθλημα
15:30 EUROSPORT ENECO TOUR, 1η μέρα Ποδηλασία
18:00 EUROSPORT Τουρνουά τένις WTA, ΜόντρεαλΤένις
18:00 NOVASPORTS 4 Τουρνουά τένις ATP, ΣισινάτιΤένις
19:00 ET-1 ΣΕΡΒΙΑ – ΚΑΝΑΔΑΣ Τουρνουά Ακρόπολις
20:10 EUROSPORT Τουρνουά τένις WTA, Μόντρεαλ Τένις
21:00 ET-1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου
21:45 NET ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ-ΣΑΜΠΤΟΡΙΑ Champions League
21:45 ET-3 ΕΛΛΑΔΑ-ΣΛΟΒΕΝΙΑ τουρνουά Ακρόπολις
21:45 NOVASPORTS 6 ΒΑΣΙΛΕΙΑ - ΣΕΡΙΦ Champions League
21:45 NOVASPORTS 7 ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΧΑΠΟΕΛ ΤΕΛ ΑΒΙΒ Champions League
21:45 NOVASPORTS 1 ΜΠΡΑΓΚΑ - ΣΕΒΙΛΛΗ Champions League
21:45 NOVASPORTS 2 «Λεπτό προς λεπτό» Champions League
21:45 NOVASPORTS 3 ΠΑΡΤΙΖΑΝ - ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ Champions League
22:00 NOVASPORTS 4 Τουρνουά τένις ATP, Σισινάτι Τένις

Christoff
19-08-10, 12:30
Πέμπτη,19 Αυγούστου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ: ΣΛΟΒΕΝΙΑ - ΚΑΝΑΔΑΣ
21:30 novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - europa league: ΠΑΟΚ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
21:45 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ: ΕΛΛΑΔΑ - ΣΕΡΒΙΑ
22:00 novasports 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - europa league: ΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ - ΑΕΚ

Christoff
20-08-10, 09:12
Παρασκευή,20 Αυγούστου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

19:00 conn-X TV sports 2 ΧΕΡΤΑ - ΟΥΜΠΕΡΧΑΟΥΖΕΝ B' κατηγορία Γερμανίας
19:00 NOVASPORTS 4 Τουρνουά τένις ATP, Σισινάτι Τένις
20:00 EUROSPORT Τουρνουά τένις WTA, Μόντρεαλ Τένις
21:30 conn-X TV Sports ΜΠΑΓΕΡΝ - ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ Γερμανικό Πρωτάθλημα
22:00 NOVASPORTS 4 Τουρνουά τένις ATP, Σισινάτι Τένις

Christoff
21-08-10, 09:31
Σάββατο,21 Αύγουστος 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:00 conn-X TV Sports ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ - ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ B' κατηγορία Γερμανίας
15:00 NOVASPORTS 2 ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ - ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ Ρωσικό Πρωτάθλημα
16:30 conn-X TV Sports ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30 EUROSPORT ENECO TOUR, 4η μέρα Ποδηλασία
17:00 NOVASPORTS 2 ΣΤΟΟΥΚ - ΤΟΤΕΝΑΜ Αγγλικό Πρωτάθλημα
17:00 NOVASPORTS 1 ΑΡΣΕΝΑΛ - ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ Αγγλικό Πρωτάθλημα
19:15 NOVASPORTS 1 ΓΟΥΪΓΚΑΝ - ΤΣΕΛΣΙ Αγγλικό Πρωτάθλημα
19:30 conn-X TV Sports ΑΜΒΟΥΡΓΟ - ΣΑΛΚΕ Γερμανικό Πρωτάθλημα
20:00 NOVASPORTS 3 ΜΑΡΣΕΪΓ - ΛΟΡΙΑΝ Γαλλικό Πρωτάθλημα
21:00 NOVASPORTS 4 Τουρνουά τένις ATP, Σισινάτ ιΤένις
21:30 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΣΕΒΙΛΛΗ Σούπερ Καπ Ισπανίας
21:45 NOVASPORTS 2 ΙΝΤΕΡ - ΡΟΜΑ Σούπερ Καπ Ιταλίας
22:00 EUROSPORT Τουρνουά τένις WTA, Μόντρεαλ Ποδηλασία

Christoff
22-08-10, 13:09
Κυριακή,22 Αυγούστου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:30 conn-X TV Sports ΚΟΤΜΠΟΥΣ- ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤ. B' κατηγορία Γερμανίας
15:30 NOVASPORTS 1 ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ Αγγλικό Πρωτάθλημα
15:30 NOVASPORTS 2 ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ - ΣΑΤΟΥΡΝ Ρωσικό Πρωτάθλημα
15:45 EUROSPORT 5η ημέρα: ENECO TOUR Ποδηλασία
16:30 conn-X TV Sports ΜΑΪΝΤΖ-ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ Γερμανικό Πρωτάθλημα
18:00 NOVASPORTS 1 ΦΟΥΛΑΜ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ Αγγλικό Πρωτάθλημα
18:30 conn-X TV Sports ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ-ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ Γερμανικό Πρωτάθλημα
19:00 NOVASPORTS 4 Τελικός: ATP MASTERS 1000Τένις
20:30 conn-X TV Sports ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΤΖΕΝΟΑ Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου
20:30 EUROSPORT Τελικός: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA Τένις
21:45 NOVASPORTS 7 ΜΙΛΑΝ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου
22:00 NOVASPORTS 2 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ - ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ Πρωτάθλημα Βραζιλίας
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ - ΜΠΟΡΝΤΟ Γαλλικό Πρωτάθλημα
22:15 NOVASPORTS 3 ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ - ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ Πρωτάθλημα Αργεντινής

eliage79
22-08-10, 13:49
20:30 conn-X TV Sports ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΤΖΕΝΟΑ Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου
Emeis stin Kupro pou tha to doume? Ate me ayto to conn-x sas.

eliage79
22-08-10, 13:50
20:30 conn-X TV Sports ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΤΖΕΝΟΑ Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου
Emeis stin Kupro pou tha to doume? Ate me ayto to conn-x sas.
iparxei kapios tropos meso tou pc?

babiskats
22-08-10, 18:48
:Oops:
20:30 conn-X TV Sports ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΤΖΕΝΟΑ Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου
Emeis stin Kupro pou tha to doume? Ate me ayto to conn-x sas.

babiskats
22-08-10, 18:49
eyxaristo gia tin enimerosi

Christoff
23-08-10, 12:21
Δευτέρα, 23 Αυγούστου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

15:55 EUROSPORT 6η ημέρα: ENECO TOUR Ποδηλασία
19:10 ET-3 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΕΝΩΣΗΣ Β΄ΚΑΙ Γ΄ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Κλήρωση
21:15 conn-X TV Sports ΜΠΟΧΟΥΜ-ΜΟΝΑΧΟ 1860B' κατηγορία Γερμανίας
22:00 NOVASPORTS 1 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ Αγγλικό Πρωτάθλημα

Christoff
24-08-10, 08:27
Τρίτη, 24 Αυγούστου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

15:45 EUROSPORT ENECO TOUR, Χρονομέτρηση Ποδηλασία
19:00 CONN-X TV SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - EUROPA LEAGUE: ΑΝΟΡΘΩΣΗ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
21:45 MEGA CHANNEL ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ Champions League
21:45 NOVASPORTS 1 ΖΕΝΙΤ ΑΓΙΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΣΕΡ Champions League
21:45 NOVASPORTS 2 «Λεπτό προς λεπτό» Champions League
21:45 NOVASPORTS 3 ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ - ΠΑΡΤΙΖΑΝ Champions League
21:45 NOVASPORTS 4 ΧΑΠΟΕΛ ΤΕΛ ΑΒΙΒ - ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ Champions League
21:45 NOVASPORTS 7 ΣΕΡΙΦ - ΒΑΣΙΛΕΙΑ Champions League

Christoff
25-08-10, 14:36
Τετάρτη, 25 Αυγούστου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:00 NOVASPORTS 1 NOVA Dream Game: Ελλάδα - ΗΠΑΦιλικός αγώνας μπάσκετ
21:45 NOVASPORTS 1 ΤΟΤΕΝΑΜ - ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ Champions League
21:45 NOVASPORTS 2 «Λεπτό προς λεπτό» Champions League
21:45 NOVASPORTS 3 ΟΣΕΡ - ΖΕΝΙΤ Champions League
21:45 NET ΑΓΙΑΞ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ Champions League
21:45 NOVASPORTS 7 ΖΙΛΙΝΑ - ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ Champions League
21:45 NOVASPORTS 4 ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ - ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ Champions League

Christoff
26-08-10, 11:13
Παρασκευή, 26 Αυγούστου 2010

ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


18:30 NOVASPORTS 2 Κλήρωση Ομίλων/Μονακό Champions League
18:45 MEGA CHANNEL Κλήρωση Ομίλων/Μονακό Champions League
19:00 EUROSPORT Κλήρωση Ομίλων/Μονακό Champions League
19:15 EUROSPORT 2 Round Robin: Ελβετία - Ιταλία Beach Soccer
20:00 NOVASPORTS 3 ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ - ΑΡΗΣ Europa League
20:10 EUROSPORT Προημιτελικά, New Haven Τένις
20:30 conn-X TV Sports ΤΡΑΜΠΖΟΝΣΠΟΡ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ Europa League
21:00 NOVASPORTS 1 ΑΕΚ - ΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝ. Europa League
21:45 conn-X TV Sports ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΠΑΟΚ Europa League

Christoff
27-08-10, 11:30
Παρασκευή, 27 Αυγούστου 2010

ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:30 NOVASPORTS 2 Κλήρωση Ομίλων/Μονακό Europa League
13:45 ANΤ-1 Κλήρωση Ομίλων/Μονακό Europa League
14:00 EUROSPORT Κλήρωση Ομίλων/Μονακό Europa League
15:15 EUROSPORT Round Robin: Ουγγαρία - Αγγλία Beach Soccer
16:30 EUROSPORT Round Robin: Αζερμπαϊτζάν -Τουρκία Beach Soccer
17:45 EUROSPORT Round Robin: Ισπανία - Ιταλία Beach Soccer
19:00 conn-X TV Sports ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ B' κατηγορία Γερμανίας
19:15 EUROSPORT 2 Round Robin: Πορτογαλία - Ρουμανία Beach Soccer
20:00 ET-1 Μετάδοση από τις Βρυξέλλες ΣΤΙΒΟΣ ΙΑΑF DIAMOND LEAGUE
21:15 NOVASPORTS 1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΞΑΝΘΗ Σούπερ Λίγκα
21:30 conn-X TV Sports ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ - ΜΠΑΓΕΡΝ Γερμανικό Πρωτάθλημα
21:45 NET ΙΝΤΕΡ-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ Σούπερ Καπ

Christoff
27-08-10, 22:24
Σαββάτο, 28 Αυγούστου 2010

14:00 conn-X TV Sports ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ B' κατηγορία Γερμανίας
14:20 ALPHA Δοκιμαστικά Βέλγιο Formula 1
14:45 NOVASPORTS 1 ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ - ΑΡΣΕΝΑΛ Αγγλικό Πρωτάθλημα
16:00 ET-1 ΕΛΛΑΔΑ - ΚΙΝΑ Μουντομπάσκετ 2010
16:30 conn-X TV Sports ΣΑΛΚΕ - ΑΝΝΟΒΕΡΟ Γερμανικό Πρωτάθλημα
17:00 NOVASPORTS 4 ΤΟΤΕΝΑΜ - ΓΟΥΙΓΚΑΝ Αγγλικό Πρωτάθλημα
17:00 NOVASPORTS 1 ΤΣΕΛΣΙ - ΣΤΟΟΥΚ Αγγλικό Πρωτάθλημα
18:15 NOVASPORTS 2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ Σούπερ Λίγκα
18:15 NOVASPORTS 3 ΛΑΡΙΣΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Σούπερ Λίγκα
18:30 ET-1 ΡΩΣΙΑ - ΠΟΡΤΟ ΡΙΚΟ Μουντομπάσκετ 2010
19:00 NET ΗΠΑ - ΚΡΟΑΤΙΑ Μουντομπάσκετ 2010
19:00 conn-X TV Sports ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30 NOVASPORTS 4 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. - ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ Αγγλικό Πρωτάθλημα
19:30 conn-X TV Sports ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ - ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ Γερμανικό Πρωτάθλημα
20:30 NOVASPORTS 1 ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σούπερ Λίγκα
21:00 ET-1 ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ - ΤΟΥΡΚΙΑ Μουντομπάσκετ 2010
21:00 conn-X TV Sports ΜΑΛΑΓΑ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00 NOVASPORTS 3 ΚΑΕΝ - ΜΠΡΕΣΤ Γαλλικό Πρωτάθλημα
22:00 ΣΚΑΪ Δοκιμαστικά ΗΠΑ Moto GP
23:00 ΣΚΑΪ ΛΕΒΑΝΤΕ - ΣΕΒΙΛΛΗ Ισπανικό Πρωτάθλημα

sport-fm.gr/

Christoff
29-08-10, 10:11
Κυριακή, 29 Αυγούστου 2010

14:15 ALPHA Βέλγιο (Live) Formula 1
14:30 conn-X TV Sports ΜΟΝΑΧΟ 1860 - ΟΣΝΑΜΠΡΙΚ B' κατηγορία Γερμανίας
15:30 NOVASPORTS 1 ΜΠΟΛΤΟΝ - ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ Αγγλικό Πρωτάθλημα
16:00 ET-1 ΚΙΝΑ - ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ Μουντομπάσκετ 2010
16:30 conn-X TV Sports ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30 NET ΣΛΟΒΕΝΙΑ - ΗΠΑ Μουντομπάσκετ 2010
17:00 NOVASPORTS 7 ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ Αγγλικό Πρωτάθλημα
17:00 NOVASPORTS 6 ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ Αγγλικό Πρωτάθλημα
18:00 conn-X TV Sports ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ - ΣΑΡΑΓΟΣΑ Ισπανικό Πρωτάθλημα
18:00 NOVASPORTS 1 ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΕΒΕΡΤΟΝ Αγγλικό Πρωτάθλημα
18:15 NOVASPORTS 2 ΠΑΟΚ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ Σούπερ Λίγκα
18:30 conn-X TV Sports ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ Γερμανικό Πρωτάθλημα
18:30 ET-1 ΠΟΥΕΡΤΟ ΡΙΚΟ - ΕΛΛΑΔΑ Μουντομπάσκετ 2010
20:00 conn-X TV Sports ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Ισπανικό Πρωτάθλημα
20:30 NOVASPORTS 1 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΕΚ Σούπερ Λίγκα
20:30 NOVASPORTS 2 ΚΑΒΑΛΑ - ΑΡΗΣ Σούπερ Λίγκα
21:00 ET-1 ΤΟΥΡΚΙΑ - ΡΩΣΙΑ Μουντομπάσκετ 2010
21:45 ΣΚΑΪ ΗΠΑ (Live) Moto GP
22:00 NOVASPORTS 4 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ - ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ Bραζιλιάνικο πρωτάθλημα
22:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΟΡΝΤΟ - ΜΑΡΣΕΪΓ Γαλλικό Πρωτάθλημα
22:00 conn-X TV Sports ΜΑΓΙΟΡΚΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ Ισπανικό Πρωτάθλημα

sport-fm.gr

Christoff
30-08-10, 12:21
Δευτέρα, 30 Αυγούστου 2010


17:00 EUROSPORT ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ, 3η διαδρομή Ποδηλασία
18:00 EUROSPORT 2 US OPEN, Γκραν Σλαμ , 1η μέρα Τένις
19:00 ET-1 ΕΛΛΑΔΑ-Π.Γ.Δ.Μ. Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου
19:30 EUROSPORT US OPEN, Γκραν Σλαμ, 1η μέρα Τένις
20:45 EUROSPORT 2 US OPEN, Γκραν Σλαμ, 1η μέρα Τένις
21:15 conn-X TV Sports ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤ. - ΧΕΡΤΑ B' κατηγορία Γερμανίας
21:30 NET ΗΠΑ - ΒΡΑΖΙΛΙΑ Μουντομπάσκετ 2010
23:00 conn-X TV Sports ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ Ισπανικό Πρωτάθλημα

sport-fm.gr

Christoff
31-08-10, 15:45
Τρίτη, 31 Αυγούστου 2010


16:00 ET-1 ΡΩΣΙΑ- ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ Μουντομπάσκετ 2010
17:00 EUROSPORT ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ, 4η διαδρομήΠοδηλασία
18:00 EUROSPORT 2 US OPEN, Γκραν Σλαμ, 2η μέραΤένις
18:30 ET-1 ΠΟΥΕΡΤΟ ΡΙΚΟ-ΚΙΝΑ Μουντομπάσκετ 2010
18:45 EUROSPORT US OPEN, Γκραν Σλαμ, 2η μέραΤένις
20:10 EUROSPORT US OPEN, Γκραν Σλαμ, 2η μέραΤένις
20:45 EUROSPORT 2 US OPEN, Γκραν Σλαμ, 2η μέραΤένις
21:00 ET-1 ΕΛΛΑΔΑ-ΤΟΥΡΚΙΑ Μουντομπάσκετ 2010

Sport-fm.gr

Christoff
01-09-10, 11:57
Τετάρτη, 1 Σεπτεμβρίου 2010

13:00 EUROSPORT 2 Kashima Antlers -Kawasaki Frontale Ιαπωνικό πρωτάθλημα
16:00 ET-1 ΚΙΝΑ-ΡΩΣΙΑ Μουντομπάσκετ 2010
17:00 EUROSPORT ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ, 5η διαδρομή Ποδηλασία
18:00 EUROSPORT 2 US OPEN, Γκραν Σλαμ, 3η μέρα Τένις
18:30 ET-1 ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ - ΕΛΛΑΔΑ Μουντομπάσκετ 2010
18:45 EUROSPORT US OPEN, Γκραν Σλαμ, 3η μέρα Τένις
19:00 NET ΙΡΑΝ – ΗΠΑ Μουντομπάσκετ 2010
20:10 EUROSPORT US OPEN, Γκραν Σλαμ, 3η μέρα Τένις
20:45 EUROSPORT 2 US OPEN, Γκραν Σλαμ, 3η μέρα Τένις
21:00 ET-1 ΤΟΥΡΚΙΑ - ΠΟΥΕΡΤΟ ΡΙΚΟ Μουντομπάσκετ 2010

sport-fm.gr

Christoff
02-09-10, 12:47
Πέμπτη, 2 Σεπτεμβρίου 2010

16:00 ET-1 ΠΟΥΕΡΤΟ ΡΙΚΟ - ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ Μουντομπάσκετ 2010
16:30 NET ΗΠΑ – ΤΥΝΗΣΙΑ Μουντομπάσκετ 2010
17:00 EUROSPORT ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ, 6η διαδρομή Ποδηλασία
18:00 EUROSPORT 2 US OPEN, Γκραν Σλαμ, 4η μέρα Τένις
18:30 ET-1 ΕΛΛΑΔΑ - ΡΩΣΙΑ Μουντομπάσκετ 2010
18:45 EUROSPORT US OPEN, Γκραν Σλαμ, 4η μέρα Τένις
20:10 EUROSPORT US OPEN, Γκραν Σλαμ, 4η μέρα Τένις
20:45 EUROSPORT 2 US OPEN, Γκραν Σλαμ, 4η μέρα Τένις
21:00 ET-1 ΤΟΥΡΚΙΑ - ΚΙΝΑ Μουντομπάσκετ 2010

sport-fm.gr

Christoff
03-09-10, 09:25
Παρασκευή, 3 Σεπτεμβρίου 2010

17:00 EUROSPORT ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ, 7η διαδρομή Ποδηλασία
17:30 ET-1 ΕΛΛΑΔΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Πόλο Ανδρών
18:00 EUROSPORT 2 ΤΕΝΙΣ: US OPEN, Γκραν Σλαμ,5η μέρα Τένις
18:45 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: US OPEN, Γκραν Σλαμ,5η μέρα Τένις
20:10 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: US OPEN, Γκραν Σλαμ,5η μέρα Τένις
20:45 EUROSPORT 2 ΤΕΝΙΣ: US OPEN, Γκραν Σλαμ,5η μέρα Τένις
21:45 MEGA CHANNEL ΕΛΛΑΔΑ - ΓΕΩΡΓΙΑ Προκριματικά Euro 2012
00:30 NOVASPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑ: ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ-ΓΚΟΪΑΣ

Christoff
07-09-10, 09:29
Τρίτη, 7 Σεπτεμβρίου 2010


17:45 EUROSPORT ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ Ποδηλασία
18:00 EUROSPORT 2 ΤΕΝΙΣ: US OPEN, Γκραν Σλαμ, 9η μέρα Τένις
18:00 ET-1 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ – ΚΙΝΑ Μουντομπάσκετ 2010
18:45 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: US OPEN, Γκραν Σλαμ, 9η μέρα Τένις
20:10 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: US OPEN, Γκραν Σλαμ, 9η μέρα Τένις
20:45 EUROSPORT 2 ΤΕΝΙΣ: US OPEN, Γκραν Σλαμ, 9η μέρα Τένις
21:00 ET-1 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΒΡΑΖΙΛΙΑ Μουντομπάσκετ 2010
21:30 MEGA CHANNEL ΚΡΟΑΤΙΑ- ΕΛΛΑΔΑ Προκριματικά Euro 2012

Christoff
08-09-10, 06:43
Τετάρτη, 8 Σεπτεμβρίου 2010 13:00 Eurosport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΑΠΩΝΙΑΣ: ΣΙΜΙΖΟΥ - ΤΟΚΙΟ 14:45 Eurosport ΣΝΟΥΚΕΡ: ΜΑΣΤΕΡ ΣΑΝΓΚΑΗΣ 17:45 EUROSPORT ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ, 11η διαδρομή Ποδηλασία 18:00 Sport+ ΣΕΡΒΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ Μουντομπάσκετ 2010 18:30 ET-1 Αγώνας Εθνικής Γυναικών Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου 18:45 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: US OPEN, Γκραν Σλαμ / Προημιτελικά Ανδρών Τένις 20:10 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: US OPEN, Γκραν Σλαμ / Προημιτελικά Ανδρών Τένις 21:00 ET-1 ΤΟΥΡΚΙΑ - ΣΛΟΒΕΝΙΑ Μουντομπάσκετ 2010 23:00 EUROSPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ U-17, Φάση ομίλων: Γερμανία - Ν. Αφρική Παγκόσμιο Γυναικών Under 17

than_letta
08-09-10, 17:45
μαμιεται το Sport+

Christoff
09-09-10, 06:28
Πέμπτη, 9 Σεπτεμβρίου 2010


13:00 ET-1 Αγώνας Εθνικής Ανδρών Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου
17:45 EUROSPORT ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ, 11η διαδρομή Ποδηλασία
18:00 ET-1 ΗΠΑ-ΡΩΣΙΑ Μουντομπάσκετ 2010
18:45 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: US OPEN, Γκραν Σλαμ / Προημιτελικά Ανδρών Τένις
20:10 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: US OPEN, Γκραν Σλαμ / Προημιτελικά Ανδρών Τένις
21:00 ET-1 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ Μουντομπάσκετ 2010
23:00 EUROSPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ U-17, Ομιλοι: Ν. Ζηλανδία - Ισπανία Παγκόσμιο Γυναικών Under 17

Christoff
10-09-10, 18:03
Παρασκευή, 10 Σεπτεμβρίου 2010

18:00 ET-1 ΙΣΠΑΝΙΑ – ΣΛΟΒΕΝΙΑ Μουντομπάσκετ 2010
18:45 EUROSPORT US OPEN, Γκραν Σλαμ / Προημιτελικά Ανδρών Τένις
19:00 conn-X TV Sports ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ-ΡΟΤ ΒΑΙΣ ΟΜΠΕΡΧΑΟΥΖΕΝ B' κατηγορία Γερμανίας
20:30 ΣΠΟΡ + ΠΟΛΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΤΕΛΙΚΟΣ): ΕΛΛΑΔΑ - ΡΩΣΙΑ
20:45 EUROSPORT US OPEN, Γκραν Σλαμ / Ημιτελικά Γυναικών (Ζ)Τένις
21:00 ET1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΡΩΣΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
21:30 conn-X TV Sports ΧΟΦΕΝΧΑΙΜ-ΣΑΛΚΕ Γερμανικό Πρωτάθλημα

Christoff
11-09-10, 11:38
Σάββατο, 11 Σεπτεμβρίου 2010 14:00 conn-X TV Sports ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΜΟΝΑΧΟ 1860B' κατηγορία Γερμανίας 14:15 NOVASPORTS 2 ΖΕΝΙΤ - ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ Ρωσικό Πρωτάθλημα 14:20 ALPHA Δοκιμαστικά, Ιταλία Formula 1 14:45 NOVASPORTS 1 ΕΒΕΡΤΟΝ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.Αγγλικό Πρωτάθλημα 15:00 ET-1 ΣΛΟΒΕΝΙΑ-ΡΩΣΙΑ Μουντομπάσκετ 2010 16:30 conn-X TV Sports ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ Γερμανικό Πρωτάθλημα 17:00 NOVASPORTS 1 ΑΡΣΕΝΑΛ - ΜΠΟΛΤΟΝ Αγγλικό Πρωτάθλημα 17:00 NOVASPORTS 4 ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ - ΤΣΕΛΣΙ Αγγλικό Πρωτάθλημα 17:00 NOVASPORTS 6 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ Αγγλικό Πρωτάθλημα 17:15 NOVASPORTS 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Σούπερ Λίγκα 17:15 NOVASPORTS 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΟΚ Σούπερ Λίγκα 17:15 NET ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΣούπερ Λίγκα 17:45 EUROSPORT ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ, 14η διαδρομή Ποδηλασία 18:45 EUROSPORT US OPEN, Γκραν Σλαμ / Ημιτελικά ΑνδρώνΤένις 19:00 ET-1 ΗΠΑ - ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ Μουντομπάσκετ 2010 19:30 NOVASPORTS 1 ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Σούπερ Λίγκα 19:30 conn-X TV Sports ΜΠΑΓΕΡΝ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ Γερμανικό Πρωτάθλημα 21:30 ET-1 ΣΕΡΒΙΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ Μουντομπάσκετ 2010 22:00 NOVASPORTS 1 ΛΑΝΣ - ΛΙΛ Γαλλικό Πρωτάθλημα 22:20 NOVASPORTS 3 ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ - ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ Πρωτάθλημα Αργεντινής 23:00 ΣΚΑΪ ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣΙσπανικό Πρωτάθλημα sport-fm.gr

Pavlitos
11-09-10, 11:50
Έχει πολύ πράγμα σήμερα. :d

Christoff
12-09-10, 11:58
Κυριακή, 12 Σεπτεμβρίου 2010


14:00 NOVASPORTS 3 ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ Ρωσικό Πρωτάθλημα
14:30 conn-X TV Sports ΜΠΟΧΟΥΜ - ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ B' κατηγορία Γερμανίας
15:00 ALPHA ΑΓΩΝΑΣ ΙΤΑΛΙΑΣ Formula 1
15:00 ET-1 ΙΣΠΑΝΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ Μουντομπάσκετ 2010
16:00 NET ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Σούπερ Λίγκα
16:00 NOVASPORTS 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Σούπερ Λίγκα
16:30 conn-X TV Sports ΜΑΪΝΤΖ - ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ Γερμανικό Πρωτάθλημα
17:00 ET-1 ΕΛΛΑΔΑ-ΤΟΥΡΚΙΑ Βόλεϊ, Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2011
17:45 EUROSPORT ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ, 15η διαδρομή Ποδηλασία
18:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ Αγγλικό Πρωτάθλημα
18:15 NOVASPORTS 2 ΛΑΡΙΣΑ - ΚΑΒΑΛΑ Σούπερ Λίγκα
18:15 conn-X TV Sports ΚΟΛΩΝΙΑ - ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ Γερμανικό Πρωτάθλημα
19:00 ET-1 ΣΕΡΒΙΑ - ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ Μουντομπάσκετ 2010
20:30 NOVASPORTS 2 ΑΕΚ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ Σούπερ Λίγκα
21:30 ET-1 ΤΟΥΡΚΙΑ - ΗΠΑ Μουντομπάσκετ 2010
22:00 NOVASPORTS 1 ΜΑΡΣΕΪΓ - ΜΟΝΑΚΟ Γαλλικό Πρωτάθλημα
22:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ - ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ Bραζιλιάνικο πρωτάθλημα
22:00 NOVASPORTS 4 ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ - ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡΑΝΤΙ Πρωτάθλημα Αργεντινής
22:00 EUROSPORT 2 Ν. Κορέα - Γερμανία Ποδόσφαιρο: Παγκόσμιο Γυναικών U-17

sport-fm.gr

Christoff
13-09-10, 08:50
Δευτέρα 13 Σεπτεμβρίου 2010

16:30 EUROSPORT ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ, 16η διαδρομήΠοδηλασία
18:30 conn-X TV Sports ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΒ' Εθνική
20:00 ET-1 A1 ΜΠΑΣΚΕΤ, Σεζόν 2010/11Κλήρωση
21:15 conn-X TV Sports ΚΟΤΜΠΟΥΣ - ΚΑΡΛΣΡΟΥΗB' κατηγορία Γερμανίας
22:00 NOVASPORTS 1 ΣΤΟΟΥΚ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑΑγγλικό Πρωτάθλημα
22:00 conn-X TV Sports ΑΛΜΕΡΙΑ-ΣΟΣΙΕΔΑΔ Ισπανικό Πρωτάθλημα
23:00 EUROSPORT US OPEN, Γκραν Σλαμ / Τελικός ΑνδρώνΤένις

Christoff
14-09-10, 07:01
Τρίτη, 14 Σεπτεμβρίου 2010

17:00 EUROSPORT Ημιτελικά ομαδικού ανδρών, Τσεχία Πινγκ Πονγκ
20:10 EUROSPORT Ημιτελικά ομαδικού ανδρών, Τσεχία Πινγκ Πονγκ
21:45 MEGA ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Champions League
21:45 NOVASPORTS 1 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. - ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ Champions League
21:45 NOVASPORTS 2 «Λεπτό προς λεπτό» Champions League
21:45 NOVASPORTS 3 ΤΒΕΝΤΕ - ΙΝΤΕΡ Champions League
21:45 NOVASPORTS 4 ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ - ΤΟΤΕΝΑΜ Champions League
21:45 NOVASPORTS 6 ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ - ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ Champions League
21:45 NOVASPORTS 7 ΛΙΟΝ - ΣΑΛΚΕ Champions League

sport-fm.gr

Christoff
15-09-10, 06:31
Τετάρτη, 15 Σεπτεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

17:00 Conn-x TV Sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΠΑΠ: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
19:30 Conn-x TV Sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΠΑΠ: ΡΟΔΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
21:45 Novasports 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - CHAMPIONS LEAGUE: ΜΑΡΣΕΪΓ - ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ
21:45 Novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - CHAMPIONS LEAGUE: ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ - ΡΟΜΑ
21:45 Novasports 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - CHAMPIONS LEAGUE: ΜΙΛΑΝ - ΟΣΕΡ
21:45 Novasports 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - CHAMPIONS LEAGUE: ΖΙΛΙΝΑ - ΤΣΕΛΣΙ
21:45 Novasports 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - CHAMPIONS LEAGUE: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΜΠΡΑΓΚΑ
21:45 ΝΕΤ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - CHAMPIONS LEAGUE: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΑΓΙΑΞ
21:45 Novasports 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - CHAMPIONS LEAGUE: ΑΓΩΝΕΣ ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ
Sport24

Christoff
16-09-10, 07:26
Πέμπτη, 16 Σεπτεμβρίου 2010

20:00 NOVASPORTS 4 ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ Europa League
20:00 NOVASPORTS 1 ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ Europa League
20:00 NOVASPORTS 3 ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ - ΠΑΟΚ Europa League
20:00 ANΤ-1 ΑΡΗΣ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ Europa League
20:00 NOVASPORTS 6 ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ Europa League
20:00 NOVASPORTS 7 ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ Europa League
22:05 NOVASPORTS 6 ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ - ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ Europa League
22:05 NOVASPORTS 7 ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ - ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ Europa League
22:05 ANΤ-1 ΑΕΚ - ΧΑΪΝΤΟΥΚ Europa League
22:05 NOVASPORTS 3 ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΣΤΕΑΟΥΑ Europa League
22:05 NOVASPORTS 2 ΣΕΒΙΛΛΗ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ Europa League
22:05 NOVASPORTS 4 ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ - ΖΕΝΙΤ Europa League

sport-fm.gr

Christoff
16-09-10, 22:21
Παρασκευή, 17 Σεπτεμβρίου 2010 12:45 EUROSPORT 2 Collingwood FC - Geelong Cats Αυστραλέζικο πρωτάθλημα 17:00 EUROSPORT ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ, 19η διαδρομή Ποδηλασία 19:00 conn-X TV Sports ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ-ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ B' κατηγορία Γερμανίας 20:00 EUROSPORT Γυναίκες/48 κιλά, Τουρκία Άρση Βαρών: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 21:30 conn-X TV Sports ΆΙΝΤΡΑΧΤ -ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ Γερμανικό Πρωτάθλημα 23:00 EUROSPORT Προημιτελικά Παγκόσμιο Γυναικών Under 17

Christoff
17-09-10, 23:03
Σάββατο,18 Σεπτέμβριος 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:00 EUROSPORT 2 Shonan Belmare - Kawasaki Frontale Ιαπωνικό πρωτάθλημα
13:00 NOVASPORTS 1 GT1 (ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ)
14:00 conn-X TV Sports ΟΜΠΕΡΧΑΟΥΖΕΝ - ΜΠΟΧΟΥΜB' κατηγορία Γερμανίας
14:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΣΤΟΟΥΚ - ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
14:45 conn-X TV Sports Oschersleben qualifying DTM
15:00 ΣΚΑΙ MOTO GP: ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΣΠΑΝΙΑΣ (ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ)
16:30 conn-X TV Sports ΜΠΑΓΕΡΝ - ΚΟΛΩΝΙΑ Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30 conn-X TV Sports ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ - ΜΑΪΝΤΖ Γερμανικό Πρωτάθλημα
17:00 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: TOTENAM - ΓΟΥΛΒΣ
17:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΕΒΕΡΤΟΝ - ΝΙΟΥΚΑΣΛ
17:15 NOVASPORTS 3 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΣΚΟΝΤΑ ΞΑΝΘΗ
17:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΛ
18:30 NOVASPORTS 4 GT1 (ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ)
19:00 conn-X TV Sports ΜΑΓΙΟΡΚΑ - ΟΣΑΣΟΥΝΑ Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ - ΑΡΣΕΝΑΛ
19:30 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
21:00 conn-X TV Sports ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΑΡΛ - ΜΑΡΣΕΙΓ
23:00 ΣΚΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΣΟΣΙΕΔΑΔ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
00:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ - ΚΡΟΥΖΕΙΡΟ

Christoff
18-09-10, 22:12
Κυριακή,19 Σεπτεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


02:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΒΕΛΕΖ
12:00 NOVASPORTS 4 1η κούρσα, Πορτιμάο FORMULA SUPERLEAGUE
14:45 ΣΚΑΙ MOTO GP: ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΣΠΑΝΙΑΣ
15:00 NOVASPORTS 4 2η κούρσα, Πορτιμάο FORMULA SUPERLEAGUE
15:15 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΑΝΤΖΙ - ΡΟΥΜΠΙΝ
15:30 NOVASPORTS 1 & HD ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
17:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΙΓΚΑΝ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
18:00 conn-X TV Sports ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ Ισπανικό Πρωτάθλημα
18:00 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΣΕΛΣΙ - ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ
18:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
18:15 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
18:15 NOVASPORTS 3 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΡΗΣ
18:30 conn-X TV Sports ΣΑΛΚΕ-ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ Γερμανικό Πρωτάθλημα
20:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ: ΟΛΝΤ ΜΠΟΙΣ - ΕΣΤΟΥΝΤΙΑΝΤΕΣ
20:30 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΕΚ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
22:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΠΑΛΜΕΙΡΑΣ - ΣΑΟ ΠΑΟΥΛΟ
22:00 conn-X TV Sports ΜΑΛΑΓΑ - ΣΕΒΙΛΛΗ Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00 NOVASPORTS 1 & HD ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΠΟΡΝΤΟ - ΛΙΟΝ
00:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ - ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ

houdini
18-09-10, 22:53
Τελικά μ' αρέσει σαν ιδέα να βρίσκεις κανείς τα αθλητικά προγράμματα που προβάλει και η δορυφορική και η καλωδιακή και η επίγεια τηλεόραση, με ένα κλίκ και χωρίς ευχαριστώ, ενημερώνεσαι άμεσα...

Christoff
20-09-10, 10:38
Δευτέρα,20 Σεπτεμβρίου 2010 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ 18:45 NOVASPORTS 3 ΣΠΑΡΤΑΚ ΝΑΛΤΣΙΚ - ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ Ρωσικό Πρωτάθλημα 19:00 Conn-x TV Sport FOOTBALL LEAGUE | ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 22:00 Conn-x TV Sport ΙΣΠΑΝΙΑ | ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ - ΧΕΤΑΦΕ

Christoff
21-09-10, 11:02
Τρίτη,21 Σεπτέμβριος 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

18:30 Conn-x TV Sport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΚΟΤΜΠΟΥΣ - ΓΚΡΟΪΤΕΡ ΦΙΡΤ
18:30 Conn-x TV Sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΧΕΡΤΑ - ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ
20:00 Eurosport ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
21:00 Conn-x TV Sport 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - PRIMERA DIVISION: ΟΣΑΣΟΥΝΑ - ΡΕΑΛ ΣΟΘΙΕΔΑΔ
21:00 Conn-x TV Sport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - BUNDESLIGA: ΑΝΟΒΕΡΟ - ΒΕΡΝΤΕΡ
21:00 Conn-x TV Sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - BUNDESLIGA: ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
23:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - PRIMERA DIVISION: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΕΣΠΑΝΙΟΛ

Sport24

Christoff
21-09-10, 22:30
Τετάρτη,22 Σεπτεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:30 Eurosport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ ΑΣΙΑΣ: ΠΟΧΑΝΓΚ ΣΤΙΛΕΡΣ - ΖΟΜΠΑΧΑΝ
18:30 Conn-x TV Sport 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΠΟΧΟΥΜ - ΑΡΜΙΝΙΑ ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ
18:30 Conn-x TV Sport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ
20:50 Eurosport ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
21:00 Conn-x TV Sport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - BUNDESLIGA: ΑΜΒΟΥΡΓΟ - ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
21:00 Conn-x Tv Sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - PRIMERA DIVISION: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ
21:00 Conn-x TV Sport 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - BUNDESLIGA: ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ
23:00 Conn-x TV Sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - PRIMERA DIVISION: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

Sport24

Christoff
23-09-10, 10:30
Πέμπτη,23 Σεπτεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

19:00 Sport+ ΕΛΛΑΔΑ - ΗΠΑ Μουντομπάσκετ 2010
21:00 Conn-X TV Sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - PRIMERA DIVISION: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ
21:00 Conn-X TV Sport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - PRIMERA DIVISION: ΧΕΤΑΦΕ - ΜΑΛΑΓΑ
23:00 Conn-X TV Sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - PRIMERA DIVISION: ΣΕΒΙΛΛΗ - ΡΑΘΙΝΓΚ ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ

Christoff
23-09-10, 22:04
Παρασκευή, 24 Σεπτεμβρίου 2010 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ 20:00 EUROSPORT ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, Ανδρες/85 κιλά, Τουρκία Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Άρσης Βαρών 21:05 Sport+ ΕΛΛΑΔΑ - ΓΑΛΛΙΑ Μουντομπάσκετ Γυναικών 2010 21:30 conn-X TV Sports Κολονία-Χόφενχαιμ Γερμανικό Πρωτάθλημα

Christoff
25-09-10, 10:27
Σάββατο,25 Σεπτεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:00 NOVASPORTS 2 ΖΕΝΙΤ - ΣΑΤΟΥΡΝ Ρωσικό Πρωτάθλημα
14:00 conn-X TV Sports ΓΚΡΟΪΤΕΡ ΦΙΡΤ - ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ B' κατηγορία Γερμανίας
14:45 NOVASPORTS 1 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΤΣΕΛΣΙ Αγγλικό Πρωτάθλημα
15:00 Sport+ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α1 2010-2011 Χάντμπολ
16:30 ALPHA Δοκιμαστικά - Σιγκαπούρη Formula 1
16:30 conn-X TV Sports ΜΠΑΓΕΡΝ - ΜΑΪΝΤΖ Γερμανικό Πρωτάθλημα
17:00 NOVASPORTS 4 ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ - ΤΟΤΕΝΑΜ Αγγλικό Πρωτάθλημα
17:00 NOVASPORTS 3 ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ Αγγλικό Πρωτάθλημα
17:00 NOVASPORTS 1 ΑΡΣΕΝΑΛ - ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ Αγγλικό Πρωτάθλημα
17:15 NOVASPORTS 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ Σούπερ Λίγκα
18:00 ET-1 ΑΡΗΣ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Κύπελλο Ελλάδος-Μπάσκετ
18:00 EUROSPORT Ανδρες/94 κιλά, Τουρκία Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Άρσης Βαρών
18:00 conn-X TV Sports ΓΑΛΛΙΑ-ΤΣΕΧΙΑ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Volley
19:00 conn-X TV Sports ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30 NOVASPORTS 1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Σούπερ Λίγκα
19:30 conn-X TV Sports ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ Γερμανικό Πρωτάθλημα
19:30 NET ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Σούπερ Λίγκα
21:00 conn-X TV Sports ΛΕΒΑΝΤΕ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ Ισπανικό Πρωτάθλημα
21:05 Sport+ ΕΛΛΑΔΑ - ΣΕΝΕΓΑΛΗ Μουντομπάσκετ Γυναικών 2010
22:00 conn-X TV Sports ΙΤΑΛΙΑ - ΙΑΠΩΝΙΑ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Volley
22:00 NOVASPORTS 1 ΛΙΟΝ - ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ Γαλλικό Πρωτάθλημα
22:20 NOVASPORTS 3 ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ - ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ Πρωτάθλημα Αργεντινής
23:00 ΣΚΑΪ ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Ισπανικό Πρωτάθλημα
00:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΣΑΝΤΟΣ - ΚΡΟΥΖΕΙΡΟ

Christoff
26-09-10, 10:45
Κυριακή,26 Σεπτεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


12:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΤΟΜ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
14:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΠΟΛΤΟΝ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
14:30 Conn-X Sport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ-ΜΟΝΑΧΟ 1860
16:00 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΑΒΑΛΑ
16:00 NOVASPORTS 3 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΛΑΡΙΣΑ - ΚΕΡΚΥΡΑ
16:05 NOVASPORTS 1&HD ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΛΒΣ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
16:30 Conn-X Sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΓΕΡΜΑΝΙΑ | ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ-ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ
18:00 Conn-X Sport 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΙΣΠΑΝΙΑ | ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ-ΑΛΜΕΡΙΑ
18:10 NOVASPORTS 1&HD ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΝΙΟΥΚΑΣΛ - ΣΤΟΟΥΚ
18:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΡΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
18:15 NET ΞΑΝΘΗ - ΠΑΟΚ Σούπερ Λίγκα
18:30 Conn-X Sport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΓΕΡΜΑΝΙΑ | ΚΑΙΖΕΡΛΣΛΑΟΥΤΕΡΝ-ΑΝΝΟΒΕΡΟ
20:00 Conn-X Sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΙΣΠΑΝΙΑ | ΕΡΚΟΥΛΕΣ-ΣΕΒΙΛΛΗ
20:30 NOVASPORTS 1&HD ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΕΚ
22:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΛΑΝΣ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
22:00 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ - ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
22:00 Conn-X Sport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΙΣΠΑΝΙΑ | ΑΤΛΕΤΙΚΟ-ΣΑΡΑΓΟΣΑ
22:00 Conn-X Sport 3 ΒΟΛΕΙ, ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ | ΒΡΑΖΙΛΙΑ-ΙΣΠΑΝΙΑ
00:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ - ΓΚΡΕΜΙΟ

Sport24

Christoff
26-09-10, 22:01
Δευτέρα, 27 Σεπτεμβρίου 2010

00:30 NOVASPORTS 1 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ - ΓΚΡΕΜΙΟ Bραζιλιάνικο πρωτάθλημα
16:00 conn-X TV Sports ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Football League
18:00 conn-X TV sports 2 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ - ΤΣΕΧΙΑ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Volley
21:15 conn-X TV sports 2 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΟΡΦ-ΜΠΟΧΟΥΜ B' κατηγορία Γερμανίας
22:00 conn-X TV Sports ΜΑΛΑΓΑ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00 conn-x TV Sports 3 ΚΟΥΒΑ-ΒΡΑΖΙΛΙΑ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Volley

sport-fm.gr

Christoff
28-09-10, 09:29
Τρίτη,28 Σεπτεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

16:20 σπορ+ ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΕΛΛΑΔΑ - ΚΑΝΑΔΑΣ
19:30 Novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - CHAMPIONS LEAGUE: ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ - ΖΙΛΙΝΑ
21:45 Novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - CHAMPIONS LEAGUE: ΤΣΕΛΣΙ - ΜΑΡΣΕΪΓ
21:45 Novasports 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - CHAMPIONS LEAGUE: ΡΟΜΑ - ΚΛΟΥΖ
21:45 Novasports 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - CHAMPIONS LEAGUE: ΠΑΡΤΙΖΑΝ - ΑΡΣΕΝΑΛ
21:45 Novasports 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - CHAMPIONS LEAGUE: ΒΑΣΙΛΕΙΑ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
21:45 MEGA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - CHAMPIONS LEAGUE: ΑΓΙΑΞ - ΜΙΛΑΝ
21:45 Novasports 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - CHAMPIONS LEAGUE: ΑΓΩΝΕΣ ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ
21:45 Novasports 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - CHAMPIONS LEAGUE: ΟΣΕΡ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

Sport24

Christoff
29-09-10, 09:51
Τετάρτη,29 Σεπτεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:30 Eurosport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΑΠΩΝΙΑΣ: ΤΖΟΥΜΠΙΛΟ ΙΟΥΑΤΑ - ΚΑΟΥΑΣΑΚΙ ΦΡΟΝΤΑΛΕ
16:20 σπορ+ ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΕΛΛΑΔΑ - ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ
18:00 Eurosport 2 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EUROCUP: ΑΚΑΝΤΕΜΙΚ - ΑΡΗΣ
19:30 Novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - CHAMPIONS LEAGUE: ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21:45 Novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - CHAMPIONS LEAGUE: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ
21:45 ΝΕΤ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - CHAMPIONS LEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ
21:45 Novasports 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - CHAMPIONS LEAGUE: ΙΝΤΕΡ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ
21:45 Novasports 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - CHAMPIONS LEAGUE: ΧΑΠΟΕΛ ΤΕΛ ΑΒΙΒ - ΛΙΟΝ
21:45 Novasports 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - CHAMPIONS LEAGUE: ΑΓΩΝΕΣ ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ
21:45 Novasports 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - CHAMPIONS LEAGUE: ΤΟΤΕΝΑΜ - ΤΒΕΝΤΕ
21:45 Novasports 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - CHAMPIONS LEAGUE: ΣΑΛΚΕ - ΜΠΕΝΦΙΚΑ

Sport24

Christoff
29-09-10, 22:07
Πέμπτη 30 Σεπτεμβρίου 2010



11:00 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA Τένις
18:00 conn-X TV sports 2 Men World Championship Volley Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Volley
20:00 ANΤ-1 ZENIT-AEK Europa League
20:00 NOVASPORTS 7 ΟΝΤΕΝΣΕ - ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ Europa League
20:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΣΕΒΙΛΛΗ Europa League
20:00 NOVASPORTS 2 ΑΓΩΝΕΣ ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ! Europa League
20:00 NOVASPORTS 3 ΟΥΤΡΕΧΤΗ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ Europa League
20:00 NOVASPORTS 4 ΣΤΕΑΟΥΑ - ΝΑΠΟΛΙ Europa League
20:00 NOVASPORTS 6 ΧΑΪΝΤΟΥΚ ΣΠΛΙΤ - ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ Europa League
22:00 conn-X TV sports 2 Men World Championship Volley Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Volley
22:00 conn-X TV Sports Men World Championship Volley Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Volley
22:05 ANΤ-1 ΠΑΟΚ-ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ Europa League
22:05 NOVASPORTS 7 ΓΑΝΔΗ - ΛΙΛ Europa League
22:05 NOVASPORTS 6 ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΜΠΡΙΖ Europa League
22:05 NOVASPORTS 4 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ Europa League
22:05 NOVASPORTS 3 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ Europa League
22:05 NOVASPORTS 1 ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ - ΑΡΗΣ Europa League

Christoff
02-10-10, 10:07
Σάββατο, 2 Οκτωβρίου 2010

14:00 conn-X TV Sports ΜΠΟΧΟΥΜ - ΓΚΡΟΪΤΕΡ ΦΙΡΤ B' κατηγορία Γερμανίας
14:45 NOVASPORTS 1 ΓΟΥΙΓΚΑΝ - ΓΟΥΛΒΣ Αγγλικό Πρωτάθλημα
15:00 Sport+ 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Χάντμπολ
15:30 conn-X TV sports 2 ΑΜΒΟΥΡΓΟ - ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30 conn-x TV Sports 3 ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ - ΣΑΛΚΕ Γερμανικό Πρωτάθλημα
17:00 NOVASPORTS 3 ΤΟΤΕΝΑΜ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ Αγγλικό Πρωτάθλημα
17:00 NOVASPORTS 6 ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ - ΦΟΥΛΑΜ Αγγλικό Πρωτάθλημα
17:00 NOVASPORTS 1 ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.Αγγλικό Πρωτάθλημα
17:15 NOVASPORTS 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Σούπερ Λίγκα
17:15 NET ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ Σούπερ Λίγκα
17:15 ET-1 Ημιτελικός Αγώνας Τένις
19:00 conn-X TV Sports ΣΑΡΑΓΟΣΑ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30 NOVASPORTS 1 ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Σούπερ Λίγκα
21:00 conn-X TV Sports ΣΟΣΙΕΔΑΔ - ΕΣΠΑΝΙΟΛ Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00 conn-X TV sports 2 ΒΡΑΖΙΛΙΑ-ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Volley
22:00 NOVASPORTS 1 ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ - ΜΑΡΣΕΪΓ Γαλλικό Πρωτάθλημα
22:00 NOVASPORTS 3 ΣΑΝΤΟΣ - ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
23:00 ΣΚΑΪ ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ Ισπανικό Πρωτάθλημα
00:30 Novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - BRASILEIRAO: ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ - ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ

Siklas
03-10-10, 02:13
Ευχαριστο ρε φιλε αλλα μηπος ξερης απο που θα κατεβασουμε κανενα αγωνα ????????

Christoff
03-10-10, 09:53
Κυριακή 3 Οκτωβρίου 2010


08:45 ΣΚΑΪ Grand Prix, ΙαπωνίαMoto GP
10:00 NOVASPORTS 4 Κίνα - 2ος αγώνας Superleague Formula
14:00 NOVASPORTS 3 ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ρόστοφ Ρωσικό Πρωτάθλημα
14:30 conn-X TV sports 2 ΜΟΝΑΧΟ 1860 - ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ B' κατηγορία Γερμανίας
15:00 ET-1 Τουρνουά γυναικών, Αθήνα Τένις
15:30 NOVASPORTS 1 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ Αγγλικό Πρωτάθλημα
16:00 NOVASPORTS 2 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ Σούπερ Λίγκα
16:30 conn-X TV sports 2 ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ - ΑΪΝΤΡΑΧΤ Γερμανικό Πρωτάθλημα
17:00 NOVASPORTS 6 ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ Αγγλικό Πρωτάθλημα
17:00 ET-1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΙΚΑΡΟΣ Κύπελλο Ελλάδος-Μπάσκετ
18:00 NOVASPORTS 1 ΤΣΕΛΣΙ - ΑΡΣΕΝΑΛ Αγγλικό Πρωτάθλημα
18:00 conn-x TV Sports 3 ΣΕΒΙΛΛΗ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ Ισπανικό Πρωτάθλημα
18:15 NOVASPORTS 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Σούπερ Λίγκα
18:15 NOVASPORTS 3 ΑΕΚ - ΞΑΝΘΗ Σούπερ Λίγκα
18:15 NOVASPORTS 4 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑ Σούπερ Λίγκα
18:30 conn-X TV sports 2 ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ Γερμανικό Πρωτάθλημα
20:00 conn-X TV Sports ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΜΑΓΙΟΡΚΑ Ισπανικό Πρωτάθλημα
20:30 NOVASPORTS 1 ΠΑΟΚ - ΑΡΗΣ Σούπερ Λίγκα
20:50 Sport+ ΤΕΛΙΚΟΣ Μουντομπάσκετ Γυναικών 2010
22:00 NOVASPORTS 3 ΡΕΝ - ΤΟΥΛΟΥΖ Γαλλικό Πρωτάθλημα
22:00 NOVASPORTS 6 ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΣΟ - ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ Πρωτάθλημα Αργεντινής
22:00 conn-X TV Sports ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ Ισπανικό Πρωτάθλημα

Christoff
04-10-10, 14:09
Δευτέρα 4 Οκτωβρίου 2010

16:00 conn-X TV Sports ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ Football League
17:00 NOVASPORTS 3 Βόλεϊ ΟΠΑΠ Α1 Ανδρών Κλήρωση
21:15 conn-X TV Sports ΧΕΡΤΑ - ΑΑΧΕΝ B' κατηγορία Γερμανίας
22:00 NOVASPORTS 1 Timberwolves - Lakers NBA Europe Tour
22:00 conn-x TV Sports 3 Παγκόσμιο Βόλεϊ Ανδρών Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Volley

Christoff
05-10-10, 10:07
Τρίτη 5 Οκτωβρίου 2010


10:00 EUROSPORT Τουρνουά γυναικών, ΠεκίνοΤένις
16:45 EUROSPORT Ομαδικό υπερπήδησης εμποδίωνΙππασία
18:00 conn-X TV Sports ΡΩΣΙΑ-ΣΕΡΒΙΑΠαγκόσμιο Πρωτάθλημα Volley
21:30 EUROSPORT Ομαδικό υπερπήδησης εμποδίωνΙππασία
22:00 conn-X TV sports 2 ΚΟΥΒΑ-ΙΣΠΑΝΙΑΠαγκόσμιο Πρωτάθλημα Volley

Christoff
06-10-10, 12:52
Τετάρτη, 6 Οκτωβρίου 2010

16:30 EUROSPORT 2 ΖΟΜΠ ΑΧΑΝ - ΑΛ ΧΙΛΑΛ Τσάμπιονς Λιγκ Ασίας
20:00 ET-1 ΑΡΗΣ - ΑΚΑΝΤΕΜΙΚ Euro Cup
20:00 EUROSPORT 2 ΧΑΠΟΕΛ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ - ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΡΗΣ Euro Cup
21:00 NOVASPORTS 3 ΜΙΝΕΣΟΤΑ - ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ NBA Europe Tour
22:00 conn-X TV Sports ΙΤΑΛΙΑ-ΓΑΛΛΙΑ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Volley
22:00 conn-X TV Sports ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ-ΚΟΥΒΑ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Volley

Christoff
07-10-10, 10:51
Πέμπτη,07 Οκτωβρίου 2010

ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


21:30 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ - NBA EUROPE LIVE TOUR: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΛΕΙΚΕΡΣ

Sport24

Christoff
08-10-10, 22:01
Σάββατο,09 Οκτψβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


01:10 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ: ΕΣΤΟΥΝΤΙΑΝΤΕΣ - ΟΛΙΜΠΟ ΜΠΛΑΝΚΑ
07:30 ALPHA FORMULA 1 (ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ)
09:00 ΣΚΑΪ MOTO GP (ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ)
15:00 SPORT+ ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΕΚ
18:00 Conn-x TV Sport 1 ΒΟΛΕΪ - ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΣΕΡΒΙΑ - ΚΟΥΒΑ
22:00 MEGA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EURO 2012: ΙΣΡΑΗΛ - ΚΡΟΑΤΙΑ
22:00 Conn-x TV Sport 1 ΒΟΛΕΪ - ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ
00:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ: ΣΑΝΤΟΣ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ PR

Sport24

Christoff
09-10-10, 22:08
Κυριακή, 9 Οκτωβρίου 2010 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ 00:30 NOVASPORTS 1 ΣΑΝΤΟΣ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ Bραζιλιάνικο πρωτάθλημα 06:00 NOVASPORTS 3 1η κούρσα/ Κίνα Superleague Formula 08:30 ALPHA Γκραν πρι Ιαπωνίας Formula 1 09:00 EUROSPORT 2 Kawasaki Frontale - Jubilo Iwata Ιαπωνικό πρωτάθλημα 10:00 NOVASPORTS 3 2η κούρσα, Κίνα Superleague Formula 14:00 Sport+ ΑΡΗΣ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Κύπελλο Ελλάδος-Μπάσκετ 14:30 EUROSPORT Τελικός, Πεκίνο Τένις 16:30 EUROSPORT Paris-Tours, Γαλλία Ποδηλασία 18:00 conn-X TV Sports Final 3-4 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Volley 22:00 conn-X TV Sports Final 3-4 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Volley 22:00 NOVASPORTS 1 ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ - ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ Bραζιλιάνικο πρωτάθλημα

Christoff
10-10-10, 22:18
Δευτέρα,11 Οκτωβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

01:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ: ΒΕΛΕΖ - ΚΟΛΟΝ
19:00 Conn-x TV Sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - FOOTBALL LEAGUE: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ

Sport24

Christoff
12-10-10, 07:36
Τρίτη,12 Οκτωβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

18:00 ΕΤ1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ ΕΛΠΙΔΩΝ: ΕΛΛΑΔΑ - ΤΣΕΧΙΑ
21:45 MEGA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EURO 2012: ΕΛΛΑΔΑ - ΙΣΡΑΗΛ

Sport24

Christoff
13-10-10, 07:58
Τετάρτη 13 Οκτωβρίου 2010
12:00 NOVASPORTS 4 ATP Masters 1000, ΣανγκάηΤένις
15:00 EUROSPORT Τουρνουά τένις WTA, ΑυστρίαΤένις
16:30 ET-1 ΚΟΛΟΣΣΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚύπελλο Ελλάδος-Μπάσκετ
18:30 ET-1 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΚύπελλο Ελλάδος-Μπάσκετ
18:55 EUROSPORT Τουρνουά τένις WTA, ΑυστρίαΤένις
21:15 EUROSPORT 2 Τουρνουά τένις WTA, ΑυστρίαΤένις

Christoff
14-10-10, 10:53
Πέμπτη 14 Οκτωβρίου 2010

12:00 NOVASPORTS 4 ATP Masters 1000, Σανγκάη Τένις
14:30 NOVASPORTS 4 ATP Masters 1000, Σανγκάη Τένις
15:00 EUROSPORT Τουρνουά τένις WTA, Αυστρία Τένις
18:55 EUROSPORT Τουρνουά τένις WTA, Αυστρία Τένις
21:15 EUROSPORT 2 Τουρνουά τένις WTA, Αυστρία Τένις

Christoff
15-10-10, 13:33
Παρασκευή,15 Οκτωβρίου 2010

ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:00 CONN-X SPORT2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ - ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ
19:00 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΙ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΠ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
21:30 CONN-X SPORT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΚΟΛΟΝΙΑ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ

Sport24

Christoff
16-10-10, 08:04
Σάββατο,16 Οκτωβρίου 2010

ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


06:00 ΣΚΑΪ MOTO GP (ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ)
15:00 ΣΠΟΡ + ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1: ΙΩΝΙΚΟΣ Ν. Φ. - ΠΑΟΚ
15:15 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΖΕΝΙΤ - ΑΜΚΑΡ
16:30 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΓΕΡΝ - ΑΝΟΒΕΡΟ
16:30 conn-X TV Sports ΜΑΪΝΤΖ- ΑΜΒΟΥΡΓΟ Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30 ET1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ
17:00 NOVASPORTS 1 & HD ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜΙΤΣ
17:00 NOVASPORTS 6 ΑΡΣΕΝΑΛ - ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ Αγγλικό Πρωτάθλημα
17:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
19:00 CONN-X SPΟΡΤ 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΧΕΤΑΦΕ
19:30 ΝΕΤ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:30 NOVASPORTS 1 & HD ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ
19:30 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
19:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΤΣΕΛΣΙ
21:00 CONN-X SPORT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
22:00 NOVASPORTS 1 & HD ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΤΟΥΛΟΥΖ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
23:00 ΣΚΑΪ ΜΑΛΑΓΑ-ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ Ισπανικό Πρωτάθλημα
00:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ - ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ

Christoff
18-10-10, 08:18
Δευτέρα, 18 Οκτωβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:00 EUROSPORT Τουρνουά τένις WTA, Μόσχα Τένις
19:00 NOVASPORTS 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Βόλεϊ Γυναικών
19:00 EUROSPORT 2 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ Μπάσκετ Γυναικών, Σούπερ Καπ
19:00 conn-X TV Sports ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Football League
20:00 conn-X TV Sports ΚΟΝΙΑΣΠΟΡ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ Τουρκικό πρωτάθλημα
21:15 conn-X TV sports 2 ΑΡΜΙΝΙΑ ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ-ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ B' κατηγορία Γερμανίας
21:45 NET ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ Euroleague
22:00 conn-X TV Sports ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ - ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ Αγγλικό Πρωτάθλημα

Christoff
19-10-10, 06:53
Τρίτη,19 Οκτωβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:30 novasports 1 & hd ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ - ΤΣΕΛΣΙ
21:45 novasports 1 & hd ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΣΑΧΤΑΡ
21:45 mega ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΙΛΑΝ
21:45 novasports 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΑΡΣΕΙΓ - ΖΙΛΙΝΑ
21:45 novasports 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΡΟΜΑ - ΒΑΣΙΛΕΙΑ
21:45 novasports 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΑΓΙΑΞ - ΟΣΕΡ
21:45 novasports 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΠΑΓΕΡΝ - ΚΛΟΥΖ

CHESSMASTERKEL
19-10-10, 14:11
Τρίτη,19 Οκτωβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:30 novasports 1 & hd ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ - ΤΣΕΛΣΙ
21:45 novasports 1 & hd ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΣΑΧΤΑΡ
21:45 mega ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΙΛΑΝ
21:45 novasports 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΑΡΣΕΙΓ - ΖΙΛΙΝΑ
21:45 novasports 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΡΟΜΑ - ΒΑΣΙΛΕΙΑ
21:45 novasports 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΑΓΙΑΞ - ΟΣΕΡ
21:45 novasports 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΠΑΓΕΡΝ - ΚΛΟΥΖ

links gia live metadosh yparxei?

Christoff
20-10-10, 08:11
Τετάρτη,20 Οκτωβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

19:00 NOVASPORTS 3 ΚΙΜΚΙ - ΑΣΕΚΟ ΠΡΟΚΟΜ Euroleague
19:00 NOVASPORTS 1 ΤΖΕΝΟΑ - ΓΚΡΟΣΕΤΟ Κύπελλο Ιταλίας
20:15 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ/ΟΥΛΚΕΡ - ΛΙΕΤΟΥΒΟΣ ΡΙΤΑΣ
21:45 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ
21:45 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΟΥΝΙΟΝ ΟΛΙΜΠΙΑ - ΕΦΕΣ ΠΙΛΣΕΝ
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΑΓΩΝΕΣ ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ
21:45 ΝΕΤ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ
21:45 NOVASPORTS 1 & HD ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΙΝΤΕΡ - ΤΟΤΕΝΑΜ
21:45 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΜΠΟΥΡΣΑΣΠΟΡ
22:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΒΙΡΤΟΥΣ ΡΟΜΑ - ΜΠΡΟΖΕ ΜΠΑΣΚΕΤΣ

Christoff
21-10-10, 06:50
Πέμπτη,21 Οκτωβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:00 EUROSPORT Τουρνουά τένις WTA, ΜόσχαΤένις
19:15 NOVASPORTS 7 ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ Euroleague
19:45 NOVASPORTS 3 ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ-ΠΑΡΤΙΖΑΝ Euroleague
20:00 NOVASPORTS 4 ΖΕΝΙΤ - ΧΑΪΝΤΟΥΚ Europa League
20:00 NOVASPORTS 6 ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ - ΧΕΤΑΦΕ Europa League
20:00 ΑΝΤ1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ - ΑΕΚ
20:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΝΑΠΟΛΙ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
21:30 NOVASPORTS 7 ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ Euroleague
21:45 NOVASPORTS 3 ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Euroleague
22:05 NOVASPORTS 6 ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ - ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ Europa League
22:05 ANT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΡΗΣ - ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
22:05 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΠΑΟΚ
22:05 NOVASPORTS 4 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ Europa League

Christoff
22-10-10, 07:28
Παρασκευή,22 Οκτωβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

19:00 conn-X TV sports 2 ΧΕΡΤΑ-ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ B' κατηγορία Γερμανίας
19:00 NOVASPORTS 4 ΒΟΛΕΙ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
21:30 CONN-X SPORT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΜΒΟΥΡΓΟ - ΜΠΑΓΕΡΝ

Christoff
23-10-10, 07:15
Σάββατο, 23 Οκτωβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

07:30 ALPHA Δοκιμαστικά: ΚορέαFormula 1
12:00 EUROSPORT Ημιτελικά, Μόσχα/Ρωσία Τένις
13:00 EUROSPORT 2 Vissel Kobe - Nagoya Grampus Ιαπωνικό πρωτάθλημα
14:00 conn-X TV sports 2 Μόναχο 1860-Αρμίνια Μπίλεφελντ Γερμανικό Πρωτάθλημα
14:45 NOVASPORTS 1 ΤΟΤΕΝΑΜ - ΕΒΕΡΤΟΝ Αγγλικό Πρωτάθλημα
15:15 NOVASPORTS 2 ΣΠΑΡΤΑΚ ΝΑΛΤΣΙΚ - ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ Ρωσικό Πρωτάθλημα
15:15 EUROSPORT 2 Vissel Kobe - Nagoya Grampus Ιαπωνικό πρωτάθλημα
16:30 conn-X TV sports 2 Άιντραχτ-Σάλκε Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30 conn-X TV Sports Γκλάντμπαχ-Βέρντερ Γερμανικό Πρωτάθλημα
17:00 conn-x TV Sports 3 Eθνικός Αστέρας-Θρασύβουλος Football League
17:00 NOVASPORTS 3 ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α1 Μπάσκετ
17:00 NOVASPORTS 1 ΤΣΕΛΣΙ - ΓΟΥΛΒΣ Αγγλικό Πρωτάθλημα
17:15 NOVASPORTS 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΞΑΝΘΗ Σούπερ Λίγκα
19:00 conn-X TV Sports Σαραγόσα-Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:00 ET-1 ΠΑΟ - ΠΑΟΚ Α1 Μπάσκετ
19:30 NOVASPORTS 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΛΑΡΙΣΑ Σούπερ Λίγκα
19:30 NOVASPORTS 1 ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ - ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ Αγγλικό Πρωτάθλημα
19:30 NOVASPORTS 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Σούπερ Λίγκα
21:00 EUROSPORT Αυστραλία - Ιρλανδία/Ιρλανδία International Rules Series
21:00 conn-X TV Sports Ρεάλ Μαδρίτης-Ράσινγκ Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00 NOVASPORTS 1 ΣΟΣΟ - ΤΟΥΛΟΥΖ Γαλλικό Πρωτάθλημα
22:20 NOVASPORTS 3 ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ - ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ Πρωτάθλημα Αργεντινής
23:00 ΣΚΑΪ ΒΑΛΕΝΘΙΑ-ΜΑΓΙΟΡΚΑ Ισπανικό Πρωτάθλημα
23:30 NOVASPORTS 2 ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ - ΒΙΤΟΡΙΑ Bραζιλιάνικο πρωτάθλημα

Christoff
23-10-10, 22:13
Κυριακή, 24 Οκτωβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

09:00 ALPHA Γκραν Πρι - Κορέα Formula 1
13:10 NOVASPORTS 2 ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ Ρωσικό Πρωτάθλημα
13:20 NOVASPORTS 4 1η & 2η κούρσα, Ισπανία Superleague Formula
14:30 conn-X TV sports 2 ΜΠΟΧΟΥΜ - ΑΑΧΕΝB' κατηγορία Γερμανίας
15:30 NOVASPORTS 1 ΣΤΟΟΥΚ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.Αγγλικό Πρωτάθλημα
16:00 NOVASPORTS 2 ΚΑΒΑΛΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΣούπερ Λίγκα
16:00 NOVASPORTS 3 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ Σούπερ Λίγκα
16:30 conn-X TV Sports ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30 NOVASPORTS 4 ΑΕΚ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α1 Μπάσκετ
17:00 NOVASPORTS 6 ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ Αγγλικό Πρωτάθλημα
18:00 conn-x TV Sports 3 ΧΕΤΑΦΕ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ Ισπανικό Πρωτάθλημα
18:00 NOVASPORTS 1 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΑΡΣΕΝΑΛ Αγγλικό Πρωτάθλημα
18:15 NOVASPORTS 2 ΠΑΟΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Σούπερ Λίγκα
18:30 conn-X TV sports 2 ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΜΑΪΝΤΖ Γερμανικό Πρωτάθλημα
20:00 conn-X TV Sports ΣΕΒΙΛΛΗ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ Ισπανικό Πρωτάθλημα
20:30 NET ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ Σούπερ Λίγκα
21:00 NOVASPORTS 4 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ - ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ Bραζιλιάνικο πρωτάθλημα
21:00 NOVASPORTS 1 ΑΕΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Σούπερ Λίγκα
22:00 NOVASPORTS 3 ΛΙΛ - ΜΑΡΣΕΪΓ Γαλλικό Πρωτάθλημα
22:00 conn-X TV sports 2 ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ Ισπανικό Πρωτάθλημα
23:30 NOVASPORTS 4 ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ - ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ Bραζιλιάνικο πρωτάθλημα

Christoff
25-10-10, 07:31
Δευτέρα, 25 Οκτωβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:00 NOVASPORTS 3 ΗΡΑΚΛΗΣ - ΛΑΜΙΑ Volley League Ο.Π.Α.Π. 2010/11
21:15 conn-X TV sports 2 ΑΟΥΕ-ΟΜΠΕΡΧΑΟΥΖΕΝ B' κατηγορία Γερμανίας
22:00 conn-X TV Sports ΣΟΣΙΕΔΑΔ - ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ Ισπανικό Πρωτάθλημα

Christoff
26-10-10, 07:48
Τ
Τρίτη,26 Οκτωβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 Conn-x TV Sport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΞΑΝΘΗ
17:00 Conn-x TV Sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΟΦΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
20:00 Conn-X TV Sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΕΘΝΙΚΟΣ - ΑΕΛ
21:00 Novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - COPA DEL REY: ΜΟΥΡΘΙΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:30 Conn-x TV Sport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ
21:45 Novasports 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΕΜΠΟΛΙ
23:00 Novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - COPA DEL REY: ΘΕΟΥΤΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
Sport24

Christoff
27-10-10, 07:47
Τετάρτη,27 Οκτώβριος 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:00 Conn-x TV Sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
17:00 Conn-x TV Sport 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΚΟΖΑΝΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
17:00 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: WTA CHAMPIONSHIPS 2010, Round Robin, Ντόχα Τένις
18:55 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: WTA CHAMPIONSHIPS 2010, Round Robin, Ντόχα Τένις
19:00 Eurosport 2 ΜΠΑΣΚΕΤ - EUROLEAGUE (Γ): USK ΠΡΑΓΑΣ - ΧΑΛΚΟΝ ΑΒΕΝΙΔΑ
19:45 Novasports 3 ΜΠΑΣΚΕΤ - EUROLEAGUE: ΛΙΕΤΟΥΒΟΣ ΡΙΤΑΣ - ΜΟΝΤΕΠΑΣΚΙ ΣΙΕΝΑ
20:00 Conn-x TV Sport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΡΗΣ
20:00 Conn-x TV Sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
20:15 Novasports 4 ΜΠΑΣΚΕΤ - EUROLEAGUE: ΕΦΕΣ ΠΙΛΣΕΝ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
20:45 Novasports 7 ΜΠΑΣΚΕΤ - EUROLEAGUE: ΑΣΕΚΟ ΠΡΟΚΟΜ - ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ
21:00 Novasports 1 ΜΠΑΣΚΕΤ - EUROLEAGUE: ΜΠΑΜΠΕΡΓΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
21:10 ΕΤ1 ΧΑΝΤΜΠΟΛ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EURO 2012: ΤΣΕΧΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ
21:30 NOVASPORTS 2 NOVA DERBY Εκπομπή για το ντέρμπι Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός
21:45 Novasports 3 ΜΠΑΣΚΕΤ - EUROLEAGUE: ΣΟΛΕ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
22:00 Novasports 4 ΜΠΑΣΚΕΤ - EUROLEAGUE: ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ - ΒΙΡΤΟΥΣ ΡΟΜΑ
23:00 Novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - COPA DEL REY: ΜΠΕΤΙΣ - ΣΑΡΑΓΟΣΑ
00:45 Conn-x TV Sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - COPA SUDAMERICANA: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ - ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ

Christoff
28-10-10, 07:46
Πέμπτη,28 Οκτωβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:30 EUROSPORT WTA - Round Robin, Ντόχα Τένις
14:00 conn-X TV sports 2 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ-ΠΑΟΚ Κύπελλο Ελλάδας
16:00 conn-X TV Sports ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΑΕΚ Κύπελλο Ελλάδας
16:00 conn-x TV Sports 3 ΑΪΝΤΡΑΧΤ-ΑΜΒΟΥΡΓΟ Κύπελλο Γερμανίας
17:00 EUROSPORT WTA - Round Robin, ΝτόχαΤένις
18:30 NOVASPORTS 4 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ Volley League Ο.Π.Α.Π. 2010/11
18:55 EUROSPORT WTA - Round Robin, Ντόχα Τένις
19:30 NOVASPORTS 1 ΤΣΙΜΠΟΝΑ - ΟΥΛΚΕΡ ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ Euroleague
21:00 NOVASPORTS 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Volley League Ο.Π.Α.Π. 2010/11
21:30 NOVASPORTS 2 NOVA DERBYΕκπομπή για το ντέρμπι Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός
21:45 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΡΙ - ΤΟΡΙΝΟ Κύπελλο Ιταλίας
21:45 NET ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ Euroleague
21:45 NOVASPORTS 3 ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΑΛΑΓΑ Euroleague
22:00 NOVASPORTS 4 ΑΡΜΑΝΙ ΤΖΙΝΣ ΜΙΛΑΝΟ - ΟΥΝΙΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑ Euroleague
22:00 NOVASPORTS 7 ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣ Euroleague

Christoff
29-10-10, 07:21
Παρασκευή, 29 Οκτωβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

17:00 EUROSPORT WTA - Round Robin, Ντόχα Τένις
17:45 NOVASPORTS 6 ΚΡΙΛΙΑ ΣΟΦΕΤΟΦ - ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ Ρωσικό Πρωτάθλημα
18:30 NOVASPORTS 4 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ Volley League Ο.Π.Α.Π. 2010/11
18:55 EUROSPORT WTA - Round Robin, Ντόχα Τένις
19:00 conn-X TV sports 2 ΑΡΜΙΝΙΑ ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ-ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ B' κατηγορία Γερμανίας
21:00 NOVASPORTS 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Volley League Ο.Π.Α.Π. 2010/11
21:30 conn-X TV Sports ΜΠΑΓΕΡΝ-ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ Γερμανικό Πρωτάθλημα
21:30 NOVASPORTS 2 NOVA DERBY Εκπομπή για το ντέρμπι Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός

Christoff
30-10-10, 12:13
Σάββατο,30 Οκτωβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:00 Conn-x TV Sport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΧΕΡΤΑ - ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ
14:00 σπορ+ ΙΠΠΑΣΙΑ - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ: ΥΠΕΡΠΗΔΗΣΗ ΕΜΠΟΔΙΩΝ
16:00 ΣΚΑΪ MOTO GP: ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
16:30 Conn-x TV Sport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - BUNDESLIGA: ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ
17:00 Novasports 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - PREMIER LEAGUE: ΤΣΕΛΣΙ - ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ - Α1: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΑΡΗΣ
17:15 Novasports 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - SUPERLEAGUE: ΑΡΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
17:15 Novasports 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - SUPERLEAGUE: ΑΕΛ - ΞΑΝΘΗ
18:00 Novasports 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - PREMIER LEAGUE: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
19:00 Conn-x TV Sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - PRIMERA DIVISION: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΣΑΡΑΓΟΣΑ
19:30 Novasports 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - PREMIER LEAGUE: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ - ΤΟΤΕΝΑΜ
19:30 Novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:30 Conn-x TV Sport 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - BUNDESLIGA: ΣΑΛΚΕ - ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
21:00 Novasports 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - BRASILEIRAO: ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ - ΣΑΝΤΟΣ
21:00 Conn-x TV Sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - PRIMERA DIVISION: ΕΡΚΟΥΛΕΣ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
22:00 Novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΑΡΣΕΪΓ - ΡΕΝ LIGUE 1
23:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - PRIMERA DIVISION: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΣΕΒΙΛΛΗ

Christoff
31-10-10, 07:25
Κυριακή,31 Οκτωβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


09:00 ΣΚΑΪ 28ΟΣ ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
13:00 Novasports 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΖΕΝΙΤ - ΑΛΑΝΙΑ ΒΛΑΝΤΙΚΑΦΚΑΖ
14:00 Novasports 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - PREMIER LEAGUE: ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ
14:30 conn-X TV sports 2 Κότμπους-Μπόχουμ Γερμανικό Πρωτάθλημα
15:00 Novasports 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - SUPER LEAGUE: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
15:00 ΕΤ1 ΧΑΝΤΜΠΟΛ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ: ΕΛΛΑΔΑ - ΝΟΡΒΗΓΙΑ
15:00 ΣΚΑΪ MOTO GP: ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ
15:00 Novasports 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - SUPER LEAGUE: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΚΑΒΑΛΑ
15:30 Novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - PREMIER LEAGUE: ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ - ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ
16:30 Conn-x TV Sport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - BUNDESLIGA: ΜΑΙΝΤΣ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
17:00 Conn-x TV Sport 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - FOOTBALL LEAGUE: ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ - ΟΦΗ
17:15 Novasports 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - SUPER LEAGUE: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΟΚ
18:00 Conn-x TV Sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - PRIMERA DIVISION: ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ - ΕΣΠΑΝΙΟΛ
18:00 Novasports 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - LIGUE 1: ΜΟΝΑΚΟ - ΜΠΟΡΝΤΟ
18:00 Novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - PREMIER LEAGUE: ΜΠΟΛΤΟΝ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
18:30 Conn-x TV Sport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - BUNDESLIGA: ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ - ΑΝΝΟΒΕΡΟ
19:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ - Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ
19:30 Novasports 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - SUPER LEAGUE: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕΚ
20:00 Conn-x TV Sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - PRIMERA DIVISION: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΑΛΜΕΡΙΑ
20:30 Novasports 3 ΜΠΑΣΚΕΤ - Α1: ΠΑΟΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ
22:00 Conn-x TV Sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - PRIMERA DIVISION: ΑΤΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΧΕΤΑΦΕ
22:00 Novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - LIGUE 1: ΜΟΝΠΕΛΙΕ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
22:00 conn-X TV Sports Αθλέτικ Μπιλμπάο-Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα

Christoff
01-11-10, 12:03
Δευτέρα,01 Νοεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

18:00 σπορ+ ΒΟΛΕΪ - Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΚΕΡΑΤΕΑ - ΕΑ ΛΑΡΙΣΗΣ
19:00 Conn-x TV Sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - FOOTBALL LEAGUE: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
21:15 Conn-x TV Sport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ - ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ
22:00 Conn-x TV Sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - PRIMERA DIVISION: ΜΑΓΙΟΡΚΑ - ΛΕΒΑΝΤΕ
22:00 Novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - PREMIER LEAGUE: ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ - ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ

Sport24

Christoff
02-11-10, 06:45
Τρίτη,02 Νοεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

19:30 MEGA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
21:45 NOVASPORTS 2 «Λεπτό προς λεπτό» Champions League
21:45 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΠΟΥΡΣΑΣΠΟΡ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
21:45 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21:45 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΛΙΟΝ
21:45 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ
21:45 NOVASPORTS 1& HD ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΤΟΤΕΝΑΜ - ΙΝΤΕΡ

Christoff
03-11-10, 08:22
Τετάρτη,03 Νοεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

17:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 4 ΒΟΛΕΙ: ΑΡΗΣ ΜΑΡΜΟΥΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
19:15 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΚΙΜΚΙ - ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ
19:30 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΟΥΝΙΚΑΧΑ
19:45 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣ - ΑΣΕΚΟ ΠΡΟΚΟΜ ΓΚΝΤΙΝΙΑ
21:45 NOVASPORTS 2 «Λεπτό προς λεπτό» Champions League
21:45 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΣΑΧΤΑΡ - ΑΡΣΕΝΑΛ
21:45 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΒΑΣΙΛΕΙΑ - ΡΟΜΑ
21:45 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
21:45 NOVASPORTS 1 & HD ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΟΣΕΡ - ΑΓΙΑΞ
21:45 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΤΣΕΛΣΙ - ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ
21:45 ΝΕΤ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΙΛΑΝ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

Christoff
04-11-10, 07:29
Πέμπτη,04 Νοεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:00 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΙ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
20:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΛΕΠΤΟΣ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ
20:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ : ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΑΡΗΣ
20:00 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΣΟΛΕ - ΛΙΕΤΟΥΒΟΣ ΡΙTΑΣ
20:00 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΜΠΡΙΖ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ
20:00 ANT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ : ΠΑΟΚ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
20:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:30 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΒΙΡΤΟΥΣ ΡΟΜΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:45 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ ΟΥΛΚΕΡ
21:45 NET ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΟΥΝΙΟΝ ΟΛΙΜΠΙΑ ΛΟΥΜΠΛΙΑΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
22:05 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
22:05 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΧΑΙΝΤΟΥΚ ΣΠΛΙΤ - ΖΕΝΙΤ
22:05 ANT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΕΚ - ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
22:05 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΝΑΠΟΛΙ

Sport24

Christoff
05-11-10, 07:29
Παρασκευή,05 Νοεμβρίου 2010

ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


18:00 CHANNEL 9 Η Φανέλα με το 9 Εκπομπή
19:00 conn-X TV sports 2 ΜΠΟΧΟΥΜ - ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗ B' κατηγορία Γερμανίας
20:00 ET-1 NOB - Πανιώνιος Πόλο Ανδρών
21:30 conn-X TV Sports ΣΑΛΚΕ - ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ Γερμανικό Πρωτάθλημα

Christoff
06-11-10, 10:14
Σάββατο,06 Νοεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:45 novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΠΟΛΤΟΝ - ΤΟΤΕΝΑΜ
15:00 ΣΚΑΪ moto gp (ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ)
16:30 conn-xsport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ - ΜΠΑΓΕΡΝ
16:30 conn-x sport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΜΒΟΥΡΓΟ - ΧΟΦΕΝΧΑΙΜ
17:00 novasports 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΕΚ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
17:00 novasports 1 & hd ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΓΟΥΛΒΣ
17:00 novasports 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΦΟΥΛΑΜ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
17:00 et1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
17:15 ΝΕΤ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΞΑΝΘΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ
17:15 novasports 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
17:30 Αlpha f1 (ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ)
19:00 novasports 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΡΗΣ - ΠΑΟΚ
19:00 et 1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
19:30 net ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
19:30 novasports 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΚΕΡΚΥΡΑ
21:00 conn-x sport1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΣΟΣΙΕΔΑΔ - ΡΑΣΙΝΓΚ
22:00 novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΡΕΝ - ΛΙΟΝ
23:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΕΣΠΑΝΙΟΛ - ΜΑΛΑΓΑ
23:30 novasports 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ - ΣΑΝΤΟΣ

Christoff
06-11-10, 21:59
Κυριακή,07 Νοεμβρίου 2010 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ 01:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΒΑ: ΣΑΡΛΟΤ ΜΠΟΜΠΚΑΤΣ - ΟΡΛΑΝΤΟ ΜΑΤΖΙΚ 01:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ: ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ - ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ 13:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΣΙΜΠΙΡ - ΖΕΝΙΤ 14:45 ΣΚΑΪ ΜΟΤΟ GP 15:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΝΙΟΥΚΑΣΛ 16:30 CONN-X SPORT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΝΝΟΒΕΡΟ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ 17:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜΙΤΣ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ 17:30 ALPHA F1 18:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΤΣΕΛΣΙ 18:00 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ 18:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ 20:00 CONN-X SPORT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΧΕΤΑΦΕ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 21:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΣΑΟ ΠΑΟΥΛΟ - ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ 22:00 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ 22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓAΛΛΙΑΣ: ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ - ΜΑΡΣΕΙΓ Sport24

Christoff
07-11-10, 22:30
Δευτέρα,08 Νοεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΡΗΣ - ΑΕΛ
17:15 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΟΚ
19:30 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: AEK - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
19:30 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
21:15 CONN-X SPORT ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ 2: ΟΣΝΑΜΠΡΙΚ - ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ
22:30 CONN-X SPORT ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΕΒΙΛΛΗ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ

Sport24

Christoff
09-11-10, 07:45
Τρίτη,09 Νοεμβρίου 2010

ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


12:00 NOVASPORTS 4 ΤΕΝΙΣ: ATP WORLD TOUR MASTERS 1000,'BNP Paribas Masters', 2η μέραΤένις
20:00 conn-X TV Sports Σαραγόσα-Μαγιόρκα Ισπανικό Πρωτάθλημα
21:45 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΣΤΟΟΥΚ - ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΟΤΕΝΑΜ - ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ

Christoff
10-11-10, 07:26
Τετάρτη,10 Νοεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

11:30 NOVASPORTS 4 ΤΕΝΙΣ: ATP WORLD TOUR MASTERS 1000 'BNP Paribas Masters', 3η μέραΤένις
17:00 EUROSPORT 2 Lyon - RossiyankaCHAMPIONS LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18:00 EUROSPORT F. Hjoring -Duisbourg CHAMPIONS LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ
19:00 Novasports 7 ΒΟΛΕΪ - Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΠΑΟΚ - ΑΡΗΣ
19:15 Novasports 3 ΜΠΑΣΚΕΤ - EUROLEAGUE: ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΟΥΝΙΟΝ ΟΛΙΜΠΙΑ
20:00 EUROSPORT Neulengbach-FFC Turbine CHAMPIONS LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ
20:00 σπορ+ ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1: ΧΑΝΘ - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.
21:00 Novasports 1 ΜΠΑΣΚΕΤ - EUROLEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ
21:00 Novasports 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - COPA DEL REY: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΟΥΡΘΙΑ
21:45 Novasports 7 ΜΠΑΣΚΕΤ - EUROLEAGUE: ΟΥΝΙΚΑΧΑ ΜΑΛΑΓΑ - ΒΙΡΤΟΥΣ ΡΟΜΑ
21:45 Novasports 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - PREMIER LEAGUE: ΤΣΕΛΣΙ - ΦΟΥΛΑΜ
22:00 Novasports 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - PREMIER LEAGUE: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ
22:00 Novasports 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - PREMIER LEAGUE: ΓΟΥΛΒΣ - ΑΡΣΕΝΑΛ
23:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΘΕΟΥΤΑ Κύπελλο Ισπανίας
23:30 Conn-x TV Sport 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - COPA SUDAMERICANA: LDU ΚΙΤΟ - ΝΙΟΥΕΛΣ ΟΛΝΤ ΜΠΟΪΣ

Christoff
11-11-10, 07:13
Πέμπτη,11 Νοεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

11:30 NOVASPORTS 4 ΤΕΝΙΣ: ATP WORLD TOUR MASTERS 1000 Τένις
19:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΚΙΜΚΙ - ΜΑΚΑΜΠΙ
19:30 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΤΣΙΜΠΟΝΑ ΖΑΓΚΡΕΜΠ - ΣΟΛΕ
21:45 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΠΑΜΠΕΡΓΚ
21:45 NOVASPORTS 2 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΑΡΜΑΝΙ ΤΖΙΝΣ ΜΙΛΑΝΟ
21:45 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΛΙΕΤΟΥΒΟΣ ΡΙΤΑΣ
21:45 NET ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΕΦΕΣ ΠΙΛΣΕΝ
23:00 NOVASPORTS 1 ΜΑΛΑΓΑ - ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ Κυπελλο Ισπανίας
00:00 Conn-x TV Sport 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - COPA SUDAMERICANA: ΑΒΑΪ - ΓΚΟΪΑΣ

Christoff
11-11-10, 22:28
Παρασκευή,12 Νοεμβρίου 2010 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ 00:05 conn-x TV Sports 3 Avai-Goias Copa Sudamericana 02:30 conn-X TV Sports Independiente-Deportes Tolima Copa Sudamericana 03:00 NOVASPORTS 4 ΤΕΝΙΣ: ATP WORLD TOUR MASTERS 1000, 'BNP Paribas Masters',Προημιτελικά Τένις 03:00 NOVASPORTS 1 Miami Heat - Boston Celtics NBA 19:00 conn-X TV Sports Γκρόιτερ Φίρτ-Αουγκσμπουργκ Γερμανία δεύτερη κατηγορία 20:00 ET-1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ –ΛΑΡΙΣΑ Πόλο 20:30 NOVASPORTS 4 ΤΕΝΙΣ: ATP WORLD TOUR MASTERS 1000, 'BNP Paribas Masters',ΠροημιτελικάΤένις 21:30 conn-X TV Sports Μπορούσια Ντόρτμουντ-Αμβούργο Γερμανικό Πρωτάθλημα

Christoff
12-11-10, 22:06
Σάββατο,13 Νοεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:00 conn-X TV sports 2 Φρανκφούρτη-Ουνιόν Βερολίνου Γερμανία δεύτερη κατηγορία
14:30 ALPHA Δοκιμαστικά Άμπου Ντάμπι Formula 1
14:45 NOVASPORTS 1 ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ Αγγλικό Πρωτάθλημα
15:00 NOVASPORTS 2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Σούπερ Λίγκα
15:00 NOVASPORTS 4 ΤΕΝΙΣ: ATP WORLD TOUR MASTERS 1000, 'BNP Paribas Masters', Ημιτελικά Τένις
15:00 Sport+ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ- ΑΕΚ Χάντμπολ
15:00 ET-3 ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β' Εθνική
16:00 NOVASPORTS 3 ΠΑΟΚ - ΑΕΚ Α1 Μπάσκετ
16:30 conn-X TV sports 2 Βόλφσμπουργκ-Σάλκε Γερμανικό Πρωτάθλημα
17:00 ET-1 ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΒΑΠ – ΠΑΟ Α1 Μπάσκετ
17:00 NOVASPORTS 1 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ Αγγλικό Πρωτάθλημα
17:15 NOVASPORTS 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σούπερ Λίγκα
17:15 NOVASPORTS 6 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΞΑΝΘΗ Σούπερ Λίγκα
19:00 ET-1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΙΚΑΡΟΣ Α1 Μπάσκετ
19:00 conn-X TV Sports Αθλέτικ Μπιλμπάο-Αλμερία Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30 conn-X TV Sports Μάιντζ-Αννόβερο Γερμανικό Πρωτάθλημα
19:30 NOVASPORTS 3 ΣΤΟΟΥΚ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ Αγγλικό Πρωτάθλημα
19:30 NOVASPORTS 2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑ Σούπερ Λίγκα
19:30 NOVASPORTS 1 ΠΑΟΚ - ΑΕΚ Σούπερ Λίγκα
21:00 conn-X TV Sports Ατλέτικο Μαδρίτης-Οσασούνα Ισπανικό Πρωτάθλημα
21:30 EUROSPORT 2 Notre Dame - Utah Utes Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου
22:00 NOVASPORTS 1 ΚΑΕΝ - ΛΙΛ Γαλλικό Πρωτάθλημα
23:00 ΣΚΑΪ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ-ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ Ισπανικό Πρωτάθλημα
23:30 NOVASPORTS 2 ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ - ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ Bραζιλιάνικο πρωτάθλημα

koubilaihan
13-11-10, 18:16
Δεν υπάρχει thanks να σου πατήσω, αλλά ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση που μας κάνεις. Επισκέπτομαι σχεδόν κάθε μέρα αυτό το thread για να βρω αυτά που με ενδιαφέρουν να παρακολουθήσω.
Ευχαριστώ και πάλι για τον κόπο σου.

fmd21162704
13-11-10, 18:21
Δεν υπάρχει thanks να σου πατήσω, αλλά ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση που μας κάνεις. Επισκέπτομαι σχεδόν κάθε μέρα αυτό το thread για να βρω αυτά που με ενδιαφέρουν να παρακολουθήσω.
Ευχαριστώ και πάλι για τον κόπο σου.

+10'

Christoff
13-11-10, 22:12
Κυριακή,14 Νοέμβριος 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

03:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΒΑ: ΝΙΟΥ ΟΡΛΕΑΝΣ - ΠΟΡΤΛΑΝΤ
13:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΣΠΑΡΤΑΚ ΝΑΛΤΣΙΚ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
14:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΖΕΝΙΤ - ΡΟΣΤΟΦ
14:15 ALPHA FORMULA 1 (ΑΜΠΟΥ ΝΤΑΜΠΙ)
16:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΕΒΕΡΤΟΝ - ΑΡΣΕΝΑΛ
16:30 CONN-X SP1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΧΟΦΕΝΧΑΙΜ - ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ
18:00 CONN-X SP3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΑΡΑΓΟΣΑ - ΣΕΒΙΛΗ
18:10 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΣΕΛΣΙ - ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ
18:30 CONN-X SP2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΓΕΡΝ - ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ
20:00 CONN-X SP1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΒΑΣΚΟ - ΣΑΟ ΠΑΟΥΛΟ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΛΙΟΝ - ΝΙΣ
22:00 CONN-X SP2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΧΕΤΑΦΕ
23:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ - ΓΚΟΙΑΣ

Sport24

Christoff
14-11-10, 22:10
Δευτέρα,15 Νοεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

01:20 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ: ΝΙΟΥΕΛΣ ΟΛΝΤ ΜΠΟΙΣ - ΡΑΣΙΝΓΚ
16:00 CONN-X SP1 FOOTBAL LEAGUE: ΟΦΗ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
17:15 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΑΒΑΛΑ
18:00 ET3 FOOTBAL LEAGUE: ΕΘΝΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
19:30 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΡΗΣ
19:30 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
21:15 Conn-x TV Sport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΧΕΡΤΑ - ΜΠΟΧΟΥΜ

Sport24

Christoff
16-11-10, 08:01
Τρίτη,16 Νοεμβρίου 2010

ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


20:00 EUROSPORT 2 ΜΠΑΣΚΕΤ - EUROCUP: ΑΝΒΙΛ - ΑΛΜΠΑ
21:45 EUROSPORT 2 ΜΠΑΣΚΕΤ - EUROCUP: ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ - ΠΑΟΚ


Sport24

Christoff
17-11-10, 07:44
Τετάρτη,17 Νοεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:00 ΝΕΤ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΦΙΛΙΚΟ: ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
19:45 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΛΙΕΤΟΥΒΟΣ ΡΙΤΑΣ - ΤΣΙΜΠΟΝΑ
21:00 NOVASPORTS 4 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:30 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΒΙΡΤΟΥΣ ΡΟΜΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
21:30 MEGA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΦΙΛΙΚΟ: ΑΥΣΤΡΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ
21:45 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΟΥΝΙΟΝ ΟΛΙΜΠΙΑ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
21:45 NOVASPORTS 2 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΜΟΝΤΕΠΑΣΚΙ ΣΙΕΝΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

Sport24

Christoff
18-11-10, 15:29
Πέμπτη,18 Νοεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:45 NOVASPORTS 4 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣ - ΚΙΜΚΙ
21:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ - ΠΡΟΚΟΜ
21:30 NOVASPORTS 2 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΠΑΜΠΕΡΓΚ - ΟΥΝΙΚΑΧΑ ΜΑΛΑΓΑ
21:45 NOVASPORTS 1 ΕΦΕΣ ΠΙΛΣΕΝ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ Euroleague
21:45 ΝΕΤ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΑΡΜΑΝΙ ΜΙΛΑΝΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ


Sport24

Christoff
19-11-10, 08:25
Παρασκευή,19 Νοεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

18:55 Sport+ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Πόλο γυναικών

21:30 conn-X TV sports 2 Οσναμπρικ-Χέρτα Βερολίνου Γερμανία δεύτερη κατηγορία

Christoff
20-11-10, 09:04
Σάββατο,20 Νοεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


13:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ
13:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΡΟΥΜΠΙΝ - ΖΕΝΙΤ
14:00 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΚΙΛΜΑΡΝΟΚ - ΓΚΛΑΣΚΟΟΥ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ
14:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΤΟΤΕΝΑΜ
15:00 ΕΤ 3 FOOTBALL LEAGUE: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
15:00 ΣΠΟΡ + ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1: ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΠΑΟΚ
16:30 CONN-X SPORT2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ - ΜΑΙΝΤΣ
16:30 CONN-X SPORT3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΑΛΚΕ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ
17:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΓΟΥΙΓΚΑΝ
17:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΡΗΣ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
17:00 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ - ΤΣΕΛΣΙ
17:00 NOVASPORTS 4 ΒΟΛΕΙ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΑΜΙΑ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΟΚ
17:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
19:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
19:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΕΚ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
19:20 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ
19:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
19:30 CONN-X SPORT2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΜΠΑΓΕΡΝ
19:30 NOVASPORTS 4 ΒΟΛΕΙ: ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ
19:30 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
19:30 ΝΕΤ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
21:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΛΜΕΡΙΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΝΙΣ - ΜΟΝΠΕΛΙΕ
23:00 ΣΚΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ

Sport24



BETORIUM.GR


http://www.betorium.gr/live-video

Christoff
20-11-10, 22:06
Κυριακή,21 Νοεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

01:20 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ: ΕΣΤΟΥΝΤΙΑΝΤΕΣ - ΧΟΥΡΑΚΑΝ
03:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΒΑ: ΜΕΜΦΙΣ - ΧΙΤ
15:00 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
15:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
16:30 CONN-X SPORT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ - ΚΟΛΟΝΙΑ
17:00 ET1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΚΑΒΑΛΑ
17:15 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΑΕΛ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
17:15 NOVASPORTS 3 SUPERLEAGUE: ΑΡΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
18:00 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΕΣΠΑΝΙΟΛ - ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ
18:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΦΟΥΛΑΜ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
18:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ - ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
19:30 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΚΑΒΑΛΑ - ΑΕΚ
19:30 NET SUPERLEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ
20:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΕΒΙΛΗ - ΜΑΓΙΟΡΚΑ
21:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΣΑΟ ΠΑΟΥΛΟ - ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
22:00 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΟΣΙΕΔΑΔ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΛΑΝΣ - ΛΙΟΝ
00:10 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ: ΤΖΙΜΝΑΣΙΑ - ΒΕΛΕΖ

Sport24

Christoff
22-11-10, 11:04
Δευτέρα,22 Νοεμβίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

16:00 NOVASPORTS 4 ΤΕΝΙΣ: BARCLAYS ATP WORLD TOUR Τένις
17:15 Sport+ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Βόλεϊ Γυναικών
18:00 ET-3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΦΗ Football League
19:00 conn-X TV Sports Θρασύβουλος-Εθνικός Football League
21:15 conn-X TV sports 2 Ντούισμπουργκ-Κότμπους Γερμανία δεύτερη κατηγορία
22:00 conn-X TV Sports Χετάφε-Σαραγόσα Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00 NOVASPORTS 4 ΤΕΝΙΣ: BARCLAYS ATP WORLD TOURΤένις
22:00 NOVASPORTS 1 ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ - ΕΒΕΡΤΟΝ Αγγλικό Πρωτάθλημα

Christoff
23-11-10, 07:28
Τρίτη,23 Νοεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

18:00 EUROSPORT 2 ΜΠΑΣΚΕΤ - EUROCUP: ΑΖΟΒΜΑΣ - ΤΣΕΝΤΕΒΙΤΑ
19:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ - ΜΑΡΣΕΙΓ
20:00 EUROSPORT 2 ΜΠΑΣΚΕΤ - EUROCUP: ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ - ΚΑΝΤΟΥ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΡΟΜΑ - ΜΠΑΓΕΡΝ
21:45 MEGA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΑΓΙΑΞ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:45 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΤΣΕΛΣΙ - ΖΙΛΙΝΑ
21:45 EUROSPORT 2 ΜΠΑΣΚΕΤ - EUROCUP: ΚΑΧΑΣΟΛ - ΧΑΠΟΕΛ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ
21:45 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΟΣΕΡ - ΜΙΛΑΝ
21:45 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΠΡΑΓΚΑ - ΑΡΣΕΝΑΛ
21:45 NOVASPORTS 2 ΑΓΩΝΕΣ ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ! Champions League

Christoff
24-11-10, 11:58
Τετάρτη,24 Νοεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

16:00 NOVASPORTS 4 ΤΕΝΙΣ: BARCLAYS ATP WORLD TOUR, Finals-Λονδίνο, 4η μέραΤένις
17:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:45 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΛΙΕΤΟΥΒΟΣ ΡΙΤΑΣ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
19:45 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΑΣΕΚΟ ΠΡΟΚΟΜ - ΚΙΜΚΙ
20:00 EUROSPORT 2 Βίσλα Κρακοβίας - Κόζιτσε CHAMPIONS LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ
20:00 NOVASPORTS 4 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΣΟΛΕ - ΜΟΝΤΕΠΑΣΚΙ ΣΙΕΝΑ
21:45 NOVASPORTS 3 ΑΡΜΑΝΙ ΤΖΙΝΣ ΜΙΛΑΝΟ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ Euroleague
21:45 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
21:45 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΤΟΤΕΝΑΜ - ΒΕΡΝΤΕΡ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΡΟΥΜΠΙΝ - ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ
21:45 NOVAPSPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΙΝΤΕΡ - ΤΒΕΝΤΕ
21:45 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21:45 NOVASPORTS 2 ΑΓΩΝΕΣ ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟChampions League
22:00 NOVASPORTS 4 ΤΕΝΙΣ: BARCLAYS ATP WORLD TOUR, Finals-Λονδίνο, 4η μέραEuroleague

Christoff
25-11-10, 07:33
Πέμπτη,25 Νοεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:00 novasports6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ KYΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΛΑΤΣΙΟ - ΑΛΜΠΙΝΟΛΕΦΕ
19:30 novasports4 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΤΣΙΜΠΟΝΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
20:00 novasports3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
20:15 novasports7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΕΦΕΣ ΠΙΛΣΕΝ - ΟΛΙΜΠΙΑ ΛΟΥΜΠΛΙΑΝΑΣ
21:45 ΝΕΤ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
21:45 novasports2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΚΑΛΙΑΡΙ - ΜΠΟΛΟΝΙΑ
21:45 novasports1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ - ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ
21:45 novasports3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΠΑΡΤΙΖΑΝ - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ

Sport24

Christoff
25-11-10, 22:04
Παρασκευή,26 Νοεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

03:00 NOVASPORTS 1 Atlanta Hawks - Washington Wizards NBA
10:30 EUROSPORT ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ 25ΑΡΑΣ ΠΙΣΙΝΑΣ, Αϊντχόβεν Κολύμβηση
16:00 NOVASPORTS 4 ΤΕΝΙΣ: BARCLAYS ATP WORLD TOUR, Finals-Λονδίνο, 6η μέραΤένις
17:55 Sport+ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 25Μ - ΑΙΝΤΧΟΦΕΝ 2010 Κολύμβηση
18:00 EUROSPORT ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ 25ΑΡΑΣ ΠΙΣΙΝΑΣ Κ / ALL, 2η μέρα, Αϊντχόβεν Κολύμβηση
19:00 conn-X TV sports 2 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Φορτ. Ντίσελντορφ Γερμανία δεύτερη κατηγορία
20:00 Sport+ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2010-2011 ΕΘΝΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Πόλο
21:30 conn-X TV Sports Μάιντζ-Νυρεμβέργη Γερμανικό Πρωτάθλημα
21:45 Sport+ ΠΟΡΤ ΒΕΪΛ – ΆΚΡΙΝΚΤΟΝ ΣΤΑΝΛΕΪ Κύπελλο Αγγλίας
22:00 NOVASPORTS 4 ΤΕΝΙΣ: BARCLAYS ATP WORLD TOUR, Finals-Λονδίνο, 6η μέρα Τένις

Christoff
27-11-10, 10:38
Σάββατο,27 Νοεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΑΡΣΕΝΑΛ
14:55 ΣΠΟΡ+ ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1: ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
15:00 ET3 FOOTBALL LEAGUE: ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ
16:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΓΕΡΝ - ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ
16:55 ΣΠΟΡ + ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
17:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ
17:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΟΚ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
17:00 www.betorium.gr ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Queens Park Rangers – Cardiff City
17:00 ET1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΒΑΠ - ΑΡΗΣ
17:00 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΚΟΥΙΝΣ ΠΑΡΚ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ - ΚΑΡΝΤΙΦ
17:15 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ
19:30 NOVASPORTS 6 SUPERLEAGUE: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΕΛ
19:00 ET1 ΠΟΛΟ Α1: ΝΟΒ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
19:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΑΡΑΓΟΣΑ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
19:00 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΙ Α1: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΜΑΡΜΟΥΡΗΣ
19:20 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΠΕΡΝΛΕΙ - ΝΤΕΡΜΠΙ ΚΑΟΥΝΤΙ
19:20 www.betorium.gr ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Burnley – Derby County
19:30 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
21:00 CONN-X SPORT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΕΒΙΛΗ - ΧΕΤΑΦΕ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΠΟΡΝΤΟ - ΛΙΛ
23:00 ΣΚΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΕΣΠΑΝΙΟΛ

Σπορτ24

Christoff
28-11-10, 09:19
Κυριακή,28 Νοέμβριος 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΖΕΝΙΤ - ΚΡΙΛΙΑ ΣΟΒΕΤΟΦ
13:00 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΑΜΚΑΡ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
14:00 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ
14:00 www.betorium.gr ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Dundee United – Glasgow Rangers
15:00 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
15:00 NOVASPORTS 3 SUPERLEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΚΑΒΑΛΑ
15:00 CONN-X SPORT 1 FOOTBALL LEAGUE: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΦΗ
15:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΝΙΟΥΚΑΣΛ - ΤΣΕΛΣΙ
16:30 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ - ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ
17:00 ET1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
17:00 ΣΠΟΡ + ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
17:15 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΠΑΟΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
18:00 CONN- SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ - ΣΟΣΙΕΔΑΔ
18:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΟΤΕΝΑΜ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
18:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΚΟΛΟΝΙΑ - ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
19:30 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
20:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΟΣΑΣΟΥΝΑ
21:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΠΑΛΜΕΙΡΑΣ - ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
22:00 CONN- SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΑΛΜΕΡΙΑ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΛΙΟΝ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ

Sport24

tonyvoul
28-11-10, 15:23
wraios!!!

Christoff
29-11-10, 08:25
Δευτέρα,29 Νοεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:00 NOVASPORTS 4 ΖΕΝΙΤ - ΚΡΙΛΙΑ ΣΟΦΕΤΟΦ Ρωσικό Πρωτάθλημα
15:00 conn-X TV Sports Παναιτωλικός-ΟΦΗ Football League
17:15 ΣΠΟΡ + ΒΟΛΕΙ Α1: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚ (Γ)
18:00 ET3 FOOTBALL LEAGUE: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
19:00 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΙ Α1: ΚΗΦΙΣΙΑ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
19:30 NOVASPORTS 4 ΤΕΝΙΣ: BARCLAYS ATP WORLD TOURΤένις
21:15 conn-X TV sports 2 Γκρόιτερ Φίρτ-Μόναχο Γερμανία δεύτερη κατηγορία
21:30 EUROSPORT 2 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP Εστουντιάντες-Μπενετόν Τρ. Euro Cup
21:45 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΛΕΣΤΕΡ - ΝΟΤΙΝΚΧΑΜ ΦΟΡΕΣΤ
22:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

djb52
29-11-10, 19:01
:Oops::Oops::Oops::Oops:

Christoff
30-11-10, 15:18
Τρίτη,30 Νοεμβρίου 2010 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ 20:00 EUROSPORT 2 Γαλατάσαραϊ - Πανελλήνιος Euro Cup 21:45 EUROSPORT 2 Σεβίλλη - Ρίγα Euro Cup 21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΡΕΤΖΙΝΑ

Christoff
01-12-10, 14:51
Τετάρτη,01 Δεκεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

16:00 novasports7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ | ΜΠΑΡΙ - ΛΙΒΟΡΝΟ
17:15 novasports3 ΜΠΑΣΚΕΤ, EUROLEAGUE | ΚΙΜΚΙ - ΠΑΡΤΙΖΑΝ
18:00 NOVASPORTS 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΛΑΝΤΟΣΤ Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Πόλο Ανδρών
19:00 EUROSPORT 2 Κόζιτσε - Τάραντο EUROLEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ
19:15 novasports3 ΜΠΑΣΚΕΤ, EUROLEAGUE | ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
20:00 NOVASPORTS 2 ΑΓΩΝΕΣ ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ Europa League
20:00 novasports7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, EUROPA LEAGUE | ΟΝΤΕΝΣΕ - ΧΕΤΑΦΕ
20:00 novasports1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, EUROPA LEAGUE | ΖΕΝΙΤ - ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
20:00 novasports4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, EUROPA LEAGUE | ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ - ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
20:00 novasports6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, EUROPA LEAGUE | ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ - ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ
20:00 ANT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, EUROPA LEAGUE | ΧΑΪΝΤΟΥΚ - ΑΕΚ
21:30 novasports3 ΜΠΑΣΚΕΤ, EUROLEAGUE | ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ - ΑΣΕΚΟ ΠΡΟΚΟΜ
21:30 EUROSPORT 2 San Giustino - Piacenza Βόλεϊ: Ιταλικό πρωτάθλημα
22:00 novasports7 ΜΠΑΣΚΕΤ, EUROLEAGUE | ΣΙΕΝΑ - ΛΙΕΤΟΥΒΟΣ ΡΙΤΑΣ
22:05 novasports6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, EUROPA LEAGUE | ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
22:05 novasports1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, EUROPA LEAGUE | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΑΡΗΣ
22:05 novasports4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, EUROPA LEAGUE | ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ - ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ

Christoff
02-12-10, 10:13
Πέμπτη,02 Δεκεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:43 novasports3 ΜΠΑΣΚΕΤ, EUROLEAGUE | ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
20:00 novasports6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, EUROPA LEAGUE | ΣΤΕΑΟΥΑ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
20:00 novasports4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, EUROPA LEAGUE | ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ - ΣΕΒΙΛΛΗ
20:00 novasports1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, EUROPA LEAGUE | ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ - ΠΟΡΤΟ
20:00 NOVASPORTS 2 ΑΓΩΝΕΣ ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ! Europa League
21:45 novasports7 ΜΠΑΣΚΕΤ, EUROLEAGUE | ΟΛΙΜΠΙΑ ΛΟΥΜΠΛ. - ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ
21:45 ΕΡΤ ΜΠΑΣΚΕΤ, EUROLEAGUE | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΠΑΜΠΕΡΓΚ
21:45 novasports3 ΜΠΑΣΚΕΤ, EUROLEAGUE | ΜΑΛΑΓΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
22:05 novasports4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, EUROPA LEAGUE | ΠΑΛΕΡΜΟ - ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ
22:05 novasports6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, EUROPA LEAGUE | ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ
22:05 novasports1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, EUROPA LEAGUE | ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ
22:05 ANT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, EUROPA LEAGUE | ΠΑΟΚ - ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ

thura7
05-12-10, 20:54
ξέρει κανεις αν το νετ εχει την αθλητικη κυριακη αποψε ;

morfi
05-12-10, 21:54
gt dn vazeis na deis?

Christoff
06-12-10, 07:17
Δευτέρα, 6 Δεκεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

15:00 conn-X TV Sports Δόξα-Δράμας-Ηλιούπολη Football League
17:15 Sport+ ΗΡΑΚΛΗΣ Κ. - ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ Βόλεϊ Γυναικών
18:00 ET-3 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Football League
21:15 conn-X TV sports 2 Ουνιόν Bερολίνου-Μπόχουμ Γερμανία δεύτερη κατηγορία
22:00 conn-X TV Sports Ντεπορτίβο-Χέρκουλες Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00 NOVASPORTS 1 ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ Αγγλικό Πρωτάθλημα

Christoff
07-12-10, 06:35
Τρίτη,07 Δεκεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

21:45 MEGA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
21:45 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΣΑΛΚΕ
21:45 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ
21:45 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΒΕΡΝΤΕΡ - ΙΝΤΕΡ
21:45 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΤΒΕΝΤΕ - ΤΟΤΕΝΑΜ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. ΒΑΛΕΝΘΙΑ
21:45 NOVASPORTS 2 Champions League ΑΓΩΝΕΣ ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ

Sport24

thura7
07-12-10, 18:26
gt dn vazeis na deis?
pianw mono to ert world kai auto mia to vazei mia oxi

Christoff
08-12-10, 06:49
Τετάρτη,08 Δεκεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:15 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΤΣΣΚΑ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
19:30 NOVASPORTS 7 ΤΣΙΜΠΟΝΑ ΖΑΓΚΡΕΜΠ-ΜΟΝΤΕ ΝΤΙ ΠΑΣΙ ΣΙΕΝΑ Euroleague
21:30NOVASPORTS 7 Euroleague ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ - ΜΠΑΜΠΕΡΓΚ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΟΣΕΡ
21:45 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΚΛΟΥΖ - ΡΟΜΑ
21:45 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΠΑΡΤΙΖΑΝ
21:45 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΑΡΜΑΝΙ ΜΙΛΑΝΟ - ΕΦΕΣ ΠΙΛΣΕΝ
21:45 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΙΛΑΝ - ΑΓΙΑΞ
21:45NOVASPORTS 2 Champions League ΑΓΩΝΕΣ ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ!

Christoff
09-12-10, 06:39
Πέμπτη,09 Δεκεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

19:30 novasports 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΛΙΕΤΟΥΒΟΣ ΡΙΤΑΣ - ΣΟΛΕ
20:00 novasports 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΙΜΠΙΑ ΛΟΥΜΠΛΙΑΝΑ
20:15 novasports 4 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21:45 novasports 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ - ΚΙΜΚΙ
21:45 net ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΟΥΝΙΚΑΧΑ ΜΑΛΑΓΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Christoff
10-12-10, 07:10
Παρασκευή,10 Δεκεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

19:00 ΣΠΟΡ+ ΠΟΛΟ Α1: ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Γ)
19:00 conn-X TV sports 2 Αλεμάνια Αάχεν-Φ. Ντίσελντορφ Γερμανία δεύτερη κατηγορία
21:30 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΝΝΟΒΕΡΟ - ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ
21:45 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΚΠΡ - ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ

Christoff
11-12-10, 09:32
Σάββατο,11 Δεκεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:45 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΙΝΒΕΡΝΕΣ - ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ
15:00 ΣΠΟΡ+ ΧΑΝΤΜΠΟΛ A1: ΙΩΝΙΚΟΣ - ΔΟΥΚΑΣ
15:00 ET3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
16:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΓΕΡΝ - ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ
16:30 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΟΚ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
17:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΕΘΝΙΚΟΣ - ΟΦΗ
17:00 ET1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ
17:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ - ΜΑΝΣΤΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
17:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ
17:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. - ΑΡΗΣ
19:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΧΕΤΑΦΕ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
19:00 ΕΤ1 ΠΟΛΟ Α1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΟΚ
19:20 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ - ΧΑΛ ΣΙΤΙ
19:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΒΕΡΝΤΕΡ
19:30 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΙ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ
19:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΝΙΟΥΚΑΣΛ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
19:30 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΟΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ
21:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΕΒΙΛΗ - ΑΛΜΕΡΙΑ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΟΣΕΡ - ΜΑΡΣΕΙΓ

Sport24

Christoff
12-12-10, 13:08
Κυριακή,12 Δεκεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

15:00 NET ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΞΑΝΘΗ - ΚΑΒΑΛΑ
15:00 NOVASPORTS 3 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
15:00 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
17:00 ET1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΚΑΒΑΛΑ - ΑΕΚ
17:15 NET ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
17:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΕΚ - ΑΕΛ
18:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΟΤΕΝΑΜ - ΤΣΕΛΣΙ
18:00 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΕΣΠΑΝΙΟΛ
19:30 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
20:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΑΡΑΓΟΣΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
22:00 CONN-X SPORT ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΡΕΑΛ ΣΟΣΙΕΔΑΔ

Sport24