PDA

Επιστροφή στο Forum : Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα



Σελίδες : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

Christoff
13-12-10, 08:00
Δευτέρα 13 Δεκεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

17:15 ΣΠΟΡ+ ΒΟΛΕΙ Α1 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
19:00 ΝΕΤ ΒΡΑΒΕΙΑ ΠΣΑΤ
21:15 novasports 1, ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΦΤΩΧΕΙΑΣ: ΦΙΛΟΙ ΖΙΝΤΑΝ-ΡΟΝΑΛΝΤΟ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ
21:15 conn-x tv sports 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΟΤΜΠΟΥΣ-ΟΥΝΙΟΝ
21:30 ΝΕΤ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
22:00 novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.-ΑΡΣΕΝΑΛ
22:00 conn-x tv sports ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΒΑΛΕΝΘΙΑ-ΟΣΑΣΟΥΝΑ

Christoff
14-12-10, 07:59
Τρίτη,14 Δεκεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

19:00 EUROSPORT2 5η αγωνιστική:Χέμοφαρμ - Μπεσίκτας Euro Cup
21:15 NOVASPORTS 1, ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΦΤΩΧΕΙΑΣ: ΦΙΛΟΙ ΖΙΝΤΑΝ-ΡΟΝΑΛΝΤΟ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΠΑΡΜΑ - ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ

Christoff
15-12-10, 07:52
Τετάρτη,15 Δεκεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

18:00 ΕΤ3 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ
19:00 CONN-X SPORT 1 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
20:00 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
20:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ - ΠΑΟΚ
20:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΜΠΡΙΖ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
20:15 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΕΦΕΣ ΠΙΣΛΕΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
22:05 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΟΥΤΡΕΧΤΗ
22:05 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΝΑΠΟΛΙ - ΣΤΕΑΟΥΑ
22:05 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΣΕΒΙΛΗ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
22:15 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΠΑΜΠΕΡΓΚ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

Sport24

Christoff
16-12-10, 07:48
Πέμπτη,16 Δεκέμβριος 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


18:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
20:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
20:00 ANT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΡΗΣ - ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ
20:00 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΛΙΛ - ΓΑΝΔΗ
20:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
21:45 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΣΙΕΝΑ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
22:05 ANT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΕΚ - ΖΕΝΙΤ
22:05 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ - ΧΑΙΝΤΟΥΚ
22:05 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ - ΟΝΤΕΝΣΕ
22:05 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΧΕΤΑΦΕ - ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΙΣ

Sport24

Christoff
17-12-10, 08:17
Παρασκευή,17 Δεκεμβρίου 2010 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ 13:00 ΝΕΤ ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ 13:00 Nova2+Eurosport Κλήρωση ομίλων Champions League 14:00 Nova2+Eurosport Κλήρωση ομίλων Europa League 18:00 NOVASPORTS 4 ΒΟΛΕΪ - Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 19:00 ΣΠΟΡ+ ΠΟΛΟ Α1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Γ) 20:30 Novasports3 Α1 Πόλο (Γ): Ολυμπιακός-Eθνικός 21:30 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ 21:45 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΝΤΟΝΚΑΣΤΕΡ - ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ

Christoff
17-12-10, 23:12
Σάββατο,18 Δεκεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:45 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΧΑΜΙΛΤΟΝ - ΣΕΛΤΙΚ
14:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ - ΜΠΟΛΤΟΝ
15:00 ΣΠΟΡ + ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1: ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΔΟΥΚΑΣ
16:00 ET1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΟΚ
16:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΙΝΤΡΑΧΤ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
17:00 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΚΑΡΝΤΙΦ - ΜΠΕΡΝΛΙ
17:15 NOVASPORTS 3 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
17:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΚΑΒΑΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
17:30 NOVASPORTS 4 ΠΟΛΟ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΤΙΖΑΝ
19:00 ΣΠΟΡ+ ΠΟΛΟ ΛΕΝ ΤΡΟΦΙ: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
19:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΜΑΓΙΟΡΚΑ
19:15 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΡΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
19:20 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΙΣΠΟΥΙΤΣ - ΛΕΣΤΕΡ
19:30 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
19:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΦΟΥΛΑΜ
19:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ - ΜΑΙΝΤΖ
21:00 CONN-X SPORT 1ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΕΣΠΑΝΙΟΛ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21:15 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΕΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ - ΜΟΝΑΚΟ

sport24

Christoff
19-12-10, 09:21
Κυριακή,19 Δεκεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


16:00 ET1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
14:00 Novasport 4 Γουέστ Μπρομ - Γουλβς
15:00 NOVASPORTS 3 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΡΗΣ - ΞΑΝΘΗ
15:00 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΟΚ
15:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ - ΤΟΤΕΝΑΜ
17:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚ
16:30 Conn-x TV sport1 Μπάγερ Λεβερκούζεν - Φράιμπουργκ
18:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΣΕΛΣΙ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
18:00 Conn-x TV sport1 Αλμερία - Χετάφε
18:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ - ΜΠΑΓΕΡΝ
19:30 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΕΛ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
20:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΑΛΑΓΑ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
22:00 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΣΕΒΙΛΗ
Ποδόσφαιρο 22:00 Novasport 1 Μαρσέιγ - Λιόν

Christoff
20-12-10, 08:10
Δευτέρα,20 Δεκεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:00 CONN-X ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΟΦΗ
17:15 SPORT+ ΒOΛΕΪ: ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΚΕΡΑΤΕΑ (Γ)
18:00 ΕΤ 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ FOOTBALL LEAGUE: ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-ΒΕΡΟΙΑ
22:00 ΝΟVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ-ΕΒΕΡΤΟΝ

Sport24

giannisath
20-12-10, 12:03
ευχριστωα

Christoff
21-12-10, 08:06
Τρίτη,21 Δεκεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

15:30 conn-X TV Sports ΟΣΦΠ Βόλου-Πανσερραϊκός Κύπελλο Ελλάδος-Ποδόσφαιρο
17:30 conn-X TV Sports Ατρόμητος-Καβάλα Κύπελλο Ελλάδος-Ποδόσφαιρο
20:00 conn-X TV sports 2 Κίκερς Οφενμπαχ-Νυρεμβέργη Κύπελλο Γερμανίας
20:40 EUROSPORT 2 Euro Cup Χάποελ - Σεβίλλη
21:00 NOVASPORTS 1 Κυπελλο Ισπανίας ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ
21:30 EUROSPORT Τένις ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟ ΣΚΟΠΟ, Ρ. Ναδάλ και Ρ. Φέντερερ
21:30 conn-X TV Sports Κύπελλο Γερμανίας Αουγκσμπουργκ-Σάλκε
22:00 NOVASPORTS 2 Γαλλικό Πρωτάθλημα ΛΟΡΙΑΝ - ΜΟΝΠΕΛΙΕ
23:00 NOVASPORTS 3 Κύπελλο Ισπανίας ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ

sakis5565
21-12-10, 15:28
thanks

Christoff
22-12-10, 12:32
Τετάρτη,22 Δεκεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:30 CONN-X 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΠΑΟΚ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
17:30 CONN-X 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
18:00 NOVASPORTS 7 ΒΟΛΕΪ - Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΛΑΜΙΑ
20:00 ΝΕΤ ΜΠΑΣΚΕΤ - ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΜΑΝΙ ΜΙΛΑΝΟ
20:00 CONN-X 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ
20:00 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ - ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: ΦΕΝΤΕΡΕΡ - ΝΑΔΑΛ
20:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΕΦΕΣ ΠΙΛΣΕΝ
20:00 CONN-X 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΚΟΤΜΠΟΥΣ
20:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΟΥΝΙΟΝ ΟΛΙΜΠΙΑ
21:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - COPA DEL REY: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΕΣΠΑΝΙΟΛ
21:30 EUROSPORT 2 ΒΟΛΕΪ - SUPER CUP ΙΤΑΛΙΑΣ (Γ): ΠΕΖΑΡΟ - ΚΑΡΝΑΓΚΙ ΒΙΛΑ ΚΟΡΤΕΖΕ
21:30 CONN-X 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
23:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - COPA DEL REY: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΛΕΒΑΝΤΕ

Sport24

Christoff
23-12-10, 11:59
Πέμπτη,23 Δεκεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:30 CONN-X SPORT ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
17:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
19:00 NOVASPORTS 7 ΒΟΛΕΪ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ
20:00 NOVASPORTS 3 MΠΑΣΚΕΤ EUROLEAGUE: ΚΙΜΚΙ-ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ
20:00 CONN-X SPORT ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΑΕΛ - ΑΕΚ
21:45 ΝΟVASPORTS 1 MΠΑΣΚΕΤ EUROLEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΒΙΡΤΟΥΣ
21:45 NOVASPORTS 7 MΠΑΣΚΕΤ ΕUROLEAGUE: ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ-ΣΟΛΕ
21:50 ΝΟVASPORTS 3 MΠΑΣΚΕΤ EUROLEAGUE: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ-ΣΙΕΝΑ

Sport24

Christoff
27-12-10, 11:13
Δευτέρα,27 Δεκεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:30 ΝΟVASPORTS 3 ΒΟΛΕΪ: TΡΕΦΛ-ΒΟΛΕΡΟ
19:30 ΝΟVASPORTS 3 BOΛΕΪ: ΦΟΥΤΟΥΡΟ-ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΤΣΕΛΣΙ

Sport24

Christoff
28-12-10, 15:35
Τρίτη,28 Δεκεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ: ΤΟΤΕΝΑΜ-ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ
17:00 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ-ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
19:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ: ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ-ΕΒΕΡΤΟΝ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ: ΜΠΕΡΜΠΙΓΧΑΜ-ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.


Sport24

Christoff
28-12-10, 22:55
Τετάρτη,29 Δεκεμβρίου 2010 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ 17:00 ΕΤ 1 MΠΑΣΚΕΤ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΠΑΟ-ΑΡΗΣ 19:00 NOVASPORTS 7 ΒΟΛΕΪ: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΟΚ 19:00 ΕΤ 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ: ΓΟΥΪΓΚΑΝ-ΑΡΣΕΝΑΛ 21:45 ΒΕΤΟRIUM TV ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΚΩΤΙΑ: Σεντ Τζόνστον – Ρέιντζερς 21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ: ΤΣΕΛΣΙ-ΜΠΟΛΤΟΝ 22:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ-ΓΟΥΛΒΣ Sport24

Christoff
30-12-10, 09:43
Πέμπτη,30 Δεκεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

16:00 EUROSPORT ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ: ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ SPENGLER CUP
21:15 EUROSPORT 2 ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ: ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ SPENGLER CUP

Sport24

Christoff
30-12-10, 23:17
Παρασκευή,31 Δεκεμβρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


04:30 ΝΟVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΒΑ: ΝΤΑΛΑΣ ΜΑΒΕΡΙΚΣ-ΣΑΝ ΑΝΤΟΝΙΟ ΣΠΕΡΣ

Sport24

Christoff
03-01-11, 10:47
Δευτέρα,03 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:30 eurosport 2 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ atp Τένις
17:00 betorium.gr ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΙΠΣΟΥΙΤΣ - ΝΟΤΙΓΧΑΜ ΦΟΡΕΣΤ
21:00 conn-x sport2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΑΛΜΕΡΙΑ
21:00 conn-x sport1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΡΑΣΙΝΓΚ
23:55 ΣΚΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΧΕΤΑΦΕ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

Christoff
04-01-11, 10:23
Τρίτη,04 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:15 ΝΕΤ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
17:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΕΛ
19:30 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΡΗΣ - ΚΑΒΑΛΑ
22:00 NOVASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΣΤΟΟΥΚ
22:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ - ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ
22:00 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΦΟΥΛΑΜ - ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜΙΤΣ

Sport24

Christoff
05-01-11, 09:29
Τετάρτη,05 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:30 eurosport Τένις ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ atp
15:00 novasports 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΒΑΠ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
17:15 novasports 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
17:15 novasports 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΕΚ - ΚΕΡΚΥΡΑ
18:00 ΕΤ 3 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
19:00 novaspots 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΡΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ
19:00 conn-x sport1 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
19:30 novasports 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ
19:30 ΝΕΤ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
21:15 eurosport Ράλι Ντακάρ ΡΑΛΙ ΝΤΑΚΑΡ 2011, 4η διαδρομή
21:45 novasports 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΛΒΣ - ΤΣΕΛΣΙ
21:45 novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
22:00 novasports 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΕΒΕΡΤΟΝ - ΤΟΤΕΝΑΜ
23:00 novasports 4 Κυπελλο Ισπανίας ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

Christoff
06-01-11, 10:49
Πέμπτη,06 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

Conn-x TV 13.30 KAMΠIONATO ΓΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΠΑΡΜΑ
Sport + 14.50 ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΕΣ
Conn-x TV 16.00 ΚΑΜΠΙΟΝΑΤΟ ΚΑΛΙΑΡΙ - ΜΙΛΑΝ
Conn-x TV 16.00 ΚΑΜΠΙΟΝΑΤΟ ΤΖΕΝΟΑ - ΛΑΤΣΙΟ
Conn-x TV 16.00 ΚΑΜΠΙΟΝΑΤΟ ΠΑΛΕΡΜΟ - ΣΑΜΠΤΟΡΙΑ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
19:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ-ΒΑΛΕΝΘΙΑ
21:00 NOVASPORTS 1&HD ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΕΣΠΑΝΙΟΛ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ
Conn-x TV 21.45 ΚΑΜΠΙΟΝΑΤΟ ΙΝΤΕΡ - ΝΑΠΟΛΙ
23:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΛΕΒΑΝΤΕ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

Christoff
07-01-11, 08:26
Παρασκευή,07 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

15:30 eurosport 2 Τένις ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ atp, Ημιτελικά, Ντόχα/Κατάρ
18:55 ΣΠΟΡ+ ΠΟΛΟ Α1: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Γ)
19:30 eurosport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΣΙΑΣ: ΚΑΤΑΡ - ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ
21:15 eurosport Ράλι Ντακάρ ΡΑΛΙ ΝΤΑΚΑΡ 2011, 6η ειδική

Christoff
07-01-11, 23:40
Σάββατο,08 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:45 ΣΠΟΡ + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΛΙΝΤΣ
16:00 NOVASPORTS 4 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΕΚ - ΑΡΗΣ
16:55 ΣΠΟΡ + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΣΕΦΙΛΝΤ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
17:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΚΑΒΑΛΑ - ΑΕΛ
17:45 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΟΚ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
19:00 CONN- X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΑΛΑΓΑ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ
19:00 ΕΤ1 ΠΟΛΟ Α1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
19:30 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ
21:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΟΣΙΕΔΑΔ - ΣΕΒΙΛΗ
23:00 ΣΚΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

Sport24

Christoff
08-01-11, 21:11
Κυριακή,09 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

03:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ NBA: ΣΙΚΑΓΟ - ΜΠΟΣΤΟΝ
13:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - SERIE A: ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ - ΡΟΜΑ
15:00 NOVASPORTS 3 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
15:00 NOVASPORTS 4 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΞΑΝΘΗ
15:00 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
15:30 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
16:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - SERIE A: ΜΙΛΑΝ - ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ
16:00 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - SERIE A: ΚΙΕΒΟ - ΠΑΛΕΡΜΟ
16:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - SERIE A: ΚΑΤΑΝΙΑ - ΙΝΤΕΡ
17:00 ET1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
17:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΟΚ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
17:15 NOVASPORTS 3 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΕΚ
18:00 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΕΣΠΑΝΙΟΛ - ΣΑΡΑΓΟΣΑ
19:30 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
20:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
21:45 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - SERIE A: ΝΑΠΟΛΙ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
22:00 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΛΕΒΑΝΤΕ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ

Sport24

Christoff
10-01-11, 15:27
Δευτέρα,10 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

17:15 ΣΠΟΡ + ΒΟΛΕΙ Α1: ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (Γ)
18:00 ET3 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
19:00 CONN-X SPORT 1 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΦΗ
22:00 ΣΠΟΡ + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΚΡΟΟΥΛΙ ΤΑΟΥΝ - ΝΤΕΡΜΠΙ ΚΑΟΥΝΤΙ
22:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

Sport24

Christoff
11-01-11, 08:03
Τρίτη,11 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:15 EUROSPORT 2 Ποδόσφαιρο: Asian Cup Φάση ομίλων: Β. Κορέα - Η. Α. Ε.
18:15 EUROSPORT 2 Ποδόσφαιρο: Asian Cup Φάση ομίλων: Ιράκ - Ιράν
21:15 EUROSPORT Ράλι Ντακάρ ΡΑΛΙ ΝΤΑΚΑΡ 2011, 9η διαδρομή

Christoff
12-01-11, 07:57
Τετάρτη,12 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:00 conn-x sport 2 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
17:00 novasports 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΡΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
17:30 conn-x sport 1 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΚΕΡΚΥΡΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ
19:00 novasports 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: Aek - ΜΑΡΟΥΣΙ
21:00 novasports 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΣΕΒΙΛΛΗ
21:00 et1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
22:00 novasports 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΙΝΤΕΡ - ΤΖΕΝΟΑ
22:00 novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
23:00 novasports 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΜΠΕΤΙΣ
03:00 novasports 3 ΝΒΑ ΟΚΛΑΧΟΜΑ - ΟΡΛΑΝΤΟ ΜΑΤΖΙΚ

Christoff
13-01-11, 07:58
Πέμπτη,13 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

15:15 EUROSPORT 2 Ποδόσφαιρο: Asian Cup Ομιλοι: Ιορδανία - Σαουδ. Αραβία
18:15 EUROSPORT 2 Ποδόσφαιρο: Asian Cup Φάση ομίλων: Συρία - Ιαπωνία
21:00 NOVASPORTS 3ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΛΜΕΡΙΑ - ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ
21:15 EUROSPORT Ράλι Ντακάρ ΡΑΛΙ ΝΤΑΚΑΡ 2011, 11η ειδική
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

Christoff
14-01-11, 08:10
Παρασκευή,14 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


10:30 EUROSPORT Τένις ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA
15:15 EUROSPORT 2 Ποδόσφαιρο: Asian Cup ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ASIAN CUP
18:15 EUROSPORT 2 Ποδόσφαιρο: Asian Cup ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ASIAN CUP, Φάση ομίλων: Μπαχρέιν - Ινδία
19:00 ΣΠΟΡ + ΠΟΛΟ Α1: ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ (Γ)
19:00 conn-X TV sports 2 Γερμανία δεύτερη κατηγορία Ουνιόν Βερολίνου-Αλεμάνια Αάχεν
21:15 EUROSPORT Ράλι Ντακάρ ΡΑΛΙ ΝΤΑΚΑΡ 2011, 12η ειδική
21:30 CONN-X SPORT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
21:45 conn-X TV sports 2 Δεύτερη κατηγορία Ιταλίας Σιένα-Πεσκάρα

Christoff
15-01-11, 15:14
Σάββατο,15 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:55 ΣΠΟΡ + ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1: ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΠΑΟΚ
15:00 ΕΤ3 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
16:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΜΠΑΓΕΡΝ
17:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΟΚ - ΚΑΒΑΛΑ
17:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΣΤΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΓΟΥΛΒΣ
17:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΣΕΛΣΙ - ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
17:00 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΝΟΡΙΤΣ - ΚΑΡΝΤΙΦ
17:15 ΝΕΤ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
17:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
19:00 ΕΤ1 ΠΟΛΟ Α1: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ
19:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΟΣΑΣΟΥΝΑ
19:00 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΝΑΠΟΛΙ - ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
19:30 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΟΚ
19:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΑΛΚΕ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ
19:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ - ΑΡΣΕΝΑΛ
21:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΡΑΣΙΝΓΚ
21:45 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΙΝΤΕΡ - ΜΠΟΛΟΝΙΑ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΟΣΕΡ - ΜΟΝΑΚΟ


Sport24

Christoff
16-01-11, 10:21
Κυριακή,16 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ - ΝΙΟΥΚΑΣΛ
14:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
15:00 NOVASPORTS 4 ΒΟΛΕΙ Α1: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
15:00 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ: ΑΕΛ - ΗΡΑΚΛΗΣ
15:30 CONN-X SPORT 3 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
16:00 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΜΠΑΡΙ
16:05 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΕΒΕΡΤΟΝ
16:30 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΙΝΤΡΑΧΤ - ΑΝΟΒΕΡΟ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΒΑΠ
17:15 NOVASPORTS 3 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ: ΑΡΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
17:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΕΚ
18:00 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΛΑ ΚΟΥΡΟΥΝΙΑ
18:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΛΑΤΣΙΟ - ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ
18:10 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΟΤΕΝΑΜ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
18:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΚΑΙΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ - ΚΟΛΟΝΙΑ
19:30 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΚΑΒΑΛΑ
19:30 NET ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ: ΞΑΝΘΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
20:00 CONN-X SP ORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΛΜΕΡΙΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:45 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΛΕΤΣΕ - ΜΙΛΑΝ
22:00 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΜΑΛΑΓΑ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΑΡΣΕΙΓ - ΜΠΟΡΝΤΟ

Sport24

Christoff
17-01-11, 10:51
Δευτέρα,17 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

15:15 Eurosport 2 ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ-ΙΑΠΩΝΙΑ ΑΣΙΑΤΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
17:15 ΣΠΟΡ + ΒΟΛΕΙ Α1: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΕΚ
18:00 ET3 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ
21:15 Conn-x TV ΟΜΠΕΡΧΑΟΥΖΕΝ-ΧΕΡΤΑ ΤΣΒΑΪΤΕ ΛΙΓΚΑ
21:45 Conn-x TV ΚΡΟΤΟΝΕ-ΡΕΤΖΙΝΑ ΣΕΡΙΕ Β
22:00 Conn-x TV ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΜΑΓΙΟΡΚΑ ΠΡΙΜΕΡΑ ΝΤΙΒΙΣΙΟΝ

giorfarm54
17-01-11, 11:56
thanks

Christoff
18-01-11, 08:01
Τρίτη,18 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

09:30 EUROSPORT Τένις ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN 2011, 2η μέρα,
10:00 EUROSPORT Τένις ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN 2011, 2η μέρα,
10:00 EUROSPORT 2 Τένις ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN 2011, 2η μέρα
14:50 ΣΠΟΡ+ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΕΣ
15:00 EUROSPORT Ποδόσφαιρο: Asian Cup Φάση ομίλων: Αυστραλία - Μπαχρέιν
17:00 CONN-X SPORT 1 ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΠΑΠ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
21:00 EUROSPORT Euro Cup 1η αγων.: Εστουντιάντες -Νίμπουργκ
21:45 ΣΠΟΡ + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΛΕΣΤΕΡ
23:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΕΒΙΛΛΗ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ

Christoff
18-01-11, 22:51
Τετάρτη,19 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

02:00 EUROSPORT - ESP2 ΤΕΝΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
18:00 CONN-X SPORT 2 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ
20:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΛΙΕΤΟΥΒΟΣ ΡΙΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
20:30 NOVASPORTS 4 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΕΦΕΣ ΠΙΛΣΕΝ - ΣΙΕΝΑ
21:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ - ΑΛΜΕΡΙΑ
21:00 CONN-X SPORT 1 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΕΚ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΡΟΜΑ - ΛΑΤΣΙΟ
21:45 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ
21:45 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΙΝΤΕΡ - ΤΣΕΖΕΝΑ
22:00 ΣΠΟΡ + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΛΙΝΤΣ - ΑΡΣΕΝΑΛ
22:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΠΑΡΤΙΖΑΝ
23:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΕΤΙΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

Sport24

Christoff
20-01-11, 07:51
Πέμπτη,20 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:00 CONN-X SPORT 1 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
21:45 NET ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ ΟΥΛΚΕΡ
21:45 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
21:45 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΟΥΝΙΚΑΧΑ ΜΑΛΑΓΑ - ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ
22:00 NOVASPORTS 4 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΡΟΜΑ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΟΥΜΠΛΙΑΝΑ
22:00 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΙΛΑΝ - ΜΠΑΡΙ
23:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

Sport24

Christoff
21-01-11, 07:55
Παρασκευή,21 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


10:00 EUROSPORT Τένις ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN 2011, 5η μέρα, Γκραν Σλαμ
15:45 EUROSPORT 2 Ποδόσφαιρο: Asian Cup Προημιτελικά
18:15 EUROSPORT 2 Ποδόσφαιρο: Asian Cup Προημιτελικά
19:00 conn-X TV sports 2 B' κατηγορία Γερμανίας Ίνγκολσταντ-Ντούιμσπουργκ
21:30 conn-X TV Sports Γερμανικό Πρωτάθλημα Αμβούργο-Άιντραχτ

Christoff
22-01-11, 09:53
Σάββατο,22 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

10:00 EUROSPORT Τένις ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN 2011, 6η μέρα, Γκραν Σλαμ
12:30 EUROSPORT 2 Τένις ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN 2011, 6η μέρα, Γκραν Σλαμ
14:00 EUROSPORT Τένις ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN 2011, 6η μέρα, Γκραν Σλαμ
14:00 conn-X TV sports 2 B' κατηγορία Γερμανίας Ενεργκι Κότμπους-Αρμίνια Μπίλεφελντ
14:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΛΒΣ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
15:00 ΕΤ3 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΟΦΗ
15:00 ΣΠΟΡ + ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1: ΚΥΔΩΝΑΣ - ΑΕΚ
15:45 NOVASPORTS 3 Α1 Μπάσκετ ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
16:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ
17:00 BETORIUM ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΛΕΣΤΕΡ - ΜΙΛΓΟΥΟΛ
17:00 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΓΟΥΙΓΚΑΝ
17:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
17:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΝΙΟΥΚΑΣΛ - ΤΟΤΕΝΑΜ
17:15 NOVASPORTS 4 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΕΛ
17:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΟΚ - ΞΑΝΘΗ
18:25 Eurosport 2 ΙΡΑΝ - ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ ΑΣΙΑΤΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
18:30 conn-X TV sports 2 Γερμανικό Πρωτάθλημα Ντόρτμουντ-Στουτγκάρδη
19:00 conn-X TV Sports Ισπανικό Πρωτάθλημα Σεβίλη-Λεβάντε
19:00 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΠΑΛΕΡΜΟ - ΜΠΡΕΣΙΑ
19:00 ΕΤ1 ΠΟΛΟ Α1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
19:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΚΟΛΩΝΙΑ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ
19:30 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
19:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
21:00 conn-X TV Sports Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπαρτσελόνα-Ράσινγκ
21:45 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΡΟΜΑ - ΚΑΛΙΑΡΙ
23:00 ΣΚΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΜΑΛΑΓΑ

kadoulas
22-01-11, 12:09
thanks

Christoff
23-01-11, 10:26
Κυριακή,23 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:30 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ - ΙΝΤΕΡ
14:30 conn-X TV sports 2 Γερμανία δεύτερη κατηγορία Χέρτα Βερολίνου-Φ. Ντίσελντορ
15:00 NOVASPORTS 4 Βόλεϊ ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
15:00 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΚΑΒΑΛΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ
15:00 NOVASPORTS 3 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
15:15 BETORIUM ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΠΡ - ΚΟΒΕΝΤΡΥ
16:00 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
16:30 conn-X TV sports 2 Γερμανικό Πρωτάθλημα Γκλάντμπαχ-Λεβερκούζεν
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ
17:15 NOVASPORTS 3 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΡΗΣ
17:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
18:00 NOVASPORTS 4 Αγγλικό Πρωτάθλημα ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ - ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜΙΤΣ
18:00 conn-X TV Sports Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπολόνια-Λάτσιο
18:00 conn-x TV Sports 3 Ισπανικό Πρωτάθλημα ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
18:30 conn-X TV sports 2 Γερμανικό Πρωτάθλημα Χοφενχάιμ-Σαν Πάουλι
19:00 EUROSPORT 2 Βόλεϊ: Ιταλικό Κύπελλο Τελικός ανδρών
19:30 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
20:00 conn-X TV Sports Ισπανικό Πρωτάθλημα ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΜΑΓΙΟΡΚΑ
21:45 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΙΛΑΝ - ΤΣΕΖΕΝΑ
22:00 conn-X TV sports 2 Ισπανικό Πρωτάθλημα ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ-ΣΟΣΙΕΔΑΔ
22:00 NOVASPORTS 1 Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου
ΑΓΩΝΑΣ NFL: NFC CHAMPIONSHIP GAME, Chicago Bears - Green Bay Packers

Christoff
24-01-11, 08:32
Δευτέρα,24 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


09:30 EUROSPORT Τένις ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN 2011, 8η μέρα, Γκραν Σλαμ
10:00 EUROSPORT 2 Τένις ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN 2011, 8η μέρα, Γκραν Σλαμ
10:30 EUROSPORT Τένις ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN 2011, 8η μέρα, Γκραν Σλαμ
17:00 Sport+ Βόλεϊ Γυναικών ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
18:00 ET-3 Football League ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
19:00 conn-X TV Sports Football League Θρασύβουλος-Διαγόρας
19:00 Sport+ Βόλεϊ Γυναικών ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
21:15 conn-X TV sports 2 B' κατηγορία Γερμανίας Μπόχουμ-Άουε
22:00 conn-X TV Sports Ισπανικό Πρωτάθλημα Αθλέτικ Μπιλμπάο-Χέρκουλες
22:00 NOVASPORTS 1 Αγγλικό Πρωτάθλημα ΜΠΟΛΤΟΝ - ΤΣΕΛΣΙ

Christoff
25-01-11, 08:20
Τρίτη,25 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


08:45 EUROSPORT 2 Τένις ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN 2011, 9η μέρα, Γκραν Σλαμ
10:30 EUROSPORT Τένις ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN 2011, 9η μέρα, Γκραν Σλαμ
15:15 EUROSPORT Ποδόσφαιρο: Asian Cup ΙΑΠΩΝΙΑ - ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ
Ημιτελικά, Κατάρ
18:15 EUROSPORT 2 Ποδόσφαιρο: Asian Cup Ημιτελικά ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ - ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
20:30 EUROSPORT 2 Euro Cup Γαλατάσαραϊ - Εστουντιάντες
21:30 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΑΛΚΕ - ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ
21:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΙΓΚΑΝ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
22:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΠΑΛΕΡΜΟ - ΠΑΡΜΑ
22:15 EUROSPORT 2 Euro Cup 2η αγων.: Τσεντεβίτα - Ούνιξ Καζάν

Christoff
26-01-11, 08:01
Τετάρτη,26 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

10:30 eurosport Τένις ΤΕΝΙΣ: Australian open 2011, 10η μέρα, Γκραν Σλαμ
18:30 novasports 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ - ΜΙΛΑΝ
19:45 novasports 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
20:00 conn-x sport 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΝΤΟΥΙΜΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΚΑΙΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ
20:00 conn-x sport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΚΟΤΜΠΟΥΣ - ΧΟΦΕΝΧΑΙΜ
21:00 novasports ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΕΒΙΛΛΗ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:30 conn-x sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΑΧΕΝ - ΜΠΑΓΕΡΝ
21:45 novasports 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΝΑΠΟΛΙ - ΙΝΤΕΡ
21:45 novasports 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΣΙΕΝΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:45 novasports 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ - ΛΙΕΤΟΥΒΟΣ ΡΙΤΑΣ
21:45 novasports 4 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΠΑΡΤΙΖΑΝ - ΕΦΕΣ ΠΙΛΣΕΝ
22:00 novasports 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΦΟΥΛΑΜ
23:00 novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΑΛΜΕΡΙΑ

Christoff
27-01-11, 08:13
Πέμπτη,27 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


10:30 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ: ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ
21:00 NOVASPORTS 4 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ - ΡΟΜΑ
21:30 EUROSPORT 2 Βόλεϊ: Ιταλικό πρωτάθλημα 15η αγ:M. Roma Volley-Tonno Callipo
21:45 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
21:45 NET ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΟΥΝΙΚΑΧΑ ΜΑΛΑΓΑ
21:45 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΟΥΝΙΟΝ ΟΛΙΜΠΙΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21:45 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΡΟΜΑ

Christoff
28-01-11, 08:03
Παρασκευή,28 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ



10:30 EUROSPORT Τένις Ημιτελικά ανδρών, Γκραν Σλαμ
19:00 conn-X TV sports 2 Γερμανία δεύτερη κατηγορία Φ. Ντίσελντορφ-ΦΣΒ Φρανκφούρτη
19:15 ΣΠΟΡ + ΠΟΛΟ Α1: ΝΗΡΕΑΣ Χ. - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Γ)
21:30 conn-X TV Sports Γερμανικό Πρωτάθλημα Λεβερκούζεν-Αννόβερο
21:45 conn-X TV sports 2 Β' Κατηγορία Ιταλίας Εμπολι-Βαρέζε

Christoff
29-01-11, 00:03
Σάββατο,29 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

10:30 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ: ΤΕΛΙΚΟΣ (Γ)
14:30 Conn-x TV ΜΟΝΑΧΟ 1860-ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ ΤΣΒΑΪΤΕ ΛΙΓΚΑ
15:00 ΕΤ3 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΤΡΙΚΑΛΑ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
15:00 ΣΠΟΡ + ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1: ΔΙΟΜΗΔΗΣ - ΠΑΟΚ
16:00 Conn-x TV ΣΙΕΝΑ-ΛΙΒΟΡΝΟ ΣΕΡΙΕ Β
16:00 NOVASPORTS 4 ΔΙΕΘΝΕΣ ΜΙΤΙΝΓΚ ΣΤΙΒΟΥ (ΓΛΑΣΚΟΒΗ)
16:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΒΕΡΝΤΕΡ - ΜΠΑΓΕΡΝ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΚΑΒΑΛΑ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
17:00 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΧΑΡΤΣ - ΣΕΝΤ ΤΖΟΝΣΟΝ
17:00 EUROSPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΣΙΑΣ: ΤΕΛΙΚΟ
17:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
19:00 ΕΤ1 ΠΟΛΟ Α1: ΧΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΛΑΤΣΙΟ - ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
19:00 conn-X TV Sports Ισπανικό Πρωτάθλημα Σοσιεδάδ-Αλμερία
19:00 NOVASPORTS 4 ΒΟΛΕΙ Α1: ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
19:15 ΣΠΟΡ + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
19:30 NET ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΞΑΝΘΗ - ΑΕΚ
19:30 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
19:30 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:30 conn-X TV sports 2 Γερμανικό Πρωτάθλημα Καιζερσλάουτερν-Μάιντζ
21:00 conn-X TV Sports Ισπανικό Πρωτάθλημα Χέρκουλες-Μπαρτσελόνα
21:45 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΚΑΤΑΝΙΑ - ΜΙΛΑΝ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΛΙΛ - ΛΑΝΣ
23:00 ΣΚΑΪ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ντεπορτίβο Λακορούνια – Σεβίλλη

anttoul
30-01-11, 09:47
thankss

Christoff
30-01-11, 10:42
Κυριακή,30 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


10:30 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ: ΤΕΛΙΚΟΣ
13:30 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΠΡΕΣΙΑ - ΚΙΕΒΟ
15:00 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΑΒΑΛΑ
15:00 NOVASPORTS 3 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
16:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΙΝΤΕΡ - ΠΑΛΕΡΜΟ
16:30 NOVASPORTS 4 ΜΠΑΣΚΕΤ A1: ΑΡΗΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
16:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ - ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ
17:00 ET1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΟΚ
17:15 NOVASPORTS 3 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
17:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΕΛ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
18:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΙΝΤΡΑΧΤ - ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
18:30 ΣΠΟΡ + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΦΟΥΛΑΜ - ΤΟΤΕΝΑΜ
19:30 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΡΗΣ - ΠΑΟΚ
21:45 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΟΝΑΚΟ - ΜΑΡΣΕΙΓ

Sport24

Christoff
31-01-11, 08:03
Δευτέρα,31 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:30 ΣΠΟΡ+ ΓΑΛΛΙΚΕΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΕΣ
17:15 Sport+ Βόλεϊ Γυναικών ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
18:00 conn-X TV Sports Football League Καλλιθέα-ΟΦΗ
18:00 ET3 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 3 Βόλεϊ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΠΑΟΚ
21:15 conn-X TV sports 2 B' κατηγορία Γερμανίας Άουγκσμπουργκ-Μπόχουμ
21:45 conn-x TV Sports 3 Δεύτερη κατηγορία Ιταλίας Φροζινόνε-Αταλάντα
22:00 conn-X TV Sports Ισπανικό Πρωτάθλημα Ράσινγκ-Βαλένθια
00:45 Eurosport 2 ΑΓΩΝΑΣ ΝΕΩΝ Ν. ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΩΝ

Christoff
01-02-11, 08:00
Τρίτη,01 Φεβρουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:00 EUROSPORT 2 Euro Cup 3η αγωνιστ: Χέμοφαρμ - Ούνιξ Καζάν
21:00 EUROSPORT 2 Euro Cup 3η αγων: Τσεντεβίτα - Γκραν Κανάρια
21:45 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΑΜΠΕΡΝΤΙΝ - ΣΕΛΤΙΚ
21:45 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ - ΤΣΕΛΣΙ
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΕΒΕΡΤΟΝ
21:45 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΑΜΠΕΡΝΤΙΝ - ΣΕΛΤΙΚ
21:45 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΙΛΑΝ - ΛΑΤΣΙΟ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
22:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ - ΓΟΥΙΓΚΑΝ
22:45 EUROSPORT 2 EUROLEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ Φάση των 16: Χαλκόν Αβενίδα -Πετς
02:00 Conn-x TV ΓΚΡΕΜΙΟ-ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ Μ. ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ

Christoff
09-02-11, 08:08
Τετάρτη,09 Φεβρουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 Mega Channel ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: ΕΛΛΑΔΑ - ΚΑΝΑΔΑΣ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ
19:00 ΝΕΤ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΓΩNΑΣ ΕΛΠΙΔΩΝ: ΕΛΛΑΔΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ
19:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ: ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
21:45 conn-X TV Sports Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου Γερμανία-Ιταλία
21:45 EUROSPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: 'FOUR NATIONS CUP' Σκωτία - Β. Ιρλανδία

Sport24

Christoff
10-02-11, 08:04
Πέμπτη,10 Φεβρουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:00 eurosport 2 Ποδηλασία ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΑΤΑΡ
14:35 ΣΠΟΡ+ ΓΑΛΛΙΚΕΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΕΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ
15:00 eurosport Τένις ΤΟΥΡΝΟΥΑ wta, Φάση των 16, Παρίσι/Γαλλία
18:30 eurosport 2 Τένις ΤΟΥΡΝΟΥΑ wta, Φάση των 16, Παρίσι/Γαλλία
20:00 eurosport Τένις ΤΟΥΡΝΟΥΑ wta, Φάση των 16, Παρίσι/Γαλλία
20:25 ΣΠΟΡ+ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΣΑΡΑΓΟΣΑ (ΓΥΝΑΙΚΕΣ) ΓΙΟΥΡΟ ΚΑΠ

Christoff
11-02-11, 07:55
Παρασκευή,11 Φεβρουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:00 EUROSPORT 2 Ποδηλασία ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΑΤΑΡ
16:00 EUROSPORT Τένις ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA
19:00 NOVASPORTS 3 βόλεϊ ΑΡΗΣ - ΠΑΟΚ
20:45 EUROSPORT Τένις ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA
21:00 EUROSPORT Στίβος Διεθνές μίτινγκ, Ντίσελντορφ
21:30 conn-X TV sports 2 B' κατηγορία Γερμανίας Άουγκσμπουργκ-Ντούιμσπουργκ
21:45 conn-X TV Sports Β' Κατηγορία Ιταλίας Αταλάντα-Σιένα

Sport-fm.gr

Christoff
11-02-11, 21:01
Σάββατο,12 Φεβρουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


03:00 novasports3 ΜΠΑΣΚΕΤ - NBA | ΝΙΟΥ ΟΡΛEAΝΣ ΧΟΡΝΕΤΣ - ΣΙΚΑΓΟ ΜΠΟΥΛΣ
14:00 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ 2 | ΓΚΡΟΪΤΕΡ ΦΙΡΤ - ΚΟΤΜΠΟΥΣ
14:45 novasports1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΑΓΓΛΙΑ | ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
15:00 ΕΤ3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΕΛΛΑΔΑ 2 | ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΒΕΡΟΙΑ
16:00 novasports3 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΕΛΛΑΔΑ | ΑΡΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
16:00 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΙΤΑΛΙΑ 2 | ΠΕΣΚΑΡΑ - ΒΑΡΕΖΕ
16:30 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ | ΜΠΑΓΕΡΝ - ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ
16:30 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ | ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦ. - ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΕΛΛΑΔΑ | ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
17:00 novasports6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΑΓΛΛΙΑ | ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΓΟΥΙΓΚΑΝ
17:00 novasports1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΑΓΛΛΙΑ | ΑΡΣΕΝΑΛ - ΓΟΥΛΒΣ
17:15 novasports4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΕΛΛΑΔΑ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΑΒΑΛΑ
17:15 novasports2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΕΛΛΑΔΑ | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΟΚ
19:00 Conn-x TV Sport ΜΙΛΑΝ - ΠΑΡΜΑ
19:00 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΙΣΠΑΝΙΑ | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
19:30 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ | ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
19:30 novasports1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΕΛΛΑΔΑ | ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:30 novasports2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΑΓΓΛΙΑ | ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ - ΤΟΤΕΝΑΜ
21:00 Conn-x TV Sport ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21:45 Conn-x TV Sport ΡΟΜΑ - ΝΑΠΟΛΙ
22:00 novasports1 ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ - ΛΥΩΝ
23:00 ΣΚΑΪ ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ - ΣΕΒΙΛΛΗ

Sport24

Christoff
13-02-11, 11:40
Κυριακή,13 Φεβρουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:30 Conn-x TV Sport1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΙΤΑΛΙΑ : ΠΑΛΕΡΜΟ - ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
14:30 Conn-x TV Sport2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΓΕΡΜΑΝΙΑ 2 : ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ - ΜΠΟΧΟΥΜ
15:00 novasports2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΕΛΛΑΔΑ : ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
15:00 novasports4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΕΛΛΑΔΑ : ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
15:30 Eurosport2 ΤΕΝΙΣ : ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA (ΤΕΛΙΚΟΣ)
15:45 novasports7 ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ : IAAF ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΓΑΝΔΗΣ
16:00 Conn-x TV Sport1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΙΤΑΛΙΑ : ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ - ΜΠΟΛΟΝΙΑ
16:00 novasports3 ΜΠΑΣΚΕΤ | ΕΛΛΑΔΑ : ΑΕΚ - ΠΑΟΚ
16:30 Conn-x TV Sport2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΚΟΛΟΝΙΑ - ΜΑΙΝΤΣ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ | ΕΛΛΑΔΑ : ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΑΒΑΛΑ
17:00 novasports4 ΡΑΓΚΜΠΙ | ΤΟΥΡΝΟΥΑ SIX NATIONS : ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ
17:15 ΝΕΤ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΕΛΛΑΔΑ : ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
17:15 novasports2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΕΛΛΑΔΑ : ΑΕΛ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
18:00 novasports3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΑΓΓΛΙΑ : ΜΠΟΛΤΟΝ - ΕΒΕΡΤΟΝ
18:00 Conn-x TV Sport3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΙΣΠΑΝΙΑ : ΣΟΣΙΕΔΑΔ - ΟΣΑΣΟΥΝΑ
18:30 Conn-x TV Sport2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΒΕΡΝΤΕΡ - ΑΝΟΒΕΡΟ
19:30 novasports1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΕΛΛΑΔΑ : ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕΚ
20:00 Conn-x TV Sport1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΙΣΠΑΝΙΑ : ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
21:45 Conn-x TV Sport3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΙΤΑΛΙΑ : ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΙΝΤΕΡ
21:55 novasports1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΓΑΛΛΙΑ : ΛΙΛ - ΤΟΥΛΟΥΖ
22:00 Conn-x TV Sport1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΙΣΠΑΝΙΑ : ΕΣΠΑΝΙΟΛ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
00:10 novasports3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ : ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ - ΓΟΔΟΪ ΚΡΟΥΖ

Sport24

Christoff
14-02-11, 08:22
Δευτέρα,14 Φεβρουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

10:00 EUROSPORT 2 Τένις ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA, 1η μέρα, Ντουμπάι
17:00 EUROSPORT 2 Τένις ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA, 1η μέρα, Ντουμπάι
17:15 Sport+ Βόλεϊ Γυναικών ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ
18:00 ΕΤ3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΕΛΛΑΔΑ 2 : ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΟΦΗ
19:00 Conn-x TV Sport1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΕΛΛΑΔΑ 2 : ΕΘΝΙΚΟΣ Π. - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
21:15 Conn-x TV Sport2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΓΕΡΜΑΝΙΑ 2 : AΟΥΕ - ΜΟΝΑΧΟ 1860
21:45 Conn-x TV Sport3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΙΤΑΛΙΑ 2 : ΝΟΒΑΡΑ - ΤΟΡΙΝΟ
22:00 Conn-x TV Sport1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΙΣΠΑΝΙΑ : ΜΑΓΙΟΡΚΑ - ΑΘΛ. ΜΠΙΛΜΠΑΟ
22:00 Bwin.com Live Streaming Ισπανικό Πρωτάθλημα Μαγιόρκα – Μπιλμπάο
22:00 novasports1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΑΓΓΛΙΑ : ΦΟΥΛΑΜ - ΤΣΕΛΣΙ

Christoff
15-02-11, 08:14
Τρίτη,15 Φεβρουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:00 ΑΝΤ1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΡΗΣ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ - ΝΙΟΥΚΑΣΛ
21:45 MEGA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΙΛΑΝ - ΤΟΤΕΝΑΜ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΣΑΛΚΕ

Sport24

Christoff
16-02-11, 07:34
Τετάρτη,16 Φεβρουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:00 ΣΠΟΡ+ ΒΟΛΕΙ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (Γ)
19:30 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΙΝΤΕΡ
19:45 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
19:45 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΑΜΒΟΥΡΓΟ - ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ
19:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ - ΤΖΕΝΟΑ
21:45 ΝΕΤ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΡΟΜΑ - ΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ
21:45 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΣΙΕΝΑ - ΠΑΡΤΙΖΑΝ
23:30 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΜΠΑΝΓΚΟΥ - ΠΟΡΤΟΥΓΚΕΖΑ

Sport24

Christoff
17-02-11, 08:09
Πέμπτη,17 Φεβρουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:00 NOVASPORTS 2 UEFA Europa League ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ - ΤΒΕΝΤΕ
18:00 NOVASPORTS 4 UEFA Europa League ΜΕΤΑΛΙΣΤ ΧΑΡΚΙΦ - ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
19:00 EUROSPORT Τένις ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA, Φάση των 16, Ντουμπάι
20:00 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ - ΑΓΙΑΞ
20:00 ΝΕΤ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ
20:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ
20:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΝΑΠΟΛΙ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
20:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΛΙΕΤΟΥΒΟΣ ΡΙΤΑΣ - ΜΑΛΑΓΑ
20:30 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΕΦΕΣ ΠΙΛΣΕΝ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:45 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
22:05 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
22:05 ΑΝΤ1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΠΑΟΚ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
22:05 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΣΕΒΙΛΛΗ - ΠΟΡΤΟ
22:05 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΛΙΛ - ΑΙΝΤΧΟΦΕΝ

Christoff
18-02-11, 08:02
Παρασκευή,18 Φεβρουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


12:00 eurosport Τένις ΤΟΥΡΝΟΥΑ wta, Προημιτελικά, Ντουμπάι
18:00 eurosport Τένις ΤΟΥΡΝΟΥΑ wta, Προημιτελικά, Ντουμπάι
19:00 et1 ΠΟΛΟ Α1: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΟΚ
19:00 conn-x sport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΟΝΑΧΟ 1860 - ΑΟΥΣΜΠΟΥΡΓΚ
19:30 conn-x sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ - ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ
20:00 ΣΠΟΡ+ ΠΟΛΟ Α1: ΕΘΝΙΚΟΣ - ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ (Γ)
21:45 conn-x sport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΙΤΑΛΙΑΣ: ΓΚΡΟΣΕΤΟ - ΕΜΠΟΛΙ

Christoff
19-02-11, 08:53
Σάββατο,19 Φεβρουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:00 conn-X TV sports 2 B' κατηγορία Γερμανίας Ντούισμπουργκ-Ουνιόν Βερολίνου
14:55 NOVASPORTS 7 Στίβος Διεθνές μίτινγκ, Μπέρμιγχαμ
15:00 Sport+ Χάντμπολ ΔΟΥΚΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
15:00 ET-3 Football League ΒΕΡΟΙΑ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ
16:00 conn-X TV Sports Δεύτερη κατηγορία Ιταλίας Λιβόρνο-Νοβάρα
16:30 conn-X TV sports 2 Γερμανικό Πρωτάθλημα Ντόρτμουντ-Σαν Πάουλι
17:00 ET-1 Α1 Μπάσκετ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΕΚ
17:00 NOVASPORTS 4 Βόλεϊ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
17:00 EUROSPORT 2 Τένις ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA, Ημιτελικά, Ντουμπάι
17:15 NOVASPORTS 2 Σούπερ Λίγκα ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
18:00 NOVASPORTS 3 Α1 Μπάσκετ ΠΑΟΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
19:00 ET-1 Στίβος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ
19:00 conn-X TV Sports Ισπανικό Πρωτάθλημα Βαλένθια-Σπόρτινγκ Χιχόν
19:00 conn-x TV Sports 3 Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπολόνια-Παλέρμο
19:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΑΙΝΤΣ - ΜΠΑΓΕΡΝ
19:30 ΝΕΤ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
19:30 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
20:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΑΡΣΕΙΓ - ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ
21:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΧΕΤΑΦΕ
21:30 EUROSPORT 2 Βόλεϊ: Ιταλικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστ: Bergamo - Conegliano
21:45 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΙΝΤΕΡ - ΚΑΛΙΑΡΙ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΛΟΡΙΑΝ - ΜΠΟΡΝΤΟ
23:00 ΣΚΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΑΡΑΓΟΣΑ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

Christoff
20-02-11, 08:17
Κυριακή,20 Φεβρουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


13:30 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΛΕΤΣΕ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
14:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜΙΤΣ - ΓΟΥΛΒΣ
14:30 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΣΕΛΤΙΚ - ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ
14:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΟΥΕ - ΑΡΜΙΝΙΑ ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ
15:00 ΣΠΟΡ+ ΒΟΛΕΙ: ΟΛ ΣΤΑΡ ΝΤΕΙ (Γ)
15:00 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ
16:00 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΤΖΕΝΟΑ - ΡΟΜΑ
16:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΚΙΕΒΟ ΜΙΛΑΝ
16:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ
17:00 ΣΠΟΡ+ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ:
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ
17:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΡΗΣ
18:00 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΜΑΛΑΓΑ
18:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ - ΣΑΛΚΕ
19:00 ΕΤ1 ΣΤΙΒΟΣ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
19:30 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΕΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
19:30 ΝΕΤ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΞΑΝΘΗ - ΑΕΛ
20:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΕΒΙΛΗ - ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ
21:45 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΝΑΠΟΛΙ - ΚΑΤΑΝΙΑ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΤΟΥΛΟΥΖ - ΡΕΝ
22:00 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ

Sport24

Christoff
21-02-11, 07:57
Δευτέρα,21 Φεβρουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:00 CONN-X SPORT 1 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
18:00 ΕΤ3 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΙ: ΚΗΦΙΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
21:15 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ - ΚΟΤΜΠΟΥΣ
21:45 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΙΤΑΛΙΑΣ: ΒΑΡΕΖΕ - ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ
22:00 ΣΠΟΡΤ + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ - ΜΠΑΡΝΛΕΙ
22:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΣΟΣΙΕΔΑΔ - ΜΑΓΙΟΡΚΑ

Sport24

Christoff
22-02-11, 08:03
Τρίτη,22 Φεβρουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:30 EUROSPORT Τένις ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA, 3η μέρα Ντόχα
19:00 EUROSPORT 2 Euro Cup 5η αγωνιστ: Μπουντιβέλνικ - Αρης
19:00 ANΤ-1 UEFA Europa League ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ-ΠΑΟΚ
20:30 NOVASPORTS 7 Στίβος Διεθνές μίτινγκ, Στοκχόλμη
20:45 EUROSPORT 2 Euro Cup 5η αγωνιστ: Γαλατάσαραϊ - Καζέρτα
21:45 NOVASPORTS 1 Champions League ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ - ΤΣΕΛΣΙ
21:45 MEGA Champions League ΛΙΟΝ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
22:00 NOVASPORTS 4 Αγγλικό Πρωτάθλημα ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ - ΤΟΤΕΝΑΜ

Sport-fm.gr

Christoff
23-02-11, 08:05
Τετάρτη,23 Φεβρουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:30 conn-X TV Sports Κόπα Λιμπερταδόρες Fluminense-Nacional
14:30 EUROSPORT Τένις ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA, Φάση των 16, Ντόχα
19:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΠΟΡΤΟ - ΣΕΒΙΛΗ
19:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΛΙΕΤΟΥΒΟΣ ΡΙΤΑΣ
19:30 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΠΟΛΟΝΙΑ - ΡΟΜΑ
20:10 EUROSPORT Τένις ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA, Φάση των 16, Ντόχα
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΣΤΟΟΥΚ
21:45 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΟΥΝΙΟΝ ΟΛΙΜΠΙΑ - ΛΟΤΟΜΑΤΙΚΑ ΡΟΜΑ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΑΡΣΕΙΓ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
21:45 ΝΕΤ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΙΝΤΕΡ - ΜΠΑΓΕΡΝ

Christoff
24-02-11, 07:58
Πέμπτη,24 Φεβρουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:45 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
20:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ
20:00 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝΑΣ - ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ
20:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΙΝΤΧΟΦΕΝ - ΛΙΛ
20:15 ΝΕΤ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
21:00 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21:30 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΟΝΤΕ ΝΤΙ ΠΑΣΙ ΣΙΕΝΑ - ΕΦΕΣ ΠΙΛΣΕΝ
22:05 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ - ΜΠΑΤΕ
22:05 ΑΝΤ1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΑΡΗΣ
22:05 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ - ΜΠΕΝΦΙΚΑ
22:05 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΝΑΠΟΛΙ

Sport24

Christoff
25-02-11, 07:56
Παρασκευή,25 Φεβρουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ



17:00 ΣΠΟΡ+ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
19:00 NOVASPORTS 4 Βόλεϊ ΠΑΟ-ΛΑΜΙΑ
19:00 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΟΜΠΕΡΧΑΟΥΖΕΝ - ΝΤΟΥΙΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
20:00 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΙΤΑΛΙΑΣ: ΠΑΝΤΟΒΑ - ΠΙΑΝΤΣΕΝΤΖΑ
21:30 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
22:00 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΙΤΑΛΙΑΣ: ΛΙΒΟΡΝΟ - ΑΣΚΟΛΙ

Sport24

Christoff
26-02-11, 09:47
Σάββατο,26 Φεβρουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:00 CONN-X SPORT2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β΄ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΑΧΕΝ - ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
14:00 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΑΜΠΕΡΝΤΙΝ - ΧΑΡΤΣ
15:00 ΣΠΟΡ+ ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1: ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ
15:00 ΕΤ3 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
16:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΡΗΣ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
16:00 CONN-X SPORT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΙΤΑΛΙΑΣ: ΝΟΒΑΡΑ - ΒΑΡΕΖΕ
16:30 CONN-X SPORT2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΑΛΚΕ - ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ
17:00 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΝΙΟΥΚΑΣΛ - ΜΠΟΛΤΟΝ
17:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΙΓΚΑΝ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
17:00 ΣΠΟΡ+ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
17:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΕΒΕΡΤΟΝ - ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ
17:00 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΠΑΡΝΣΛΕΙ - ΝΟΡΙΤΣ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
17:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΞΑΝΘΗ
17:15 NOVASPORTS 4 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
18:15 ΣΠΟΡ+ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΤΣΑΛΕΝΤΖ ΚΑΠ: ΑΕΚ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝΑΣ
19:00 ΕΤ1 ΠΟΛΟ Α1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΕΚ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
19:00 CONN-X SPOR1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΣΕΒΙΛΗ
19:00 NOVASPORTS 1 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΡΑΓΚΜΠΙ: ΑΓΓΛΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ
19:30 CONN-X SPORT2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΓΕΡΝ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
19:30 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
21:00 CONN-X SPORT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΑΓΙΟΡΚΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21:45 CONN-X SPORT3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΜΠΟΛΟΝΙΑ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΠΟΡΝΤΟ - ΟΣΕΡ
23:00 ΣΚΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

Sport24

Christoff
26-02-11, 23:06
Κυριακή,27 Φεβρουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


02:15 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ: ΜΠΟΚΑ - ΟΛΝΤ ΜΠΟΙΣ
03:30 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΒΑ: ΜΙΛΓΟΥΟΚΙ - ΣΙΚΑΓΟ
13:30 CONN-X SPORT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΚΑΤΑΝΙΑ - ΤΖΕΝΟΑ
14:30 CONN-X SPORT2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ - ΜΠΟΧΟΥΜ
14:45 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ - ΣΕΛΤΙΚ
15:00 NOVASPORTS 3 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
15:00 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΕΛ - ΑΡΗΣ
15:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
16:00 CONN-X SPORT3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΠΑΛΕΡΜΟ - ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ
16:00 ΣΠΟΡ+ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
16:00 CONN-X SPORT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΡΟΜΑ - ΠΑΡΜΑ
16:30 CONN-X SPORT2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ - ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΙΚΑΡΟΣ - ΠΑΟΚ
17:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΦΟΥΛΑΜ
17:00 NOVASPORTS 7 ΡΑΓΚΜΠΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ: ΣΚΩΤΙΑ - ΙΡΛΑΝΔΙΑ
17:15 NOVASPORTS 3 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΟΚ - ΚΑΒΑΛΑ
17:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΕΚ
18:00 CONN-X SPORT3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ - ΧΕΤΑΦΕ
18:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΒΕΡΝΤΕΡ - ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
19:30 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
20:00 CONN-X SPORT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΑΣΙΝΓΚ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
21:45 CONN-X SPORT3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ - ΙΝΤΕΡ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΛΙΛ - ΛΙΟΝ
22:00 CONN-X SPORT2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ


Sport24

Christoff
28-02-11, 08:21
Δευτέρα,28 Φεβρουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

17:15 ΣΠΟΡ+ ΒΟΛΕΙ Α1: ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (Γ)
18:00 ΕΤ3 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΟΦΗ
19:00 CONN-X SPORT1 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
19:00 ΝΟVASPORTS 3 A1 ΒΟΛΕΪ: ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
21:15 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΑΟΥΕ
21:45 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΙΛΑΝ - ΝΑΠΟΛΙ
22:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΑΛΑΓΑ - ΑΛΜΕΡΙΑ
22:00 ΝΟVASPORTS 1 ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ: ΣΤΟΟΥΚ-ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜΙΤΣ

Sport24

Christoff
01-03-11, 07:53
Τρίτη,01 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

19:00 EUROSPORT 2 Euro Cup 6η αγων.: Χέμοφαρμ - Γκραν Κανάρια
20:45 EUROSPORT 2 Euro Cup Εστουντιάντες - Γαλατάσαραϊ
21:00 CONN-X SPORT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΕΣΠΑΝΙΟΛ - ΜΑΓΙΟΡΚΑ
21:30 ΣΠΟΡ+ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΕΒΕΡΤΟΝ - ΡΕΝΤΙΝΓΚ
21:30 CONN-X SPORT2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ: ΝΤΟΥΙΤΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΚΟΤΜΠΟΥΣ
21:45 CONN-X SPORT3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ B' ΙΤΑΛΙΑΣ: ΣΙΕΝΑ - ΤΡΙΕΣΤΙΝΑ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΣΕΛΣΙ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
23:00 CONN-X SPORT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΕΒΙΛΗ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ

Christoff
02-03-11, 08:30
Τετάρτη,02 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


18:00 ΕΤ1 ΒΟΛΕΙ ΚΥΠΕΛΛΟ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
18:00 CONN-X SPORT2 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
21:00 CONN-X SPORT1 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΑΕΚ - ΠΑΟΚ
21:30 CONN-X SPORT2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΓΕΡΝ - ΣΑΛΚΕ
21:45 ΣΠΟΡ+ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
23:00 CONN-X SPORT3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

Sport24

Christoff
04-03-11, 10:03
Παρασκευή,04 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


10:00 et1 ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
16:45 et1 ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
19:00 conn-x sport2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ - ΦΣΒ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗ
19:30 novasports 4 Πόλο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ
21:30 conn-x sport1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΚΟΛΩΝΙΑ
21:45 conn-x sport3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΛΕΤΣΕ - ΡΟΜΑ
22:00 novasports 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΒΑ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ: ΝΙΟΥ ΤΖΕΡΣΕΙ - ΤΟΡΟΝΤΟ

Christoff
05-03-11, 11:17
Σάββατο,05 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

10:05 ΕΤ1 ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
14:00 CONN-X SPORT2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΠΟΧΟΥΜ - ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ
14:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ - ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜΙΤΣ
15:00 CONN-X SPORT3 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
15:00 ΕΤ3 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
15:20 ΕΤ1 ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
16:00 CONN-X SPORT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΙΤΑΛΙΑΣ: ΛΙΒΟΡΝΟ - ΒΑΡΕΖΕ
16:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΝΟΒΕΡΟ - ΜΠΑΓΕΡΝ
17:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΝΙΟΥΚΑΣΛ - ΕΒΕΡΤΟΝ
17:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ
17:00 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΚΠΡ - ΛΕΣΤΕΡ
17:15 ΝΕΤ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΞΑΘΝΗ - ΚΕΡΚΥΡΑ
17:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 4 ΒΟΛΕΙ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΛΟΥΞ
19:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΑΓΙΟΡΚΑ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
19:00 ΕΤ1 ΠΟΛΟ Α1: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
19:20 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΚΑΡΝΤΙΦ - ΙΠΣΟΥΙΤΣ
19:30 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΡΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
19:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
19:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΓΟΥΙΓΚΑΝ
21:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΣΑΡΑΓΟΣΑ
21:45 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΜΙΛΑΝ
22:00 NOVASPORTS 3 NBA ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ: ΝΙΟΥ ΤΖΕΡΣΕΙ - ΤΟΡΟΝΤΟ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΟΣΕΡ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
23:00 ΣΚΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ

Sport24

Christoff
06-03-11, 09:47
Κυριακή,06 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:30 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ - ΤΣΕΖΕΝΑ
14:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΝΤΟΥΙΤΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΑΡΜΙΝΙΑ
15:00 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΚΑΒΑΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
15:00 ΝΕΤ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
15:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
15:50 ΕΤ1 ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
16:00 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΝΑΠΟΛΙ - ΜΠΡΕΣΙΑ
16:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΙΝΤΕΡ - ΤΖΕΝΟΑ
16:30 CONN-X SPORT2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ - ΒΕΡΝΤΕΡ
17:15 NOVASPORTS 3 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
17:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΕΛ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
18:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΛΒΣ - ΤΟΤΕΝΑΜ
18:00 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΛΕΒΑΝΤΕ - ΕΣΠΑΝΙΟΛ
18:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΜΒΟΥΡΓΟ - ΜΑΙΝΤΖ
19:30 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΕΚ - ΠΑΟΚ
20:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΣΕΒΙΛΗ
21:45 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΛΑΤΣΙΟ - ΠΑΛΕΡΜΟ
22:00 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΑΣΙΝΓΚ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΑΡΣΕΙΓ - ΛΙΛ

Sport24

Christoff
07-03-11, 00:59
Δευτέρα,07 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

15:00 CONN-X SPORT3 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
17:15 ΣΠΟΡ+ ΒΟΛΕΙ Α1: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Γ)
18:00 ΕΤ3 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΕΘΝΙΚΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ
19:00 NOVASPORTS 4 ΒΟΛΕΙ Α1: ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
20:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΙΤΑΛΙΑΣ: ΒΙΤΣΕΝΖΑ - ΤΟΡΙΝΟ
21:15 CONN-X SPORT 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ
22:00 CONN-X SPORT3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΙΤΑΛΙΑΣ: ΑΤΑΛΑΝΤΑ - ΝΟΒΑΡΑ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ - ΤΣΕΛΣΙ
22:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ - ΣΟΣΙΕΔΑΔ

Sport24

Christoff
08-03-11, 08:27
Τρίτη,08 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


16:45 eurosport ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΠΑΡΙΣΙ-ΝΙΚΑΙΑ
19:00 eurosport 2 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΟΛ ΣΤΑΡ ΓΚΕΙΜ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ (Γ)
21:45 mega ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΑΡΣΕΝΑΛ
21:45 novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΣΑΧΤΑΡ - ΡΟΜΑ

Christoff
09-03-11, 07:58
Τετάρτη,09 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

16:00 EUROSPORT 2 Ποδηλασία TIRRENO-ADRIATICO
16:45 EUROSPORT Ποδηλασία ΠΑΡΙΣΙ-ΝΙΚΑΙΑ, 4η διαδρομή
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΚΑΒΑΛΑ - ΑΡΗΣ
17:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΟΚ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
18:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
18:30 ΣΠΟΡ+ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΑΔΥΣΕΩΝ (Γ)
19:00 ΕΤ1 ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΓΙΟΥΡΟ 2012: ΕΛΛΑΔΑ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ
21:45 ΝΕΤ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΤΟΤΕΝΑΜ - ΜΙΛΑΝ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΣΑΛΚΕ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
22:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΕΒΕΡΤΟΝ - ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ
00:30 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ: ΠΕΝΙΑΡΟΛ - ΛΙΓΚΑ ΝΤΕ ΚΙΤΟ

Sport24

Christoff
10-03-11, 08:08
Πέμπτη,10 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

16:45 ΣΠΟΡ+ ΒΟΛΕΙ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΚΕΡΑΤΕΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Γ)
18:30 ΣΠΟΡ+ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΑΔΥΣΕΩΝ
19:30 ΣΠΟΡ+ ΒΟΛΕΙ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΑΕΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (Γ)
20:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΙΝΤΧΟΦΕΝ - ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ
20:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΠΟΡΤΟ
20:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
20:00 ANT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΜΠΡΑΓΚΑ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
22:05 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΓΙΑΞ - ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ
22:05 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
22:05 ΑΝΤ1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
22:05 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: TBENTE - ZENIT

Sport24

Christoff
11-03-11, 07:51
Παρασκευή,11 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

19:00 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ - ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ
19:00 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΙ Α1: ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 ΣΠΟΡ + ΠΟΛΟ Α1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ (Γ)
21:30 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΚΟΛΩΝΙΑ - ΑΝΟΒΕΡΟ
21:45 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΠΡΕΣΙΑ - ΙΝΤΕΡ
22:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΡΕΝ - ΜΑΡΣΕΙΓ

Sport24

Christoff
11-03-11, 23:33
Σάββατο,12 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:00 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ - ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ
14:45 ΣΠΟΡ+ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ - ΜΠΟΛΤΟΝ
15:00 ΕΤ3 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΟΦΗ
16:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΙΤΑΛΙΑΣ: ΣΙΕΝΑ - ΕΜΠΟΛΙ
16:00 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΙΤΑΛΙΑΣ: ΑΣΚΟΛΙ - ΑΤΑΛΑΝΤΑ
16:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΓΕΡΝ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΟΛ ΣΤΑΡ ΓΚΕΙΜ
17:15 NOVASPORTS 3 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
17:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΞΑΝΘΗ
17:30 ΣΠΟΡ+ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΑΔΥΣΕΩΝ (Γ)
19:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΛΜΕΡΙΑ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
19:00 ΕΤ1 ΠΟΛΟ Α1: Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΧΙΟΣ
19:15 ΝΕΤ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΑΡΣΕΝΑΛ
19:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΒΕΡΝΤΕΡ - ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
19:30 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
20:00 ΣΠΟΡ+ ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΓΙΟΥΡΟ 2012: ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ
21:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ
21:45 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΤΣΕΖΕΝΑ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
23:00 ΣΚΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΑΡΑΓΟΣΑ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ

Sport24

Christoff
13-03-11, 08:24
Κυριακή,13 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:30 conn-x ΤV sport1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΑ: ΜΙΛΑΝ-ΜΠΑΡΙ
15:00 ΣΠΟΡ+ ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (Γ)
15:00 novasports2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΛΛΑΔΑ: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΕΛ
15:30 novasports3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΛΛΑΔΑ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
16:00 conn-x ΤV sport1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΑ: ΡΟΜΑ-ΛΑΤΣΙΟ
16:00 conn-x ΤV sport3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΑ: ΤΖΕΝΟΑ-ΠΑΛΕΡΜΟ
16:30 conn-x ΤV sport2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ: ΜΑΙΝΤΖ-ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
17:00 ΣΠΟΡ+ ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
17:00 ET1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΑ: ALL STAR GAME
17:15 novasports2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΛΛΑΔΑ: ΑΕΚ-ΚΑΒΑΛΑ
17:15 novasports3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΛΛΑΔΑ: ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΡΗΣ
18:00 conn-x ΤV sport3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΣΠΑΝΙΑ: ΕΣΠΑΝΙΟΛ-ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ
18:30 conn-x ΤV sport2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ: ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ-ΣΤΟΥΓΚΑΡΔΗ
18:45 ΣΠΟΡ+ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΓΓΛΙΑ (ΚΥΠ.): ΜΑΝ. ΣΙΤΙ-ΡΕΝΤΙΝΓΚ
19:30 novasports1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΛΛΑΔΑ: ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
20:00 conn-x ΤV sport1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΣΠΑΝΙΑ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ-ΧΙΧΟΝ
21:45 conn-x ΤV sport3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΑ: ΠΑΡΜΑ-ΝΑΠΟΛΙ
22:00 conn-x ΤV sport2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΣΠΑΝΙΑ: ΣΕΒΙΛΛΗ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
22:00 novasports1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΑΛΛΙΑ: ΠΑΡΙ ΣΖ-ΜΟΝΠΕΛΙΕ

Sport24

Christoff
14-03-11, 08:19
Δευτέρα,14 Μάρτιος 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

18:00 ΕΤ3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΛΛΑΔΑ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
19:00 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΛΛΑΔΑ: ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
21:15 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ(2): ΓΚΡΟΪΤΕΡ ΦΙΡΤ - ΧΕΡΤΑ
21:45 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΑ(2): ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ - ΠΑΝΤΟΒΑ
22:00 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΣΠΑΝΙΑ: ΧΕΤΑΦΕ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ

Sport24

Christoff
15-03-11, 07:25
Τρίτη,15 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


16:15 EUROSPORT 2 Ποδηλασία TIRRENO-ADRIATICO
16:30 NOVASPORTS 3 NBA LA Lakers - Orlando Magic
17:30 EUROSPORT 2 Champions League ΑΣΙΑΣ Ομιλοι: Al Gharafa - Al Hillal
20:00 EUROSPORT Τένις ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA,Φάση των 16, 'Indian Wells
20:00 NOVASPORTS 4 Τένις ATP MASTERS 1000',BNP Paribas open, 4η μέρα
21:45 NOVASPORTS 1 Champions League ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. - ΜΑΡΣΕΪΓ
21:45 MEGA Champions League ΜΠΑΓΕΡΝ - ΙΝΤΕΡ
23:45 NOVASPORTS 1 Τένις ATP MASTERS 1000',BNP Paribas open, 4η μέρα

sport-fm.gr

Christoff
16-03-11, 07:55
Τετάρτη,16 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

18:00 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΚΥΠΕΛΛΟ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
21:00 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΚΥΠΕΛΛΟ: ΠΑΟΚ - ΑΕΚ
21:45 ΝΕΤ CHAMPIOSN LEAGUE: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΛION
21:45 novasports1 CHAMPIOSN LEAGUE: ΤΣΕΛΣΙ - ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ

Sport24

Christoff
17-03-11, 07:49
Πέμπτη,17 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:00 EUROSPORT 2 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ, Ημιτελικά γυναικών, Αττάλεια
17:00 EUROSPORT 2 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ, Ημιτελικά γυναικών, Αττάλεια
20:00 NOVASPORTS 1 UEFA Europa League ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ - ΑΓΙΑΞ
20:00 NOVASPORTS 2 UEFA Europa League ΑΓΩΝΕΣ ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ!
20:00 NOVASPORTS 3 UEFA Europa League ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ - ΜΠΕΝΦΙΚΑ
20:00 NOVASPORTS 4 UEFA Europa League ΖΕΝΙΤ - ΤΒΕΝΤΕ
20:00 EUROSPORT Τένις ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA, Προημιτελικά, 'Indian Wells'
20:00 ANΤ-1 UEFA Europa League ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ-ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ
22:00 NOVASPORTS 4 Τένις Τένις, 'ATP MASTERS 1000', BNP Paribas open, Α' Προημιτελικός
22:05 NOVASPORTS 6 UEFA Europa League ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ - ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
22:05 NOVASPORTS 3 UEFA Europa League ΠΟΡΤΟ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
22:05 NOVASPORTS 1 UEFA Europa League ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
22:05 ANΤ-1 UEFA Europa League ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ-ΜΠΡΑΓΚΑ

Sport-fm.gr

Christoff
18-03-11, 07:32
Παρασκευή,18 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


13:00 NOVASPORTS 1 Κλήρωση Champions League Κλήρωση προημιτελικής φάσης
14:00 NOVASPORTS 1 Κλήρωση Europa League Κλήρωση, Νιόν
14:00 EUROSPORT Κλήρωση Europa League Κλήρωση προημιτελικής φάσης
19:00 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΝΤΟΥΙΤΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ
20:00 NOVASPORTS 3 Α1 Μπάσκετ ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
20:00 NOVASPORTS 4 ΤΕΝΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ BNP (Γ΄ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)
21:30 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ - ΚΑΙΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ
21:45 CONN-X SPORT2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΙΤΑΛΙΑΣ: ΣΑΣΟΥΟΛΟ - ΜΟΝΤΕΝΑ
00:05 NOVASPORTS 1 ΤΕΝΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ BNP (Δ΄ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)

Christoff
18-03-11, 23:03
Σάββατο,19 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

01:30 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ NBA: ΜΑΙΑΜΙ - ΝΤΕΝΒΕΡ
14:00 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΚΙΛΜΑΡΝΟΚ - ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ
14:00 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΟΜΠΕΡΧΑΟΥΖΕΝ
14:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΟΤΕΝΑΜ - ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
15:00 ΕΤ3 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ
15:00 ΣΠΟΡ+ ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1: ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΕΚ
16:00 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β΄ΙΤΑΛΙΑΣ: ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ - ΝΟΒΑΡΑ
16:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΕΚ - ΚΑΒΑΛΑ
16:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β΄ΙΤΑΛΙΑΣ: ΠΕΣΚΑΡΑ - ΠΑΝΤΟΒΑ
16:30 NOVASPORTS 7 ΡΑΓΚΜΠΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ: ΣΚΩΤΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ
16:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ - ΜΠΑΓΕΡΝ
17:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜΙΤΣ - ΑΡΣΕΝΑΛ
17:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΜΠΟΛΤΟΝ
17:00 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΣΟΥΟΝΣΙ - ΝΟΤΙΓΧΑΜ
17:00 ET1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΠΑΟΚ
18:00 NOVASPORTS 4 ΒΟΛΕΙ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΚΑΠ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΙΡΝΤΙΝΓΚΕΝ (Γ)
19:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΑΓΙΟΡΚΑ - ΣΑΡΑΓΟΣΑ
19:00 ΝΕΤ ΒΟΛΕΙ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 7 ΡΑΓΚΜΠΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ: ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΑΓΓΛΙΑ
19:00 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΛΑΤΣΙΟ - ΤΣΕΖΕΝΑ
19:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΜΑΙΝΤΖ
19:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΕΒΕΡΤΟΝ - ΦΟΥΛΑΜ
20:00 NOVASPORTS 4 ΤΕΝΙΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ BNP: (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ Α'&Β')
21:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΧΕΤΑΦΕ
21:45 NOVASPORTS 7 ΡΑΓΚΜΠΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ: ΓΑΛΛΙΑ - ΟΥΑΛΙΑ
21:45 CONN-SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΠΑΛΕΡΜΟ - ΜΙΛΑΝ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΛΙΟΝ - ΡΕΝ
23:00 ΣΚΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

Sport24

Christoff
20-03-11, 09:09
Κυριακή,20 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:00 ΣΠΟΡ + ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
13:30 conn-x sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΡΟΜΑ
14:30 conn-x sport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΟΥΕ - ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ
15:30 novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
16:00 conn-x sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΙΝΤΕΡ - ΛΕΤΣΕ
16:00 conn-x sport 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΜΠΡΕΣΙΑ
16:30 conn-x sport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΣΑΛΚΕ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
18:00 conn-x sport 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΑΛΑΓΑ - ΕΣΠΑΝΙΟΛ
18:00 novasports 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΣΕΛΣΙ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
19:00 novasports 4 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΚΑΒΑΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
19:00 novasports 7 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΕΛ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
19:00 ΕΤ1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
19:00 ΝΕΤ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ
19:00 novasports 3 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΟΚ
19:00 novasports highlights ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΡΗΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
19:00 novasports 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
20:00 conn-x sport 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
20:00 novasports 6 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Β' ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
20:30 conn-x sport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ - ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
21:45 conn-x sport 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΝΑΠΟΛΙ - ΚΑΛΙΑΡΙ
22:00 novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΑΡΣΕΙΓ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
22:00 novasports 4 ΤΕΝΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ bnp (ΤΕΛΙΚΟΣ)
22:00 conn-x sport 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΣΕΒΙΛΗ
sport24

Christoff
21-03-11, 08:08
Δευτέρα,21 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

15:00 CONN-X SPORT 1 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
17:15 ΣΠΟΡ+ ΒΟΛΕΙ Α1: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΕΚ (Γ)
18:00 ΕΤ 3 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΙΩΝΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
21:15 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΠΟΧΟΥΜ - ΚΟΤΜΠΟΥΣ
21:45 CONN-X SPORT 3ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΙΤΑΛΙΑΣ: ΕΜΠΟΛΙ - ΡΕΤΖΙΝΑ

Sport24

Christoff
22-03-11, 07:41
Τρίτη,22 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


20:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΣΙΕΝΑ
21:30 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ - ΜΑΚΑΜΠΙ
21:45 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
21:45 NOVASPORTS 4 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ


Sport24

Christoff
23-03-11, 07:46
Τετάρτη,23 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ



16:00 EUROSPORT CHAMPIONS LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προημιτελ: Ντούισμπουργκ - Εβερτον
18:00 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΙ Α1: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
18:30 ΕΤ3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΜ: ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
19:00 EUROSPORT 2 Euro Cup Προημιτ.: Τσεντεβίτα-Εστουντιάντες
20:00 EUROSPORT Ποδηλασία 1η διαδρομή, Ολλανδία
21:00 EUROSPORT 2 Euro Cup Προημιτελ.: Καζέρτα - Ούνιξ Καζάν

Christoff
23-03-11, 21:42
Πέμπτη,24 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


02:50 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ: ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ - ΚΛΑΜΠ ΑΜΕΡΙΚΑ
19:00 ΝΕΤ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
21:30 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ - ΜΑΚΑΜΠΙ
21:45 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΣΙΕΝΑ
21:45 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
22:15 NOVASPORTS 4 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ


Sport24

Christoff
24-03-11, 23:57
Παρασκευή,25 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

03:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ NBA: ΓΙΟΥΤΑ - ΟΡΛΕΑΝΣ
03:15 CONN-X SPORT 3 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1: 1Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΩΝ ΜΕΛΒΟΥΡΝΗΣ
07:15 CONN-X SPORT 3 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1: 2Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΩΝ ΜΕΛΒΟΥΡΝΗΣ
10:00 ΣΠΟΡ+ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
17:30 NOVASPORTS 1 GT1: ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΑΜΠΟΥ ΝΤΑΜΠΙ
19:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β΄ΙΤΑΛΙΑΣ: ΑΣΚΟΛΙ - ΤΟΡΙΝΟ
21:45 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β΄ΙΤΑΛΙΑΣ: ΠΑΝΤΟΒΑ - ΑΤΑΛΑΝΤΑ

Sport24

Christoff
26-03-11, 00:47
Σάββατο,26 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


04:45 CONN-X SPORT 3 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1: 3Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΩΝ ΜΕΛΒΟΥΡΝΗΣ
07:30 CONN-X SPORT 3 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1: ΕΠΙΣΗΜΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΜΕΛΒΟΥΡΝΗΣ
11:00 NOVASPORTS 1 GT1: ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΑΜΠΟΥ ΝΤΑΜΠΙ
15:00 ΣΠΟΡ+ ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1: ΧΑΝΘ - ΠΑΟΚ
15:00 ET3 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΟΦΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
16:00 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β΄ΙΤΑΛΙΑΣ: ΓΚΡΟΣΕΤΟ - ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ
16:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β΄ΙΤΑΛΙΑΣ: MONTENA - ΠΕΣΚΑΡΑ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΚΟΛΟΣΣΟΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
17:30 NOVASPORTS 1 GT1: ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΜΠΟΥ ΝΤΑΜΠΙ
19:00 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΙ Α1: ΠΑΟΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ
21:30 MEGA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΓΙΟΥΡΟ 2012: ΜΑΛΤΑ - ΕΛΛΑΔΑ
21:45 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β΄ΙΤΑΛΙΑΣ: ΡΕΤΖΙΝΑ - ΛΙΒΟΡΝΟ
22:00 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΗΠΑ: ΣΙΚΑΓΟ - ΚΑΝΣΑΣ

Sport24

Christoff
26-03-11, 23:28
Κυριακή,27 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

04:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΒΑ: ΓΙΟΥΤΑ - ΝΤΑΛΑΣ
06:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΗΠΑ: ΣΙΒΑΣ - ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ
08:00 ALPHA ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1: ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΕΛΒΟΥΡΝΗΣ
08:30 CONN-X SPORT 3 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1: ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΕΛΒΟΥΡΝΗΣ
16:00 CONN-X SPORT 1 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
18:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΟΚ - ΜΑΡΟΥΣΙ


Sport24

Christoff
28-03-11, 08:15
Δευτέρα,28 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

17:15 ΣΠΟΡ+ ΒΟΛΕΙ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ (Γ)
18:00 ΕΤ3 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΒΕΡΟΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ
18:00 NOVASPORTS 1 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ SONY ERICSSON
19:00 CONN-X SPORT 1 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ

Sport24

Christoff
29-03-11, 07:46
Τρίτη,29 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

18:00 NOVASPORTS 1 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ SONY ERICSSON
21:00 NOVASPORTS 4 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΣΙΕΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
21:30 MEGA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: ΕΛΛΑΔΑ - ΠΟΛΩΝΙΑ
21:45 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21:45 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
22:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: ΓΑΛΛΙΑ - ΚΡΟΑΤΙΑ
22:30 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΑΚΑΜΠΙ - ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ

Sport24

Christoff
30-03-11, 08:23
Τετάρτη,30 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

19:15 EUROSPORT 2 Euro Cup Προημιτελικά:Ούνιξ Καζάν - Καζέρτα
20:00 EUROSPORT Τένις ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA, Προημιτελικά, Μαϊάμι
21:15 EUROSPORT 2 Euro Cup Προημιτελικά:Μπενετόν - Γκέτινγκεν
22:00 NOVASPORTS 1 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ SONY ERICSSON

Christoff
31-03-11, 07:33
Πέμπτη,31 Μαρτίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


21:45 NOVASPORTS 7 Euroleague ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:45 NOVASPORTS 4 Euroleague ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21:45 NOVASPORTS 3 Euroleague ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ - CAJA LABORAL
22:00 ET-1 Euroleague SIENA – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Christoff
01-04-11, 08:14
Παρασκευή,01 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:00 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ - ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ
20:00 NOVASPORTS 4 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ SONY ERICSSON
21:30 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ - ΣΑΛΚΕ
21:45 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΙΤΑΛΙΑΣ: ΤΟΡΙΝΟ - ΓΚΡΟΣΕΤΟ

Sport24

Christoff
01-04-11, 23:37
Σάββατο,02 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

02:00 NOVASPORTS 1 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ SONY ERICSSON
02:30 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΗΠΑ: ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ ΚΡΙΟΥ - ΝΤΑΛΑΣ
14:00 CONN-SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ - ΝΤΟΥΙΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
14:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΛΟ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Γ)
14:45 ΣΚΑΙ MOTΟ GP: ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ
14:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
14:45 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΛΙΝΤΣ - ΝΟΤΙΓΧΑΜ ΦΟΡΕΣΤ
16:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β΄ΙΤΑΛΙΑΣ: ΛΙΒΟΡΝΟ - ΜΟΝΤΕΝΑ
16:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΑΝΟΒΕΡΟ
17:00 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜΙΤΣ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
17:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΙΓΚΑΝ - ΤΟΤΕΝΑΜ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΡΗΣ
17:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΛΟ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
17:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΣΤΟΟΥΚ - ΤΣΕΛΣΙ
17:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ
18:00 ΣΠΟΡ+ ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1: ΔΙΟΜΗΔΗΣ - ΔΟΥΚΑΣ
19:00 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ITAΛΙΑΣ: ΜΠΡΕΣΙΑ - ΜΠΟΛΟΝΙΑ
19:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΟΚ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
19:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ:
19:00 ΕΤ1 ΠΟΛΟ Α1: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
19:00 NOVASPORTS 4 ΒΟΛΕΙ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
19:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΧΟΦΕΝΧΑΙΜ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ
19:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ
21:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ:Χετάφε-Βαλένθια
21:45 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΙΛΑΝ - ΙΝΤΕΡ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΤΟΥΛΟΥΖ - ΜΟΝΠΕΛΙΕ
23:00 ΣΚΑΪ Ισπανικό Πρωτάθλημα Βιγιαρεάλ - Μπαρτσελόνα

Sport24

Christoff
04-04-11, 07:43
Δευτέρα,04 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

18:00 ET-3 Football League ΤΡΙΚΑΛΑ- ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
19:00 conn-X TV Sports Football League Εθνικός-Εθνικός Αστέρας
21:15 conn-X TV sports 2 B' κατηγορία Γερμανίας ΦΣΒ Φρανκφούρτη-Μπόχουμ
21:45 conn-x TV Sports 3 Δεύτερη κατηγορία Ιταλίας Φροζινόνε-Σιένα
22:00 conn-X TV Sports Ισπανικό Πρωτάθλημα Αλμερία-Αθλέτικ Μπιλμπάο
21:45 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΚΠΡ - ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ

Christoff
05-04-11, 07:27
Τρίτη,05 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΙΝΤΕΡ - ΣΑΛΚΕ
21:45 MEGA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΤΟΤΕΝΑΜ

Sport24

Christoff
06-04-11, 08:04
Τετάρτη,06 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 ET-1 Α1 Μπάσκετ ΠΑΟ – ΑΕΚ
18:30 EUROSPORT 2 Champions League ΑΣΙΑΣ Ομιλοι, 3η αγ: Al Rayyan - Zobahan
18:00 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΙ Α1: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΟΚ
19:45 ΕΤ1 ΠΟΛΟ Α1: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
20:00 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΙ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΣΑΧΤΑΡ
21:45 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΤΣΕΛΣΙ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ

Christoff
07-04-11, 07:34
Πέμπτη,07 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


21:45 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
22:05 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΠΟΡΤΟ - ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ
22:05 ANT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΑΙΝΤΧΟΦΕΝ
22:05 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ - ΜΠΡΑΓΚΑ
22:05 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΤΒΕΝΤΕ

Sport24

Christoff
08-04-11, 07:34
Παρασκευή,08 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


08:45 CONN-X SPORT 3 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1: ΜΑΛΑΙΣΙΑ, ΔΟΚΙΜΕΣ
15:00 ΕΤ1 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
19:00 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ
20:00 ΣΠΟΡ+ ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
21:30 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΙΝΤΡΑΧΤ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ
21:45 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΙΤΑΛΙΑΣ: ΕΜΠΟΛΙ - ΝΟΒΑΡΑ

Sport24

Christoff
09-04-11, 08:48
Σάββατο,09 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


07:45 CONN-X SPORT 3 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1: ΜΑΛΑΙΣΙΑ, ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ
10:45 CONN-X SPORT 3 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1: ΜΑΛΑΙΣΙΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ
14:00 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΟΝΑΧΟ 1860 - ΚΟΤΜΠΟΥΣ
14:30 ΕΤ1 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
14:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΛΒΣ - ΕΒΕΡΤΟΝ
15:00 ΕΤ3 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
16:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΙΤΑΛΙΑΣ: ΣΙΕΝΑ - ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ
16:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΜΒΟΥΡΓΟ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
16:30 ΕΤ1 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
17:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΣΕΛΣΙ - ΓΟΥΙΓΚΑΝ
17:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΟΤΕΝΑΜ - ΣΤΟΟΥΚ
17:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΦΟΥΛΑΜ
19:00 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΙΝΤΕΡ - ΚΙΕΒΟ
19:00 ΕΤ1 ΠΟΛΟ Α1: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΧΙΟΣ
19:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ - ΚΑΙΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ
21:45 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ITAΛΙΑΣ: ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ - ΡΟΜΑ

sport24

Christoff
10-04-11, 16:27
Κυριακή,10 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ - ΑΡΣΕΝΑΛ
16:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΠΟΛΟΝΙΑ - ΝΑΠΟΛΙ
16:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ - ΚΟΛΟΝΙΑ
16:45 ΕΤ1 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
17:00 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ
18:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ
19:00 NOVASPORTS HIGLIGHTS ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 4 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
19:00 NOVASPORTS 3 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΚΑΒΑΛΑ - ΞΑΝΘΗ
19:00 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΟΚ
19:00 NOVASPORTS 7 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
21:45 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΜΙΛΑΝ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΛΥΟΝ - ΛΑΝΣ


Sport24

Christoff
11-04-11, 07:47
Δευτέρα,11 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

17:15 ΣΠΟΡ+ ΒΟΛΕΪ - Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
18:00 ΕΤ3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - FOOTBALL LEAGUE: ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ
18:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - FOOTBALL LEAGUE: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
21:15 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΠΟΧΟΥΜ - ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
21:45 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Β' ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΟΝΤΕΝΑ - ΑΤΑΛΑΝΤΑ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - PREMIER LEAGUE: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
22:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - LA LIGA: ΣΑΡΑΓΟΣΑ - ΧΕΤΑΦΕ

Sport24

Christoff
12-04-11, 07:22
Τρίτη,12 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

11:30 NOVASPORTS 1 Τένις Μόντε Κάρλο, 2η μέρα
14:00 NOVASPORTS 1 Τένις Μόντε Κάρλο, 2η μέρα
16:00 EUROSPORT Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναίκες, κατηγορία 53κ./Ρωσία
17:00 NOVASPORTS 1 Τένις Μόντε Κάρλο, 2η μέρα
19:00 EUROSPORT Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρες, κατηγορία 62κ./Ρωσία
21:45 MEGA Champions League ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.- ΤΣΕΛΣΙ
21:45 NOVASPORTS 1 Champions League ΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

Sport-fm.gr

Christoff
13-04-11, 07:41
Τετάρτη,13 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

17:00 novasports3 Α1 (μπάσκετ) | ΑΡΗΣ vs. ΑΕΚ
17:00 ΕΤ1 Α1 (μπάσκετ) | ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ vs. ΙΚΑΡΟΣ
21:45 novasports1 CHAMPIONS LEAGUE | ΣΑΛΚΕ vs. ΙΝΤΕΡ
21:45 ΝΕΤ CHAMPIONS LEAGUE | ΤΟΤΕΝΑΜ vs. ΡΕΑΛ

Sport24

Christoff
14-04-11, 08:17
Πέμπτη,14 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

11:30 NOVASPORTS 1 Τένις 'ATP MASTERS 1000' , Μόντε Κάρλο, 4η μέρα
16:00 EUROSPORT Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναίκες, κατηγορία 63κ./Ρωσία
17:00 NOVASPORTS 1 Τένις 'ATP MASTERS 1000', Μόντε Κάρλο, 4η μέρα
19:00 EUROSPORT Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρες, κατηγορία 77κ./Ρωσία
19:00 Sport+ Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ΤΕΛΙΚΟΣ 77 KG ΑΝΔΡΩΝ
20:00 novasports1 EUROPA LEAGUE ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ vs. ΠΟΡΤΟ
20:10 EUROSPORT Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρες, κατηγορία 77κ./Ρωσία
21:30 EUROSPORT 2 Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ 1/4 Τελικοί-3ος αγώνας
22:05 novasports1 EUROPA LEAGUE ΤΒΕΝΤΕ vs. ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
22:05 novasports2 EUROPA LEAGUE ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ vs. ΜΠΕΝΦΙΚΑ
22:05 ANT1 EUROPA LEAGUE ΜΠΡΑΓΚΑ vs. ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ

Christoff
15-04-11, 07:43
Παρασκευή,15 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

08:45 CONN-X SPORT 3 FORMULA 1 - GP ΚΙΝΑΣ: ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ (2)
11:30 NOVASPORTS 1 ΤΕΝΙΣ - MASTERS ΜΟΝΤΕ ΚΑΡΛΟ: ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
14:00 NOVASPORTS 1 ΤΕΝΙΣ - MASTERS ΜΟΝΤΕ ΚΑΡΛΟ: ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
16:00 EUROSPORT ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ - ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΤΕΛΙΚΟΣ 69Κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
17:00 NOVASPORTS 1 ΤΕΝΙΣ - MASTERS ΜΟΝΤΕ ΚΑΡΛΟ: ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
19:00 ΣΠΟΡ+ ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ - ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΤΕΛΙΚΟΣ 85Κ. ΑΝΔΡΩΝ
19:00 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ - ΜΠΟΧΟΥΜ
19:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Β' ΙΤΑΛΙΑΣ: ΛΙΒΟΡΝΟ - ΚΡΟΤΟΝΕ
19:00 EUROSPORT ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ - ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΤΕΛΙΚΟΣ 85Κ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ: ΜΑΪΝΤΖ - ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
21:45 BETORIUM.GR Τσάμπιονσιπ Αγγλίας: Νόριτς – Νότιγχαμ Φόρεστ

Sport24

Christoff
15-04-11, 23:32
Σάββατο,16 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

02:10 novasports2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: ΓΟΔΟΪ ΚΡΟΥΖ - ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖ.
14:00 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ: ΧΕΡΤΑ - ΟΣΝΑΜΠΡΙΚ
15:00 ΕΤ3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ FOOTBALL LEAGUE: ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
16:30 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ: ΑΜΒΟΥΡΓΟ - ΑΝΝΟΒΕΡΟ
17:00 novasports2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΓΓΛΙΑ: ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
17:00 novasports1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΓΓΛΙΑ: ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ - ΤΣΕΛΣΙ
17:00 BETORIUM.GR Τσάμπιονσιπ Αγγλίας: Ρέντινγκ – Λέστερ
19:00 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΣΠΑΝΙΑ: ΧΕΤΑΦΕ - ΣΕΒΙΛΛΗ
19:00 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΑ: ΡΟΜΑ - ΠΑΛΕΡΜΟ
19:00 EUROSPORT2 ΜΠΑΣΚΕΤ EUROCUP: ΟΥΝΙΚΣ ΚΑΖΑΝ - ΤΣΕΝΤΕΒΙΤΑ
19:15 ΝΕΤ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΓΓΛΙΑ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
19:30 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ: ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ - ΣΑΛΚΕ
21:00 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΣΠΑΝΙΑ: ΑΛΜΕΡΙΑ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
21:45 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΑ: ΠΑΡΜΑ - ΙΝΤΕΡ
21:45 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΑ: ΜΙΛΑΝ - ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ
21:45 EUROSPORT2 ΜΠΑΣΚΕΤ EUROCUP: ΜΠΕΝΕΤΟΝ - ΣΕΒΙΛΛΗ
21:45 ΝΕΤ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΑ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
22:00 novasports1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΑΛΛΙΑ: ΛΙΛ - ΜΠΟΡΝΤΟ
23:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΣΠΑΝΙΑ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

Sport24

Christoff
17-04-11, 08:18
Κυριακή,17 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


10:00 ALPHA FORMULA 1 | ΣΑΓΚΑΗ
13:30 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΑ: ΑΣΚΟΛΙ - ΠΕΣΚΑΡΑ
14:30 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ: ΑΑΧΕΝ - ΑΟΥΕ
16:00 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΑ: ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
16:30 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ: ΜΠΑΓΕΡΝ - ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
18:00 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΣΠΑΝΙΑ: ΛΕΒΑΝΤΕ - ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ
18:00 σπορ+ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΓΓΛΙΑ: ΜΠΟΛΤΟΝ - ΣΤΟΟΥΚ
18:30 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ: ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ
19:00 EUROSPORT2 MΠΑΣΚΕΤ EUROCUP: MIKΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ FINAL 4
19:00 novasports1 Superleague: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
19:00 novasports4 Superleague: ΠΑΟΚ - ΚΕΡΚΥΡΑ
19:00 novasports3 Superleague: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
19:00 ΝΕΤ Superleague: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑ
19:00 novasports5 Superleague: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΚΑΒΑΛΑ
19:00 novasports6 Superleague: ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ
19:00 ΕΤ3 Superleague: ΞΑΝΘΗ - ΑΡΗΣ
19:00 novasports7 Superleague: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
20:00 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΣΠΑΝΙΑ: ΟΣΑΣΟΥΝΑ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ
21:45 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΑ: ΝΑΠΟΛΙ - ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ
21:45 EUROSPORT2 MΠΑΣΚΕΤ EUROCUP: ΤΕΛΙΚΟΣ FINAL 4
22:00 novasports1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΑΛΛΙΑ: ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ - ΛΙΟΝ
22:00 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΣΠΑΝΙΑ: ΕΣΠΑΝΙΟΛ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
22:10 novasports3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ - ΤΙΓΚΡΕ
23:00 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΗΠΑ: ΣΙΚΑΓΟ - ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ

Sport24

Christoff
18-04-11, 08:05
Μεγάλη Δευτέρα,18 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

16:00 conn-X TV Sports Football League Παναιτωλικός-Ιωνικός
18:00 ET-3 Football League ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
21:15 Conn-x TV SportΠΟΔ ΟΣΦΑΙΡΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ: ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ - ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ
21:45 BETORIUM.GR Τσάμπιονσιπ Αγγλίας: ΚΠΡ – Ντέρμπι Κάουντι
22:00 Conn-x TV Sport ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΣΠΑΝΙΑ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΣΑΡΑΓΟΣΑ

Christoff
19-04-11, 08:00
Μεγάλη Τρίτη,19 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:00 NOVASPORTS 4 Πόλο Α1: Ολυμπιακός - Εθνικός (Γ)
21:30 CONN-X SPORT 2 Κύπελλο Γαλλίας ημιτελικός: Νις - Λιλ
21:45 NOVASPORTS 2 Αγγλία: Νιούκασλ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
21:45 NOVASPORTS 1 Κύπελλο Ιταλίας ημιτελικός: Ρόμα - Ίντερ
21:45 BETORIUM.GR Σκωτία: Νταντί Γιουνάιτεντ - Ρέιντζερς

Sport24

Christoff
20-04-11, 07:53
Μεγάλη Τετάρτη,20 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 NOVASPORTS 4 Μπάσκετ Α1: ΑΕΚ - Πανιώνιος
17:00ΕΤ1Μπάσκετ Α1: Κολοσσός Ρόδου - Ηλυσιακός
17:00 NOVASPORTS 3 Μπάσκετ Α1: Άρης - Ίκαρος Καλλιθέας
21:45 NOVASPORTS 3 Αγγλία: Τότεναμ - Άρσεναλ
21:45 CONN-X SPORT1 Κύπελλο Γαλλίας ημιτελικός: Ανζέ - Παρί Σεν Ζερμέν
21:45 NOVASPORTS 4 Αγγλία: Τσέλσι - Μπέρμιγχαμ
21:45 NOVASPORTS 2 Κύπελλο Ιταλίας ημιτελικός: Μίλαν - Παλέρμο
22:30 NOVASPORTS 1 Κύπελλο Ισπανίας Τελικός: Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης

Sport24

Christoff
21-04-11, 08:06
Μεγάλη Πέμπτη,21 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

19:00 conn-x sport 2 Β' Γερμανίας: Πάντερμπορν - Μπόχουμ
21:30 conn-x sport 1 Γερμανία: Φράιμπουργκ - Αννόβερο
21:45 conn-x sport 2 Β' Ιταλίας: Πάντοβα - Βιτσένζα
22:00 conn-x sport 3 Κύπελλο Βραζιλίας: Παλμέιρας - Σάντο Αντρέ

Christoff
22-04-11, 07:52
Παρασκευή,22 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


09:45 BETORIUM.GR Τσάμπιονσιπ: Λιντς – Ρέντινγκ

20:00 CONN-X SPORT 2 Β' Ιταλίας: Μόντενα - Τορίνο

Sport24

Christoff
23-04-11, 08:59
Μεγάλο Σάββατο,23 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


13:30 CONN-X SPORT 1 Ιταλία: Ρόμα - Κιέβο
14:00 CONN-X SPORT 2 Β' Γερμανίας: Μόναχο 1860 - Γκρόιτερ Φιρτ
14:45 BETORIUM.GR Τσάμπιονσιπ: Κάρντιφ – ΚΠΡ
14:45 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Έβερτον
16:00 CONN-X SPORT 1 Ιταλία: Ίντερ - Λάτσιο
16:00 CONN-X SPORT 3 Ιταλία: Παλέρμο - Νάπολι
16:30 CONN-X SPORT 2 Γερμανία: Αϊντραχτ - Μπάγερν
17:00 NOVASPORTS 2 Αγγλία: Λίβερπουλ - Μπέρμιγχαμ
17:00 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Τότεναμ - Γουεστ Μπρομ
19:00 CONN-X SPORT 1 Ισπανία: Βαλένθια - Ρεάλ Μαδρίτης
19:30 CONN-X SPORT 2 Γερμανία: Γκλάντμπαχ - Ντόρτμουντ
19:30 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Τσέλσι - Γουέστ Χαμ
20:00 CONN-X SPORT 3 Ιταλία: Μπρέσια - Μίλαν
21:00 CONN-X SPORT 1 Ισπανία: Μπαρτσελόνα - Οσασούνα
21:30 NOVASPORTS 3 NBA: Ιντιάνα - Σικάγο
22:00 CONN-X SPORT 3 Ιταλία: Γιουβέντους - Κατάνια
23:00 ΣΚΑΙ Ισπανία: Αθλέτικ Μπιλμπάο - Ρεάλ Σοσιεδάδ

Sport24

Christoff
23-04-11, 18:43
Κυριακή,24 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:45 BETORIUM.GR Σκωτία: Ρέιντζερς – Σέλτικ
18:00 CONN-X SPORT 3 Ισπανία: Σπόρτινγκ Χιχόν - Εσπανιόλ
18:00 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Μπόλτον - Άρσεναλ
20:00 CONN-X SPORT 1 Ισπανία: Ατλέτικο Μαδρίτης - Λεβάντε
22:00 NOVASPORTS 1 Γαλλία: Λοριάντ - Λιλ
22:00 CONN-X SPORT 2 Ισπανία: Σεβίλλη - Βιγιαρεάλ

Sport24

Christoff
25-04-11, 07:22
Δευτέρα 25Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:30 EUROSPORT Ποδηλασία ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ
21:15 conn-X TV sports 2 B' κατηγορία Γερμανίας Ντούιμσπουργκ-Χέρτα Βερολίνου
22:00 conn-X TV Sports Ισπανικό Πρωτάθλημα Σαραγόσα-Αλμερία
22:00 NOVASPORTS 1 Αγγλικό Πρωτάθλημα ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ

sport-fm.gr

Christoff
26-04-11, 07:34
Τρίτη,26 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


21:45 MEGA Τσάμπιονς Λιγκ: Σάλκε - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

21:45 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Στόουκ - Γουλβς

Sport24

Christoff
27-04-11, 07:57
Τετάρτη,27 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


12:30 ΕΤ1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Καλλιτεχνικού Πατινάζ
19:00 NOVASPORTS 3 Βόλει 1ος τελικός: Ηρακλής - Ολυμπιακός
20:00 NOVASPORTS 4 Γαλλικό Πρωτάθλημα ΜΑΡΣΕΪΓ - ΝΙΣ
21:30 Sport+ Πόλο ΣΑΒΟΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (ΤΕΛΙΚΟΣ)
21:45 ΝΕΤ Τσάμπιονς Λιγκ: Ρεάλ Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα
22:00 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Φούλαμ - Μπόλτον

Christoff
28-04-11, 07:31
Πέμπτη,28 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:00 ET-1 Καλλιτεχνικό Πατινάζ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ
14:30 EUROSPORT Ποδηλασία ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ
18:10 EUROSPORT Καλλιτεχνικό Πατινάζ Ελεύθερο πρόγραμμα ζευγαριών, Μόσχα
21:30 EUROSPORT 2 Βόλεϊ: Ιταλικό πρωτάθλημα 1/2 Τελικοί-2ος αγώνας
22:05 ANΤ-1 Europa League ΠΟΡΤΟ-ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
22:05 NOVASPORTS 1 Europa League ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΜΠΡΑΓΚΑ


Sport-fm.gr

Christoff
29-04-11, 07:22
Παρασκευή,29 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:30 ΕΤ1 Καλλιτεχνικό Πατινάζ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα γυναικών
13:00 novasports 2 ΚΛΗΡΩΣΗ ΑΓΩΝΩΝ play off
14:30 eurosport Ποδηλασία ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ
18:00 novasports 3 Βόλει Α1 - 2ος τελικός: Ηρακλής - Ολυμπιακός
19:00 conn-x sport 2 Β' Γερμανίας: Χέρτα Βερολίνου - Μόναχο 1860
21:30 conn-x sport 1 Γερμανία: Βέρντερ - Βόλφσμπουργκ
21:45 conn-x sport 3 Β' Ιταλίας: Λιβόρνο - Αταλάντα

Christoff
30-04-11, 08:15
Σάββατο,30 Απριλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:00 CONN-X SPORT 2Β' Γερμανία: Ινγκολσταντ - Άουε
15:00 ΕΤ1Χάντμπολ πλει οφ: ΑΕΚ - Δούκας
15:45 ΣΚΑΙ MotoGP: Δοκιμαστικά Πορτογαλίας
16:00 CONN-X SPORT 3 Β' Ιταλίας: Γκροσέτο - Τριεστίνα
16:30 CONN-X SPORT 1 Γερμανία: Κολονία - Λεβερκούζεν
16:30 CONN-X SPORT 2 Γερμανία: Ντόρτμουντ - Νυρεμβέργη
17:00 NOVASPORTS 3 Μπάσκετ Α1: Άρης - Μαρούσι
17:00 NOVASPORTS 2 Αγγλία: Γουεστ Μπρόμιτς - Άστον Βίλα
17:00 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Γουίγκαν - Έβερτον
17:00 ET1Μπάσκετ Α1: Ολυμπιακός - Κολοσσός Ρόδου
17:30 ΣΙΝΕ/ΣΠΟΡ+ Καλλιτεχνικό πατινάζ: Χορός στον πάγο
19:00 NOVASPORTS 3 Μπάσκετ Α1: ΠΑΟΚ - Καβάλα
19:00 CONN-X SPORT 3 Ισπανία: Ρεάλ Μαδρίτης - Σαραγόσα
19:30 CONN-X SPORT 2 Γερμανία: Μπάγερν - Σάλκε
19:30 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Τσέλσι - Τότεναμ
20:30 NET / CONN-X SPORT 1 Κύπελλο Ελλάδας ΟΠΑΠ: Ατρόμητος - ΑΕΚ (τελικός)
21:00 CONN-X SPORT 3 Ισπανία: Σοσιεδάδ - Μπαρτσελόνα
21:45 CONN-X SPORT 2 Ιταλία: Νάπολι - Τζένοα
22:00 NOVASPORTS 3 Γαλλία: Παρί Σεν Ζερμέν - Βαλενσιέν
22:10 NOVASPORTS 3 Αργεντινή: Ρασίνγκ - Ρίβερ
23:00 ΣΚΑΙΙσπανία: Ντεπορτίβο Λα Κορούνια - Ατλέτικο Μαδρίτης
00:00 NOVASPORTS 4 Στίβος: Διεθνές μίτινγκ

Sport24

Christoff
30-04-11, 23:46
Κυριακή,01 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

02:20 NOVASPORTS 2 Αργεντινή: Εστουντιάντες - Βελέζ
03:00 NOVASPORTS 3 Μπάσκετ ΝΒΑ: Πλέι οφ
14:00 NOVASPORTS 2 Αγγλία: Μπέρμιγχαμ - Γουλβς
14:00 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Λίβερπουλ - Νιούκασλ
14:45 ΣΚΑΙ MotoGP: GP Πορτογαλίας
16:00 CONN-X SPORT 1 Ιταλία: Μίλαν - Μπολόνια
16:05 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Άρσεναλ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
17:15 ΕΤ3 (παράλληλη μετάδοση) Φούτμπολ Λιγκ: Αν. Καρδίτσας - Λεβαδειακός, Εθνικός - Παναιτωλικός, Ιωνικός - Διαγόρας, ΟΦΗ - Αγ. Αστέρας
17:15 CONN-X SPORT 2 Φούτμπολ Λιγκ: Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα
18:00 NOVASPORTS 2 Γαλλία: Μαρσέιγ - Όσερ
18:00 CONN-X SPORT 3 Ισπανία: Μάλαγα - Χέρκουλες
18:10 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Μάντσεστερ Σίτι - Γουέστ Χαμ
20:00 CONN-X SPORT 1 Ισπανία: Βιγιαρεάλ - Χετάφε
21:45 CONN-X SPORT3 Ιταλία: Μπάρι - Ρόμα
22:00 CONN-X SPORT2 Ισπανία: Οσασούνα - Βαλένθια
22:00 NOVASPORTS 1 Γαλλία: Σεντ Ετιέν - Μονακό

Sport24

Christoff
02-05-11, 08:28
Δευτέρα,02 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

19:00 NOVASPORTS 4 Βόλει Α1-3ος τελικός: Ολυμπιακός - Ηρακλής
21:00 NOVASPORTS 2 Βραβεία NOVA Σούπερλιγκ
21:15 CONN-X SPORT 2 Β' Γερμανίας: Κότμπους - Άουγκσμπουργκ
21:45 CONN-X SPORT 3 Ιταλία: Λάτσιο - Γιουβέντους
22:00 CONN-X SPORT 1 Ισπανία: Εσπανιόλ - Αθλέτικ Μπιλμπάο

Sport24

Christoff
02-05-11, 23:31
Τρίτη,03 Μαίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


02:30 NOVASPORTS Μπάσκετ NBA (Playoffs)
17:00 NOVASPORTS 1 Τένις: 'ATP MASTERS 1000' Μαδρίτη
21:45 MEGA Τσάμπιονς Λιγκ: Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης

Sport24

Christoff
03-05-11, 22:47
Τετάρτη,04 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


02:15 CONN-X SPORT 1 Κόπα Λιμπερταδόρες: Ουνιβερσιτά Κατόλικα - Γκρέμιο
04:45 CONN-X SPORT 3 Κόπα Λιμπερταδόρες: Αμέρικα - Σάντος
15:00 ΕΤ1 Χάντμπολ Α1: ΠΑΟΚ - Δούκας
17:00 NOVASPORTS 1 Τένις: 'ATP MASTERS 1000' Μαδρίτη
19:00 ΣΠΟΡ+ Πόλο Α1: Βουλιαγμένη - Ολυμπιακός
19:00 NOVASPORTS 4 Βόλει Α1 - 4ος τελικός (αν χρειαστεί): Ολυμπιακός - Ηρακλής
19:00 ΕΤ1 Μπάσκετ πλέι οφ: Κολοσσός Ρόδου - Ολυμπιακός
21:45 ΝΕΤ Τσάμπιονς Λιγκ: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Σάλκε

Sport24

Christoff
05-05-11, 07:51
Πέμπτη,05 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


22:05 NOVASPORTS 1 Γιουρόπα Λιγκ: Βιγιαρεάλ - Πόρτο

22:05 ANT1 Γιουρόπα Λιγκ: Μπράγκα - Μπενφίκα

Sport24

Christoff
05-05-11, 23:20
Παρασκευή,06 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

09:45 CONN-X SPORT 3 Φόρμουλα 1: Δοκιμαστικά Τουρκίας
13:45 CONN-X SPORT 3 Φόρμουλα 1: Δοκιμαστικά Τουρκίας
14:30 NOVASPORTS 1 Τένις Τουρνουά Μαδρίτης
17:00 ΣΠΟΡ+ Τουρνουά Ακρόπολις: Κολύμβηση
17:00 NOVASPORTS 4 Τένις Τουρνουά Μαδρίτης
19:00 NET / NOVASPORTS 1 Γιουρολίγκα Φάιναλ φορ: Παναθηναϊκός - Σιένα
19:00 ΣΠΟΡ+ Diamond League: Στίβος
21:45 CONN-X SPORT 3 Β' Ιταλίας: Πεσκάρα - Λιβόρνο
22:00 NET / NOVASPORTS 1 Γιουρολίγκα Φάιναλ φορ: Μακάμπι Τελ Αβίβ - Ρεάλ Μαδρίτης
00:30 NOVASPORTS 4 Μπάσκετ ΝΒΑ Playoffs: Μέμφις Γκρίζλις - Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ (3ος αγώνας)

Sport24

Christoff
07-05-11, 07:24
Σάββατο,07 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


10:45 CONN-X SPORT 3 Φόρμουλα 1 (δοκιμαστικά Τουρκία)
13:00 NOVASPORTS 1 FIA GT1: Κατατακτήριος αγώνας
13:45 CONN-X SPORT 3 Φόρμουλα 1 (κατατακτήρια δοκιμαστικά Τουρκία)
14:45 BETORIUM.GR Τσάμπιονσιπ Αγγλίας: ΚΠΡ – Λιντς
15:00 NOVASPORTS 4 Πόλο Α1 γυναικών: Ολυμπιακός - Βουλιαγμένη (2ος τελικός)
15:00 ΕΤ1 Χάντμπολ Α1: ΠΑΟΚ - ΑΕΚ (τελικός πρωταθλήματος)
16:00 CONN-X SPORT 1 Β' Ιταλίας: Σιένα - Τορίνο
16:30 CONN-X SPORT 3 Γερμανία: Λεβερκούζεν - Αμβούργο
16:30 CONN-X SPORT 2 Γερμανία: Βέρντερ - Ντόρτμουντ
17:00 NOVASPORTS 2 Αγγλία: Γουέστ Χαμ - Μπλάκμπερν
17:00 ΣΠΟΡ+ Τουρνουά Ακρόπολις: Κολύμβηση
17:00 NOVASPORTS 4 Τένις Τουρνουά Μαδρίτης
17:00 NOVASPORTS 3 Μπάσκετ Α1 πλέι οφ: Άρης - Μαρούσι
17:00 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Έβερτον - Μάντσεστερ Σίτι
19:00 ΕΤ1 Πόλο Α1: Βουλιαγμένη - Ολυμπιακός
19:00 CONN-X SPORT 1 Ισπανία: Βαλένθια - Σοσιεδάδ
19:00 CONN-X SPORT 3 Ιταλία: Παλέρμο - Μπάρι
19:30 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Τότεναμ - Μπλάκπουλ
21:00 CONN-X SPORT 1 Ισπανία: Ατλέτικο Μαδρίτης - Μάλαγα
21:45 CONN-X SPORT 3 Ιταλία: Ρόμα - Μίλαν
22:00 NOVASPORTS 1 Γαλλία: Νανσί - Λιλ
23:00 ΣΚΑΙ Ισπανία: Σεβίλλη - Ρεάλ Μαδρίτης

Sport24

Christoff
08-05-11, 08:26
Κυριακή,08 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


08:30 NOVASPORTS 4 Διεθνές Meeting Στίβου IAAF
13:00 CONN-X SPORT 2 Ισπανία: Μαγιόρκα - Βιγιαρεάλ
13:30 CONN-X SPORT 1 Β' Ιταλίας: Ρετζίνα - Βαρέζε
14:00 NOVASPORTS 2 Αγγλία: Γουλβς - Γουέστ Μπρόμιτς
14:30 ALPHA / CONN-X SPORT 3 Formula 1 (GP Τουρκίας)
14:30 ΝΕΤ / NOVASPORTS 1 Μικρός τελικός ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΣΙΕΝΑ (Ευρωλίγκα)
14:45 BETORIUM.GR Σκωτία: Κιλμάρνοκ – Σέλτικ
16:00 CONN-X SPORT 1 Ιταλία: Ίντερ - Φιορεντίνα
16:05 NOVASPORTS 2 Αγγλία: Στόουκ - Άρσεναλ
17:00 ΣΙΝΕ/ΣΠΟΡ + Τουρνουά Ακρόπολις: Κολύμβηση
17:15 ΕΤ-3 (παράλληλη μετάδοση) Βέροια - Δόξα Δράμας, ΠΑΣ Γιάννινα - Εθνικός Αστέρας, Παναιτωλικός - Διαγόρας Ρόδου, Αγροτικός Αστέρας - Πανθρακικός (Φούτμπολ Λιγκ)
17:15 CONN-X SPORT 2 Πιερικός - ΟΦΗ (Φούτμπολ Λιγκ)
17:30 ΝΕΤ / NOVASPORTS 1 Τελικός (Ευρωλίγκα) ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
18:10 NOVASPORTS 3 Αγγλία: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Τσέλσι
19:30 NOVASPORTS 2 ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός (Σούπερλιγκ πλέι οφ)
19:30 NOVASPORTS 4 Τένις Τουρνουά Μαδρίτης (Τελικός)
20:00 CONN-X SPORT 1 Ισπανία: Μπαρτσελόνα - Εσπανιόλ
21:45 CONN-X SPORT 3 Ιταλία: Τζένοα - Σαμπντόρια
21:45 NOVASPORTS 2 ΑΕΚ - Ολυμπιακός Βόλου (Σούπερλιγκ πλέι οφ)
22:00 NOVASPORTS 6 Γαλλία: Λιόν - Μαρσέιγ
22:00 CONN-X SPORT 2 Ισπανία: Σαραγόσα - Οσασούνα
22:30 NOVASPORTS 3 NBA: Ντάλας Μάβερικς - Λ.Α. Λέικερς (Πλέι οφ)
00:10 NOVASPORTS 4 Αργεντινή: Ρίβερ Πλέιτ - Ολ Μπόις

Sport24

NIKOS9321
08-05-11, 09:43
Τον τελικο της euroleauge θα τον δειξει και το ΕΡΤ-HD...οσοι εχετε ψηφιακη και tv με hd μην το χασετε!

Christoff
09-05-11, 08:24
Δευτέρα,09 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ



13:00 NOVASPORTS 1 Τέννις: Τουρνουα BNL
14:30 CONN-X SPORT 2 Β' Γερμανίας: Άουε - Χέρτα Βερολίνου
20:30 NOVASPORTS 4 Τέννις: Τουρνουα BNL
21:45 CONN-X SPORT 3 Ιταλία: Γιουβέντους - Κιέβο
22:00 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Φούλαμ - Λίβερπουλ

Sport24

Christoff
10-05-11, 07:51
Τρίτη,10 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:00 NOVASPORTS 1 Τέννις: Τουρνουα BNL
20:00 NOVASPORTS 3 Φιλικός αγώνας: ΑΕΚ Λάρνακας - Ολυμπιακός (ποδόσφαιρο)
20:30 NOVASPORTS 4 Τέννις: Τουρνουα BNL
21:00 CONN-X SPORT 3 Ισπανία: Λα Κορούνια - Αθλέτικ Μπιλμπάο
21:45 NOVASPORTS 2 Ιταλία: Παλέρμο - Μίλαν (Κύπελλο ημιτελικά-επαναληπτικός)
21:45 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Μάντσεστερ Σίτι - Τότεναμ
21:45 BETORIUM.GR Σκωτία: Ρέιντζερς – Νταντί Γιουνάιτεντ
21:45 NOVASPORTS 3 Ιταλία: Ίντερ - Ρόμα (Κύπελλο)
22:00 NOVASPORTS 3 Γαλλία: Σεντ Ετιέν - Λιλ

Sport24

Christoff
11-05-11, 08:09
Τετάρτη,11 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


13:00 NOVASPORTS 1 Τέννις: Τουρνουα BNL
20:30 NOVASPORTS 4 Τέννις: Τουρνουα BNL
21:00 CONN-X SPORT2 Ισπανία: Σοσιεδάδ - Σαραγόσα
21:00 CONN-X SPORT 3 Ισπανία: Λεβάντε - Μπαρτσελόνα
21:45 NOVASPORTS 3 Ιταλία: Ίντερ - Ρόμα (Κύπελλο ημιτελικά-επαναληπτικός)
22:00 NOVASPORTS 6 Γαλλία: Μαρσέιγ - Σταντ Μπρεστουά
22:30 NOVASPORTS 1 Τέννις: Τουρνουα BNL
23:00 ΣΚΑΙ Ισπανία: Οσασούνα - Σεβίλλη

Sport24

Christoff
12-05-11, 07:19
Πέμπτη,12 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:00 NOVASPORTS 4 Στίβος: IAAF Τσάλεντζ Μίτινγκ
19:00 NOVASPORTS 4 Πόλο Α1: Βουλιαγμένη - Ολυμπιακός (5ος τελικός αν χρειαστεί)
19:30 NOVASPORTS 2 Ολυμπιακός Βόλου - ΠΑΟΚ (Σούπερλιγκ πλέι οφ)
20:30 NOVASPORTS 3 Φιλικός αγώνας: Απόλλων Λ. - Ολυμπιακός (ποδόσφαιρο)
21:45 NOVASPORTS 1 Παναθηναϊκός - ΑΕΚ (Σούπερλιγκ πλέι οφ)


Sport24

Christoff
12-05-11, 23:14
Παρασκευή,13 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

02:15 conn-X TV Sports Κόπα Λιμπερταδόρες Velez Sarsfield-Libertad
03:00 NOVASPORTS 3 NBA 6ος αγώνας: Atlanta - Chicago
03:50 conn-x TV Sports 3 Copa do Brasil Avai-Sao Paolo
04:45 conn-X TV Sports Κόπα Λιμπερταδόρες Jaguares-Cerro Porteno
13:00 EUROSPORT Τένις Προημιτελικά, Ρώμη
13:00 NOVASPORTS 1 Τένις 'Internazionali BNL d'Italia' Ρώμη
15:00 EUROSPORT 2 Τένις Προημιτελικά, Ρώμη
15:30 EUROSPORT Ποδηλασία ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
16:00 NOVASPORTS 1 Τένις 'Internazionali BNL d'Italia' Ρώμη
20:30 EUROSPORT Τένις Προημιτελικά, Ρώμη
21:45 conn-x TV Sports 3 Δεύτερη κατηγορία Ιταλίας Άσκολι-Σιένα
22:15 NOVASPORTS 4 Τένις 'Internazionali BNL d'Italia' Ρώμη
23:00 NOVASPORTS 1 Τένις 'Internazionali BNL d'Italia' Ρώμη

Sport-fm.gr

Christoff
14-05-11, 07:08
Σάββατο,14 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:00 NOVASPORTS 7 Ενόργανη Γυμναστική: Παγκόσμιο Κύπελλο
14:45 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Μπλάκμπερν - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
14:45 NOVASPORTS 2 Αγγλία: Σάντερλαντ - Γουλβς
15:00 ΣΠΟΡ+ Χάντμπολ: Βριλήσσια - Διομήδης (Φάιναλ Φορ Κυπέλλου ημιτελικός)
15:00 NOVASPORTS 4 Τένις: Τουρνουά Ιταλίας (ημιτελικοί)
16:00 CONN-X SPORT1 Β' Ιταλίας: Βιτσέντζα - Πεσκάρα
16:30 CONN-X SPORT 2 Γερμανία: Ντόρτμουντ - Άιντραχτ
16:30 CONN-X SPORT 3 Γερμανία: Φράιμπουργκ - Λεβερκούζεν
17:00 ΣΠΟΡ+ Χάντμπολ: Φίλιππος Β. - ΑΕΚ (Φάιναλ Φορ Κυπέλλου ημιτελικός)
17:00 ΝΕΤ Αγγλία: Μάντσεστερ Σίτι - Στόουκ (Τελικός Κυπέλλου)
17:15 EUROSPORT Τέννις: Μάστερ Ρώμης
19:00 ΕΤ1 Πόλο Α1 ανδρών: Βουλιαγμένη - Πανιώνιος
19:00 CONN-X SPORT 3 Ιταλία: Λάτσιο - Τζένοα
21:00 NOVASPORTS 1 Τένις: Τουρνουά Ιταλίας (προημιτελικοί)
21:45 CONN-X SPORT 2 Γαλλία: Λιλ - Παρί Σεν Ζερμέν (Τελικός Κυπέλλου)
21:45 CONN-X SPORT3 Ιταλία: Μίλαν - Κάλιαρι

Sport24

Christoff
15-05-11, 08:32
Κυριακή,15 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

11:55 EUROSPORT Ποδηλασία ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΛΙΦΟΡΝΙΑ
13:30 CONN-X SPORT 1 Ιταλία: Φιορεντίνα - Μπολόνια
14:30 CONN-X SPORT 2 Β' Γερμανίας: Χέρτα Βερολίνου - Άουγκσμπουργκ
14:35 ΣΚΑΪ Moto GP Moto GP Live
15:00 ΣΙΝΕ/ΣΠΟΡ+Στίβος: IAAF Μeeting Diamond ΣΑΓΚΑΗ 2011
15:30 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Τσέλσι - Νιούκασλ
15:45NOVASPORTS 7 Ρυθμική Γυμναστική: Παγκόσμιο Κύπελλο
16:00 ET1Χάντμπολ: (Φάιναλ Φορ Κυπέλλου - Τελικός)
16:00 CONN-X SPORT 3 Ιταλία: Κιέβο - Ουντινέζε
16:00 CONN-X SPORT 1 Ιταλία: Πάρμα - Γιουβέντους
16:30 NOVASPORTS 3 Πόλο Α1 Ανδρών: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός
17:15 CONN-X SPORT 2 Φούτμπολ Λιγκ: Πανθρακικός - Πιερικός
17:15 NOVASPORTS 4 Τένις: Τουρνουά Ιταλίας (τελικός)
17:15 NOVASPORTS 4 Τέννις: Μάστερ Ρώμης
18:00 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Λίβερπουλ - Τότεναμ
18:00 NOVASPORTS 6 Αγγλία: Άρσεναλ - Άστον Βίλα
18:00 NOVASPORTS 3 Αγγλία: Γουίγκαν - Γουέστ Χαμ
18:15 NOVASPORTS 2 Σούπερλιγκ: ΑΕΚ - ΠΑΟΚ (Σούπερλιγκ πλέι οφ)
18:30 NET Κύπελλο Ελλάδος-Μπάσκετ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
19:00 EUROSPORT 2 Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ Τελικός ανδρών: Trentino - Cuneo
19:30 Sport+ Χάντμπολ ΑΣΕ ΟΡΜΗ - ΟΦ Ν.ΙΩΝΙΑΣ (1ος ΤΕΛΙΚΟΣ)
20:30 NOVASPORTS 1 Σούπερλιγκ: Ολυμπιακός Βόλου - Παναθηναϊκός (πλέι οφ)
21:45 CONN-X SPORT3 Ιταλία: Νάπολι - Ίντερ
22:00 NOVASPORTS 4 Γαλλία: Λοριάν - Μαρσέιγ
22:00 NOVASPORTS 3 Αργεντινή: Μπόκα Τζούνιορς - Ρίβερ Πλέιτ
22:00 CONN-X SPORT 2 Ισπανία: Χετάφε - Οσασούνα
22:00 CONN- X SPORT 1 Ισπανία: Μπαρτσελόνα - Ντεπορτίβο
22:30 NOVASPORTS 1 Μπάσκετ NBA: Ημιτελικός Περιφέρειας (αν χρειαστεί)
23:00 ΣΚΑΙ Ισπανία: Βιγιαρεάλ - Ρεάλ Μαδρίτης

Christoff
16-05-11, 06:45
Δευτέρα,16 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

21:45 CONN-X SPORT 3 Β' Ιταλίας: Αλμπινολέφε - Αταλάντα

Sport24

Christoff
17-05-11, 06:09
Τρίτη,17 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:30 EUROSPORT Ποδηλασία ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΛΙΦΟΡΝΙΑ
15:00 EUROSPORT 2 Τένις 2η μέρα, Βρυξέλλες
15:30 EUROSPORT Ποδηλασία ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
18:00 Sport+ Χάντμπολ ΟΦ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΣΕ ΟΡΜΗ (2ος ΤΕΛΙΚΟΣ)
18:30 EUROSPORT Τένις 2η μέρα, Βρυξέλλες
21:30 EUROSPORT 2 Βόλεϊ: Ιταλικό πρωτάθλημα Ημιτελικά, 1ος αγώνας
21:45 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Μάντσεστερ Σίτι - Στόουκ

Sport-fm.gr

Christoff
18-05-11, 06:01
Τετάρτη,18 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:15 NOVASPORTS 2 Σούπερλιγκ: Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός Βόλου (πλέι οφ)
18:00 ΣΠΟΡ+ Χάντμπολ Α1 Γυναικών: Νέα Ιωνία - Ορμή (τελικοί)
18:45 ΝΕΤ Πόλο Α1 Ανδρών: Πανιώνιος - Βουλιαγμένη
19:00 ET1 Μπάσκετ Α1: Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ
19:30 NOVASPORTS 1 Σούπερλιγκ: ΠΑΟΚ - ΑΕΚ (πλέι οφ)
21:45 ANT1 Γιουρόπα Λιγκ: Πόρτο - Μπράγκα (τελικός)
22:00 NOVASPORTS 7 Γαλλία: Λιλ - Σοσό

Sport24

Christoff
19-05-11, 07:04
Πέμπτη,19 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

17:00 NET Μπάσκετ Α1: Ολυμπιακός - Άρης (πλέι οφ)
19:00 ET1 Μπάσκετ Α1: Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ
21:30 CONN-X SPORT 1 Γερμανία: αγώνες μπαράζ (ποδόσφαιρο)

Sport24

Christoff
20-05-11, 08:05
Παρασκευή,20 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:45 CONN-X SPORT 3 Formula 1 (ελεύθερα δοκιμαστικά)
21:30 CONN-X SPORT 1 Γερμανία: αγώνες μπαράζ (ποδόσφαιρο)
21:45 CONN-X SPORT 2 Β' Ιταλίας: Έμπολι - Τορίνο
22:45 CONN-X SPORT 3 Formula 1 (ελεύθερα δοκιμαστικά)

Sport24

Christoff
21-05-11, 07:23
Σάββατο,21 Μάϊου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


11:45 CONN-X SPORT 3 Formula 1 (ελεύθερα δοκιμαστικά)
14:45 CONN-X SPORT 3 Formula 1 (επίσημα δοκιμαστικά) GP Ισπανίας
17:00 NOVASPORTS 3 Μπάσκετ Α1: Άρης - Ολυμπιακός (πλέι οφ)
18:00 NOVASPORTS 4 Πόλο Α1: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός (εάν χρειαστεί)
19:00 ET1 Πόλο Α1: Βουλιαγμένη - Πανιώνιος
19:00 CONN-X SPORT 1 Ισπανία: Μάλαγα - Μπαρτσελόνα
19:30 NOVASPORTS 3 Μπάσκετ Α1: ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός (πλέι οφ)
21:00 CONN-X SPORT 3 Ισπανία: Ρεάλ Μαδρίτης - Αλμερία
21:00 CONN-X SPORT 3 Κύπελλο Γερμανίας: Σάλκε - Ντούιτσμπουργκ
22:00 NOVASPORTS 3 Γαλλία: Μαρσέιγ - Βαλενσιέν
22:00 NOVASPORTS 1 Γαλλία: Παρί Σεν Ζερμέν - Λιλ
23:00 CONN-X SPORT 2 Ισπανία: Ντεπορτίβο - Βαλένθια
23:00 ΣΚΑΙ Ισπανία: Ρεάλ Σοσιεδάδ - Χετάφε

Sport24

Christoff
23-05-11, 08:26
Δευτέρα,23 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:00 ΣΠΟΡ+ Τένις: Roland Garros
17:00 ΝΕΤ Μπάσκετ Α1: Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ (πλέι οφ)
19:00 ΝΕΤ Μπάσκετ Α1: Ολυμπιακός - Άρης (πλέι οφ)
21:45 CONN-X SPORT 2 Β' Ιταλίας: Σιένα - Βαρέζε

Sport24

Christoff
24-05-11, 07:50
Τρίτη,24 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:00 EUROSPORT Roland Garros 3η μέρα, Παρίσι
12:00 EUROSPORT 2 Roland Garros 3η μέρα, Παρίσι
12:00 Sport+ Roland Garros 3η μέρα, Παρίσι
15:30 EUROSPORT Ποδηλασία ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 16η διαδρομή: Belluno - Nevega
18:30 EUROSPORT Roland Garros 3η μέρα, Παρίσι
21:30 conn-X TV Sports Γερμανικό Πρωτάθλημα Όσναμπρικ-Δυναμό Δρέσδης
22:00 EUROSPORT 2 Champions League ΑΣΙΑΣ Φάση των 32: Al Ittihad -Al Hillal


Sport-fm.gr

Christoff
25-05-11, 07:37
Τετάρτη,25 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:00 ΣΠΟΡ+ Τένις: Roland Garros
19:00 NOVASPORTS 3 Πόλο Α1: Ολυμπιακός - Βουλιαγμένη (τελικός)
20:30 NOVASPORTS 1 Σούπερλιγκ: ΑΕΚ - Παναθηναϊκός (πλέι οφ)
20:30 NOVASPORTS 2 Σούπερλιγκ: ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός Βόλου (πλέι οφ)
21:30 CONN-X SPORT 1 Γερμανία: Μπόχουμ - Γκλάντμπαχ

Sport24

Christoff
26-05-11, 07:23
Πέμπτη,26 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


10:45 CONN-X SPORT 3 Formula 1 (Δοκιμές)
12:00 ΣΠΟΡ+ / EUROSPORT Τένις: Roland Garros
14:45 CONN-X SPORT 3 Formula 1 (Δοκιμές)
19:00 NOVASPORTS 3 Α1 Μπάσκετ ΠΑΟΚ - ΑΡΗΣ
21:00 ΣΠΟΡ+ Στίβος: Diamond LeagueΣ ΡΩΜΗ 2011
22:00 NET Α1 Μπάσκετ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
00:00 NOVASPORTS 4 Στίβος: IAAF world league (Ρίο Ντε Τζανέιρο)

Christoff
27-05-11, 07:43
Παρασκευή,27 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:00 ΣΠΟΡ+ / EUROSPORT Τένις: Roland Garros 6η μέρα, Παρίσι
12:15 conn-x TV Sports 3 GP2 Monaco Race1
15:45 EUROSPORT Ποδηλασία ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 19η διαδρομή: Bergamo - Macugnaga
16:00 conn-X TV Sports Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS) New York-Colorado
18:30 EUROSPORT Roland Garros ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ 6η μέρα, Παρίσι
20:00 ΣΠΟΡ+ Γυμναστική: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ρυθμικής 2011, Μίνσκ
21:30 NOVASPORTS 3 Βόλει: Γαλλία - Ιταλία (World League)

Christoff
27-05-11, 23:17
Σάββατο,28 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


11:45 CONN-X SPORT 3 Formula 1 (Δοκιμές Μονακό)
12:00 ΣΠΟΡ+ Τένις: Roland Garros
14:45 CONN-X SPORT 3 Formula 1 (επίσημα δοκιμαστικά)
17:00 SPORT24.GR Αγγλία: Στίβενεϊτζ - Τορκί (τελικος Λιγκ 2)
18:00 NOVASPORTS 3 Βόλει: Πολωνία - ΗΠΑ (World League)
19:00 ΕΤ1 Πόλο Α1: Βουλιαγμένη - Ολυμπιακός (2ος τελικός)
21:45 ΝΕΤ Τσάμπιονς Λιγκ: Μπαρτσελόνα - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (τελικός)
23:00 ET-1 WRC ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
23:59 NOVASPORTS 3 Βόλεϊ: Αργεντινή - Σερβία

Christoff
29-05-11, 11:13
Κυριακή,29 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:00 EUROSPORT / 2 Τένις: Roland Garros
14:00 ALPHA Formula 1 | GP Μονακό
14:30 CONN-X SPORT 3 Formula 1 (Μονακό)
16:00 CONN-X SPORT 2 Β' Ιταλίας: Σασουόλο - Ρετζίνα
16:00 CONN-X SPORT 1 Β' Ιταλίας: Άσκολι - Τριεστίνα
17:00 SPORT24.GR Αγγλία: Χάντερσφιλντ - Πιτέρμπορο (τελικος Λιγκ 1)
19:00 CONN-X SPORT 2 Β' Ιταλίας: Βιτσέντζα - Έμπολι
19:00 NOVASPORTS 3 Μπάσκετ Α1: Άρης - ΠΑΟΚ (Θέσεις 3-4)
21:00 CONN-X SPORT 1 Φιλικός αγώνας: Γερμανία - Ουρουγουάη (ποδόσφαιρο)
21:45 NOVASPORTS 1 Κύπελλο Ιταλίας: Παλέρμο - Ίντερ
22:00 ΝΕΤ Μπάσκετ Α1: Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός (2ος τελικός)
22:00 NOVASPORTS 3 Γαλλία: Λιλ - Ρεν
22:00 NOVASPORTS 2 Γαλλία: Μονακό - Λιόν
00:10 NOVASPORTS 4 Αργεντινή: Τίγκρε - Βελέζ
00:10 NOVASPORTS 3 Αργεντινή: Ρίβερ Πλέιτ - Σαν Λορέντζο

Sport24

Christoff
30-05-11, 08:06
Δευτέρα,30 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


12:00 ΣΙΝΕ/ΣΠΟΡ+ Τένις: Roland Garros
17:00 SPORT24.GR Αγγλία: Ρέντινγκ - Σουόνσι (πλει οφ ανόδου Τσάμπιονσιπ)

Sport24

Christoff
31-05-11, 07:51
Τρίτη,31 Μαΐου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

15:00 ΣΠΟΡ+ Τένις: Roland Garros
15:00 EUROSPORT Roland Garros ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ Προημιτελικά, Παρίσι
15:00 EUROSPORT 2 Roland Garros ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ Προημιτελικά, Παρίσι
18:00 ΝΕΤ Τένις: Roland Garros
20:00 EUROSPORT 2 Στίβος IAAF Γκραν Πρι, Οστράβα/Τσεχία
21:30 EUROSPORT 2 Βόλεϊ: Ιταλικό πρωτάθλημα Τελικός, 2ος αγώνας

Christoff
01-06-11, 07:02
Τετάρτη,01 Ιουνίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

15:00 ΣΙΝΕ/ΣΠΟΡ - ΝΕΤ Τένις: Roland Garros (προημιτελικοί)
17:00 ΕΤ1 Στίβος: Γκαλά Φιλοθέης
19:00 NOVASPORTS 3 Μπάσκετ Α1: ΠΑΟΚ - Άρης (Θέσεις 3-4 / 3ος αγώνας)
22:00 ΝΕΤ Μπάσκετ Α1: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός (3ος τελικός)

Sport24

Christoff
01-06-11, 23:11
Πέμπτη,02 Ιουνίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ



03:50 CONN-X SPORT 3 Κόπα Λιμπερταδόρες: Σέρο Πορτένιο-Σάντος
15:00 ΣΠΟΡ+ Τένις: Roland Garros (ημιτελικοί γυναικών)
18:00 ΝΕΤ Τένις: Roland Garros (ημιτελικοί ανδρών)
19:30 NOVASPORTS 3 Βόλεϊ: Ιταλία - Κούβα (World League)
21:30 NOVASPORTS 4 Στίβος: Μίτινγκ Ουέλβα

Sport24

Christoff
03-06-11, 06:35
Παρασκευή,03 Ιουνίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:00 NET Τένις: Roland Garros (ημιτελικοί ανδρών)
16:15 ΕΤ1 Πόλο: Χίος - Πανιώνιος (ημιτελικός Κύπελλου)
17:30 ΕΤ1 Πόλο: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός (ημιτελικός Κύπελλου)
18:00 ΝΕΤ Τένις: Roland Garros (ημιτελικοί ανδρών)
22:00 ΣΚΑΙ Προκριματικά Euro 2012: Αυστρία - Γερμανία (ποδόσφαιρο)
22:00 MEGA Προκριματικά Euro 2012: Κροατία - Γεωργία (ποδόσφαιρο)
04:00 NOVASPORTS 1 NBA Miami Heat - Dallas Mavericks

Christoff
04-06-11, 07:13
Σάββατο,04 Ιουνίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:45 ΣΚΑΙ MotoGP: Καταλονία (Δοκιμαστικά)
16:00 NOVASPORTS 3 Βόλεϊ: Βραζιλία - Πολωνία (World League)
16:00 ΝΕΤ Τένις: Roland Garros (τελικός γυναικών)
16:15 ET1 Πόλο: Τελικός Κυπέλλου Ελλάδας
18:00 ΕΤ1 Μίτινγκ Παπαφλέσσεια: (στίβος)
18:45 ΣΚΑΙ Προκριματικά Euro 2012: Αγγλία - Ελβετία (ποδόσφαιρο)
20:00 ΣΠΟΡ+ Μίτινγκ IAAF Diamond League: (στίβος)
21:30 MEGA Προκριματικά Euro 2012: Ελλάδα - Μάλτα (ποδόσφαιρο)

Sport24

Christoff
05-06-11, 08:44
Κυριακή,05 Ιουνίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:35 ΣΚΑΙ MotoGP: Καταλονία
16:00 NOVASPORTS 3 World League: Βραζιλία - Πολωνία (βόλεϊ)
16:00 NET -EUROSPORT Roland Garros ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ Τελικός ανδρών, Παρίσι
19:00 NOVASPORTS 3 Μπάσκετ Α1: Άρης - ΠΑΟΚ (Θέσεις 3-4)
19:30 conn-X TV Sports Δεύτερη κατηγορία Ιταλίας Βαρέζε-Πάντοβα
21:00 NOVASPORTS 4 World League: Ιταλία - Κούβα (βόλεϊ)
22:00 conn-X TV Sports Δεύτερη κατηγορία Ιταλίας Νοβάρα-Ρετζίνα
22:00 NOVASPORTS 1 Μπάσκετ Α1: Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός (4ος τελικός)

Christoff
05-06-11, 23:06
Δευτέρα,06 Ιουνίου 2011

ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


02:20 NOVASPORTS 2 Πρωτάθλημα Clausura ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ - ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
03:00 NOVASPORTS 1 NBA Dallas Mavericks - Miami Heat
14:30 EUROSPORT Τένις ATP QUEEN'S 1η μέρα, Ηνωμένο Βασίλειο
16:30 EUROSPORT Ποδηλασία 'CRITERIUM DU DAUPHINE' 1η διαδρομή
17:00 EUROSPORT 2 Τένις ATP QUEEN'S 1η μέρα, Ηνωμένο Βασίλειο
18:30 EUROSPORT Τένις ATP QUEEN'S 1η μέρα, Ηνωμένο Βασίλειο
21:00 EUROSPORT 2 Βόλεϊ: Ιταλικό πρωτάθλημα Τελικός/4ος αγ.: Bergamo - Cortese
22:00 EUROSPORT 2 Βόλεϊ: Ιταλικό πρωτάθλημα Τελικός/5ος αγ.: Cortese - Bergamo

sport-fm.gr

Christoff
07-06-11, 12:56
Τρίτη,07 Ιουνίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:30 EUROSPORT Τέννις: ATP QUEEN'S 2η μέρα
17:30 EUROSPORT 2 Τέννις: ATP QUEEN'S 2η μέρα
18:30 EUROSPORT Τέννις: ATP QUEEN'S 2η μέρα
21:00 EUROSPORT Τέννις: ATP QUEEN'S 2η μέρα

Sport24

Christoff
08-06-11, 08:03
Τετάρτη,08 Ιουνίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

18:30 ΝΕΤ Προκριματικά Euro 2012: Ελλάδα-Τσεχία (Χάντμπολ)
19:00 NOVASPORTS 3 Μπάσκετ Α1: ΠΑΟΚ - Άρης (Θέσεις 3-4)
19:00 NOVASPORTS 4 Πόλο Α1 ανδρών: Ολυμπιακός - Βουλιαγμένη (3ος τελικός)

Sport24

Christoff
09-06-11, 06:54
Πέμπτη,09 Ιουνίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

11:00 ΕΤ1 Τελετή Αφής Φλόγας: Special Olympics
21:00 ΣΠΟΡ+ IAAF Diamond League: Όσλο (στίβος)
21:45 CONN-X SPORT 1 Β' Ιταλίας: 1ος τελικός πλέι οφ

Sport24

Christoff
10-06-11, 07:21
Παρασκευή,10 Ιουνίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:00 EUROSPORT 2 Τένις ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA, Προημιτελικά, Μπέρμιγχαμ
14:30 EUROSPORT Τένις Προημιτελικά, Ηνωμένο Βασίλειο
16:30 EUROSPORT 2 Τένις Προημιτελικά, Ηνωμένο Βασίλειο
16:30 EUROSPORT Ποδηλασία 'CRITERIUM DU DAUPHINE'
16:45 CONN-X SPORT 3 Formula 1: Ελεύθερα δοκιμαστικά (Καναδάς)
18:30 EUROSPORT Τένις Προημιτελικά, Ηνωμένο Βασίλειο
20:45 CONN-X SPORT 3 Formula 1: Ελεύθερα δοκιμαστικά (Καναδάς)
21:00 EUROSPORT Τένις Προημιτελικά, Ηνωμένο Βασίλειο

Christoff
11-06-11, 07:09
Σάββατο,11 Ιουνίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

16:30 ΣΠΟΡ+ Ευρωπαικό πρωτάθλημα: Ελλάδα - Ισπανία (Βόλεϊ Γ)
16:45 CONN-X SPORT 3Formula 1: Ελεύθερα δοκιμαστικά (Καναδάς)
19:45 CONN-X SPORT 3 Formula 1: Επίσημα δοκιμαστικά (Καναδάς)
20:00 ΕΤ1 Πόλο Α1: Βουλιαγμένη - Ολυμπιακός (4ος τελικός)
21:45 CONN-X SPORT 1 Β' Ιταλίας: Αλμπινολέφε - Πιατσέντζα (πλέι αουτ)

Sport24

Christoff
12-06-11, 07:10
Κυριακή,12 Ιουνίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:30 ΣΚΑΪ Moto GP Moto GP Live: Μ.ΒΡΕΤΑΝΙΑ
15:30 EUROSPORT 2 Τένις ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA, Τελικός, Μπέρμιγχαμ
16:30 ΣΠΟΡ+ Ευρωπαικό πρωτάθλημα: Ελλάδα - Ισπανία (Βόλεϊ Γ)
19:00 ΝΕΤ Ευρωπαικό πρωτάθλημα: Ελλάδα - Ισπανία (Βόλεϊ)
19:45 CONN-X SPORT 1 / ALPHA Formula 1
21:45 CONN-X SPORT1 Β' Ιταλίας: 2ος τελικός πλέι οφ Νοβάρα-Πάντοβα
22:00 NOVASPORTS 2 Πρωτάθλημα Clausura ΕΣΤΟΥΝΤΙΑΝΤΕΣ - ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ

Christoff
15-06-11, 07:54
Τετάρτη,15 Ιουνίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


13:00 EUROSPORT Ιαπωνία: Ναγκόγια - Νιιγκάτα (ποδόσφαιρο)
16:00 NOVASPORTS 4 Ιπποδρομίες Royal Ascot

Sport24

Christoff
16-06-11, 06:35
Πέμπτη,16 Ιουνίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


13:00 EUROSPORT 2 Ιαπωνικό πρωτάθλημα Nagoya Grampus - Albirex Niigata
13:30 EUROSPORT Τένις Προημιτελικά, Eastbourne
16:00 NOVASPORTS 4 Ιπποδρομίες Royal Ascot
20:00 NOVASPORTS 1 U.S OPEN: Γκολφ

Christoff
17-06-11, 07:07
Παρασκευή,17 Ιουνίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


16:00 NOVASPORTS 4 Ιπποδρομίες Royal Ascot

20:00 NOVASPORTS 1 U.S OPEN: Γκολφ

Christoff
18-06-11, 13:57
Σάββατο,18 Ιουνίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:40 NOVASPORTS 3 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Α' ημιτελικός (Πόλο Γυναικών)
13:30 ΣΠΟΡ+ Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα: Ελλάδα - Λετονία (μπάσκετ γυναικών)
14:00 NOVASPORTS 3 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: B' ημιτελικός (Πόλο Γυναικών)
16:00 ΕΤ1 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εθνικών Ομάδων (στίβος)
16:30 NOVASPORTS 4 Ιπποδρομίες Royal Ascot
17:45 ΣΠΟΡ+ Καταδύσεις: Πανελλήνιο πρωτάθλημα
19:00 ΣΠΟΡ+ Προκριματικά EURO 2012: Ελλάδα - Βρετανία (Πόλο)
21:00 NOVASPORTS 2 Αργεντινή: Ρίβερ Πλέιτ - Λανούς
21:00 NOVASPORTS 1 U.S OPEN: Γκολφ

Sport24

Christoff
19-06-11, 07:15
Κυριακή,19 Ιουνίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

11:00 ΣΠΟΡ+ Καταδύσεις: Πανελλήνιο πρωτάθλημα
12:40 NOVASPORTS 3 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Μικρός τελικός (Πόλο Γυναικών)
14:00 NOVASPORTS 3 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Τελικός (Πόλο Γυναικών)
16:00 ΕΤ1 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εθνικών Ομάδων (στίβος)
16:00 ΣΠΟΡ+ Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα: Ελλάδα - Κροατία (μπάσκετ γυναικών)
19:00 ΣΠΟΡ+ Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Μπιτς Βόλεϊ
19:00 NOVASPORTS 3 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα - Διηπειρωτικός γύρος: Γερμανία - Βουλγαρία (Βόλεϊ)
20:30 NOVASPORTS 1 U.S OPEN: Γκολφ

Sport24

Christoff
20-06-11, 07:13
Δευτέρα,20 Ιουνίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:00 NOVASPORTS 4 Τουρνουά Γουίμπλεντον (Τένις)
15:00 NOVASPORTS 1&3 Τουρνουά Γουίμπλεντον (Τένις)
21:30 ΣΠΟΡ+ Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα: Ελλάδα - Γαλλία (μπάσκετ γυναικών)

Sport24

Christoff
21-06-11, 07:21
Τρίτη,21 Ιουνίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:00 NOVASPORTS 4 Τουρνουά Γουίμπλεντον (Τένις)

15:00 NOVASPORTS 1&3 Τουρνουά Γουίμπλεντον (Τένις)


Sport24

Christoff
22-06-11, 06:56
Τρίτη,22 Ιουνίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:00 NOVASPORTS 4 Τουρνουά Γουίμπλεντον (Τένις)

15:00 NOVASPORTS 1&3 Τουρνουά Γουίμπλεντον (Τένις)

Sport24

Christoff
25-06-11, 06:52
Σάββατο,25 Ιουνίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


11:45 CONN-X SPORT 3 Φόρμουλα 1 (ελεύθερα δοκιμαστικά- Βαλένθια)
14:00 NOVASPORTS 4 Τουρνουά Γουίμπλεντον (Τένις)
14:45 CONN-X SPORT 3 Φόρμουλα 1 (ελεύθερα δοκιμαστικά- Βαλένθια)
15:00 NOVASPORTS 1&3 Τουρνουά Γουίμπλεντον (Τένις)
16:40 CONN-X SPORT 3 GP2 (πρώτος αγώνας)
17:00 EUROSPORT Open de Nation (κολύμβηση)
18:20 CONN-X SPORT3 GP3 (πρώτος αγώνας)

Sport24

Christoff
26-06-11, 08:08
Κυριακή,26 Ιουνίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


11:30 NOVASPORTS 1 Τουρνουά Γουίμπλεντον (Τένις)
14:45 ALPHA / CONN-X -SPORT1 Φόρμουλα 1 (Βαλένθια)
18:15 EUROSPORT Open de Nation (κολύμβηση)

Sport24

Christoff
27-06-11, 08:22
Δευτέρα,27 Ιούνιου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:00 NOVASPORTS 4 Τουρνουά Γουίμπλεντον (Τένις)
15:00 NOVASPORTS 1& 3 Τουρνουά Γουίμπλεντον (Τένις)
16:00 EUROSPORT Παγκόσμιο Κύπελλο: Ιαπωνία - Ν. Ζηλανδία (ποδόσφαιρο γυναικών)
18:00 EUROSPORT Παγκόσμιο Κύπελλο: Γερμανία - Καναδάς (ποδόσφαιρο γυναικών)
19:00 EUROSPORT Παγκόσμιο Κύπελλο: Μεξικό - Αγγλία (ποδόσφαιρο γυναικών)

Sport24

Christoff
28-06-11, 13:02
Τρίτη,28 Ιουνίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:00 NOVASPORTS 1 & 4 Τουρνουά Γουίμπλεντον (Τένις)
15:00 NOVASPORTS 1 & 4 Τουρνουά Γουίμπλεντον προημιτελικά γυναικών (Τένις)
16:00 EUROSPORT Παγκόσμιο Κύπελλο: Κολομβία - Σουηδία (ποδόσφαιρο γυναικών)
16:00 EUROSPORT 2 Champions Cup: Αργεντινή - Ν. Κορέα (Χόκεϊ επί χόρτου)
18:00 EUROSPORT 2 Champions Cup: Ολλανδία - Ν. Ζηλανδία (Χόκεϊ επί χόρτου)
19:15 EUROSPORT Παγκόσμιο Κύπελλο: ΗΠΑ - Β. Κορέα (ποδόσφαιρο γυναικών)

Sport24

Christoff
29-06-11, 11:52
Τετάρτη,29 Ιουνίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

15:00 NOVASPORTS 1& 4 Τουρνουά Γουίμπλεντον προημιτελικά ανδρών (Τένις)
15:00 NOVASPORTS 1 & 4 Τουρνουά Γουίμπλεντον (Τένις)
16:00 EUROSPORT Παγκόσμιο Κύπελλο: Νορβηγία - Ισημερινή Γουινέα (ποδόσφαιρο γυναικών)
19:15 EUROSPORT Παγκόσμιο Κύπελλο: Βραζιλία - Αυστραλία (ποδόσφαιρο γυναικών)
23:00 EUROSPORT 2 Παγκόσμιο Κύπελλο κάτω των 17: Φάση των "16"

Sport24

Christoff
30-06-11, 07:31
Πέμπτη,30 Ιουνίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:00 EUROSPORT 2 Champions Cup: (Χόκεϊ επί χόρτου)
15:00 NOVASPORTS 1 Τουρνουά Γουίμπλεντον Hμιτελικά γυναικών (Τένις)
16:45 EUROSPORT Ποδηλατικός Γύρος Γαλλίας (παρουσίαση)
18:00 EUROSPORT 2 Champions Cup: (Χόκεϊ επί χόρτου)
19:00 EUROSPORT Παγκόσμιο Κύπελλο: Καναδάς - Γαλλία (ποδόσφαιρο γυναικών)
21:00 ΣΠΟΡ+ IAAF Diamond League (στίβος) Λοζάνη
21:45 EUROSPORT Παγκόσμιο Κύπελλο: Γερμανία - Νιγηρία (ποδόσφαιρο γυναικών)
23:00 EUROSPORT 2 Παγκόσμιο Κύπελλο κάτω των 17: Φάση των "16"
00:00 EUROSPORT Παγκόσμιο Κύπελλο κάτω των 17: Φάση των "16"


Sport24

Christoff
01-07-11, 12:22
Παρασκευή,01 Ιουλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


18:50 ΣΠΟΡ+ Ευρωπαϊκό γυναικών: 1ος ημιτελικός (μπάσκετ)
21:00 NOVASPORTS 3 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Βουλγαρία-Ρωσία (βόλεϊ)
21:20 ΣΠΟΡ+ Ευρωπαϊκό γυναικών: 2ος ημιτελικός (μπάσκετ)


Sport24

Christoff
01-07-11, 22:21
Σάββατο,02 Ιούλιου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

03:45 NOVASPORTS 1 Κόπα Αμέρικα: Αργεντινή - Βολιβία (ποδόσφαιρο)
14:45 ΣΚΑΙ MotoGP: Δοκιμαστικά (Ιταλία)
16:00 NOVASPORTS 1 Τουρνουά Γουίμπλεντον τελικός γυναικών (Τένις)
17:30 NOVASPORTS 3 FIA GT1: Κατατακτήριος αγώνας (Ναβάρα)
18:00 NOVASPORTS 4 Τουρνουά Γουίμπλεντον Τελικός Διπλού ανδρών/γυναικών (Τένις)
21:30 NOVASPORTS 1 Κόπα Αμέρικα: Κολομβία - Κόστα Ρίκα (ποδόσφαιρο)

Sport24

Christoff
03-07-11, 06:58
Κυριακή,03 Ιουλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:30 NOVASPORTS 3 FIA GT1: (Ναβάρα)
14:35 ΣΚΑΙ MotoGP: Grand Prix (Ιταλία)
16:00 ΕΤ1 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα (μπιτς βόλεϊ)
16:00 NOVASPORTS 1 Τουρνουά Γουίμπλεντον τελικός ανδρων (Τένις)
18:00 ΕΤ3 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα (Beach Soccer)
19:00 NOVASPORTS 4 Τουρνουά Γουίμπλεντον Τελικός Διπλού μικτού (Τένις)
21:20 ΣΠΟΡ+ Ευρωπαϊκό γυναικών: τελικός (μπάσκετ)
22:00 NOVASPORTS 1 Κόπα Αμέρικα: Βραζιλία - Βενεζουέλα (ποδόσφαιρο)
00:30 NOVASPORTS 1 Κόπα Αμέρικα: Παραγουάη - Ισημερινός (ποδόσφαιρο)

Sport24

Christoff
04-07-11, 07:07
Δευτέρα,4 Ιουλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:00 eurosport Ποδηλασία ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ

21:00 et-1 Τελετή Λήξης special olympics 2011 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ

Christoff
06-07-11, 06:39
Τετάρτη,06 Ιουλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

10:15 EUROSPORT Στίβος Παγκόσμιο Παίδων-Κορασίδων, Λιλ
12:00 NOVASPORTS 3 Βόλεϊ: World League ΡΩΣΙΑ - ΗΠΑ, World League: Τελική Φάση
14:30 NOVASPORTS 3 Βόλεϊ: World League ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΚΟΥΒΑ
14:30 EUROSPORT Ποδηλασία ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
18:15 NOVASPORTS 3 Βόλεϊ: World League ΡΩΣΙΑ - ΗΠΑ (Ε)
21:00 NOVASPORTS 3 Βόλεϊ: World League ΠΟΛΩΝΙΑ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ

Christoff
07-07-11, 08:07
Πέμπτη,07 Ιουλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

10:00 EUROSPORT Στίβος Παγκόσμιο Παίδων-Κορασίδων, Λιλ
12:00 NOVASPORTS 3 Βόλεϊ: World League ΚΟΥΒΑ - ΡΩΣΙΑ
14:30 NOVASPORTS 3 Κόπα Αμέρικα ΗΠΑ - ΒΡΑΖΙΛΙΑ
15:00 EUROSPORT Ποδηλασία ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ 6η διαδρομή: Dinan - Lisieux
18:30 EUROSPORT Στίβος Παγκόσμιο Παίδων-Κορασίδων, Λιλ
21:00 NOVASPORTS 3 Βόλεϊ: World League ΙΤΑΛΙΑ - ΠΟΛΩΝΙΑ

Sport-fm.gr

Christoff
08-07-11, 13:14
Παρασκευή,08 Ιουλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:30 NOVASPORTS 3 Bόλεϊ: Βραζιλία-Ρωσία (World League)
14:45 CONN-X SPORT 3 Formula 1: Ελεύθερα δοκιμαστικά
18:15 NOVASPORTS 3 Bόλεϊ: Ιταλία-Βουλγαρία (World League)
21:00 ΣΠΟΡ+ IAAF Diamond League (Στίβος)
21:00 NOVASPORTS 3 Bόλεϊ: Πολωνία-Αργεντινή (World League)

Sport24

Christoff
09-07-11, 09:32
Σάββατο,09 Ιουλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

11:45 CONN-X SPORT3 Formula 1: Ελεύθερα δοκιμαστικά
14:00 ΕΤ3 Τουρνουά Davis Cup (διπλό): Ελλάδα-Μονακό (Τένις)
14:45 CONN-X SPORT3 Formula 1: Κατατακτήριος αγώνας
16:25 ΣΠΟΡ+ Bόλεϊ: Ελλάδα-Σερβία (European League) (Γ)
18:00 NOVASPORTS 3 Bόλεϊ: A' ημιτελικός (World League)
19:00 ΝΕΤ Bόλεϊ: Ελλάδα-Αυστρία (European League)
20:00 NOVASPORTS 2 Φιλικό: ΠΑΟΚ - Φορτούνα Ντίσελντορφ
20:30 NOVASPORTS 4 IAAF World League (Στίβος)
21:00 NOVASPORTS 3 Bόλεϊ: B' ημιτελικός (World League)
22:00 NOVASPORTS 1 Κόπα Αμέρικα: Βραζιλία-Παραγουάη (ποδόσφαιρο)
00:30 NOVASPORTS 1 Κόπα Αμέρικα: Βενεζουέλα-Ισημερινός (ποδόσφαιρο)

Sport24

Christoff
09-07-11, 21:06
Κυριακή,10 Ιουλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:00 ALPHA - CONN-X SPORT 1 Formula 1: (Σίλβερστοουν)
16:30 ΣΠΟΡ+ Bόλεϊ: Ελλάδα-Σερβία (European League) (Γ)
18:00 NOVASPORTS 3 Bόλεϊ: Μικρός τελικός (World League)
19:00 NET Bόλεϊ: Ελλάδα-Αυστρία (European League)
20:00 ΣΠΟΡ+ IAAF Diamond League (Στίβος)
21:00 NOVASPORTS 3 Bόλεϊ: Τελικός (World League)
22:00 NOVASPORTS 1 Κόπα Αμέρικα: Κολομβία-Βολιβία (ποδόσφαιρο)

Christoff
11-07-11, 08:00
Δευτέρα,11 Ιουλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:00 novasports 2 Φιλικό: Παναθηναϊκός - Λεχ Πόζναν

Christoff
12-07-11, 17:14
Τρίτη,12 Ιουλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

20:00 NOVASPORTS 2 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου : ΠΑΟΚ - FC ΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝ
01:15 NOVASPORTS 1 Κόπα Αμέρικα: Χιλή-Περού (ποδόσφαιρο)
03:45 NOVASPORTS 1 Κόπα Αμέρικα: Ουρουγουάη-Μεξικό (ποδόσφαιρο)

Sport24

Christoff
13-07-11, 06:31
Τετάρτη,13 Ιουλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


18:00 ΝΕΤ Βαρδινογιάννεια (Στίβος)
19:00 EUROSPORT Παγκόσμιο Κύπελλο Ημιτελικά γυναικών (ποδόσφαιρο)
19:30 NOVASPORTS 3 Φιλικό: Παναθηναϊκός - Κιτσμπούχελ
20:30 NOVASPORTS 2 Φιλικό: ΠΑΟΚ - ΤΣΣΚΑ Σόφιας
21:00 NOVASPORTS 4 IAFF Grand Prix (Στίβος - Λιέγη)
21:30 EUROSPORT Παγκόσμιο Κύπελλο γυναικών: Ημιτελικά (ποδόσφαιρο)
01:15 NOVASPORTS 1 Κόπα Αμέρικα: Παραγουάη-Βενεζουέλα (ποδόσφαιρο)
03:45 NOVASPORTS 1 Κόπα Αμέρικα: Βραζιλία-Ισημερινός (ποδόσφαιρο)

Sport24

Christoff
14-07-11, 11:10
Πέμπτη,14 Ιούλιου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

11:00 ΣΠΟΡ+ Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα U-23: Στίβος
16:30 ΣΠΟΡ+ Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα U-23: Στίβος
18:30 EUROSPORT Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα U-23: Στίβος

Sport24

Christoff
15-07-11, 07:32
Παρασκευή,15 Ιουλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


11:00 ΣΠΟΡ+ Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα u-23: Στίβος
16:15 ΣΠΟΡ+ Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα u-23: Στίβος
19:00 novasports 2 Φιλικό: Παναθηναϊκός - Σίβασπορ
21:30 conn-x sport 1 Β' Γερμανίας: Γκρόιτερ Φιρτ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης

Σπορτ24

Christoff
16-07-11, 07:36
Σάββατο,16 Ιουλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

11:00 ΣΠΟΡ+ Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα U-23: Στίβος
14:00 CONN-X SPORT 1 Β' Γερμανίας: Σαν Πάουλι - Ίνγκολσταντ
14:55 ΣΚΑΙ Μοτο GP (Δοκιμαστικά)
16:15 ΣΠΟΡ+ Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα U-23: Στίβος
20:00 NOVASPORTS 4 IAAF Μίτινγκ Ζόλντερ (Στίβος)
22:00 NOVASPORTS 1 Κόπα Αμέρικα: Πρώτος προημιτελικός
23:00 CONN-X SPORT 1 ΗΠΑ MLS: Σιάτλ - Κολοράντο (ποδόσφαιρο)
01:15 NOVASPORTS 1 Κόπα Αμέρικα: Δεύτερος προημιτελικός

Sport24

Christoff
18-07-11, 07:49
Δευτέρα,18 Ιουλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:15 EUROSPORT KΟΛΥΜΒΗΣΗ - ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
14:00 ΕΤ1 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ
20:30 ΕΤ1 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΕΛΛΑΔΑ-ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ
21:15 CONN-X SPORT1 Β' Γερμανίας: Φορτούνα Ντίσελντορφ - Μπόχουμ

Sport24

Christoff
19-07-11, 10:37
Τρίτη,19 Ιουλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


08:30 ΕΤ1 Παγκόσμιο υγρού στίβου: Βραζιλία - Ελλάδα (πόλο γυναίκες)
14:00 ΕΤ1 Παγκόσμιο υγρού στίβου: Ομαδικό τεχνικό - Τελικός (Συγχρονισμένη κολύμβηση)
19:30 NOVASPORTS 2 Φιλικό: Ολυμπιακός - Πολόνια Βαρσοβίας
20:30 ΕΤ1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων: Αργεντινή-Ελλάδα (Χάντμπολ)
03:45 NOVASPORTS 1 Κόπα Αμέρικα: Περού - Ουρουγουάη (ημιτελικά)

Sport24

Christoff
20-07-11, 07:14
Τετάρτη,20 Ιουλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:00 ΕΤ1 Παγκόσμιο υγρού στίβου: Ελεύθερο πρόγραμμα - Τελικός (Συγχρονισμένη κολύμβηση)
19:00 ΝΕΤ Μίτινγκ Πάτρας (Στίβος)
03:45 NOVASPORTS 1 Κόπα Αμέρικα: Βενεζουέλα - Παραγουάη (ημιτελικά)
05:30 CONN-X SPORT3 ΗΠΑ MLS: Λος Άντζελες - Κολούμπους (ποδόσφαιρο)

Sport24

Christoff
21-07-11, 07:03
Πέμπτη,21 Ιουλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:15 EUROSPORT Παγκόσμιο πρωτάθλημα υγρού στίβου: Καταδύσεις
15:45 NOVASPORTS 2 Φιλικό: Τσέλσι - Μικτή πρωταθλήματος Μαλαισίας
18:30 ΣΠΟΡ+ Παγκόσμιο πρωτάθλημα εφήβων: Ελλάδα - Δανία (Χάντμπολ)
20:30 EUROSPORT Μίτινγκ Λουκέρνης (Στίβος)
21:00 NOVASPORTS Φιλικό: Ατρόμητος - Παναθηναϊκός

Sport24

Christoff
22-07-11, 10:39
Παρασκευή,22 Ιουλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


10:45 CONN-X SPORT3 Formula 1 (δοκιμαστικά, Γερμανία)
12:00 EUROSPORT Παγκόσμιο πρωτάθλημα υγρού στίβου: Καταδύσεις
14:00 ΕΤ1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα υγρού στίβου: Συγχρονισμένη Κολύμβηση
14:45 CONN-X SPORT3 Formula 1 (δοκιμαστικά, Γερμανία)
20:30 ΣΠΟΡ+ Παγκόσμιο πρωτάθλημα εφήβων: Ελλάδα - Κατάρ (Χάντμπολ)
20:30 CONN-X SPORT 3 Πλέι οφ Football League: Διαγόρας Ρόδου - Δόξα Δράμας
20:30 CONN-X SPORT 2 Πλέι οφ Football League: Λεβαδειακός - ΟΦΗ
21:00 ΣΠΟΡ+ Diamond League: Μονακό (Στίβος)
21:30 CONN-X SPORT 1 Πρωτάθλημα Β' Γερμανίας: Ντούισμπουργκ - Κότμπους

Sport24

Christoff
23-07-11, 07:03
Σάββατο,23 Ιουλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:00 ΕΤ1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα υγρού στίβου: Συγχρονισμένη Κολύμβηση
14:45 CONN-X SPORT 3 Formula 1 (δοκιμαστικά, Γερμανία)
21:30 CONN-X SPORT 1 Γερμανία: Σάλκε - Μπορούσια Ντόρτμοντ (Σούπερ Καπ)
22:00 NOVASPORTS 1 Κόπα Αμέρικα: Μικρός τελικός ΠΕΡΟΥ - ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ

Sport24

Christoff
24-07-11, 06:53
Κυριακή,24 Ιουλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


09:45 NOVASPORTS 3Beach Volley ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, Polish Masters/Α' Ημιτελ. ανδρών
10:20 conn-x TV Sports 3 GP3 Germany 2nd Race
11:00 EUROSPORT Κολύμβηση ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, Τελικός καταδύσεων 10μ. ανδρών
12:45 NOVASPORTS 3 Beach Volley ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, Polish Masters/Μικρός τελικός ανδ.
13:00 ET-1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου
13:30 EUROSPORT Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου 9η μέρα, Σαγκάη
13:45 NOVASPORTS 3 Beach Volley ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, Polish Masters/Τελικός ανδρών
13:45 NOVASPORTS 2 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου ΤΣΕΛΣΙ - THAILAND ALL STAR
14:00 ALPHA Formula 1 Formula 1 Γερμανία Live
14:30 conn-X TV Sports Formula 1 F1 Germany Race
15:00 EUROSPORT Ποδηλασία ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
16:00 ET-1 Beach Volley ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BEACH VOLLEY
16:30 conn-X TV sports 2 B' κατηγορία Γερμανίας Ντ. Δρέσδης-Χάνσα Ροστόκ
16:35 conn-x TV Sports 3 GP2 Germany 2nd Race
18:00 ET-3 Beach Soccer 11ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BEACH SOCCER
19:00 EUROSPORT Beach Soccer EURO LEAGUE , Round Robin: Ιταλία - Ελβετία
19:00 conn-X TV Sports Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου ΑΕΚ-Baku
20:00 NOVASPORTS 2 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΖΟΥΛΤΕ ΒΑΡΕΓΚΕΜ
21:15 EUROSPORT Φιλικός αγώνας μπάσκετ Σλοβενία - Π.Γ.Δ.Μ, Λιουμπλιάνα
22:00 NOVASPORTS 1 Κόπα Αμέρικα ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ - ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ
23:45 ΣΚΑΪ Moto GP Moto GP Live:ΗΠΑ


Sport-fm.gr

Christoff
25-07-11, 08:11
Δευτέρα,25 Ιουλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

11:40 ET-1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου
13:00 ET-1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου
13:00 EUROSPORT Κολύμβηση 10η μέρα, Σαγκάη
18:15 conn-x TV Sports 3 Τένις Tennis Studena Croatia Open
20:45 conn-x TV Sports 3 Τένις Tennis Studena Croatia Open

Sport-fm.gr

Christoff
26-07-11, 07:56
Τρίτη,26 Ιουλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


13:00 ET1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου: Τελικοί κολύμβησης
18:15 CONN-X SPORT 3 Όπεν Κροατία: Τουρνουά Τένις
19:00 EUROSPORT Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα νέων: Τσεχία - Ελλάδα (ποδόσφαιρο)
20:00 NOVASPORTS 2 Φιλικό: Ολυμπιακός - Βέρντερ Βρέμης
20:30 CONN-X SPORT 2 Φούτμπολ Λιγκ: ΟΦΗ - Διαγόρας (πλέι οφ)
20:30 CONN-X SPORT 1 Φούτμπολ Λιγκ: Λεβαδειακός - Δόξας Δράμας (πλέι οφ)

Sport24

Christoff
27-07-11, 07:19
Τετάρτη,27 Ιουλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:00 ET1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου: Τελικοί κολύμβησης
13:00 NOVASPORTS 1 Τρόπαιο Ασίας: Άστον Βίλα - Μπλάκμπερν (ποδόσφαιρο)
15:30 NOVASPORTS 1 Τρόπαιο Ασίας: Τσέλσι - Κιτσί (ποδόσφαιρο)
18:15 CONN-X SPORT 3 Όπεν Κροατία: Τουρνουά Τένις
19:00 CONN-X SPORT1 Φιλικό: AEK - Καραμπουκσπόρ
21:00 NOVASPORTS 2 Τσάμπιονς Λιγκ: Οντένσε - Παναθηναϊκός (3ος προκριματικός γύρος)

Sport24

Christoff
28-07-11, 07:05
Πέμπτη,28 Ιουλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:00 ET1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου: Τελικοί κολύμβησης
18:15 CONN-X SPORT 3 Όπεν Κροατία: Τουρνουά Τένις
19:00 NOVASPORTS 2 Φιλικό: ΠΑΣ Γιάννινα - Αλ Αϊν
20:30 CONN-X SPORT 2 Φούτμπολ Λιγκ: Δόξα Δράμας - Διαγόρας (πλέι οφ)
20:30 CONN-X SPORT 1 Φούτμπολ Λιγκ: ΟΦΗ - Λεβαδειακός (πλέι οφ)
21:00 NOVASPORTS 1 Γιουρόπα Λιγκ: ΠΑΟΚ - Βαλερένγκα (3ος προκριματικός γύρος)
21:00 novasports4 ΝΤΙΦΕΡΝΤΑΝΖ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ

Christoff
29-07-11, 07:22
Παρασκευή,29 Ιουλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

10:45 CONN-X SPORT 3 Φόρμουλα 1 (ελεύθερα δοκιμαστικά)
13:00 ΕΤ1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου: Τελικοί κολύμβησης
13:45 CONN-X SPORT 3 Φόρμουλα 1 (ελεύθερα δοκιμαστικά)
16:00 ΕΤ1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα υγρού στίβου: Τελικός πόλο (Γ)
16:45 EUROSPORT Ευρωλίγκα: Πολωνία - Πορτογαλία (Μπιτς Σόκερ)
18:15 CONN-X SPORT 3 Όπεν Κροατία: Τουρνουά Τένις - προημιτελικά
18:45 EUROSPORT Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα νέων: Ημιτελικά (ποδόσφαιρο)
19:00 NET Πανελλήνιο πρωτάθλημα Στίβου
19:15 EUROSPORT 2 Ευρωλίγκα: Αγγλία - Ελλάδα (Μπιτς Σόκερ)
20:45 EUROSPORT Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα νέων: Ημιτελικά (ποδόσφαιρο)
21:00 ΣΠΟΡ+ IAAF Diamond League: Στοκχόλμη (Στίβος)
22:45 EUROSPORT Παγκόσμιο Κύπελλο Κ20: Αγγλία - Β. Κορέα (ποδόσφαιρο)

Sport24

Christoff
30-07-11, 07:45
Σάββατο,30 Ιούλιου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

11:45 CONN-X SPORT 3 Φόρμουλα 1 (ελεύθερα δοκιμαστικά)
13:00 NOVASPORTS 1 Τρόπαιο Ασίας: Μικρός τελικός (ποδόσφαιρο)
13:00 ET1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου: Τελικοί κολύμβησης
14:45 CONN-X SPORT 3 Φόρμουλα 1 (επίσημα δοκιμαστικά Ουγγαρίας)
15:30 NOVASPORTS 1 Τρόπαιο Ασίας: Τελικός (ποδόσφαιρο)
16:00 CONN-X SPORT 1 Τουρνουά Emirates Cup: Ρεντ Μπουλς Νέας Υόρκης - Παρί Σεν Ζερμέν
16:00 ΕΤ1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου: Τελικός πόλο
16:30 CONN-X SPORT2 Κύπελλο Γερμανία: Ντιναμό Δρέσδης - Λεβερκούζεν
16:45 EUROSPORT Ευρωλίγκα: Ολλανδία - Ελλάδα (Μπιτς σόκερ)
18:00 EUROSPORT Ευρωλίγκα: Ρωσία - Πολωνία (Μπιτς σόκερ)
18:15 CONN-X SPORT 3 Όπεν Κροατία: Τουρνουά Τένις - ημιτελικά
18:20 CONN-X SPORT 1 Τουρνουά Emirates Cup: Άρσεναλ - Μπόκα Τζούνιορς
19:00 NET Πανελλήνιο πρωτάθλημα Στίβου
19:00 NOVASPORTS 3 Φιλικό: Άρης - Αλ Χιλάλ
19:15 EUROSPORT Ευρωλίγκα: Πορτογαλία - Ισπανία (Μπιτς σόκερ)
19:30 CONN-X SPORT3 Φιλικό: AEK - Σιμπίρ
20:30 ET1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων: Τελικός (Χάντμπολ)
20:30 CONN-X SPORT 2 Φούτμπολ Λιγκ: Λεβαδειακός - Διαγόρας Ρόδου (πλέι οφ)
20:30 NOVASPORTS 2 Φιλικό: Ολυμπιακός - Μπρέντα
20:30 CONN-X SPORT 1 Φούτμπολ Λιγκ: ΟΦΗ - Δόξα Δράμας (πλέι οφ)
20:30 CONN-X SPORT2 Κύπελλο Γερμανία: Σαντχάουζεν - Ντόρτμουντ
00:45 EUROSPORT Παγκόσμιο Κύπελλο Κ20: Καμερούν - Ν. Ζηλανδία

Sport24

Christoff
31-07-11, 08:48
Κυριακή,31 Ιουλίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:00 ΕΤ1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου: Τελικοί κολύμβησης
14:00 NOVASPORTS 2 Φιλικό: Ολυμπιακός - Χέρενφεν
14:30 ALPHA / CONN-X SPORT1 Formula 1: GP Ουγγαρίας
16:00 ΕΤ1 Μπιτς Βόλεϊ Πανελλήνιο πρωτάθλημα
16:00 CONN-X SPORT 3 Τουρνουά Emirates Cup: Μπόκα Τζούνιορς - Παρί Σεν Ζερμέν
18:00 NOVASPORTS 2 Φιλικό: Άρης - ΠΑΣ Γιάννινα
18:20 CONN-X SPORT3 Τουρνουά Emirates Cup: Άρσεναλ-Ρεντ Μπουλς Νέας Υόρκης
18:30 CONN-X SPORT2 Κύπελλο Γερμανίας: Τένινγκεν - Σάλκε
20:30 CONN-X SPORT1Όπεν Κροατία: Τουρνουά Τένις - Τελικός

Sport24

Christoff
01-08-11, 07:35
Δευτέρα,01 Αύγουστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


11:00 NOVASPORTS 3 Διεθνές τουρνουά Stankovic Cup: Αυστραλία - Ρωσία (Μπάσκετ)
14:30 NOVASPORTS 3 Διεθνές τουρνουά Stankovic Cup: Κίνα - Ανγκόλα (Μπάσκετ)
20:30 CONN-X SPORT2 Φούτμπολ Λιγκ: Διαγόρας - ΟΦΗ (πλέι οφ)
20:30 CONN-X SPORT3 Φούτμπολ Λιγκ: Δόξα Δράμας - Λεβαδειακός (πλέι οφ)
21:30CONN-X SPORT1 Κύπελλο Γερμανίας: Άιντραχτ Μπραουνσβάιγκ - Μπάγερν

Sport24

Christoff
02-08-11, 07:52
Τρίτη,02 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

11:00 NOVASPORTS 3 Διεθνές τουρνουά Stankovic Cup: Ανγκόλα - Αυστραλία (Μπάσκετ)
14:30 NOVASPORTS 3 Διεθνές τουρνουά Stankovic Cup: Ρωσία - Κίνα (Μπάσκετ)
19:00 NOVASPORTS 3 Φιλικό: Άρης - E.N. Παραλιμνίου
20:30 EUROSPORT Φιλικό: Βέρντερ Βρέμης - Έβερτον
21:45 CONN-X SPORT 1 Τσάμπιονς Λιγκ: Παναθηναϊκός - Οντένσε (3ος προκριματικός γύρος)

Sport24

Christoff
03-08-11, 07:56
Τετάρτη,03 Αύγουστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

11:00 NOVASPORTS 3 Διεθνές τουρνουά Stankovic Cup: Ρωσία - Ανγκόλα (Μπάσκετ)
14:30 NOVASPORTS 3 Διεθνές τουρνουά Stankovic Cup: Κίνα - Αυστραλία (Μπάσκετ)
14:45 NOVASPORTS 2Φιλικό: Ρεάλ Μαδρίτης - Γκουανζού Εβεργκράντε (περιοδεία Κίνα)

Sport24

Christoff
04-08-11, 07:55
Πέμπτη,04 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

11:00 NOVASPORTS 3 Διεθνές τουρνουά Stankovic Cup: Μικρός τελικός (Μπάσκετ)
14:30 NOVASPORTS 3 Διεθνές τουρνουά Stankovic Cup: Τελικός (Μπάσκετ)
18:00 NOVASPORTS 2 Φιλικό: Άρης - Αλ Χιλάλ
21:00 NOVASPORTS 4 Γιουρόπα Λιγκ: Ολυμπιακός Βόλου - Ντιφερντάζ (3ος προκριματικός γύρος)
21:00 NOVASPORTS 1 Γιουρόπα Λιγκ: ΠΑΟΚ - Βαλερένγκα (3ος προκριματικός γύρος)
21:45 NOVASPORTS 2 Φιλικό: Ολυμπιακός - Γουέστ Μπρόμγουιτς
00:45 EUROSPORT Παγκόσμιο Κύπελλο Κ20: Μεξικό - Αγγλία

Sport24

Christoff
05-08-11, 06:48
Παρασκευή,05 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:00 NOVASPORTS 1 Τσάμπιονς Λιγκ: Κλήρωση Πλέι οφ
14:30 NOVASPORTS 1 Γιουρόπα Λιγκ: Κλήρωση Πλέι οφ
21:00 ΣΠΟΡ+ IAAF Diamond League: Λονδίνο (Στίβος)
21:30 CONN-X SPORT 1 Γερμανία: Ντόρτμουντ - Αμβούργο
00:45 EUROSPORT Παγκόσμιο Κύπελλο Κ20: Ουρουγουάη - Καμερούν

Sport24

Christoff
06-08-11, 08:11
Σάββατο,06 Αύγουστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

09:00 NOVASPORTS 3 Διεθνές τουρνουά Stankovic Cup: Ρωσία - Ν. Ζηλανδία
11:00 NOVASPORTS 3 Διεθνές τουρνουά Stankovic Cup: Κίνα - Ανγκόλα
12:45 NOVASPORTS 2 Φιλικό: Ρεάλ Μαδρίτης - Τιανχίν (περιοδεία Κίνα)
14:30 NOVASPORTS 1 Ιταλία: Μίλαν - Ίντερ (Σούπερ Καπ)
16:30 CONN-X SPORT 2 Γερμανία: Βέρντερ - Καϊζερσλάουτερν
16:30 ΝΕΤ Meeting IAAF Diamond League: Στίβος
16:30 CONN-X SPORT1 Γερμανία: Στουτγκάρδη - Σάλκε
16:30 CONN-X SPORT 3 Γερμανία: Κολωνία - Βόλφσμπουργκ
19:00 EUROSPORT 2 Τουρνουά Μπάσκετ: ΣΚΟΠΙΑ - Μαυροβούνιο
19:30 CONN-X SPORT 2 Γερμανία: Χέρτα - Νυρεμβέργη
21:00 CONN-X SPORT 1 Φιλικό: ΑΕΚ - Χετάφε
22:00 NOVASPORTS 1 Γαλλία: Παρί Σεν Ζερμέν - Λοριάν
22:00 EUROSPORT 2 Τουρνουά Μπάσκετ: Κροατία - Μαυροβούνιο

Sport24

Christoff
10-08-11, 12:26
Τετάρτη,10 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:45 EUROSPORT Παγκόσμιο Κύπελλο Κ20: Φάση των "16"
16:00 EUROSPORT 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Κ20: Φάση των "16"
18:15 ΝΕΤ Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης
19:00 NOVASPORTS 1 Τουρνουά Rogers Cup: Τένις
20:00 NOVASPORTS 2 Φιλικό: Ατρόμητος - Παναιτωλικός
21:30 CONN-X SPORT3 Φιλικό: ΑΕΚ - ΑΕ Λεμεσού
21:45 CONN-X SPORT 1 Φιλικό: Γερμανία - Βραζιλία
22:00 CONN-X SPORT 2 Φιλικό: Γαλλία - Χιλή

Sport24

Christoff
11-08-11, 07:47
Πέμπτη,11 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

18:15 ΝΕΤ Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης
19:00 NOVASPORTS 1 Τουρνουά Rogers Cup: Τένις
21:00 CONN-X SPORT 2 Φιλικό: Ανόρθωση - ΠΑΟΚ

Sport24

Christoff
12-08-11, 07:24
Παρασκευή,12 Αύγουστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


18:15 NET Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης
19:00 NOVASPORTS 1 Τουρνουά Rogers Cup: (A&B προημιτελικός) Τένις
21:30 CONN-X SPORT 2 Β' Γερμανίας: Μπόχουμ - Σαν Πάουλι
00:30 NOVASPORTS 1 Τουρνουά Rogers Cup: (Γ&Δ προημιτελικός) Τένις

Sport24

Christoff
13-08-11, 13:25
Σάββατο,13 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:00 CONN-X SPORT 2 Β' Γερμανίας: Πάντερμπορν - Γκρόιτερ Φιρτ
14:55 ΣΚΑΙ Moto GP (δοκιμαστικά)
16:30 CONN-X SPORT 3 Γερμανία: Χόφενχαιμ - Ντόρτμουντ
16:30 CONN-X SPORT 2 Γερμανία: Σάλκε - Κολωνία
16:30 CONN-X SPORT 1 Γερμανία: Βόλφσμπουργκ - Μπάγερν
17:00 NOVASPORTS 2 Αγγλία: Τότεναμ - Έβερτον
17:00 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Λίβερπουλ - Σάντερλαντ
19:30 CONN-X SPORT 1 Γερμανία: Γκλάντμπαχ - Στουτγκάρδη
19:30 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Νιούκαστλ - Άρσεναλ
20:00 NOVASPORTS 3 Γαλλία: Ρεν - Παρί Σεν Ζερμέν
21:00 NOVASPORTS 2 Φιλικό: ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός

Sport24

Christoff
14-08-11, 15:33
Κυριακή,14 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

15:30 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Στόουκ - Τσέλσι
16:30 CONN-X SPORT 1 Γερμανία: Καϊζερσλάουτερν - Άουγκσμπουργκ
18:00 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Γουέστ Μπρόμιτς - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
18:00 NOVASPORTS 2 Γαλλία: Οσέρ - Μαρσέιγ
18:30 CONN-X SPORT 2 Γερμανία: Λεβερκούζεν - Βέρντερ
22:00 NOVASPORTS 3 Τουρνουά Rogers Cup: (Τελικός) Τένις
22:00 NOVASPORTS 1 Ισπανία: Ρεάλ Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα (Σούπερ Καπ)

Sport24

Christoff
15-08-11, 10:00
Δευτέρα,15 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

21:15 CONN-X SPORT 2 Β' Γερμανίας: Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Φορτούνα Ντίσελντορφ
22:00 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Μάντσεστερ Σίτι - Σουάνσι

Sport24

Christoff
16-08-11, 22:22
Τετάρτη,17 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


03:00 NOVASPORTS 2 Αργεντινή: Μπόκα Τζούνιορς - Ουνιόν
18:00 NOVASPORTS 1 Τουρνουά Western and Southern Open: Τένις
20:00 NOVASPORTS 4 Τουρνουά Western and Southern Open: Τένις
21:00 NOVASPORTS 3 Φιλικό: Ολυμπιακός - Γαλατασαράι
21:45 NET Τσάμπιονς Λιγκ: Βίσλα Κρακοβίας - ΑΠΟΕΛ (πλέι-οφ)
21:45 NOVASPORTS 4 Τσάμπιονς Λιγκ: Οντένσε - Βιγιαρεάλ (πλέι-οφ)
21:45 NOVASPORTS 7 Τσάμπιονς Λιγκ: Μακάμπι Χάιφα - Γκενκ (πλέι-οφ)
21:45 NOVASPORTS 1 Τσάμπιονς Λιγκ: Μπάγερν - Ζυρίχη (πλέι-οφ)
23:55 NOVASPORTS 1 Ισπανία: Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης (Σούπερ Καπ-επαναληπτικός)

Sport24

Christoff
18-08-11, 15:16
Πέμπτη,18 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


18:00 NOVASPORTS 1 Τουρνουά Western and Southern Open: Τένις
20:30 CONN-X SPORT 2 Γιουρόπα Λιγκ: Μακάμπι Τελ Αβίβ - Παναθηναϊκός (πλέι οφ)
21:00 NOVASPORTS 1 Γιουρόπα Λιγκ: ΠΑΟΚ - Καρπάτι (πλέι οφ)
21:00 NOVASPORTS 4 Τουρνουά Western and Southern Open: Τένις
21:45 EUROSPORT Γιουρόπα Λιγκ: Xαρτς - Τότεναμ (πλέι οφ)
21:45 CONN-X SPORT 1 Γιουρόπα Λιγκ: ΑΕΚ - Ντιναμό Τιφλίδας (πλέι οφ)

Sport24

Christoff
19-08-11, 07:38
Παρασκευή,19 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

18:00 NOVASPORTS 1 Τουρνουά Western and Southern Open: Τένις (Α,Β,Γ ημιτελικός)
18:30 CONN-X SPORT 3 Τουρνουά SuperCup: Ελλάδα - Τουρκία (Μπάσκετ)
21:15 CONN-X SPORT3 Τουρνουά SuperCup: Γερμανία - Βέλγιο (Μπάσκετ)
21:30 CONN-X SPORT 1 Γερμανία: Γκλάντμπαχ - Βόλφσμπουργκ

Sport24

Christoff
20-08-11, 07:45
Σάββατο,20 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:00 NOVASPORTS 2 Αγγλία: Σάντερλαντ - Νιούκασλ
14:45 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Άρσεναλ - Λίβερπουλ
16:30 CONN-X SPORT1 Γερμανία: Μπάγερν - Αμβούργο
16:30 CONN-X SPORT2 Γερμανία: Ντόρτμουντ - Νιρεμβέργη
16:30 CONN-X SPORT3 Γερμανία: Βέρντερ - Φράιμπουργκ
17:00 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Άστον Βίλα - Μπλάκμπερν
18:30 CONN-X SPORT3 Τουρνουά SuperCup: Γερμανία - Ελλάδα (Μπάσκετ)
19:30 NOVASPORTS 2 Αγγλία: Τσέλσι - Γουέστ Μπρόμιτς
20:00 NOVASPORTS 1 Τουρνουά Western and Southern Open: Τένις (Α,Β ημιτελικός)
22:00 NOVASPORTS 3 Γαλλία: Καέν - Λιλ

Sport24

Christoff
21-08-11, 19:38
Κυριακή,21 Αύγουστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

15:30 CONN-X SPORT3 Τουρνουά SuperCup: Βέλγιο - Ελλάδα (Μπάσκετ)
15:30 NOVASPORTS 2 Αγγλία: Νόριτς - Στόουκ
16:00 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Γουλβς - Φούλαμ
16:30 CONN-X SPORT2 Γερμανία: Μάιντς - Σάλκε
18:00 NOVASPORTS 2 Αγγλία: Μπόλτον - Μάντσεστερ Σίτι
18:30 CONN-X SPORT2 Γερμανία: Ανόβερο - Χέρτα
19:00 NOVASPORTS 1 Φιλικό: Ίντερ - Ολυμπιακός
21:45 NOVASPORTS 1 Φιλικό (Trofeo Luigi Berlusconi): Μίλαν - Γιουβέντους
22:00 NOVASPORTS 2 Γαλλία: Μαρσέιγ - Σεντ Ετιέν
23:55 NOVASPORTS 2 Αργεντινή: Νιούελς - Μπόκα Τζούνιορς

Sport24

Christoff
22-08-11, 14:23
Δευτέρα,22 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 EUROSPORT Ποδηλασία | Γύρος της Ισπανίας
21:15 CONN-X 2 Σαν Πάουλι - Ντούισμπουργκ | Ποδόσφαιρο | Γερμανία 2
22:00 NOVASPORTS 1 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Τότεναμ | Ποδόσφαιρο | Αγγλία

Sport24

Christoff
23-08-11, 15:07
Τρίτη,23 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 EUROSPORT Ποδηλασία | Γύρος της Ισπανίας
18:45 ΕΤ1 Ιταλία - Βουλγαρία | Μπάσκετ | Τουρνουά Ακρόπολις
21:15 ΕΤ1 Ελλάδα - Πανεπιστήμιο Μπρίγκαμ Γιανγκ | Μπάσκετ | Τουρνουά Ακρόπολις
21:45 MEGA ΑΠΟΕΛ - Βίσλα Κρακοβίας | Ποδόσφαιρο | Champions League
21:45 NOVASPORTS 2 Ζυρίχη - Μπάγερν | Ποδόσφαιρο | Champions League
21:45 NOVASPORTS 1 Βιγιαρεάλ - Οντένσε | Ποδόσφαιρο | Champions League
21:45 NOVASPORTS 4 Γκενκ - Μακάμπι Χάιφα | Ποδόσφαιρο | Champions League

Sport24

Christoff
24-08-11, 06:58
Τετάρτη,24 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 EUROSPORT Ποδηλασία | Γύρος της Ισπανίας
18:45 ΕΤ1 Πανεπιστήμιο Μπρίγκαμ Γιανγκ - Ιταλία | Μπάσκετ | Τουρνουά Ακρόπολις
21:15 ΕΤ1 Ελλάδα - Βουλγαρία | Μπάσκετ | Τουρνουά Ακρόπολις
21:30 EUROSPORT 2 Σλοβενία - Λιθουανία | Μπάσκετ | Φιλικό
21:45 NOVASPORTS 4 Βικτόρια Πλζεν - Κοπεγχάγη | Ποδόσφαιρο | Champions League
21:45 NOVASPORTS 3 Στουρμ Γκρατς - ΜΠΑΤΕ | Ποδόσφαιρο | Champions League
21:45 NOVASPORTS 1 Μπενφίκα - Τβέντε | Ποδόσφαιρο | Champions League
21:45 ΝΕΤ Ουντινέζε - Αρσεναλ | Ποδόσφαιρο | Champions League

Sport24

devam
24-08-11, 10:49
Τετάρτη,24 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 EUROSPORT Ποδηλασία | Γύρος της Ισπανίας
18:45 ΕΤ1 Πανεπιστήμιο Μπρίγκαμ Γιανγκ - Ιταλία | Μπάσκετ | Τουρνουά Ακρόπολις
21:15 ΕΤ1 Ελλάδα - Βουλγαρία | Μπάσκετ | Τουρνουά Ακρόπολις
21:30 EUROSPORT 2 Σλοβενία - Λιθουανία | Μπάσκετ | Φιλικό
21:45 NOVASPORTS 4 Βικτόρια Πλζεν - Κοπεγχάγη | Ποδόσφαιρο | Champions League
21:45 NOVASPORTS 3 Στουρμ Γκρατς - ΜΠΑΤΕ | Ποδόσφαιρο | Champions League
21:45 NOVASPORTS 1 Μπενφίκα - Τβέντε | Ποδόσφαιρο | Champions League
21:45 ΝΕΤ Ουντινέζε - Αρσεναλ | Ποδόσφαιρο | Champions League

Sport24

Να προσθέσω ότι σήμερα έχει επίσης:
19:00 NOVASPORTS 1 Ρουμπίν Καζάν-Λυών | Ποδόσφαιρο | Champions League

Christoff
24-08-11, 23:09
Πέμπτη,25 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


03:50 CONN-X 2 Σάο Πάουλο - Σεάρα | Ποδόσφαιρο | Σουνταμερικάνα
17:00 EUROSPORT Ποδηλασία | Γύρος της Ισπανίας
18:30 NOVASPORTS 1 MEGA EUROSPORT NET Κλήρωση ομίλων | Ποδόσφαιρο | Champions League
18:45 ΕΤ1 Πανεπιστήμιο Μπρίγκαμ Γιανγκ - Βουλγαρία | Μπάσκετ | Τουρνουά Ακρόπολις
20:05 CONN-X 1 Ντιναμό Τιφλίδας - ΑΕΚ | Ποδόσφαιρο | Europa League
21:15 ΕΤ1 Ελλάδα - Ιταλία | Μπάσκετ | Τουρνουά Ακρόπολις
21:15 NOVASPORTS 1 Παναθηναϊκός - Μακάμπι Τελ Αβίβ | Ποδόσφαιρο | Europa League
21:45 CONN-X 2 Σαμπντόρια - Πάντοβα | Ποδόσφαιρο | Ιταλία 2
22:00 CONN-X 1 Καρπάτι - ΠΑΟΚ | Ποδόσφαιρο | Europa League

Sport24

Christoff
26-08-11, 13:56
Παρασκευή,26 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:00 ANT1 NOVASPORTS 1 EUROSPORT Κλήρωση ομίλων | Ποδόσφαιρο | Europa League
17:00 EUROSPORT Ποδηλασία | Γύρος της Ισπανίας
19:00 CONN-X 2 Μπόχουμ - Γκρόιτερ Φιρθ | Ποδόσφαιρο | Γερμανία 2
21:30 CONN-X 1 Χέρτα - Στουτγκάρδη | Ποδόσφαιρο | Γερμανία
21:45 ΝΕΤ Μπαρτσελόνα - Πόρτο | Ποδόσφαιρο | Ευρωπαϊκό Σούπερ Καπ
22:00 CONN-X 3 Βερόνα - Πεσκάρα | Ποδόσφαιρο | Ιταλία 2

Sport24

Christoff
27-08-11, 13:04
Σάββατο,27 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


13:45 EUROSPORT Στίβος | Παγκόσμιο πρωτάθλημα
14:05 NOVASPORTS 1 Άστον Βίλα - Γουλβς | Ποδόσφαιρο | Αγγλία
14:45 CONN-X 3 Formula 1 | GP Βελγίου - Επίσημα δοκιμαστικά
16:30 CONN-X 1 Χόφενχαϊμ - Βέρντερ Βρέμης | Ποδόσφαιρο | Γερμανία
16:30 CONN-X 2 Καϊζερσλάουτερν - Μπάγερν Μονάχου | Ποδόσφαιρο | Γερμανία
17:00 NOVASPORTS 1 Τσέλσι - Νόριτς | Ποδόσφαιρο | Αγγλία
17:00 EUROSPORT Ποδηλασία | Γύρος Ισπανίας
17:00 NOVASPORTS 3 Μπλάκμπερν - Έβερτον | Ποδόσφαιρο | Αγγλία
19:00 CONN-X 2 Σιένα - Φιορεντίνα | Ποδόσφαιρο | Ιταλία
19:15 NOVASPORTS 3 ΟΦΗ - Ατρόμητος | Ποδόσφαιρο | Ελλάδα
19:30 NOVASPORTS 1 Λίβερπουλ - Μπόλτον | Ποδόσφαιρο | Αγγλία
19:30 CONN-X 1 Μπάγερ Λεβερκούζεν - Ντόρτμουντ | Ποδόσφαιρο | Γερμανία
20:00 CONN-X 3 Άσκολι - Τορίνο | Ποδόσφαιρο | Ιταλία 2
21:00 CONN-X 2 Βαλένθια - Σανταντέρ| Ποδόσφαιρο | Ισπανία
21:30 NOVASPORTS 2 ΠΑΣ Γιάννινα - Άρης | Ποδόσφαιρο | Ελλάδα
22:00 NOVASPORTS 4 Λιόν - Μονπελιέ | Ποδόσφαιρο | Γαλλία
23:00 CONN-X 2 Γρανάδα - Μπέτις | Ποδόσφαιρο | Ισπανία

Sport24

Christoff
28-08-11, 07:36
Κυριακή,28 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


10:15 EUROSPORT Στίβος | Παγκόσμιο πρωτάθλημα
14:00 ALPHA CONN-X 3 Formula 1 | GP Βελγίου
14:30 CONN-X 2 Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Πάντερμπορν | Ποδόσφαιρο | Γερμανία 2
15:00 NOVASPORTS 2 Νιούκαστλ - Φούλαμ | Ποδόσφαιρο | Αγγλία
15:30 NOVASPORTS 1 Τότεναμ - Μάντσεστερ Σίτι | Ποδόσφαιρο | Αγγλία
16:30 CONN-X 2 Ανόβερο - Μάιντς | Ποδόσφαιρο | Γερμανία
17:00 EUROSPORT 2 Χόκεϊ επί χόρτου | Ευρωπαϊκό ανδρών | Τελικός
17:00 EUROSPORT Ποδηλασία | Γύρος Ισπανίας
18:00 NOVASPORTS 1 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Άρσεναλ | Ποδόσφαιρο | Αγγλία
18:30 CONN-X 2 Σάλκε - Γκλάντμπαχ | Ποδόσφαιρο | Γερμανία
19:15 NOVASPORTS 2 Κέρκυρα - Παναθηναϊκός | Ποδόσφαιρο | Ελλάδα
19:15 NOVASPORTS 3 Πανιώνιος - Εργοτέλης | Ποδόσφαιρο | Ελλάδα
21:30 NOVASPORTS 2 ΠΑΟΚ - Ξάνθη | Ποδόσφαιρο | Ελλάδα
22:00 NOVASPORTS 3 Λιλ - Μαρσέιγ | Ποδόσφαιρο | Γαλλία
00:10 NOVASPORTS 2 Μπόκα Τζούνιορς - Σαν Λορένσο | Ποδόσφαιρο | Αργεντινή

Sport24

Christoff
29-08-11, 15:09
Δευτέρα,29 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

18:00 EUROSPORT 2 Τένις | US OPEN
20:00 ΕΤ1 Ελλάδα - Καναδάς | Πόλο | Παγκόσμιο Νέων
20:15 EUROSPORT Τένις | US OPEN
21:15 CONN-X 2 Ερτζγκεμπίργκε - Ενερτζι Κότμπους | Ποδόσφαιρο | Γερμανία 2
22:00 CONN-X 1 Μπαρτσελόνα - Βιγιαρεάλ | Ποδόσφαιρο | Ισπανία

Sport24

Christoff
30-08-11, 06:45
Τρίτη,30 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:00 ET1 Στίβος | Παγκόσμιο πρωτάθλημα
18:00 EUROSPORT 2 Tένις | US OPEN
20:00 ΕΤ1 Ελλάδα - Γαλλία | Πόλο | Παγκόσμιο Νέων
20:15 EUROSPORT Tένις | US OPEN

Sport24

Christoff
31-08-11, 12:45
Τετάρτη,31 Αύγουστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

17:00 EUROSPORT Tένις | US OPEN
18:00 EUROSPORT 2 Tένις | US OPEN
18:00 ΕΤ1 Ελλάδα - Βοσνία/Ερζεγοβίνη | Ευρωμπάσκετ
20:00 ΕΤ1 Ελλάδα - Πουέρτο Ρίκο | Πόλο | Παγκόσμιο Νέων
21:00 ΣΙΝΕΣΠΟΡ + Κροατία - Φινλανδία | Ευρωμπάσκετ
21:45 CONN-X 1 Τορίνο - Τσιταντέλα | Ποδόσφαιρο | Ιταλία 2

Sport24

Christoff
31-08-11, 20:35
Πέμπτη,01 Σεπτεμβρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


03:15 CONN-X 2 Λανούς - Γκοντόι Κρουζ | Ποδόσφαιρο | Κόπα Σουνταμερικάνα
04:00 ΕΤ1 Στίβος | Παγκόσμιο πρωτάθλημα
04:00 ΕΤ1 Στίβος | Παγκόσμιο πρωτάθλημα
18:00 EUROSPORT 2 Tένις | US OPEN
18:00 ΕΤ1 Ελλάδα - Φινλανδία | Ευρωμπάσκετ
20:15 EUROSPORT Tένις | US OPEN
21:00 ΣΙΝΕΣΠΟΡ + Σκόπια - Κροατία | Ευρωμπάσκετ
21:45 CONN-X 2 Τορίνο - Τσιταντέλα | Ποδόσφαιρο | Ιταλία 2

Sport24

Christoff
02-09-11, 07:02
Παρασκευή,02 Σεπτεμβρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:00 ΕΤ1 Στίβος | Παγκόσμιο πρωτάθλημα
18:00 EUROSPORT 2 Tένις | US OPEN
20:15 EUROSPORT Tένις | US OPEN
20:20 ΕΤ1 Πόλο | Παγκόσμιο Νέων | Προημιτελική φάση

Sport24

Christoff
03-09-11, 07:22
Σάββατο,03 Σεπτεμβρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


12:00 EUROSPORT 2 Κωπηλασία | Παγκόσμιο πρωτάθλημα
12:45 EUROSPORT Στίβος | Παγκόσμιο πρωτάθλημα
13:00 ΕΤ1 Στίβος | Παγκόσμιο πρωτάθλημα
16:00 EUROSPORT Ποδηλασία | Γύρος Ισπανίας
18:00 ΕΤ1 Ελλάδα - ΠΓΔΜ | Ευρωμπάσκετ
18:00 EUROSPORT 2 Τένις | US Open
19:30 ΕΤ3 Ελλάδα - Βοσνία/Ερζεγοβίνη | Βόλεϊ | Προολυμπιακό
20:15 EUROSPORT Τένις | US Open
20:20 ΕΤ1 Πόλο | Παγκόσμιο πρωτάθλημα νέων | Ημιτελικός
20:45 EUROSPORT 2 Τένις | US Open
21:00 ΣΙΝΕΣΠΟΡ+ Κροατία - Μαυροβούνιο | Ευρωμπάσκετ

Sport24

Christoff
04-09-11, 06:43
Κυριακή,04 Σεπτεμβρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:00 EUROSPORT Στίβος | Παγκόσμιο πρωτάθλημα
12:15 ΕΤ1 Στίβος | Παγκόσμιο πρωτάθλημα
17:30 EUROSPORT Ποδηλασία | Γύρος Ισπανίας
18:00 ΕΤ1 Μαυροβούνιο - Ελλάδα | Ευρωμπάσκετ
18:00 EUROSPORT 2 Τένις | US Open
19:30 ΕΤ3 Ελλάδα - Βοσνία/Ερζεγοβίνη | Βόλεϊ | Προολυμπιακό
20:00 ΕΤ1 Πόλο | Παγκόσμιο πρωτάθλημα νέων | Τελικός
20:15 EUROSPORT Τένις | US Open
20:45 EUROSPORT 2 Τένις | US Open
21:00 ΣΙΝΕΣΠΟΡ+ Βοσνία/Ερζεγοβίνη - Κροατία | Ευρωμπάσκετ
00:10 NOVASPORTS 2 Ιντεπεντιέντε - Μπόκα Τζούνιορς | Ποδόσφαιρο | Αργεντινή

Sport24

Christoff
05-09-11, 07:12
Δευτέρα,05 Σεπτεμβρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

18:00 ΕΤ1 Ελλάδα - Κροατία | Ευρωμπάσκετ
18:00 EUROSPORT Τένις | US Open
21:00 ΣΙΝΕΣΠΟΡ+ Βοσνία/Ερζεγοβίνη - ΠΓΔΜ | Ευρωμπάσκετ

Sport24

Christoff
09-09-11, 07:25
Παρασκευή,09 Σεπτεμβρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

15:30 ΣΙΝΕΣΠΟΡ+ Ισπανία - Σερβία | Ευρωμπάσκετ | Β' Φάση
17:00 EUROSPORT Ποδηλασία | Γύρος Ισπανίας
18:00 ΕΤ1 Γερμανία - Τουρκία | Ευρωμπάσκετ | Β' Φάση
19:00 CONN-X 3 Γκρόιτερ Φιρτ - Ντούισμπουργκ | Ποδόσφαιρο | Γερμανία 2
20:00 NOVASPORTS 1 Ολυμπιακός - ΟΦΗ | Ποδόσφαιρο | Φιλικό
21:00 ΕΤ1 Λιθουανία - Γαλλία | Ευρωμπάσκετ | Β' Φάση
21:00 EUROSPORT Τένις | US Open | Ημιτελικά Γυναικών
21:30 CONN-X 2 Άουγκσμπουργκ - Λεβερκούζεν | Ποδόσφαιρο | Γερμανία
21:45 CONN-X 1 Μίλαν - Λάτσιο | Ποδόσφαιρο | Ιταλία
21:45 CONN-X 3 Πάντοβα - Μπάρι | Ποδόσφαιρο | Ιταλία

Sport24