PDA

Επιστροφή στο Forum : Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7

Christoff
02-10-09, 14:44
Παρασκευή, 2 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚ: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΡΗΣ
20:30 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΠ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΓΚΡΑΝ ΚΑΝΑΡΙΑ
21:30 CONN-X SPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΑΛΚΕ - ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΡΟΥΤΗΣ
23:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΠ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ


Sport24

Christoff
03-10-09, 15:15
Σάββατο, 3 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


16:30 CONN-X SPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ - ΚΟΛΟΝΙΑ
16:45 ΣΚΑΪ SUPERLEAGUE: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ
16:45 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΚΑΒΑΛΑ
18:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΛΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΠ: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΣΤΟΥΡΜ ΤΣΕΧΟΦ (Γ)
19:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΚΡΙΛΙΑ - ΣΠΑΡΤΑΚ ΝΑΛΤΣΙΚ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 CONN-X SPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΤΕΝΕΡΙΦΗ - ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ -
19:00 CONN-X SPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΠΑΡΙ - ΚΑΤΑΝΙΑ -
19:30 CONN-X SPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ -
19:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. - ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ -
20:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ - ΜΠΟΡΝΤΟ -
20:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ: ΑΛΚΜΑΑΡ - ΜΠΡΕΝΤΑ -
21:00 CONN-X SPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΑΛΜΕΡΙΑ -
21:45 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΙΝΤΕΡ - ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ -
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΛΑΝΣ - ΛΙΟΝ -
23:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΣΑΡΑΓΟΣΑ

Sport24

Παίκτης
03-10-09, 15:41
θενκς και +11

Christoff
04-10-09, 08:59
Κυριακή, 4 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

07:15 ANT1 FORMULA 1
14:30 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ - ΣΕΛΤΙΚ
14:30 ΣΚΑΪ ΜΟΤΟ GP
15:30 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ
16:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΛΑΤΣΙΟ
16:00 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΑΤΑΛΑΝΤΑ - ΜΙΛΑΝ
16:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ - ΠΑΡΜΑ
16:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ
17:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΕΒΕΡΤΟΝ - ΣΤΟΟΥΚ
18:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΣΕΛΣΙ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
18:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ
18:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΧΕΡΤΑ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ
21:00 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΪ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΤΕΛΙΚΟΣ)
21:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΟΡΒΗΓΙΑΣ: ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ - ΣΤΑΡΤ
21:45 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΠΑΛΕΡΜΟ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
22:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΕΒΙΛΛΗ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΣΑΝΤΟΣ - ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΑΡΣΕΪΓ - ΜΟΝΑΚΟ

Sport24

Christoff
05-10-09, 10:14
Δευτέρα, 5 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

16:45 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
16:45 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
19:00 NET SUPERLEAGUE: ΞΑΝΘΗ-ΑΕΚ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΠΑΟΚ-ΗΡΑΚΛΗΣ
21:15 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΛΑΡΙΣΑ
22:00 NOVASPORTS 2 PREMIER LEAGUE: ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ-ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
22:00 NOVASPORTS 4 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΟΥΗΔΙΑ: ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ-ΓΚΑΪΣ
22:15 ΕΤ1 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

Sport24

than_letta
05-10-09, 12:59
thanks

Παίκτης
05-10-09, 13:19
δλδ σήμερα μόνο Ελλάδα , σουηδία και αγγλία?

laugher
05-10-09, 13:28
eyropi giname akoma de vghke to pasok :p

Παίκτης
05-10-09, 13:34
προσεχως αμερικανιες

doudis
05-10-09, 13:51
ε καιρος ητανε αν θελετε τη γνωμη μου , τοσο καιρο αεκ αθενς και ολι πιρεους και τριτοκοσμικα πραγματα , νιου φιλαδελφεια 76ερς οσα και τα χρονια που θα περασουν απο τωρα δηλαδη για να ξαναπαρει πρωταθλημα το συμπαθες σωματειο , μπιγκ πορτ λετζεντς η θρυλαρα και ομορφιες , η παναθα δεν θα αλλαξει ονομα γιατι ειναι αιωνια και δεν μασαει απο την παγκοσμιοποιηση , ασε που ειναι ηδη ευρωπαια και τι να τις πει η αλλαγη αυτηνης

laugher
05-10-09, 15:37
mipos na rapsete mia amerikaniki simaia sto eyropaiko kostoumi mi pareksigithoune ki apo kei omos?

doudis
05-10-09, 15:56
αφου το ουσα ειναι εταιρια της γηραιας αλβιονας ρε μουαμελουκε θεουλη , τι λες και συ τωρα που θα παρεξηγηθουνε , λες και δε τα ξερεις , δικα μας παιδια ειναι λεμε

Christoff
06-10-09, 06:56
Τρίτη, 6 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

10:00 Eurosport Τένις, WTA (2η ημέρα)
14:40 Novasports 7 Ελληνικές ιπποδρομίες
17:30 Εurosport Παγκ. Κύπελλο U20: Γκάνα-Ν. Αφρική
21:00 ΕΤ1 Προκριματικά Ευρωλίγκας, Μαρούσι-Άλμπα
21:00 ΣΠΟΡ+ & Εurosport Παγκ. Κύπελλο U20: Ουγγαρία-Τσεχία
21:00 Εurosport 2 Παγκ. Κύπελλο U20: Αίγυπτος-Κόστα Ρίκα

Christoff
07-10-09, 07:14
Τετάρτη, 7 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ



10:00 Eurosport Τένις, WTA (3η ημέρα)
14:40 Novasports 7 Ελληνικές ιπποδρομίες
15:00 Sport + ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΑΕΚ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
16:45 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ
17:30 Εurosport Παγκ. Κύπελλο U20: Βραζιλία-Ουρουγουάη
17:30 Εurosport 2 Παγκ. Κύπελλο U20: Βενεζουέλα-Ην. Αρ. Εμιράτα
19:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΠΑΟΚ - ΑΕΚ
21:00 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ U-20: ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΝΙΓΗΡΙΑ
05:00 Novasports 3 Ποδόσφαιρο ΗΠΑ: Σαν Χοσέ Ερθκουέϊκς-Ντάλας

Christoff
08-10-09, 07:00
Πέμπτη, 8 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

10:00 Eurosport Τένις, WTA (φάση των 16)
15:45 Εurosport Σνούκερ, Γκραν πρι (φάση των 16)
19:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: ΞΑΝΘΗ - ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ
21:00 Εurosport Σνούκερ, Γκραν πρι (φάση των 16)
22:00 Novasports 4 Γκολφ, Presidents Cup (1η ημέρα)

Christoff
09-10-09, 18:04
Παρασκευή, 9 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΕΛΠΙΔΩΝ: ΕΛΛΑΔΑ - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
19:00 CONN-X SPORTS 1 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΟΦΗ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
21:00 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ U-20 Ιταλία-Ουγγαρία
22:00 Novasports 2 Ράγκμπι
22:00 Novasports 4 Γκολφ
23:00 Eurosport Σνούκερ

Christoff
10-10-09, 07:35
Σάββατο, 10 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

15:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ
15:00 Sport + ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ - ΔΙΟΜΗΔΗΣ
17:30 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ U-20
18:15 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ: ΟΥΚΡΑΝΙΑ - ΑΓΓΛΙΑ
19:00 NOVASPORTS 1 ΒΟΛΕΙ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
20:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ: ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ - ΓΕΩΡΓΙΑ
21:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ: ΔΑΝΙΑ - ΣΟΥΗΔΙΑ
21:00 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ U-20
21:30 MEGA ΕΛΛΑΔΑ - ΛΕΤΟΝΙΑ
22:10 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ - ΣΑΟ ΠΑΟΥΛΟ
23:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ: ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ

Sport24

Christoff
11-10-09, 07:39
Κυριακή, 11 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


13:30 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΕΣΤΟΥΝΤΙΑΝΤΕΣ
14:00 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA (ΤΕΛΙΚΟΣ)
16:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΤΡΙΚΑΛΑ
18:30 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΦΙΛΙΚΟ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
19:00 NOVASPORTS 1 ΒΟΛΕΙ Α1: ΑΕΚ - ΑΡΗΣ
23:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ: ΒΟΛΙΒΙΑ - ΒΡΑΖΙΛΙΑ


Sport24

Christoff
12-10-09, 06:34
Δευτέρα, 12 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


09:00 NOVASPORTS 4 ΤΕΝΙΣ - ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΑΓΚΑΗ
18:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ-ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ

Sport24

bokos
12-10-09, 09:13
Πες μου ότι είσαι μποτ

Παίκτης
12-10-09, 12:36
κιπ απ δε γκουντ γουορκ

και τι σε μέλλει ρε ζαμπλουτε, θαρρείς πως όλα αγοράζονται?

Thanos.
12-10-09, 15:50
να ρωτήσω ως προς τι η ειρωνεία για το παιδί που απλά ποστάρει τι παίζει στην τι βι;

Christoff
12-10-09, 18:36
02:00/13-10-2009 conn-X TV Sports :ΚΑΒΑΛΙΕΡΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

bokos
12-10-09, 19:54
Καλά ντε μια ερώτηση κάναμε,ωχουουου

Παίκτης
12-10-09, 21:15
βρε άκου τη δίψα σου

Christoff
13-10-09, 07:26
Τρίτη, 13 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

09:00 Novasports 4 Τένις, ΑΤP Masters Series 1000 (2η ημέρα)

17:30 Εurosport Παγκ. Κύπελλο U20: Γκάνα-Ουγγαρία

19:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΕΛΠΙΔΩΝ: ΕΛΛΑΔΑ - ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ

21:00 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ U-20: ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
Βραζιλία-Κόστα Ρίκα

Christoff
14-10-09, 10:50
Τετάρτη, 14 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

09:00 Novasports 4 Τένις, ΑΤP Masters Series 1000 (3η ημέρα)
15:00 Εurosport Τένις, WTA (3η ημέρα)
16:45 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΝΗΑΡ ΗΣΤ
19:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΠΑΟΚ - ΤΡΙΚΑΛΑ
19:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
21:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ: ΙΤΑΛΙΑ - ΚΥΠΡΟΣ
21:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ: ΕΛΛΑΔΑ - ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ
21:30 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΛΑΓΟΥΝ ΑΡΟ GBC
21:45 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ: ΔΑΝΙΑ - ΟΥΓΓΑΡΙΑ
23:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ: ΠΕΡΟΥ - ΒΟΛΙΒΙΑ
21:45 Conn-X TV Sports3 Προκριμ. Παγκοσμίου Κυπέλλου, Σουηδία-Αλβανία
00:00 Conn-X TV Sports 1 Προκριμ. Παγκοσμίου Κυπέλλου, ΕΪΡΕ-Μαυροβούνιο (Μ)
01:00 Novasports 1 Προκριμ. Παγκοσμίου Κυπέλλου, Βραζιλία-Βενεζουέλα
02:00 Conn-X TV Sports 1 Προκριμ. Παγκοσμίου Κυπέλλου, Ουρουγουάη-Αργεντινή
02:00 Conn-X TV Sports 2 Προκριμ. Παγκοσμίου Κυπέλλου, Χιλή-Εκουαδόρ
03:00 Conn-X TV Sports 3 Προκριμ. Παγκοσμίου Κυπέλλου, Περού-Βολιβία
05:00 Novasports 3 Ποδόσφαιρο ΗΠΑ: Ρεάλ Σολτ Λέικ-Ρεντ Μπουλς

~mxls~
14-10-09, 13:04
wtf?! Τα ματς της Εθνικής δεν τα έχει το Mega?!

Παίκτης
14-10-09, 13:20
όχι

morfi
14-10-09, 14:22
Το mega τα εχει

Παίκτης
14-10-09, 15:39
διαψεύδεις το θρεντ?

morfi
14-10-09, 15:57
Εσυ τι εισαι ο εξυπνος του θρεντ?

Narvian
14-10-09, 16:37
Εσυ τι εισαι ο εξυπνος του θρεντ?

βρε παιδια μη μαλλωνεται ...
---> http://www.megatv.com/articles.asp?catid=14805&subid=2&pubid=3984341&puborgid=4338761

morfi
14-10-09, 18:00
Σε μενα μην το λες,ΕΓΩ ξερω οτι το δειχνει το mega..αλλοι κανουν τους εξυπνους εδω μεσα..

Narvian
14-10-09, 18:08
Σε μενα μην το λες,ΕΓΩ ξερω οτι το δειχνει το mega..αλλοι κανουν τους εξυπνους εδω μεσα..

ε τωρα δε θα μαλωσουμε για το ποιος την εχει πιο μεγαλη .. (την γνωση !):angel::smile2:

morfi
14-10-09, 18:30
Δεν ειπε κανεις θα μαλωσουμε...ολοι ξερουμε ποιοι "παιζουν" τους εξυπνους εδω μεσα...και τελος απο μενα...

antonis 1971
14-10-09, 20:57
ευχαριστω πολυ

Christoff
14-10-09, 21:27
Πέμπτη, 15 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


01:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ: ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ
01:00 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ: ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ - ΚΟΛΟΜΒΙΑ
02:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
02:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ: ΧΙΛΗ - ΕΚΟΥΑΔΟΡ
21:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ - ΜΠΙΛΜΠΑΟ
22:15 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ - ΟΥΝΙΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑ

Sport24

Christoff
16-10-09, 07:51
Παρασκευή, 16 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:00 Eurosport Τένις, WTA (προημιτελικά)
14:40 Novasports 7 Ελληνικές ιπποδρομίες
18:00 EUROSPORT ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 20 (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) Ουγγαρία-Κόστα Ρίκα
18:30 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΙ Α1: ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 CONN-X SPORTS 1 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΕΡΚΥΡΑ
20:45 EUROSPORT ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 20 (ΤΕΛΙΚΟΣ) Γκάνα-Βραζιλία
21:00 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 20 (ΤΕΛΙΚΟΣ) Γκάνα-Βραζιλία
21:00 NOVASPORTS 7 ΒΟΛΕΙ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (Γ)
21:30 Conn-X TV Sports 2 B' Γερμανίας: Κότμπους-Καϊζερσλάουτερν
22:00 Novasports 4 Ράγκμπι, Heineken Cup, Σέιλ Σαρκς-Κάρντιφ Μπλους

Christoff
17-10-09, 06:56
Σάββατο, 17 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:00 conn-X TV sports 2 ΜΟΝΑΧΟ 1860-ΝΤΟΥΪΣΜΠΟΥΡΓΚB' κατηγορία Γερμανίας
14:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΤΣΕΛΣΙ
15:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΕΘΝΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
15:00 TV Μακεδονία ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΕΚ
16:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
16:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ - ΣΑΛΚΕ
16:45 ΣΚΑΪ SUPERLEAGUE: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΡΗΣ
17:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΦΙΝΛΑΝΔΙΑΣ: IΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ - ΧΟΝΚΑ
17:00 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΣΕΛΤΙΚ - ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ
17:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ - ΚΙΜΚΙ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΠΑΟΚ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
19:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
19:00 conn-X TV sports 2 ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ-ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ Αυστριακό Πρωτάθλημα
19:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΑΛΑΓΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
19:00 NET SUPERLEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
19:00 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ - ΣΕΒΙΛΛΗ
19:15 ANT1 ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ GP ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ FORMULA 1
19:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΜΒΟΥΡΓΟ - ΜΠΑΓΕΡ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
20:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΝΑΝΣΙ - ΜΑΡΣΕΪΓ
20:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ: ΤΒΕΝΤΕ - ΑΛΚΜΑΑΡ
21:00 conn-x TV Sports 3 ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ-ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ Βελγικό πρωτάθλημα
21:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ
21:45 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΤΖΕΝΟΑ - ΙΝΤΕΡ
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΛΙΛ - ΡΕΝ
23:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
00:30 NOVASPORTS 1 ΣΑΟ ΠΑΟΥΛΟ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ Bραζιλιάνικο πρωτάθλημα

Christoff
18-10-09, 15:32
Κυριακή, 18 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


16:45 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
16:45 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΛΑΡΙΣΑ - ΞΑΝΘΗ
17:30 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ: ΣΠΑΡΤΑ - ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ
18:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΙΓΚΑΝ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
18:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΧΕΡΕΘ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
18:15 ANT1 FORMULA 1
18:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΜΠΟΧΟΥΜ
19:00 NOVASPORTS 3 A1 ΒΟΛΕΪ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΟΚ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
21:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΟΡΒΗΓΙΑΣ: ΜΠΡΑΝ - ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ
21:15 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΑΕΚ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
21:45 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΙΛΑΝ - ΡΟΜΑ
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΤΟΥΛΟΥΖ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
23:10 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ: ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ - ΤΙΓΚΡΕ

Christoff
19-10-09, 06:54
Δευτέρα, 19 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:40 Novasports 7 Ελληνικές Ιπποδρομίες
15:00 EUROSPORT ΚΛΗΡΩΣΗ AΓΩΝΩΝ ΜΠΑΡΑΖ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
15:15 Eurosport Τένις WTA, (1η ημέρα)
18:00 ΕΤ 3 B' ΕΘΝΙΚΗ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ
19:00 NOVASPORTS 3 A1 ΒΟΛΕΪ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΟΚ
20:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΟΥΗΔΙΑ: ΜΑΛΜΕ-ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ
21:00 ΣΠΟΡ+ Ποδόσφαιρο σάλας, Ολυμπιάδα-Κόσμος
21:15 Conn-X TV Sports2 Β' Γερμανίας: Ουνιόν Βερολίνου-Γκρόιτερ Φιρτ
22:00 NOVASPORTS 2 PREMIER LEAGUE: ΦΟΥΛΑΜ-ΧΑΛ

Christoff
20-10-09, 07:03
Τρίτη, 20 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:00 EUROSPORT 2 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΚΑΠ: ΝΤΟΝΕΤΣΚ - ΜΠΙΛΜΠΑΟ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΑΛΚΜΑΑΡ - ΑΡΣΕΝΑΛ
21:45 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΛΙΟΝ
21:45 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΙΝΤΕΡ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ
21:45 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ - ΣΕΒΙΛΛΗ
21:45 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ
21:45 MEGA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ

Sport24

Christoff
21-10-09, 07:53
Τετάρτη, 21 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


12:00 Eurosport Τένις, WTA (3η ημέρα)
14:40 Novasports 7 Ελληνικές ιπποδρομίες
17:45 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
19:00 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΟΡΛΕΑΝ
19:30 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΤΣΙΜΠΟΝΑ - ΜΟΝΤΕ ΝΤΙ ΠΑΣΙ ΣΙΕΝΑ
19:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
19:45 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ/ΟΥΛΚΕΡ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
19:45 NOVASPORTS 4 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣ - ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ
20:00 Sport + ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΠΑΟΚ - ΑΕΚ
21:30 ΣΠΟΡ+ Βόλεϊ Ιταλία: Κούνεο-Περούτζια
21:45 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ
21:45 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΧΑΪΦΑ
21:45 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΙΛΑΝ
21:45 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΠΟΡΝΤΟ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
21:45 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΤΣΕΛΣΙ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΠΟΡΤΟ - ΑΠΟΕΛ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
23:45 Novasports 3 Champions League: Ζυρίχη-Μαρσέιγ (Μ)
23:45 ΝΕΤ Champions League: Πόρτο-ΑΠΟΕΛ
23:45 Novasports 7 Euroleague: Πρόκομ-Όλντενμπουργκ (Μ)
00:30 Novasports 4 Κόπα Σουνταμερικάνα: Ρίβερ Πλέιτ-Σαν Λορέντσο

Christoff
21-10-09, 20:49
Πέμπτη, 22 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


00:30 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΟΠΑ ΣΟΥΝΤΑΜΕΡΙΚΑΝΑ: ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ - ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
02:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΟΠΑ ΣΟΥΝΤΑΜΕΡΙΚΑΝΑ: ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ - ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ
12:00 ΕΤ1 ΑΦΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ ΦΛΟΓΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2010
19:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚ: ΚΙΜΚΙ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
19:45 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚ: ΛΙΕΤΟΥΒΟΣ ΡΙΤΑΣ - ΕΦΕΣ ΠΙΛΣΕΝ
20:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΛΑΤΣΙΟ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
20:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΓΩΝΕΣ ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ
20:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΕΒΕΡΤΟΝ
20:00 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΣΑΚΤΙΟΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ - ΤΟΥΛΟΥΖ
20:00 ANT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ - ΑΕΚ
21:30 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚ: ΜΙΛΑΝΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
21:45 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚ: ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙΟΥ - ΟΥΝΙΚΑΧΑ ΜΑΛΑΓΑ
22:00 NET ΛΑΜΠΑΔΗΔΡΟΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ ΦΛΟΓΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2010
22:05 ANT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΠΑΟ - ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ
22:05 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΣΕΛΤΙΚ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ
22:05 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΦΟΥΛΑΜ - ΡΟΜΑ
22:05 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΙ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ

Sport24

Christoff
23-10-09, 07:31
Παρασκευή, 23 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

15:00 CONN-X SPORTS 1 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
19:00 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΙ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
19:00 conn-X TV sports 2 ΚΑΪΖΕΡΛΑΟΥΤΕΡΝ- ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦB' κατηγορία Γερμανίας
21:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
22:00 NET ΛΑΜΠΑΔΗΔΡΟΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ ΦΛΟΓΑΣ

Christoff
24-10-09, 08:00
Σάββατο, 24 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΛΒΣ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
15:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
15:00 Sport + ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
16:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΓΕΡΝ - ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ
16:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ - ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ
16:45 ΣΚΑΪ SUPELEAGUE: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
17:00 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ - ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ
17:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΟΥΗΔΙΑΣ: ΧΕΛΣΙΝΜΠΟΡΓΚ - ΚΑΛΜΑΡ
17:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΑΒΑΛΑ
18:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ - ΣΑΤΟΥΡΝ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
19:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΜΠΑΝΤΑΛΟΝΑ
19:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΑΓΙΟΡΚΑ
19:00 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ - ΜΠΟΛΟΝΙΑ
19:00 NET SUPERLEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
19:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΣΕΛΣΙ - ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ
20:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΠΟΡΝΤΟ - ΛΕ ΜΑΝ
20:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ: ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ - ΦΕΝΛΟ
21:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:45 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΙΝΤΕΡ - ΚΑΤΑΝΙΑ
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΡΕΝ - ΜΟΝΠΕΛΙΕ
23:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΕΒΙΛΛΗ - ΕΣΠΑΝΙΟΛ
23:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ - ΒΙΤΟΡΙΑ

Sport24

Christoff
25-10-09, 07:24
Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


09:00 ΣΚΑΪ MOTO GP - MAΛΑΪΣΙΑ
13:00 NOVASPORTS 7 ΡΩΣΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: TΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - FC ΜΟΣΧΑΣ
13:30 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ACB: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΟΥΡΘΙΑ
14:30 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΛΑΡΙΣΑ
14:30 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ
15:30 Sport + EREDIVISIE: ΑΛΚΜΑΑΡ-ΑΓΙΑΞ
15:30 NOVASPORTS 4 PREMIER LEAGUE: MΠΟΛΤΟΝ - ΕΒΕΡΤΟΝ
16:00 NOVASPORTS 3 PREMIER LEAGUE: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ-ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ
16:00 NOVASPORTS 7 SERIE A: ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΝΑΠΟΛΙ
16:00 CONN-X SPORTS 2 SERIE A: ΠΑΛΕΡΜΟ - ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ
16:00 CONN-X SPORTS 3 SERIE A: ΣΙΕΝΑ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
16:45 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΑΡΗΣ-ΑΕΚ
17:30 Sport + EREDIVISIE: ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ - ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
18:15 NOVASPORTS 2 PREMIER LEAGUE: ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ - ΑΡΣΕΝΑΛ
18:30 CONN-X SPORTS 2 BUNDESLIGA: ΣΑΛΚΕ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ
19:00 NOVASPORTS 7 NΟΡΒΗΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ-ΜΟΛΝΤΕ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΟΚ
19:00 NET SUPERLEAGUE: ΞΑΝΘΗ-ΚΑΒΑΛΑ
20:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΣΦΑΙΡΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑ: ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ - ΓΚΡΕΜΙΟ
21:15 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ: ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ-ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
21:45 CONN-X SPORTS 3 SERIE A: ΚΙΕΒΟ - ΜΙΛΑΝ
22:00 NET ΛΑΜΠΑΔΗΔΟΔΡΟΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ ΦΛΟΓΑΣ
22:00 NOVASPORTS 2 LIQUE 1: ΜΑΡΣΕΪΓ-ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ

Sport24

~mxls~
25-10-09, 09:59
Πρέπει η ΝΕΤ να σπάσει το συμβόλαιο με Ξάνθη.Δεν δέχομαι να πληρώνω εγώ ο φορολογούμενος για να βλέπω τέτοιο θέαμα.
Άντε,και για να μην κλείοσυν σπίτια,ας το βάλουν ΕΤ-1,ΕΤ-3,Sport +,και να έχουν και κάνα καλύτερο ματς στο πρόγραμμα.

Narvian
25-10-09, 11:04
Πρέπει η ΝΕΤ να σπάσει το συμβόλαιο με Ξάνθη.Δεν δέχομαι να πληρώνω εγώ ο φορολογούμενος για να βλέπω τέτοιο θέαμα.
Άντε,και για να μην κλείοσυν σπίτια,ας το βάλουν ΕΤ-1,ΕΤ-3,Sport +,και να έχουν και κάνα καλύτερο ματς στο πρόγραμμα.

:huh: δηλαδη εχει ανεβει τοσο η ποιοτητα της νετ , που ενα ματσακι με την ξανθη καταρρακωνει το προγραμμα; δε νομιζω να τιθεται θεμα, και ισα ισα , βλεπουμε πως δεν ειναι μονο ολυμπιακος - παναθηναικος στο ελληνικο ποδοσφαιρο..:guns::rolleyes2

PAGAPONTIS
25-10-09, 11:14
παιδες το ματσακι Μαρσειγ-Παρι αναβληθηκε γιατι καποιοι παικτες της Παρι κολλησαν τη γριπη!

Narvian
25-10-09, 11:20
παιδες το ματσακι Μαρσειγ-Παρι αναβληθηκε γιατι καποιοι παικτες της Παρι κολλησαν τη γριπη!

ακου να δεις ..............:no:

Christoff
26-10-09, 08:01
Δευτέρα, 26 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:40 Novasports 7 Ελληνικές ιπποδρομίες
17:00 Εurosport Παγκ. Κύπελλο (U17), Oυρουγουάη-Ν.Κορέα
18:00 ΕΤ 3 B' ΕΘΝΙΚΗ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ
19:00 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΪ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΑΡΗΣ
20:00 Eurosport 2 Παγκ. Κύπελλο (U17), Αλγερία-Ιταλία
20:45 ΣΠΟΡ+ Ποδόσφαιρο σάλας: Μινώταυρος-Ολυμπιάδα
21:00 NOVASPORTS 4 ΒΟΛΕΪ: HΡΑΚΛΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Γ)
21:15 Conn-X TV Sports2 Β' Γερμανίας: Πάντερμπορν-Αρμίνια

Christoff
27-10-09, 07:04
Τρίτη, 27 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

16:05 Eurosport Τένις, WTA Championships (1η ημέρα)
17:00 Alpha Κύπελλο Ελλάδας: Πανσερραϊκός-Ολυμπιακός
19:00 Μακεδονία ΤV Προκριματικά Εurocup: Πανελλήνιος-VEF Ρίγα
19:40 Eurosport Τένις, WTA Championships (1η ημέρα)
20:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΓΚΡΟΪΤΕΡ ΦΙΡΤ - ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ
20:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΟΥΗΔΙΑΣ: ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ - ΧΑΛΜΣΤΑΝΤ
20:00 Εurosport2 Παγκ. Κύπελλο (U17), Βραζιλία-Μεξικό
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΡΛΙΝΓΚ ΚΑΠ: ΜΠΑΡΝΣΛΕΪ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
21:45 Εurosport 2 Προκριματικά Εurocup: Βαλένθια-Μονς

Christoff
28-10-09, 07:15
Τετάρτη, 28 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:15 ALPHA ΟΦΗ - ΠΑΟΚ Κύπελλο Ελλάδας
17:00 ALPHA ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Κύπελλο Ελλάδας
17:00 EUROSPORT 2 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων
17:00 EUROSPORT 2 ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΓΚΑΜΠΙΑ Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων
19:15 NOVASPORTS 1 ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΒΙΡΤΟΥΣ ΡΟΜΑ Euroleague
19:30 conn-X TV sports 2 ΜΑΤΕΡΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ Αυστριακό Πρωτάθλημα
20:00 EUROSPORT 2 ΤΟΥΡΚΙΑ - ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων
20:00 EUROSPORT 2 ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΜΕΞΙΚΟ Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων
21:30 NOVASPORTS 7 ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ Κύπελλο Γερμανίας
21:30 conn-X TV sports 2 ΚΑΡΝΤΕΝ - ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ Αυστριακό Πρωτάθλημα
21:30 NOVASPORTS 3 ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ Euroleague
21:45 NOVASPORTS 4 ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ Ιταλικό Πρωτάθλημα
21:45 NOVASPORTS 1 ΟΥΝΙΚΑΧΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Euroleague
21:45 NOVASPORTS 2 ΑΡΣΕΝΑΛ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ Λιγκ Καπ Αγγλίας
21:45 conn-X TV Sports ΝΑΠΟΛΙ-ΜΙΛΑΝ Ιταλικό Πρωτάθλημα
21:45 conn-x TV Sports 3 ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ-ΡΟΜΑ Ιταλικό Πρωτάθλημα

Christoff
29-10-09, 08:06
Πέμπτη, 29 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 alpha ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ - ΑΕΚ
17:00 eurosport 2 ΙΤΑΛΙΑ - Ν. ΚΟΡΕΑ Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων
18:00 ΕΤ1 ΤΕΛΕΤΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ ΦΛΟΓΑΣ
20:00 novasports 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ: ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ - ΤΣΑΚΑΡΙΤΑ
21:00 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΙΜΚΙ
21:30 novasports 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΟΥΝΙΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑ - ΜΑΡΟΥΣΙ
21:30 novasports 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
21:45 novasports 4 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΤΣΙΜΠΟΝΑ ΖΑΓΚΡΕΜΠ
21:45 novasports 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: IΝΤΕΡ - ΠΑΛΕΡΜΟ
22:00 novasports 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΟΝΤΕ ΝΤΙ ΠΑΣΙ ΣΙΕΝΑ - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ

Christoff
30-10-09, 07:46
Παρασκευή, 30 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 EUROSPORT 2 ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΟΝΔΟΥΡΑΠαγκόσμιο Κύπελλο Παίδων
17:30 NOVASPORTS 4 ΠΟΛΟ Α1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΑΡΙΣΑ
19:00 NOVASPORTS 4 ΒΟΛΕΙ Α1: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΟΚ
19:00 conn-X TV sports 2 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ - ΚΑΡΣΛΣΡΟΥΗ B' κατηγορία Γερμανίας
19:00 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΙ Α1: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
20:00 EUROSPORT 2 ΕΛΒΕΤΊΑ - ΒΡΑΖΙΛΊΑΠαγκόσμιο Κύπελλο Παίδων
21:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΧΕΡΤΑ
21:30 conn-x TV Sports 3 ΜΟΥΣΚΡΟΝ-ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ Βελγικό πρωτάθλημα

Christoff
31-10-09, 08:08
Σάββατο, 31 Οκτωβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: FC ΜΟΣΧΑΣ - ΖΕΝΙΤ
14:15 ANT1 FORMULA 1
14:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΤΟΤΕΝΑΜ
16:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ - ΜΠΑΓΕΡΝ
16:45 ΣΚΑΪ SUPERLEAGUE: ΠΑΟΚ - ΞΑΝΘΗ
16:45 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΛΑΡΙΣΑ - ΑΡΗΣ
17:00 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΣΕΛΤΙΚ - ΚΙΛΜΑΡΝΟΚ
19:00 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΧΕΤΑΦΕ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΝΑΠΟΛΙ
19:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. - ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ
19:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΑΛΚΕ - ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
20:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΠΟΡΝΤΟ - ΜΟΝΑΚΟ
21:00 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΟΣΑΣΟΥΝΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΟΚ - ΑΡΗΣ
21:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ: ΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝ - ΑΛΚΜΑΑΡ
21:45 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΙΛΑΝ - ΠΑΡΜΑ
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ - ΛΙΟΝ
22:30 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ - ΣΑΝΤΟΣ
23:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

Sport24

Christoff
01-11-09, 07:54
Κυριακή, 1 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


13:30 Sport + EREDIVISIE: ΑΓΙΑΞ-ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ
14:00 ΣΚΑΪ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ
14:15 ANT1 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - ΑΜΠΟΥ ΝΤΑΜΠΙ
14:30 NOVASPORTS 1 SUPER LEAGUE: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
14:30 NOVASPORTS 2 SUPER LEAGUE: ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
16:00 NOVASPORTS 3 SERIE A: ΡΟΜΑ - ΜΠΟΛΟΝΙΑ
16:00 conn-x TV Sports 3 ΛΙΒΟΡΝΟ-ΙΝΤΕΡ Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:45 NOVASPORTS 1 SUPER LEAGUE: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΕΚ
17:00 ΣΚΑΪ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
18:00 NOVASPORTS 3 PREMIER LEAGUE: ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPER LEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
19:00 NOVASPORTS 2 ΝΟΡΒΗΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: ΜΠΡΑΝ - ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ
22:00 NOVASPORTS 2 LIGUE 1: ΣΟΣΟ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ

~mxls~
01-11-09, 10:49
Το ματσάκι με το Μαρούσι σήμερα πρέπει να το "καθαρίσουμε" με συνοπτικές διαδικασίες.
Μην τους αφήσουμε αέρα,μυρίζει γκέλα το πράγμα...

Και δείτε και το gp στο 'Αμπου Ντάμπι,τα σπάει η νέα πίστα!

Christoff
02-11-09, 07:39
Δευτέρα, 2 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


18:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
19:00 NOVASPORTS 3 Α1 ΒΟΛΕΪ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΠΑΟΚ
19:00 conn-X TV Sports ΕΘΝΙΚΟΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β' Εθνική
21:15 conn-X TV sports 2 ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ- ΖΕΝΚΤ ΠΑΟΥΛΙ B' κατηγορία Γερμανίας
01:00 ΣΚΑΪ ΜΑΪΑΜΙ ΧΙΤ - ΣΙΚΑΓΟ ΜΠΟΥΛΣ NBA

Christoff
03-11-09, 08:28
Τρίτη, 3 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

11:00 NOVASPORTS 7 ΤΡΕΝΤΙΝΟ - ΖΑΜΑΛΕΚ Βόλεϊ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Συλλόγων
14:00 Eurosport Αγώνες αυτοκινήτων, Nations Cup
15:00 Novasports 7 Βόλλεϋ: Παγκ. Κύπελλο Συλλόγων, Ζενίτ-Κοροσάλ
17:00 Novasports 7 Βόλλεϋ: Παγκ. Κύπελλο Συλλόγων, Σκρα-Αλ Αράμπι
19:00 Novasports 7 Βόλλεϋ: Παγκ. Κύπελλο Συλλόγων, Παγιακάν-Τσίμεντ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ - ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΑΠΟΕΛ - ΠΟΡΤΟ
21:45 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΤΣΕΛΣΙ
21:45 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ - ΜΠΟΡΝΤΟ
21:45 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΑΚΑΜΠΙ ΧΑΪΦΑ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
21:45 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. - ΤΣΚΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
21:45 MEGA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΙΛΑΝ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
23:45 Novasports 2 Τσάμπιονς Λιγκ: Μαρσέιγ-Ζυρίχη (Μ)
23:45 Novasports 3 Τσάμπιονς Λιγκ: Μπεσίκτας-Βόλφσμπουργκ (Μ)

Christoff
04-11-09, 08:19
Τετάρτη, 4 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

10:00 Novasports 7 Βόλλεϋ: Παγκ. Κύπελλο Συλλόγων, Ζάμαλεκ-Κοροζάλ
14:00 Εurosport Αγώνες αυτοκινήτων, Nations Cup
14:40 Novasports 7 Ελληνικές ιπποδρομίες
15:00 Novasports 3 Βόλλεϋ: Παγκ. Κύπελλο Συλλόγων, Τρεντίνο-Ζενίτ
17:00 Novasports 3 Βόλλεϋ: Παγκ. Κύπελλο Συλλόγων, Αλ Αράμπι-Τσίμεντ
17:00 Eurosport Παγκ. Κύπελλο (U17), Αργεντινή-Κολομβία (φάση 16)
17:00 Eurosport 2 Παγκ. Κύπελλο (U17), Ιταλία-ΗΠΑ (φάση 16)
19:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΒΙΡΤΟΥΣ ΡΟΜΑ
19:00 NOVASPORTS 4 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΚΙΜΚΙ - ΟΛΝΤΕΝΜΠΟΥΡΓΚ
19:00 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΙΕΤΟΥΒΟΣ ΡΙΤΑΣ
19:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
20:00 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ - ΜΟΝΤΕ ΝΤΙ ΠΑΣΙ ΣΙΕΝΑ
20:00 Eurosport Παγκ. Κύπ. (U17), Τουρκία-Ην.Αρ.Εμιράτα (φάση 16)
20:00 Eurosport 2 Παγκ. Κύπελλο (U17), Ελβετία-Γερμανία (φάση 16)
20:00 ΕΤ3 Χάντμπολ, Τσάμπιονς Λιγκ: ΠΑΟΚ-Κοστάντζα
21:15 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΠΡΟΚΟΜ - ΜΙΛΑΝΟ
21:45 NOVASPORTS 1 ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
21:45 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΛΙΟΝ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΑΛΚΜΑΑΡ
21:45 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ - ΙΝΤΕΡ
21:45 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
23:45 Novasports 2 Τσάμπιονς Λιγκ: Σεβίλλη-Στουτγκάρδη (Μ)
23:45 Novasports 4 Τσάμπιονς Λιγκ: Φιορεντίνα-Ντέμπρετσεν (Μ)
23:45 Novasports 7 Τσάμπιονς Λιγκ: Ουνιρέα-Ρέιντζερς (Μ)
23:45 ΝΕΤ Τσάμπιονς Λιγκ: Λιόν-Λίβερπουλ (Μ)
23:55 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΟΠΑ ΣΟΥΝΤΑΜΕΡΙΚΑΝΑ: ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ - ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ
01:50 Novasports 1 Copa Sudamericana: Mποταφόγκο-Σέρο Πορτένο

Christoff
05-11-09, 08:47
Πέμπτη, 5 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

10:00 Novasports 7 Βόλλεϋ: Παγκ. Κύπελλο Συλλόγων, Ζενίτ-Ζάμαλεκ
15:00 Novasports 3 Βόλλεϋ: Παγκ. Κύπελλο Συλλόγων, Κοροζάλ-Τρεντίνο
17:00 Eurosport Παγκ. Κύπελλο (U17), Μεξικό-Ν. Κορέα (φάση 16)
17:00 Eurosport 2 Παγκ. Κύπ. (U17), Ισπανία-Μπουρκίνα Φάσο (φάση 16)
19:45 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21:45 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
20:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΓΩΝΕΣ ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ
20:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ - ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ
20:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΡΟΜΑ - ΦΟΥΛΑΜ
20:00 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΜΒΟΥΡΓΟ - ΣΕΛΤΙΚ
20:00 ANT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ - ΠΑΟ
21:00 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
22:05 ANT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΕΚ - ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ
22:05 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΤΟΥΛΟΥΖ - ΣΑΚΤΙΟΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ
22:05 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΛΑΤΣΙΟ
22:05 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΕΒΕΡΤΟΝ - ΜΠΕΝΦΙΚΑ
00:00 Novasports 3 Europa League: Τζένοα-Λιλ (Μ)
00:00 Novasports 4 Europa League: Φενέρμπαχτσε-Στεάουα (Μ)
01:15 Novasports 7 Copa Sudamericana: Ουνιβερσιδάδ-Φλουμινένσε
03:50 Novasports 1 Copa Sudamericana: Λίγκα ντε Κίτο-Βελέζ Σάρσφιλντ

Christoff
06-11-09, 08:38
Παρασκευή, 6 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

15:00 CONN-X SPORTS 1 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
17:00 NOVASPORTS 4 ΚΕΡΑΤΕΑ - ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΑ1 Βόλεϊ Γυναικών
19:00 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΙ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
19:00 conn-X TV sports 2 ΖΕΝΚΤ ΠΑΟΥΛΙ - ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ B' κατηγορία Γερμανίας
21:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ
21:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΡΟΒΕΡΣ - ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ

Christoff
07-11-09, 10:04
Σάββατο, 7 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:00 Conn-X TV Sports 2 Β' Γερμανίας Φρανκφούρτη-Μπίλεφελντ
15:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ
15:00 Sport + ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
16:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΚΡΙΛΙΑ ΣΟΦΕΤΟΦ - ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ
16:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΓΕΡΝ - ΣΑΛΚΕ
16:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΧΟΦΕΝΧΑΙΜ - ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
16:45 ΣΚΑΪ SUPERLEAGUE: ΑΡΗΣ - ΚΑΒΑΛΑ
17:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΟΚ
19:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΚΑΤΑΝΙΑ - ΝΑΠΟΛΙ
19:00 NET SUPERLEAGUE: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ
19:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΦΟΥΕΝΛΑΜΠΡΑΔΑ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
19:00 NET SUPERLEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
19:00 Conn-X TV Sports 1 Primera Division Χετάφε-Λα Κορούνια
19:00 Conn-X TV Sports 2 Αυστριακό Πρωτάθλημα Μάτερσμπουργκ-Κάπφενμπεργκ
19:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΛΒΣ - ΑΡΣΕΝΑΛ
20:00 Novasports 4 Ligue 1 Παρί Σεν Ζερμέν-Νις
21:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΕΚ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
21:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΜΑΓΙΟΡΚΑ
21:00 Conn-X TV Sports 2 Jupiler Μαλίν-Μουσκρόν
21:45 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΑΤΑΛΑΝΤΑ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΣΟΣΟ - ΛΑΝΣ
22:30 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ - ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ
23:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

Narvian
07-11-09, 10:20
Σάββατο, 7 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:00 Conn-X TV Sports 2 Β' Γερμανίας Φρανκφούρτη-Μπίλεφελντ
15:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ
15:00 Sport + ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
16:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΚΡΙΛΙΑ ΣΟΦΕΤΟΦ - ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ
16:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΓΕΡΝ - ΣΑΛΚΕ
16:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΧΟΦΕΝΧΑΙΜ - ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
16:45 ΣΚΑΪ SUPERLEAGUE: ΑΡΗΣ - ΚΑΒΑΛΑ
17:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΟΚ
19:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΚΑΤΑΝΙΑ - ΝΑΠΟΛΙ
19:00 NET SUPERLEAGUE: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ
19:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΦΟΥΕΝΛΑΜΠΡΑΔΑ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
19:00 NET SUPERLEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
19:00 Conn-X TV Sports 1 Primera Division Χετάφε-Λα Κορούνια
19:00 Conn-X TV Sports 2 Αυστριακό Πρωτάθλημα Μάτερσμπουργκ-Κάπφενμπεργκ
19:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΛΒΣ - ΑΡΣΕΝΑΛ
20:00 Novasports 4 Ligue 1 Παρί Σεν Ζερμέν-Νις
21:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΕΚ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
21:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΜΑΓΙΟΡΚΑ
21:00 Conn-X TV Sports 2 Jupiler Μαλίν-Μουσκρόν
21:45 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΑΤΑΛΑΝΤΑ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΣΟΣΟ - ΛΑΝΣ
22:30 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ - ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ
23:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

οσφπ - ηρακλης , γιουρι γκελερ , και αθλετικο ρεαλ .. τελεια.........!!!:smile2:

Christoff
08-11-09, 09:32
Κυριακή, 8 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


09:00 ΣΚΑΪ ΣΤΙΒΟΣ: 27ΟΣ ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
13:00 NOVASPORTS 2 ΡΩΣΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ
14:30 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
14:30 ΣΚΑΪ MOTOGP: ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΒΑΛΕΝΘΙΑ
14:30 NET SUPERLEAGUE: ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
14:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ - ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
15:30 NOVASPORTS 2 PREMIER LEAGUE: ΧΑΛ - ΣΤΟΟΥΚ
16:00 CONN-X SPORTS 1 SERIE A: ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ - ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
16:00 NOVASPORTS 7 SERIE A: ΛΑΤΣΙΟ - ΜΙΛΑΝ
16:00 CONN-X SPORTS 3 SERIE A: ΠΑΡΜΑ - ΚΙΕΒΟ
16:30 CONN-X SPORTS 2 BUNDESLIGA: ΑΝΝΟΒΕΡΟ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ
16:45 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
17:00 NOVASPORTS 3 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
17:00 NOVASPORTS 4 PREMIER LEAGUE: ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ - ΕΒΕΡΤΟΝ
18:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ - ΕΣΠΑΝΙΟΛ
18:00 NOVASPORTS 2 PREMIER LEAGUE: ΤΣΕΛΣΙ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ
18:30 CONN-X SPORTS 3 BUNDESLIGA: ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
19:00 CONN-X SPORTS 2 JUPILER LEAGUE: ΓΚΕΝΚ - ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 7 ΒΟΛΕΪ: ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΩΝ
20:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΣΑΡΑΓΟΣΑ
20:00 NOVASPORTS 2 BRASILEIRAO: ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ - ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
21:30 CONN-X SPORTS 2 JUPILER LEAGUE: ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ - ΜΠΡΙΖ
21:45 NOVASPORTS 3 SERIE A: ΙΝΤΕΡ - ΡΟΜΑ
22:00 NOVASPORTS 2 LIGUE 1: ΛΙΟΝ - ΜΑΡΣΕΪΓ
22:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΣΕΒΙΛΛΗ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
23:10 NOVASPORTS 4 APERTURA: ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ - ΒΕΛΕΣ

Sport24

Christoff
09-11-09, 11:56
Δευτέρα, 9 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

16:45 novasports 1 superleague: ΑΕΚ - ΑΕΛ
18:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΙΩΝΙΚΟΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
19:00 novasports 3 Α1 ΒΟΛΕΪ: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΡΗΣ
20:00 novasports 1 ΒΡΑΒΕΙΑ ΠΣΑΠ: ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΚΟΡΥΦΑΙΩΝ 2008-09
21:15 conn-x sports 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΑΧΕΝ - ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ
21:45 ΣΠΟΡ+ Κύπελλο Αγγλίας: Μίλγουολ-Γουίμπλεντον
22:00 novasports 2 premier league: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ

Christoff
10-11-09, 07:49
Τρίτη, 10 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


12:00 NOVASPORTS 4 ΤΕΝΙΣ: ATP MASTERS 1000
12:00 Eurosport Βόλλεϋ: World Champions Cup (Γ), Ιαπωνία-Ν.Κορέα
14:30 NOVASPORTS 4 ΤΕΝΙΣ: ATP MASTERS 1000
17:30 NOVASPORTS 4 ΤΕΝΙΣ: ATP MASTERS 1000
20:30 NOVASPORTS 4 ΤΕΝΙΣ: ATP MASTERS 1000

Christoff
11-11-09, 07:16
Τετάρτη, 11 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 novasports 1 ΒΟΛΕΙ Α1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (Γ)
19:15 novasports 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: MΑΡΟΥΣΙ - ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ
19:30 novasports 2 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΤΣΙΜΠΟΝΑ ΖΑΓΚΡΕΜΠ - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣ
20:15 novasports 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ/ΟΥΛΚΕΡ - ΣΙΕΝΑ
20:45 novasports 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΠΡΟΚΟΜ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
21:45 novasports 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ
01:50 novasports 1 ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ - ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ (a' Ημι.)Κύπελλο Νότιας Αμερικής

Christoff
12-11-09, 07:54
Πέμπτη, 12 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


12:00 Novasports 4 Τένις, ΑΤΡ Μasters Series 1000 (4η ημέρα)
17:00 Eurosport Παγκ. Κύπελλο (U17), Κολομβία-Ελβετία
19:45 Novasports 3 Ευρωλίγκα: Λιέτουβος Ρίτας-Παρτιζάν
20:00 Eurosport Παγκ. Κύπελλο (U17), Νιγηρία-Ισπανία
20:30 Novasports 4 Τένις, ΑΤΡ Μasters Series 1000 (4η ημέρα)
21:00 ΣΚΑΪ Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Εφές Πίλσεν
21:30 Novasports 1 Ευρωλίγκα: Βίρτους Μπολόνια-Μακάμπι Τελ Αβίβ
21:30 Novasports 2 Ευρωλίγκα: Μιλάνο-Κίμκι
21:45 Eurosport 2 Ποδόσφαιρο, Heroes Cup: Αγγλία-Μικτή Κόσμου
01:15 Novasports 7 Sudamericana: Ρίβερ Πλέιτ Μοντεβιδέο-Λίγκα ΝτεΚίτο

~mxls~
12-11-09, 12:22
Όλοι μέσα απόψε,να την στηρίξουμε την ομάδα να πάρουμε κεφάλι στον όμιλο :yes:

Christoff
13-11-09, 07:22
Παρασκευή, 13 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:40 Novasports 7 Ελληνικές ιπποδρομίες
15:00 Novasports 4 Τένις, ΑΤΡ Μasters Series 1000 (προημ.)
17:45 Conn-X TV Sports1 B' Εθνική: Kέρκυρα-Αγροτικός Αστέρας
19:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΛΟ Α1: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - NE ΠΑΤΡΩΝ
19:00 CONN-X SPORTS 1 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΑΙΓΑΛΕΩ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
20:30 NOVASPORTS 3 ΠΟΛΟ Α1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
20:30 Novasports 4 Τένις, ΑΤΡ Μasters Series 1000 (προημ.)
21:45 Novasports 7 Ράγκμπι, Φιλικό: Γαλλία-Ν. Αφρική
22:00 Eurosport Πυγμαχία, μεσαίων βαρών: Γιμαρντασβίλι-Κοτζόεφ

Christoff
14-11-09, 09:56
Σάββατο, 14 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


09:00 EUROSPORT ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010: Ν. ΖΗΛΑΝΔΙΑ - ΜΠΑΧΡΕΙΝ
11:30 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ: ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΤΙΜ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ
15:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΑΙΓΑΛΕΩ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
16:00 Sport + ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ
17:00 Novasports 1 Α1 Πόλο Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός
19:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ
19:00 NOVASPORTS 1 ΒΟΛΕΙ Α1: ΠΑΟΚ - ΑΕΚ
19:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΑΓΓΛΙΑ
20:00 MEGA: ΕΛΛΑΔΑ - ΟΥΚΡΑΝΙΑ
21:45 EUROSPORT ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010: ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ
21:50 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: ΙΤΑΛΙΑ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ
22:00 Eurosport Μπαράζ Παγκοσμίου Κυπέλλου Ιρλανδία-Γαλλία
22:30 MEGA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010: ΠΟΡΟΤΟΓΑΛΙΑ - ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ
23:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΣΑΟ ΠΑΟΥΛΟ - ΒΙΤΟΡΙΑ

~mxls~
14-11-09, 11:45
ΟΥΚΡΑΝΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ είναι πιο σωστό,αλλά τελικά είναι σίγουρο πως θα μεταδοθεί το ματς?!
Γιατί είχα ακούσει πως δεν τα βρήκαν στα λεφτά με τους Ουκρανούς.

Υ.Γ: άκυρο,μέσα είναι το πρώτο τελικά.

Christoff
15-11-09, 06:48
Κυριακή, 15 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:00 NOVASPORTS 1 ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α1 Βόλεϊ Ανδρών
13:30 Sport+ ΓΚΡΑΝ ΚΑΝΑΡΙΑ – ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣΙσπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ
16:00 NOVASPORTS 1 Α1 ΒΟΛΕΪ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ
16:00 NOVASPORTS 4 ΤΕΝΙΣ: ΤΕΛΙΚΟΣ ATP MASTERS
21:00 NOVASPORTS 2 BRASILEIRAO: ΑΒΑΪ - ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
22:00 NOVASPORTS 1 APERTURA: ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΣΟ - ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ

Christoff
16-11-09, 08:29
Δευτέρα, 16 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

11:15 EUROSPORT 2 ΕΛΒΕΤΙΑ – ΜΠΑΧΡΕΙΝ Beach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο
12:00 ET-1 Εορταστική εκδήλωση - Βράβευση ΓΙΟΡΤΗ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ
12:45 EUROSPORT ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΙΤΑΛΙΑBeach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο
13:00 EUROSPORT 2 ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ - ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ Beach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο
14:30 EUROSPORT 2 ΡΩΣΙΑ - ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ Beach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο
15:45 EUROSPORT ΙΣΠΑΝΙΑ - ΙΑΠΩΝΙΑ Beach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο
17:15 EUROSPORT Η. Α. Ε. - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ Beach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο
18:00 ET-3 ΕΘΝΙΚΟΣ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ Β' Εθνική
19:00 EUROSPORT 2 ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΝΙΓΗΡΙΑ Beach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο

Christoff
17-11-09, 06:43
Τρίτη, 17 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


11:15 EUROSPORT ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ Beach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο
11:30 EUROSPORT 2 ΙΑΠΩΝΙΑ-ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ Beach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο
12:45 EUROSPORT ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ Beach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο
13:00 EUROSPORT 2 ΝΙΓΗΡΙΑ - ΕΛΒΕΤΙΑ Beach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο
14:30 EUROSPORT 2 ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ – ΙΣΠΑΝΙΑ Beach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο
16:00 EUROSPORT ΙΤΑΛΙΑ - ΡΩΣΙΑBeach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο
16:00 conn-X TV Sports ΟΜΑΝ-ΒΡΑΖΙΛΙΑ Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου
17:15 EUROSPORT ΝΗΣΟΙ ΣΟΛΟΜΩΝΤΑ - Η. Α. Ε. Beach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο
18:45 EUROSPORT ΜΠΑΧΡΕΙΝ - ΒΡΑΖΙΛΙΑ Beach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο
20:30 conn-X TV sports 2 ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ-ΤΖΑΜΑΪΚΑ Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου
22:15 MEGA CHANNEL ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ -ΕΛΛΑΔΑ (Μ)Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Ελπίδων

Christoff
18-11-09, 08:28
Τετάρτη, 18 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

11:30 ΣΠΟΡ+ & Εurosport 2 Παγκ. κύπελλο μπιτς σόκερ, Ισπανία-Ακτή Ελεφαντοστού
12:00 Eurosport Βόλλεϋ: World Champions Cup, Ιαπωνία-Πολωνία
13:00 ΣΠΟΡ+ & Εurosport 2 Παγκ. κύπελλο μπιτς σόκερ, Ρωσία-Αργεντινή
14:30 ΣΠΟΡ+ & Εurosport 2 Παγκ. κύπ. μπιτς σόκερ, Πορτογαλία-Νησιά Σολομώντα
14:40 Novasports 7 Ελληνικές ιπποδρομίες
15:45 Εurosport Παγκ. κύπελλο μπιτς σόκερ, Νιγηρία-Μπαχρέιν
16:30 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ: ΑΡΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ
17:00 Εurosport 2 Euroleague (Γ): Σπαρτάκ Μόσχας-Ταρμπς
17:15 Eurosport Παγκ. κύπ. μπιτς σόκερ, Ην.Αρ.Εμιράτα-Ουρουγουάη
18:30 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ: ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
20:00 MEGA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010: ΟΥΚΡΑΝΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ
21:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
21:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΦΟΥΕΝΛΑΜΠΡΑΔΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ
21:50 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: ΣΟΥΗΔΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ
01:50 NOVASPORTS 1 ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ - ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ Κύπελλο Νότιας Αμερικής

Christoff
19-11-09, 07:17
Πέμπτη, 19 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ



08:30 EUROSPORT 2 ΠΟΛΩΝΙΑ - ΚΟΥΒΑ Βόλεϊ: World Grand Champions Cup
12:00 EUROSPORT 2 ΑΙΓΥΠΤΟΣ - ΙΑΠΩΝΙΑ Βόλεϊ: World Grand Champions Cup
21:00 Sport+ ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ – ΜΠΑΝΤΑΛΟΝΑΙσπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ
00:15 NOVASPORTS 1 ΛΙΓΚΑ ΝΤΕ ΚΙΤΟ - ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ Κύπελλο Νότιας Αμερικής
03:00 NOVASPORTS 1 ΝΕΑ ΟΡΛΕΑΝΗ - ΦΟΙΝΙΞ ΣΑΝΣNBA

Christoff
20-11-09, 07:32
Παρασκευή, 20 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


12:00 EUROSPORT Ανδρες/56 κιλά, Ν. ΚορέαΠαγκόσμιο Πρωτάθλημα Άρσης Βαρών
14:00 EUROSPORT ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑBeach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο
14:30 Sport+ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑBeach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο
15:45 EUROSPORT ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑBeach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο
15:45 conn-X TV Sports ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Β' Εθνική
17:00 NOVASPORTS 2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Α1 Βόλεϊ Γυναικών
17:30 EUROSPORT 2 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑBeach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο
18:45 EUROSPORT ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑBeach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο
19:00 NOVASPORTS 3 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ Α1 Βόλεϊ Ανδρών
19:00 NOVASPORTS 4 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α1 Πόλο
21:30 conn-X TV sports 2 ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ-ΜΟΝΑΧΟ 1860 B' κατηγορία Γερμανίας
22:00 NOVASPORTS 1 ΜΑΡΣΕΪΓ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ Γαλλικό Πρωτάθλημα

Christoff
21-11-09, 07:40
Σάββατο, 21 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ - ΖΕΝΙΤ
13:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
14:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
15:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΟΦΗ
15:00 Sport + ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΔΟΥΚΑΣ
16:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ
16:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΑΛΚΕ - ΑΝΝΟΒΕΡΟ
16:45 NET SUPERLEAGUE: ΣΚΟΝΤΑ ΞΑΝΘΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
16:45 ΣΚΑΪ SUPERLEAGUE: ΚΑΒΑΛΑ - ΑΕΚ
17:00 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ- ΚΙΛΜΑΡΝΟΚ
19:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΠΟΛΟΝΙΑ - ΙΝΤΕΡ
19:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
19:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΜΑΙΝΤΣ
19:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. - ΕΒΕΡΤΟΝ
20:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑ: ΜΠΟΡΝΤΟ - ΒΑΛΑΝΣΙΕΝ
21:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΠΑΡΜΑ
21:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΤΒΕΝΤΕ - ΦΙΤΕΣΕ
22:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΟΣΕΡ - ΜΟΝΑΚΟ
23:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

Sport24

Christoff
22-11-09, 08:00
Κυριακή, 22 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


13:30 Sport + EREDIVISIE: ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ - ΟΥΤΡΕΧΤΗ
14:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΖΑΝΚΤ ΠΑΟΥΛΙ
14:30 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
15:30 NOVASPORTS 7 PREMIER LEAGUE: ΜΠΟΛΤΟΝ - ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ
15:30 Sport + EREDIVISIE: ΑΓΙΑΞ - ΧΕΡΕΝΦΕΝ
16:00 CONN-X SPORTS 1 SERIE A: ΝΑΠΟΛΙ - ΛΑΤΣΙΟ
16:00 NOVASPORTS 3 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
16:00 CONN-X SPORTS 3 SERIE A: ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ - ΚΙΕΒΟ
16:30 CONN-X SPORTS 2 BUNDESLIGA: ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ - ΜΠΑΓΕΡ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
16:45 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
16:45 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
18:00 NOVASPORTS 7 PREMIER LEAGUE: ΣΤΟΟΥΚ - ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ
18:00 CONN-X SPORTS 3 PRIMERA DIVISION: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ
18:30 CONN-X SPORTS 1 BUNDESLIGA: ΑΜΒΟΥΡΓΟ - ΜΠΟΧΟΥΜ
19:00 CONN-X SPORTS 2 ΑΥΣΤΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ - ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΠΑΟΚ - ΑΡΗΣ
19:00 ΣΚΑΪ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ
20:00 CONN-X SPORTS 3 PRIMERA DIVISION: ΜΑΛΑΓΑ - ΣΑΡΑΓΟΣΑ
20:30 Sport + ACB: ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ - ΦΟΥΕΝΛΑΜΠΡΑΔΑ
21:30 CONN-X SPORTS 2 JUPILER LEAGUE: ΚΟΡΤΡΑΪΚ - ΓΚΕΝΚ
21:45 NOVASPORTS 3 SERIE A: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ
21:50 NOVASPORTS 2 LIGUE 1: ΜΟΝΠΕΛΙΕ - ΛΙΛ
22:00 NOVASPORTS 7 APERTURA: ΝΙΟΥΕΛΣ ΟΛΝΤ ΜΠΟΪΣ- ΡΟΣΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ
22:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΟΣΑΣΟΥΝΑ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ

Sport24

MISTA81
22-11-09, 09:17
poli endiaferon to stoouk-portsumth tha elega :p

Narvian
22-11-09, 09:37
poli endiaferon to stoouk-portsumth tha elega :p

κακουλη .. το παλλικαρι να ενημερωσει θελει...:p

MISTA81
22-11-09, 10:32
e nai re mustirie kai ego ekana mia analusi tou programmatos :p

Narvian
22-11-09, 10:40
e nai re mustirie kai ego ekana mia analusi tou programmatos :p

παντως εκει μπορει να δεις καλυτερο θεαμα απο το παο-αστερας.......:angel::p

Christoff
23-11-09, 07:24
Δευτέρα, 23 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


12:00 EUROSPORT ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΙΑΠΩΝΙΑΒόλεϊ: World Grand Champions Cup
17:00 NOVASPORTS 2 ΑΕΚ - ΚΑΒΑΛΑ Α1 Μπάσκετ
17:45 EUROSPORT Γυναίκες / 58 κιλά, Ν. ΚορέαΠαγκόσμιο Πρωτάθλημα Άρσης Βαρών
18:00 ET-3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Β' Εθνική
19:00 NOVASPORTS 3 ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α1 Βόλεϊ Ανδρών
21:15 conn-X TV sports 2 ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ-ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ B' κατηγορία Γερμανίας

Christoff
24-11-09, 07:30
Τρίτη, 24 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:00 Eurosport 2 Εurocup: Ερυθρός Αστέρας-Ντιναμό Μόσχας
19:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ
21:00 EUROSPORT 2 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΚΑΠ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΓΚΡΑΝ ΚΑΝΑΡΙΑ
21:45 MEGA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΑΛΚΜΑΑΡ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ
21:45 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΙΝΤΕΡ
21:45 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΝΤΕΜΠΡΕΤΣΕΝΙ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
21:45 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΛΙΟΝ
23:45 Novasports 2 Champions League: Ουνιρέα-Σεβίλλη (Μ)

~mxls~
24-11-09, 08:05
Ρε παιδά,μια ερώτηση μιας και είδα το ματς του Πανελλήνιου.
Πιάνει κανένας Eurosport ή χρειάζεται σώνει και καλά Nova?!

Christoff
25-11-09, 08:17
Τετάρτη, 25 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:00 EUROSPORT Γυναίκες / 63 κιλά, Ν. Κορέα Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Άρσης Βαρών
16:00 conn-X TV Sports ΚΙΕΒΟ-ΦΡΟΣΙΝΟΝΕ Κύπελλο Ιταλίας
18:00 NOVASPORTS 1 Α1 ΠΟΛΟ: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 4 EUROLEAGUE: KΙΜΚΙ - ΠΡΟΚΟΜ
19:30 NOVASPORTS 2 CHAMPIONS LEAGUE: ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
19:30 NOVASPORTS 3 EUROLEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΝΤΕΝΜΠΟΥΡΓΚ
19:30 conn-X TV sports 2 ΣΙΕΝΑ-ΝΟΒΑΡΑ Κύπελλο Ιταλίας
19:45 NOVASPORTS 7 EUROLEAGUE: ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ/ΟΥΛΚΕΡ
21:30 Sport+ ΠΙΑΤΣΕΝΤΖΑ – ΤΡΕΒΙΖΟ Βόλεϊ: Ιταλικό πρωτάθλημα
21:30 NOVASPORTS 3 EUROLEAGUE: ΟΥΝΙΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑ - ΒΙΡΤΟΥΣ ΡΟΜΑ
21:45 NOVASPORTS 2 CHAMPIONS LEAGUE: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΖΥΡΙΧΗ
21:45 NOVASPORTS 7 CHAMPIONS LEAGUE: ΑΠΟΕΛ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:45 NOVASPORTS 6 CHAMPIONS LEAGUE: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ - ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ
21:45 NET CHAMPIONS LEAGUE: ΜΙΛΑΝ - ΜΑΡΣΕΪΓ
21:45 NOVASPORTS 4 CHAMPIONS LEAGUE: ΠΟΡΤΟ - ΤΣΕΛΣΙ
01:50 Novasports 4 Copa Sudamericana: Λίγκα ντε Κίτο-Φλουμινένσε

Christoff
26-11-09, 07:53
Πέμπτη, 26 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

12:00 EUROSPORT Ανδρες / 85 κιλά, Ν. ΚορέαΠαγκόσμιο Πρωτάθλημα Άρσης Βαρών
16:00 conn-X TV Sports ΑΤΑΛΑΝΤΑ-ΛΟΥΜΕΤΣΑΝΕ Κύπελλο Ιταλίας
20:15 NOVASPORTS 4 ΕΦΕΣ ΠΙΛΣΕΝ - ΟΡΛΕΑΝ Euroleague
21:00 NOVASPORTS 1 ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ - ΜΑΡΟΥΣΙ Euroleague
21:30 NOVASPORTS 3 ΣΙΕΝΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Euroleague
21:30 NOVASPORTS 7 ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ Euroleague
21:30 conn-X TV Sports ΝΑΠΟΛΙ-ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΛΑ Κύπελλο Ιταλίας
21:30 conn-X TV sports 2 ΠΑΛΕΡΜΟ-ΡΕΤΖΙΝΑ Κύπελλο Ιταλίας
21:30 ΣΚΑΪ ΠΑΡΤΙΖΑΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Euroleague
21:45 NOVASPORTS 2 ΟΥΝΙΚΑΧΑ - ΛΙΕΤΟΥΒΟΣ ΡΙΤΑΣ Euroleague
03:00 NOVASPORTS 1 ΑΤΛΑΝΤΑ ΧΟΚΣ - ΟΡΛΑΝΤΟ ΜΑΤΖΙΚNBA

Christoff
27-11-09, 07:42
Παρασκευή, 27 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


09:30 EUROSPORT Γυναίκες / 69 κιλά, Ν. Κορέα Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Άρσης Βαρών
12:00 EUROSPORT Ανδρες / 94 κιλά, Ν. Κορέα Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Άρσης Βαρών
14:40 Novasports 7 Ελληνικές ιπποδρομίες
18:00 NOVASPORTS 3 Α1 ΒΟΛΕΪ: ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ
19:00 CONN-X SPORTS 1 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΕΘΝΙΚΟΣ - ΡΟΔΟΣ
19:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΦΣΒ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ - ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ
21:00 NOVASPORTS 3 Α1 ΒΟΛΕΪ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ
21:30 CONN-X SPORTS 3 JUPILER LEAGUE: ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ - ΚΟΡΤΡΑΪΚ
21:30 CONN-X SPORTS 1 BUNDESLIGA: ΜΠΟΧΟΥΜ - ΚΟΛΩΝΙΑ
21:45 Sport + EREDIVISIE: ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ - ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ

Christoff
28-11-09, 08:14
Σάββατο, 28 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ
14:30 CONN-X SPORTS 1 BUNDESLIGA: ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ - ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
15:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
15:00 Sport + Α1 ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
16:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΛΟ LEN TROPHY: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΣΠΑΝΤΑΟΥ
16:45 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΞΑΝΘΗ
16:45 ΣΚΑΪ SUPERLEAGUE: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
17:00 Sport + PREMIER ΣΚΩΤΙΑΣ: ΣΕΛΤΙΚ - ΣΕΝΤ ΜΙΡΕΝ
17:00 ΕΤ1 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΟΚ
17:00 NOVASPORTS 3 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΡΗΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ
18:15 NOVASPORTS 7 ΠΟΛΟ EUROLEAGUE: ΧΟΝΒΕΝΤ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΑΕΚ - ΠΑΟΚ
19:00 Sport + ACB: ΟΥΝΙΚΑΧΑ ΜΑΛΑΓΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
19:00 CONN-X SPORTS 3 SERIE A: ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ - ΛΙΒΟΡΝΟ
19:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
19:30 CONN-X SPORTS 2 BUNDESLIGA: ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ - ΣΑΛΚΕ
19:30 NOVASPORTS 2 PREMIER LEAGUE: ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΤΟΤΕΝΑΜ
20:00 NOVASPORTS 7 LIGUE 1: ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ - ΟΣΕΡ
20:00 TV Μακεδονία Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
21:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΛΟ EUROLEAGUE: ΠΡΙΜΟΡΑΤΣ ΚΟΤΟΡ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
21:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΜΑΓΙΟΡΚΑ
21:00 CONN-X SPORTS 3 JUPILER LEAGUE: ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ - ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ
21:45 Sport + EREDIVISIE: ΒΙΛΕΜ - ΤΒΕΝΤΕ
21:45 NOVASPORTS 2 SERIE A: ΤΖΕΝΟΑ - ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ
22:00 NOVASPORTS 7 LIGUE 1: ΛΑΝΣ - ΜΑΡΣΕΪΓ
23:00 ΣΚΑΪ ΣΕΒΙΛΛΗ-ΜΑΛΑΓΑ Ισπανικό Πρωτάθλημα
23:30 conn-X TV sports 2 ΛΑΣΚ ΛΙΝΤΣ-ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (M)Αυστριακό Πρωτάθλημα

MISTA81
28-11-09, 09:09
to ntouisburg-aougksburg kai to lask lints-sturm grats einai ola ta lefta pistevo.....:p

kbrutz
28-11-09, 14:22
to ntouisburg-aougksburg kai to lask lints-sturm grats einai ola ta lefta pistevo.....:p

+1

DanaiA
28-11-09, 14:54
poly kalo. tha ta doume ola

Παρασκευή, 2 Οκτωβρίου 2009


ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚ: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΡΗΣ
20:30 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΠ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΓΚΡΑΝ ΚΑΝΑΡΙΑ
21:30 CONN-X SPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΑΛΚΕ - ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΡΟΥΤΗΣ
23:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΠ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ


Sport24

Christoff
29-11-09, 08:29
Κυριακή, 29 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:00 NOVASPORTS 4 ΡΩΣΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: ΖΕΝΙΤ - ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ
13:00 NOVASPORTS 7 ΡΩΣΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: ΚΟΥΜΠΑΝ - ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ
13:30 Sport + EREDIVISIE: ΦΙΤΕΣΕ - ΑΓΙΑΞ
14:00 NOVASPORTS 3 PREMIER LEAGUE: ΓΟΥΛΒΣ - ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ
14:30 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
14:30 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΑΕΛ - ΚΑΒΑΛΑ
14:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΖΑΝΚΤ ΠΑΟΥΛΙ - ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
15:30 NOVASPORTS 7 PREMIER LEAGUE: ΕΒΕΡΤΟΝ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
15:45 Sport + FA CUP: ΚΕΤΕΡΙΝΓΚ - ΛΙΝΤΣ
16:00 CONN-X SPORTS 1 SERIE A: ΠΑΡΜΑ - ΝΑΠΟΛΙ
16:00 CONN-X SPORTS 3 SERIE A: ΑΤΑΛΑΝΤΑ - ΡΟΜΑ
16:00 NOVASPORTS 6 SERIE A: ΙΝΤΕΡ - ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
16:30 ET1 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
16:30 NOVASPORTS 4 ΤΕΝΙΣ: ΤΕΛΙΚΟΣ ATP WORLD TOUR
16:30 CONN-X SPORTS 2 BUNDESLIGA: ΜΠΑΓΕΡ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ
16:45 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΑΡΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
17:00 NOVASPORTS 3 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
18:00 NOVASPORTS 2 PREMIER LEAGUE: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΤΣΕΛΣΙ
18:30 CONN-X SPORTS 2 ΑΥΣΤΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: ΖΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
18:30 CONN-X SPORTS 3 BUNDESLIGA: ΑΝΟΒΕΡΟ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
19:00 NET SUPERLEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
20:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:00 NOVASPORTS 3 BRASILEIRAO: ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ - ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
21:30 CONN-X SPORTS 2 JUPILER LEAGUE: ΣΕΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ - ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ
21:45 NOVASPORTS 2 SERIE A: ΚΑΤΑΝΙΑ - ΜΙΛΑΝ
22:00 ΣΚΑΪ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
22:00 NOVASPORTS 4 APERTURA: ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΣΟ - ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
22:00 NOVASPORTS 7 LIGUE 1: ΛΙΟΝ - ΡΕΝ

Sport24

nick6901
29-11-09, 14:15
Kαμμια ιδεα που μπορουμε να δουμε το El classico(το Ισπανικο) σε καλη ποιοτητα?

Christoff
30-11-09, 08:53
Δευτέρα, 30 Νοεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:40 Novasports 7 Ελληνικές ιπποδρομίες
15:15 ΕΤ3 B' Εθνική: Διαγόρας-Πιερικός
19:00 Novasports 3 Α1 Βόλλεϋ: Λαμία-Κηφισιά
21:15 Conn-X TV Sports2 Β' Γερμανίας: Καϊζερσλάουτερν-Μπίλεφελντ

Christoff
01-12-09, 09:01
Τρίτη, 1 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:30 EUROSPORT 2 EUROCUP: ΑΡΗΣ - ΧΑΠΟΕΛ
21:00 ΕΤ1 EUROCUP: ΑΡΗΣ - ΧΑΠΟΕΛ
21:30 CONN-X SPORTS 1 COPPA ITALIA: ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ - ΛΙΒΟΡΝΟ
22:00 NOVASPORTS 1 CARLING CUP: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ - ΤΟΤΕΝΑΜ
22:30 EUROSPORT 2 EUROCUP: ΓΚΡΑΝ ΚΑΝΑΡΙΑ - ΤΟΥΡΟΒ

Sport24

Christoff
02-12-09, 08:47
Τετάρτη, 2 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


16:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΚΑΤΑΝΙΑ - ΕΜΠΟΛΙ
16:45 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑ
19:15 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ
19:30 conn-X TV Sports ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΤΡΕΝΤΙΝΟChampions League Βόλεϊ
19:30 conn-x TV Sports 3 ΓΙΑΣΤΡΖΕΜΠΣΚΙ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣChampions League Βόλεϊ
20:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΓΩΝΕΣ ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ
20:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ - ΜΠΕΝΦΙΚΑ
20:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΛΑΤΣΙΟ
20:00 ANT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΕΚ - ΕΒΕΡΤΟΝ
21:30 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ - ΒΙΡΤΟΥΣ ΡΟΜΑ
21:45 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΡΛΙΝΓΚ ΚΑΠ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΑΡΣΕΝΑΛ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)
21:45 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΟΡΛΕΑΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
22:05 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΛΙΛ
22:05 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ - ΤΖΕΝΟΑ
23:00 conn-X TV Sports ΧΕΡΕΘ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Ισπανικό Πρωτάθλημα

Christoff
03-12-09, 09:02
Πέμπτη, 3 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:00 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΜΑΝΟ ΤΖΙΝΣ ΜΙΛΑΝΟ
20:00 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ - ΜΠΙΛΜΠΑΟ
20:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ - ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΑΔΕΪΡΑ
20:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΓΩΝΕΣ ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ
20:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ - ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ
21:30 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΟΥΝΙΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
21:45 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣ
22:05 ANT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΙ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
22:05 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ - ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ
22:05 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΡΟΜΑ - ΒΑΣΙΛΕΙΑ
22:05 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΛΙΣΣΑΒΩΝΑΣ - ΧΕΪΡΕΝΦΕΙΝ

Sport24

Christoff
04-12-09, 10:46
Παρασκευή, 4 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:00 NOVASPORTS 4 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α1 Πόλο Γυναικών
19:00 conn-X TV sports 2 ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ - ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤB' κατηγορία Γερμανίας
19:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2010: ΚΛΗΡΩΣΗ
21:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΓΕΡΝ - ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ

Christoff
05-12-09, 06:42
Σάββατο, 5 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ - ΜΠΕΡΝΛΙ
15:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΡΟΔΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
15:00 Sport + ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΑΕΚ
16:00 NOVASPORTS 7 ΒΟΛΕΙ Α1: ΑΡΗΣ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
16:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΜΒΟΥΡΓΟ - ΧΟΦΕΝΧΑΙΜ
16:45 ΣΚΑΪ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ
17:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: AEK - ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
17:00 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΣΕΛΤΙΚ - ΑΜΠΕΡΝΤΙΝ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
19:00 NET ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 TV Μακεδονία ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΡΗΣ
19:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
19:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΙΛΑΝ - ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ
19:00 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΟΚ - ΛΑΡΙΣΑ
19:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΕΒΙΛΛΗ - ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ
19:30 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ - ΜΑΙΝΤΖ
19:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΤΣΕΛΣΙ
20:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΒΑΛΑΝΣΙΕΝ - ΜΟΝΑΚΟ
21:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΑΛΜΕΡΙΑ
21:40 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΙΝΤΕΡ
22:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΠΟΡΝΤΟ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
23:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
03:30 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ NBA: ΣΑΝ ΑΝΤΟΝΙΟ ΣΠΕΡΣ - ΝΤΕΝΒΕΡ ΝΑΓΚΕΤΣ

Sport24

Thanos.
05-12-09, 09:25
paizei o gauros shmera; interesting.....

~mxls~
05-12-09, 12:31
Κάθε φορά που παίζει ο γαύρος είναι ίντερεστινγκ :p

Christoff
06-12-09, 06:30
Κυριακή, 6 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:30 Sport + EREDIVISIE: ΟΥΤΡΕΧΤΗ-ΑΓΙΑΞ
14:30 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ
14:30 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
15:30 Sport + EREDIVISIE: ΒΑΛΒΑΪΚ-ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
16:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΝΑΠΟΛΙ - ΜΠΑΡΙ
16:00 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΠΑΛΕΡΜΟ - ΚΑΛΙΑΡΙ
16:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΚΟΛΟΝΙΑ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ
16:45 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΚΑΒΑΛΑ
16:45 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
17:00 ΕΤ1 A1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΤΡΙΚΑΛΑ-ΜΑΡΟΥΣΙ
17:30 Sport + EREDIVISIE: NΑΪΜΕΧΕΝ-ΤΒΕΝΤΕ
18:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΕΣΠΑΝΙΟΛ - ΡΑΣΙΝΓΚ ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ
18:00 NOVASPORTS 4 PREMIER LEAGUE: ΕΒΕΡΤΟΝ-ΤΟΤΕΝΑΜ
18:30 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΑΛΚΕ - ΧΕΡΤΑ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΕΚ
20:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΧΕΤΑΦΕ
21:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑ: ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ-ΓΚΡΕΜΙΟ
21:45 NOVASPORTS 3 SERIE A: ΡΟΜΑ-ΛΑΤΣΙΟ
22:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ

Sport24

Christoff
07-12-09, 13:46
Δευτέρα, 7 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


18:00 ΕΤ 3 B' ΕΘΝΙΚΗ: ANAΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ
18:00 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΪ: ANATOΛΙΑ-ΚΕΡΑΤΕΑ (Γ)
19:00 conn-X TV Sports ΙΩΝΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η. Β' Εθνική
20:00 NOVASPORTS 4 ΒΟΛΕΪ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ-ΑΕΚ
20:00 NET CHAMPIONS ΝΕΤ
21:15 conn-X TV sports 2 ΓΚΡΟΪΤΕΡ ΦΙΡΤ-ΑΑΧΕΝ B' κατηγορία Γερμανίας

Christoff
08-12-09, 10:43
Τρίτη, 8 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

17:00 CONN-X SPORTS 3 ΒΟΛΕΙ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:10 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΚΑΠ: ΣΙΑΟΥΛΙΑΙ - ΑΡΗΣ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΑΓΩΝΕΣ ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ
21:45 NOVASPORTS 2 : ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
21:45 NOVASPORTS 3 : ΤΣΕΛΣΙ - ΑΠΟΕΛ
21:45 NOVASPORTS 4 : ΖΥΡΙΧΗ - ΜΙΛΑΝ
21:45 NOVASPORTS 7 : ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
21:45 NOVASPORTS 6 : ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
21:45 MEGA : ΜΑΡΣΕΙΓ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
22:00 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΛΙΝΤΣ - ΚΕΤΕΡΙΝΓΚ

Sport24

Thanos.
08-12-09, 11:40
Olumpiako den exei shmera; Aurio dhladh ta kala;

Christoff
09-12-09, 07:06
Τετάρτη, 9 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

18:00 CONN-X SPORTS 3 ΒΟΛΕΙ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΦΡΙΝΤΡΙΧΣΧΑΦΕΝ
19:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΚΙΜΚΙ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
19:45 NOVASPORTS 4 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΛΙΕΤΟΥΒΟΣ ΡΙΤΑΣ - ΟΡΛΕΑΝ
20:45 CONN-X SPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΟΥΝΙΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑ
21:45 NOVASPORTS 1 : ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ
21:45 NOVASPORTS 4 : ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21:45 NOVASPORTS 7 : ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ - ΟΥΝΙΡΕΑ
21:45 NOVASPORTS 6 : ΙΝΤΕΡ - ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ
21:45 NET : ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΡΣΕΝΑΛ
21:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΙΛΓΟΥΟΛ - ΣΤΕΙΝΣ
21:45 NOVASPORTS 2 : ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ - ΑΛΚΜΑΑΡ

Sport24

Christoff
10-12-09, 07:25
Πέμπτη, 10 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

19:30 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΤΣΙΜΠΟΝΑ ΖΑΓΚΡΕΜΠ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
19:45 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΜΟΝΤΕ ΝΤΙ ΠΑΣΙ ΣΙΕΝΑ
20:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΛΙΛ - ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ
21:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ - ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ
21:00 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΑΛΑΓΑ
21:30 NOVASPORTS 4 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΒΙΡΤΟΥΣ ΡΟΜΑ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
21:45 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΠΑΡΤΙΖΑΝ - ΕΦΕΣ ΠΙΛΣΕΝ

Sport24

Christoff
11-12-09, 11:00
Παρασκευή, 11 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

19:00 NOVASPORTS 4 ΒΟΛΕΙ Α1: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΡΗΣ
19:00 CONN-X SPORTS 1 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
19:00 conn-X TV sports 2 ΚΑΡΣΛΡΟΥΗ-ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ B' κατηγορία Γερμανίας
20:30 NOVASPORTS 3 ΠΟΛΟ Α1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
21:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΧΕΡΤΑ - ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
21:30 conn-x TV Sports 3 ΒΕΣΤΕΡΛΟ-ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ Βελγικό πρωτάθλημα
21:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ: ΑΓΙΑΞ - ΝΑΙΜΕΝΓΚΕΝ
02:30 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ NBA: ΜΑΙΑΜΙ ΧΙΤ - ΝΤΑΛΑΣ ΜΑΒΕΡΙΚΣ

Christoff
12-12-09, 08:02
Σάββατο, 12 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΣΤΟΟΥΚ - ΓΟΥΙΓΚΑΝ
14:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ - ΣΕΛΤΙΚ
15:00 ET-3 ΔΙΑΓΟΡΑΣ - Γ. Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ Β' Εθνική
16:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΠΟΧΟΥΜ - ΜΠΑΓΕΡΝ
16:45 ΣΚΑΪ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΡΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
16:45 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
17:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
17:00 Sport + ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΔΟΥΚΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
19:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΝΤΑΛΟΝΑ - ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ
19:00 TV Μακεδονία ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ
19:00 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΚΑΛΙΑΡΙ - ΝΑΠΟΛΙ
19:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΑΡΑΓΟΣΑ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ
19:30 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΡΗΣ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
19:30 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
19:30 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ - ΣΑΛΚΕ
20:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΑΡΣΕΪΓ - ΜΠΟΥΛΟΝ
20:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΧΕΡΕΝΦΕΙΝ - ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ
21:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΕΣΠΑΝΙΟΛ
21:45 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΠΑΡΙ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΛΟΡΙΑΝ - ΟΣΕΡ
23:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
04:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ NBA: ΓΙΟΥΤΑ ΤΖΑΖ - ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΛΕΙΚΕΡΣ

Sport24

Christoff
13-12-09, 08:11
Κυριακή, 13 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:30 Sport + ACB: ΚΑΧΑΣΟΛ - ΜΟΥΡΘΙΑ
14:30 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΑΕΛ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
14:30 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΞΑΝΘΗ
15:00 ΕΤ1 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
15:15 Sport + ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CROSS COUNTRY
16:00 NOVASPORTS 4 SERIE A: ΛΑΤΣΙΟ - ΤΖΕΝΟΑ
16:00 NOVASPORTS 7 SERIE A: ΜΙΛΑΝ - ΠΑΛΕΡΜΟ
16:00 CONN-X SPORTS 1 SERIE A: ΑΤΑΛΑΝΤΑ - ΙΝΤΕΡ
16:45 NET SUPERLEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
16:45 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΟΚ
17:00 Sport + ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 25ΑΡΑΣ ΠΙΣΙΝΑΣ
18:00 NOVASPORTS 2 PREMIER LEAGUE: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΑΡΣΕΝΑΛ
18:30 CONN-X SPORTS 3 BUNDESLIGA: ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
19:00 NOVASPORTS 3 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΟΚ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΑΕΚ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
19:15 Sport + ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ: ΤΑΡΑΝΤΟ - ΚΟΥΝΕΟ
21:30 CONN-X SPORTS 3 JUPILER LEAGUE: ΓΑΝΔΗ - ΓΚΕΝΚ
22:00 NOVASPORTS 3 APERTURA: ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ - ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ
22:00 NOVASPORTS 2 LIGUE 1: ΛΙΟΝ - ΜΠΟΡΝΤΟ

Sport24

Christoff
14-12-09, 07:23
Δευτέρα, 14 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

18:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΟΦΗ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
19:00 NET ΓΙΟΡΤΗ ΠΣΑΤ: ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΚΟΡΥΦΑΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ 2009
19:00 NOVASPORTS 3 Α1 ΒΟΛΕΪ: ΠΑΟΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ
20:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ: ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
21:15 CONN-X SPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΚΟΤΜΠΟΥΣ - ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ

Sport24

~mxls~
14-12-09, 10:40
...18:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΟΦΗ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ...

Καλό ματσάκι.Η μάχη των παραρτημάτων.

Christoff
15-12-09, 07:52
Τρίτη, 15 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

17:00 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΙ Α1: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ (Γ)
21:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΚΑΠ: ΑΡΗΣ - ΣΙΑΟΥΛΙΑΙ
21:30 CONN-X SPORTS 3 ΒΟΛΕΙ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΠΙΑΤΣΕΝΖΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
21:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΝΤΑΝΤΙ - ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. - ΓΟΥΛΒΣ
22:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΒΑΛΑΝΣΙΕΝ - ΟΣΕΡ

Sport24

Christoff
16-12-09, 07:38
Τετάρτη, 16 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

18:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΛΟ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΠΟΥΝΤΒΑ
19:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΛΟ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚ: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΑΣΑΣ
19:30 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΤΣΙΜΠΟΝΑ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ/ΟΥΛΚΕΡ
19:30 CONN-X SPORTS 3 ΒΟΛΕΙ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΠΟΥΝΤΕΓΙΟΒΙΤΣΕ
19:45 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΛΙΕΤΟΥΒΟΣ ΡΙΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
20:00 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΒΑΣΙΛΕΙΑ - ΦΟΥΛΑΜ
20:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΓΩΝΕΣ ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ
20:00 ANT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΠΑΟ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ
21:30 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΒΙΡΤΟΥΣ ΡΟΜΑ - ΜΑΡΟΥΣΙ
21:45 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΣΕΛΣΙ - ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ
21:45 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΠΕΡΝΛΙ - ΑΡΣΕΝΑΛ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΟΤΕΝΑΜ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
22:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΙΝΤΕΡ - ΛΙΒΟΡΝΟ
22:05 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΜΠΡΙΖ - ΤΟΥΛΟΥΖ

Sport24

Christoff
17-12-09, 07:02
Πέμπτη, 17 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:15 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚ: ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
20:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΤΖΕΝΟΑ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
20:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΓΩΝΕΣ ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ
20:00 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΓΙΑΞ - ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
20:00 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
20:15 NOVASPORTS 4 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚ: ΕΦΕΣ ΠΙΛΣΕΝ - ΟΥΝΙΚΑΧΑ ΜΑΛΑΓΑ
21:30 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚ: ΜΙΛΑΝΟ - ΠΡΟΚΟΜ
21:30 conn-x TV Sports 3 ΚΑΝΕΣ-ΜΠΕΡΓΚΑΜΟ Champions League Βόλεϊ
22:00 NOVASPORTS 7 Euroleague: Ορλεάν-Παρτιζάν
22:05 ANT1 ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΑΕΚ
22:05 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΣΑΛΤΣΜΟΥΡΓΚ
22:05 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΣΕΡΙΦ
00:00 Novasports 2 Europa League: Στεάουα-Τβέντε (Μ)
00:00 Novasports 4 Europa League: Ντιναμό Ζάγκρεμπ-Τιμισοάρα (Μ)
00:00 Novasports 7 Europa League: Έβερτον-ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ (Μ)
03:00 Novasports 1 NBA: Μαϊάμι Χιτ-Ορλάντο Μάτζικ

Christoff
18-12-09, 06:39
Παρασκευή, 18 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


13:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ
13:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ ΚΑΙ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΚΑΠ
14:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ
14:00 ANΤ-1 EUROPA LEAGUE Κλήρωση
18:00 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΙ Α1: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
18:30 NOVASPORTS 4 ΠΟΛΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΚΑΠ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΣΤΟΥΡΜ ΤΣΕΧΟΦ (Γ)
19:00 CONN-X SPORTS 1 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
19:00 conn-X TV sports 2 ΝΤΟΥΪΜΣΠΟΥΡΓΚ-ΑΑΧΕΝ B' κατηγορία Γερμανίας
20:00 NOVASPORTS 7 ΒΟΛΕΙ Α1: ΑΡΗΣ - ΠΑΟΚ
21:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΑΛΚΕ - ΜΑΙΝΤΣ
21:30 conn-x TV Sports 3 ΜΑΛΙΝ-ΓΚΕΡΜΙΝΑΛ Βελγικό πρωτάθλημα

Christoff
19-12-09, 12:00
Σάββατο, 19 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΜΑΡΟΥΣΙ
14:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
15:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΟΦΗ
16:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
16:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΓΕΡΝ - ΧΕΡΤΑ
16:45 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑ
16:45 ΣΚΑΪ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΟΚ
17:00 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ - ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ
19:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
19:00 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
19:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΕΚ - ΑΡΗΣ
19:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΠΟΛΟΝΙΑ - ΑΤΑΛΑΝΤΑ
19:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΟΣΑΣΟΥΝΑ
19:00 TV Μακεδονία ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
19:30 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ - ΧΟΦΕΝΧΑΙΜ
19:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΧΑΛ ΣΙΤΙ
20:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΠΟΡΝΤΟ - ΛΟΡΙΑΝ
21:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΕΒΙΛΛΗ - ΧΕΤΑΦΕ
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΜΙΛΑΝ
22:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ - ΜΑΡΣΕΪΓ
23:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΣΑΡΑΓΟΣΑ

Sport24

Christoff
19-12-09, 22:07
Κυριακή, 20 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


13:30 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΕΣΤΟΥΝΤΙΑΝΤΕΣ - ΜΠΙΛΜΠΑΟ
14:30 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΑΒΑΛΑ
14:30 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
15:30 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΛΒΣ - ΜΠΕΡΝΛΙ
15:30 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ: ΜΠΡΕΝΤΑ - ΑΓΙΑΞ
16:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ - ΚΑΛΙΑΡΙ
16:00 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΝΑΠΟΛΙ - ΚΙΕΒΟ
16:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΡΟΜΑ - ΠΑΡΜΑ
16:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΑΟΚ
16:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΜΒΟΥΡΓΟ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ
16:45 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΕΚ
17:00 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
17:30 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ: ΡΟΝΤΑ - ΑΙΝΤΧΟΦΕΝ
18:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΑΛΑΓΑ -ΜΑΓΙΟΡΚΑ
18:30 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΚΟΛΩΝΙΑ - ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ
19:00 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 NET ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΞΑΝΘΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ
20:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ - ΤΣΕΛΣΙ
20:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΤΕΝΕΡΙΦΗ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:45 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΙΝΤΕΡ - ΛΑΤΣΙΟ
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΟΝΑΚΟ - ΛΙΟΝ
22:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ

Sport24

Christoff
21-12-09, 07:31
Δευτέρα, 21 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

17:00 NOVASPORTS 4 ΒΟΛΕΪ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
18:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
20:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ: ΥΠΕΡΙΩΝ - ΚΟΣΜΟΣ Β.Π.
21:00 EUROSPORT ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΚΟΡΥΦΑΙΟΥ ΠΑΙΚΤΗ FIFA
21:15 CONN-X SPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ
22:00 NOVASPORTS 2 PREMIER LEAGUE: ΓΟΥΙΓΚΑΝ - ΜΠΟΛΤΟΝ

Sport24

Christoff
22-12-09, 12:41
Τρίτη, 22 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


21:30 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΚΑΤΑΛΟΝΙΑ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΛΑΝΣ - ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ

Sport24

Christoff
23-12-09, 13:54
Τετάρτη, 23 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


16:00 NET ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
18:30 NOVASPORTS 1 ΒΟΛΕΙ Α1: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 NET ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΥΠΕΛΛΟ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ
20:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΛΙΟΝ - ΜΟΝΠΕΛΙΕ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΤΟΥΛΟΥΖ - ΜΠΟΡΝΤΟ


Sport24

Christoff
24-12-09, 12:22
Σήμερα και αύριο δεν υπάρχουν αθλητικές μεταδόσεις
Καλά Χριστούγεννα



http://greetings.pathfinder.gr/cards/xmas/1.jpg

Christoff
26-12-09, 23:15
Κυριακή, 27 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:00 Sport+ ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ - ΡΕΪΝΤΖΕΡΣΣκωτσέζικο Πρωτάθλημα
15:30 NOVASPORTS 1 ΑΡΣΕΝΑΛ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑΑγγλικό Πρωτάθλημα
18:00 NOVASPORTS 1 ΧΑΛ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.Αγγλικό Πρωτάθλημα
19:00 conn-X TV Sports ΓΑΝΔΗ - ΑΝΤΕΡΛΕΧΤΒελγικό πρωτάθλημα
20:00 ΣΚΑΪ ΤΟΡΟΝΤΟ ΡΑΠΤΟΡΣ - ΝΤΙΤΡΟΪΤ ΠΙΣΤΟΝΣNBA
21:30 Sport+ ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑΙσπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ
01:00 ΣΚΑΪ ΚΛΙΒΕΛΑΝΤ ΚΑΒΑΛΙΕΡΣ - ΧΙΟΥΣΤΟΝ ΡΟΚΕΤΣNBA

Christoff
28-12-09, 11:34
Δευτέρα, 28 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:45 NOVASPORTS 1 PREMIER LEAGUE: ΤΟΤΕΝΑΜ - ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
17:00 NOVASPORTS 1 PREMIER LEAGUE: ΤΣΕΛΣΙ - ΦΟΥΛΑΜ
17:00 NOVASPORTS 2 PREMIER LEAGUE: ΕΒΕΡΤΟΝ - ΜΠΕΡΝΛΙ
21:45 NOVASPORTS 1 PREMIER LEAGUE: ΓΟΥΛΒΣ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ

Sport24

Christoff
29-12-09, 09:57
Τρίτη, 29 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 NOVASPORTS 1 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΡΗΣ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
17:00 ΕΤ1 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΚΑΒΑΛΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
17:00 TV Μακεδονία Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
19:00 NOVASPORTS 1 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΟΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
19:00 ΣΚΑΪ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ
19:45 Sport + ACB: ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:00 NOVASPORTS 3 ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΕΚ Α1 Μπάσκετ
21:45 CONN-X SPORTS 2 JUPILER LEAGUE: ΣΕΡΚΛ ΜΠΡΙΖ - ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ
21:45 NOVASPORTS 1 PREMIER LEAGUE: ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
22:00 NOVASPORTS 2 PREMIER LEAGUE: ΜΠΟΛΤΟΝ - ΧΑΛ ΣΙΤΙ

Sport24

~mxls~
29-12-09, 10:44
17:00 TV Μακεδονία Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

Thanks for the info.

Christoff
30-12-09, 11:52
Τετάρτη, 30 Δεκεμβρίου 2009
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


18:00 NOVASPORTS 1 Α1 ΒΟΛΕΪ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
19:00 CONN-X SPORTS 2 JUPILER LEAGUE: ΚΟΡΤΡΑΪΚ - ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ
21:30 CONN-X SPORTS 2 JUPILER LEAGUE: ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ - ΖΟΥΛΤΕ ΒΑΡΕΓΚΕΜ
21:45 NOVASPORTS 2 PREMIER LEAGUE: ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ - ΑΡΣΕΝΑΛ
22:00 NOVASPORTS 1 PREΜIER LEAGUE: MANΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ - ΓΟΥΪΓΚΑΝ

Sport24

Christoff
31-12-09, 11:05
Σήμερα και αύριο δεν υπάρχουν αθλητικές μεταδόσεις
Καλή Χρονιά !!!!!!



http://www.profile-comments.com/images/happy-new-year/images/happy-new-year002.gif

Christoff
02-01-10, 12:01
Σάββατο, 2 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:30 Sport + ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: MΠΡΙΣΤΟΛ - ΚΑΡΝΤΙΦ
17:00 Sport + KYΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
17:00 ΕΤ1 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΡΗΣ
19:00 ΕΤ1 A1 MΠΑΣΚΕΤ: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΠΑΟΚ
19:00 Sport + ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΝΓΚ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
19:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΕΣΠΑΝΙΟΛ
21:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
23:00 ΣΚΑΪ PRIMERA DIVISION: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΣΕΒΙΛΛΗ

Sport24

Christoff
02-01-10, 22:19
Κυριακή, 3 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


04:00 NOVASPORTS 1 NBA: ΓΙΟΥΤΑ - ΝΤΕΝΒΕΡ
14:30 Sport + PREMIER ΣΚΩΤΙΑΣ: ΣΕΛΤΙΚ - ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
17:00 Sport + PREMIER ΣΚΩΤΙΑΣ: ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ - ΧΑΡΤΣ
17:00 ΕΤ1 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΤΡΙΚΑΛΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
18:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΣΑΡΑΓΟΣΑ - ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ
19:00 NOVASPORTS 1 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 ΣΚΑΪ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
20:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΜΑΓΙΟΡΚΑ - ΑΤΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ
22:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΟΣΑΣΟΥΝΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

Sport24

Christoff
04-01-10, 11:31
Δευτέρα, 4 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:00 CONN-X Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ
18:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΡΟΔΟΣ

Sport24

Christoff
05-01-10, 11:12
Τρίτη, 5 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

16:45 NOVASPORTS 1 SUPER LEAGUE: ΚΑΒΑΛΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
16:45 ΣΚΑΪ SUPER LEAGUE: ΑΕΛ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPER LEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΡΗΣ
20:00 EUROSPORT 2 EUROCUP: ΤΟΥΡΚ ΤΕΛΕΚΟΜ - ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ
21:00 EUROSPORT 2 EUROCUP: ΑΡΗΣ - ΖΑΝΤΑΡ
21:00 ΕΤ1 EUROCUP: ΑΡΗΣ - ΖΑΝΤΑΡ
21:45 NOVASPORTS 3 PREMIER LEAGUE: ΣΤΟΟΥΚ - ΦΟΥΛΑΜ
22:00 NOVASPORTS 2 CARLING CUP: ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
23:00 NOVASPORTS 1 COPA DEL REY: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΣΕΒΙΛΛΗ

Sport24

johndiamond46
05-01-10, 12:33
ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΑΣ

Christoff
06-01-10, 09:22
Τετάρτη, 6 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


13:30 CONN-X SPORTS 2 SERIE A: ΚΙΕΒΟ - ΙΝΤΕΡ
14:30 NOVASPORTS 1 SUPER LEAGUE: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
14:30 NOVASPORTS 2 SUPER LEAGUE: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΞΑΝΘΗ
16:00 CONN-X SPORTS 2 SERIE A: ΠΑΡΜΑ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
16:00 CONN-X SPORTS 3 SERIE A: ΣΙΕΝΑ - ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
16:00 NOVASPORTS 3 SERIE A: ΚΑΛΙΑΡΙ - ΡΟΜΑ
16:45 NOVASPORTS 1 SUPER LEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
18:30 CONN-X SPORTS 1 ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ ΒΟΛΕΪ: ΤΣΕΣΚΕ ΜΠΟΥΝΤΕΓΙΟΒΙΤΣΕ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPER LEAGUE: ΠΑΟΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
19:00 NET SUPER LEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ
19:00 CONN-X SPORTS 3 ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ ΒΟΛΕΪ: ΜΑΤΣΕΡΑΤΑ - ΝΟΛΙΚΟ ΜΑΑΣΕΪΚ
19:15 NOVASPORTS 3 EUROLEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΡΟΚΟΜ
19:30 NOVASPORTS 4 EUROLEAGUE: ΜΟΝΤΕΠΑΣΚΙ ΣΙΕΝΑ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
20:30 EUROSPORT 2 ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ - ΦΙΤΕΣΕ
21:00 NOVASPORTS 2 COPA DEL REY: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ
21:30 NOVASPORTS 3 EUROLEAGUE: ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ - ΜΑΡΟΥΣΙ
21:30 CONN-X SPORTS 2 ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ ΒΟΛΕΪ (Γ): ΜΠΕΡΓΚΑΜΟ - ΚΑΝΝΕΣ
21:45 NOVASPORTS 4 SERIE A: ΜΙΛΑΝ - ΤΖΕΝΟΑ
21:45 NOVASPORTS 7 CARLING CUP: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ
21:45 NOVASPORTS 6 PREMIER LEAGUE: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΜΠΟΛΤΟΝ

Sport24

Christoff
07-01-10, 08:33
Πέμπτη, 7 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

18:00 conn-x sports 2 ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ ΒΟΛΕΪ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΙΑΤΣΕΝΤΖΑ
19:45 novasports 3 euroleague: ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΤΣΙΜΠΟΝΑ
20:00 ΣΚΑΪ euroleague: ΕΦΕΣ ΠΙΛΣΕΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
21:00 novasports 4 euroleague: ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ - ΡΟΜΑ
21:30 novasports 2 euroleague: ΟΥΝΙΟΝ ΟΛΙΜΠΙΑ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
21:30 novasports 7 euroleague: ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21:45 novasports 3 euroleague: ΟΥΝΙΚΑΧΑ ΜΑΛΑΓΑ - ΟΡΛΕΑΝ
23:00 novasports 4 copa del rey: ΜΑΛΑΓΑ - ΧΕΤΑΦΕ
02:30 novasports 1 ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΣΑΡΛΟΤ nba

Christoff
08-01-10, 08:05
Παρασκευή, 8 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:40 Novasports 7 Ελληνικές ιπποδρομίες
15:00 Εurosport 2 Τένις, Τουρνουά ΑΤP
17:00 Εurosport Τένις, Τουρνουά ΑΤP
19:00 Conn-X TV Sports1 Β' Εθνική: Εθνικός Αστέρας-ΟΦΗ
19:00 Novasports 3 Α1 Βόλλεϋ (Γ): Μαρκόπουλο-Πανελλήνιος
21:20 Εurosport Ράλι Ντακάρ
00:00 Εurosport Ράλι Ντακάρ

Christoff
08-01-10, 22:24
Σάββατο, 9 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:45 NOVASPORTS 1 PREMIER LEAGUE: ΧΑΛ ΣΙΤΙ - ΤΣΕΛΣΙ
16:45 ΣΚΑΪ SUPER LEAGUE: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
16:45 NET SUPER LEAGUE: ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
17:00 ΕΤ1 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
17:00 NOVASPORTS 3 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΟΚ - ΑΕΚ
19:00 NOVASPORTS 3 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΡΗΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
19:00 NOVASPORTS 7 SERIE A: ΡΟΜΑ - ΚΙΕΒΟ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPER LEAGUE: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ
19:00 TV Μακεδονία Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
19:00 Sport + ACB: ΜΑΝΡΕΣΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
19:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
19:00 CONN-X SPORTS 2 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
19:30 NOVASPORTS 2 PREMIER LEAGUE: ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ
21:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΣΕΒΙΛΛΗ - ΡΑΣΙΝΓΚ ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ
21:45 NOVASPORTS 2 SERIE A: ΙΝΤΕΡ - ΣΙΕΝΑ
23:00 ΣΚΑΪ PRIMERA DIVISION: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΑΛΜΕΡΙΑ

Sport24

Christoff
10-01-10, 11:11
Κυριακή, 10 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:30 Sport + ACB: ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ - ΟΥΝΙΚΑΧΑ ΜΑΛΑΓΑ
14:30 NOVASPORTS 1 SUPER LEAGUE: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΑΒΑΛΑ
14:30 NOVASPORTS 2 SUPER LEAGUE: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
14:30 NET SUPER LEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΛ
15:30 NOVASPORTS 7 PREMIER LEAGUE: ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ - ΓΟΥΛΒΣ
16:00 NOVASPORTS 4 SERIE A: ΤΖΕΝΟΑ - ΚΑΤΑΝΙΑ
16:00 CONN-X SPORTS 1 SERIE A: ΛΙΒΟΡΝΟ - ΠΑΡΜΑ
16:00 NOVASPORTS 3 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
16:45 NOVASPORTS 1 SUPER LEAGUE: ΑΡΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
17:00 ΕΤ1 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΚΑΒΑΛΑ - ΤΡΙΚΑΛΑ
18:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΧΕΡΕΘ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
19:00 ΣΚΑΪ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPER LEAGUE: ΑΕΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
20:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΑΓΙΟΡΚΑ
20:30 EUROSPORT ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΘΝΩΝ ΑΦΡΙΚΗΣ: ΑΝΓΚΟΛΑ - ΜΑΛΙ
21:45 NOVASPORTS 2 SERIE A: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΜΙΛΑΝ
22:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΤΕΝΕΡΙΦΗ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

Sport24

Christoff
11-01-10, 08:06
Δευτέρα, 11 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

15:30 EUROSPORT ΚΟΠΑ ΑΦΡΙΚΑ: ΜΑΛΑΟΥΙ - ΑΛΓΕΡΙΑ
18:00 EUROSPORT ΚΟΠΑ ΑΦΡΙΚΑ: ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ - ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ
18:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
19:00 NOVASPORTS 3 Α1 ΒΟΛΕΪ: ΑΡΗΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
20:15 EUROSPORT ΚΟΠΑ ΑΦΡΙΚΑ: ΓΚΑΝΑ - ΤΟΓΚΟ
22:00 NOVASPORTS 2 PREMIER LEAGUE: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ

Sport24

Christoff
12-01-10, 10:35
Τρίτη, 12 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:45 EUROSPORT ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΟΠΑ ΑΦΡΙΚΑ: ΑΙΓΥΠΤΟΣ - ΝΙΓΗΡΙΑ
20:15 EUROSPORT ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΟΠΑ ΑΦΡΙΚΑ: ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ - ΜΠΕΝΙΝ
21:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΚΟΒΕΝΤΡΙ - ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ (ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)
21:45 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΛΙΓΚ ΚΑΠ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΛΕ ΜΑΝ - ΜΠΟΡΝΤΟ
22:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΡΟΜΑ - ΤΡΙΕΣΤΙΝΑ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΘΕΛΤΑ

Sport24

Christoff
13-01-10, 07:17
Τετάρτη, 13 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΙΛΑΝ - ΝΟΒΑΡΑ
17:00 ALPHA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ
17:45 EUROSPORT ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΟΠΑ ΑΦΡΙΚΑ: ΚΑΜΕΡΟΥΝ - ΓΚΑΜΠΟΝ
18:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
19:30 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΤΖΕΝΟΑ - ΚΑΤΑΝΙΑ
19:30 CONN-X SPORTS 1 ΒΟΛΕΙ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ
20:15 EUROSPORT ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΟΠΑ ΑΦΡΙΚΑ: ΖΑΜΠΙΑ - ΤΥΝΗΣΙΑ
21:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΟΝΑΚΟ - ΜΟΝΠΕΛΙΕ
21:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙΟΥ
21:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
21:00 CONN-X SPORTS 2 ΒΟΛΕΙ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΦΡΙΝΤΡΙΧΣΑΦΕΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
21:30 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΑΡΜΑΝΙ ΤΖΙΝΣ ΜΙΛΑΝΟ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:30 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΟΛΝΤΕΝΜΠΟΥΡΓΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
21:30 NOVASPORTS 4 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΠΡΟΚΟΜ - ΚΙΜΚΙ
21:45 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΝΑΠΟΛΙ
21:45 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ - ΜΑΡΣΕΙΓ
21:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΡΙΝΤΙΝΓΚ (ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)
23:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΕΒΙΛΛΗ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

Sport24

Christoff
13-01-10, 22:09
Πέμπτη, 14 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΚΙΕΒΟ
17:45 EUROSPORT ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΟΠΑ ΑΦΡΙΚΑ: ΜΑΛΙ - ΑΛΓΕΡΙΑ
19:30 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ - ΛΟΥΜΙΖΑΝΕ
20:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
20:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - CAJA LABORAL
20:00 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΒΙΡΤΟΥΣ ΡΟΜΑ - ΟΥΝΙΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑ
20:15 EUROSPORT ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΟΠΑ ΑΦΡΙΚΑ: ΑΝΓΚΟΛΑ - ΜΑΛΑΟΥΙ
21:45 NOVASPORTS 4 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΜΟΝΤΕ ΝΤΙ ΠΑΣΙ ΣΙΕΝΑ
22:00 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΛΑΤΣΙΟ - ΠΑΛΕΡΜΟ
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΡΛΙΝΓΚ: ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
23:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΟΥΕΛΒΑ

Sport24

Christoff
15-01-10, 09:06
Παρασκευή, 15 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

15:00 conn-X TV Sports ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ Β' Εθνική
17:45 EUROSPORT ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ - ΤΟΓΚΟΚόπα Άφρικα
19:00 conn-X TV sports 2 ΠΑΝΤΕΡΝΜΠΟΡΝ- ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ B' κατηγορία Γερμανίας
20:15 EUROSPORT ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ - ΓΚΑΝΑ Κόπα Άφρικα
21:30 conn-X TV sports 2 ΓΑΝΔΗ-ΚΟΡΤΡΑΪΚ Βελγικό πρωτάθλημα
21:30 conn-X TV Sports ΜΠΑΓΕΡΝ-ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ Γερμανικό Πρωτάθλημα

Christoff
15-01-10, 22:42
Σάββατο, 16 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:30 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΧΑΜΙΛΤΟΝ - ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ
14:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΣΤΟΟΥΚ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
15:00 ΕΤ 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
16:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΜΑΙΝΤΣ
16:45 ΣΚΑΪ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΟΚ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
17:00 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΣΕΛΤΙΚ - ΦΟΛΚΕΡΚ
17:45 EUROSPORT ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΟΠΑ ΑΦΡΙΚΑ: ΝΙΓΗΡΙΑ - ΜΠΕΝΙΝ
19:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΚΑΛΙΑΡΙ - ΛΙΒΟΡΝΟ
19:00 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚ
19:00 NET ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΞΑΝΘΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
19:00 TV Μακεδονία ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ
19:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΛΟ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚ: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΓΙΟΥΓΚ
19:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΚΑΧΑΣΟΛ
19:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΟΣΑΣΟΥΝΑ - ΕΣΠΑΝΙΟΛ
19:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΡΗΣ - ΚΑΒΑΛΑ
19:30 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ - ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
19:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΕΒΕΡΤΟΝ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
20:15 EUROSPORT ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΟΠΑ ΑΦΡΙΚΑ: ΑΙΓΥΠΤΟΣ - ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ
21:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ - ΜΟΤΖΙ ΜΙΡΙΜ
21:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:45 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΠΑΡΙ - ΙΝΤΕΡ
22:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΝΑΝΣΙ - ΛΙΟΝ
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΛΙΛ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
23:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΣΕΒΙΛΛΗ
03:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ NBA: ΟΚΛΑΧΟΜΑ ΣΙΤΙ ΘΑΝΤΕΡ - ΜΙΑΜΙ ΧΙΤ

Sport24

Christoff
16-01-10, 23:01
Κυριακή, 17 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

03:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ NBA: ΟΚΛΑΧΟΜΑ ΣΙΤΙ ΘΑΝΤΕΡ - ΜΙΑΜΙ ΧΙΤ
13:30 Sport + ACB: ΦΟΥΕΝΛΑΜΠΡΑΔΑ - ΟΥΝΙΚΑΧΑ ΜΑΛΑΓΑ
14:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΚΟΤΜΠΟΥΣ
14:30 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΕΛ
14:30 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
15:30 NOVASPORTS 3 PREMIER LEAGUE: ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
15:30 Sport + EREDIVISIE: ΜΠΡΕΝΤΑ - ΑΓΙΑΞ
16:00 CONN-X SPORTS 1 SERIE A: ΚΙΕΒΟ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
16:00 NOVASPORTS 4 SERIE A: ΡΟΜΑ - ΤΖΕΝΟΑ
16:00 NOVASPORTS 7 SERIE A: ΜΙΛΑΝ - ΣΙΕΝΑ
16:00 NOVASPORTS 6 Α1 ΒΟΛΕΪ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
16:30 CONN-X SPORTS 3 BUNDESLIGA: ΣΑΛΚΕ - ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ
16:45 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΡΗΣ
16:45 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
17:00 ΣΚΑΪ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΟΚ
17:00 CONN-X SPORTS 2 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ
18:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΜΑΓΙΟΡΚΑ - ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ
18:00 ΕΤ1 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
18:00 EUROSPORT ΚΟΠΑ ΑΦΡΙΚΑ: ΓΚΑΜΠΟΝ - ΤΥΝΗΣΙΑ
18:00 NOVASPORTS 3 PREMIER LEAGUE: ΜΠΟΛΤΟΝ - ΑΡΣΕΝΑΛ
18:30 CONN-X SPORTS 3 BUNDESLIGA: ΚΟΛΩΝΙΑ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
19:00 Sport + ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ: ΚΟΥΝΕΟ - ΤΡΕΝΤΙΝΟ
19:00 CONN-X SPORTS 2 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ: ΠΑΡΜΑ - ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΚΑΒΑΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
20:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΛΟ: ΠΑΡΤΙΖΑΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
20:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ
20:15 EUROSPORT ΚΟΠΑ ΑΦΡΙΚΑ: ΚΑΜΕΡΟΥΝ - ΖΑΜΠΙΑ
21:00 NOVASPORTS 4 PAULISTA: ΜΟΝΤΕ ΑΖΟΥΛ - ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
21:00 NOVASPORTS 3 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΕΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
21:45 CONN-X SPORTS 2 SERIE A: ΝΑΠΟΛΙ - ΠΑΛΕΡΜΟ
22:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
22:00 NOVASPORTS 2 LIGUE 1: ΜΠΟΡΝΤΟ - ΜΑΡΣΕΪΓ

Sport24

evidel
17-01-10, 15:49
thanx

Christoff
18-01-10, 10:13
Δευτέρα, 18 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

17:00 NOVASPORTS 4 Α1 ΒΟΛΕΪ (Γ): ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
17:45 EUROSPORT ΚΟΠΑ ΑΦΡΙΚΑ: ΑΝΓΚΟΛΑ - ΑΛΓΕΡΙΑ
18:00 EUROSPORT 2 ΚΟΠΑ ΑΦΡΙΚΑ: ΜΑΛΙ - ΜΑΛΑΟΥΙ
18:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
20:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ: ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
21:15 CONN-X SPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ - ΑΡΜΙΝΙΑ ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ

Sport24

Christoff
19-01-10, 07:40
Τρίτη, 19 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

09:30 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
12:15 EUROSPORT 2 ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
17:45 EUROSPORT ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΟΠΑ ΑΦΡΙΚΑ: ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ - ΤΟΓΚΟ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΡΛΙΝΓΚ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ - ΡΕΝ

Sport24

Christoff
19-01-10, 22:08
Τετάρτη, 20 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


02:00 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
02:00 EUROSPORT 2 ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
04:00 EUROSPORT 2 ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
04:00 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
07:30 EUROSPORT 2 ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
08:45 EUROSPORT 2 ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
09:30 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
17:00 ALPHA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΟΚ
18:00 EUROSPORT ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΟΠΑ ΑΦΡΙΚΑ: ΝΙΓΗΡΙΑ - ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ
19:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΠΟΛΟΝΙΑ - ΑΤΑΛΑΝΤΑ
19:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΤΖΕΝΟΑ - ΜΠΑΡΙ
19:00 CONN-X SPORTS 2 ΒΟΛΕΙ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΣΚΙ
20:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ - ΜΟΝΑΚΟ
21:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΑΓΙΟΡΚΑ - ΧΕΤΑΦΕ
21:30 CONN-X SPORTS 2 ΒΟΛΕΙ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΤΡΕΝΤΙΝΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
21:45 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΜΠΟΛΤΟΝ
21:45 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΤΟΤΕΝΑΜ
22:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΛΑΤΣΙΟ
23:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ - ΣΕΒΙΛΛΗ

Sport24

Christoff
21-01-10, 10:09
Πέμπτη, 21 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

18:00 EUROSPORT ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΟΠΑ ΑΦΡΙΚΑ: ΚΑΜΕΡΟΥΝ ΤΥΝΗΣΙΑ
18:00 ΕΤ1 ΒΟΛΕΙ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΑΕΚ
21:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ - ΟΣΑΣΟΥΝΑ
23:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΘΕΛΤΑ

Sport24

Christoff
21-01-10, 22:10
Παρασκευή, 22 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


02:00 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
02:00 EUROSPORT 2 ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
03:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ NBA: ΚΛΙΒΕΛΑΝΤ ΚΑΒΑΛΙΕΡΣ - ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΛΕΙΚΕΡΣ
04:00 EUROSPORT 2 ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
04:00 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
07:30 EUROSPORT 2 ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
08:45 EUROSPORT 2 ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
09:30 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
21:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ - ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ
21:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ: ΑΙΝΤΧΟΦΕΝ - ΝΑΙΜΕΓΚΕΝ

Sport24

Christoff
22-01-10, 22:29
Σάββατο, 23 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


02:00 EUROSPORT 2 ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
02:00 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
04:00 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
07:30 EUROSPORT 2 ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
08:45 EUROSPORT 2 ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
09:30 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
13:45 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
15:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΟΦΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
15:00 Sport + ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΠΑΟΚ - ΔΟΥΚΑΣ
16:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
16:30 ΣΚΑΪ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
16:45 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
17:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
17:00 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΕΒΕΡΤΟΝ - ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
17:00 CONN-X SPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
18:45 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
19:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΡΗΣ
19:00 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΛΑΡΙΣΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ
19:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΚΑΤΑΝΙΑ - ΠΑΡΜΑ
19:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΕΒΙΛΛΗ - ΑΛΜΕΡΙΑ
19:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ
19:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
19:15 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΟΤΕΝΑΜ - ΛΙΝΤΣ
19:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ
21:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΡΟΜΑ
23:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ
23:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΣΑΟ ΠΑΟΥΛΟ - ΡΙΟ ΚΛΑΡΟ

Sport24

Christoff
24-01-10, 07:47
Κυριακή, 24 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

09:30 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
13:30 Sport + EREDIVISIE: ΑΓΙΑΞ - ΑΛΚΜΑΑΡ
14:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΡΜΙΝΙΑ ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ - ΚΟΜΠΛΕΝΤΣ
14:30 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΚΑΒΑΛΑ
14:30 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΞΑΝΘΗ
15:30 Sport + FA CUP: ΣΤΟΟΥΚ ΣΙΤΙ - ΑΡΣΕΝΑΛ
16:00 CONN-X SPORTS 1 SERIE A: ΠΑΛΕΡΜΟ - ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
16:00 CONN-X SPORTS 3 SERIE A: ΛΙΒΟΡΝΟ - ΝΑΠΟΛΙ
16:00 NOVASPORTS 4 SERIE A: ΤΖΕΝΟΑ - ΑΤΑΛΑΝΤΑ
16:30 CONN-X SPORTS 2 BUNDESLIGA: ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΚΟΛΩΝΙΑ
16:45 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
17:00 NOVASPORTS 3 Α1 ΒΟΛΕΪ: ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
17:30 Sport + PREMIER ΣΚΩΤΙΑΣ: ΣΕΝΤ ΤΖΟΝΣΤΟΝ - ΣΕΛΤΙΚ
18:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΤΕΝΕΡΙΦΗ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
18:00 EUROSPORT ΚΟΠΑ ΑΦΡΙΚΑ: ΑΝΓΚΟΛΑ - ΓΚΑΝΑ
18:30 CONN-X SPORTS 2 BUNDESLIGA: ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ - ΜΠΑΓΕΡ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
19:00 CONN-X SPORTS 3 JUPILER LEAGUE: ΜΑΛΙΝ - ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ
19:00 NET SUPERLEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΑΕΚ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
19:30 EUROSPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ: ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ
20:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΧΕΤΑΦΕ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:00 NOVASPORTS 3 PAULISTA: ΟΕΣΤΕ - ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
21:15 EUROSPORT ΚΟΠΑ ΑΦΡΙΚΑ: ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ - ΑΛΓΕΡΙΑ
21:30 EUROSPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ: ΣΕΡΒΙΑ - ΡΩΣΙΑ
21:30 CONN-X SPORTS 3 JUPILER LEAGUE: ΓΚΕΝΚ - ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ
21:45 NOVASPORTS 2 SERIE A: ΙΝΤΕΡ - ΜΙΛΑΝ
22:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΑΛΑΓΑ

Sport24

Christoff
24-01-10, 23:10
Δευτέρα, 25 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

01:00 ΣΚΑΪ NBA: ΤΟΡΟΝΤΟ ΡΑΠΤΟΡΣ - Λ.Α. ΛΕΪΚΕΡΣ
02:00 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
02:00 EUROSPORT 2 ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
03:00 ΣΚΑΪ NBA: ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ ΝΙΚΣ - ΝΤΑΛΑΣ ΜΑΒΕΡΙΚΣ
04:00 EUROSPORT 2 ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
04:00 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
17:00 conn-X TV Sports ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ Β' Εθνική
17:45 EUROSPORT ΑΙΓΥΠΤΟΣ-ΚΑΜΕΡΟΥΝ Κόπα Άφρικα
18:00 ET-3 ΚΕΡΚΥΡΑ Α.Σ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ Β' Εθνική
19:00 NOVASPORTS 3 Α. Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ Α1 Βόλεϊ Ανδρών
21:15 EUROSPORT ΖΑΜΠΙΑ-ΝΙΓΗΡΙΑ Κόπα Άφρικα
21:15 conn-X TV sports 2 ΚΟΤΜΠΟΥΣ-ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ B' κατηγορία Γερμανίας

Christoff
26-01-10, 08:47
Τρίτη, 26 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


10:30 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
21:45 conn-X TV sports 2 ΛΕ ΜΑΝ-ΜΠΟΡΝΤΟ Κύπελλο Γαλλίας
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΛΒΣ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
22:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΡΟΜΑ - ΚΑΤΑΝΙΑ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΟΤΕΝΑΜ - ΦΟΥΛΑΜ
02:00 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
02:00 EUROSPORT 2 ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
04:00 EUROSPORT 2 ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ
04:00 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ

Christoff
27-01-10, 09:16
Τετάρτη, 27 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

10:30 EUROSPORT 10η μέρα (Ζ) Open Αυστραλίας
18:00 conn-x TV Sports 3 ΛΟΡΙΑΝ-ΛΙΟΝ Λιγκ Καπ Γαλλίας
19:15 NOVASPORTS 3 ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΟΥΝΙΚΑΧΑ Euroleague
21:00 NOVASPORTS 2 ΣΕΒΙΛΛΗ - ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ Κύπελλο Ισπανίας
21:00 NOVASPORTS 1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΤΙΖΑΝ Euroleague
21:45 conn-X TV sports 2 ΜΑΡΣΕΙΓ-ΛΙΛ Κύπελλο Γαλλίας
21:45 NOVASPORTS 3 ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΕΦΕΣ ΠΙΛΣΕΝ Euroleague
21:45 NOVASPORTS 6 ΤΣΕΛΣΙ - ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ Αγγλικό Πρωτάθλημα
21:45 NOVASPORTS 7 ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΑΡΣΕΝΑΛ Αγγλικό Πρωτάθλημα
21:45 Sport+ ΣΕΛΤΙΚ - ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ Σκωτσέζικο Πρωτάθλημα
22:00 NOVASPORTS 3 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ Λιγκ Καπ Αγγλίας
22:00 conn-X TV Sports ΜΙΛΑΝ-ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ Κύπελλο Ιταλίας
23:00 NOVASPORTS 2 ΟΣΑΣΟΥΝΑ - ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ Κύπελλο Ισπανίας
01:50 NOVASPORTS 1 ΡΕΑΛ ΠΟΤΟΣΙ - ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ Κόπα Λιμπερταδόρες

Christoff
27-01-10, 22:05
Πέμπτη, 28 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

17:45 eurosport ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ Κόπα Άφρικα
19:00 novasports 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΚΙΜΚΙ - ΤΣΙΜΠΟΝΑ
21:00 novasports 4 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΑΣΕΚΟ ΠΡΟΚΟΜ - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ
21:00 novasports 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΧΕΤΑΦΕ - ΜΑΓΙΟΡΚΑ
21:15 eurosport ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ Κόπα Άφρικα
21:30 novasports 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΣΙΕΝΑ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
21:45 conn-x sports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΙΝΤΕΡ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
21:45 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
21:45 novasports 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΜΑΡΟΥΣΙ
23:00 novasports 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΘΕΛΤΑ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
03:00 novasports 1 ΟΡΛΑΝΤΟ-ΜΠΟΣΤΟΝ nba

Christoff
29-01-10, 10:45
Παρασκευή, 29 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


18:00 NOVASPORTS 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Α1 Πόλο Γυναικών
19:00 conn-X TV sports 2 ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ-ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ B' κατηγορία Γερμανίας
21:30 conn-X TV Sports ΑΜΒΟΥΡΓΟ-ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ Γερμανικό Πρωτάθλημα
21:30 conn-x TV Sports 3 ΓΚΕΡΜΙΝΑΛ-ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ Βελγικό πρωτάθλημα
02:00 NOVASPORTS 1 ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣNBA

Christoff
29-01-10, 23:07
Σάββατο, 30 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


02:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ NBA: ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΣΙΞΕΡΣ - ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΛΕΪΚΕΡΣ
15:00 Sport + ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΔΟΥΚΑΣ - ΑΕΚ
15:45 NOVASPORTS 1 ΠΑΟΚ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣΑ1 Μπάσκετ
16:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΓΕΡΝ - ΜΑΪΝΤΖ
16:45 ΣΚΑΪ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΛΑΡΙΣΑ
16:45 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΑΒΑΛΑ
17:00 CONN-X SPORTS 2 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
17:00 ET-1 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΑΕΚΑ1 Μπάσκετ
19:00 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ: ΠΑΟΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
19:00 conn-X TV Sports ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΑ1 Μπάσκετ
19:00 conn-x TV Sports 3 ΜΠΑΡΙ-ΠΑΛΕΡΜΟ Ιταλικό Πρωτάθλημα
19:00 conn-X TV Sports ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30 conn-X TV sports 2 ΣΑΛΚΕ-ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ Γερμανικό Πρωτάθλημα
19:30 NOVASPORTS 2 ΜΠΕΡΝΛΙ - ΤΣΕΛΣΙ Αγγλικό Πρωτάθλημα
20:00 NOVASPORTS 4 ΛΙΛ - ΛΑΝΣ Γαλλικό Πρωτάθλημα
21:00 conn-X TV Sports ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ισπανικό Πρωτάθλημα
21:00 conn-x TV Sports 3 ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ-ΒΕΣΤΕΡΛΟ Βελγικό πρωτάθλημα
21:45 conn-X TV sports 2 ΝΑΠΟΛΙ-ΤΖΕΝΟΑ Ιταλικό Πρωτάθλημα
22:00 NOVASPORTS 2 ΜΟΝΠΕΛΙΕ - ΜΑΡΣΕΪΓ Γαλλικό Πρωτάθλημα
23:00 ΣΚΑΪ ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ- ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣΙσπανικό Πρωτάθλημα
23:30 NOVASPORTS 1 ΣΑΝΤΟΣ - ΟΕΣΤΕ Bραζιλιάνικο πρωτάθλημα
04:00 NOVASPORTS 1 ΝΤΑΛΑΣ-ΠΟΡΤΛΑΝΤNBA

Christoff
31-01-10, 09:28
Κυριακή, 31 Ιανουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


10:30 EUROSPORT ΤΕΝΙΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟΥ ΟΠΕΝ: ΦΕΝΤΕΡΕΡ - ΜΑΡΕΪ
13:30 Sport + EREDIVISIE: ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ - ΑΓΙΑΞ
14:30 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
14:30 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
14:30 NET SUPERLEAGUE: ΞΑΝΘΗ - ΑΡΗΣ
14:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ - ΜΟΝΑΧΟ 1860
15:30 NOVASPORTS 3 PREMIER LEAGUE: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ
15:30 Sport + EREDIVISIE: ΦΙΤΕΣΕ - ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
16:00 CONN-X SPORTS 3 SERIE A: ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ - ΑΤΑΛΑΝΤΑ
16:00 CONN-X SPORTS 1 SERIE A: ΠΑΡΜΑ - ΙΝΤΕΡ
16:00 NOVASPORTS 4 SERIE A: ΡΟΜΑ - ΣΙΕΝΑ
16:00 NOVASPORTS 7 SERIE A: ΜΙΛΑΝ - ΛΙΒΟΡΝΟ
16:30 CONN-X SPORTS 2 BUNDESLIGA: ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
16:45 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
17:00 ΕΤ1 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΚΑΒΑΛΑ - ΜΑΡΟΥΣΙ
18:00 EUROSPORT ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΟΠΑ ΑΦΡΙΚΑ: ΓΚΑΝΑ - ΑΙΓΥΠΤΟΣ
18:00 NOVASPORTS 2 PREMIER LEAGUE: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ
18:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΟΣΑΣΟΥΝΑ
18:30 CONN-X SPORTS 2 BUNDESLIGA: ΜΠΑΓΕΡ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ
19:00 CONN-X SPORTS 3 JUPILER LEAGUE: ΓΑΝΔΗ - ΖΟΥΛΤΕ ΒΑΡΕΓΚΕΜ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕΚ
19:00 Sport + ΒΟΛΕΪ COPPA ITALIA: ΤΕΛΙΚΟΣ
19:00 ΣΚΑΪ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ
20:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΑΛΑΓΑ
21:00 NOVASPORTS 3 PAULISTA: ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ - ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
21:30 CONN-X SPORTS 3 JUPILER LEAGUE: ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ - ΚΟΡΤΡΑΪΚ
21:45 NOVASPORTS 2 SERIE A: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΛΑΤΣΙΟ
22:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΣΕΒΙΛΛΗ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
22:00 NOVASPORTS 4 LIGUE 1: ΛΙΟΝ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
01:00 ΣΚΑΪ ΚΛΙΒΕΛΑΝΤ – ΚΛΙΠΕΡΣ NBA
03:30 ΣΚΑΪ ΣΑΝ ΑΝΤΟΝΙΟ - ΝΤΕΝΒΕΡNBA

Christoff
01-02-10, 08:39
Δευτέρα, 1 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 NOVASPORTS 4 ΚΕΡΑΤΕΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α1 Βόλεϊ Γυναικών
18:00 ET-3 ΙΩΝΙΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ Β' Εθνική
19:00 ET-3 ΑΡΗΣ – ΛΑΜΙΑ Α1 Βόλεϊ Ανδρών
21:15 conn-X TV sports 2 ΑΛΕΜΑΝΙΑ ΑΑΧΕΝ-ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ B' κατηγορία Γερμανίας
21:30 conn-x TV Sports 3 ΣΙΝΤ ΤΡΟΫΝΤΕΝ-ΒΕΣΤΕΡΛΟ Βελγικό πρωτάθλημα
22:00 NOVASPORTS 2 ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ-ΣΤΟΟΥΚ ΣΙΤΙ Αγγλικό Πρωτάθλημα

Christoff
02-02-10, 09:17
Τρίτη, 2 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 ALPHA ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ Κύπελλο Ελλάδας
18:00 EUROSPORT 2 ΟΥΝΙΞ ΚΑΖΑΝ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ Euro Cup
19:30 NOVASPORTS 7 Samsung Gala Γκέτεμποργκ Διεθνές μίτινγκ στίβου
19:45 EUROSPORT 2 ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΓΚΡΑΝ ΚΑΝΑΡΙΑ Euro Cup
21:00 ET-1 ΑΡΗΣ - ΛΕ ΜΑΝ Euro Cup
21:15 EUROSPORT 2 ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Euro Cup
21:30 conn-X TV Sports ΜΑΛΙΝ – ΓΚΕΡΜΙΝΑΛ Βελγικό πρωτάθλημα
21:45 Sport+ ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ – ΓΟΥΛΒΣ Κύπελλο Αγγλίας
21:45 NOVASPORTS 1 ΧΑΛ ΣΙΤΙ - ΤΣΕΛΣΙ Αγγλικό Πρωτάθλημα

~mxls~
02-02-10, 10:37
thanks

Christoff
03-02-10, 08:36
Τετάρτη, 3 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

17:00 ALPHA ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ Κύπελλο Ελλάδας
17:00 ET-1 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ - ΠΑΟ Κύπελλο Βόλεϊ
19:00 ET-1 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΟΣΦΠ Κύπελλο Βόλεϊ
19:00 NOVASPORTS 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΤΙΖΑΝ Euroleague Πόλο ανδρών
19:45 NOVASPORTS 3 ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣ - ΤΣΣΚΑ Μ. Euroleague
20:00 EUROSPORT 2 ΕΓΚΕΡ - ΠΡΟ ΡΕΚΟ Euroleague Πόλο ανδρών
20:10 EUROSPORT ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ Διεθνές μίτινγκ στίβου
20:15 NOVASPORTS 7 ΕΦΕΣ ΠΙΛΣΕΝ - ΣΙΕΝΑ Euroleague
21:00 NOVASPORTS 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΙΜΚΙ Euroleague
21:30 conn-x TV Sports 3 ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ - ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ Βελγικό πρωτάθλημα
21:45 Sport+ ΛΙΝΤΣ – ΤΟΤΕΝΑΜ Κύπελλο Αγγλίας
21:45 conn-X TV Sports ΙΝΤΕΡ - ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ Κύπελλο Ιταλίας
21:45 conn-X TV sports 2 ΤΟΥΛΟΥΖ - ΜΑΡΣΕΪΓ Κύπελλο Γαλλίας
21:45 NOVASPORTS 3 ΠΑΡΤΙΖΑΝ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Euroleague
22:00 NOVASPORTS 4 ΦΟΥΛΑΜ - ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ Αγγλικό Πρωτάθλημα
23:00 NOVASPORTS 2 ΣΕΒΙΛΛΗ - ΧΕΤΑΦΕ Κύπελλο Ισπανίας
01:50 NOVASPORTS 1 ΚΡΟΥΖΕΙΡΟ - ΡΕΑΛ ΠΟΤΟΣΙ Κόπα Λιμπερταδόρες

Christoff
04-02-10, 07:57
Πέμπτη, 4 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:30 NOVASPORTS 4 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΤΣΙΜΠΟΝΑ - ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ
21:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:30 conn-x TV Sports 3 ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ - ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ Βελγικό πρωτάθλημα
21:45 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
22:00 conn-X TV Sports ΡΟΜΑ - ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ Κύπελλο Ιταλίας
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ: ΤΣΑΚΑΡΙΤΑ - ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ
23:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ

Christoff
04-02-10, 23:44
Παρασκευή, 5 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

03:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ NBA: ΚΛΙΒΕΛΑΝΤ ΚΑΒΑΛΙΕΡΣ - ΜΑΪΑΜΙ ΧΙΤ
19:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΖΑΝΚΤ ΠΑΟΥΛΙ - ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ
20:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΛΟ Α1: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
20:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ Α2: ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
21:30 CONN-X SPORTS 1 BUNDESLIGA: ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ - ΧΕΡΤΑ


Sport24

Christoff
06-02-10, 08:54
Σάββατο, 6 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ - ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ
14:45 NOVASPORTS 1 PREMIER LEAGUE: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΕΒΕΡΤΟΝ
15:00 ΕΤ 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
16:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΕΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
16:30 CONN-X SPORTS 1 BUNDESLIGA: ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
16:45 ΣΚΑΪ SUPERLEAGUE: ΑΡΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
16:45 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
17:00 Sport + ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1: ΑΕΚ - ΠΑΟΚ
17:00 CONN-X SPORTS 2 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΡΙΚΑΛΑ
19:00 CONN-X SPORTS 3 SERIE A: ΠΑΛΕΡΜΟ - ΠΑΡΜΑ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΑΕΚ - ΞΑΝΘΗ
19:00 NOVASPORTS 4 ΒΟΛΕΪ Α1: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
19:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ
19:30 NOVASPORTS 2 PREMIER LEAGUE: ΤΟΤΕΝΑΜ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
19:30 CONN-X SPORTS 2 BUNDESLIGA: ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ - ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ
19:45 Sport + EREDIVISIE: ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ - ΝΤΕΝ ΧΑΑΧ
21:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΧΕΤΑΦΕ
21:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΡΗΣ - ΠΑΟΚ
21:00 CONN-X SPORTS 3 JUPILER LEAGUE: ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ - ΣΕΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ
21:45 CONN-X SPORTS 2 SERIE A: ΛΙΒΟΡΝΟ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
22:00 NOVASPORTS 2 LIGUE 1: ΡΕΝ - ΜΠΟΡΝΤΟ
23:00 ΣΚΑΪ PRIMERA DIVISION: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΕΣΠΑΝΙΟΛ
03:00 NOVASPORTS 1 CHICAGO BULLS - MIAMI HEAT NBA


Sport24

zorian
06-02-10, 10:58
Επίσης εδώ (http://liveonsat.com) μπορείτε να δείτε τι παίζουν τα δορυφορικά ανά τον κόσμο :mama:

Christoff
06-02-10, 22:50
Κυριακή, 7 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


03:00 NOVASPORTS 1 NBA: ΣΙΚΑΓΟ ΜΠΟΥΛΣ - ΜΑΪΑΜΙ ΧΙΤ
13:00 NET ΚΛΗΡΩΣΗ EURO 2012
13:00 EUROSPORT ΚΛΗΡΩΣΗ EURO 2012
13:30 Sport + ACB: ΚΑΧΑΣΟΛ - ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ
14:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ - ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ
14:30 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
14:30 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
15:30 Sport + EREDIVISIE: ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ - ΑΛΚΜΑΑΡ
15:30 NOVASPORTS 7 PREMIER LEAGUE: ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ - ΓΟΥΛΒΣ
16:00 NOVASPORTS 3 SERIE A: ΜΠΟΛΟΝΙΑ - ΜΙΛΑΝ
16:00 NOVASPORTS 4 SERIE A: ΙΝΤΕΡ - ΚΑΛΙΑΡΙ
16:00 CONN-X SPORTS 1 SERIE A: ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ - ΝΑΠΟΛΙ
16:30 CONN-X SPORTS 2 BUNDESLIGA: ΜΑΪΝΤΣ - ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
16:45 NET SUPERLEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
16:45 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΟΚ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΚΑΒΑΛΑ
17:30 Sport + EREDIVISIE: ΑΓΙΑΞ - ΤΒΕΝΤΕ
18:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΜΑΓΙΟΡΚΑ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
18:00 NOVASPORTS 2 PREMIER LEAGUE: ΤΣΕΛΣΙ - ΑΡΣΕΝΑΛ
18:30 CONN-X SPORTS 2 BUNDESLIGA: ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ
18:45 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΑΕΛ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
19:00 conn-x TV Sports 3 ΖΟΥΛΤΕ ΒΑΡΕΓΚΕΜ-ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ Βελγικό πρωτάθλημα
20:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΣΑΡΑΓΟΣΑ - ΣΕΒΙΛΛΗ
21:00 NOVASPORTS 4 PAULISTA: ΣΑΟ ΠΑΟΥΛΟ - ΣΑΝΤΟΣ
21:30 conn-x TV Sports 3 ΓΚΕΝΚ-ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ Βελγικό πρωτάθλημα
21:45 NOVASPORTS 3 SERIE A: ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΡΟΜΑ
22:00 NOVASPORTS 2 LIGUE 1: ΜΑΡΣΕΪΓ - ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ
22:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΡΑΘΙΝΓΚ ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
01:00 ΣΚΑΪ ΒΟΣΤΟΝΗ-ΟΡΛΑΝΤΟ NBA

Christoff
08-02-10, 08:47
Δευτέρα, 8 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:00 EUROSPORT Γύρος του Κατάρ, 2η διαδρομή Ποδηλασία
16:30 ET-1 Mπάσκετ Γυναικών All Star Game
17:00 NOVASPORTS 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Α1 Βόλεϊ Γυναικών
18:00 ET-3 ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Β' Εθνική
19:00 NOVASPORTS 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Α1 Βόλεϊ Ανδρών
19:00 conn-X TV Sports ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ Β' Εθνική
21:15 conn-X TV sports 2 ΜΟΝΑΧΟ 1860 - ΡΟΤ ΒΑΙΣ ΑΛΕΝ B' κατηγορία Γερμανίας

Christoff
09-02-10, 07:10
Τρίτη, 9 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:00 eurosport Γύρος του Κατάρ, 3η διαδρομή Ποδηλασία
21:30 novasports 1 ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ - ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ
21:45 novasports 3 premier league: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΜΠΟΛΤΟΝ
21:45 novasports 2 premier league: ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ - ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ

Christoff
09-02-10, 22:06
Τετάρτη, 10 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 ALPHA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ HELLAS ONLINE: ΞΑΝΘΗ - ΑΡΗΣ
18:00 CONN-X SPORTS 2 ΒΟΛΕΙ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΖΕΝΙΤ ΚΑΖΑΝ
18:00 CONN-X SPORTS 1 ΒΟΛΕΙ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
19:15 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΑΣΕΚΟ ΠΡΟΚΟΜ
20:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΚΟΛΩΝΙΑ
20:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΓΕΡΝ - ΓΚΡΟΪΤΕΡ ΦΙΡΤ
21:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΤΣΙΜΠΟΝΑ
21:45 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
21:45 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΠΑΡΜΑ - ΙΝΤΕΡ
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
21:45 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΑΛΑΓΑ - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ
21:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΣΕΛΤΙΚ - ΧΑΡΤΣ
22:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΕΒΕΡΤΟΝ - ΤΣΕΛΣΙ
23:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΧΕΤΑΦΕ - ΣΕΒΙΛΛΗ
01:50 NOVASPORTS 1 COPA LIBERTADORES: ΣΑΟ ΠΑΟΥΛΟ - ΜΟΝΤΕΡΕΪ

Sport24

Christoff
10-02-10, 22:08
Πέμπτη, 11 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


01:50 NOVASPORTS 1 COPA LIBERTADORES: ΣΑΟ ΠΑΟΥΛΟ - ΜΟΝΤΕΡΕΪ
03:50 conn-X TV Sports ΑΡΑΓΚΟΥΑΙΑ-ΓΚΡΕΜΙΟ Bραζιλιάνικο πρωτάθλημα
14:00 EUROSPORT 5η διαδρομήΠοδηλασία
19:00 NOVASPORTS 3 ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α1 Βόλεϊ Γυναικών
19:45 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΡΤΙΖΑΝ
21:00 NOVASPORTS 4 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ - ΕΦΕΣ ΠΙΛΣΕΝ
21:30 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΣΙΕΝΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:30 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ (ΤΑΟΥ) - ΚΙΜΚΙ
21:45 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
23:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
03:00 NOVASPORTS 1 ΚΛΙΒΕΛΑΝΤ-ΟΡΛΑΝΤΟ NBA

Christoff
11-02-10, 22:34
Παρασκευή, 12 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

03:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ NBA: ΚΛΙΒΕΛΑΝΤ ΚΑΒΑΛΙΕΡΣ - ΟΡΛΑΝΤΟ ΜΑΤΖΙΚ
15:30 CONN-X SPORTS 1 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
20:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ Α2: ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
21:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ - ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ

Sport24

Christoff
13-02-10, 08:20
Σάββατο, 13 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


04:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ
12:00 Sport + ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΒΑΛΑ
14:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ - ΚΟΤΜΠΟΥΣ
15:00 Sport + Α1 ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΑΕΚ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
15:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
16:00 NOVASPORTS 4 ΡΑΓΚΜΠΙ: ΟΥΑΛΙΑ - ΣΚΩΤΙΑ
16:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
16:45 ΣΚΑΪ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕΚ
16:45 NET ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΞΑΝΘΗ - ΛΑΡΙΣΑ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΤΡΙΚΑΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
17:00 CONN-X SPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
17:00 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΝΤΕΡΜΠΙ - ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ
17:00 NOVASPORTS 7 Α1 ΒΟΛΕΪ: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
19:00 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
19:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΡΟΜΑ - ΠΑΛΕΡΜΟ
19:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΛΟ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΜΠΟΥΝΤΒΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 CONN-X SPORTS 3 JUPILER LEAGUE: ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ - ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
19:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
19:15 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΣΤΟΟΥΚ
19:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΓΕΡΝ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
19:45 ΕΤ1 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΜΑ
20:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΟΝΑΚΟ - ΜΑΡΣΕΪΓ
21:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΧΕΡΕΘ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:30 NOVASPORTS 3 NBA ALL STAR GAME: ΑΓΩΝΑΣ ROOKIES
21:30 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΚΑΤΑΒΑΣΗ
21:45 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ - ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΛΥΩΝ - ΛΑΝΣ -
22:05 Sport + ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ: ΣΟΥΗΔΙΑ - ΕΛΒΕΤΙΑ
23:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ
23:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΔΙΑΘΛΟ (Γ)

Sport24

Christoff
13-02-10, 22:45
Κυριακή, 14 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


03:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ
03:30 NOVASPORTS 1 NBA ALL STAR GAME: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΡΦΩΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΙΠΟΝΤΩΝ
13:30 Sport + ACB: ΟΥΝΙΚΑΧΑ ΜΑΛΑΓΑ - ΚΑΧΑΣΟΛ
14:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΓΕΡΜΑΝΙAΣ: AOYΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ-ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ
14:30 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
14:30 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
15:30 Sport + FA CUP: ΜΠΟΛΤΟΝ - ΤΟΤΕΝΑΜ
15:45 NOVASPORTS 4 ΣΤΙΒΟΣ: IAAF ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΒΕΛΓΙΟ
16:00 NOVASPORTS 3 SERIE A: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΤΖΕΝΟΑ
16:00 CONN-X SPORTS 3 SERIE A: ΛΙΒΟΡΝΟ - ΜΠΟΛΟΝΙΑ
16:00 CONN-X SPORTS 1 SERIE A: ΠΑΡΜΑ - ΛΑΤΣΙΟ
16:30 CONN-X SPORTS 2 BUNDESLIGA: ΣΑΛΚΕ - ΚΟΛΩΝΙΑ
16:45 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: AΡΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
16:45 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΒΑΛΑ
17:45 Sport + FA CUP: ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
18:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΕΣΠΑΝΙΟΛ - ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ
18:00 ΕΤ1 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΑΕΚ
18:15 EUROSPORT 2 ΠΟΛΟ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ: ΧΟΝΒΕΝΤ - ΠΑΡΤΙΖΑΝ
18:30 CONN-X SPORTS 2 BUNDESLIGA: ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ- ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ
19:00 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΒΕΛΓΙΟ: ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ - ΒΕΣΤΕΡΛΟ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 ΣΚΑΪ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ
19:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ
19:00 NOVASPORTS 3 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΟΚ - ΜΑΡΟΥΣΙ
20:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΣΕΒΙΛΛΗ - ΟΣΑΣΟΥΝΑ
20:00 ΕΤ1 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
20:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
21:00 NOVASPORTS 4 PAULISTA: ΣΑΝΤΟΣ - ΡΙΟ ΚΛΑΡΟ
21:15 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΔΙΑΘΛΟ
21:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΒΕΛΓΙΟ: ΓΑΝΔΗ - ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ
21:45 CONN-X SPORTS 3 SERIE A: ΝΑΠΟΛΙ - ΙΝΤΕΡ
22:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ - ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ
22:00 NOVASPORTS 2 LIGUE 1: ΜΠΟΡΝΤΟ - ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ
22:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
23:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
23:00 ΕΤ1 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
23:00 Sport + ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ
Sport24

Christoff
15-02-10, 15:10
Δευτέρα, 15 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

17:00 NOVASPORTS 1 Α1 ΒΟΛΕΪ: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
20:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ
20:00 Sport + ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: CROSS COUNTRY
21:15 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
21:15 CONN-X SPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ
22:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΤΕΝΕΡΙΦΗ - ΜΑΓΙΟΡΚΑ
22:15 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ

Sport24

Christoff
15-02-10, 21:09
Τρίτη, 16 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


00:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: SNOWBOARD
00:00 ΕΤ1 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: SNOWBOARD
00:35 Sport + ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ
01:15 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ
02:35 Sport + ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ
02:45 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
03:05 ΕΤ1 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
03:30 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ
04:45 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
06:15 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
19:45 NOVASPORTS 1 EUROPA LEAGUE: ΕΒΕΡΤΟΝ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝΑΣ
20:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
20:00 Sport + ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
20:30 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΔΙΑΘΛΟ
21:45 NOVASPORTS 1 CHAMPIONS LEAGUE: ΛΙΟΝ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:45 NOVASPORTS 2 PREMIER LEAGUE: ΣΤΟΟΥΚ ΣΙΤΙ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
21:45 MEGA CHAMPIONS LEAGUE: ΜΙΛΑΝ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ
22:05 Sport + ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ
22:15 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΧΙΟΝΟΣΑΝΙΔΑ
22:45 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΔΙΑΘΛΟ
22:45 ΕΤ1 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΔΙΑΘΛΟ
23:30 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ

Sport24

Christoff
17-02-10, 11:17
Τετάρτη, 17 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


16:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
16:00 ALPHA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ HELLAS ONLINE: ΑΡΗΣ - ΞΑΝΘΗ
17:00 CONN-X SPORTS 2 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΚΟΛΟΣΣΟΣ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
18:00 CONN-X SPORTS 1 ΒΟΛΕΪ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΖΕΝΙΤ ΚΑΖΑΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
18:30 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
18:45 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ
19:00 CONN-X SPORTS 2 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ
20:30 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΡΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
21:45 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΠΑΓΕΡΝ - ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
21:45 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΛΟΡΙΑΝ - ΜΠΟΡΝΤΟ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΠΟΡΤΟ - ΑΡΣΕΝΑΛ
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΙΓΚΑΝ - ΜΠΟΛΤΟΝ

Sport24

Christoff
18-02-10, 07:57
Πέμπτη, 18 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

16:00 NOVASPORTS 2 ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ - ΧΑΠΟΕΛ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
17:00 ΕΤ1 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΚΑΒΑΛΑ - ΑΕΚ
18:00 CONN-X SPORTS 2 ΒΟΛΕΙ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ
19:05 Sport + ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΚΕΡΛΙΝΓΚ
20:00 NOVASPORTS 7 ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ - ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
20:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΔΙΑΘΛΟ
20:00 ANT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΓΙΑΞ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
20:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
20:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
20:00 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΛΙΛ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
20:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΤΒΕΝΤΕ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ
22:05 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΜΒΟΥΡΓΟ - ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
22:05 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ
22:05 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΟΥΝΙΡΕΑ
22:05 ANT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΡΟΜΑ
22:05 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΧΕΡΤΑ - ΜΠΕΝΦΙΚΑ
22:05 NOVASPORTS 7 ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΦΟΥΛΑΜ - ΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ
23:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΔΙΑΘΛΟ
23:00 Sport + ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ

Sport24

Christoff
19-02-10, 10:06
Παρασκευή, 19 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

18:30 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΜΑ
19:00 NOVASPORTS 3 Α1 ΒΟΛΕΪ: ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΡΗΣ
19:00 conn-X TV sports 2 ΑΡΜΙΝΙΑ ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ-ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ B' κατηγορία Γερμανίας
19:00 NOVASPORTS 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Α1 Πόλο
20:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΜΑ
20:00 Sport + ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΜΑ
21:30 conn-X TV Sports ΧΟΦΕΝΧΑΙΜ-ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ Γερμανικό Πρωτάθλημα
21:30 Sport + ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
21:30 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
23:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ

Christoff
19-02-10, 22:10
Σάββατο, 20 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


00:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΚΕΡΛΙΝΓΚ
02:50 ΕΤ1 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
03:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
14:00 conn-X TV sports 2 ΜΟΝΑΧΟ 1860 – ΆΑΧΕΝ B' κατηγορία Γερμανίας
14:45 Sport+ ΣΕΝΤ ΤΖΟΝΣΤΟΝ - ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ Σκωτσέζικο Πρωτάθλημα
14:45 NOVASPORTS 1 ΕΒΕΡΤΟΝ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. Αγγλικό Πρωτάθλημα
15:00 ET-3 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Β' Εθνική
15:25 NOVASPORTS 4 IAAF Γκραν Πρι, Μπέρμιγχαμ Διεθνές μίτινγκ στίβου
16:30 conn-X TV sports 2 ΑΜΒΟΥΡΓΟ-ΑΙΝΤΡΑΧΤ Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30 conn-X TV Sports ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ-ΜΠΑΓΕΡΝ Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:45 NOVASPORTS 1 ΗΡΑΚΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Σούπερ Λίγκα
16:45 ΣΚΑΪ ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ Σούπερ Λίγκα
17:00 Sport+ ΣΕΛΤΙΚ - ΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝ. Σκωτσέζικο Πρωτάθλημα
17:00 NOVASPORTS 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ Υδατοσφαίριση γυναικών: Champions Cup
18:30 NET ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Κύπελλο Ελλάδος-Μπάσκετ
19:00 NOVASPORTS 3 SERIE A: TZENOA - OYNTINEZE
19:00 NOVASPORTS 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σούπερ Λίγκα
19:00 conn-X TV Sports ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ - ΧΕΡΕΘ Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30 NOVASPORTS 2 PREMIER LEAGUE: ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ - ΣΤΟΟΥΚ
20:00 NOVASPORTS 7 LIQUE 1: ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ - ΜΟΝΠΕΛΙΕ
21:00 conn-x TV Sports 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΒΕΛΓΙΟ: ΓΑΝΔΗ - ΣΙΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ
21:00 conn-X TV Sports PRIMERA DIVISION: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ
21:45 NOVASPORTS 2 SERIE A: INTEΡ - ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ
22:00 NOVASPORTS 7 LIQUE 1: ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ - ΤΟΥΛΟΥΖ
23:00 ΣΚΑΪ PRIMERA DIVISION: ΜΑΓΙΟΡΚΑ - ΣΕΒΙΛΛΗ
23:30 NOVASPORTS 1 ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ - ΡΙΟ ΜΠΡΑΝΚΟ Bραζιλιάνικο πρωτάθλημα

Christoff
21-02-10, 07:14
Κυριακή, 21 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

14:30 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
14:30 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΑΕΛ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
14:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΟΜΠΕΡΧΑΟΥΖΕΝ - ΓΚΡΟΪΤΕΡ ΦΙΡΤ
15:30 Sport + EREDIVISIE: ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ - ΣΠΑΡΤΑ
16:00 NOVASPORTS 7 SERIE A: ΡΟΜΑ - ΚΑΤΑΝΙΑ
16:00 NOVASPORTS 3 PREMIER LEAGUE: ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΜΠΕΡΝΛΙ
16:00 CONN-X SPORTS 1 SERIE A: ΣΙΕΝΑ - ΝΑΠΟΛΙ
16:00 CONN-X SPORTS 3 SERIE A: ΠΑΛΕΡΜΟ - ΛΑΤΣΙΟ
16:30 CONN-X SPORTS 2 BUNDESLIGA: ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ - ΧΕΡΤΑ
16:45 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΑΕΚ - ΑΡΗΣ
17:00 NOVASPORTS 2 PREMIER LEAGUE: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
17:30 Sport + ΒΟΛΕΪ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΠΕΡΟΥΤΖΑ - ΦΟΡΛΙ
18:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΑΤΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΤΕΝΕΡΙΦΗ
18:15 NOVASPORTS 3 PREMIER LEAGUE: ΓΟΥΙΓΚΑΝ - ΤΟΤΕΝΑΜ
18:30 CONN-X SPORTS 2 BUNDESLIGA: ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ - ΜΠΑΓΕΡ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
19:15 Sport + ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΣΚΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΙΛ
19:30 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
20:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΟΠΑ ΝΤΕΛ ΡΕΪ: ΤΕΛΙΚΟΣ
20:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΑΛΜΕΡΙΑ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΔΙΑΘΛΟ
21:30 CONN-X SPORTS 2 JUPILER LEAGUE: ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ - ΜΑΛΙΝ
21:45 CONN-X SPORTS 3 SERIE A: ΜΠΑΡΙ - ΜΙΛΑΝ
21:45 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ
22:00 NOVASPORTS 2 LIGUE 1: ΡΕΝ - ΛΙΛ
22:00 NOVASPORTS 3 PAULISTA: ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ - ΣΑΟ ΠΑΟΥΛΟ
22:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
22:00 NOVASPORTS 7 ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ - ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡΑΝΤΙ Πρωτάθλημα Αργεντινής
22:15 Sport + ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΣΚΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΙΛ
22:30 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
23:15 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΔΙΑΘΛΟ
23:45 Sport + ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ

Sport24

Christoff
22-02-10, 15:14
Δευτέρα, 22 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

18:00 ET-3 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ Β' Εθνική
19:00 conn-X TV Sports ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Β' Εθνική
19:00 NOVASPORTS 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Α1 Βόλεϊ Ανδρών
21:15 conn-X TV sports 2 ΚΑΙΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ-ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ B' κατηγορία Γερμανίας
22:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΧΕΤΑΦΕ

Christoff
23-02-10, 07:57
Τρίτη, 23 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:00 NOVASPORTS 1 EUROPA LEAGUE: ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΧΕΡΤΑ
19:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ
19:00 EUROSPORT 2 ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΤΟΥΡΚ Euro Cup
19:30 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
19:30 ΕΤ1 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
20:30 Sport + ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΣΚΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΙΛ
20:30 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ
21:00 ΕΤ1 EUROCUP: ΑΡΗΣ - ΑΛΜΠΑ
21:15 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΔΙΑΘΛΟ
21:30 EUROSPORT 2 ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΙ Euro Cup
21:45 MEGA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΠΟΡΝΤΟ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
22:00 NOVASPORTS 2 PREMIER LEAGUE: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ - ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
23:00 Sport + ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΣΚΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΙΛ
23:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ

Christoff
23-02-10, 21:47
Τετάρτη, 24 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


00:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ
02:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΚΕΡΛΙΝΓΚ
02:35 Sport + ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ
02:35 ΕΤ1 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
03:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
04:15 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
05:45 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
07:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ
07:05 Sport + ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ
19:30 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΤΣΙΜΠΟΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ - ΚΑΛΙΑΡΙ
19:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΣΕΒΙΛΛΗ
19:30 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΜΙΛΑΝ
19:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ - ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
20:00 Sport + ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
20:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
20:15 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΕΦΕΣ ΠΙΛΣΕΝ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
20:45 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΑΣΕΚΟ ΠΡΟΚΟΜ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
21:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ
21:45 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΙΝΤΕΡ - ΤΣΕΛΣΙ
22:05 Sport + ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ
23:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
23:15 Sport + ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ

Sport24

Christoff
24-02-10, 22:00
Πέμπτη, 25 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

00:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ
02:35 Sport + ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ
02:50 NOVASPORTS 1 COPA LIBERTADORES: ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ - ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΔ ΚΑΤΟΛΙΚΑ
03:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΜΠΟΜΠΣΛΕΪ
03:45 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ
04:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΜΠΟΜΠΣΛΕΪ
05:05 ET1 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ
05:30 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: FREESTYLE ΣΚΙ
19:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΚΙΜΚΙ - ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ
19:45 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΜΑΛΑΓΑ
20:00 ANT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΡΟΜΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
20:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΟΥΝΙΡΕΑ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
20:00 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ
20:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:45 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΣΙΕΝΑ
21:45 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21:45 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΠΑΡΤΙΖΑΝ - ΜΑΡΟΥΣΙ
22:05 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΑΓΙΑΞ
22:05 ANT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ
22:05 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
22:06 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ

Sport24

Christoff
25-02-10, 22:48
Παρασκευή, 26 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


03:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΒΑ: ΜΠΟΣΤΟΝ ΣΕΛΤΙΚΣ - ΚΛΙΒΕΛΑΝΤ ΚΑΒΑΛΙΕΡΣ
19:00 NOVASPORTS 3 Α1 ΒΟΛΕΪ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΑΜΙΑ
19:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΟΜΠΕΡΧΑΟΥΖΕΝ
20:00 Sport + ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
20:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
21:20 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΔΙΑΘΛΟ
21:30 CONN-X SPORTS 3 JUPILER LEAGUE: ΓΚΕΡΜΙΝΑΛ - ΓΑΝΔΗ
21:30 CONN-X SPORTS 1 BUNDESLIGA: ΣΑΛΚΕ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
22:00 NOVASPORTS 4 ΡΑΓΚΜΠΙ: ΟΥΑΛΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ
22:05 ΕΤ1 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ
23:00 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΜΠΟΜΠΣΛΕΪ
23:30 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
23:30 Sport + ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ

Sport24

Christoff
27-02-10, 09:40
Σάββατο, 27 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:00 conn-X TV sports 2 ΚΟΜΠΛΕΝΤΖ - ΆΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ B' κατηγορία Γερμανίας
14:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΣΕΛΣΙ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
15:00 ET-3 ΔΟΞΑ ΔΡ. - ΚΑΛΑΜΑΤΑ Β' Εθνική
15:00 Sport+ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β. – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Χάντμπολ
16:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΕΚ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
16:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΑΪΝΤΖ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ
16:45 ΣΚΑΪ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
17:00 CONN-X SPORTS 2 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
17:00 ET-1 ΤΡΙΚΑΛΑ-ΆΡΗΣ Α1 Μπάσκετ
19:00 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ: ΑΕΚ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
19:00 NET ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ: ΞΑΝΘΗ - ΠΑΟΚ
19:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΧΕΤΑΦΕ - ΣΑΡΑΓΟΣΑ
19:00 ET-1 Απευθείας μετάδοση Πανελλήνιοι Κλειστού Στίβου
19:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΣΤΟΟΥΚ - ΑΡΣΕΝΑΛ
19:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΚΟΛΩΝΙΑ
20:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΛΥΩΝ - ΝΙΣ
21:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΤΕΝΕΡΙΦΗ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:00 NOVASPORTS 1 ΠΑΟΚ-ΚΑΒΑΛΑ Α1 Μπάσκετ
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΛΑΤΣΙΟ - ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
22:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΟΝΠΕΛΙΕ - ΡΕΝ
22:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ: ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ - ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ
23:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΜΑΛΑΓΑ
00:30 NOVASPORTS 1 ΣΑΝΤΟ ΑΝΤΡΕ - ΠΟΡΤΟΥΓΚΕΖΑ Bραζιλιάνικο πρωτάθλημα

Christoff
28-02-10, 08:34
Κυριακή, 28 Φεβρουαρίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΖΑΝΚΤ ΠΑΟΥΛΙ - ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ
14:30 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΚΑΒΑΛΑ
14:30 Sport + PREMIER ΣΚΩΤΙΑΣ: ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ - ΣΕΛΤΙΚ
15:00 NOVASPORTS 7 PREMIER LEAGUE: TOTΕΝΑΜ - ΕΒΕΡΤΟΝ
16:00 CONN-X SPORTS 3 SERIE A: ΝΑΠΟΛΙ - ΡΟΜΑ
16:00 CONN-X SPORTS 1 SERIE A: OYNTINEZE - INTEΡ
16:00 NOVASPORTS 4 SERIE A: TZENOA - MΠΟΛΟΝΙΑ
16:30 CONN-X SPORTS 2 BUNDESLIGA: ΑΝΝΟΒΕΡΟ - BOΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
16:45 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΑΡΗΣ - ΛΑΡΙΣΑ
16:45 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
16:45 NET SUPERLEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
17:00 NOVASPORTS 7 PREMIER LEAGUE: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ
17:00 NOVASPORTS 3 CARLING CUP: AΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
17:00 ΕΤ1 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ
18:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ -
18:00 NOVASPORTS 4 LIGUE 1: ΛΙΛ - ΟΣΕΡ -
18:30 CONN-X SPORTS 2 BUNDESLIGA: ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ
19:00 CONN-X SPORTS 3 JUPILER LEAGUE: ΣΕΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ - ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ
19:00 ΕΤ1 ΣΤΙΒΟΣ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
19:30 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ
19:30 Sport + ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΚΡΟΣ ΚΑΟΥΝΤΡΙ
20:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΣΕΒΙΛΛΗ - ΑΤΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ -
21:00 ΕΤ1 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ
21:30 CONN-X SPORTS 3 JUPILER LEAGUE: ΡΟΖΕΛΑΡ - ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
21:45 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ
21:45 NOVASPORTS 3 SERIE A: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΠΑΛΕΡΜΟ
22:00 NOVASPORTS 2 LIGUE 1: ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ - ΜΑΡΣΕΪΓ
22:00 NOVASPORTS 7 PAULISTA: ΣΑΝΤΟΣ - ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
22:00 ΣΚΑΪ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
22:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
22:20 ΕΤ1 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ

Sport24

Christoff
28-02-10, 22:12
Δευτέρα, 1 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


01:00 ΣΚΑΪ NBA: ΣΑΝ ΑΝΤΟΝΙΟ ΣΠΕΡΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΣΑΝΣ
03:00 ΣΚΑΪ NBA: Λ.Α. ΛΕΪΚΕΡΣ - ΝΤΕΝΒΕΡ ΝΑΓΓΕΤΣ
03:30 ΕΤ1 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ
03:30 EUROSPORT ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ
18:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 3 Α1 ΒΟΛΕΪ: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΟΚ
19:00 CONN-X SPORTS 1 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΡΟΔΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
20:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ: ΥΠΕΡΙΩΝ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ -
21:15 CONN-X SPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΛΕΜΑΝΙΑ ΑΑΧΕΝ - ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ

Sport24

Christoff
02-03-10, 05:40
Τρίτη, 2 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

19:00 EUROSPORT 2 ΧΑΠΟΕΛ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ - ΒΑΛΕΝΘΙΑEuro Cup
21:00 EUROSPORT 2 ΑΡΗΣ - ΜΠΑΝΤΑΛΟΝΑEuro Cup
21:05 conn-X TV Sports ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΒΡΑΖΙΛΙΑ Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου

Christoff
03-03-10, 11:40
Τετάρτη, 3 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
17:00 MEGA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: ΕΛΛΑΔΑ - ΣΕΝΕΓΑΛΗ
18:00 conn-X TV Sports ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Champions League Βόλεϊ
19:00 NOVASPORTS 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΧΟΝΒΕΝΤ Euroleague: Υδατοσφαίριση ανδρών
19:30 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΤΣΙΜΠΟΝΑ - ΚΙΜΚΙ
19:45 NOVASPORTS 4 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΚΑ: ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΑΣΕΚΟ ΠΡΟΚΟΜ
20:00 NOVASPORTS 7 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΡΙΜΟΡΑΤΣ Euroleague: Υδατοσφαίριση ανδρών
20:00 Sport+ ΠΑΟΚ – ΤΣΕΧΟΦΣΚΙ ΜΕΝΤΒΕΝΤΙ (Α)Χάντμπολ
20:15 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21:15 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
21:25 conn-X TV sports 2 ΙΝΣΜΠΡΑΚ-ΜΠΛΕΝΤChampions League Βόλεϊ 21:30 conn-x TV Sports 3 ΤΡΕΝΤΙΝΟ-ΡΕΣΟΒΙΑChampions League Βόλεϊ
21:45 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΑΛΑΓΑ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ

Christoff
04-03-10, 06:13
Πέμπτη, 4 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

20:00 NOVASPORTS 3 ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ - ΜΟΝΤΕ ΠΑΣΙ ΣΙΕΝΑ Euroleague
20:15 NOVASPORTS 4 ΕΦΕΣ ΠΙΛΣΕΝ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ Euroleague
21:30 conn-X TV sports 2 ΜΠΕΡΓΚΑΜΟ-ΣΚΑΒΟΛΙΝΙ Champions League Βόλεϊ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΑΡΤΙΖΑΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Euroleague
21:45 ΣΚΑΪ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ Euroleague

Christoff
05-03-10, 09:05
Παρασκευή, 5 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


20:00 Sport+ ΙΚΑΡΟΣ/ΕΣΠΕΡΟΣ - ΔΑΦΝΗA2 Μπάσκετ

21:30 conn-X TV sports 2 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ - ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ B' κατηγορία Γερμανίας

Christoff
06-03-10, 09:27
Σάββατο, 6 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ - ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗ
15:00 Sport + Α1 ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
15:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΡΟΔΟΣ
16:30 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ - ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ
16:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΚΟΛΩΝΙΑ - ΜΠΑΓΕΡΝ
16:45 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΟΚ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
16:45 ΣΚΑΪ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΚΑΒΑΛΑ - ΑΡΗΣ
17:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΤΡΙΚΑΛΑ
17:00 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ - ΣΕΝΤ ΜΙΡΕΝ
17:00 CONN-X SPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
19:00 NOVASPORTS 7 Α1 ΒΟΛΕΪ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
19:00 CONN-X SPORTS 3 JUPILER LEAGUE: ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ - ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
19:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΡΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
19:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ - ΤΕΝΕΡΙΦΗ
19:00 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΛΑΡΙΣΑ - ΑΕΚ
19:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
19:20 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΦΟΥΛΑΜ - ΤΟΤΕΝΑΜ
19:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΛΒΣ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
19:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
21:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΛΜΕΡΙΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΡΟΜΑ - ΜΙΛΑΝ
21:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ: ΜΠΡΕΝΤΑ - ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
22:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ - ΛΙΛ
22:00 NOVASPORTS 3 PAULISTA: ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ - ΣΕΡΤΑΟΖΙΝΙΟ
23:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΣΕΒΙΛΛΗ

Sport24

Christoff
07-03-10, 08:47
Κυριακή, 7 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:30 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ: ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ - ΑΓΙΑΞ
14:30 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
14:30 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
15:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΝΓΚ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
16:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΠΟΛΟΝΙΑ - ΝΑΠΟΛΙ
16:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΠΑΛΕΡΜΟ - ΛΙΒΟΡΝΟ
16:00 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ - ΛΑΤΣΙΟ
16:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ - ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ -
16:45 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΕΚ
17:30 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
18:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΕΒΕΡΤΟΝ - ΧΑΛ
18:00 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΣΕΛΣΙ - ΣΤΟΟΥΚ
18:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΕΣΠΑΝΙΟΛ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
18:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ - ΜΑΪΝΤΖ -
19:00 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
20:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ
21:45 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΙΝΤΕΡ - ΤΖΕΝΟΑ
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΠΟΡΝΤΟ - ΜΟΝΠΕΛΙΕ
22:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΑΡΑΓΟΣΑ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

Christoff
08-03-10, 10:29
Δευτέρα, 8 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 NOVASPORTS 4 ΒΟΛΕΙ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ (Γ)
18:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΙΩΝΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
19:00 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΙ Α1: E.A. ΠΑΤΡΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
19:00 CONN-X SPORTS 1 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΟΦΗ - ΚΕΡΚΥΡΑ
22:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΙΓΚΑΝ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ

Sport24

Christoff
09-03-10, 09:03
Τρίτη, 9 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


16:15 EUROSPORT Παρίσι - Νις, 2η διαδρομή Ποδηλασία
19:00 conn-X TV Sports RESOVIA - TRENTINO Champions League Βόλεϊ
21:30 EUROSPORT 2 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΚΑΠ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΟΥΝΙΞ ΚΑΖΑΝ
21:45 MEGA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΠΟΡΤΟ
21:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΚΙΛΜΑΡΝΟΚ - ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΜΠΑΓΕΡΝ
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ - ΜΠΟΛΤΟΝ

Christoff
10-03-10, 09:39
Τετάρτη, 10 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ



16:00 EUROSPORT 2 Tirreno-Adriatico Ποδηλασία
16:15 EUROSPORT Παρίσι - Νις, 3η διαδρομή Ποδηλασία
18:30 CONN-X SPORTS 1 ΒΟΛΕΙ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ
19:15 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ
20:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΠΟΡΝΤΟ - ΟΣΕΡ
21:15 conn-X TV sports 2 ΜΠΛΕΝΤ - ΙΝΣΜΠΡΟΥΚ Champions League Βόλεϊ
21:45 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΛΥΩΝ
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΠΕΡΝΛΙ - ΣΤΟΟΥΚ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. - ΜΙΛΑΝ

Christoff
11-03-10, 10:00
Πέμπτη, 11 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

19:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ
20:00 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ - ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
20:00 ANT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΛΙΛ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
20:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ.
20:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΜΒΟΥΡΓΟ - ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
21:00 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΧΙΜΚΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
21:45 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
22:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙΟΥ Europa League
22:05 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΜΑΡΣΕΪΓ
22:05 ANT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ
22:05 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΦΟΥΛΑΜ
22:05 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ

Christoff
12-03-10, 11:01
Παρασκευή, 12 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:30 NOVASPORTS 4 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΝΟ ΠΑΤΡΩΝΑ1 Πόλο
19:00 NOVASPORTS 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑ1 Πόλο
19:00 conn-X TV sports 2 ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ – ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ B' κατηγορία Γερμανίας
20:00 Sport+ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣA2 Μπάσκετ
21:30 conn-X TV Sports ΣΑΛΚΕ-ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ Γερμανικό Πρωτάθλημα
21:30 conn-x TV Sports 3 ΛΙΝΤΣ-ΚΑΡΝΤΕΝ Αυστριακό Πρωτάθλημα
21:45 NOVASPORTS 1 ΚΑΤΑΝΙΑ - ΙΝΤΕΡΙταλικό Πρωτάθλημα
21:45 Sport+ ΤΒΕΝΤΕ – ΝΤΕ ΧΑΑΓΚΟλλανδικό Πρωτάθλημα

Christoff
13-03-10, 06:47
Σάββατο, 13 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

08:00 Sport+ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα κλειστού στίβου (Ζ)Στίβος
14:00 conn-X TV sports 2 ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ - ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ B' κατηγορία Γερμανίας
14:45 NOVASPORTS 1 ΤΟΤΕΝΑΜ - ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ Αγγλικό Πρωτάθλημα
15:00 ET-3 ΕΘΝΙΚΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Β' Εθνική
15:00 ET-3 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα κλειστού στίβου (Ζ)Στίβος
15:00 NOVASPORTS 7 Παγκόσμιο Κύπελλο, 1η μέρα Ενόργανη Γυμναστική
15:30 Sport+ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣΧάντμπολ
16:30 conn-X TV sports 2 ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ - ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚΓερμανικό Πρωτάθλημα
16:45 ΣΚΑΪ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Σούπερ Λίγκα
18:00 ET-1 ΕΦΗΒΩΝ (Ζ) All Star Game
19:00 NOVASPORTS 1 ΑΕΚ - ΚΑΒΑΛΑ Σούπερ Λίγκα
19:00 Sport+ ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ
19:00 conn-X TV Sports ΧΕΤΑΦΕ - ΜΑΓΙΟΡΚΑ Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30 NET ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σούπερ Λίγκα
19:30 conn-X TV sports 2 ΜΠΑΓΕΡΝ - ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ Γερμανικό Πρωτάθλημα
19:30 NOVASPORTS 2 ΧΑΛ ΣΙΤΙ - ΑΡΣΕΝΑΛ Αγγλικό Πρωτάθλημα
20:00 NOVASPORTS 3 ΜΟΝΑΚΟ - ΜΠΟΡΝΤΟ Γαλλικό Πρωτάθλημα
21:00 conn-X TV Sports ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ Ισπανικό Πρωτάθλημα
21:45 conn-x TV Sports 3 ΝΑΠΟΛΙ - ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ Ιταλικό Πρωτάθλημα
22:00 NOVASPORTS 2 ΛΙΟΝ - ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ Γαλλικό Πρωτάθλημα
23:00 ΣΚΑΪ ΣΕΒΙΛΛΗ - ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ Ισπανικό Πρωτάθλημα

Christoff
14-03-10, 10:49
Κυριακή, 14 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΡΩΣΙΑ: ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ - ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ
13:30 Sport + ACB: ΕΣΤΟΥΝΤΙΑΝΤΕΣ - ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ
14:30 CONN-X BUNDESLIGA 2: ΚΑΪΖΕΡΛΑΟΥΤΕΡΝ - ΚΟΤΜΠΟΥΣ
14:30 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΞΑΝΘΗ
14:30 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
15:00 NOVASPORTS 7 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
15:00 ΕΤ1 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ
15:30 NOVASPORTS 3 PREMIER LEAGUE: MAΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. - ΦΟΥΛΑΜ
15:30 Sport + EREDIVISIE: ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ - ΧΕΡΑΚΛΕΣ
16:00 NOVASPORTS 6 SERIE A: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΣΙΕΝΑ
16:00 CONN-X SERIE A: ΛΙΒΟΡΝΟ - ΡΟΜΑ
16:00 CONN-X SERIE A: OYNTINEZE - ΠΑΛΕΡΜΟ
16:30 CONN-X BUNDESLIGA: XOΦΕΝΧΑΪΜ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ
16:45 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: AΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
16:45 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΛΑΡΙΣΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
17:30 Sport + EREDIVISIE: ΑΓΙΑΞ - ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
18:00 NOVASPORTS 3 PREMIER LEAGUE: ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
18:00 CONN-X PRIMERA DIVISION: ΑΛΜΕΡΙΑ - ΜΑΛΑΓΑ
18:00 ET1 ALL STAR ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ
18:30 CONN-X BUNDESLIGA: ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΑΡΗΣ - ΠΑΟΚ
20:00 CONN-X PRIMERA DIVISION: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
21:45 NOVASPORTS 2 SERIE A: MIΛΑΝ - ΚΙΕΒΟ
22:00 NOVASPORTS 3 LIQUE 1: ΤΟΥΛΟΥΖ - ΜΑΡΣΕΪΓ

Christoff
15-03-10, 06:16
Δευτέρα, 15 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

18:00 NET B' EΘΝΙΚΗ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
21:15 conn-X TV sports 2 ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΜΟΝΑΧΟ 1860 B' κατηγορία Γερμανίας
22:00 conn-X TV Sports ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΟΣΑΣΟΥΝΑ Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00 NOVASPORTS 2 PREMIER LEAGUE: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ-ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ

Christoff
15-03-10, 20:33
Τρίτη, 16 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 ΕΤ1 ΒΟΛΕΙ ΚΥΠΕΛΟ F4: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 ΕΤ1 ΒΟΛΕΙ ΚΥΠΕΛΛΟ F4: ΠΑΟ - Ε.Α.ΠΑΤΡΩΝ
21:45 MEGA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΤΣΕΛΣΙ - ΙΝΤΕΡ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΣΕΒΙΛΛΗ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΪΓΚΑΝ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ

Sport24

Christoff
16-03-10, 21:45
Τετάρτη, 17 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


16:45 conn-x sports 1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
17:00 alpha ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ hellas online: ΑΡΗΣ - ΚΑΒΑΛΑ
18:00 novasports 1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΕΚ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
19:00 conn-x sports 1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ
21:45 novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ
21:45 net ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΠΟΡΝΤΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Christoff
17-03-10, 22:02
Πέμπτη, 18 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


02:50 novasports 1 ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ - ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ Κόπα Λιμπερταδόρες
20:00 ant1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
20:00 novasports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ
20:00 novasports 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
20:00 novasports 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΜΑΡΣΕΪΓ - ΜΠΕΝΦΙΚΑ
20:00 novasports 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΦΟΥΛΑΜ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
22:05 novasports 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ
22:05 novasports 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ
22:05 novasports 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΛΙΣΣΑΒΩΝΑΣ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ Μ.
22:05 ant1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΛΙΛ

Christoff
19-03-10, 06:32
Παρασκευή, 19 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


13:00 NOVASPORTS 1 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ
14:00 NOVASPORTS 1 ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ
18:25 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΝCAA
19:00 conn-X TV sports 2 ΕΝΕΡΓΚΙ ΚΟΤΜΠΟΥΣ-ΖΑΝΚΤ ΠΑΟΥΛΙ B' κατηγορία Γερμανίας
20:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ: ΙΚΑΡΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ
20:55 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΝCAA
21:30 conn-X TV Sports ΚΟΛΟΝΙΑ - ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ Γερμανικό Πρωτάθλημα

Christoff
19-03-10, 23:12
Σάββατο, 20 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


01:10 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΝCAA
14:00 conn-X TV sports 2 ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ - ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ B' κατηγορία Γερμανίας
14:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΓΟΥΛΒΣ
15:00 Sport+ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Χάντμπολ
16:00 CONN-X SPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
16:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ - ΜΠΑΓΕΡΝ
17:00 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΣΕΛΤΙΚ - ΣΕΝΤ ΤΖΟΝΣΤΟΝ
17:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΡΗΣ - ΑΕΚ
17:00 CONN-X SPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΤΖΕΝΟΑ
19:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
19:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ - ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ
19:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
19:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
20:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ: ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ - ΤΒΕΝΤΕ
21:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΡΟΜΑ - ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ
21:45 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΠΑΛΕΡΜΟ - ΙΝΤΕΡ
22:00 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΛΑΝΣ - ΣΟΣΟ
23:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΕΣΠΑΝΙΟΛ - ΣΕΒΙΛΛΗ

Christoff
21-03-10, 09:46
Κυριακή, 21 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:00 NOVASPORTS 2 ΡΩΣΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: ΖΕΝΙΤ - ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ
13:30 Sport + EREDIVISIE: ΒΑΑΛΒΑΪΚ - ΑΓΙΑΞ
14:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΟΥΝΙΟΝ ΜΠΕΡΛΙΝ - ΑΛΕΜΑΝΙΑ ΑΑΧΕΝ
15:30 NOVASPORTS 1 PREMIER LEAGUE: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
15:30 Sport + ACB: ΛΑΓΚΟΥΝ ΑΡΟ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
16:00 NOVASPORTS 3 SERIE A: ΜΙΛΑΝ - ΝΑΠΟΛΙ
16:00 CONN-X SPORTS 1 SERIE A: ΜΠΑΡΙ - ΠΑΡΜΑ
16:30 CONN-X SPORTS 2 BUNDESLIGA: ΑΜΒΟΥΡΓΟ - ΣΑΛΚΕ
17:00 NOVASPORTS 2 PREMIER LEAGUE: ΦΟΥΛΑΜ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
17:15 Sport + ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΜΑΓΙΟΡΚΑ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
18:30 CONN-X SPORTS 2 BUNDESLIGA: ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΧΕΡΤΑ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΠΑΟΚ - ΑΕΚ
19:00 NOVASPORTS 3 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΡΗΣ
19:00 NOVASPORTS 4 SUPERLEAGUE: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
19:00 NOVASPORTS 6 SUPERLEAGUE: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ -
19:00 NOVASPORTS 7 SUPERLEAGUE: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -
19:00 ΣΚΑΪ SUPERLEAGUE: ΚΑΒΑΛΑ - ΑΕΛ
19:00 NET SUPERLEAGUE: ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
20:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΑΛΜΕΡΙΑ
21:00 CONN-X SPORTS 2 JUPILER LEAGUE: ΛΟΚΕΡΕΝ - ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
21:45 CONN-X SPORTS 3 SERIE A: ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
22:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΣΑΡΑΓΟΣΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
22:00 NOVASPORTS 2 LIGUE 1: ΜΑΡΣΕΪΓ - ΛΙΟΝ
23:20 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ: NCAA

Christoff
21-03-10, 21:38
Δευτέρα, 22 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


03:00 ΣΚΑΪ nba: ΑΤΛΑΝΤΑ ΧΟΚΣ - ΣΑΝ ΑΝΤΟΝΙΟ ΣΠΕΡΣ
17:00 novasports 4 ΒΟΛΕΙ Α1: ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Γ)
18:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
19:00 conn-x sports 1 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

king33
22-03-10, 17:22
thanks

Christoff
23-03-10, 08:04
Τρίτη, 23 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:15 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ
21:00 NOVASPORTS 4 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ - ΠΑΡΤΙΖΑΝ
21:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ - ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ
21:45 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
22:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ - ΓΟΥΛΒΣ
22:00 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΚΟΜ

Sport24

Christoff
24-03-10, 09:14
Τετάρτη, 24 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 ALPHA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ HELLAS ONLINE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
18:30 TV Μακεδονία ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΚΑΠ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΓΚΡΑΝ ΚΑΝΑΡΙΑ
18:30 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΚΑΠ: ΑΡΗΣ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
21:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΟΣΑΣΟΥΝΑ
21:00 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ - ΜΑΓΙΟΡΚΑ
21:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΑΛΚΕ - ΜΠΑΓΕΡΝ
21:45 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΠΑΡΜΑ - ΜΙΛΑΝ
21:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΟΤΕΝΑΜ - ΦΟΥΛΑΜ
21:45 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΠΟΛΟΝΙΑ - ΡΟΜΑ
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΕΒΕΡΤΟΝ
21:45 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ
21:45 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ - ΤΣΕΛΣΙ
21:45 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΠΑΡΙ - ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ
21:45 conn-X TV sports 2 ΠΑΡΜΑ-ΜΙΛΑΝ Ιταλικό Πρωτάθλημα
23:00 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΜΑΛΑΓΑ

achsta2004
24-03-10, 13:12
pame re pao!!!
Thanks!

Christoff
25-03-10, 08:38
Πέμπτη, 25 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 ALPHA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ HELLAS ONLINE: ΚΑΒΑΛΑ - ΑΡΗΣ
19:15 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ
21:00 NOVASPORTS 4 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ - ΠΑΡΤΙΖΑΝ
21:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΧΕΤΑΦΕ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΕΚΟ ΠΡΟΚΟΜ
21:15 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:45 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΝΑΠΟΛΙ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
23:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ

Sport24

kospol10
25-03-10, 11:12
Το "λάθος" του ΟΠΑΠ με τις νίκες της Εθνικής.
To στημένο Γκαλίπολι-Γκροσσέτο δόθηκε ακριβές σκορ 2-2 στο 10'.
Δυο τούμπες Μίλαν και Ουντινέζε την Τετάρτη 30Χ40=1200 απόδοση, και τρεις κατά μέσο όρο κάθε εβδομάδα!
Στο live στοίχημα απόδοση 990-Παράλογος.
8 στα 8 over απόδοση 237!
Και για αυτό το Σ/Κ-21 Μαρτίου Κίεβο-Κατάνια Χ, 1-1 ακριβές σκορ, Χέρτα 2 απόδοση 7 και τούμπα την Σερκλ Μπριζ απόδοση 32.
http://www.sportking.gr/
Το μμοναδικό site που είναι μαζί με τους παίκτες, χωρίς καμμία διαφήμιση μπουκ.

routaz
25-03-10, 14:03
εχει κανα αγωνα σημερα?

Christoff
26-03-10, 13:42
Παρασκευή, 26 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

17:00 NOVASPORTS 1 A1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΕΚ - ΜΑΡΟΥΣΙ
19:00 conn-X TV Sports ΦΣΒ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ - ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ B' κατηγορία Γερμανίας
20:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ Α2: ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
21:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΠΟΧΟΥΜ - ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ

Christoff
26-03-10, 22:35
Σάββατο, 27 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

02:30 NOVASPORTS 1 ΣΑΝ ΑΝΤΟΝΙΟ ΣΠΕΡΣ - ΚΛΙΒΕΛΑΝΤ ΚΑΒΑΛΙΕΡΣ NBA
13:00 ΕΤ1 ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: ΚΑΛΑΜΑΤΑ 2010
14:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ - ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ
15:00 CONN-X SPORTS 1 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
15:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: OΦΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ
15:00 Sport + ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΠΑΟΚ
16:30 CONN-X SPORTS 2 BUNDESLIGA: ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ - ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ
16:30 CONN-X SPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΒΑΛΑ
17:00 Sport + SCOTTISH PREMIER LEAGUE: ΣΕΛΤΙΚ - ΚΙΛΜΑΡΝΟΚ
17:00 NOVASPORTS 4 TENNIΣ - ΑΤP WORLD MASTERS 1000
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
17:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΕΚ - ΜΑΡΟΥΣΙ
17:30 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΡΩΣΙΑ: NTINAMO MOΣΧΑΣ - ΖΕΝΙΤ
18:00 NOVASPORTS 3 LIGUE 1: ΛΙΟΝ - ΓΚΡΕΝΟΜΠΛ
18:30 NET BOΛΕΪ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
18:45 ΣΚΑΪ A1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΟΚ
19:00 NOVASPORTS 1 SERIE A: ΡΟΜΑ - ΙΝΤΕΡ
19:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ACB: ΜΠΑΝΤΑΛΟΝΑ - ΡΕΑΛ
19:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΜΑΛΑΓΑ - ΤΕΝΕΡΙΦΗ
19:30 CONN-X SPORTS 2 BUNDESLIGA: ΜΠΑΓΕΡ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΣΑΛΚΕ
19:30 NOVASPORTS 2 PREMIER LEAGUE: ΜΠΟΛΤΟΝ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
20:30 NOVASPORTS 7 ΓΚΟΛΦ - USA PGA TOUR
21:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΜΑΓΙΟΡΚΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21:45 Sport + EREDIVISIE: ΤΒΕΝΤΕ - ΣΠΑΡΤΑ
21:45 conn-x TV Sports 3 ΠΑΛΕΡΜΟ - ΜΠΟΛΟΝΙΑ Ιταλικό Πρωτάθλημα
21:50 CONN-X SPORTS 2 LIGUE 1: ΜΑΡΣΕΪΓ - ΜΠΟΡΝΤΟ
22:30 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ - NCAA
23:00 ΣΚΑΪ PRIMERA DIVISION: ΣΑΡΑΓΟΣΑ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ

Christoff
27-03-10, 23:01
Κυριακή, 28 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


02:30 NOVASPORTS 3 NBA: ΡΟΚΕΤΣ - ΛΕΪΚΕΡΣ
13:30 Sport + ACB: ΟΜΠΡΑΝΤΟΪΡΟ - ΜΟΥΡΘΙΑ
14:00 ΕΤ1 ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: ΚΑΛΑΜΑΤΑ 2010
14:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΠΕΡΝΛΙ - ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ
14:00 CONN-X SPORTS 2 Β ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΑΧΕΝ - ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ
15:30 ΕΤ1 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
15:30 Sport + EREDIVISIE: ΦΕΝΛΟ - ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
15:30 NOVASPORTS 3 ΡΩΣΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ - ΤΕΡΕΚ
16:00 CONN-X SPORTS 3 SERIE A: ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ - ΚΑΛΙΑΡΙ
16:00 CONN-X SPORTS 1 SERIE A: ΝΑΠΟΛΙ - ΚΑΤΑΝΙΑ
16:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΑΤΑΛΑΝΤΑ
16:30 CONN-X SPORTS 2 BUNDESLIGA: ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ - ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ
18:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ - ΧΕΤΑΦΕ
18:30 CONN-X SPORTS 2 BUNDESLIGA: ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ
19:00 Sport + ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΒΕΡΟΝΑ - ΤΡΕΝΤΙΝΟ
19:00 NOVASPORTS 4 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
19:00 ΣΚΑΪ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΡΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
19:00 NET ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΞΑΝΘΗ
19:00 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΛΑΡΙΣΑ - ΠΑΟΚ
19:00 NOVASPORTS 3 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΕΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
19:00 NOVASPORTS 7 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
19:00 NOVASPORTS 6 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ: ΚΑΒΑΛΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
20:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΣΕΒΙΛΛΗ
21:30 CONN-X SPORTS 2 JUPILER LEAGUE: ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ - ΖΟΥΛΤΕ ΒΑΡΕΓΚΕΜ
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΙΛΑΝ - ΛΑΤΣΙΟ
22:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
22:00 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΛΙΛ - ΜΟΝΠΕΛΙΕ

Sport24

Christoff
29-03-10, 11:55
Δευτέρα, 29 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

19:00 NOVASPORTS 3 Α1 ΒΟΛΕΪ: ΑΡΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
20:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ: ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΘΗΝΑ '90
21:15 CONN-X SPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ - ΜΟΝΑΧΟ 1860
22:00 NOVASPORTS 2 PREMIER LEAGUE: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΓΟΥΙΓΚΑΝ
22:00 NOVASPORTS 3 LIGUE 1: ΜΟΝΑΚΟ - ΟΣΕΡ
22:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΑΤΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΡΑΘΙΝΓΚ ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ

Sport24

Christoff
29-03-10, 22:49
Τρίτη, 30 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


20:30 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
20:45 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΠΡΟΚΟΜ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
21:30 CONN-X SPORTS 2 JUPILER LEAGUE: ΓΚΕΡΜΙΝΑΛ - ΓΚΕΝΚ
21:45 Sport + PREMIER LEAGUE ΣΚΩΤΙΑΣ: ΣΕΝΤ ΤΖΟΝΣΤΟΝ - ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
21:45 NOVASPORTS 7 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΠΑΡΤΙΖΑΝ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
21:45 MEGA ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΛΙΟΝ - ΜΠΟΡΝΤΟ
22:25 NOVASPORTS 2 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

Sport24

Christoff
31-03-10, 10:38
Τετάρτη, 31 Μαρτίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

15:30 Sport + ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ: ΕΛΛΑΔΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ (Γ)
17:30 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
19:00 CONN-X SPORTS 1 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
19:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: 7o ALL STAR GAME
19:00 NOVASPORTS 3 ΒΟΛΕΙ Α1 ΠΛΕΙ ΟΦ: ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΛΑΜΙΑ
19:00 conn-X TV Sports ΙΩΝΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Β' Εθνική
21:15 EUROSPORT 2 ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΝΙΜΠΟΥΡΚ Euro Cup
21:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΕΛΓΙΟΥ: ΓΑΝΔΗ - ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
21:30 TV Μακεδονία ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΚΑΠ: ΓΚΡΑΝ ΚΑΝΑΡΙΑ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
21:30 Sport + ΒΟΛΕΪ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΑΤΣΕΡΑΤΑ - ΜΟΝΤΕΝΑ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΙΝΤΕΡ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
21:45 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
22:15 EUROSPORT 2 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΚΑΠ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΑΡΗΣ
22:15 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΚΑΠ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΑΡΗΣ

Christoff
01-04-10, 10:45
Πέμπτη, 1 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

20:00 NOVASPORTS 4 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
20:45 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΑΣΕΚΟ ΠΡΟΚΟΜ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
21:30 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
21:45 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΛΙΓΚΑ: ΠΑΡΤΙΖΑΝ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
22:05 ANT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
22:05 NOVASPORTS 6 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΦΟΥΛΑΜ - ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
22:05 NOVASPORTS 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

Sport24

Christoff
02-04-10, 22:52
Σάββατο, 3 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


01:00 NOVASPORTS 1 MICHIGAN STATE - BUTLER (Α' Ημιτ.) NCAA
03:00 ΣΚΑΪ ΣΑΝ ΑΝΤΟΝΙΟ-ΟΡΛΑΝΤΟ NBA
03:30 NOVASPORTS 1 WEST VIRGINIA - DUKE (Β' Ημιτ.) NCAA
13:00 NOVASPORTS 2 ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΖΕΝΙΤ Ρωσικό Πρωτάθλημα
14:00 conn-X TV sports 2 ΑΛΕΝ - ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ B' κατηγορία Γερμανίας
14:45 NOVASPORTS 1 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. - ΤΣΕΛΣΙ Αγγλικό Πρωτάθλημα
16:00 NOVASPORTS 2 ΙΝΤΕΡ - ΜΠΟΛΟΝΙΑ Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00 NOVASPORTS 3 ΚΑΛΙΑΡΙ - ΜΙΛΑΝ Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00 conn-x TV Sports 3 ΜΠΑΡΙ-ΡΟΜΑ Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:30 conn-X TV sports 2 ΣΑΛΚΕ-ΜΠΑΓΕΡΝ Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30 conn-X TV Sports ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ Γερμανικό Πρωτάθλημα
17:00 conn-X TV Sports ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ-ΚΑΝΝΕΣ Champions League Βόλεϊ
19:00 conn-X TV Sports ΣΑΡΑΓΟΣΑ - ΜΑΛΑΓΑ Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30 conn-X TV sports 2 ΚΟΛΩΝΙΑ Γερμανικό Πρωτάθλημα
19:30 conn-x TV Sports 3 ΝΟΒΑΡΑ-ΜΠΕΡΓΚΑΜΟ Champions League Βόλεϊ
19:30 NOVASPORTS 1 ΜΠΕΡΝΛΙ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ Αγγλικό Πρωτάθλημα
19:45 Sport+ ΦΕΝΛΟ – ΤΒΕΝΤΕ Ολλανδικό Πρωτάθλημα
20:00 NOVASPORTS 3 ΚΑΤΑΝΙΑ - ΠΑΛΕΡΜΟ Ιταλικό Πρωτάθλημα
21:00 conn-X TV Sports ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ Ισπανικό Πρωτάθλημα
21:00 conn-X TV sports 2 ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ-ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ Βελγικό πρωτάθλημα
22:00 conn-x TV Sports 3 ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ-ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ Ιταλικό Πρωτάθλημα
22:00 NOVASPORTS 1 ΜΟΝΠΕΛΙΕ - ΜΟΝΑΚΟ Γαλλικό Πρωτάθλημα
23:00 ΣΚΑΪ ΣΕΒΙΛΛΗ - ΤΕΝΕΡΙΦΗΙσπανικό Πρωτάθλημα

Christoff
04-04-10, 09:41
Κυριακή, 4 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

11:00 ALPHA ΑΓΩΝΑΣ ΜΑΛΑΙΣΙΑΣ Formula 1
13:30 Sport+ ΝΤΕΝ ΧΑΑΓΚ - ΑΓΙΑΞ Ολλανδικό Πρωτάθλημα
14:30 conn-X TV sports 2 ΟΜΠΕΡΧΑΟΥΖΕΝ-ΚΑΙΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ B' κατηγορία Γερμανίας
15:30 conn-x TV Sports 3 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Champions League Βόλεϊ
15:30 Sport+ ΒΙΛΕΜ - ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ Ολλανδικό Πρωτάθλημα
16:30 conn-X TV sports 2 ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ-ΧΟΦΕΝΧΑΙΜ Γερμανικό Πρωτάθλημα
17:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ Αγγλικό Πρωτάθλημα
18:00 NOVASPORTS 2 ΕΒΕΡΤΟΝ - ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ Αγγλικό Πρωτάθλημα
18:00 NOVASPORTS 4 ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ Ρωσικό Πρωτάθλημα
18:00 conn-X TV Sports ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΟΣΑΣΟΥΝΑ Ισπανικό Πρωτάθλημα
18:30 conn-X TV sports 2 ΑΜΒΟΥΡΓΟ-ΑΝΝΟΒΕΡΟ Γερμανικό Πρωτάθλημα
19:00 Sport+ ΜΟΝΤΕΝΑ – ΜΑΤΣΕΡΑΤΑ (ΒΟΛΕΪ) Ιταλικό Πρωτάθλημα
19:30 conn-x TV Sports 3 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Champions League Βόλεϊ
20:00 conn-X TV Sports ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ – ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ Ισπανικό Πρωτάθλημα
21:00 NOVASPORTS 3 ΕΣΤΟΥΝΤΙΑΝΤΕΣ - ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ Πρωτάθλημα Αργεντινής
21:30 conn-X TV sports 2 ΓΚΕΝΚ-ΣΤΑΝΤΑΡΝΤ ΛΙΕΓΗΣ Βελγικό πρωτάθλημα
22:00 conn-X TV Sports ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ – ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00 NOVASPORTS 2 ΙΤΟΥΑΝΟ - ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ Bραζιλιάνικο πρωτάθλημα
22:00 NOVASPORTS 1 ΟΣΕΡ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ Γαλλικό Πρωτάθλημα

Christoff
05-04-10, 10:59
Δευτέρα, 5 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:00 conn-X TV sports 2 ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ-ΓΚΡΟΙΤΕΡ ΦΙΡΤ B' κατηγορία Γερμανίας
19:00 NOVASPORTS 4 ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝΤένις-US Open
19:00 Sport+ Play-off / 3ος αγώνας (ΒΟΛΕΪ) Ιταλικό Πρωτάθλημα
21:15 conn-X TV sports 2 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ-ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ B' κατηγορία Γερμανίας
21:30 conn-X TV Sports ΖΟΥΛΤΕ ΒΑΡΕΓΚΕΜ-ΓΑΝΔΗ Βελγικό πρωτάθλημα

Christoff
06-04-10, 12:59
Τρίτη, 6 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


16:00 eurosport Γυναίκες, κατ. 53 κ. (Ζ)Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
19:00 eurosport Ανδρες, κατ. 62 κ. (Ζ)Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
19:30 novasports 1 champions league: ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΙΝΤΕΡ
20:10 eurosport Ανδρες, κατ. 62 κ. (Ζ)Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
21:45 mega champions league: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΑΡΣΕΝΑΛ

Christoff
07-04-10, 10:33
Τετάρτη, 7 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

16:00 EUROSPORT Γυναίκες, κατηγορία 58κ. (Ζ)Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
17:00 ALPHA ΚΥΠΕΛΛΟ HELLAS ONLINE: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
17:30 NOVASPORTS 1 ΒΟΛΕΙ Α1: ΠΛΕΙ ΟΦ ΘΕΣΕΙΣ 1-4
19:00 EUROSPORT Ανδρες, κατηγορία 69κ. (Ζ)Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
20:10 EUROSPORT Ανδρες, κατηγορία 69κ. (Ζ)Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
21:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ - ΑΜΠΕΡΝΤΙΝ
21:45 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΠΟΡΝΤΟ - ΛΙΟΝ
23:10 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ: ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ - ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ

Christoff
08-04-10, 13:58
Πέμπτη, 8 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


16:00 eurosport Γυναίκες, κατηγορία 63κ. (Ζ)Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
19:00 eurosport Ανδρες, κατηγορία 77κ. (Ζ)Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
20:10 eurosport Ανδρες, κατηγορία 77κ. (Ζ)Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
20:30 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΚΑΠ (Γ): ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΑΝΤΕΖΝΤΑ
22:05 novasports 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
22:05 ant1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΜΠΕΝΦΙΚΑ
22:05 novasports 7 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ
22:05 novasports 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ: ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΦΟΥΛΑΜ

Christoff
09-04-10, 08:59
Παρασκευή, 9 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 EUROSPORT Γυναίκες, κατηγορία 69κ. (Z)Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
17:00 ET-1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΙΡΙΣΙChampions Cup Πόλο
19:00 ET-1 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΑΤΑΝΙΑChampions Cup Πόλο
19:00 conn-X TV sports 2 ΑΑΧΕΝ-ΚΟΜΠΛΕΝΤΖ B' κατηγορία Γερμανίας
20:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ Α2: ΙΚΑΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
20:10 EUROSPORT Ανδρες, κατηγορία 85κ. (Ζ)Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
21:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ - ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ
21:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΕΛΓΙΟΥ: ΣΕΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ - ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ

Christoff
09-04-10, 22:11
Σάββατο, 10 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


03:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΒΑ: ΝΙΟΥ ΟΡΛΕΑΝ ΧΟΡΝΕΤΣ - ΓΙΟΥΤΑ ΤΖΑΖ
15:00 Sport + ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΑΕΚ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
15:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
15:15 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ - ΤΕΡΕΚ ΓΚΡΟΖΝΙ
16:30 CONN-X SPORTS 3 ΒΟΛΕΪ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΣΚΡΑ ΜΠΕΛΧΑΤΟΒ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ
16:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΝΝΟΒΕΡΟ - ΣΑΛΚΕ
17:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
17:00 Sport + ΒΟΛΕΪ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΜΑΤΣΕΡΑΤΑ - ΜΟΝΤΕΝΑ
17:00 ΕΤ1 ΠΟΛΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΚΑΠ (Γ): Ολυμπιακός - Κατάνια
17:00 CONN-X SPORTS 1 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
18:45 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
19:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
19:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΑΛΑΓΑ - ΣΕΒΙΛΛΗ
19:00 NET ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΤΣΕΛΣΙ
19:00 ΕΤ1 ΠΟΛΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΚΑΠ (Γ): Βουλιαγμένη - Κίρισι
19:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΟΚ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
19:30 CONN-X SPORTS 3 ΒΟΛΕΪ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΠΛΕΝΤ - ΤΡΕΝΤΙΝΟ
19:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΜΠΑΓΕΡΝ
21:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΙΝΤΕΡ
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ - ΜΠΟΡΝΤΟ
23:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

Sport24

Christoff
11-04-10, 10:16
Κυριακή, 11 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


12:30 CONN-X SPORTS 1 ΒΟΛΕΪ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
13:00 NOVASPORTS 2 ΡΩΣΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: ΖΕΝΙΤ - ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ
13:30 Sport + EREDIVISIE: ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ - ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ
14:00 NOVASPORTS 4 PREMIER LEAGUE: ΓΟΥΛΒΣ - ΣΤΟΟΥΚ ΣΙΤΙ
14:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗ - ΟΜΠΕΡΧΑΟΥΖΕΝ
15:30 CONN-X SPORTS 3 ΒΟΛΕΪ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ: ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
15:30 Sport + EREDIVISIE: ΑΓΙΑΞ - ΦΕΝΛΟ
15:30 NOVASPORTS 1 PREMIER LEAGUE: ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ
16:00 NOVASPORTS 2 SERIE A: ΡΟΜΑ - ΑΤΑΛΑΝΤΑ
16:00 CONN-X SPORTS 1 SERIE A: ΠΑΛΕΡΜΟ - ΚΙΕΒΟ
16:00 NOVASPORTS 6 SERIE A: ΜΙΛΑΝ - ΚΑΤΑΝΙΑ
16:00 ΣΚΑΪ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ
16:30 CONN-X SPORTS 2 BUNDESLIGA: ΜΠΟΧΟΥΜ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ
17:00 NOVASPORTS 4 PREMIER LEAGUE: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΦΟΥΛΑΜ
17:00 NOVASPORTS 3 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
17:00 ΕΤ1 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ
17:00 ΕΤ1 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
18:00 Sport + ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΟΤΕΝΑΜ - ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ
18:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ - ΡΑΘΙΝΓΚ ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ
18:30 CONN-X SPORTS 2 BUNDESLIGA: ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ - ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
19:00 ΣΚΑΪ SUPERLEAGUE: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ
19:00 NOVASPORTS 6 SUPERLEAGUE: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
19:00 NOVASPORTS 7 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕΛ
19:00 NET SUPERLEAGUE: ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
19:00 NOVASPORTS 1 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
19:00 NOVASPORTS 3 SUPERLEAGUE: ΠΑΟΚ - ΚΑΒΑΛΑ
19:00 NOVASPORTS 4 SUPERLEAGUE: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ
19:00 NOVASPORTS 2 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
20:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΕΣΠΑΝΙΟΛ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:30 CONN-X SPORTS 2 JUPILER LEAGUE: ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ - ΓΑΝΔΗ
21:45 CONN-X SPORTS 3 SERIE A: ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ - ΤΖΕΝΟΑ
22:00 CONN-X SPORTS 1 PRIMERA DIVISION: ΜΑΓΙΟΡΚΑ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
22:00 NOVASPORTS 7 PAULISTA: ΣΑΟ ΠΑΟΥΛΟ - ΣΑΝΤΟΣ
22:00 NOVASPORTS 2 LIGUE 1: ΜΑΡΣΕΪΓ - ΝΙΣ
22:45 ΣΚΑΪ Πίστα Λοσέιλ, ΚατάρMoto GP

raftopoulos
11-04-10, 16:37
thanks paidia !!!!!!!!!!!!!!

Christoff
12-04-10, 07:13
Δευτέρα, 12 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

16:00 CONN-X SPORTS 1 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
18:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΟΦΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ
21:15 conn-X TV sports 2 ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ-ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ B' κατηγορία Γερμανίας

Iou
13-04-10, 00:47
kai gamw... :D

Christoff
13-04-10, 08:00
Τρίτη, 13 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


21:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ - ΣΕΒΙΛΗ
21:00 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ: ΑΛΚΜΑΑΡ - ΤΒΕΝΤΕ
21:30 conn-x TV Sports 3 ΓΚΕΝΚ-ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ Βελγικό πρωτάθλημα
21:45 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΙΝΤΕΡ
22:00 NOVASPORTS 1 ΤΣΕΛΣΙ – ΜΠΟΛΤΟΝ Αγγλικό Πρωτάθλημα
23:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΧΕΤΑΦΕ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ

Christoff
14-04-10, 06:49
Τετάρτη, 14 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

18:00 conn-X TV sports 2 ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ Γαλλικό Πρωτάθλημα
19:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:30 conn-x TV Sports 3 ΤΖΕΝΟΑ - ΚΑΤΑΝΙΑ Ιταλικό Πρωτάθλημα
20:00 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ: ΒΙΛΕΜ - ΑΓΙΑΞ
20:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΣΤΡΙΑΣ: ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ - ΛΙΝΤΣ
21:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΧΕΡΕΘ
21:30 CONN-X SPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΕΛΓΙΟΥ: ΖΟΥΛΤΕ ΒΑΡΕΓΚΕΜ - ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ
21:45 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΕΒΕΡΤΟΝ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΟΤΕΝΑΜ - ΑΡΣΕΝΑΛ
23:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ

Christoff
15-04-10, 07:08
Πέμπτη, 15 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:00 novasports 1 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ Α1 Βόλεϊ Γυναικών
21:30 conn-x sports 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΕΛΓΙΟΥ: ΓΚΕΡΜΙΝΑΛ - ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ
22:00 novasports 3 Παγκόσμιο Κύπελλο, Παρίσι / 3ο μέρος Ενόργανη Γυμναστική
23:00 conn-x sports 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ

Christoff
16-04-10, 15:08
Παρασκευή, 16 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


19:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ
21:30 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΚΟΛΩΝΙΑ - ΜΠΟΧΟΥΜ
21:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΙΝΤΕΡ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ


Sport24

Christoff
17-04-10, 07:59
Σάββατο, 17 Απριλίου 2010
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

13:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ
14:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ - ΖΑΝΚΤ ΠΑΟΥΛΙ
14:15 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ: ΣΕΛΤΙΚ - ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ
14:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
15:00 ΕΤ 3 Β' ΕΘΝΙΚΗ: ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ
16:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΑΛΚΕ - ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΤΡΙΚΑΛΑ - ΚΑΒΑΛΑ
17:00 CONN-X SPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
17:00 NOVASPORTS 1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΕΚ - ΠΑΟΚ
18:45 ΣΚΑΪ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
19:00 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΚΙΕΒΟ - ΛΙΒΟΡΝΟ
19:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΕΒΙΛΛΗ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ
19:00 EUROSPORT 2 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΚΑΠ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
19:00 Sport + ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΡΟΥΕΣΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
19:30 CONN-X SPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΓΕΡΝ - ΑΝΝΟΒΕΡΟ
19:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΟΤΕΝΑΜ - ΤΣΕΛΣΙ
21:00 CONN-X SPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΕΣΠΑΝΙΟΛ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21:45 EUROSPORT 2 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΟΥΡΟΚΑΠ: ΑΛΜΠΑ - ΜΠΙΛΜΠΑΟ
22:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΠΟΡΝΤΟ - ΛΥΩΝ
22:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ NBA: ΚΛΙΒΕΛΑΝΤ ΚΑΒΑΛΙΕΡΣ - ΣΙΚΑΓΟ ΜΠΟΥΛΣ
23:00 ΣΚΑΪ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

Sport24