PDA

Επιστροφή στο Forum : Χαπια στην καταταξη

Salonica3
11-11-10, 19:32
Παιδια εδω και μερικες μερες με ποναει το στομαχι, οχι τιποτα το ιδιαιτερο αλλα ενας μικρος πονος, απο τους καφεδες και τα τσιγαρα μαλλον γιατι πινω 3 καφεδες καθε μερα εδω και αρκετα χρονια,Υποθετο οτι δεν ειναι τιποτα σοβαρο αν και απο οτι διαβασα στο ιντερνετ μεχρι και η καρδια μπορει να εχει προβλημα απο πονους στο στομαχι αλλα αυτο δεν πιστευω να με αφορα εμενα.Σκεφτομαι να παρω χαπια για το στομαχι μαζι μου.Τωρα μπορω να τα παρω μαζι μου στην καταταξη?Αν τα βρουν τι θα με κανουν? θα με κανουν εξετασεις για το στομαχι? δεν θελω να χασω ολη τη μερα μου σε χαζομαρες.Και δεν θελω να παρω χαρτι γιατρου γιατι δεν ξερω αν θα με δωσεi.Ξερω οτι τον σακο μου τον ψαχνουν, αν το βαλω σε μια τσεπη θα κανουν σωματικο ελεγχο?

O.Y.K. 3
11-11-10, 19:50
ilikrina den thimame an kanoun somatiko elegxo....

alla giati den mpas se enan gitro prin mpis mesa sto stratopedo

na pareis mia gnomateusi kai na exeis kai to xarti

mazi sou (tou giatrou) kai ta xapia oste na eisai kalimenos.....

exo tin entiposi oti kanoun kai somatiko elegxo...

den eimai apolita sigouros omos....

Salonica3
11-11-10, 20:06
ναι αυτο με συμβουλεψαν να κανω και οι δικοι μου.Οκ αυτο θα κανω.Πρεπει να παρω το χαρτι απο
το δημοσιο νοσοκομειο ή και απο γιατρο που δεν δουλευει σε δημοσιο νοσοκομειο?Το νοσοκομειο της κατερινης ειναι λιγο μακρια γιαυτο ρωταω

O.Y.K. 3
11-11-10, 21:29
apo dimosio nosokomio tha einai sigoura episimo.....

apo idioti giatro den ksero kata poso tha to dextoune....

ilikrina den to ksero....

O.Y.K. 3
11-11-10, 22:05
thelo mia xari na mou kanis......an thes bebaia kai an mporeis....

otan me to kalo mpis mesa stin pili deksia sto lofisko iparxi o pirgos autos....

http://www.ThePicz.com/pictures/5e2a747b06a6b2ae1ba147d3f14d18ee.jpg (http://www.ThePicz.com)

autos topothetithike to 1996 s mazi me ton pirgo stin taratsa

tou ktiriou pou einai to dioikitirio se mia giorti gia ta 50 xronia eidikon dinameon

stin korifi tou pirgou tis foto ego me allous 2 seires mou

eixame zografisi to emblima ton eidikon dinameon...

http://www.ThePicz.com/pictures/22167e9bd2a287a1dc47a6cb976867e8.jpg (http://www.ThePicz.com)

mazi me ta onomata mas kai tin esso mas....

Antonis K. (ego) Xristos P. (o enas) Panagiotis D. (o allos) 96 E esso

otan me to kalo anebis tha ithela na mou pis an diatirite akoma.....

na eisai kala...

Salonica3
11-11-10, 22:30
οταν ανεβω και θα προσπαθησω να μην το ξεχασω, θα το δω και θα σε πω.

Neeq
12-11-10, 12:15
Δεν παιρνουμε ποτε χαπια (εκτος απο συγκεκριμενα που ειναι χωρις συνταγη) χωρις να συμβουλευτουμε γιατρο.

Γνωματευση απο οποιονδηποτε γιατρο, για τετοιο ζητημα, θα γίνει δεκτη απο το γιατρο της μοναδας. Ποιο συμφερον θα ειχες να παρεις ψευτικη γνωματευση για να εχεις μαζι σου Odasol πχ? :huh:

Aπο δημοσιο νοσοκομείο χρειαζονται για περιπτωσης που θες να απαλλαγεις πχ, ή να παρεις καποιο Ι4, ωστε να σιγουρευτουν ότι δεν τους δουλευεις. Τωρα για ενα κουτακι χαπια για το στομαχι...ξερω γω? Μηπως ειμαστε λίγο υπερβολικοι?

Corolla
15-11-10, 02:18
Παρε γνωμάτευση αλλιώς δε θα τα περάσεις...
Στην Αυλώνα όταν είχα παρουσιαστεί μου πέταξαν τα ντεπόν και τα πονσταν στην είσοδο!

F33L
15-11-10, 02:44
παρε ρε εκει κατι ζουρκαζολ εκει και μην φοβασαι.. στο κατω κατω δεν ειναι και ναρκωτικα τα αντιοξινα.. εγω μεχρι και mesulid ειχα μαζι..

Salonica3
16-11-10, 18:36
oti theloun as kanoun egw tha ta parw:P

petros p.
21-11-10, 10:58
Δεν ξέρω ανσε πρόλαβα αλλά δεν χρειάζεται να πάρεις τίποτα.Θα σου δώσουν εκεί ότι χρειάζεται.
Εμένα που είχα γαστρίτιδα, (πήγα βέβαια πριν από πολλά χρόνια), μου έδωσαν Μalox και μου είπαν να κόψω καφέδες και κόκα κόλα και πέρασε.
Μερικές φορές μου πονάει από νευρικότητα.

Salonica3
04-12-10, 18:26
χτες ορκιστηκα και σημερα ειμαι σπιτι μου. τελικα τσαμπα τα πηρα τα χαπια αν και δεν μου τα πηραν τα κρατησα αλλα τσαμπα κοπος..

O.Y.K. 3
04-12-10, 18:40
χτες ορκιστηκα και σημερα ειμαι σπιτι μου. τελικα τσαμπα τα πηρα τα χαπια αν και δεν μου τα πηραν τα κρατησα αλλα τσαμπα κοπος..

ante vre....kali thitia na exeis....

Salonica3
06-12-10, 15:10
oik den tha anebw ston pirgo pou me eipes kai den tha mporeso na dw an einai xaragmena ta onomata sou kai ton filon sou giati tha figo se alli monada thn tetarti den kserw se pia thn tetarti tha me poune..

O.Y.K. 3
07-12-10, 06:35
oik den tha anebw ston pirgo pou me eipes kai den tha mporeso na dw an einai xaragmena ta onomata sou kai ton filon sou giati tha figo se alli monada thn tetarti den kserw se pia thn tetarti tha me poune..

den pirazi....esi na eisai kala....se euxaristo kai mono pou to thimithikes....

otan les oti tha figis...enois oti tha pas peziko...?

Salonica3
07-12-10, 08:17
oxi peziko orinos tha pao apla sto megalo peyko tha meinoun mono alexiptotistes kai giatrioi oloi oi aloi tha figoun se monades, egw rentina mallon tha pao

patos77
27-12-10, 22:46
twra einai kolegio