PDA

Επιστροφή στο Forum : Καντε ποιο ελαφρα και γρηγορα τα Win7 Ultimate (27-12)

SILVER21
27-12-10, 00:36
Για Αρχαριους χρηστες .

http://www.zeusbox.com/wallpapers/windows_7_ultimate_on_fire_141109-480x272.jpg

ενας οδηγος απλος αλλα πολυ χρησιμος για καθε αρχαριο χρηστη .
μετα απο ερευνα το 85% των χρηστων win7 εδειξε οτι χρησιμοποιουν το pc τους για βασικες εργασιες και multimedia . ομως τα 7αρια ερχονται ερχονται με πολλες εφαρμογες να τρεχουν μετα την εγκατασταση τους τις οποιες δεν θα τις χρησιμοποιησουμε σχεδον ποτε . αυτο εχει ως αποτελεσμα μολις τα εγκαταστησουμε και στην συνεχεια βαλουμε και τα δικα μας προγραμματα να αρχιζουν να καταπινουν μνημη(ram) και γενικα να βαραινει το λειτουργικο μια και οι απαιτησεις να τρεξει ειναι πλεον πολλες . προσωπικα εχω δει σε φιλους και φιλες να τρεχουν διεργασιες(task manager) 60-70 ακομα και 90:blink: χωρις λογο με αποτελεσμα να σερνετε το συστημα . παμε λοιπον να τις κατεβασουμε στις 27-35 περπου μετα απο εκκινηση:)

"SERVICE(υπηρεσιες)"

τρεξτε το service(υπηρεσιες) και οτι παραθετω παρακατω και δεν το χρειαζεστε κανετε διπλο κλικ πανω του ,απο "αυτοματα" διαλεγετε την επιλογη "Μη αυτοματα" και πατατε οκ.

Application Identity
BranchCache
Portable Device Enumerator service
Remote registry
Windows Defender(απενεργοποιηση)
Function Discovery Provider Host
Defrag disks(μετα απο ανασυγροτηση απενεργοποιηστε το)
Function Discovery Resource Publication
TCP/IP NetBIOS helper
Server
Workstation
Tablet PC
Diagnostic Policy Service
Diagnostic Service Host
Resultant Set of Policy Provider
Special Administration Console Helper
Remote Access Auto Connection Manager
Remote Access Connection Manager
Remote Destkop Configuration
Remote Desktop Serivces
Routing and Remote Access
Windows Remote Management (WS-Management)
Smart Card
Smart Card Removal Policy
Wired AutoConfig
Wired ethernet
Windows Image Acquisition (WIA)
Print Spooler Service
Link-Layer Topology Discovery Mapper
Microsoft iSCSI Initiator Service
Network Access Protection Agent
Secondary Logon
SNMP Trap
Windows Card Space
windows firewall (εαν εχετε βαλει εσετ , panta κτλ.απενεργοποιηστε το)

υποψιν τα παραπανω δεν απενεργοποιουνται . οταν ανοιγετε το pc σας τα περισσοτερα εχουν αυτοματη εκινηση . με την επιλογη "MH αυτοματα" δεν τρεχουν ασκοπα ξοδευοντας πολλους πορους του συστηματος.

((ΕΠΕΙΔΗ ελαβα μηνυματα απο παιδια που ψιλοδυσκολευονται ανεβαζω ολο το δικο μου service(υπηρεσιες) με εικονες . η πρωτες 4 αφορουν οσους εχουν την ελληνικη γλωσσα και η επομενες 4 οσοι εχουν την αγγλικη . ειναι αλφαβητικα και θα κοιτατε την τεταρτη στηλη . οπου βλεπετε "μη αυτοματα η απενεργοποιημενο το βαζετε και εσεις . διπλο κλικ πανω της για για να σας βγαζει καθε φορα τις επιλογες για αλλαγη .καποια προγραμματα που θα δειτε τα οποια ειναι εγκατεστημενα και δεν τα εχετε εσεις ειναι δικα μου . εσεις απλα τα προσπερνατε .))

κατεβαστε εδω

http://www.megaupload.com/?d=22ZZ83CR

UPDATE - new-service 03-03-11 . http://www.megaupload.com/?d=7ECDFO1I

UPDATE - new-service 11-05-11 απενεργοποιηση και τσιμπιματα-----> http://www.megaupload.com/?d=IRCZDR4C
στην συνεχεια βγειτε απο το service και.....

Επιδόσεις εναντίον… bandwidth
Τα Windows 7 Ultimate περιεχουν την λειτουργια γνωστη ως Remote Differential Compression, το οποίο μπορεί να ελέγξει τις διαφορές ανάμεσα σε αρχεία που βρίσκονται σε υπολογιστές στο ίδιο τοπικό δίκτυο, ώστε όταν ένας από αυτούς επιχειρήσει να “διαβάσει” ένα από αυτά, τα win7 να μεταφέρουν μόνο τις διαφορές του και όχι όλο το αρχείο, επιταχύνοντας με αυτόν τον τρόπο την όλη διαδικασία. Αυτό όμως δεν είναι κάτι πραγματικά χρήσιμο για όποιον δεν χρησιμοποιεί τον υπολογιστή του σε τοπικό δίκτυο ή, ακόμη και αν βρίσκεται σε ένα, δεν ανταλλάσσει συχνά αρχεία με άλλους υπολογιστές. Για να απενεργοποιήσετε τη δυνατότητα, επισκεφθείτε το
Start>Control Panel>Programs and Features (Εκκίνηση>Πίνακας ελέγχου>Προγράμματα και δυνατότητες) και διαλέξτε Turn Windows Features on and off (Ενεργοποίηση ή απενεργοποίηση των δυνατοτήτων των Windows). Εκεί εντοπίστε και απενεργοποιήστε το Remote Differential Compression (Απομακρυσμένη διαφορική συμπίεση).

φευγετε απο κει και.....

"Ταχύτεροι δίσκοι"
Για να ενεργοποιήσετε αυτήν τη δυνατότητα “προχωρημένων επιδόσεων” (advanced performance) κάντε τα εξής:
>> Δεξί κλικ στο My Computer>Properties>Device Manager (Υπολογιστής>Ιδιότητες>Διαχείριση συσκευών).
>> “Ανοίξτε” το Disk drives (Μονάδες δίσκων) και εντοπίστε τον/τους δίσκο/ους SATA που θέλετε να “επιταχύνετε”.
>>Κάντε διπλό κλικ πάνω του ή δεξί κλικ>Properties (Ιδιότητες).
>>Μεταβείτε στο tab Policies και εκεί ενεργοποιήστε -αν δεν είναι ενεργοποιημένη ήδη- την επιλογή Enable write caching on the disk (Ενεργοποίηση της cache στο δίσκο κατά την εγγραφή) καθώς και την υποεπιλογή της Enable advanced performance (Ενεργοποίηση σύνθετων επιδόσεων).

φευγετε απο κει και....

εαν θελετε aero με καλυτερη καταναλωση και ταχυτητα αποκρισης
ενω εχετε ενεργοποιημενο ενα αερο θεμα μετα
Κάντε δεξί κλικ στο “Ο Υπολογιστής Μου” και επιλέξτε “Ιδιότητες”.
Κλικ στην καρτέλα “Για προχωρημένους”.
Κλικ στο κουμπί “Ρυθμίσεις” του τομέα “Επιδώσεις”
Απενεργοποιήστε τα ακόλουθα:

¶νοιγμα των σύνθετων πλαισίων με σύρσιμο (Slide open combo boxes)
Εμφάνιση σκιάς κάτω από τα μενού (Show Shadows under menus)
Σβήσιμο ή ολίσθηση των επεξηγήσεων εργαλείων κατά την εμφάνιση (Fade or slide ToolTips into view)
Ολίσθηση κουμπιών γραμμής εργασιών (Slide taskbar buttons)
Σβήσιμο ή ολίσθηση των μενού κατά την εμφάνιση (Fade or slide menus into view)
Σβήσιμο στοιχείων μενού μετά το κλικ (Fade out menu items after clicking)
Χρήση κοινών εργασιών στους φακέλους (Use common tasks in folders)
Χρήση μιας εικόνας φόντου για κάθε τύπο φακέλου (Use a background image for each folder type)

Κλικ στο ΟΚ.
Τα Windows ακόμα θα δείχνουν όμορφα αλλά θα έχουν και καλύτερες επιδώσεις.

'"aero 3d "
πολυ ελαφρια εφαρμογη ελαχιστη καταναλωση και το περιβαλλον των windows 3D
http://www.thegreekz.com/forum/showthread.php?t=597204

χωρις αερο(οσοι εχετε μικρη μνημη(ραμ)
κερδίζοντας σε ταχύτητα και μνημη αλλα λιτη εμφανιση κατι σαν τα παλια xp, μπορείτε να το απενεργοποιήσετε με τον εξής τρόπο:
>> Κάντε δεξί κλικ σε ένα κενό σημείο του desktop και διαλέξτε Personalize (Εξατομίκευση).
>>Διαλέξτε το Windows Color and Appearance (Χρώμα και εμφάνιση παραθύρου).
>>Διαλέξτε το Windows 7 Basic , που δεν διαφοροποιείται πολύ σε εμφάνιση, αλλά δεν περιέχει τα πρόσθετα εφέ του Aero.

φευγετε απο κει και....
οσοι εχετε ραμ μεχρι 2giga δωστε ανασα στο pc σας με το ReadyBoost

Απλά συνδέστε μια μονάδα flash USB 2.0 ή μια κάρτα 2.0 και επιτρέψτε στο ReadyBoost να τη χρησιμοποιήσει. Το ReadyBoost είναι σχεδιασμένο να παρέχει βοήθεια όταν η μνήμη του υπολογιστή σας εξαντλείται. Η περιορισμένη μνήμη μπορεί να καθυστερεί τη λειτουργία του υπολογιστή σας, καθώς τα Windows, που χρειάζονται ένα σημείο για να αποθηκεύουν δεδομένα, στρέφονται στο σκληρό δίσκο. Η μνήμη flash παρέχει μια ταχύτερη εναλλακτική.
Το ReadyBoost λειτουργεί με τις περισσότερες συσκευές αποθήκευσης flash. Στα Windows 7 μπορεί να διαχειριστεί περισσότερη μνήμη flash και ακόμα περισσότερες συσκευές —έως οκτώ, για έως και 256 GB πρόσθετης μνήμης .

οσοι εχετε flash usb και θελετε να το χρησιμοποιησετε για ready boost αλλα δεν το βλεπει το pc σας λογο προδιαγραφων(χαμηλη ταχυτητα αναγνωσης) καντε το εξης:
Τρέχουμε τον Registry Editor (regedit.exe)
Μεταβαίνουμε στο
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionEMDMgmt
Εκεί εντοπίζουμε την εγγραφή για δικό μας USB Flash (αν είναι παραπάνω απο μια, τότε θα κάνουμε τις αλλαγές σε όλες) και την επιλέγουμε.
Δεξιά βρίσκουμε το κλειδί DeviceStatus και κάνοντας διπλό κλικ επάνω του, το αλλάζουμε σε 2.
Εαν το κλειδί HasSlowRegions είναι 1 το κάνουμε 0.

Κλείνουμε τον Registry Editor και ξανασυνδέουμε το USB Flash. Πλέον θα δούμε πως μπορούμε να το καθορίσουμε ως ReadyBoost enabled.
υπενθημιση : δεν δουλευει σε πολυ παλια φλασακια.μονο σε καποια 1.1

φευγετε απο κει και....

δειτε ποσο χρονο κανει το pc σας να μπει στα win7 με το boot-timer

http://www.megaupload.com/?d=PZS0MWAM

το τρεχετε . θα σας ζητησει επανεκιννηση την οποια θα κανετε . μολις ξαναμπειτε στην επιφανεια εργασιας θα σας ζητησει να το τρεξετε παλι . πατηστε run Αμεσα και περιμενετε χωρις να κουνησετε ουτε το ποντικι . εαν ο χρονος που θα σας βγαλει ειναι μεταξυ 25-60 δευτερα ειναι καλος . αλλιως...
κατεβαστε ενα δωρεαν προγραμμα πχ. το ccleaner τρεξτε το και πηγαινετε στο μενου που λεει "εκκινηση" . απενεργοποιηστε τα προγραμματα που τρεχουν με την εκκινηση του pc σας.

τελος ... ιδανικο προγραμμα κυριως για αρχαριους χρηστες ειναι το windows7 manager . φτωχο στο "ματι" αλλα με παρα πολλες λειτουργιες κανοντας οτι κανουν πολλα προγραμματα μαζι:)

:beer2:"καλες γιορτες και με περισσοτερες ευτυχισμενες στιγμες να σας βρει ο καινουργιος χρονος"

Montezuma
27-12-10, 01:14
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ,ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΗΜΟΣ ΟΔΗΓΟΣ.
:thankyou::clap2::clap2:

ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΟΔΗΓΟ ΓΙΑ WINDOW MANAGER 7
ΕΣΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΒΑΣΙΚΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!:bow::bow:

SILVER21
27-12-10, 01:24
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ,ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΗΜΟΣ ΟΔΗΓΟΣ.
:thankyou::clap2::clap2:

ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΟΔΗΓΟ ΓΙΑ WINDOW MANAGER 7
ΕΣΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΒΑΣΙΚΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!:bow::bow:

το widows 7 manager ειναι ξεχωριστο προγραμμα το οποιο κανει πολυ καλη δουλεια . το χρησιμοποιω εδω και τρεις μηνες . μπορεις να ριξεις μια ματια εδω http://www.yamicsoft.com/windows7manager/
οσο λιτο ειναι στην εμφανιση ... χχμμ ειναι εντιπωσιακο γιατι μεσα του περιεχει 30 λειτουργιες και απο κει κανεις τα windows κομπολοι . πολυ καλο για αρχαριο χρηστη και οχι μονο...δεν προκειτε να ξαναβαλεις κατι εφαρμογες που κυκλοφορουν τυπου tune up και πρασινα αλογα:)

Montezuma
27-12-10, 02:43
Το εχω και εγω,απλα δεν το ξερω και πολυ καλα,γιαυτο ελεγα μηπως το μαθω καλυτερα,γιατι ειναι πολυ χρησημο και καλο προγραμμα.
(ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΝΤΕΜΙΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΒΑΛΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ)
:judge::judge::bow::bow:
Κατι αλλο που θελω να ρωτησω,ηθελα να βαλω ενα USB σαν μνημη,και μπηκα στο regedit.exe αλλα δεν το βρηκα πουθενα αυτο που ελεγες για να το βαλω manual
:think::think::think:

SILVER21
27-12-10, 03:40
Το εχω και εγω,απλα δεν το ξερω και πολυ καλα,γιαυτο ελεγα μηπως το μαθω καλυτερα,γιατι ειναι πολυ χρησημο και καλο προγραμμα.
(ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΝΤΕΜΙΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΒΑΛΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ)
:judge::judge::bow::bow:
Κατι αλλο που θελω να ρωτησω,ηθελα να βαλω ενα USB σαν μνημη,και μπηκα στο regedit.exe αλλα δεν το βρηκα πουθενα αυτο που ελεγες για να το βαλω manual

χχμμμ ναι ε:think: ?τα 7αρια θελουν 2.0 . σε καποια 1.1 γινετε . γιατι εγω οταν ειχα παλια 32bit το εκανα πολλες φορες με φλασακια που ειχαν χαμηλη ταχυτητα σε αναγνωση και δεν ανταποκρινοταν στις σωστες απαιτησεις των 7 . για κανε το εξης .. βαλτο πανω παλι και και κανε δεξι κλικ πανω του πηγαινε properties(ιδιοτητες) και κοιτα εαν βγαζει υπομενου redyboost . εαν βγαζει και σου λεει οτι δεν υποστηριζετε τοτε πατα test-again για να τρεξουν τα windows benchmark να δουν την ταχυτητα του . εαν φας Χ κανε φορματ το φλασακι .μετα αφαιρεσε το απο το pc και πηγαινε στην registry ξανα . εαν παλι δεν γινετε τιποτα κρατα το για καμια φωτο και βιντεο και μην ξαναασχοληθεις:)

Montezuma
27-12-10, 10:34
Οταν το εβαλα για πρωτη φορα το φλασακι,μου εβγαλε το μενου για ready boost,αλλα δεν το εκανα τοτε,τωρα ομωσ δεν μου το βγαζει καθολου σε φλασακι,βασικα δεν μου βγαζει καθολου η δεν μπορω να βρω καθολου το αρχειο αυτο EMDMgmt που λες πιο πανω
το φλασακι ειναι 2,0,
Το ειχα κανει σε ενα αλλο φλασακι πρην το readybooster,αλλα χρειαζομουν το φλασακι και το εσβισα για να βαλω κατι που χρειαζομουν.
ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ???

SILVER21
27-12-10, 14:13
ok . λες οτι ειναι 2.0 αλλα δεν το βλεπει . καντο φορματ .βγαλτο και ξαναβαλτο επανω στο pc . οταν πας μετα ο υπολογιστης μου/ αφαιρουμενος δισκος / δεξι κλικ ιδιοτητες / τι μενου σου βγαζει ?

Montezuma
27-12-10, 17:57
ok . λες οτι ειναι 2.0 αλλα δεν το βλεπει . καντο φορματ .βγαλτο και ξαναβαλτο επανω στο pc . οταν πας μετα ο υπολογιστης μου/ αφαιρουμενος δισκος / δεξι κλικ ιδιοτητες / τι μενου σου βγαζει ?

Tο βλεπει σαν αφαιρουμενο δισκο,αλλα δεν μου δινει την επιλογη για ready booster,ενω για καθε αλλο μεσο(cd-dvd h και αλλα ) μου δινει την επιλογη αυτη

loypis
01-01-11, 11:18
καλη η δουλεια του SILVER21 αλλα αν ειχαμε ολες αυτες τις εντολες στα Ελληνικα θα ηταν καλα γιατι πολλοι εχουμε windows 7 Ελληνικα...

SILVER21
01-01-11, 22:48
τα ετοιμαζω σε εικονες αμεσα .

SILVER21
01-01-11, 23:25
οκ . ανεβασα ολο το service(υπηρεσιες) στο πρωτο ποστ με εικονες . και στην αγγλικη και στην ελληνικη γλωσσα :rolleyes2

alternative
02-01-11, 00:06
poly kalo , thanks

lelos observes
02-01-11, 19:49
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

iraklis58
04-01-11, 21:48
ευχαριστώ πολύ !!!!

Aoratos77
06-01-11, 08:42
thanks

stelios patra
07-01-11, 20:32
thanksss

kostaszar
10-01-11, 21:41
thanks a lot

isidor
15-01-11, 19:04
Thanks a lot

xgxg
22-01-11, 22:21
euxaristw poly!!!!!!!!!:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

angelos60
23-01-11, 14:51
thanks

maxass
10-02-11, 22:14
thanx man

dimitrisclub
13-02-11, 16:25
thanks silver . παρα πολυ καλες οι οδηγιες σου . πριν μου εκανε κανα λεπτο να μου ανοιξει .τωρα 35 δευτερα . και ολα δουλευουν πολυ ποιο γρηγορα .:bow::hooray:

Lucky_lucciano
03-03-11, 01:53
kaloo! ksana-efxaristume

periklakos
10-03-11, 12:01
Very nice. Thanks a lot.

sirisob
15-03-11, 21:57
μπραβοοο...πολυ καλος φαινεται...θα το δοκιμασω!!

sasta38®
17-03-11, 10:51
swstos o filos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adreas_1
17-03-11, 21:16
αντί να κατεβάσω το widows 7 manager, υπάρχει τρόπος μέσα από τα win 7 ultimate 64 bit να κάνει την ίδια δουλειά?

SILVER21
17-03-11, 21:24
υπαρχει αλλα εαν δεν γνωριζεις απο windows θα χασεις την μπαλα . ο win7 manager εχει ετοιμα tab για ολα . μην το πολυψαχνεις κατεβασετο αν και trial κανει παλι την δουλεια μια χαρα ,θα σου απενεργοποιησει ενα σωρο μαλακιες των windows7 που δεν τις χρειαζεσε αλλα και πολλα αλλα . πηγαινε εδω ----> http://www.thegreekz.com/forum/showthread.php?t=617094

Adreas_1
17-03-11, 21:29
thanks SILVER21

κατι τελευταιο

επειδη χρησιμοποιουσα μεχρι προσφατα το spyboot για επιδιορθωσεις λογω πχ cookies spam.....με το προγραμμα που μου προτεινεις...κανει επεισης την ιδια δουλεια?

η τι αλλο προγραμμα να χρησιμοποιησω?

SILVER21
17-03-11, 21:38
το win7 manager κανει αλλη δουλεια . κοιτα επειδη παιζει πολυ μαλακια απο προγραμματα εγω εδω και καιρο δουλευω μονο δυο και τιποτε αλλο . ενα ειναι το "εσετ" και αλλο ενα για καθαρισμα σε safe mode ειναι αυτο εδω που το θεωρω οτι καλυτερο . ειναι και δωρεαν. εδω -------> http://www.thegreekz.com/forum/showthread.php?t=617104

Adreas_1
17-03-11, 22:03
thanks

στη θεση του eset εχω βαλει το microsoft security essensials το οποιο θεωρω ανωτερο απο αλλα adivirus

τα εχω δοκιμασει ολα τα adivirus και μεχρι στιγμη το θεωρω ως το ποιο κορυφαιο

SILVER21
17-03-11, 22:17
thanks

στη θεση του eset εχω βαλει το microsoft security essensials το οποιο θεωρω ανωτερο απο αλλα adivirus

τα εχω δοκιμασει ολα τα adivirus και μεχρι στιγμη το θεωρω ως το ποιο κορυφαιο

αντρεα εαν δεν μπαινεις κυριως σε πορνοσαιτ δεν υπαρχει ιδιαιτερο προβλημα . τωρα για το θεμα εσετ μπορει να μην ειναι οπως το παλιο καλο nod32 αλλα μου καθετε ελαφρυ στο δικο μου μηχανημα . :Pepsi:

Adreas_1
21-03-11, 21:44
2 ακομα πραγματα

1) μπορεις να μου πεις εναλλακτικο προγραμμα για word?

2) μπορεις να μου πεις εναλλακτικο προγραμμα για defragment?

SILVER21
21-03-11, 22:35
Αντρεα εγω εχω τα office7 με sp2 .
εναλακτικο καλο ομως εδω ----->http://www.libreoffice.org/download/

για το δευτερο που λες εδω------->http://www.oo-software.com/home/en/products/oodefrag/

εναλλακτικη δωρεαν εδω----->http://www.piriform.com/defraggler/download/standard

Adreas_1
21-03-11, 23:02
εμενα μολις σημερα μου ειπαν τα εξεις

http://download.openoffice.org/other.html

http://www.iobit.com/iobitsmartdefrag.html

τωρα δεν ξερω αν και αυτα τα προγραμματα ειναι καλα...η οχι :unsure:

SILVER21
22-03-11, 11:22
μην κανεις κανενα αστειο και βαλεις iobit προιοντα . οτι σου ειπα ποιο πανω . μακρια απο iobit , tune up και διαφορες αλλες παπαριες . στο pc σου συνδιαζεις win7 manager και τα υπολοιπα που ζητας υπαρχουν τα σωστα που πρεπει και τα παραμυθια της χαλιμας . διαλεγεις και βαζεις . της iobit σου δινουν ενα πουσαρισμα στην αρχη και μετα απο μερες το pc σερνετε.......:nugget:

Adreas_1
26-03-11, 10:14
SILVER21

μπορεις να μου πεις τι πρεπει να κανω εδω?

http://www.thegreekz.com/forum/showthread.php?t=617104

μεχρι στιγμης εχω απενεργοποιημενη την εντολη check websites (εαν θυμαμαι καλα)

και επεισης δεν ξερω πως θα ενεργοποιεις η θα απενεργοπεις τα προγραμματα για τσεκαρισμα ,με το προγραμμα που μου συνιστας

gimy
08-04-11, 20:12
φιλε μου μπραβο για την δουλεια σου.μπορεις να μου πεις εαν ισχυουν τα ιδια και για τα windows 7 home and premium;και αν μπορεις να ανεβασεις και αναλογη φωτο.

SILVER21
11-05-11, 14:10
UPDATE - new-service 11-05-11 πρωτο ποστ.