PDA

Επιστροφή στο Forum : γυναικες vs αντρες

crazy_ant
10-04-11, 19:38
Ποιος θεωρειται οτι ειναι ο πιο σκληρος στους χωρισμους;;
η γυναικα η ο αντρας λενε,,,,τελος...και το εννοουν και δεν γυριζουν το κεφαλι πισω;;

Mary J
10-04-11, 19:41
Oi gynaikes panta!

crazy_ant
10-04-11, 19:50
egw giati theorw oti oi antres einai pio akardoi kai zwa? :)
psifizw antres giati einai pragmatika gaidouria :)

tolis_01
10-04-11, 20:34
Οι άντρες θα ψηφίσουν γυναίκες, και οι γυναίκες άντρες :p

Antonius
10-04-11, 20:37
κατατοπιστικότατο!!!

Δημοσκόπηση: γυναικες vs αντρες

το "άλλο" τί είναι;

crazy_ant
10-04-11, 21:40
κατατοπιστικότατο!!!

Δημοσκόπηση: γυναικες vs αντρες

το "άλλο" τί είναι;
px..kai oi dio ftaine :)
to ''allo'' sou dinei tin dinatota na kaneis antiparathesi :)

Kronos
10-04-11, 22:18
Οι γυναίκες βέβαια! Τελείως αναίσθητες!

crazy_ant
10-04-11, 22:21
Οι γυναίκες βέβαια! Τελείως αναίσθητες!

xmxmxm..ti allo na perimenw apo sena? :unsure: :p
egw patnos apivaiveonomai me tin dimoskopisi auti..ANTRES..gaidoura me ta ola tous :yes:
partakides :yes: ;)

tolis_01
10-04-11, 22:34
egw patnos apivaiveonomai me tin dimoskopisi auti..ANTRES..gaidoura me ta ola tous :yes:

Ή πιο απλά έχουν απαντήσει περισσότερες γυναίκες μέχρι στιγμής :p

evans1
10-04-11, 22:39
Πάντα οι .... http://i225.photobucket.com/albums/dd168/evansp1/DIAFORA/1983_animado.gif

sakis677
10-04-11, 23:03
αλλο

Kronos
10-04-11, 23:10

Οπως το λες. Με τα ΟΛΑ τους. Ολα γαϊδουρινά. Και η υπομονή, και η ....υπομονή. :p

Mary J
10-04-11, 23:32
Giati krivomaste pisw apo to daxtilo mas?Oi ginaikes exoun apodeiksei peritrana oti einai pio sklires se enan xwrismo!den gurnane eukola sta palia!

hakunamatata
10-04-11, 23:33
άντρα είμαι και θεωρώ ότι μακράν είμαστε πιο αναίσθητοι σ' αυτό το θέμα! και όταν λέμε τέλος είναι τέλος

crazy_ant
11-04-11, 07:35
Οπως το λες. Με τα ΟΛΑ τους. Ολα γαϊδουρινά. Και η υπομονή, και η ....υπομονή. :p
apo ipomoni emeis oi gunaikes allo tpt.. :p

Giati krivomaste pisw apo to daxtilo mas?Oi ginaikes exoun apodeiksei peritrana oti einai pio sklires se enan xwrismo!den gurnane eukola sta palia!
den krivomaste..apla den isxiei se megalo pososto..dld apo tis 100 gunaikes mono 1 tha riksei mauri petra piso tis..ipoloipes..tha perimenoun na eutixisoun kai pali :)
des apantisi enos antra..doksa ton theo toulaxiston iparxoun akoma autoi pou den lene psemata :yes:

άντρα είμαι και θεωρώ ότι μακράν είμαστε πιο αναίσθητοι σ' αυτό το θέμα! και όταν λέμε τέλος είναι τέλος

madvinegar
11-04-11, 07:47
Εχει να κανει με το χαρακτηρα.

Υπαρχουν γυναικες που ειναι 100 φορες πιο ψυχρες απο αντρες και οταν σε χωριζουν σου πατανε και τον εγωισμό σου, σε μειωνουν, σε ξεφτιλίζουν και μετα ριχνουν και 1 μπετονι βενζινη πανω στα αισθηματα σου και πετανε το σπιρτο. Δεν ειναι απαραιτητο να το κανουν με φωνες και τσαμπουκα. Η υπουλη μεθοδος ειναι ακομα χειροτερη.

Απο την αλλη υπαρχουν και αντρες εντελως αναισθητα ζωα που δεν εκτιμουν τιποτα στην συντροφο τους και την πετανε σαν στημενη λεμονοκουπα μολις βρηκανε ενα καινουριο κωλαρακι να τους κουνηθει. Κανουν την ψυχολογία της δικιάς τους σαν αποκαϊδι απο γαριδάκι, και της δειχνουν καταμουτρα πως ποτε δεν την εκτίμησαν και την εβλεπαν μονο σαρκικά...

Ειναι θεμα χαρακτηρα. Ειδικα στην εποχη μας που οι γυναικες εχουν (ή θελουν να εχουν) ισο ρόλο σε αυτα τα θέματα (και οχι μονο), οποτε και μπορουν να βγαλουν τον χαρακτηρα τους αφοβα...

Υπογραφη
Madvinegar

Kronos
11-04-11, 10:36
apo ipomoni emeis oi gunaikes allo tpt.. :p

Γαϊδουρινή?

evans1
11-04-11, 11:06
Γαϊδουρινή?

Κοτίσια ....;):p

madvinegar
11-04-11, 11:08
Εγω το παραδεχομαι. Ειμαι ΓΑΙΔΑΡΟΣ.

Υ.Γ.: Απο τη μεση και κατω ομως...:ras::ras::ras::ras::ras::ras::tease::tease::tease::tease::tease:

crazy_ant
11-04-11, 12:43
Γαϊδουρινή?
:yes:
ipomoni kai epimoni :D
thimithika ton kiriazi twra..epimenw..upomenw...ante na thimitheis kai esy ta niata s :laugh: :tease:

http://www.youtube.com/watch?v=zMh5-QuXF7I

Κοτίσια ....;):p
:ras: :p

Kronos
11-04-11, 12:48
:yes:
ipomoni kai epimoni :D
[spoiler] thimithika ton kiriazi twra..epimenw..upomenw...ante na thimitheis kai esy ta niata s :laugh: :tease:

Χαίρομαι που συμφωνούμε ότι οι γυναίκες είναι πολύ γαϊδούρια στο χωρισμό (και όχι μόνο).

Ποια νιάτα μου βρε? Τον Κυριαζή τον άκουγα μεγάλος. :p

crazy_ant
11-04-11, 12:55
fusika simfwnoume oti eseis oi antres eiste megalitera gaidouria!!!patate epi ton ptomatvn stin pleopsifia sas..
emeis oi gunaikes apla epimenoume oti eiste panta polu polu lathos!! :yes:
emeis eimaste se alla themata gaidoures....auta pou den exoun sxesi me sxesi..alla me alla eksw pragmata :D

axaxa!!opote twra pou paragerases.....einai wra gia house klp?:p

Yasmin
11-04-11, 13:36
Άλλο,
και οι 2 αναλόγως τις ψυχικές αντοχές του καθένα, κανένας δεν έχει την αποκλειστικότητα σε αυτά τα θέματα ζωής

madvinegar
11-04-11, 13:45
Άλλο,
και οι 2 αναλόγως τις ψυχικές αντοχές του καθένα, κανένας δεν έχει την αποκλειστικότητα σε αυτά τα θέματα ζωής

Για ακομα μια φορα συμφωνουμε.

pho3nix
11-04-11, 13:45
Άλλο,

+1000

Gratis
11-04-11, 16:11
νομίζω εξαρτάται απο την περίσταση κάθε φορά.μπορεί η σχέση που έχω να με έχει κουράσει τόοοσο πολύ που θα πω τέλος και θα είναι τέλος και δεν κοιτάω ούτε πίσω, και μπορεί να είμαι σε μια σχέση όπου λέω τέλος και για μέρες να σκέφτομαι αν όντως έκανα το σωστό,ίσως ήταν καλύτερα να έδινα άλλη μια ευκαιρία κλπ.θεωρώ οτι το ίδιο ισχύει και για τους άντρες,απλά ίσως το σκέφτονται πολύ περισσότερο όταν είναι να τελειώσουν κάτι και γι'αυτό όταν το λένε έχει κατασταλάξει μέσα τους το οτι δεν ξαναγυρνάνε.

NorteX
11-04-11, 17:14
Νομίζω οι γυναίκες...

hot as ice
11-04-11, 17:38
Δεν θα έλεγα ότι οι άντρες είναι πιο σκληροί από εμάς αλλά ούτε κι εμείς πιο σκληρές ή πιο αλύγιστες από τους άντρες.
Εξαρτάται από την περίπτωση, τι προηγήθηκε του χωρισμού, από τις καταστάσεις, και πόσο πολύ ενδιαφέρεται κανείς για το έτερον ήμισυ του...:rolleyes2

Επομένως ψηφίζω "άλλο" ;)

crazy_ant
11-04-11, 17:40
Δεν θα έλεγα ότι οι άντρες είναι πιο σκληροί από εμάς αλλά ούτε κι εμείς πιο σκληρές ή πιο αλύγιστες από τους άντρες.
Εξαρτάται από την περίπτωση, τι προηγήθηκε του χωρισμού, από τις καταστάσεις, και πόσο πολύ ενδιαφέρεται κανείς για το έτερον ήμισυ του...:rolleyes2

Επομένως ψηφίζω "άλλο" ;)
xrusa logia eipes :kissing2:

hot as ice
11-04-11, 17:59
xrusa logia eipes :kissing2:

φορές, κάτω από αυτή την "κρούστα του σκληρού" υπάρχει ένα αδύναμο, υπερευαίσθητο πλάσμα -είτε άντρας, είτε γυναίκα - που απλά ζητάει κατανόηση, αγάπη, φροντίδα κ προδέρμ ;)

Αλεξάνδρα.
11-04-11, 21:52
έχω πιάσει τον εαυτό μου να είναι πολύ...αναίσθητη...μα πολύ....έχει καιρό να μου βγει ευτυχώς...
έχω κάνει απίστευτα ...πράγματα μετά από χωρισμό....σε σημείο να λέει ο άλλος....μα με αγάπησε αυτή ποτέ?
είναι δυνατό να με ξέχασε...σε μια μέρα..?

crazy_ant
12-04-11, 06:32
έχω πιάσει τον εαυτό μου να είναι πολύ...αναίσθητη...μα πολύ....έχει καιρό να μου βγει ευτυχώς...
έχω κάνει απίστευτα ...πράγματα μετά από χωρισμό....σε σημείο να λέει ο άλλος....μα με αγάπησε αυτή ποτέ?
είναι δυνατό να με ξέχασε...σε μια μέρα..?
xmmm..twra m thimises ta niata m.. :D
alla kapoia stigmi ''malakwsa'' :p
mallon ftaine ta geramata :laugh: :laugh:

Νανού
13-04-11, 08:18
Οι άντρες θα ψηφίσουν γυναίκες, και οι γυναίκες άντρες :p

Σωστός :p

Αναλογως τον ανθρωπο ειναι η ολη κατασταση.

Απο δικη μου εμπειρια και μονο ομως,μπορω οτι οι αντρες εχουν συμπεριφερθει πολυυυυ ανωριμα.
Μπορει να ετυχε οκ,μπορει,μπορει,μπορει.(δεν σημαινει οτι ειναι και ο κανονας)
Καταρχην θεωρω πιο ωριμο,οταν θες να δωσεις ενα τελος σε μια σχεση(ΟΣΟ κ αν ποναει),να μην αφησεις καμια απορια άλυτη.
Αυτη τη συμπεριφορα θεωρώ πιο σωστη.
Το να τελειωσεις μια σχεση και να φερθεις σαν ενα ανωριμο πλασμα,που απλά τρεχει να φυγει χωρις να δωσει ουτε εξηγηση,νομιζω οτι σου δινει και αυτοματα την εικονα,οτι οχι μονο δεν αξιζε,αλλά ουτε σε σεβαστηκε.

Γι αυτο σας λεω μπορω να μιλησω μονο απο προσωπικες εμπειριες.
Δεν εχω πατήσει ποτέ κανεναν κάλο,αντιθετως προσπαθω να συμπεριφερομαι οσο το δυνατον πιο σωστα,και να μην κανω πραγματα που δεν ηθελα να μου κανουν. :)

alex30k
14-04-11, 11:31
egw giati theorw oti oi antres einai pio akardoi kai zwa? :)
psifizw antres giati einai pragmatika gaidouria :)
Γκρρρρ, Γαβ, Γαβ :p