PDA

Επιστροφή στο Forum : ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΧΙΟΥΜΟΡ?

Αλεξάνδρα.
09-05-11, 21:22
Έχουμε χιούμορ τελικά εμείς οι γυναίκες ή όχι? γελάμε όντως ?
πείτε μας ..:baby:

arthouros
09-05-11, 22:24
Μόνο όταν σας συμφέρει... Άμα δε συμπαθείτε κάποιον και το πιο αστείο να πει, εσείς δε θα γελάσετε... μου έχει τύχει γιαυτό το λέω.. Οπότε γελάτε επιλεκτικά.. :p

.:Darth Vader:.
10-05-11, 03:21
merikes exoune merikes tin palevoune kai merikes einai petra den katalavenoune theo.......

den diaforoune kai trella apo andres se avto to thema aplos isos einai ligoteres avtes pou exoune xioumor.......
btw proseksa oti oi eksipnes(oxi fita eksipnada pragmatiki) exoune xioumor oso poio dumb einai toso poio touvlo se thema xioumor einai :p

(prosopikes pollaples empeiries)

activen
10-05-11, 05:00
Πλάκα κάνεις ; :p

Gratis
10-05-11, 08:03
εννοείται πως ναι, γιατί να μην έχουμε? το χιούμορ είναι κάτι προσωπικό και υποκειμενικό βέβαια, δηλ. εγώ δε μπορώ το βλακώδες χιούμορ, ειδικά μερικοί άντρες έχουν ένα βλακώδες χιούμορ που δεν μ'αρέσει καθόλου. δεν βρίσκω εύκολα πράγματα που να με κάνουν να γελάσω .ενώ μερικοί μπορεί να ξεκαρδίζονται στα γέλια εμένα μπορεί να μη με αγγίζει. πχ. σε ταινίες που υποτίθεται είναι κωμωδίες πολύ σπάνια να βρω κατι αστείο, αλλά με σειρές τύπου "φιλαράκια " και "μπιγκ μπανγκ θίορι" ξεραίνομαι στα γέλια..

κι εγώ φυσικά θεωρώ οτι μπορώ να κάνω τους άλλους να γελάσουν αν έχω όρεξη. με το φίλο μου πολλες φορές κλαίμε από τα γέλια.

arthouros
10-05-11, 08:33
proseksa oti oi eksipnes(oxi fita eksipnada pragmatiki) exoune xioumor oso poio dumb einai toso poio touvlo se thema xioumor einai :p

(prosopikes pollaples empeiries)

Auto pou les einai I PIO MEGALI ALITHEIA!!!

crazy_ant
10-05-11, 09:31
egw psifizw NAI..kai tha simfwnisw me ton filo pio pano pou leei oti gelame epilektika..fusika an den ton goustaroume ton anthrwpo oute me ta asteia tou tha gelasoume.. :p
aa..kai ithela na episimanw agapite mou file demi...efoson esy gelas pantote mazi mou kai egw mazi sou..ara kataripteis monos sou to ''mind'' pou mou les sinexos :laugh:
theossssssssssss!!!axaxa!! :p

Lazin
10-05-11, 10:21
πολυ τσουβαλιασμα το Poll, λες και οι γυναικες ειναι πανομοιοτυπες http://www.greekza.de/aria/icons/scared_technical.gif
αλλες εχουν αλλες οχι, αυτες που δεν εχουν να φυγουν μακρια :sneaky:

BambinoS
10-05-11, 13:30
και βέβαια έχουν..
άλλα κυρίως γελάνε πολύ με τα αστεία των άλλων!! :p

papadias
10-05-11, 15:29
εχουν χιουμορ αλλα αναλογα με την διαθεση τους...

harry_lostone
10-05-11, 16:12
κοιταχτε το ερωτημα ειναι αν εχουν χιουμορ,λοιπον,το 15 % των γυναικων (κατ'εμε παντα) ΜΟΝΟ εχει χιουμορ,οποτε εβαλα το "σπανια".επισης απαντησεις τυπου "εχουν οταν θελουν" ειναι ατοπες,το χιουμορ ειναι εμφυτο,δεν ειναι σημερα εχω αισθηση του χιουμορ αυριο ειμαι χαζος και δεν τα πιανω.ακομα οπως λετε αν δεμ γουσταρει η γκομενα,δεν παυει να εχει χιουμορ,απλα δεν το εκφραζει,εχει ομως αισθηση,καταλαβαινει οτι κανεις χαβαλε,απλα δε στο δειχνει μην παρεις θαρρος
λιγο ακυρη η ψηφοφορια,και ως προς το θεμα,αλλα και ως προς τις απαντησεις

harry_lostone
10-05-11, 16:16
βασικα το να χασκογελανε με τους αλλους πιο πολυ ηλιθια μου φερνει παρα "με αισθηση του χιουμορ"
πιστευω οτι αισθηση του χιουμορ εχει η γυναικα που μπορει να με κανει να γελασω,και οχι αυτη που απλα καταλαβαινει (συνηθως τεσπα) τα αστεια και γελαει

EmpressKaileena
10-05-11, 20:47
I love humor. :p

Θα συμφωνησω με την Gratis, το χιουμορ ειναι υποκειμενικο.

Αλεξάνδρα.
10-05-11, 20:49
βασικα το να χασκογελανε με τους αλλους πιο πολυ ηλιθια μου φερνει παρα "με αισθηση του χιουμορ"
πιστευω οτι αισθηση του χιουμορ εχει η γυναικα που μπορει να με κανει να γελασω,και οχι αυτη που απλα καταλαβαινει (συνηθως τεσπα) τα αστεια και γελαει

σου κάνει και το καυστικό?

Νανού
11-05-11, 13:09
Εχω παρατηρησει,ότι το γυναικείο φύλο είναι πιο "ευαίσθητο" και αρπαζεται πιο εύκολα σε ορισμένες καταστάσεις που έχουν σαν αποτέλεσμα να αποφέρουν γέλιο.
Είναι πιοο...στην πριζα ρε αδερφέ απο τον αντρικο πληθυσμό σ αυτόν τον τομέα.
Η παραπάνω διαπιστωση,δεν είναι καποιος..καινουριος νόμος :look:,αλλά μια οπτικη πλευρα δικη μ.

Προσωπικα τώρα.
Δεν μου αρέσει το "δήθεν" χιούμορ.
Αυτό που θα "πετάξει" κάποιος,για να φανεί πιο εξυπνος,πιο high,πιο much,πιο πιο.
Κατα τα άλλα..το γέλιο μας ανεβάζει.
Ας μην μιζεριάζουμε λοιπόν.
Χαμογελάτε.(Ειναι μεταδοτικό.)..(Και ΝΑΙ,ανησυχει τους άλλους :) )

Σαν απαντηση στο poll τωρα?
Θα ελεγα "Κάποιες έχουν ναι."

Adobe
11-05-11, 15:51
το παλεύουν αλλά δεν !!!

harry_lostone
12-05-11, 16:15
σου κάνει και το καυστικό?

αν ηταν αντρας θα του απαντουσα καφρικα πως "μεγαλα βυζια να εχει και μου κανει"
αλλα επι του θεματος,οχι οτι εχει καμια σημασια,αλλα ναι μου κανει,χωρις να σημαινει οτι εχει και τις πρωτες θεσεις στα κριτηρια μου :p
οπως προειπαν πολλοι ομως το χιουμορ ειναι καθαρα υποκειμενικο....
:)

Αλεξάνδρα.
12-05-11, 16:25
αν ηταν αντρας θα του απαντουσα καφρικα πως "μεγαλα βυζια να εχει και μου κανει"
αλλα επι του θεματος,οχι οτι εχει καμια σημασια,αλλα ναι μου κανει,χωρις να σημαινει οτι εχει και τις πρωτες θεσεις στα κριτηρια μου :p
οπως προειπαν πολλοι ομως το χιουμορ ειναι καθαρα υποκειμενικο....
:)

είναι όντως υποκειμενικό όπως και το ότι δεν σου άρεσε το Poll γενικότερα και αυτό υποκειμενικό είναι παρόλα αυτά έκανες ποστ αντι να το αγνοήσεις

harry_lostone
12-05-11, 16:37
είναι όντως υποκειμενικό όπως και το ότι δεν σου άρεσε το Poll γενικότερα και αυτό υποκειμενικό είναι παρόλα αυτά έκανες ποστ αντι να το αγνοήσεις

ε μου το πεταξε στα μουτρα το φορουμ,ειδα και ολο τον καλο κοσμο εδω μεσα,ειπα να πω και γω σαν παιδι την μπαρουφα μου....
και νταξει δεν ειπα οτι το σιχαθηκα το poll......ανατρεχοντας πισω βλεπω οτι ημουν ευγενικος :p και το χαρακτηρισα ως λιγο ακυρο,λογω αυτης της υποκειμενικοτητας δηλαδη
επισης πιστεψε με υπαρχουν πολλα να αγνοησω εδω μεσα,παρα το συμπαθητικο poll σου

Αλεξάνδρα.
12-05-11, 16:40
ε μου το πεταξε στα μουτρα το φορουμ,ειδα και ολο τον καλο κοσμο εδω μεσα,ειπα να πω και γω σαν παιδι την μπαρουφα μου....
και νταξει δεν ειπα οτι το σιχαθηκα το poll......ανατρεχοντας πισω βλεπω οτι ημουν ευγενικος :p και το χαρακτηρισα ως λιγο ακυρο,λογω αυτης της υποκειμενικοτητας δηλαδη
επισης πιστεψε με υπαρχουν πολλα να αγνοησω εδω μεσα,παρα το συμπαθητικο poll σου
ΕΝΤΑΞΕΙ το έσωσες !!!
πάντως με τέτοια αποτελέσματα που έχει ως τώρα θα αρχίσω να αναρωτιέμαι βρε μήπως τελικά νομίζω ότι έχω χιούμορ ?:)

madvinegar
12-05-11, 16:49
Αλεξανδρα διαβασες το madame figaro?

http://www.madamefigaro.gr/content/exoun-xioumor-oi-gunaikes?page=0,3

Αλεξάνδρα.
12-05-11, 16:52
Αλεξανδρα διαβασες το madame figaro?

http://www.madamefigaro.gr/content/exoun-xioumor-oi-gunaikes?page=0,3
δεν το έχω διαβάσει ποτέ μόνο περιοδικά για pc σπάνια κάτι άλλο

harry_lostone
12-05-11, 16:52
ΕΝΤΑΞΕΙ το έσωσες !!!
πάντως με τέτοια αποτελέσματα που έχει ως τώρα θα αρχίσω να αναρωτιέμαι βρε μήπως τελικά νομίζω ότι έχω χιούμορ ?:)

μην αναρωτιεσαι......ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΧΙΟΥΜΟΡ! (χουμορ χουμορ :p)
αφου ειπαμε οτι ειναι υποκειμενικο,καποιοι θα σε βρουν χιουμοριστα,καποιοι οχι,μην αναρωτιεσαι....
γιαυτο υπαρχει γκαμα,διαλεγεις και παιρνεις ;)

Αλεξάνδρα.
12-05-11, 16:58
μην αναρωτιεσαι......ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΧΙΟΥΜΟΡ! (χουμορ χουμορ :p)
αφου ειπαμε οτι ειναι υποκειμενικο,καποιοι θα σε βρουν χιουμοριστα,καποιοι οχι,μην αναρωτιεσαι....
γιαυτο υπαρχει γκαμα,διαλεγεις και παιρνεις ;)

καλά ναι δεν μπαίνω σε διαδικασίες αρκούμαι σαν απάντηση το γέλιο των γύρω μου -μου φτάνει αν και έχω κατηγορηθεί για καυστικό ,σνιφ
έκαστος στο είδος του !!

http://www.youtube.com/watch?v=G4D758gV4yY

harry_lostone
12-05-11, 17:05
καλά ναι δεν μπαίνω σε διαδικασίες αρκούμαι σαν απάντηση το γέλιο των γύρω μου -μου φτάνει αν και έχω κατηγορηθεί για καυστικό ,σνιφ
έκαστος στο είδος του !!

http://www.youtube.com/watch?v=G4D758gV4yY

χαχαχα κορυφαιος ο συνονοματος
btw that's humor!
:D

Αλεξάνδρα.
12-05-11, 19:10
από κοντά να δεις στο θέατρο άπαιχτος όντως

13-05-11, 16:33
egw psifizw NAI..kai tha simfwnisw me ton filo pio pano pou leei oti gelame epilektika..fusika an den ton goustaroume ton anthrwpo oute me ta asteia tou tha gelasoume.. :p
aa..kai ithela na episimanw agapite mou file demi...efoson esy gelas pantote mazi mou kai egw mazi sou..ara kataripteis monos sou to ''mind'' pou mou les sinexos :laugh:

den gelao mazi sou me sena gelao :p

gan gan gan.......

invisible_thief
13-05-11, 16:33
Distixws gia sigekrimeni asxolia exei ginei i gynaika.

kiku
13-05-11, 16:52
Η πλειοψηφία δεν το έχει.Το χιούμορ προυποθετει ακομπλεξάριστα άτομα χωρίς συμπλέγματα διαφόρων ειδών και κυρίως σαρκαστικά πρώτα με τον εαυτό τους και μετά με τους υπόλοιπους.Πράγμα που δεν το βλέπω να συμβαίνει,το αντίθετο μάλιστα.

madvinegar
13-05-11, 19:42
Η μόνη φορά που εχουν χιούμορ οι γυναικες ειναι όταν λενε πως ξέρουν τι θέλουν... Εκει γελάμε με την ψυχη μας... :lool:

crazy_ant
13-05-11, 20:10
den gelao mazi sou me sena gelao :p

gan gan gan.......

:sly: :ras:

MariaCH
13-05-11, 20:21
Εχω παρατηρησει,ότι το γυναικείο φύλο είναι πιο "ευαίσθητο" και αρπαζεται πιο εύκολα σε ορισμένες καταστάσεις που έχουν σαν αποτέλεσμα να αποφέρουν γέλιο.
Είναι πιοο...στην πριζα ρε αδερφέ απο τον αντρικο πληθυσμό σ αυτόν τον τομέα.
Η παραπάνω διαπιστωση,δεν είναι καποιος..καινουριος νόμος :look:,αλλά μια οπτικη πλευρα δικη μ.

Προσωπικα τώρα.
Δεν μου αρέσει το "δήθεν" χιούμορ.
Αυτό που θα "πετάξει" κάποιος,για να φανεί πιο εξυπνος,πιο high,πιο much,πιο πιο.
Κατα τα άλλα..το γέλιο μας ανεβάζει.
Ας μην μιζεριάζουμε λοιπόν.

Σαν απαντηση στο poll τωρα?
Θα ελεγα "Κάποιες έχουν ναι."

Συμφωνω με την φιλη μου...

:) ;)

MariaCH
13-05-11, 20:25

και με αυτη τη φιλη μου.....

Demi...φαε σκονηηηηηηηηηηηηηηηηηη αχαχαχαχ :p :p

crazy_ant
13-05-11, 20:27
και με αυτη τη φιλη μου.....

Demi...φαε σκονηηηηηηηηηηηηηηηηηη αχαχαχαχ :p :p

gia auto I LOVE YOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!! :rtf: :kissing2:

Νανού
13-05-11, 22:14
gan gan gan.......
Μην κοροιδευεις το γελιο μου ψηλε. :sneaky: Θα σε λιωσω,σκουληκι :ras:

Συμφωνω με την φιλη μου..
:) ;)
Αληθεια αγαπη?! :grin:

Αλεξάνδρα.
13-05-11, 22:17
Η μόνη φορά που εχουν χιούμορ οι γυναικες ειναι όταν λενε πως ξέρουν τι θέλουν... Εκει γελάμε με την ψυχη μας... :lool:

εμείς πάλι γελάμε όταν λέτε ακριβώς το ίδιο ..ότι δηλαδή μακάρι να ήμασταν σαν εσάς κλπ κλπ

madvinegar
14-05-11, 06:41
εμείς πάλι γελάμε όταν λέτε ακριβώς το ίδιο ..ότι δηλαδή μακάρι να ήμασταν σαν εσάς κλπ κλπ

Μπα... Εσεις γελάτε με εμάς οταν προσπαθούμε να σας κοροιδέψουμε (και μας εχετε ήδη καταλάβει απο χιλιόμετρα...) :lool:

Αλεξάνδρα.
14-05-11, 08:19
Μπα... Εσεις γελάτε με εμάς οταν προσπαθούμε να σας κοροιδέψουμε (και μας εχετε ήδη καταλάβει απο χιλιόμετρα...) :lool:

σου θυμίζω ότι λέξεις όπως κοροϊδία ειρωνεία κλπ είναι γένος θηλυκού μόνο το ψέμα μας τα χάλασε λίγο που είναι ουδέτερο !! και το μοιραζόμαστε !!!! :lool:

crazy_ant
14-05-11, 09:57
mpaaa...as einai oudetero...anikei kathe autou omws sta antrika kallli :p
emeis an poume psema..den einai psemma xontro..ena mikro toso da psemataki tipou ''ax..ponaei to kefali m'' einai.. :p

Αλεξάνδρα.
14-05-11, 10:31
mpaaa...as einai oudetero...anikei kathe autou omws sta antrika kallli :p
emeis an poume psema..den einai psemma xontro..ena mikro toso da psemataki tipou ''ax..ponaei to kefali m'' einai.. :p

ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ αν με προκαλέσεις είμαι η χειρότερη ψεύτρα -αν με προκαλέσεις όμως

crazy_ant
14-05-11, 10:37
ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ αν με προκαλέσεις είμαι η χειρότερη ψεύτρα -αν με προκαλέσεις όμως

den eimai :no:
den imoun kai den tha eimai pote :no:
vasika..apexthanomai ta psemmata..opws kai pseftes..theorw oti osoi lene psemata den exoun tsipa pano tous..
mporw na mi pw olli tin alitheia..alla psemata?pote :no:

Αλεξάνδρα.
14-05-11, 10:49
den eimai :no:
den imoun kai den tha eimai pote :no:
vasika..apexthanomai ta psemmata..opws kai pseftes..theorw oti osoi lene psemata den exoun tsipa pano tous..
mporw na mi pw olli tin alitheia..alla psemata?pote :no:

το ψέμα θέλει ψέμα ,πες μου έναν που είναι ειλικρινής στο τι αισθάνεται για τον δίπλα του έναν !!!
επίσης αυτό που λέω είναι ότι αν αισθανθώ ότι με δουλεύεις το κάνω και εγώ και μάλιστα πολύ καλύτερα !!!
η αλήθεια παίρνει αλήθεια το ψέμα παίρνει ψέμα

crazy_ant
14-05-11, 10:53
oxi panta..mporei na dwseis osi alitheia diatheteis kai na eisprakseis mono psemma ;)
to'xw pathei..gia auto sou lew :yes:

Αλεξάνδρα.
14-05-11, 11:55
oxi panta..mporei na dwseis osi alitheia diatheteis kai na eisprakseis mono psemma ;)
to'xw pathei..gia auto sou lew :yes:

έτσι έρχεσαι στο πρώτο που είπα αν το καταλάβω μετά τρώς το δούλεμα τις χρονιάς !!!

14-05-11, 13:56

pragmatika asteio tou aiona einai :p

Μην κοροιδευεις το γελιο μου ψηλε. :sneaky: Θα σε λιωσω,σκουληκι :ras:

tha sou fero skala na aneveis :p

kai omos emeis kseroume(oi perrisoteroi)
ektos kai an leme psemmata dld leme se kapoio me tin opoia to poli theloume na pame kamia fora (oti se thelo stin zoi mou kai lipes mpourdes kai meta tin kanoume me elafra pidimamtakia)

alla otan theloume pragmatika kapoia gineka (sinithos den einai kamia terma panemorfi klp gia tous proafnous logous) ekei telos ta psemmata

omos oi ginekes otan lene "ksero ti thelo" to pistevoune avto pragmatika dld lene kati pou theloune kai to pistevoune.... kai meta ksafnika tsoup kai allazoune gnomi.... (avto einai xeirotero apo psemma psemma mporeis na to katalaveis avto oxi epeidi einai ilikrines logia)
(avto kai pali apodikniei ena legomeno ginekes einai oti nane)

(Γ)ρινιάρες
(Υ)στερικές
(Ν)ευρικές
(A)πιστες
(Ι)διότροπε*ς
...(K)ακούργες
(E)κνευριστικές
(Σ)παστικές........ Αλλά χωρίς αυτές δεν μπορούμε...!!!

:p

crazy_ant
15-05-11, 05:27
(avto kai pali apodikniei ena legomeno ginekes einai oti nane)

kai eseis oi antres eiste kaliteroi etsi?
kounia pou se kounage :sly:

Αλεξάνδρα.
15-05-11, 07:54

κούνια που σας κούναγε ..και δεν σας έριχνε κάτω !!!:lool:

crazy_ant
15-05-11, 11:40
ela m nte..fen tous erixne na isixazame??na glitwna egw proswpika polla...para polla...

Νανού
15-05-11, 12:00

Ασ'τον μωρε,μικρό ειναι θα μαθει :console:

crazy_ant
15-05-11, 12:41
swsti.. :group:
arkei mi ginei zwwn kai m@l@k@s san kapious allous...an kai to thelei polu..elpizw na mi..pote tou..

NorteX
15-05-11, 15:03
Ναι λέμε!!!

Αλεξάνδρα.
15-05-11, 16:53
Ναι λέμε!!!

εμείς το λέμε ...αλλά νομίζω σαν πολλούς άνδρες έχει το greekz κοίτα αποτέλεσμα -το παλεύουν αλλά δεν μπράβο σας να σας χαιρόμαστε βρε !!!

-marietta-
15-05-11, 21:19
Καλα εχει να κανει το χιουμορ με το φυλο??????????εγω νομιζω μαλλον με την ηλικια εχει να κανει.Εγω ας πουμε ενω βασικα ειμαι χαχας,με τα αστεια των νεαρων δεν μου βγαινει με τιποτα.Το θεωρω κρυο και περιορισμενου λεξιλογιου.Οπως και με τους παλιους,δεν γελουσα παντα,ΟΜΩΣ οταν λεμε χιουμορ τι εννοουμε??????????διοτι χιουμορ δεν ειναι να γελας ευκολα,αυτο ειναι ευθυμος χαρακτηρας,ουτε να γελας με τους αλλους,αυτο ειναι κομπλεξ.Χιουμορ εχεις οταν γελας με τον εαυτο σου.Ετσι για να μπουν οι λεξεις στη θεση τους.Τωρα αν εισαι ανδρας η γυναικα δεν εχει καμια σχεση.Το μονο που εχει σχεση ειναι αν εισαι σοβαρος η απλα σοβαροφανης.Εγω ας πουμε αν με ρωτησει κανεις ποιους θεωρω τους σοβαροτερους ανθρωπους που ξερω,θα απαντησω: μα τους κωμικους φυσικα.Οποιος καταλαβε,καταλαβε τι εννοω.

apisteyth
05-06-11, 17:50
fusika kai exoun exeis thn apodeiksh apenanti sou .......

crazy_ant
05-06-11, 17:51
fusika kai exoun exeis thn apodeiksh apenanti sou .......

axaxa!!apo humor allo tpt esy..kai opion parei o xaros :p

apisteyth
05-06-11, 17:51
xaxaxaxxaxax etoimasou einai h seira souuuuuuuuuuuuuu :*

crazy_ant
05-06-11, 17:52
a kala.............mi me kaneis na metanoiwsw pou gennithika mono.. :p
an kai to exoume kanei kai auto teleftaia :slap: :laugh:

apisteyth
05-06-11, 17:54
ti kanei niou niou sta keramidia????

crazy_ant
05-06-11, 17:54
ksout..mi ta parw kranio :sly: :p

apisteyth
05-06-11, 17:55
an exeis ksystra ksusou xaxaxxaxaxa

crazy_ant
05-06-11, 17:57
ai na xatheis mari!!axaxaxa!!

apisteyth
05-06-11, 18:26
an xathw egw mari tha psofiseis.....:)

crazy_ant
05-06-11, 18:27
e kala..min anoiksoume kipriako edw :p

apisteyth
05-06-11, 18:31
oxi ama thes den exw problhma ..... ta bgazw kai edw mesa

ta aplyta sou ennow....

:p

crazy_ant
05-06-11, 18:32
aaaaaaaaaaaa!!oxi edw!!sto groupaki lege oti thes..edw tha se pniksw :p

apisteyth
05-06-11, 18:33
mhn me apeileis emena ...... :@

crazy_ant
05-06-11, 18:35
katharos ouranos astrapes den fovate :p

apisteyth
05-06-11, 18:36
koita katw apo thn tenta

synnefiaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

tsixlitsa na se dwswwwwwwwwww?

crazy_ant
05-06-11, 18:37
axaxaxa!!krive logia mariiiiii!!! :p

apisteyth
05-06-11, 18:38
barbara akouei???????????

mpaaaaaaaaaaaa

h

mpeeeeeeeeeeee

crazy_ant
05-06-11, 18:38
aaaaaaaaaxaxaxax!!!
meta as tolmisei kai pei kapios..oi gunaikes den exoun humor :p

apisteyth
05-06-11, 18:39
den nomizw ...... :) :P

DANAI PAPPA
07-06-11, 03:03
Ναί έχουν. :p :laugh:

mxls
11-06-11, 17:24
όχι

Αλεξάνδρα.
11-06-11, 19:19
όχι

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!

crazy_ant
11-06-11, 19:24

mi dineis simasia se auton...ta exei xamena..oxi mono teleftaia..apo panta etsi itan :p

mxls
30-06-11, 15:10

mi dineis simasia se auton...ta exei xamena..oxi mono teleftaia..apo panta etsi itan :p

Αν είχατε δεν θα υπήρχε αυτό το poll. Νταξ, υπάρχουν και 2 εξαιρέσεις ^^

crazy_ant
30-06-11, 20:01
Αν είχατε δεν θα υπήρχε αυτό το poll. Νταξ, υπάρχουν και 2 εξαιρέσεις ^^

to swses!!:laugh: :p

Αλεξάνδρα.
30-06-11, 20:21
to swses!!:laugh: :p

Λες?
θα φάει ξύλο από τις υπόλοιπες !!

crazy_ant
30-06-11, 20:39