PDA

Επιστροφή στο Forum : δημιουργια power point?

hitman
17-05-11, 20:42
ρε μαγκες θελω να φτιαξω power point αλλα δεν μπορω κ δεν ξερω αν κανω κατι λαθος.μπορει καποιος να μου πει ή να μου δωσει καποιο οδηγο που να ειναι κατανοητος κ οχι απο οδηγιες χρησεως.εχω office 2007 κ δεν μου βγαινει σαν power point ξερετε να παιζει σε ολα την οθονη με μουσικη αλλα μου βγαινει σαν παρουσιαση κ κολαει το προγραμμα καθε φορα που παω να το ανοιξω.ευχαριστω

STGreborN
17-05-11, 21:46
dwse an thes liges perissoteres plirofories.. les oti sou vgainei san parousiasi.. to power point einai programma dimiourgias parousiasewn... den paizei full screen.. an den kanw lathos otan vlepeis to ppt prepei na patiseis kapoio pliktro (F5) gia na ginei full screen... tsekare ena proxeiro videaki p s etoimasa.. den vazw to video na paizei ixo vevaia alla s exw afisei to eikonidio mes sti mesi gia na deis oti paizei. episis an kai kanw record se ena mikro kommati tis othonis m sto telos deixnw pws apo apli parousiasi to gyrnaw se full screen (patwntas F5). gia oti allo thes pes m...

http://www.youtube.com/watch?v=6dFY_2U7goY

hitman
19-05-11, 10:29
dwse an thes liges perissoteres plirofories.. les oti sou vgainei san parousiasi.. to power point einai programma dimiourgias parousiasewn... den paizei full screen.. an den kanw lathos otan vlepeis to ppt prepei na patiseis kapoio pliktro (F5) gia na ginei full screen... tsekare ena proxeiro videaki p s etoimasa.. den vazw to video na paizei ixo vevaia alla s exw afisei to eikonidio mes sti mesi gia na deis oti paizei. episis an kai kanw record se ena mikro kommati tis othonis m sto telos deixnw pws apo apli parousiasi to gyrnaw se full screen (patwntas F5). gia oti allo thes pes m...

http://www.youtube.com/watch?v=6dFY_2U7goY

μπραβο αυτο που μου εδειξες ειναι αυτο που φτιαχνω κ εγω κ με f5 οπως λες ειναι full screen.αυτο ειναι ppt ή ppsx αρχειο κ το δειχνει ετσι,υπαρχει κ το pps που ειναι full απο την αρχη.θελω να σου δειξω αλλα δεν ξερω πως βαζω βιντεο στο ποστ ρε φιλε,πως βαζετε βιντεο κατι που κανετε στο Pc?ξερω να το κανω upload αλλα πως τραβας αυτο που δειχνει η οθονη???ευχαριστω για την βοηθεια αν μπορουσα να ανεβασω βιντεο να σου δειξω τι θελω να φτιαξω.

hitman
19-05-11, 10:57
ξερω πως μια φωτογραφια ή ενα βιντεο που εχω πως να τα ποσταρω.απο το photopucket ας πουμε τα κανω upload κ απο εκει το Link το βαζω στο ποστ.οποτε να το ανεβασω ξερω πως ομως βγαζετε μια φωτογραφια ή ενα βιντεο αυτο που βλεπεις στην οθονη?δεν ξερω πως γινεται κ κατα καιρους σε ποστ εχω δει οπως τωρα εσυ βιντεο ή φωτο.εχω καμερα (logitech 9000).σκεφτηκα με φωτογραφικη μηχανη αλλα η εικονα δεν ειναι καλη κ αυτο που εβαλες εσυ οπως κ οτι αλλο εχω δει δεν ειναι ετσι.τουλαχιστον ετσι νομιζω γιατι δεν ειναι λογικο κ ευκολο να τραβας κ να κανεις δουλεια ή να μπεις στην διαδικασια να στηνεις καμερα.

STGreborN
19-05-11, 18:12
egw proswpika xrisimopoiw Camtasia Studio gia na travaw video. einai apo ta kalytera an oxi to kalytero par ola afta dn einai dwrean. eimai sigouros oti kapoios mporei na se voithisei gia na vreis dwrean par ola afta kathws oi kanones tou forum den epitrepoun tin epidiksi tropwn crack dn mporw na se voithisw parapanw. oso gia to eggrafo einai se morfi ppt kai oxi pps. epishs gia na min mperdevese to X sto telos (px ppt me pptx) exoun tin moni diafora oti to ena einai eggrafo tou 2003 enw to allo tou 2007. an einai grammeno se ppt diavazetai apo ola ta systhmata enw an einai se pptx merikes fores dn diavazetai apo xristes tou microsoft office 2003. pera apo afto dn vlepw to ti parapanw xreiazesai apo tin stigmi pou sou edeiksa akrivws ti kaneis to ppt (ta vasika toulaxiston) kai ta loipa. an katalava kala esy zitas to arxeio p tha ftiakseis na anoigei amesws san parousiasi kai oxi me to programma powerpoint?

hitman
11-06-11, 21:08
egw proswpika xrisimopoiw Camtasia Studio gia na travaw video. einai apo ta kalytera an oxi to kalytero par ola afta dn einai dwrean. eimai sigouros oti kapoios mporei na se voithisei gia na vreis dwrean par ola afta kathws oi kanones tou forum den epitrepoun tin epidiksi tropwn crack dn mporw na se voithisw parapanw. oso gia to eggrafo einai se morfi ppt kai oxi pps. epishs gia na min mperdevese to X sto telos (px ppt me pptx) exoun tin moni diafora oti to ena einai eggrafo tou 2003 enw to allo tou 2007. an einai grammeno se ppt diavazetai apo ola ta systhmata enw an einai se pptx merikes fores dn diavazetai apo xristes tou microsoft office 2003. pera apo afto dn vlepw to ti parapanw xreiazesai apo tin stigmi pou sou edeiksa akrivws ti kaneis to ppt (ta vasika toulaxiston) kai ta loipa. an katalava kala esy zitas to arxeio p tha ftiakseis na anoigei amesws san parousiasi kai oxi me to programma powerpoint?

καλησπερα τα καταφερα παρακατω θα δεις τι θελω να φτιαξω.αυτο το powerpoint θελω.να βαλω ενα τραγουδι κ καποιες φωτο κ να ειναι ετσι....

http://www.youtube.com/watch?v=IWm-xZOa6Ow