PDA

Επιστροφή στο Forum : Η οικονομική μας κατάσταση ...

makros
13-12-11, 14:51
Θα ήθελα να απαντήσει ο καθένας μας με ειλικρίνια.Ευχαριστώ !!

http://i43.tinypic.com/16gephv.jpg

makros
13-12-11, 14:57
Εγώ ψήφισα Ευτυχώς που έχω γονείς και με βοηθάνε ..

.:Darth Vader:.
13-12-11, 15:22
isa isa vgazo ton mina eno paliotera evgaza me enan mistho kai 3 mino an xreiazotan.....

tora perno misa akrivos kai oi times pigan epi dio ... min anafero kai alla ta kserete

syma
13-12-11, 20:07
οταν πας 26 χρονων και ακομα ζεις με τους δικους σου και δεν μπορεις να σταθεις ακομα στα ποδια σου τοτε λες ευτυχως που εχω και τους δικους μου και βοηθανε...

13-12-11, 20:40
οταν πας 26 χρονων και ακομα ζεις με τους δικους σου και δεν μπορεις να σταθεις ακομα στα ποδια σου τοτε λες ευτυχως που εχω και τους δικους μου και βοηθανε...

se 2 xronia tha me toso kai den paizei na veltiothei i katastasi...... se dio xronia paizei na pethanoume kai tis pinas etsi opos paei

thomas
13-12-11, 22:09
Όταν έχεις 2 παιδιά 11 και 3 χρόνων είναι λογικό να σε πιάνει απελπισία.
Από την μία γιατί δεν μπορείς να τους δώσεις αυτά που πρέπει τώρα,κι από την άλλη όταν γνωρίζεις ότι μεγαλώνοντας αυτά τα παιδιά σαυτή τη χώρα δεν έχουν κανένα απολύτως μέλλον.

GracioVidarlo
14-12-11, 08:10
μεγαλώνοντας αυτά τα παιδιά σαυτή τη χώρα δεν έχουν κανένα απολύτως μέλλον.
+ του οτι πριν ακομη γεννηθουν ειναι χρεωμενα στο κρατος. :icon_down:

VincentGR
14-12-11, 13:45
Egw th paleuw akoma an kai douleuw peristasiaka.

14-12-11, 17:04
Egw th paleuw akoma an kai douleuw peristasiaka.

tha thela na matho ti douleia kanoun avtoi pou psifisan zo aneta kai krisi den me aggizei

ego leo
1. i doulevoun san pliromenoi dolofonoi (kai gamo douleia 5 min kana 500 euro :p )
2. roufane kanan plousio mpampa (klassiko thema to kako einai dne tha kratisei gia poli)
3. akomi doulevoune se kapoia douleia me tin palia tous simvasi (prosorino kai avto mexri na teleiosei i simvasi meta i misa lefta i tha parei allous to boss :p )

ego pantos to 1 tha to dialega

VincentGR
14-12-11, 18:11
tha thela na matho ti douleia kanoun avtoi pou psifisan zo aneta kai krisi den me aggizei

ego leo
1. i doulevoun san pliromenoi dolofonoi (kai gamo douleia 5 min kana 500 euro :p )
2. roufane kanan plousio mpampa (klassiko thema to kako einai dne tha kratisei gia poli)
3. akomi doulevoune se kapoia douleia me tin palia tous simvasi (prosorino kai avto mexri na teleiosei i simvasi meta i misa lefta i tha parei allous to boss :p )

ego pantos to 1 tha to dialega

Koita, egw douleuw 3s mhnes to xrono std pou ftanoun na vgalw to xrono. Twra oti mporw tous allous mhnes paleuw kai psaxnw. Mpampas = ergaths suntaxiouxos opote no koko.
Twra an se voi8aei pws epaiza kai ena paixnidi 3ou prwsopou me ena karafla de xerw :D

14-12-11, 21:41
Koita, egw douleuw 3s mhnes to xrono std pou ftanoun na vgalw to xrono. Twra oti mporw tous allous mhnes paleuw kai psaxnw. Mpampas = ergaths suntaxiouxos opote no koko.
Twra an se voi8aei pws epaiza kai ena paixnidi 3ou prwsopou me ena karafla de xerw :D

ts ts esi eisai to proto (gia ton tipa me karafla leo :p)

tedo
15-12-11, 04:20
apelpismenos,egw molis emeina anergos,i guneka mou anergei apo ton flevari kai exw kai 4 paidia.

15-12-11, 18:28
apelpismenos,egw molis emeina anergos,i guneka mou anergei apo ton flevari kai exw kai 4 paidia.

vathia sillipitiria file......... kai 4 paidia? (an po ti skeftosoun otan ta kanate tha eimai kakos....)
pantos stis meres mas me 4 paidia theleis toulaxiston enamisi xiliarika esi kai ta idia ginaika sou na vgazete..............

PaSxaLak0s
19-12-11, 23:02
Dark είσαι ο πιο απαισιόδοξος χρήστης του φόρουμ!
:p
Τώρα θα μου πεις...δεν έχεις κι άδικο

Εγώ φοιτητής είμαι, οπότε ακόμη από τους γονείς μου ζω
Το μέλλον όμως δεν προβλέπεται και τόσο ευοίωνο
:confused:

crazy_ant
20-12-11, 12:59
ta vgazw pera mia xara pros to paron :look:

wounded
20-12-11, 16:54
eimaste kala!!!!

SkapoGr