PDA

Επιστροφή στο Forum : Η εκδίκηση του ποδηλατιστή

Νίκος
21-02-12, 18:48
Η επιθετική οδήγηση μπορεί να έχει και συνέπειες καμιά φορά :w00t:

http://www.youtube.com/watch?v=ESo0Ig9fJ3A&feature=player_embedded

Spirosssss
21-02-12, 18:51
ωραιος ο ποδηλατης!! προκαλουσε ο τυπος απο νωρις

old
21-02-12, 18:55
i alithia einai oti orismenoi....ekei...theloun na xothoune san tin tsoutsou ....

les kai tha kerdisoun kana vravio...

ante tora plerone kana ekatopenintari gia ton ilektriko katherfti...:p

Polymorphous
21-02-12, 18:55
μερικοι οταν οδηγανε μπορει να γινουν πολυ εκνευριστικοι και επειδη εχω παθει κατι αντιστοιχο ενιωσα ωραια οταν ειδα το βιντεο

EagleEye
21-02-12, 19:00
Αντικειμενικά ήταν ακραία η αντίδραση του ποδηλάτη. Καλά του έκανε όμως, γιατί προφανώς ο οδηγός δεν μπήκε καν στον κόπο να ζητήσει συγνώμη.

nikos_a
21-02-12, 19:02
Εγω δουλευω σαν οδηγος τουριστικου λεωφορειου (εποχικα), εμενα δεν μου κολλανε πολυ γιατι αλλιως κακο του κεφαλιου τους. Εκει που γελαω πολυ ειναι στις στροφες που μερικοι οι οποιοι ερχονται απο την αντιθετοι μερια πανε συνηθως ισια, για ποσο ξαναμπαινουν στη λωριδα τους.

terry308
21-02-12, 19:07
Ωραίος ο ποδηλάτης

old
21-02-12, 19:07
kai pou na deis me tin ntalika....ekei na deis gia pote pernoun ta isia tous....

Νίκος
21-02-12, 19:12
:laugh::laugh: Βλέπω η σελίδα έχει αρκετούς ποδηλάτες :p

Antonius
21-02-12, 19:17
Τα αλάρμ στο τέλος γιατί τα άναψε;

old
21-02-12, 19:26
:laugh::laugh: Βλέπω η σελίδα έχει αρκετούς ποδηλάτες :p

ego pantos me podilato eimai....:D

http://www.ThePicz.com/pictures/401bd7d5d0e1e804b68169e1f13d8d45.jpg (http://www.ThePicz.com)

old
21-02-12, 19:27

den evriske tous gialokatharistires...:p

Νίκος
21-02-12, 19:27

Να μαζέψει τα ...κομμάτια του/της :laugh::laugh:

Νίκος
21-02-12, 19:28
ego pantos me podilato eimai....:D

http://www.ThePicz.com/pictures/401bd7d5d0e1e804b68169e1f13d8d45.jpg (http://www.ThePicz.com)
Τι είναι τούτο ρε :laugh::laugh:

raptornt
21-02-12, 19:35
μεγάλη κότα ο ποδηλάτης...αν ήταν μάγκας ας καθότανε;)
λες κ του έκανε κάτι ο οδηγός??

Νίκος
21-02-12, 19:38

Έτσι έτσι να μαζευόμαστε σιγά σιγά :laugh::laugh:

Xamster
21-02-12, 19:52
exeis dikio... asteri o odigos....
kontepse na pesei panw sto mauro amaksi me ton tsamouka, ekleise 2 lwrides, kai otan tou eipe o podilatis koita kai ligo giro sou, ton ebrise kai apo panw....

na kathotan o podilatis na milisei me to bodi? poio to noima? sinenoisi den tha ebgaze...
twra pou tha pleirwsei o m@l@k@s, isws to skeutei na odigaei pio normal ston dromo...

remali666
21-02-12, 19:54
paidia kai h xlepa kanei idios an eisai arwstos ....
pianei kai kanei kalh douleia...
sorry ston odhgw pou tou eixa rixei mia omws na mhn me varouse 2 fores thn roda tou podhlatou :P

Mendacium
21-02-12, 19:58
Αν κρίνω απο το λεωφορείο το veolia, έγινε σε Σκανδιναβική χώρα!

Κ μένα μου την σπάνε όταν χώνοντε, αλλά οκ... Ποτέ δεν θα αντιδρούσα έτσι, συνήθως πατάω φρένο κ χέζονται πάνω τους!:D

raptornt
21-02-12, 20:16
exeis dikio... asteri o odigos....
kontepse na pesei panw sto mauro amaksi me ton tsamouka, ekleise 2 lwrides, kai otan tou eipe o podilatis koita kai ligo giro sou, ton ebrise kai apo panw....

na kathotan o podilatis na milisei me to bodi? poio to noima? sinenoisi den tha ebgaze...
twra pou tha pleirwsei o m@l@k@s, isws to skeutei na odigaei pio normal ston dromo...

Καλά δεν είπα εγώ ότι ο οδηγός είναι αστέρι...
Κοίτα όμως πόσο προκλητικά κινείται κ ο ποδηλάτης.Πες μου όταν περνάει το αμάξι αν έχει αφήσει πάνω από μισό μέτρο απόσταση!Δεν θα έπρεπε να είναι σε μια λωρίδα κ να κινείται κανονικά αν θέλει να τον σέβονται,αντί να κάνει σφήνες?
Αλλά μάλλον νομίζει ότι η μόνη έγνοια του οδηγού είναι να κοιτάει συνεχώς τους καθρέφτες να δει που θα πάει το ποδήλατο για να τον φυλάξει...κ άμα είναι κανένας σαν αυτόν κούνια που τον κούναγε...

Antonius
21-02-12, 20:18
Κοίτα όμως πόσο προκλητικά κινείται κ ο ποδηλάτης.Πες μου όταν περνάει το αμάξι αν έχει αφήσει πάνω από μισό μέτρο απόσταση!Δεν θα έπρεπε να είναι σε μια λωρίδα κ να κινείται κανονικά αν θέλει να τον σέβονται,αντί να κάνει σφήνες?

Δεν ισχύει ο ΚΟΚ για τους ποδηλάτες!!!

panos_gr
21-02-12, 20:40
μαλακία του ποδηλάτη, δεν είναι τρόπος να λύσεις τις διαφορές αυτός.
ουτε του έκανε κάτι τοσο τρομερό ο οδηγός για να του σπάσει τον καθρέφτη.
με τον νομο τις ζουγκλας βλέπω βολέβονται μερικοί.

εξηγούμαι, και εμενα μου σπαν τα νευρα κάποιο στο δρομο, δεν σημαίνει οτι θα χτυπιόμαστε κιόλας.

Evolution
21-02-12, 21:14
υπερβολικος ο ποδηλατης, χαλαρα τον εφτανα στο συγκεκριμενο βιντεο αφου κατεβενα κατω και μολις τον εφτανα ας μη πουμε με τι θα πληρωνε τι ξενη περιουσια.

Nukem
21-02-12, 21:23
:bow:
respect!!!

Όπως λέει ο Xamster, o oδηγός ήταν βόδι. ΤΟ να του μιλήσει είναι moo point που λένε.

EmpressKaileena
21-02-12, 21:39
:laugh:
Απο την μια μακακας ο οδηγος, τελειως σταρχιδιστης και απο την αλλη ο ποδηλατης επρεπε να οδηγαει αριστερα στο βιντεο κι οχι στη μεση του δρομου.

PaSxaLak0s
21-02-12, 22:31
Μεταφέρθηκε