PDA

Επιστροφή στο Forum : Τι τύπο άνδρα προτιμούν οι γυναίκες;

bioscientist84
10-03-12, 02:58
Το post αυτό απευθύνεται κυρίως σε γυναίκες, αλλά δεν αποκλείονται και οι αντρικές απόψεις...

Το θέμα αφορά ένα ερώτημα που βασανίζει τον κόσμο εδώ και καιρό...
Τι τύπο άνδρα προτιμούν οι γυναίκες (αν όχι όλες, οι περισσότερες) ;
Κάποιοι που έχουν ασχοληθεί με το ζήτημα "γυναίκα" υποστηρίζουν ότι οι γυναίκες έλκονται από τα "κακά παιδιά", αυτούς δηλαδή που τις ταλαιπωρούν, που προσπαθούν να δείχνουν ότι έχουν ένα image, που τις "φτύνουν", που ξενοκοιτάνε, που τις έχουν γραμμένες και ανά πάσα στιγμή μπορεί να τους την κάνουν και να πάνε αλλού...

Κάποιοι πιο ρομαντικοί λένε ότι οι γυναίκες κατά βάθος προτιμούν άνδρες στους οποίους βλέπουν το μελλοντικό τους σύζυγο, οι οποίοι είναι στοργικοί, πάντα εκεί γι'αυτές, σε κάθε τους χαρά και λύπη, τις αγαπούν πραγματικά και με λίγα λόγια είναι ο ιππότης τους.

Κάποιοι άλλοι λένε ότι απλά οι γυναίκες θέλουν μόνο πολλά λεφτά ώστε να αισθάνονται ασφάλεια και άνεση, ανεξαρτήτως χαρακτήρα του άλλου.

Τελικά ποιος είναι ο τύπος άνδρα που διεγείρει τις γυναίκες, που δε θα τις κάνει να βαρεθούν ποτέ, που δε θα τον θεωρήσουν δεδομένο και που θα θέλουν να είναι μαζί του χωρίς άλλη σκέψη;

Passion Of Love
10-03-12, 10:29
Egw psifisa Οι γυναίκες προτιμούν τα "κακά" παιδιά που τις ταλαιπωρούν
kako koritsi egw
mia xara tha tairiaxoume :p

KAKOPEDI 13
10-03-12, 12:13
απο εμπειριες μου
Οι γυναίκες προτιμούν όσους έχουν πολλά λεφτά
τα κακα παιδεια τα προτιμανε για λιγο καιρο γιατι τα κακα παιδεια τους βγαζουνε τη πιστη και μια ζωη δεν εχουν μια οπως κι εγω διλ
για τα καλα παιδεια δε ξερω δεν υπηρξα ποτε καλο παιδι βασικα το προσπαθησα αλλα εμεινα στη προσπαθεια..

koukli
10-03-12, 15:57
η πλειοψηφία, λεφτά και μόνο...!!!

Και προς θεού δεν φταίνε αυτές... Η οικογένεια φταίει (κυρίως οι μανάδες) που εμποτίζουν το παιδικό (και αργότερα το εφηβικό) μυαλό με ιδέες του τύπου: "εσύ είσαι η καλύτερη, δε θα παντρευτείς όποιον κ' όποιον... Να πάρεις πλούσιο να σε έχει στα ώπα-ώπα... το αξίζεις..." και άλλες τέτοιες μαλακίες... και στην τελική το μόνο που καταφέρνουν είναι να δημιουργούνται κατεστραμένες οικογένειες και παιδάκια με ψυχολογικά...

DreadKnight
10-03-12, 16:24
Σε νεαρή ηλικία οι γυναίκες προτιμούν τα λεγόμενα 'κακά παιδιά" και μόλις βγουν στην ζωή, προτιμούν όσους έχουν λεφτά. :cigar:

bioscientist84
10-03-12, 18:31
Ανησυχητικες οι αποψεις... Προβληματικη η ηθικη της κοινωνιας...

.:Darth Vader:.
10-03-12, 19:08
+1 mexri 21 22 koitane ta kana paidia tin peripetia meta otan katalavoun oti kaloperasi pou goustaroun thelei lefta kathara kai mono psaxoun gia enan plousio den tou niazei poso omorfos klp einai arkei na exei lefta argotera vriskoun kai erasti pou goustaroun......

etsi an den eisai plousios mia normal gomena diskola na vreis.........

(isxi stin pleiopsifia iparxoun vevea kai eksereseis men den einai polles alla iparxoun)

harry_lostone
10-03-12, 21:58
μεχρι τα 15 θελει καλο παιδι
μεχρι τα 25 θελει κακο παιδι
και μετα θελει τα λεφτα (μεχρι οποια ηλικια φτασει).

μισογυνης ? οχι,ρεαλιστης

Kronos
11-03-12, 01:54
Εξαρτάται τι εννοεί ο ποιητής με το "προτιμούν".

Αλλο τύπο άντρα προτιμούν για το κρεβάτι, άλλο για το φλέρτ, και άλλο για το γάμο. :p

bioscientist84
11-03-12, 02:15

Αλλο τύπο άντρα προτιμούν για το κρεβάτι, άλλο για το φλέρτ, και άλλο για το γάμο. :p

Αναλυσε τα μας...

Kronos
12-03-12, 12:14
Αναλυσε τα μας...

Στο επόμενο κρυφό σχολειό, όταν μαζευτούμε όλοι γύρω από τη φωτιά, θα σας τα αναλύσω.

XelwnoTzini
12-03-12, 12:42
Δεν είμαι γυναίκα που να ξέρω :p

SkapoGr
13-03-12, 16:26
Οι γυναίκες προτιμούν όσους έχουν πολλά λεφτά.

bioscientist84
15-03-12, 00:05
Στο επόμενο κρυφό σχολειό, όταν μαζευτούμε όλοι γύρω από τη φωτιά, θα σας τα αναλύσω.

Να εχει και τιποτα κοψιδια, μην παει χαμενη και η φωτια...

** Diva **
26-03-12, 10:32
μεχρι τα 15 θελει καλο παιδι
μεχρι τα 25 θελει κακο παιδι
και μετα θελει τα λεφτα (μεχρι οποια ηλικια φτασει).

μισογυνης ? οχι,ρεαλιστηςτο παιδι απαντησε για μενα ...:shutup::whistle:

http://www.youtube.com/watch?v=edJnuj5me3o

crazy_ant
27-03-12, 07:49

akrivos etsi einai...ma ton theo :p
btw evala tin prwti epilogi

Αλεξάνδρα.
14-04-12, 23:57
akrivos etsi einai...ma ton theo :p
btw evala tin prwti epilogi

xaxa και εγώ το πρώτο είπα και δεν είχα δει το δικό σου στον γάμο την πάτησα πήρα το καλό εγώ !!!!

loukia.
15-04-12, 10:34
Όχι απλώς τα κακά παιδιά,τα πολύ κακά...

Crazy Girl
19-04-12, 19:55
Εγώ πάντως προτιμώ τα καλά παιδιά. Που να μπλέκεις. :p

Αλεξάνδρα.
19-04-12, 22:07
Εγώ πάντως προτιμώ τα καλά παιδιά. Που να μπλέκεις. :p

έχει και τέτοια ;;; κάποιο άλλο κουσούρι θα έχουν για ρίξε δεύτερη ματιά !!! :)

nikos_a
19-04-12, 22:13
Με τρια ποδια!!!

Crazy Girl
19-04-12, 22:18
έχει και τέτοια ;;; κάποιο άλλο κουσούρι θα έχουν για ρίξε δεύτερη ματιά !!! :)

Φυσικά έχει και τέτοια! Και μέχρις στιγμής δε μου έχει βγάλει κανένα "κουσούρι" :p:p

Αλεξάνδρα.
19-04-12, 22:26
Φυσικά έχει και τέτοια! Και μέχρις στιγμής δε μου έχει βγάλει κανένα "κουσούρι" :p:p

αν έχεις χρόνια μπροστά σου...μικρή λογικά...να προσέξεις ....στο τέλος...την διαλογή...από το σκάρτο το λιγότερο σκάρτο !!!!

jimbob
19-04-12, 23:16
xaxa και εγώ το πρώτο είπα και δεν είχα δει το δικό σου στον γάμο την πάτησα πήρα το καλό εγώ !!!!

αποσυρση δεν παιζει;; :p

Αλεξάνδρα.
20-04-12, 04:10
αποσυρση δεν παιζει;; :p

μα..κάθε φορά που την ανακοινώνει το κράτος ως να κάνω τα χαρτιά ...την αποσύρουν πάλι ...δεν είναι να βασίζεσαι !!! :)