PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποιό είναι το αγαπημένο σας παιχνίδι

Σελίδες : [1] 2

greektoyboy
24-01-06, 14:25
jasas files ke fili mikrous ke megalous pio ine to agapimenosas game i pexnidi isos ine diskoli afti i erotisi as arxiso lipon ego

ego tha elega to pacman ena klasiko pexnidi pou plli apo eses tha exete pexi sta ilektronika ta legome arcade games pola xronia perasn apo tote simera ta games ine san erga pragmatika ala afto den simeni pos ena pexnidi pou exi kala grafika ine pio kalo apo ena pexndi pou bjike prin 10 i 15 xronia.

pacam lipon ke pali pacman

naste oli kala ke perimeno na do pio ine tos dikosas agapimeno pexnidi.

spiros

antaria
24-01-06, 16:00
Pacman ή Bubble bubble, δεν ειμαι σιγουρη.

Μηπως πρεπει να μεταφερθει στο Polls/ψηφοφοριες;

Memnon
11-02-06, 21:37
world of warcraft, to kalitero paixnidi apo ola me 5.5 ekatommyria paixtes se olokliro ton kosmo

Memnon
11-02-06, 21:38
as to metaferei kapoios to post sta polls gia na exei perissoteres apantiseis

Neo1978
14-02-06, 14:56
Battlefield kai Counterstrike Source

greektoyboy
14-02-06, 17:47
bravo sas files ke fili apo vlepo oli ehoume diaforetik gnomi orismeni protiman ta palia ta legomena retro ali ta kenouria afto ine kalo oli ehoume difaforetika gosta
nase oli kala me poli agapi

spiros

kef
16-02-06, 21:57
apo ta klasika arkanoid dagkoto
kai apo ta nea battlefield special forses

pambs
17-02-06, 07:50
Cod2

alex21pro
19-02-06, 17:06
far cry kai GTA san andreas oti kalitera

SRV
21-02-06, 08:18
fisika OLA ta Zelda tis Nintendo!!!

Ta teleiosa ola, kai afta tou NES, kai tou Super NES, kai gameboy, N64, Gamecube...kai anupomono na kikloforisei to Twilight Princess ton Aprilio...idi to exw On-Reserve kai pliromeno. To monadiko pexnidi pou isos me krata demeno me Nintendo. Tropos zois to Zelda. :happy: Na doume kai pos tha to parousiasoun sto Revolution. :yes:

Min po oti exw dokimasei kai ta arxea Link sto Amiga. :yes:

Fisika kai Prince of Persia me entuposiazoun arketa...idika to telefteo The Two Thrones...pexnidara! :)

Parafron
21-02-06, 10:22
Apo ta palia arcade tha po to Cabal kai to Snow Bros.........Kai apo ta pio kainourgia.........ola ta NFS,to Mafia kai to GTA San Andreas.

DjKlap175®
22-02-06, 13:18
CALL OF DUTY 2

ZYL
22-02-06, 14:01
Colin McRae Rally 2005 :D
kai apo ta classics to Pang

greektoyboy
24-02-06, 08:56
kalimera files ke fili xerome gia tin simetoxisas se afto to topic sas efharisto olous naste panda kala kalo savatokiriako se olous edo sto forum admin ke members.

spiros

Darth202
31-03-06, 13:15
Ola ta Castlevania alla pio poly to SOTN h alliws Dracula-X 2.

Devil May Cry, God Of War,onimusha, Prince of Persia.

POLLA E LOL.:clap2:

point12
31-03-06, 19:36
:bow: FEAR... and no other comments :bow:

shadgr
01-04-06, 06:54
Ayta ta liga: ;)
God of war (ps2), FEAR (pc), Call of cthulhu (pc) kai apo xthes Tomb Raider Legends (ps2)

F3ar
02-04-06, 10:30
Mexri prin apo ligo kairo...Diablo II LOD
Twra teleutaia Football Manager 2006

IMAGINOS
02-04-06, 20:48
MAX PAYNE, MAFIA kai Colin mcRae :)

Aurora
02-04-06, 21:09
Halo and Halo2

greektoyboy
05-04-06, 14:47
jasas xerome poli gia tin simetoxisas se afto to topic oli exoume diaforetika gosta ke afto ine efxaristo den mboroun oli na pezoun world of warcaft i helflife2 iparxoun pola kala games pou prepi na ta dokumasoume den xeris kamia fora vriskis loukoumia poli kala pexnidia pou axizoun na ta pexis.

sas efxaristo olous naste oli kala sinexiste na pezete afto pou sas aresi.

spiros :judge:

v.batsi
06-04-06, 13:54
φυσικα το all time classic football manager!
απο τα παλια championship manager μεχρι το τελευταιο footbal manager 2006!
Κορυφη!
Αυτο το καιρο επισης απο τα αγαπημενα μου εχει γινει το The Godfather ως φαν και της τριλογιας!

josefakis
09-04-06, 14:51
football manager ;)

prozotis
21-05-06, 23:54
oti kainourio bgainei,asxolise mazi tou gia ligo,ante mexri na to termatiseis mia,i esto 2 fores... meta omos?
apo poli mikros paizo to bubble bubble.ksekinisa apo ton ipologisti tis ksaderfis mou,gia na peraso sta coin-up flimperakia (opou oi katatheseis ton kermaton... as min skeftomai poso ipseles itan) kai telos na katalikso ston diko mou ipologisti,pou me to mame,den iparxei periptosi na to anoikso kai na mi paikso bubble!

p.s. proti mou mera simera edo,proti apantisi pou dino... mallon tha prepei na milao ligotero e? =)

koumiwtaki
23-05-06, 05:06
to pio oraio paixnidi poy exo paixei mexrei topa einai to Grand Theft Auto San Andreas..... :)

sok7
23-05-06, 18:26
Metal Slug ola

IR3bel Yell
23-05-06, 18:34
Call of duty fusika

Feygatos...
23-05-06, 22:34
Diablo 2, san andreas, max payne, max payne 2

jpaokx
24-05-06, 09:15
Age Of kings.world of Warcraft,counterstrike,commandos.Auta me kratisan para poli kairo.ante kai to Football Manager :) :) :)

s1mos
24-05-06, 13:25
Αγαπημενα παιχνιδια: pro evolution soccer,medal of honor,call of duty,cs 1.6
απο τα παλια: pang,mortal kombat,street fighter,wario land(game boy)
:grin: :grin: :grin:

cloud
25-05-06, 08:36
ola ta final fantasy gia (ps,ps2) me protimisi sto ff7,ff8 :rofl:

steliosmr
27-05-06, 07:40
Pedes exo 2 agapimena pou den ta allaso me tpt kai den ta exei pi kanenas periergo kai einai ta kalitera 1 INDIGO PROPHECY teliiiiiiiiooooooooooooo kai 2 fisika SILENT HILL 2

nikos_opel
03-06-06, 09:22
παλια :tetris
new:age of mythology,rise of nation

°°NERVOUZ°°
05-06-06, 14:25
to perna perna i melissa!

^tasoulis^
07-07-06, 02:54
Λιγα ειναι τα πορωτικα παιχνιδια:guns: οπως το F.E.A.R :guns: FARCRY :guns: και CALL OF DUTTY1.2:guns:

AntonisB
09-07-06, 00:56
den yparxei kalitero paixnidi apo to manager!!!championship kai football!!!

djtithimo
10-07-06, 23:27
to Sarious Sam 2 ine pexnidara

Yoshi
22-07-06, 10:11

Ta teleiosa ola, kai afta tou NES, kai tou Super NES, kai gameboy, N64, Gamecube...kai anupomono na kikloforisei to Twilight Princess ton Aprilio...idi to exw On-Reserve kai pliromeno. To monadiko pexnidi pou isos me krata demeno me Nintendo. Tropos zois to Zelda. :happy: Na doume kai pos tha to parousiasoun sto Revolution. :yes:

Fisika kai Prince of Persia me entuposiazoun arketa...idika to telefteo The Two Thrones...pexnidara! :)
kala re exeis to zelda tou nes?auto to epsaxna prin kati xronia den mporesa na to vrw.eisai poly tyxeros to paixnidi einai korifi k syllektikotato mazi me to mario tou nes.
my favorite games:mario(Nintendo Entertainment System),mariocart(Super Nintendo),Diablo II(PC),Colin Mc'rae2(PC+PS1 k opoios 8elei mia kontra xexexe) k twra kolisa me to trackmanianations

PunkDrummer
03-08-06, 23:33
Ime apo tous palious gamers kai gia xari se auto to Monadiko game pou legete STREET FIGHTER AKOMA VASANIOME KAI AGORAZO KATHE KONSOLA POU KIKLOFORI GIA NA MIN XASO OUTE MIA EKDOSI ...

exoume kai leme akouste ta agapimena mou

STREET FIGHTER 2 HYPER FIGHTING (SNES)
SUPER STREET FIGHTER (SEGA MEGA DRIVE)
SUPER STREET FIGHTER 2 TURBO (SATURN)
STREET FIGHTER ALPHA 1,2,3 (PSX)
STREET FIGHTER 3 DOUBLE IMPACT (DREAMCAST)
STREET FIGHTER 3 THE THIRD STRIKE (XBOX)
STREET FIGHTER EX 1+2 (PSX) EX3 (PS2)
CAPCOM FIGHTING JAM (XBOX)
MARVEL VS CAPCOM 2 (DREAMCAST VERSION)

auto to kako pou travao kai den ksekolao ksekinise mia imera otan imoun 8 xronon kai me pire sto Luna Park o papas mou kai anakalipsa to thriliko Street Fighter 2 sta arcades ... apo to 1992 mexri to 2006 kai den lene na stamatisoun na vgazoun nees ekdosis ... (eh fisika afou iparxun kati thimata san kai emena :P )

chrisanthos
15-08-06, 10:37
tria ειναι τα αγαπημενα μου παιχνιδια που ειναι ολα τα λεφτα gta vice city kai to 18 wheels of steel convoy kai to ship simulator 2006

None
21-08-06, 19:31
Prince of persia k ta tria !!!

Geo 5
21-08-06, 20:20
Ola ta game tis EaSports!!!:)

lycos
22-08-06, 09:33
age of empires III
warcraft
Diablo etc.....:smartass:

dj Eazy
25-08-06, 12:34
BATTLEFIELD 2 (multiplayer)

vag.dim
25-08-06, 18:32
to agapimenomou paixnidi einai to the legen of zelda ola fisika
nintendo gia panta nintendo gia mia zoh

Toulitsa
26-08-06, 00:28
Εγώ πάλι παίζω ενα εντελώς αθώο PC Game και το λατρεύω, είμαι κυριολεκτικά εθισμένη απ΄αυτό το παιχνίδι, αλλά τώρα τελευταία δυστυχώς δεν έχω και πολύ χρόνο να παίξω :cry: :cry: :cry: .

Το λένε The Sims 2 και είναι ακριβώς κομμένο και ραμμένο στα γούστα μου.
Μπορώ μ΄αυτό το παιχνίδι να χτίσω το σπίτι των ονείρων μου, να το επιπλώσω συμφωνα με τα γούστα μου χωρίς να περιορίζομαι χρηματικά -κάτι που δυστυχώς κάνω στην πραγματική μου ζωή- και όταν είναι έτοιμο διμιουργώ τους δικούς μου Sims με γενετικά χαρακτηριστηκά και ρούχα της επιλογής μου, τους τοποθετώ στο σπίτι αυτό, κανοίζω τους ρυθμούς της ζωής τους, στέλνω τους έφηβους στο κολλέγιο και οι ενήλικες ανοίγουν δικά τους καταστήματα, αν δεν θέλω να εργάζοντε σαν υπάλληλοι σε κάποια εταιρία η υπηρεσία.

Κυκλοφορούν 4 παιχνίδια μέχρι στιγμής τα οποία είναι:

The Sims 2 (το βασικό παιχνίδι που χρειάζεται για να παίξουν και τα ακόλουθα Add On)
The Sims 2 University (Add On)
The Sims 2 Night Life (Add On)
The Sims 2 Open for Buisness (Add On)

Έχω φάει μεγάλο κόλλημα μ΄αυτό το παιχνίδι γιατί μπορώ να πραγματοποιήσω ότι δεν μπορώ να κάνω στην πραγματική μου ζωή. Για να μην παρεξηγηθώ, φυσικά δεν θα ήθελα ποτέ να ελέγχω την ζωή κάποιου άλλου ατόμου και να την καθορίζω σύμφωνα με τα γούστα μου, αλλά θα ήθελα να έχωτην οικονομική δυνατότητα, να χτίσω μια "βιλίτσα" παρόμοια μ΄αυτή που έχω χτίσει στο παιχνίδι, με την πισίνα της, την λιμνούλα της, τον τέλειο κήπο, να την διακοσμίσω με πανάκριβα έπιπλα, χαλιά και πίνακες, κ.τ.λ..... Άχ, τί ωραία θα΄ταν !!!!!

Απο την αναλυτικότατη περιγρα΄φή μου και μόνο καταλαβαίνετε πόσο πολύ λατρεύω αυτό το παιχνίδι !!!!

Sorry, που σας "έπριξα" λιγάκι !!! :rolleyes2 :rolleyes2 :rolleyes2

BobPsathas
26-08-06, 00:37
WorldOfWarcraft

The most adicting game ever!

Mechanix_gr
26-08-06, 14:02
ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ GAMES Ta Pang + Arcanoid KAI ΑΠΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΤΑ: Need For Speed Underground 2 + Most Wanted KAI TA Knights Of The Old Rebublic 1+2

vag.dim
27-08-06, 05:47
Εγώ πάλι παίζω ενα εντελώς αθώο PC Game και το λατρεύω, είμαι κυριολεκτικά εθισμένη απ΄αυτό το παιχνίδι, αλλά τώρα τελευταία δυστυχώς δεν έχω και πολύ χρόνο να παίξω :cry: :cry: :cry: .

Το λένε The Sims 2 και είναι ακριβώς κομμένο και ραμμένο στα γούστα μου.
Μπορώ μ΄αυτό το παιχνίδι να χτίσω το σπίτι των ονείρων μου, να το επιπλώσω συμφωνα με τα γούστα μου χωρίς να περιορίζομαι χρηματικά -κάτι που δυστυχώς κάνω στην πραγματική μου ζωή- και όταν είναι έτοιμο διμιουργώ τους δικούς μου Sims με γενετικά χαρακτηριστηκά και ρούχα της επιλογής μου, τους τοποθετώ στο σπίτι αυτό, κανοίζω τους ρυθμούς της ζωής τους, στέλνω τους έφηβους στο κολλέγιο και οι ενήλικες ανοίγουν δικά τους καταστήματα, αν δεν θέλω να εργάζοντε σαν υπάλληλοι σε κάποια εταιρία η υπηρεσία.

Κυκλοφορούν 4 παιχνίδια μέχρι στιγμής τα οποία είναι:

The Sims 2 (το βασικό παιχνίδι που χρειάζεται για να παίξουν και τα ακόλουθα Add On)
The Sims 2 University (Add On)
The Sims 2 Night Life (Add On)
The Sims 2 Open for Buisness (Add On)

Έχω φάει μεγάλο κόλλημα μ΄αυτό το παιχνίδι γιατί μπορώ να πραγματοποιήσω ότι δεν μπορώ να κάνω στην πραγματική μου ζωή. Για να μην παρεξηγηθώ, φυσικά δεν θα ήθελα ποτέ να ελέγχω την ζωή κάποιου άλλου ατόμου και να την καθορίζω σύμφωνα με τα γούστα μου, αλλά θα ήθελα να έχωτην οικονομική δυνατότητα, να χτίσω μια "βιλίτσα" παρόμοια μ΄αυτή που έχω χτίσει στο παιχνίδι, με την πισίνα της, την λιμνούλα της, τον τέλειο κήπο, να την διακοσμίσω με πανάκριβα έπιπλα, χαλιά και πίνακες, κ.τ.λ..... Άχ, τί ωραία θα΄ταν !!!!!

Απο την αναλυτικότατη περιγρα΄φή μου και μόνο καταλαβαίνετε πόσο πολύ λατρεύω αυτό το παιχνίδι !!!!

Sorry, που σας "έπριξα" λιγάκι !!! :rolleyes2 :rolleyes2 :rolleyes2

apoti diavasa exeis ligo akriva gousta i mou fenete :D

theol10
27-08-06, 08:22
Emena to agapimeno mou paixndi ine to Battle for Middle-Earth 2! :rolleyes2
Einai to kalytero paixnidi stratigikis pou exw pai3ei.

vag.dim
27-08-06, 14:34

pou isouna toso kairo agorimou zelda gia panta zelda gia mia zoh ta exw
liosi ola idika tou snes itane to agapimenomou ama pexis pantos to kainourio
stilemou pm kai pesmou entiposis perimeno opos kai dipote :wall:

smanela
29-08-06, 18:02
World of Wacraft ftw!

panagos
29-08-06, 23:17
to World Of Warcraft einai ena kai monadiko... einai poli kalitero apo ola ta twrina games pou paizoun oi gamers...
alla den paei mia mprosta se pacman kai tetris... exw faei meres mprosta se auta to dio...

panagos
29-08-06, 23:18
pou isouna toso kairo agorimou zelda gia panta zelda gia mia zoh ta exw
liosi ola idika tou snes itane to agapimenomou ama pexis pantos to kainourio
stilemou pm kai pesmou entiposis perimeno opos kai dipote :wall:

Nai alla otan ta teleiwneis kai meta den exeis na kaneis tipota allo... ti kaneis meta ksekina pali apo tin arxi???

vag.dim
30-08-06, 06:22
Nai alla otan ta teleiwneis kai meta den exeis na kaneis tipota allo... ti kaneis meta ksekina pali apo tin arxi???

tina kanoume sivenoune kiauta:smartass:

ioanna_inlove
24-09-06, 15:10
prosopika to agapimeno mou pexnidi einai to sims!Pezo pano apo 6 xronia auto to paixnidi kai akomi den to exo varethi!

kifissiotis
28-09-06, 18:47
apo palia: ola ta retro sxedon opws pacman,bubble bobble,tetris,zelda ktl. na fantasteite katevazw ta roms akoma kai ta pernaw sto psp mou kai ta paizw otan paw sto panepistimio.
apo kainourgia: to america's army to opoio einai free download(2.5gb) kai paizetai online apo para pollous paixtes apo olon to kosmo. akoma to diablo,NFS.

exw kollima akoma kai me ton minesweeper ton windows! lol!

giakoumis15
15-10-06, 11:40
Ta agapimena mou einai ta othic 1,2 kai vevaia oli i seira baldur's gate.

Paiktaras
15-10-06, 16:19
football manager.Απλα...ακαταμαχητο!!!!

Paiktaras
15-10-06, 16:20
football manager.Απλα ακταμαχητο!!!

cmakos
29-10-06, 21:34
Νομιζω πως απο retro παιχνιδια το bubble bobble και φυσικα το ακαταμαχητο arkanoid, Απο τα προσφατα χωρις δευτερη σκεψη η τριλογια Prince of persia (subi_wrc really thanxs για το παιχνιδι) καθως επισης και το απιστευτο αν και με πολλα bugs matrix path of neo. Α να μην ξεχναμε και το Metal Gear Solid!!!!

computeras!
31-10-06, 13:40
to pio oraio paxnidi pou exo paiksei einai to advent rising..
katapliktiko,prepei na to dokimasete!!!!

Akalyptos21
31-10-06, 15:52
Anthrwpos pou den exei kaei me Championship manager (milame gia to palio ) kai me Larry ......

tombie
02-11-06, 18:52
Gia osous asholountai me online paihnidia protino to managerzone ( pistevo to kalitero online manager paihnidi ). Giati opos kai na to kanoume kalitera na paizeis me allous user para na perneis tin Barcelona kai na ta kataktas ola se 3 sezon.Ena paihnidi me 602000 member kai molis mpikan kai nees hores (min perimenete tis politelies tou championship manager kai football manager. Ego eho xekinisei ta manager paihnidia me to premier manager to 1. Ligoi apo esas tha to xeroun )Apla dokimaste to...................

imperialdemon
03-11-06, 03:28
lands of lore 1,2,3 gran theft auto απο το 3 και μετα baldur's gate 1,2 call of duty 1,2 prince of persia και τα 5 που εχω παιξει θυμαμαι το πρωτο που επαιξα στο 386 farcry mortal kombat ολα pirates sid meier monkey island ολα και τα 4 red alert 2 x-wing simcity απο το 3000 και μετα αλλα και το 1 ωραιο ηταν doom 1,2 god of war golden axe και ποσα ξεχασα ευχαριστω τους κατασκευαστε τους αν και τα περισσοτερα αντιγραφη σπασμενα τι να κανω αφου λεφτα δεν ειχα ουτε εχω αλλιως καθε μηνα θα ηθελα 200 ευρο για παιχνιδια:no:

Akalyptos21
03-11-06, 09:51
Pantws gia osous asxolountai me to manager. Yphrxe kai ena ellhniko, tisathlio palio , me DOS fantasteite poy epaize kai dwrodokia...

NFSMW
05-11-06, 20:44
PES 6 kai NSF

manousos82003
06-11-06, 07:49
Emena mou aresoun ola ta grand theft auto kai ta ola ta Need for Speed!

SoNiC_77Gr
06-11-06, 14:51
Ena geniko plano:

F.E.A.R
Call Of Duty
NFS Carbon
Rise Of Nations
GTA San Andreas
Medal Of Honor
Age Of Empires 3
Act Of War
Counter Strike
Unreal Tournament

Inquisitor
09-11-06, 23:05
-Resident evil series

and the rest:

-Metal Gear solid series
-Castlevania, symfony of the night
-arcade Shinobi
-far cry
-onimusha series
-total war Rome
-God of war
-Warhammer 40k series
-mortal kombat trilogy
-PES series
-Gran turismo series
-ace combat series
-titan quest
-age of mythology
-starcraft

stathis85tpt
27-11-06, 15:24
popo me phges poly pisw file moy... gia na 8ymi8w... a nai...

apo ta palia...
shinobi
cadilac and dinossaures
street fighter 1,2 + A2
bubble booble
pacman ennoeitai...

k pio....prosfata...
fifa 96 - me apisteyth moysikh
gran tourismo (empriria se ps1 an 8ymamai kala h nes htan? #twra me dsl psaxnw k gia pc)
metal gear solid 1 fysika :bow:
####mafia#### :bow: :bow:
farcry an k polla bugs
grand theft auto vice city k san adreas gia gelio pio poly
colin Mac Rae 04 top
NBA Live 2005 the game
pes 05 last but not least.. :)

na anaferw apla oti ta sxolia apoteloyn prwsopikes kriseis k poloi dykaia 8a diafwnisoyn...
elpizw na vrw perisoteroys yposthriktes :rofl:

P.S:sygxarithria gia to topic
P.S2:sygnwmh an koyrasa h spatalisa to politimo xrono sas

Voupi
27-11-06, 16:11
pro6(an kai ligo moufa)

colin mcrae (opoio na nai)

oliver99fan
27-11-06, 18:50
football manager 2007 και σιγουρα οσα επομενα θα βγουν........κολλας σου λεω

Hydra
27-11-06, 19:15
:bow: Counter Strike:Source,An kai to 1.6 einai sketh apogohtefsi

XR0N0Z
27-11-06, 21:51
Eye of The Beholder II aksexsti empeiria, ateleiwtes wres sta trmaxtika toy dungeons. monadiko RPG.

Baldur's Gate I kai II me ta expansion kai NeverWinter Nights I kai II , ola
ay8entika kai tis special edition giati to aksizoun.

XR0N0Z
27-11-06, 21:54
ksexasa tin seira Lands of Lore ,ntropi mou, ola ay8entika fysika

demianmc
27-11-06, 22:01
lineage nfs wanted nfs carbon kai ola ta lma manager!!!!!!!!!

Djnikitas2
27-11-06, 22:07
Lineage 2 E global 4 everrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..... Eimai kammenos opws vlepete :PPPPPPPPPPPPPPP

Kakos
28-11-06, 13:16
FIFA ta exo ola

DJDarkAngel
28-11-06, 14:35
World of Warcraft fisika

Johnys13
01-12-06, 11:03
Final Fantasy

Geo D.J
02-01-07, 11:16
World Of Warcraft, simfono me memnon omos exo na po kati
den ine 5.5 ekatomyria pextes mono.....diabaza forum kai elegan oti exoyn pano apo 7.000.000 pextes kai anemenonte poloi alloi meta ta xmas kai meta to After the Storm patch kai to Burning Crusade....

cat1212
06-01-07, 10:39
θέλω να κατεβάσω το Devil may cry 1,2,3. πώς?

digital
06-01-07, 13:56
to agapimeno mou einai to pro (evolution soccer)...ta exo paiksei ola apo to '98 pou vgike to proto mono gia psx mexri tora to 6 sto ps2...katapliktiko.....

panbio
28-01-07, 16:07
Battlefield 2 Fisika,,to Kalitero Paixnidi Porotou Prosopou Multiplay Gia Treles Maxes ...............................

djpanoz
01-02-07, 23:33
koitaxte, iparxei i klassiki mageia twn paliwn paixnidiwn (vlepe MAME) kai i entasi twn kainouriwn. ta palia einai tou stil thimasai to Metal Slug? (pou einai paixnidara) i to Diablo (statheri axia), enw ta kainouria einai gia ligo xroniko diastima, me liges exaireseis kiriws ta online (Lineage, Counter strike)... emena prwswpika mou aresoun ta paixnidia puzzle i ikanotitwn, alla dokimazw ta panta prin pw gnwmi.

anyway sorry gia tin parlapipa, me exei piaei to syggrafiko mou simera!!!
bb

cmakos
02-02-07, 09:10
8elw na pros8esw allo ena paixnidi sti lista twn paixnidiwn pou exw para8esei: to ekseretiko final fantasy x gia ps2, to opoio epaiksa kai termatisa prosfata... Apla mageftiko...

Purple_Haze
02-02-07, 12:07
Battlefield 2 Fisika,,to Kalitero Paixnidi Porotou Prosopou Multiplay Gia Treles Maxes ...............................

:thumbsup: :thumbsup:

Techsprt
07-02-07, 07:07
Pes 6 For Ever Kai Tipota Allo Stin Zoi

msmaria
08-02-07, 11:14
DOTA FOREVER (+Green TD kai Mafarazzo)
AGE OF EMPIRES
CS (alla to psilovarethika)

apo konsoles to Devil may cry 1 ,kai Final Fantasy X

cmakos
08-02-07, 11:35
filh msmaria akouw entipwseis apo final fantasy x!!

Aristidis69
16-02-07, 15:59
pros SRV
egw to exw to twilight princess sto gamecube

Dj Sg0
20-02-07, 01:06
apopsi mou:
On-Line games:Counter strike source,Day Of Defeat,Lineage,Eve
ta ipolipa einai :Gta Sa Adreas,NFS...
P.S:Warcraft=Pokemon...

fesakhs
22-02-07, 16:58
call of duty 2, max payne, prince of persian, far cry. ola koryfh.

HomerXP
22-02-07, 22:21
Στρατηγικής φυσικά. Όλη τη σειρά Age of Empire, τώρα παίζω ΑΟΕ 3 Warchiefs, Αge of Mythology + Titans, Empire Earth όλα, Rise of Nations, CivCity Rome κλπ.
Επίσης Grand Theft Auto San Andeas, NFS underground 2 + carbon.

ramaya
23-02-07, 00:29
:bow: S.W.A.T. 4:bow: Battlefield 2142:bow: Pro Evolution Soccer 6:bow:

yorgis2
24-02-07, 20:36
bubble bobble gia polla etoi fotos

Gianni_Creta
27-02-07, 18:52
mono apo tis ores pou exo faei: Football Manager (paliotera gnosto kai os Championship Manager).

deadman
04-03-07, 16:05
re bpaidia ayta einai ahdies . legacy of kain fysika!!!!!!!!!!!!! Kai na min ekseresoyme to war of warcraft

cknight
04-03-07, 16:12
.... ax.... Metal Slug (oli i seira) :) apo ta games pou sinexizw na paizw kai meta tin 300sth fora :D

xaxlakys
04-03-07, 17:05
Age of Empires

Ggr
04-03-07, 17:32
http://www.meristation.com/EPORTAL_IMGS/GENERAL/juegos/NintendoDS-Deportivo/57/IMG-cw44bbee8791f46/Logo%20Pes6%20Alta%20Acopladope.jpg

aqualayzer
06-03-07, 21:43
world of warcraft, to kalitero paixnidi apo ola me 5.5 ekatommyria paixtes se olokliro ton kosmo

Opos leei kai o filos mu o Memnon ena einai oaixnidi World of Warcraft!!
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

http://img260.imageshack.us/img260/3434/fdc5032d88732a94ac438fasu8.gif (http://www.glitterkiss.com)http://img260.imageshack.us/img260/4258/92d41c4c2e91ce67d91a160la8.gif (http://www.glitterkiss.com)

dimshumi
07-03-07, 13:45
emena mages to agapimeno mou einai to manager 2007,call of duty,kai to mjetal slug

Black Dreamer..
10-03-07, 09:58
tetris.

.:*AkIsSsSs*::.
13-03-07, 14:53
DragonBall Z :grin:

laugher
14-03-07, 13:57
Tactical Ops: Crossfire (http://www.to-crossfire.net/)

DD-jimakos
14-03-07, 22:51
test drive unlimited:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Babette
16-03-07, 22:35
Tekken's 1, 2, 3, 4, 5 for Playstation and Tekken: Dark Ressurection for PSP

liapis_kosis
22-03-07, 21:35
Lineage&WoW den to siizitaooooooooooooooo!

PROPANTWS WOW!!!!!!!!!!!!

p0sid0nas
24-03-07, 20:11
Επειδή δεν νομίζω οτι είναι εύκολο να διαλέξεις ένα μόνο παιχνίδι, εγώ απλώς επιλέγω αυτό που έχω ξοδέψει τις περισότερες παιχνιδο-ώρες.
Το Civilization II :judge:

drambueg
26-03-07, 14:03
World of warcraft fisika. Milame to paixnidi den paizete:blush:
kanena sxolio....................

nikos_xania
27-03-07, 15:55
ena einai to pexnidi pedia====> NBA LIVE 2007

sevi12
27-03-07, 17:02
Lineage2 kai Dota - Allstars

kotsero
27-03-07, 17:56
Lineage 2 kai warcraftIII(Dota) einai stin lista twn agapimenwn mou!!!:D

Jidba
29-03-07, 00:57
Age of Empires Series (the conquerors to kalitero rts ever!)
Diablo 2 LOD

VELDROS
29-03-07, 17:19
pro evolution soccer . Bubble bubble

Soulis17
29-03-07, 22:57
Ena apo ta kalitera games ever (kai isws to kalitero) einai to Final Fantasy VII. Gia osous to exoun pai3ei kai to 8imountai kala einai to best of the best. Einai to mono game pou me exei kanei na alla3w polla sines8imata apo ti mia stigmi stin alli (oxi mono emena alla kai alla 12.000.000 atoma-toulaxiston etsi leve oi pwliseis).
Apo ekei kai pera ta F.F. ta exei psiloga***ei i squad enix.

That's my choise... :P

toulipa
30-03-07, 09:45
Bubble Bobble kai Luxor aaaaaaa kai enoeite Super Mario :clap:

Jahri
01-04-07, 13:34
F.E.A.R. μακράν από τα καινούργια ... από τα παλαιότερα Quake III Arena ή Sensible Soccer

ramaya
01-04-07, 14:55
Swat 4:clap: Battlefield 2142:clap: Football manager

GameGuru
01-04-07, 15:21
the Lord Of The Rings The Battle For Middle Earth 2 The Rise Of The Witch King

asd
01-04-07, 15:21
Test drive unlimited simply the best

mihalaras
08-04-07, 17:37
to oreotero paixnidi gia emena einai to prince of persian!!!

Soulis17
08-04-07, 22:28
Peite kai kana kalo commend gia ton progono olwn twn games, tin aformi diladi gia na vgoun ta video games stin paragogi.
Gia poio game milaw??? Einai fisika to TETRIS me 100.000.000 pwliseis (peripou, oxi mono se konsoles alla kai se kermatodektes -kiriws- ) ews kai simera...
An den ipirxe afto kata tin gnwmi m den 8a ipirxan games :P .

8erw na pw epeisis pws exete oloi aristes gnomes gia games -epitelous merika atoma pou katalavenoun apo afta ta pragmata- na ste kala...
:P

ntg_net
09-04-07, 02:21
Civilization 1 & 3
Starcraft + Broodwar (psifistike ws to kalutero tis teleutaias 10etias)
Warcraft 3 + Frozen Throne + Dota

Soul Reaver
God Of War 1 & 2

achilleas10
11-04-07, 13:13
to monadiko paixnidi pou me ekane na ksexasw ti shmenei eksw kosmos
MANAGER

st170
12-04-07, 16:10
Farcry
Football Manager
Need For Speed

AKAROS
12-04-07, 22:21
Diablo 2 ΚΟΡΥΦΗ ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟ, Gto, X-men Kai Meta Football Manager Kai Pro 5 Oxi 6

n@n@
13-04-07, 09:44
Syberia!!

:hooray:

pascal0765
15-04-07, 10:13
F I N A L F A N T A S Y 7
To kalitero rpg tis epoxis tu ps1 pu exei afisei istoria pisw tu
http://bloomingpixels.ca/bpstore/nfoscomm/catalog/images/Final%20Fantasy%207%20Buster%20Sword.jpg

sansopotter
24-04-07, 20:27
mmm...polla k diafora

k995337
24-04-07, 21:00
Ας μην είναι the best game around, τα serries του Medal of Honor Allied Assault, είναι τα αγαπημένα μου.(και Diablo 2 LoD, αλλα μου διαγράφτηκε το account) Κρατάει χρόνια αυτή η..κολόνια του online gaming. :)

sten
25-04-07, 19:59
Ola Ta The Legend Of Zelda!!!
To Kalitero Paixnidi Me Tin Kaliteri Istoria!!!

pallerio
25-04-07, 21:45
BATTLEFIELD 2142 :bow:
http://img106.imageshack.us/img106/7383/139ai6.png

christos123123
25-04-07, 22:18
pio alo............?????????

http://www.deafgamers.com/06screenshots_c/pes6pic4.jpg

antonis11
26-04-07, 08:52
Fisika apo ta palia ta Warcraft 1 + 2. Apo ta nea oli i seira Command & Conquer kai fisika ola ta Metal gear

rippergr
26-04-07, 08:54
Call Of Duty the best!!!!!

makikp
26-04-07, 10:32
Όποιος ποδοσφαιρόφιλος δεν έχει παίξει έστω και λίγο football manager θα πρότεινα να μην το κάνει αυτή την εποχή γιατί έρχεται και καλοκαιράκι και δε νομίζω να θέλει να περάσει όλο το καλοκαίρι μπροστά στον υπολογιστή του...

Όσο για τα άλλα το pro6, το gta san andreas και το rome total war.

Και τέλος για τα online games δεν ξέρω αν έχετε ακουστά το hattrick με πάνω από 950.000 χρήστες. Μεγάλο κόλλημα...

tasan
29-04-07, 12:55
pro evolution soccer. Xronia... tora

tasan
29-04-07, 12:56
pio alo............?????????

http://www.deafgamers.com/06screenshots_c/pes6pic4.jpg
pesta re filara... pesta

-AoRaToS-
01-05-07, 01:51
GTA olh h seira,Age of empires to palio to rise of rome kai ligotero ta epomena,Diablo 2,Unreal Tournament kai to 2004,Quake 3 Arena,FEAR,Condemed : Criminal Origins,Gothic 2,Fable the Lost chapters,Dungeon Siege,COD 2. alla paixnidi pou mou arese pio poly ap'ola kai to termatisa polles fores me ka8e tropo pou ginotan,to Deus Ex.apaixto

crasy_boy
01-05-07, 02:24
lineage 2 anamfisvitita

xxxmummy
02-05-07, 06:14
Ancient Wars - SPARTA... Porosi!!!

jackaras
02-05-07, 11:15
basika mou aresoun polla games merika apo ta agapimena mou einai:metal gear solid 2,3-ola ta resident evil-gta san andreas-god_of_war-elder scrolls iv:oblivion kai polla polla alla:P

tidus19
02-05-07, 13:49
final fantasy

olaaaaaaaaaaaaaaaaaa

gablord
02-05-07, 17:32
titan quest εχω φαει κολλημα

*mEfiStOfeLiS*
03-05-07, 14:01
call of duty 2 με φίλους multiplayer..απίστευτο λιώσιμο..

mitsos35
06-05-07, 10:26
PARA POLA MERIKA WORLD OF WARCRAFT FUSIKA,BATTLEFIELD 2142,SILENT HILL 4 THE ROOM,FEAR,OLA FINAL FANTASY,OLA RESIDENT EVIL,COLD WAR,GOD OF WAR,OLA PRINCE OF PERCIA,COMMAND AND CONQUER FUSIKA,INFERNAL,OLA TA LORD OF THE RINGS KAI TO ONLINE FUSIKA,OLA LINEAGE FUSIKA:rofl:

{{ApRo}}
07-05-07, 18:18
Kalispera Paides....Lineage 2 teleia kai pavla...milame einai narkwtiko.....

napoleon
08-05-07, 14:52
Ego pedia goustaro oli tin sira silent hunter!!

coldkiller
08-05-07, 15:00
halo 2, doom3, empire earth 2,test drive,CO2,CS1.6 kai to format oso kai na fainetai periergo to diaskedazo para poli.
thx poli naste kala

koski64
08-05-07, 15:49
world of warcraft ... (FOR the HORDE)

mitsos35
08-05-07, 15:55
KALUTERO APTO LINEAGE:rant: EINAI KORUFH TO WORLD OF WARCRAFT:Punk: :super: :thumbsup:

coldkiller
13-05-07, 17:43
meta gear solied 1,2,3 test drive strategy kai racing thx

gregar
13-05-07, 20:45
ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΠΑΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ
Megaman_Battle_Network_5_Double_Team_DS

123kiriaki
14-05-07, 21:00
tetris, tavli, poker bouble na vriskis lathoi apo 2 foto
paizw apla paixnidia san gunaika

Trelobazelos
14-05-07, 22:51
1.Champions League 2006-2007 (PC)
2.FIFA 07 (PC)
3.Spider-Man 3 (PS3)
4.Need for Speed Carbon (PS3)
5.Mporei na balw kai to WoW (World of Warcraft) (PC)

n0id_86
27-05-07, 19:22
The Sims 2 + all expansions :) kamia sxesh me tpt..
epishs tomb raider: 1,2 (:p)
kai teleutaia: Cal Of Cthulhu.
na mhn ksexasw k ta tetris - arkanoid ;)

Frank Zane
28-05-07, 11:20
Microsoft Flight Simulator X και PES6 είναι τα αγαπημένα μου games!:flash:

MICHAEL SCHUMACHER :bow:

Xamenos
30-05-07, 18:25
Apo ola ta games...akoma kai to World of Warcraft pou akoma paizw to agapimeno mou einai to Emperor:Rise of the Middle Kingdom

pallerio
30-05-07, 20:53
BATTLEFIELD 2142 μελος ομαδας με προπονησεις και διεθνεις αγωνες.. Η Φαση!!! :rofl:

eseteimar
31-05-07, 13:35
poso tha dinate gia na apoktisete ta exis (tis kasetes the legend of zelda majoras mask+super mario64+konsola+1 hiristirio+memory expansion+rumble pak)

luffy6
09-08-07, 14:53
εμενα ενα απο τα πολυ αγαπημενα μου ειναι το shadow hearts 2 the covenant

Dark_elf
10-08-07, 15:41
http://powet.tv/wordpress/wp-content/uploads/2006/09/marvel_ultimate_alliance.jpg
:bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow::bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

rou5o5
10-08-07, 15:49
i seira elder scrolls me kalitero to oblivion kai fisika me ta expansions tou!!

manosx
10-08-07, 18:23
Me megali mou xara exo dei oti to Metal Gear einai apo ta agapimena pexnidia polon.
Fisika kai gia emena einai ta kalitera pexnidia me diafora pou yparxoun dimiourgoun tromera minimata kai genika einai makran ta kalitera kirios logo olou tou story pou zeis otan to pezeis einai akseperasta.

20tH
10-08-07, 23:30
Knight OnLine & Diablo II Exp!:judge:

Elias943
10-08-07, 23:42
Δεν παιζω πλεον πολλα παιχνιδια..
Κανα Sims , Lineage , Counter Strike , Rune η NFS..

tsolstav
12-08-07, 13:17
sigoura to krufto!

paylikas
14-08-07, 15:11
counter strike,devil may cry 3

<<@andreas@>>
14-08-07, 15:42
batlle for the midle earth, pro 6, counter-strike 1.6 k condition zero!!!!!!!!!!!!

<<@andreas@>>
14-08-07, 15:44
kai episis prince of percia warrior within

king2009
14-08-07, 23:00
Λοιπόν το καλύτερο όλο και από άποψης γραφικών είναι το Far Cry το οποίο κατέβασα σήμερα και τρελάθηκα...

Kratos
15-08-07, 12:31
Max Payne 2:The Fall of Max Payne κι God of War

Giorgolazzzz
31-08-07, 11:31
Lineage2 . TELOS

.:Dr-PsychoGR:.
31-08-07, 11:37
Gta

doumacher
03-09-07, 21:32
warcraft throzen throne.fisika dota

koufontinas000
13-09-07, 14:29
Ennoite to Metal Gear Solid!!!! Kai to 1 kai to 2 kai to 3, kai pame gia to 4o to 2008. Einai apta kalytera games kai se pleyra grafikwn kai se senariou. Ta Spaei!!!

GR_tts
18-09-07, 06:29
BATTLEFIELD 2142 μελος ομαδας με προπονησεις και διεθνεις αγωνες.. Η Φαση!!! :rofl:

Και εμενα μου αρέσει το BF2142....σε πια ομάδα παίζεις? :)

steven1
18-09-07, 23:40
emena to agapimeno mou einai to championship manager

petidis
19-09-07, 09:41
DIGGER. afto pou tros diamantakia gia osous den to kseroun. apexto einai toulaxiston eikosaetias. to epaiza ston amstrad 1512 kai metepeita se enan hyundai 8086. a re ti thimithika pali

kirkadianps
02-10-07, 12:27
Kingpin

nikos111111
03-10-07, 12:09
Emena mou aresei ena to opoio den prepei na exete paiksei polloi...
Auto einai to Syberia. Exw termatisei kai ta 2 parts tou apo 2 fores. Mou aresei giati sunexws psaxneis stoixeia ta opoia polles fores vriskontai mprosta sta matia sou. Eixa faei trelo kollima me auto to game. Exei katapliktiki istoria i opoia kalista mporouse na guristei se tainia!!!!

krinos21
03-10-07, 12:27
το καλυτερο μου παιχνιδι αυτην την στιγμη ειναι το counter-strike Source (περιμενω για:Pro evolution 2008, NFS Pro street,Crysis)

panospirin
03-10-07, 12:48
Το πρώτο παιχνίδι που έφαγα χοντρό κόλλημα ήταν το metal gear solid.....:bow:
Μετά όμως ήρθε το Fm....και μετά το χάος!:bow: :bow: :bow:

jimtrouble
03-10-07, 14:38
:group: ta kalitera gia mena einai cod2 and lineage 2c6 infogate telosssssssss...:group: :rofl:

giorigas
03-10-07, 15:36
Nba Live 08 Me Ta Xilia Xoris Antirisi
Simply The Best Game

NintendoRevo
05-10-07, 09:49
Ω ρε φίλε το αγαπημένο μου παιχνίδι...με έβαλες σε μεγάλο λούκι τώρα. Παίζω video games φανατικά εδώ και 20 χρόνια.. Θα παρεκτραπώ και θα κάνω ένα δικό μου Top 10!!

10. Half-Life (PC)
09. Secret of Mana (S.N.E.S.)
08. Chrono Trigger (SN.E.S.)
07. The Legend of Zelda: A Link to the Past (S.N.E.S.)
06. Super Metroid (S.N.E.S.)
05. Final Fantasy VII (Playstation)
04. Super Mario Bros. (N.E.S.)
03. Half-Life 2 (PC)
02. Super Mario 64 (Nintendo 64)
01. The Legend of Zelda: Ocarina of Time (Nintendo 64)

Ίσως ακουστώ "ρομαντικός", αλλά έχοντας όλες τις κονσόλες απο κάθε γενιά, θεωρώ πως η καλύτερη κονσόλα που βγήκε ποτέ είναι το S.N.E.S. (άλλωστε το 90% αυτών που παίζουμε σήμερα είναι είτε sequels απο games του S.N.E.S. είται προέρχετε απο games του S.N.E.S.). Πολύ εδώ είτε είναι μικροί είτε ασχολήθηκαν αργά (Playstation Generation!) και ίσως δεν καταλαβαίνουν τι εννοώ.

Απλά μιλάω για μια εποχή που δείχνει να χάθηκε. Μια εποχή που δεν ασχολούνταν όλοι με τα HD graphics και με τον αν το παιχνίδι έχει "kick ass graphics", 500 λιτρα αίμα το λεπτό, πόρνες κτλ. Μια εποχή που οι developers ακολουθούσαν την τακτική gameplay > graphics και όχι το αντίθετο.

ΥΓ. Συγνώμη που ξέφυγα απο το θέμα αλλά ήθελα να τα πώ!
ΥΓ. giorigas δοκίμασε το ΝΒΑ 2Κ8 ...γιατί το ΝΒΑ Live είναι καρναβάλι μπροστά του.

thois
06-10-07, 07:25
ΥΓ. giorigas δοκίμασε το ΝΒΑ 2Κ8 ...γιατί το ΝΒΑ Live είναι καρναβάλι μπροστά του.
File nitendo kata ti gnomi mou to NBA live 08 einai poli kalitero toy NBA 2k8.
Etsi kai allios ta NBA 2k7-8 mou tin espasan giati den bgainoun se PC
(MIN tromakseis ego to egrapsa to proigoumeno mynima ap ton gioriga {apo enan filo moy}kai sou apantao os thois)

king2009
06-10-07, 08:19
Far cry kai pali far cry(diskolo alla se kanei na kollas) apo fps

Apo racing to nfs carbon...

Se 2 mines tha bgoun kai ta crysis kai to prostreet kai tha allaksei i katataksi...

AGOGEO
05-11-07, 18:44
Pro Evolution Soccer & Medal Of Honor

anamenos
05-11-07, 19:15
FIFA08 kai COD2

ariskos
07-11-07, 12:11
WARCRAFT( only dota )

Valolthrass
07-11-07, 14:06
:bow: Battlefield 2 & 2142..:bow:

•DeSo_•®
07-11-07, 14:40
Pacman,Bubble Bubble,Cadilacs and Dinosaurs,Pang 3,PocketGal.....etc...

CounterStrike 1.6,Mu-online,Fifa2007,ProEvolution2008,NeedForSpeed Underground2,NeverwinterNights.....Etc...

Draco
07-11-07, 15:49
Lineage 2 4ever

akolouthoun WarRock kai NFS MW

GIORGOS.RE
08-11-07, 00:11
to IGI pistevo oti einai polli kalo

LeonakiaS
02-12-07, 17:07
Zelda! Apo thn prwth mexri thn teleytaia ekdosh monadikh plokh kai diarkws kalytera grafika. Isws mporei na sygkrithei me to Final Fantasy, ths idias kathgorias

nikos2006gr
02-12-07, 17:28
Resident Evil 4, Kingdom Hearts 2

pasqual265
02-12-07, 20:35
Need for speed underground 2 και Civilization 4

NintendoRevo
03-12-07, 00:56
Zelda! Apo thn prwth mexri thn teleytaia ekdosh monadikh plokh kai diarkws kalytera grafika. Isws mporei na sygkrithei me to Final Fantasy, ths idias kathgorias

Zelda και FF απολύτως καμμία σχέση το ένα με το άλλο.....

zΛxOs®
10-12-07, 08:34
Call Of Duty

Splinter Cell

Tomb Raider

Pro :tease:

Tekken :tease:

Kai apo ta palia.. Power Spikes

AkisPap
10-12-07, 13:30
fallout 1&2

Call Of Duty 4

Max Payne 1&2

Heroes Of Might And Magic I-v

pkouts2
10-12-07, 18:01
Το Titan Quest και το Oblivion.Ειδικά το expansion του Knights of the Nine τα σπάει

zmout
10-12-07, 18:19
Pacman(to klassiko) gia tov eleutero xrovo mou kai Crysis!

ZUAN
10-12-07, 18:50
Lineage 2 kai ZELDA :Ocarina of time APLA gia mena to poio klasiko game ever.......

Killer
16-12-07, 18:35
shining force

n1kos
17-12-07, 12:48
Bioshock kai ta logia nomizw einai peritta.

Lecythus
17-12-07, 12:51
Oli i seira Final Fantasy me to kalutero na einai to 7 kai to XII den me ksetrelane oso ta proigoumena kuriws logo gameplay....

vavarou
17-12-07, 13:36
ta strategy typoy age of empires kai ta pes tis konami

Lecythus
18-12-07, 20:36
:bow:Final Fantasy 7:bow:Final Fantasy X:bow:

Soti123
21-12-07, 23:17
re paides merika ap ayta pou lete einai klasika alla kata thn gnwmh mou yparxoun kathgoreies fysika sport peripeteis on line klp.

emena ws kathgoria:action pc - call of duty2 me para polles ellhnikes clan summetoxes lan k alla
k stin gathgoria tou fusika einai to top games tis xronias.k fusika twra h sunexeia to call of duty 4.einai kalutero

epishs metal gear 1,2,3. k to kainourgio pou perimenw me anhpwmonhsia sto ps3

h kataplhtikh seira tromou k san games k sta erga to RESIDENT EVIL 1,2,3,4,to 5 k ayto to perimenw me anhpwnonhsia.

stin kathgoria tou fusiaka silen hill 1,2,3,4,5

pali ena palio alla eksisw kalo einai to dino crasys 1,2,3

ninja gaiden xbox 1 k ps3 ninja gaiden 2

k san peripeteia kalh tomb raider ola

k ws pali fun einai to zelda opws k me to parapanw xrhsth pou teleiwse ta zelda

apo sport fusika olata pro evolution

apo ksulo k mou leipei einai re paides to mortal combat alla prwta ta palia k meta ta ypoloipa pou kukloforisan stin anwteres consoles.

ayta kata tin gnwmh mou k pou mou hrthan sto muylo mou

kalh sunexeia se olous k kales giwrtes YGEIA SAS EYXOMAI SE OLOUS

vasilaras
30-12-07, 21:09
:bow: ninja gaiden black & prince of persia:sands of time! :rofl:

hotspacegr
30-12-07, 21:41
gta vice city

RachelMcAdams27
30-12-07, 22:16
lineage 2

blackniaou
31-12-07, 01:37
:bow:Carmageddon II: Carpocalypse Now:bow:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/5/5c/Carmageddon_2_PC_West_Side_Gory.jpg

Kallikratis
02-01-08, 09:13
http://img81.imageshack.us/img81/912/mafialgonp9.jpg
:bow::bow::bow:

rebel4ever
02-01-08, 10:30
Lineage2 Ατελειωτες ωρες μεχρι να γινω noble και hero ston official

MasterWar
04-01-08, 16:19
file spiro iparxoun para polla orea games k ine diskolo na dialeksis omos ego tha sou elega dio to====> Titan Quest k to The Elder Crolls IV Oblivion<==== afta :)

osiris
04-01-08, 17:40
Phantasmagoria 1 + 2 kai Syberia!!!

kostas3
04-01-08, 22:04
test drive unlimited gia xbox 360 korifi

ScArY_
05-01-08, 08:31
Γενικότερα μαρέσουν όλα τα games της Blizzard. Από Diablo , Starcraft , Warcraft , Wow, ανέκαθεν τα έπαιζα όλα. Μαρέσουν τα games της Valve όπως HL2DM , DOD: S, Team Fortress 2. Φυσικά το PRO δεν θα έμενε απ' έξω...

minast1994
05-01-08, 10:12
world of warcraft

minast1994
05-01-08, 10:13
world of warcraft:bow:

Giwrgos 08
05-01-08, 21:32
CoD 4 , Counter Strike 1.5 k Source, WoW k alla pollaaaaaaaaaaaa

gc12
06-01-08, 03:47
Monkey Island 2

kouklaki18
07-01-08, 15:57
:bow::bow: Final Fantasy series :bow::bow:

takis_rs
08-01-08, 20:21
to kalutero game gia mena..........world in conflict.........trelo kollhma!!!!

fobera einai kai ta american conquest,age of mythology,men of valor,mafia,command and conquer(ola).......kai alla.

yendai
09-01-08, 14:21
Command and conquer generals zero hour kai apo online-> ena einai to paixnidi
I
I
I
V
EudemonsOnline-> rixte mia matia sto link, einai free 100% kai exei proairetiko paypal, an kai paizo kairo mporo na po oti den xreiazetai na pliroseis kan-> eimai sto server tou Sydney....
mpeite www.eydemononline.com

mitsosfoufoutos
20-02-08, 21:24
Kalispera se olous sas.
Ego ap tin plevra mou eimai latris ton Point and Click paixnidiwn.
Oute pou thimamai posa exw teleiwsei, omws afto pou to exw ksanapaiksei toulaxiston 14 fores (!!!!) einai to Mystery of the Druids.
Afto pou episis anypomonw na vgei se No 2 (amin kai pote, an diladi vgei deftero), einai to Still Life.
Otan to epeksa nomisa pos to zousa kiolas, ap to proto tou lepto.
Aftaaa.............

Thecoolstefanos
20-02-08, 23:16
:bow:Age Of Empires 2 Conquerors :bow:
:bow:Rfactor:bow:
:bow:World Of Warcraft:bow:

Korifea sto eidos tous...:rofl:

nikoux
19-03-08, 14:26
Battlefield 2142 , Gia Trelh Porwsh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Man_xrist
19-03-08, 15:02
http://i212.photobucket.com/albums/cc291/Manos_hri/Crysis2008-03-0912-53-06-71.jpg

αυτό + άλλα πολλά ειδικά τα command &conquer είναι απίστευτα.

diego-bremen
25-03-08, 14:39
to pro kai twra teleytaia anakalypsa ena allo poy efaga kollhma

to bitefight

http://s5.*************/c.php?uid=28666

sportif
25-03-08, 22:51
kalispera thelo to crak apo to hidden wonders of the depths

Slipkot
26-03-08, 16:57
kalispera thelo to crak apo to hidden wonders of the depths

Διάβασε τους κανόνες... (http://www.greekzlive.com/forum/showthread.php?t=148686) :judge:

TASOSVF
26-03-08, 17:21
το pro kai το grand tourismo.

nasos100
29-04-08, 16:34
emena pali css world of warcraft kai to kalitero ola ta gta :shoot2::chair::fishing::super::thankyou::thankyou:

taki-s
29-04-08, 20:01
kolimenos command and conquer kai to agg of empires conqueros

TheOne
29-04-08, 20:08
vasika epatha taraxi me to gta IV
kai halo 3 kai gears of wars

koureasgr
05-06-08, 18:50
assassins creed (pc) i xbox360 i ps3 kaismackdown vs raw 2008

oblivion.lord
11-06-08, 15:53
egw 8a elega ta: Prince of Persia, the Witcher kai fusika The Elder Scrolls IV:OBlivion.

lola_gt
26-06-08, 14:06
Tomb Raider παιδιά!!! αθάνατο!!!

bbr
26-06-08, 22:02
AoE I, II, III & GTA III, Vice City, IV.

peri
27-06-08, 00:39
l2 ta spaei :P

xatzhs
06-07-08, 01:07
emena apo palia me aresoun to NFS Undergrund to ena kai to zelda!!!!!
apo ta kenouria mou aresoun to Grid einai poli wraio kai to GTA VI kai auto ta Spai!!! !

LOVE GAMES

AsterixX
06-07-08, 10:09
DOTA KAI DOSE:Pepsi::Pepsi::Pepsi::strongben:strongben

Nh04
06-07-08, 15:12
ff7

georgenik1
09-07-08, 10:35
Ολη η τριλογια του Halo το παιχνιδι τα σπαει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
----------------------------------------------------------------------------
Halo forever!!!!!!!!!!!!!!