PDA

Επιστροφή στο Forum : Θετικά και Αρνητικά του thegreekz.com!!

Σελίδες : 1 2 3 [4] 5 6 7

trelobob
06-01-08, 11:32
ola kala kai ola oraia me thn selida re paidia alla ka8e 2 meres peripou allazete onoma!!!

kante kati gia ayto...

kai sthn telikh mporeite na steilete ena mail na xeroume.....

.:Enzo:.
06-01-08, 11:46
na ftiaksoume to searc den paei allo
Kathos episis na mpei mia forma stous titlous. Den ginetai o enas na grafei greeklish kai o allos ellinika. Ena disko mporei na fas kana 10lepto na ton vreis.

Y G S™
06-01-08, 11:52
ola kala kai ola oraia me thn selida re paidia alla ka8e 2 meres peripou allazete onoma!!!

kante kati gia ayto...

ipirxan kapia mikra problimata k mail stous perisoterous exoume stilei einai ola ok tora :)

NIKOSOUSAN
06-01-08, 12:05
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rohirrim
px exei anevasei enas user ena programma sto forum. trexoun oloi meta apo katw k grafoun apo ena "thnx" k gemizoun 15 selides me tetoia post. kapoios twra apo olous pou to katevasan thelei na rwtisei an px auto to programma einai sumvato me vista. poios tha psaksei na vrei mesa se oles tis selides an kapoios exei rwtisei kati k thelei voitheia, alla k autos pou rwtise ante meta na psaxnei mesa se 15 selides an kapoios tou apantise kati

to exw dei se alla forum: katw apo to post autounou pou ksekinise to thread grafei kai to eksis "thanked by: CHE, rohirrim, ........ " k episis dipla apo ta koumpia reply k quote exei k ena koumpi "thank" pou vazei to onoma sou stin lista.

tha itan polu xrisimo na ginei auti i allagi

exei apolyto dikio...

Pigimon
06-01-08, 14:53
se genikes grames to site einai kalo.
ta arnitika einai ta eksis: prospa8iste na ennopoihsete perisotero ta sections p.x. ola ta movies mazi ola ta tragoudia mazi kai na ginete epilogi se yposection na min xreiazete na kanei o allos scroll down 2misi meres ektws kai an auto to kanete gia logous diafimisis(pou tote dikeologeite).
i ennopoihsh auti 8a voi8isei para poly kai to search to opoio kai pali 8elei 2misi meres scroll kai den ginete kai xrisi tou CTRL+F gia na meio8ei o xronos opote klasika 2 wres mexri na vreis p.x. to movies ekei sta mikra fonts..Tespa apla ligo pio praktiko to site den 8a itan asximo...

rohirrim
06-01-08, 20:57
@nikosousan file mou polloi sumfwnoun me tin protasi mou pou einai akrws logiki alla de vlepw kapoion upeuthino na tin exei sxoliasei akoma... eidomen!

j_morrison
06-01-08, 22:25
οι προσκλησεις που μας αφερεθηκαν ποτε θα τις ξαναπαρουμε?

.:Dr-PsychoGR:.
06-01-08, 22:43
@nikosousan to exo pei kai ego otan eixa mbei gia proti fora sto forum....

tha meiothi o xoros poy xrisimoppoioume sto server! :)

kai meta tha boroume na valoume new sections gia esas...

nuke75
07-01-08, 00:35
"Παράθεση:
px exei anevasei enas user ena programma sto forum. trexoun oloi meta apo katw k grafoun apo ena "thnx" k gemizoun 15 selides me tetoia post. kapoios twra apo olous pou to katevasan thelei na rwtisei an px auto to programma einai sumvato me vista. poios tha psaksei na vrei mesa se oles tis selides an kapoios exei rwtisei kati k thelei voitheia, alla k autos pou rwtise ante meta na psaxnei mesa se 15 selides an kapoios tou apantise kati

to exw dei se alla forum: katw apo to post autounou pou ksekinise to thread grafei kai to eksis "thanked by: CHE, rohirrim, ........ " k episis dipla apo ta koumpia reply k quote exei k ena koumpi "thank" pou vazei to onoma sou stin lista.

tha itan polu xrisimo na ginei auti i allagi"

Symfwnw ki egw. to exei sto leecherslair pou exei auto to magiko koumpaki kai etsi sto forum grafontai rwthseis kai apories :)

foutos
07-01-08, 11:16
πως μπορω να στειλω προσκληση για νεο μελος

trelobob
07-01-08, 11:20
Παράθεση:

exei apolyto dikio...

:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

lastixas1
07-01-08, 11:39
ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟ GREEKZLIVE:thankyou:Η ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ.ΧΕΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΠΟΛΟΥΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΑΣ ΕΛΕΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ.

Y G S™
07-01-08, 11:43
ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟ GREEKZLIVE:thankyou:Η ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ.ΧΕΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΠΟΛΟΥΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΑΣ ΕΛΕΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ.

na eisai panta kala file mou kalos irthes stin parea mas k oti xriastis stile mou pm :)

lektrokuted
07-01-08, 15:52
den ksero an exei ipothei apo allous xristes ksana, omos to mono arnitiko einai oti den mporeis na steileis invite se alla atoma oste na ginoun energa melh tou forum! kata ta alla... ola mia xara! :-)

Y G S™
07-01-08, 17:20
den ksero an exei ipothei apo allous xristes ksana, omos to mono arnitiko einai oti den mporeis na steileis invite se alla atoma oste na ginoun energa melh tou forum! kata ta alla... ola mia xara! :-)

exei ksanaginei ayto to zitima ;)
gine platin member k bale osous filou sou thes :)

Selda
07-01-08, 20:04
Xerome protapola pou ksero pou iste ke thelo naminete panda kontamas

Panik_
07-01-08, 20:06
ola kala einai more!

CHE GUEVARA
08-01-08, 12:28

Μπορείς να στείλεις πμ σε κάποιον υπεύθυνο να στείλει αυτός την πρόσκληση για σένα. Υπήρχε λόγος που έγινε έτσι... δεν είναι ότι δεν θέλουμε καινούρια άτομα... δεν θέλουμε τα "λάθος" άτομα. ;) Όχι ότι έτσι είμαστε 100% σίγουροι, αλλά από τότε που δεν έχουν όλοι προσκλήσεις μυοθήκαν πάρα πολύ τα προβλήματα με άτομα που μπαίνουν μόνο και μόνο για να κάνουν ζημιά στο φόρουμ και φασαρίες. :)

p_takis
08-01-08, 13:36
Dwste tsonta sto lao paidia einai gai mena toulaxiston parakseno ayto p kanate me tis sndromes gia XXX mipos LEW epeidi eixe poli perasi???Sas katalbenw kai sis tin doulia sas kanete alla!!!!!!!!!Pantws sinxaritiria gia to foroum kai na sinexisete etsiiiiiiiiiiiiiiiiii

Y G S™
08-01-08, 13:40
Dwste tsonta sto lao paidia einai gai mena toulaxiston parakseno ayto p kanate me tis sndromes gia XXX mipos LEW epeidi eixe poli perasi???Sas katalbenw kai sis tin doulia sas kanete alla!!!!!!!!!Pantws sinxaritiria gia to foroum kai na sinexisete etsiiiiiiiiiiiiiiiiii

kalispera :)

an tha katseis na diabaseis ta proigoumena post tha pareis tin apantish sou
to exoume pei para polles fores to thema gia ta XXX ;)

p_takis
08-01-08, 13:46
:group:
kalispera :)

an tha katseis na diabaseis ta proigoumena post tha pareis tin apantish sou
to exoume pei para polles fores to thema gia ta XXX ;)

Ok apla ekfrasa to parapanw m kai katalabenw to giati kai gw stin thesi sas to idio tha ekana!!!Katatala to FORUM einai apektoo ta spaei!!!!!!!
:rofl::rofl::rofl::group:

mabrogato
08-01-08, 14:25
Re Eiste Zourloi Oloi Mesa Erotas Kai Prasina Aloga Ola Gia To Sex Ginonte

Dimitris®
08-01-08, 15:43
Τα θετικά του www.greekzlive.com είναι παααααρρρρραααααα πολλά!!
Τα αρνητικά όμως που με δυσαρεστούν είναι:
1. Η συχνή αλλαγή ονόματος (μας είπατε το γιατί, απλά αν είναι δυνατόν να μη γίνεται τόσο συχνά - πηγαίνοντας η καρδιά μας στην κούλουρη...)
2. Τα greeklish. Παιδιά η κατάσταση έχει παραγίνει. Είπαμε βολεύουν, αλλά ως ένα σημείο. Διατηρήστε την ελληνική γλώσσα....
3. Έχει να κάνει σχετικά με την αναζήτηση. Αν και πάλι καθιερώσουμε τα greeklish και η αναζήτηση θα γίνει πιο εύκολη...

Φιλικά
Δημήτρης

joteo
08-01-08, 16:09
Τα θετικά του www.greekzlive.com είναι παααααρρρρραααααα πολλά!!
Τα αρνητικά όμως που με δυσαρεστούν είναι:
1. Η συχνή αλλαγή ονόματος (μας είπατε το γιατί, απλά αν είναι δυνατόν να μη γίνεται τόσο συχνά - πηγαίνοντας η καρδιά μας στην κούλουρη...)
2. Τα greeklish. Παιδιά η κατάσταση έχει παραγίνει. Είπαμε βολεύουν, αλλά ως ένα σημείο. Διατηρήστε την ελληνική γλώσσα....
3. Έχει να κάνει σχετικά με την αναζήτηση. Αν και πάλι καθιερώσουμε τα greeklish και η αναζήτηση θα γίνει πιο εύκολη...

Φιλικά
Δημήτρης

Φιλε μπορώ να σου απαντήσω εγώ γιατι είμαι του χώρου της πληροφορικής ;
Τι θες να σου κάνουν δηλαδή αυτοί που έχουν το site ; Να μπαίνουν μέσα και να αλλάζουν τα greenglish που γράφει ο καθένας εδώ μέσα ; Θα έπρεπε να διαθέτουν 5 άτομα κάθε μέρα να κάνουν αυτήν την δουλειά χωρίς ύπνο και φαγητό. Πρόγραμμα μήπως να το κάνει αυτόματα;;; .... άστο δεν παιζει. Ο καθένας γράφει greeneglish όπως γουστάρει, το "Θ" μπορεί να το γράψει κάποιος "8" ή να το γράψει "th" ή δεν ξέρω και εγώ πως.... Άσε που αν κάποιος γράψει στα αγγλικά κάποια πράγματα, θα του το μετατρέπει με ελληνικούς χαρακτήρες και θα τα παίρνει και αυτος δικαιολογημένα στο κρανίο....
Π.χ. αν υπήρχε πρόγραμμα που κάνει την αλλαγή και έκανα εγώ ένα post και έγραφα "παιδιά το www.greekzlive.com ειναι super" θα μου το έκανε "παιδιά το ωωω.γρεεκζλιβε.cομ ειναι συπερ".... Το φαντάζεσαι λίγο;
Και κάτι άλλο, λες να ειναι βιτσίοζοι αυτοί που έχουν το site να γουστάρουν να αλλάζουν όνομα κάθε τρεις και λίγο; Μάλλον με την κοινή λογική θα αναγκάστηκαν και θα είχαν λόγους που θα ήταν μονόδρομος για να κάνουν κάτι τέτοιο. Φαντάζομαι τα χιλιάδες mail που θα τους έχουν στείλει οι συνδρομητές σε αυτούς για να ρωτάνε ποιο ειναι το νέο site.... Εγώ τουλάχιστον δεν θα ήθελα να τα λάβω....
Για την αναζήτηση έχεις δίκιο αλλά όχι για τα greeenglish. Έχει άλλα προβλήματα και από ότι έχουν πει προσπαθούν να το φτιάξουν....

Πάντα φιλικα...... :angel:

giannis 3
08-01-08, 17:53
Λοιπον δεν ειναι αρνητικο ή θετικο απλως μια ιδεα.
Εχω δει σε κανα 2 φορουμ ενα κουμπι spoiler που μου αρεσε πολυ γιατι μπορεις πχ. να συζητας με καποιον για την 2 σεζον μιας σειρας αλλα να μην το βλεπει καποιος που ειναι στην πρωτη(τωρα αμα πατησει να το δει προβλημα του).

Φιλικα,
Γιαννης.

rohirrim
08-01-08, 19:13
CHE ti tha ginei telika me tin allagi me ta "thank u" pou suzitame???

Dimitris®
08-01-08, 20:40
Φιλε μπορώ να σου απαντήσω εγώ γιατι είμαι του χώρου της πληροφορικής ;
Τι θες να σου κάνουν δηλαδή αυτοί που έχουν το site ; Να μπαίνουν μέσα και να αλλάζουν τα greenglish που γράφει ο καθένας εδώ μέσα ; Θα έπρεπε να διαθέτουν 5 άτομα κάθε μέρα να κάνουν αυτήν την δουλειά χωρίς ύπνο και φαγητό. Πρόγραμμα μήπως να το κάνει αυτόματα;;; .... άστο δεν παιζει. Ο καθένας γράφει greeneglish όπως γουστάρει, το "Θ" μπορεί να το γράψει κάποιος "8" ή να το γράψει "th" ή δεν ξέρω και εγώ πως.... Άσε που αν κάποιος γράψει στα αγγλικά κάποια πράγματα, θα του το μετατρέπει με ελληνικούς χαρακτήρες και θα τα παίρνει και αυτος δικαιολογημένα στο κρανίο....
Π.χ. αν υπήρχε πρόγραμμα που κάνει την αλλαγή και έκανα εγώ ένα post και έγραφα "παιδιά το www.greekzlive.com ειναι super" θα μου το έκανε "παιδιά το ωωω.γρεεκζλιβε.cομ ειναι συπερ".... Το φαντάζεσαι λίγο;
Και κάτι άλλο, λες να ειναι βιτσίοζοι αυτοί που έχουν το site να γουστάρουν να αλλάζουν όνομα κάθε τρεις και λίγο; Μάλλον με την κοινή λογική θα αναγκάστηκαν και θα είχαν λόγους που θα ήταν μονόδρομος για να κάνουν κάτι τέτοιο. Φαντάζομαι τα χιλιάδες mail που θα τους έχουν στείλει οι συνδρομητές σε αυτούς για να ρωτάνε ποιο ειναι το νέο site.... Εγώ τουλάχιστον δεν θα ήθελα να τα λάβω....
Για την αναζήτηση έχεις δίκιο αλλά όχι για τα greeenglish. Έχει άλλα προβλήματα και από ότι έχουν πει προσπαθούν να το φτιάξουν....

Πάντα φιλικα...... :angel:

Για τα greeklish φυσικά και δεν εννοώ κάτι τέτοιο. Απλά τα μέλη να μη γράφουν έτσι. Αν το κάνει αυτό κανένας, δεν θα πρέπει να κάθονται να ξενυχτούν κλπ όπως λες. Δηλαδή πως σε άλλα forums υπάρχει σαν κανόνας το να μη γράφουν greeklish...? Κάπως έτσι....

Φιλικά
Δημήτρης

joteo
08-01-08, 21:48
Ναι εντάξει σε αυτό δεν έχεις και άδικο. Απλά ειναι αρκετοί έλληνες χρήστες στο εξωτερικό, που τους βολεύουν τα greeneglish γιατί τα windows που δουλεύουν δεν έχουν ελληνικά (ειναι σε πανεπιστήμια, internet cafe κτλ.) ή και έλληνες χρήστες στην Ελλάδα, οι οποίοι δεν ειναι έμπηροι χρήστες και ο browser τους τα εμφνανίζει τα ελληνικά "κινέζικα" (και δεν ξέρουν πως να το γυρνάνε το codepage). Ειναι κουραστικό αλλά κατά την γνώμη μου δεν πρέπει να γίνει και επιτακτικό...

*Venus*
09-01-08, 00:58
Αλήθεια ρε παιδια και όταν γίνεται η αλλαγή ονόματος πως το μαθαίνουμε??:unsure:

Ecstasy
09-01-08, 04:51
de to ma8ainoume :p
oi proskliseis yparxei periptwsh na anoi3oun pote? :)

djqacy
09-01-08, 07:41
Ola thetika ine apo mena

Mono ena arnitiko vrika....

To oti to forum allazei sixna onoma... afto fisika iparxei logos pou ginete

Pragmatika nomiza oti eixe kleise oristika to forum dioti empena sto palio onoma kai den leitourgouse.

kapoia idopoiisi meso minimatos gia allagi tou onomatos tha itan kala

Thanks

Andreas

joteo
09-01-08, 08:47
Ρε παιδιά εμένα μου ήρθε email και τις δυο φορές που άλλαξε το όνομα. Και σε μια άλλη φίλη μου που είναι μέλος της ήρθε email σχετικό...
Έχετε δηλώσει στο προφίλ σας κάποιο email ώστε αν γίνει κάτι να σας ειδοποιήσουν ;
Εγώ και τις 2 φορές που άλλαξε domain το πληροφορήθηκα πάντως.... δεν ξέρω, μπορεί να μην λειτούργησε για όλους αλλά για μερικούς ; Να μην ελένξατε τα email σας;... Δεν ξέρω.

*Venus*
09-01-08, 09:58
γιατί υπάρχει περίπτωση να κλείσει το φόρουμ για πάντα?:unsure:

tolis_01
09-01-08, 12:08
Αλήθεια ρε παιδια και όταν γίνεται η αλλαγή ονόματος πως το μαθαίνουμε??:unsure:

Google is your best friend.

*Venus*
09-01-08, 12:57
Μπήκα και έκανα αναζήτηση τωρα για δοκιμή με greekz για να βρει και δεν έβγαζε το greekzlive:no:

Aleza2000
10-01-08, 08:17

kante kati gia ayto...

1. Στελνουν mail εμένα μου έστειλαν κια τις δυο φορες.
2. Για να αλλαζουν ονομα καποιος λογος θα υπαρχει, δε ξυπνησαν ενα πρωι και είπαν τι να κάνουμε ας αλλάξουμε ονομα και
3. Δεν αλλαζον ονομα καθε 2 μερες ετυχε για καποιους λογους και αλλαξαν 2 φορες.
Εμένα για το καινουριο όνομα μου έστειλαν αυτο:
Logon ena problima me to neo (palio) mas Domain anagastikame na
allaksoume pali domain kai onoma (gia to kalo bebaia).
8a mas breite twra sto:
http://www.greekzlive.com/ (http://www.greekzlive.com/forum/../)

sas perimenoume kai sas euxomaste kalh xronia! :-)

CHE GUEVARA
10-01-08, 11:52
1. Στελνουν mail εμένα μου έστειλαν κια τις δυο φορες.
2. Για να αλλαζουν ονομα καποιος λογος θα υπαρχει, δε ξυπνησαν ενα πρωι και είπαν τι να κάνουμε ας αλλάξουμε ονομα και
3. Δεν αλλαζον ονομα καθε 2 μερες ετυχε για καποιους λογους και αλλαξαν 2 φορες.
Εμένα για το καινουριο όνομα μου έστειλαν αυτο:
Logon ena problima me to neo (palio) mas Domain anagastikame na
allaksoume pali domain kai onoma (gia to kalo bebaia).
8a mas breite twra sto:
http://www.greekzlive.com/ (http://www.greekzlive.com/forum/../)

sas perimenoume kai sas euxomaste kalh xronia! :-)

Ακριβώς όπως τα λες είναι. :)

Πρώτα στάλθηκε το μήνυμα στο team για να βοηθήσουμε κλπ... και μετά και σε όλους τους χρήστες. Μπορεί σε μερικούς να πήγε στα spam και γιαυτό να μη το είδανε (ή γενικά να μην ελέγξανε τα εμαιλ τους)... μόνο έτσι εξηγίτε. :)

djqacy
10-01-08, 14:45
Ακριβώς όπως τα λες είναι. :)

Πρώτα στάλθηκε το μήνυμα στο team για να βοηθήσουμε κλπ... και μετά και σε όλους τους χρήστες. Μπορεί σε μερικούς να πήγε στα spam και γιαυτό να μη το είδανε (ή γενικά να μην ελέγξανε τα εμαιλ τους)... μόνο έτσι εξηγίτε. :)

parakseno ine giati eleska ola ta minimata mou kai de vrika kati. kai apo to junk folder.

to mono minima pou exo parei einai gia ta genethlia mou stis 17/9 apo thegreekz :)

CHE GUEVARA
11-01-08, 11:22
parakseno ine giati eleska ola ta minimata mou kai de vrika kati. kai apo to junk folder.

to mono minima pou exo parei einai gia ta genethlia mou stis 17/9 apo thegreekz :)

Αυτό όντως είναι παράξενο. Δεν ξέρω τότε τι φταίει... ξέρω ότι ο Στάμος έστειλε ένα αυτόματο εμαιλ σε όλους τους χρήστες. Τώρα γιατί δεν ήρθε σε σένα... αλήθεια ιδέα δεν έχω. :no:

joteo
11-01-08, 14:34
Για μένα πάντως το μεγαλύτερο πρόβλημα του site ειναι οι προσκλήσεις.
Εντάξει σύμφωνοι, το γνωρίζω Che οτι λύθηκαν διάφορα πρόβληματα, ότι κάποιοι ήταν κακόβουλοι κτλ. κτλ.
Το κακό είναι όμως ότι μαζί με τα ξερά.... καίγονται και τα χλωρά. Οι απλοί χρήστες που δεν έκαναν τίποτα το κακό και θέλουν να βάλουν φίλους τους, απλά δεν μπορούν πλέον...
Όλα τα sites/forums/blogs κτλ. τα οποία γνώρισαν μεγάλες δόξες κάποτε και μετά αρχίσαν και χαλάνε... είχαν την πτώση τους.

Βλέπεις όταν δεν μπορείς να βάλεις νέους χρήστες,
μετά θα μείνεις με αυτούς που έχεις,
μετά θα αρχίσεις να χάνεις αυτούς που έχεις σιγά σιγά (ξέχασαν τον κωδικό τους, έκλεισε ο λογαριασμός τους, βρήκαν άλλο site.... κτλ.),
μετά δεν θα έχει αρκετό κόσμο να ανανεώνει τις σελίδες με υλικό,
μετά το forum θα αρχίσει να καταντάει μονότονο,
και μετά θα μείνετε με πολύ λίγα μέλη και θα θυμάστε τις παλιές δόξες του www.thegreekz.com
..... εκει κάπου, μπορεί και να ξανανοίξετε τις προσκλήσεις :-P

tasosx
11-01-08, 14:46
ΠΟΛΥ ΑΡΓΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΟΝΟΜΑ.
ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΙΔΕΑ ΜΟΥ

Candy
11-01-08, 19:36
τι να πω βρε παιδια;;θα ηταν αχαριστια να μιλησουμε για αρνητικα.τα θετικα ειναι παρα πολλα κ ολοι τα γνωριζουμε!!!ευχαριστουμε για ολη την προσπαθεια κ για ο,τι προσφερετε!δεν ξερω τα προνομοια αυτων που πληρωνουν αλλα δεν το θεωρω κ τοσο αδικο!ελπιζω ομως να μην "αποκλειστουμε"εμεις που δεν εχουμε την οικονομικη δυνατοτητα να κανουμε κατι παρομοιο!το μονο που θα ηθελα επειδη ειμαι λιγο ασχετη απο inernet να μου πει καποιος τι ειναι αυτα τα gifts!!!κ παλι ευχαριστουμε!!!

CHE GUEVARA
12-01-08, 09:44
τι να πω βρε παιδια;;θα ηταν αχαριστια να μιλησουμε για αρνητικα.τα θετικα ειναι παρα πολλα κ ολοι τα γνωριζουμε!!!ευχαριστουμε για ολη την προσπαθεια κ για ο,τι προσφερετε!δεν ξερω τα προνομοια αυτων που πληρωνουν αλλα δεν το θεωρω κ τοσο αδικο!ελπιζω ομως να μην "αποκλειστουμε"εμεις που δεν εχουμε την οικονομικη δυνατοτητα να κανουμε κατι παρομοιο!το μονο που θα ηθελα επειδη ειμαι λιγο ασχετη απο inernet να μου πει καποιος τι ειναι αυτα τα gifts!!!κ παλι ευχαριστουμε!!!

Μην ανησυχείς, δεν θα αποκλειστεί κανείς. Δεν έχουμε το σκοπό να το κάνουμε σκέτο pay site... ποτέ δεν είχαμε αυτό τον σκοπό. :)

Όσο για τα gifts... πάτα πάνω στην υπογραφή μου, εκεί που έχει το σήμα του ερωτιματικού που γυρήζει και γράφει FAQ. Εκεί δίνω για πολλά πράγματα εξηγίσεις και πιστεύω πως θα σε βοηθήσουνε να καταλάβεις πολλά πράγματα. :)

*Venus*
12-01-08, 13:24

μήπως έχεις απενεργοποιήσει να σου στέλνουν μαιλ?:unsure:

dragonfly
12-01-08, 15:25
simera egina melos kai einai super den exo vrei kati arnitiko akoma sinexiste tin kali douleia:mml:
to thetiko einai pos den exo dei vrisies kai kakovoula sxolia (mexri stigmis toulaxiston) opos evlepa se ala site.elpizo na min kano lathos :)
naste kala:rofl::bow:

Candy
12-01-08, 21:58
ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου CHE GUEVARA!!!!θα το κοιταξω σε λιγο!!! :Smile1

Candy
12-01-08, 22:09
ευχαριστω Che λυθηκαν πολλες αποριες μου κ παλι ευχαριστω για τον χρονο σου!!!:)

tolis_01
14-01-08, 19:13
Πάντως το ενημερωτικό e-mail για κάποιο λόγο δεν το πήραν πολλοί. Προσωπικά, δεν με ενοχλεί, ακόμα και ο πιο newbie στο ιντερνετ μπορεί να ξαναβρεί το site μέσω του google.
Απλά θέλω να δείξω αυτό (http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=232938) :D

Addicted™
14-01-08, 23:43
Ena p me ''enoxlei'' einai h psiloakatastasia sta dl sections wpos movies, games
klp...dld pistevo oti ama ta vazame se ipokatigories wpos px gia tis tainies 8riler,
comedy,action k tetia 8a htane pio easy gia na min ka8ese k kaneis to psakse
psakse.Vevea yparxei kai to search alla einai gia kati sigekrimeno enw egw mporei
na 8elw na psaksw apoklistika gia 8riler tainies...umm ti lete?

btw mou aresei k etsi wpos einai, to na perimenw ti tha dw stin epomeni selida :):book:

djstill103
15-01-08, 16:40
To forum einai telio pedia edw ke polla xronia .... To mono moy parapono :( einai oti tha ithela poli na anoi3ei ena aquarium section opws exete ke gia alla hobby px Peri Sex :P ke eixa balei ke post ke me grapsate kanonika.... :P Episis thelw na kanw ena filo invite edw ke ena xrono ke den vriskw pws tha ta kataferw afu oute platin member ime oute gold oute moderator alla eimai enan arxaio member :P eprepe na mas kolate ensima logw ilikias.
a... kai kleisate ke to nude greek-cyprus section me ta binteakia ke piiii eki egine tumpa to forum Ayta
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

triponto12
15-01-08, 18:10
Παράθεση:

exei apolyto dikio...

συμφωνώ και επαυξάνω. γράφουν όλοι ευχαριστώ και καλως ήρθες για να τους ανέβουν οι πόντοι και τα μηνύματα...

donzone
15-01-08, 18:19
Παιδιά καλησπέρα..

Τα θετικά είναι αμέτρητα.... κύριο θετικό που δεν βλέπω να έχει αναφέρει κανείς είναι η σιγουριά που ότι κατεβάζεις είναι αξιόποιστο και όχι σαν κατι προγράμματα-βόμβα που σου κάνουν ζημιά. Εκεί που εντυπωσιάστικα ήταν που ένας φίλος μου έγινε platin member μέσω τραπεζικού λογαριασμού, χωρίς να τρέχει με πιστωτικές κτλ. Σύντομα θα γίνω και γω...

Σαν κλασσικός Έλληνας... έρχομαι να κάνω και γώ το σχολιάκι μου...
1. Το θέμα του greeklish... Υπάρχει τρόπος νομίζω να γράφει κάποιος Ελληνικά και ας μην έχει εγκατεστημένη τη γλώσσα στον υπολογιστή του.. (δεν είναι λίγα τα forums που έχουν απαγορεύσει τα greeklish) Εξάλλου σπάνια να υπάρχει Έλληνας και να μην έχει τα ελληνικά στον υπολογιστή του... απλά τα έχει ξεχάσει.. Οι λόγοι που απεχθάνομαι τα greeklish είναι προφανείς!

2. Αυτό που θα πώ δεν είναι θέμα του forum αλλά του rapidshare... Ολα καλά και ωράια κατεβάζουμε απο rapidshare κατα πλειοψηφία... και με τα γνωστά κολπάκια αλλάζουμε ip κτλ. αλλά ως που... Δεν έχω αντίρριση να πληρόσω για account στο rapid αλλά όχι με πιστωτική καρτα! Θεός να φυλάει με αυτά που ακούμε..! Στο εξωτερικό υπάρχουν σημεία πώλησης rapid account.... Στην Ελλάδα μας γιατί δεν υπάρχει ακόμη???

Αυτά απο μένα!!

kostasgreekzter
15-01-08, 19:05
Θετικά:http://www.seiras.de/aria/icons/icon14.gif
Η αλήθεια είναι ότι τα Links που υπάρχουν είναι πολλά και αφορούν μεγάλη γκάμα θεμάτων (music, movies, software, games κλπ).

Αρνητικά:http://www.seiras.de/aria/icons/icon13.gif
Δεν είμαι ικανοποιημένος από την αναζήτηση, νομίζω ότι είναι λίγες οι λέξεις κλειδιά που αντιστοιχουν σε κάθε θέμα.

*Venus*
16-01-08, 10:42
Ena p me ''enoxlei'' einai h psiloakatastasia sta dl sections wpos movies, games
klp...dld pistevo oti ama ta vazame se ipokatigories wpos px gia tis tainies 8riler,
comedy,action k tetia 8a htane pio easy gia na min ka8ese k kaneis to psakse
psakse.Vevea yparxei kai to search alla einai gia kati sigekrimeno enw egw mporei
na 8elw na psaksw apoklistika gia 8riler tainies...umm ti lete?

btw mou aresei k etsi wpos einai, to na perimenw ti tha dw stin epomeni selida :):book:

σωστό, συμφωνώ απόλυτα μαζί σου:bow:

kopeli
16-01-08, 12:08
8etika, hm parapola :D to pio telio elliniko forum ^^

Arnitika, hm den ksero an mono ego exo auto to provlima, alal i Arxiki selida m tin dixni ligo paramorfomeni.

malcolmthe4
16-01-08, 14:34
Παιδιά καλησπέρα..

2. Αυτό που θα πώ δεν είναι θέμα του forum αλλά του rapidshare... Ολα καλά και ωράια κατεβάζουμε απο rapidshare κατα πλειοψηφία... και με τα γνωστά κολπάκια αλλάζουμε ip κτλ. αλλά ως που... Δεν έχω αντίρριση να πληρόσω για account στο rapid αλλά όχι με πιστωτική καρτα! Θεός να φυλάει με αυτά που ακούμε..! Στο εξωτερικό υπάρχουν σημεία πώλησης rapid account.... Στην Ελλάδα μας γιατί δεν υπάρχει ακόμη???

Αυτά απο μένα!!

vgale mia xrewstikh karta apo eurobank(kai meta paypall)einai pio asfeles kai apo to na exeis ta xrhmata sto portofoli

georgeville
18-01-08, 12:51
τις τελευταιες μερες εχουν παρατηρηθει πολλα παραπονα για το site.μερικα απο αυτα ειναι δικαιολογημενα.γιατι ομως αυτο?
αν εγω εχω παραπονα απο ενα site δεν θα ξαναμπω και δεν θα ασχοληθω για το τι και πως εγινε.παρατηρησα ομως οτι μολις παθαινει κατι το greekzlive τρεχουν ολοι πανικοβλητοι να μαθουν τι εγινε και αρχιζουν τα κακα σχολια.αν τους πειραζει τοσο να μην ξαναμπουν.οι admins εκτος την αλλαγη του server (που οπως ειχαν πει την σχεδιαζανε) ειναι πραγματικα αψογοι!δεν θελω να παρω το μερος καποιου αλλα οταν σε ενα site γινεται της τρελης ειναι ευννοειτο να σημειωνονται που και που καποια λαθη.προσωπικα μου ζητανε συνεχεια προσκλησεις για εδω και αυτο σημανει οτι υπαρχει μεγαλη απηχηση.το θεωρω το καλυτερο ελληνικο site που υπαρχει οχι για να γλυψω,αλλα γουσταρω τρελα οταν βαζω ο,τιδηποτε που θελω στην αναζητηση και μου βγαζει αποτελεσματα για dowload ειτε για βοηθεια.αλλωστε το θεωρω αχαριστια οταν καποια παιδια απο εδω μεσα με τεραστιο αριθμο upload δεν εχουν κανει παραπονα και μιλανε μονο οι leechers.θα επρεπε να βοηθαμε ολοι μαζι με το λιγοτερο που μπορουμε να κανουμε,να ειδοποιουμε καποιον υπευθυνο σε οποιο προβλημα αντιμετωπιζουμε.

help this site to grow!

http://www.seiras.de/enlighten/misc/header_logo.gif

GameGuru
18-01-08, 12:58
επισημες ανακοινωσεις κλπ (γιατι αυτο μου θυμιζει ο τιτλος σου) βγαινουν μονο απο το προσωπικο.Οτι λες εννοειται

georgeville
18-01-08, 13:04
δηλαδη το ''διαβαστε ολοι'' κτλ δεν σου ακουγεται σαν ανακοινωση?
φαινεται οτι για καποιους αυτα που λεω δεν εννοουνται γι'αυτο και ανοιξα αυτο το θεμα.
αν το βρισκεται λαθος,παρακαλω να κλεισετε αυτο το θεμα.

evelina3
18-01-08, 13:14
File Simgono Apolita Mazi Soy.

evelina3
18-01-08, 13:15
File SimFono Apolita Mazi Soy

18-01-08, 13:19
Simfono apolita mazi sou file, kai se efxaristoume gia ta kala sou logia!! :D

fatsasss
18-01-08, 13:21
Προσωπικά δεν αντιμετωπίζω κάποιο πρόβλημα, προς το παρον τουλαχιστον. Είχα βέβαια κάποια παράπονα, αλλά οκ...τπτ στη ζωή δεν είναι τελειο!
Θέλω ομως να απαντήσω γιατί αυτό που διάβασα νομίζω οτι είναι πολύ ατυχές.

Καταρχήν κλείνεις το ποστ σου λέγοντας "help this site to grow up" . Πώς να το βοηθήσεις εννοείς? Κάνοντας συστάσεις κ παράπονα με καλή πρόθεση ή πληρώνοντας ?? Γιατί δεν πιστεύω οτι με τα λεφτά μπορεί να γίνει κάτι καλύτερο... Ίσα ίσα που έτσι διαχωρίζεις τα μέλη στο φορουμ. Η κατηγοριοπήση με βαση το ευρω δεν είναι ότι σωστό πιστεύω, γτ μπορεί κάποιος "απλος" να βοηθάει στο φορουμ με ουσιώδες ποστ κ κάποιος πλατιν ή γκολντ μεμπερ να λέει απλά θενξ.

Λες " αν εγω εχω παραπονα απο ενα site δεν θα ξαναμπω και δεν θα ασχοληθω για το τι και πως εγινε. "
Φίλε μου έτσι βοηθάς το φορουμ? Λέγοντας οτι όποιος έχει παράπονα , απλά δεν μπαίνει κ δεν ξανασχολήσε? Ωραίος τρόπος .....

Και πιστεύω οτι σε ένα φορουμ που όντως γίνεται της τρελής, δεν μπορείς να περιμένεις απο όλα τα μέλη σου να μην έχουν παράπονα. Υπάρχουν άτομα που είναι νέα στο νετ. Άλλα που είναι νέα σε φορουμ. Και άλλα που γνωρίζουν πώς είναι τα πράγματα σε ένα φορουμ.
Δεν μπορείς να ζητάς λοιπόν πώς να κάνουν τα παράπονα!!

Και προσωπικά, επειδή παρακολούθησα τα πράπονα για το θέμα με τα ΧΧΧ αλλά και άλλα παράπονα κατα καιρούς, δεν τα βρισκω τόσο τραγικά. Όταν εσύ έχεις μια πηγή για κάτι, είτε επειδή έχεις "εμμονές" είτε απλά για ευχαριστήση, και βλέπεις να στο παίρνουν φυσιολογικό ειναι να κάνεις παράπονο. Και στα ΧΧΧ πόσταραν κ άτομα "απλα" .... βοηθούσαν και χωρίς να είναι platin/gold . Όπως επίσης όλα τα Compact Disc Club. Και αυτά αφαιρέθηκαν.... βασικά μεταφέρθηκαν στα platin/gold.

Είπες
αλλωστε το θεωρω αχαριστια οταν καποια παιδια απο εδω μεσα με τεραστιο αριθμο upload δεν εχουν κανει παραπονα και μιλανε μονο οι leechers

Το σωστό είναι να λες, οτι κάνουν παράπονα όσοι είναι "απλα" μέλη. Γιατί η κατηγοριοήση τελικά γίνετε με το ευρώ και όχι με τα ποστς!

Εαν έτσι βοηθάς στην ομαλή λειτουργία του φορουμ, τι να πω...
Τα συμπεράσματα ας τα βγάλουν τα μέλη....

Φιλικα,
fatsasss

CHE GUEVARA
18-01-08, 13:31
Merged...

giannis thes
18-01-08, 13:32
καθε καλοπιστη κριτικη ειναι δεκτη οποιος θελει να αλλαξει το φορουμ απλα ας το προτεινει δεν χρειαζονται απαιτησεις:no:

elniniojp
18-01-08, 13:40
paidia kanete uperoxi douleia to mono pou pisteuw oti prepei na kalutereusi einai to 8ema tis anazitisis giati mallon den douleuei kala

georgeville
18-01-08, 13:54
φιλε fatsasss μαλλον παρερμηνευσες αυτα που ειπα.

1ον σαφως με την οικονομικη υποστηριξη τα πραγματα γινονται πολυ καλυτερα.αυτοι οι ανθρωποι που ειναι ολοι μερα εδω μεσα νομιζεις οτι το κανουν απο χομπι?

2ον φυσικα αμα δεν μ'αρεσει καποιο site δεν θα ξαναμπω.δεν μιλησα για εδω μεσα.

3ον αμα παρατηρησεις παρα πολλοι uploaders ειναι απλα μελη και οπως ακριβως ειπες ηταν λιγοι αυτοι οι platin και gold members που ειχαν παραπονα,που στην τελικη εχουν και ενα λογο παραπανω επειδη πληρωνουν.

http://www.greekzlive.com/forum/showthread.php?t=288790

διαβασε εδω οσο αφορα το compact disk club και μην παραπονιεσαι.το delta club ειναι ακομα ενεργο

και για να μην δειχνει το ολο θεμα σαν επιθεση τα λεω ολα αυτα εντελως φιλικα και χωρις παρεξηγηση

vatraxaki
19-01-08, 09:01
sugnwmh alla edw mesa kapoioi eimaste g ligo diasthma i
peristasiaka .
k akomh k an eimaste ap kairo den prolavainoum n diavazoum ta panta !
opote auto to "exoume janapei" ap sas tous admin einai ligo akuro
de nomizete ???
moiraia 8a epanalamvanontai 8emata k erwthseis
mporeite apla n parapempetai ekei p uparxei hdh h apanthsh
alla mhn to kanete san n ekane asxhma o allos p rwthse !
euxaristw

giannis 3
19-01-08, 09:20
Ναι φιλε μου εν μερι εχεις δικιο αλλα π.χ. εχει ανοιξει ενα θεμα για τις προσκησεις το κλεινουν και λενε το γιατι και δινουν λινκ με την ανακοινωση και μετα απο μια μερα ανοιγει θεμα με ιδια ερωτηση απο αλον χρηστη και αυτο επαναλαμβανετε πολες φορες.
Επισης δεν εχω δει ουτε μια φορα κλειστο θεμα χωρις να δινουν το λινκ αν ειναι διπλο ή να λενε το λογο.

Y G S™
19-01-08, 11:38
sugnwmh alla edw mesa kapoioi eimaste g ligo diasthma i
peristasiaka .
k akomh k an eimaste ap kairo den prolavainoum n diavazoum ta panta !
opote auto to "exoume janapei" ap sas tous admin einai ligo akuro
de nomizete ???
moiraia 8a epanalamvanontai 8emata k erwthseis
mporeite apla n parapempetai ekei p uparxei hdh h apanthsh
alla mhn to kanete san n ekane asxhma o allos p rwthse !
euxaristw

ayto pou les oti leme sinexia (to exoume ksanapei) einai kapia pragnata oses fores k na to poume alles toso den tha to katalaboun.
ama exeis esi prosopika 50000000 themata idies erwtiseis ti tha peis sto telos?
k panta bazoume ena link h eksigoume gia to logo pou to klinoume to thema.
aplos kses ti exw katalabei apo pollous tha anoiksw ena topic tha kanw mia erwtisei tha mou apantisoun k tha to klisoun h tha to metaferoun sto sosto section den tous ediaferei an pane lathos me tous kanones tous forum h tou section tous ediaferei na tous apantisoun se ayto pou rotisan k tpt parapanw
ama tha bazane oso mporoun perisoteroi ta themata tous sta sosta section tha itan kalitera gia olous mas
k idika gia esas giati tha kserate pou tha pate k ti tha kanete mesa se ena section

ayta apo mena :)

CHE GUEVARA
19-01-08, 11:42
Merged...

Αυτό το "Merged..." το έχω ξαναπεί 1.000 φορές. :p

pasxalitsa
19-01-08, 16:21
Παιδιά...Είχα κατεβάσει μια συλλογή του Compact Disk Club,κι είχε κωδικό.
Μήπως θα μπορούσε κανείς να με βοηθήσει να βρω τον κωδικό για να ανοίξω το αρχείο rar?
Η συλλογή είναι "Reflections of Silence"...
Παρακαλώ βοηθήστε με!

Y G S™
19-01-08, 17:10
Παιδιά...Είχα κατεβάσει μια συλλογή του Compact Disk Club,κι είχε κωδικό.
Μήπως θα μπορούσε κανείς να με βοηθήσει να βρω τον κωδικό για να ανοίξω το αρχείο rar?
Η συλλογή είναι "Reflections of Silence"...
Παρακαλώ βοηθήστε με!

den ginete file mou twra diabase ligo edw -----> http://www.greekzlive.com/forum/showthread.php?t=288790
an ipirxan tha mporousame na se poume to kodiko :)

pasxalitsa
19-01-08, 19:06
Είμαι φίληηη!!:rofl:
ουφ........Ούτε ποιός τα είχε ανεβάσει ξέρετε?

melita82
20-01-08, 10:08
loipon auto pou thelo na po ego einai oti toso kairo exei allaxei dieuthinsi kai den mas exei enimerosi kaneis. tixaia to ematha apo mia anazitisi sto google.kai nomiza oti ekleise.

Einai to kalitero site giati einai ola organomena, ana katigories kai oxi ola mazi!

toso kairo sas epsaxna!epitelous sas brika!

vatraxaki
20-01-08, 10:23
....katalavainw ti lete k ton kopo sas alla ...
de nomizw n ginetai ap "afasia" sto stul de variesai an einai la8os as t metaferoun klp.Einai aplo, otan kapoios paei n valei ena 8ema .......pou jerei an exei janampei ? 8a prepei n diavasei ta xiliades mhnumata ?
k an einai kainourio melos ....i peristasiaka mpainei ....pou 8a ta vrei ?
mporeite n m apanthsete s auto akrivws ???
pws kapoios 8a gnwrizei an exei janampei t 8ema t ? me anazhthsh ?
valte tote panw panw ap ola .... eudiakrita molis mpainei kapoios n t vlepei
"prin 8esete ena 8ema pateiste anazhthsh giati pi8anon n exei n janmpei"
akomh k etsi kapoios mporei n pei t idio pragma m alla logia ...
ekei k olas p exete t anazhthsh ....... apo tuxh 8 pesei kaneis epanw ths.
telos pantwn opoios exei ta genia exei k t xtenia leme :P
vreite t lush eseis g n mhn anagazeste n mas "malwnete" sunexws !

kouax sas :rofl:

alexis
20-01-08, 12:47
to mono arnitiko itane i allagi dief8insis ola ta alla ine telia den iparxi deftero.

vagsta
20-01-08, 14:55
Τριχες, θετικα και αρνητικα, τι θετικα και αρνητικα εδω υπαρχει κοσμος που πληρωνει για να εχει παραπανω δικαιωματα (προσκλησεις, extra downloads κλπ), πωληση με λιγα λογια. Και εφοσον μιλαμε για forum θα ηθελα να ξερω τα εσοδα αυτα δηλωνονται στην εφορια οπως οριζει ο νομος ? φορολογικο μητρωο υπαρχει ? αποδειξεις νομιμες (συμπεριλαμβανομενου του ΦΠΑ) κοβονται στους ενδιαφερομενους ? και τελος ο ΦΠΑ αποδιδεται στην εφορια οπως οριζει ο νομος ?

Y G S™
20-01-08, 15:15
Τριχες, θετικα και αρνητικα, τι θετικα και αρνητικα εδω υπαρχει κοσμος που πληρωνει για να εχει παραπανω δικαιωματα (προσκλησεις, extra downloads κλπ), πωληση με λιγα λογια. Και εφοσον μιλαμε για forum θα ηθελα να ξερω τα εσοδα αυτα δηλωνονται στην εφορια οπως οριζει ο νομος ? φορολογικο μητρωο υπαρχει ? αποδειξεις νομιμες (συμπεριλαμβανομενου του ΦΠΑ) κοβονται στους ενδιαφερομενους ? και τελος ο ΦΠΑ αποδιδεται στην εφορια οπως οριζει ο νομος ?

1) koitakse file mou edw einai ayto to topic gia ARNITIKA k THETIKA tou forum DEN grafei pouthena oti epitrepete na prosbaleis kanenan.

2) mipws na se diksoume k A.F.M?

3) DEN bazoume kanenan na boithisei to forum me to zori OPOIOS to thelei to kanei
k na se pw kati gia na matheis PROTA boithas ton ton eayto sou otan ginese platin h gold members k META tous allous
giati katebazeis poio grigora mia tainia k polla alla apo ta programata pou dinei to forum mas

5) ama den thes pare ta koubadakia sou k se alli paralia
EDW DEN KRATAME KANENA ME TO ZORI

6) oso gia tis trixes pou les asto na kseroume emeis kalitera pou einai oi trixes k pou tis xrisopioume

navagos®
20-01-08, 15:24

tora sas epiase o ponos gia tis apodikseis?ta exoda tou site ta gnorizeis?ksereis poso kostizei enas server?kane mia prospathia na anikseis ena diko sou kai tote ta leme.otan ta katevazete ola tzampa tote kala einai... kai den se anagase kanenas na gineis platin:judge: tha ithela na ksero apodikseis zitises apo to rapidshare otan ta eskases gia na katevazeis averta? ta pragmata den einai etsi opos fenonte panta;) filika :)

vagsta
20-01-08, 15:36
1) koitakse file mou edw einai ayto to topic gia ARNITIKA k THETIKA tou forum DEN grafei pouthena oti epitrepete na prosbaleis kanenan.

2) mipws na se diksoume k A.F.M?

3) DEN bazoume kanenan na boithisei to forum me to zori OPOIOS to thelei to kanei
k na se pw kati gia na matheis PROTA boithas ton ton eayto sou otan ginese platin h gold members k META tous allous
giati katebazeis poio grigora mia tainia k polla alla apo ta programata pou dinei to forum mas

5) ama den thes pare ta koubadakia sou k se alli paralia
EDW DEN KRATAME KANENA ME TO ZORI

6) oso gia tis trixes pou les asto na kseroume emeis kalitera pou einai oi trixes k pou tis xrisopioume

Κατα πρωτον δεν ειμαστε φιλοι, κατα δευτερον θαθελα να μου εξηγησεις που ειναι προσβλητικο το παραπανω ποστ , τριτον εισαι υποχρεωμενος απο τον νομο να δωσεις ΑΦΜ εφοσον εισπρατεις χρηματα για τις υπηρεσιες σου, και τελος οσο για το "ama den thes pare ta koubadakia sou k se alli paralia" θαθελα πολυ να μου το ελεγες κατα προσωπον και οχι κρυμμενος πισω απο την οθονη σου να σου εξηγησω ενα χερι ποιος κραταει κουβαδακια.

navagos®
20-01-08, 15:45
Κατα πρωτον δεν ειμαστε φιλοι, κατα δευτερον θαθελα να μου εξηγησεις που ειναι προσβλητικο το παραπανω ποστ , τριτον εισαι υποχρεωμενος απο τον νομο να δωσεις ΑΦΜ εφοσον εισπρατεις χρηματα για τις υπηρεσιες σου, και τελος οσο για το "ama den thes pare ta koubadakia sou k se alli paralia" θαθελα πολυ να μου το ελεγες κατα προσωπον και οχι κρυμμενος πισω απο την οθονη σου να σου εξηγησω ενα χερι ποιος κραταει κουβαδακια.

sto proigoumeno post mporei na min ipirxe ala se auto to ekanes... krata tis apiles gia ton eauto sou giati den pernane edo...:judge:opote na pas na kaneis alou ton nta'i' an den mporeis na siniparkseis eirinika me tous alous tote enas einai o dromos:angel: filika no2:)

Y G S™
20-01-08, 15:47

1) k oute thelw na ginoume filoi

2) apo ola ayta pou zitas sto post sou poio pano DEN se ediaferoun KATHOLOU einai prosboli

3) k esi eisai ipoxeromenos na dwseis a.f.m pou ta katebazeis ama to paroume k allios

4) to ksanalew DEN SE KRATAEI KANEIS ME TO ZORI EDW MESA

5) oso gia to xeraki ena exw na se pw poli mages perasan apo edw apo to forum alla den einai pleon edw

6) k tin epomeni fora na prosexeis pws milas se ena mod apo to forum

kalo sou apogebma

vagsta
20-01-08, 15:53
tora sas epiase o ponos gia tis apodikseis?ta exoda tou site ta gnorizeis?ksereis poso kostizei enas server?kane mia prospathia na anikseis ena diko sou kai tote ta leme.otan ta katevazete ola tzampa tote kala einai... kai den se anagase kanenas na gineis platin:judge: tha ithela na ksero apodikseis zitises apo to rapidshare otan ta eskases gia na katevazeis averta? ta pragmata den einai etsi opos fenonte panta;) filika :)

Αν δεν μπορεις να κανεις κατι δεν το κανεις. Αλλο ειναι να ζητας οικονομικη υποστηριξη και αλλο να λες οποιος με πληρωσει θα εχει προσκλησειςι extra downloads κλπ. με λιγα λογια διαχωριζεις τα μελη σε δυο ενοτητες αυτους που πληρωνουν και τους υπολοιπους. Που βλεπεις τη δικαιοσυνη και το ελευθερο εσυ δηλαδη ? Και τι ειναι αυτο "otan ta katevazete ola tzampa tote kala einai..." δεν καταλαβα δικα σου προγραμματα ειναι ? η του forum ? δεν ειναι προγραμματα που εχω ανεβασει εγω και καποιοι αλλοι ? Οσο για το "apodikseis zitises apo to rapidshare otan ta eskases gia na katevazeis averta", εννοειτε οτι πηρα αποδειξη και εις διπλουν μαλιστα. Εσυ ομως γιατι κοπτεσαι τοσο δεν μας εξηγησες ? φιλικα.

stam62
20-01-08, 16:04
φίλτατε vagsta ...δεν ειμαι ουτε mod ουτε εχω μετοχές ...ειμαι μια απλή νοικοκυρά ,σε μια απλή οικογένεια στην οποία ,απο τον νοέμβριο νομίζω που μου εστειλε ενας φίλος προσκληση για το greekzter , εχω κάνει οικονομία με το τσουβάλι..
... για να πάρω στα παιδιά μου dvd απο το video club με τις καθηστερησεις μου πήγενε για 1 εργο γυρω στα 12 euro και ενα cinema για εμένα και τον ανδρα μου κανενα εικοσάρικο....
Λατρευω την μουσική καθε φορά που εβλεπα διαφημηση απο το compact disk club ελεγα στον ανδρα μου "θα μου το πάρεις για τα γεννεθλια μου? " (δεν δίνεις τοσο ευκολα 80 αριές ευρώ για μουσική οταν εχεις 3 παιδιά....)
Με ελάχιστα χρήματα λοιπον ,τα οποια εδωσα οικιοθελέστατα αφου εμεινα 15 μερες σαν απλό μέλος , προσφέρω ταινίες στα παιδιά και σ'εμάς και απολαμβάνω μουσική ουσιαστικά ...δωρεάν....
ΑΡΑ... δεν δίνω δεκάρα αν βγάζουν καποια λεφτά τα παιδιά που εχουν φτιάξει αυτο το πράγμα και αν βγάζουν .... λίγα ειναι με την δουλειά που φένετε πως κανουν και αυτά που κερδιζω εγώ... γιατί λοιπόν να γινομαι "τσιπης" και να ασχολουμαι με ...τρίχες?
...φιλικά...

20-01-08, 16:09
den plironoun gia ola afta...

Plironoun - dld kanoun donate ena mikro pososto, kai emeis os antallagma tous dinoume aftes tis ypiresies...

An to kaname magazi tote tha borouse to 5 euro poy eina gia tous platin members na einai 15-20 gia ena mina!!

Kapito ???? :D

vagsta
20-01-08, 16:12
1) k oute thelw na ginoume filoi

2) apo ola ayta pou zitas sto post sou poio pano DEN se ediaferoun KATHOLOU einai prosboli

3) k esi eisai ipoxeromenos na dwseis a.f.m pou ta katebazeis ama to paroume k allios

4) to ksanalew DEN SE KRATAEI KANEIS ME TO ZORI EDW MESA

5) oso gia to xeraki ena exw na se pw poli mages perasan apo edw apo to forum alla den einai pleon edw

6) k tin epomeni fora na prosexeis pws milas se ena mod apo to forum

kalo sou apogebma

Αν το πολλοι μαγκες..... ητανε για μενα θα σε ενημερωσω οτι δεν ειμαι μαγκας αλλα Κυριος κε το Κ κεφαλαιο. Οσο για το "k tin epomeni fora na prosexeis pws milas se ena mod apo to forum" δεν καταλαβα, με απειλεις ? Η μηπως θεωρεις οτι εισαι κατι ξεχωριστο ? Η μηπως νομιζεις οτι μπορεις να με λογοκρινεις ? και ειδικοτερα χωρις επιχειρηματα.

20-01-08, 16:13
φίλτατε vagsta ...δεν ειμαι ουτε mod ουτε εχω μετοχές ...ειμαι μια απλή νοικοκυρά ,σε μια απλή οικογένεια στην οποία ,απο τον νοέμβριο νομίζω που μου εστειλε ενας φίλος προσκληση για το greekzter , εχω κάνει οικονομία με το τσουβάλι..
... για να πάρω στα παιδιά μου dvd απο το video club με τις καθηστερησεις μου πήγενε για 1 εργο γυρω στα 12 euro και ενα cinema για εμένα και τον ανδρα μου κανενα εικοσάρικο....
Λατρευω την μουσική καθε φορά που εβλεπα διαφημηση απο το compact disk club ελεγα στον ανδρα μου "θα μου το πάρεις για τα γεννεθλια μου? " (δεν δίνεις τοσο ευκολα 80 αριές ευρώ για μουσική οταν εχεις 3 παιδιά....)
Με ελάχιστα χρήματα λοιπον ,τα οποια εδωσα οικιοθελέστατα αφου εμεινα 15 μερες σαν απλό μέλος , προσφέρω ταινίες στα παιδιά και σ'εμάς και απολαμβάνω μουσική ουσιαστικά ...δωρεάν....
ΑΡΑ... δεν δίνω δεκάρα αν βγάζουν καποια λεφτά τα παιδιά που εχουν φτιάξει αυτο το πράγμα και αν βγάζουν .... λίγα ειναι με την δουλειά που φένετε πως κανουν και αυτά που κερδιζω εγώ... γιατί λοιπόν να γινομαι "τσιπης" και να ασχολουμαι με ...τρίχες?
...φιλικά...

+1 symfono!!

kai prostetho:

efoson katevazeis kai esi vagsta apo edo, tote ti milas? :judge:

Y G S™
20-01-08, 16:24
Αν το πολλοι μαγκες..... ητανε για μενα θα σε ενημερωσω οτι δεν ειμαι μαγκας αλλα Κυριος κε το Κ κεφαλαιο. Οσο για το "k tin epomeni fora na prosexeis pws milas se ena mod apo to forum" δεν καταλαβα, με απειλεις ? Η μηπως θεωρεις οτι εισαι κατι ξεχωριστο ? Η μηπως νομιζεις οτι μπορεις να με λογοκρινεις ? και ειδικοτερα χωρις επιχειρηματα.

ama isoun kirios den tha se ediefere ti kanoume emeis k pws to kanoume
h periergia skotonei tin gata
ksexwristos den eimai alla boithaw ton kosmo pragma pou esi kaneis to antitheto
ta epixirimata ase kalitera na ta kseroun aytoi pou pragmatika boithane to forum k oxi esi

EGW POTE DE APILW ALLA PROIDOPIW ;)

vagsta
den plironoun gia ola afta...

Plironoun - dld kanoun donate ena mikro pososto, kai emeis os antallagma tous dinoume aftes tis ypiresies...

An to kaname magazi tote tha borouse to 5 euro poy eina gia tous platin members na einai 15-20 gia ena mina!!

Kapito ???? :D

ΑΥΤΟΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ ΠΩΛΗΣΗ (προσφερω εναντι ανταλλαγματος).

Kanenas den einai ksexoristos edo mesa!! :D

Oloi einai isoi!! :D

Ftaiei kai o Tomas me ton tropo poy milaei etsi kai esy!! :judge:

Y G S™
20-01-08, 16:29
Kanenas den einai ksexoristos edo mesa!! :D

Oloi einai isoi!! :D

Ftaiei kai o Tomas me ton tropo poy milaei etsi kai esy!! :judge:

ama milouse pio omorfa tha milousa kai egw k kses poso kalos eimai :D

20-01-08, 16:31

mallon den katalaves!!:D

Osoi theloun me afta poy dinoun ypostirizoun to forum..

Kanoun Dorea dld...

kai gia afto kai emeis tous prosferoume kati parapano..
Tora?

Capito??? :group::group:

20-01-08, 16:32
ama milouse pio omorfa tha milousa kai egw k kses poso kalos eimai :D

ego prospatho na miliso se olous oso pio orea ginete, alla :judge::judge:

tolis_01
20-01-08, 16:38

Ναι, ναι. Θα κάνω πάλι την κρίσιμη ερώτηση. Κι εσένα τι σε νοιάζει? Δεν έχεις ξαναδεί σε torrent trackers αντοίστιχες προσφορές? Τι εμποδίζει ένα warez forum να κάνει το ίδιο? Δικό τους είναι το site, ότι θέλουν κάνουν.
Τα φπα κτλ. που λες, είναι πίτσες μπλε.

vagsta
20-01-08, 16:48
ama isoun kirios den tha se ediefere ti kanoume emeis k pws to kanoume
h periergia skotonei tin gata
ksexwristos den eimai alla boithaw ton kosmo pragma pou esi kaneis to antitheto
ta epixirimata ase kalitera na ta kseroun aytoi pou pragmatika boithane to forum k oxi esi

EGW POTE DE APILW ALLA PROIDOPIW ;)

Με ενδιαφερει και με παραενδιαφερει, εσυ ομως γιατι ζοριζεσαι δεν εχω καταλαβει ? εχεις να κρυψεις κατι ? Οσο για το "h periergia skotonei tin gata" τι υποννοεις δηλαδη δεν καταλαβα ? να μην ειμαι περιεργος γιατι μπορει να με σκοτωσουν ? Αν μπορεις να μου εξηγησεις."ksexwristos den eimai alla boithaw ton kosmo pragma pou esi kaneis to antitheto
ta epixirimata ase kalitera na ta kseroun aytoi pou pragmatika boithane to forum k oxi esi " ΧΑ ΧΑ ΧΑ , 1ον) αυτο πεστο σε ολους αυτους που μου στελνουν μυνηματα ζητωντας την βοηθεια μου να σου απαντησουν και 2ον διαβασε τα μυνηματα μου να εξακριβωσεις το αληθες του λογου σου. Και κλεινω: EGW POTE DE APILW ALLA PROIDOPIW αν εννοεις σαν mod θα σου απαντησω προειδοποιησε αυτους που δεν τηρουν τους ορους και οχι εμενα, αν το εννοεις σαν προσωπικοτητα θα σου απαντησω οτι αδιαφορω παντελως.

vagsta
20-01-08, 16:50
Ναι, ναι. Θα κάνω πάλι την κρίσιμη ερώτηση. Κι εσένα τι σε νοιάζει? Δεν έχεις ξαναδεί σε torrent trackers αντοίστιχες προσφορές? Τι εμποδίζει ένα warez forum να κάνει το ίδιο? Δικό τους είναι το site, ότι θέλουν κάνουν.
Τα φπα κτλ. που λες, είναι πίτσες μπλε.

Εσυ γιατι κοπτεσαι δεν καταλαβα ? Ετσι γουσταρω να ενδιαφερομαι εσενα το προβλημα σου ποιο ειναι ?

vagsta
20-01-08, 16:52
mallon den katalaves!!:D

Osoi theloun me afta poy dinoun ypostirizoun to forum..

Kanoun Dorea dld...

kai gia afto kai emeis tous prosferoume kati parapano..
Tora?

Capito??? :group::group:

Οταν παρεχεις κατι επι χρημασι ονομαζεται εμποριο
Capito??????

20-01-08, 16:52
Με ενδιαφερει και με παραενδιαφερει, εσυ ομως γιατι ζοριζεσαι δεν εχω καταλαβει ? εχεις να κρυψεις κατι ? Οσο για το "h periergia skotonei tin gata" τι υποννοεις δηλαδη δεν καταλαβα ? να μην ειμαι περιεργος γιατι μπορει να με σκοτωσουν ? Αν μπορεις να μου εξηγησεις."ksexwristos den eimai alla boithaw ton kosmo pragma pou esi kaneis to antitheto
ta epixirimata ase kalitera na ta kseroun aytoi pou pragmatika boithane to forum k oxi esi " ΧΑ ΧΑ ΧΑ , 1ον) αυτο πεστο σε ολους αυτους που μου στελνουν μυνηματα ζητωντας την βοηθεια μου να σου απαντησουν και 2ον διαβασε τα μυνηματα μου να εξακριβωσεις το αληθες του λογου σου. Και κλεινω: EGW POTE DE APILW ALLA PROIDOPIW αν εννοεις σαν mod θα σου απαντησω προειδοποιησε αυτους που δεν τηρουν τους ορους και οχι εμενα, αν το εννοεις σαν προσωπικοτητα θα σου απαντησω οτι αδιαφορω παντελως.

Tora giati to sinexizete den to exo katalavei!!? :yawn:

Opos eipa ftaiei kai o Tomas...
alla ftais kai esy...

Tha mou rotiseis giati?

Epeidi : Katevazeis kai esy, ara den plironeis ta cd-dvd, ara me afti ti logiki paranomeis kai esy, kai oloi mazi :no::no:

Mipos tora capito ?:D

20-01-08, 16:54
Οταν παρεχεις κατι επι χρημασι ονομαζεται εμποριο
Capito??????

Oxi Capito!! :D

An kanoume emborio tha prepei na ta katevazete ola plironontas...

eleos dld... :judge:

skeptou ligo prin postareis kati :group:

:angel::angel:

p.s Tomas min sinexizeis kai esy :D

tolis_01
Εσυ γιατι κοπτεσαι δεν καταλαβα ? Ετσι γουσταρω να ενδιαφερομαι εσενα το προβλημα σου ποιο ειναι ?

Ο κομπλεξαρισμός πάει φουλ βλέπω. Με τέτοια λογική θα πάς μποστάααα στη ζωή σου.

aLeXaNdRoS®

Kat' arxhn den yparxei prosfora enanti antallagmatos oute yphresies pros pwlhsh, alla mono kapoies epipleon dynatothtes ws endei3h
anagnwrishs pros aytous pou prosferoun oikeio8elws sto forum!

Asxeta ap' ayto omws, afou esy exeis mia diaforetikh apopsh gia to olo 8ema kai pisteyeis osa les, ti douleia exeis edw mesa?
Poios einai dld o skopos twn oswn les kai ti prospa8eis na katafereis m' ayto?

vagsta
20-01-08, 17:00
Oxi Capito!! :D

An kanoume emborio tha prepei na ta katevazete ola plironontas...

eleos dld... :judge:

skeptou ligo prin postareis kati :group:

:angel::angel:

p.s Tomas min sinexizeis kai esy :D

Να πληρωσει ποιο ? το σπασμενο προγραμμα ?

Y G S™
20-01-08, 17:00

esi giati zorizese den exw katalabei ti kanoume emeis
pesmou prota k meta tha se pw egw ama zorizomai h oxi k gia poio logo
emeis den skotonoume kanenan opws les alla to stelnoume diakopes ;)
esi pws boithas file mou to forum etsi ------> http://www.greekzlive.com/forum/search.php?searchid=7795832
h nomizeis oti boithas to na ksesikoneis oloklikro to forum na asxolite mazi sou pesmou gia na latalabw
kanw panta paratirisei aytous pou pigenoun enantia sto forum mas opws esi aytin ti stigmi

20-01-08, 17:09
Re eseis...
Akoma to sinexizete?:D

vagsta
20-01-08, 17:16
Kat' arxhn den yparxei prosfora enanti antallagmatos oute yphresies pros pwlhsh, alla mono kapoies epipleon dynatothtes ws endei3h
anagnwrishs pros aytous pou prosferoun oikeio8elws sto forum!

Asxeta ap' ayto omws, afou esy exeis mia diaforetikh apopsh gia to olo 8ema kai pisteyeis osa les, ti douleia exeis edw mesa?

Kat' arxhn den yparxei prosfora enanti antallagmatos oute yphresies pros pwlhsh, alla mono kapoies epipleon dynatothtes ws endei3h anagnwrishs pros aytous pou prosferoun oikeio8elws sto forum!
Ειπαμε παραπανω, οταν προσφερεις με ανταλλαγμα το χρημα ονομαζεται πωληση η παροχη υπηρεσιων αναλογα.
Δεν καταλαβα λογαριασμο θα σου δωσω η θα σου ζητησω την αδεια ?
Σκοπος κακοβουλος (αν εννοεις αυτο) δεν υπαρχει, θεμα ταξης ειναι και για να λεγονται τα πραγματα με τ'ονομα τους, πως να το κανουμε δηλαδη.

20-01-08, 17:22
Kat' arxhn den yparxei prosfora enanti antallagmatos oute yphresies pros pwlhsh, alla mono kapoies epipleon dynatothtes ws endei3h anagnwrishs pros aytous pou prosferoun oikeio8elws sto forum!
Ειπαμε παραπανω, οταν προσφερεις με ανταλλαγμα το χρημα ονομαζεται πωληση η παροχη υπηρεσιων αναλογα.
Σκοπος κακοβουλος (αν εννοεις αυτο) δεν υπαρχει, θεμα ταξης ειναι και για να λεγονται τα πραγματα με τ'ονομα τους, πως να το κανουμε δηλαδη.

kai emeeis den tha dinoume logariasmo tote!!

as teleiosei to thema eddo.. varethiika!! :D

tolis_01
20-01-08, 17:24
http://images22.fotki.com/v754/photos/1/127099/1923196/ike_where_this_thread_is_going-vi.jpg

:D :D :D

20-01-08, 17:28
http://images22.fotki.com/v754/photos/1/127099/1923196/ike_where_this_thread_is_going-vi.jpg

:D :D :D

poy vriskeis tis eikones re? :D

(kai exthes evazes eikones poy exoun noima kai tairiazoun me ta threads)

mi pei kanenas off-topic, to ekapse :judge:

vagsta
20-01-08, 17:29
esi giati zorizese den exw katalabei ti kanoume emeis
pesmou prota k meta tha se pw egw ama zorizomai h oxi k gia poio logo
emeis den skotonoume kanenan opws les alla to stelnoume diakopes ;)
esi pws boithas file mou to forum etsi ------> http://www.greekzlive.com/forum/search.php?searchid=7795832
h nomizeis oti boithas to na ksesikoneis oloklikro to forum na asxolite mazi sou pesmou gia na latalabw
kanw panta paratirisei aytous pou pigenoun enantia sto forum mas opws esi aytin ti stigmi

Ποιος ζοριστηκε για το τι κανεις ? Εσυ εισαι αυτος που θελησες να περασεις λογοκρισια και για αυτο εγινε αυτη η συζητηση. Και αυτο για να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους δηλαδη. Και κατι αλλο τα λινκ που βαζεις καλο θα ειναι να δουλευουν. Τωρα για διακοπες κλπ αστο καλυτερα να μην σου απαντησω.

vagsta
20-01-08, 17:31
kai emeeis den tha dinoume logariasmo tote!!

as teleiosei to thema eddo.. varethiika!! :D

Αλλο το ενα αλλο το αλλο.

tolis_01
20-01-08, 17:32
poy vriskeis tis eikones re? :D

(kai exthes evazes eikones poy exoun noima kai tairiazoun me ta threads)

mi pei kanenas off-topic, to ekapse :judge:

Δεν υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο μέρος. Τις περισσότερες από warez-bb. Δεν τις έχουν κάπου συγκεκριμένα, απλά βάζουν διάφοροι που και που και τις μαζεύω.
Οι εικόνες αυτές (όχι απλές εικόνες, με κειμενάκι απο κάτω) είναι οι αγαπημένες μου :smile2:

aLeXaNdRoS®
20-01-08, 17:34

Kaneis de sou zhthse na dwseis logariasmo, apla afou de goustareis ton tropo leitourgias tou forum, de mporw na katalavw giati e3akolou8eis na eisai edw mesa...
Oloi oi logikoi an8rwpoi otan mpainoun se enan xwro pou den tous aresei, apla den 3anapatane :)

Kai poios eisai esy pou 8a valeis metro ta3hs se enan xwro pou eisai filo3enoumenos?
Kai giati ta "pragmata" na exoun to onoma pou tous dineis esy?

20-01-08, 17:35
Αλλο το ενα αλλο το αλλο.

giati allo to ena allo to allo...???

o kathenas kanei oti goustarei...

ego den tha doso logariasmo..

min dosei kanenas..

!! :D:judge::music:

Y G S™
20-01-08, 17:37
Ποιος ζοριστηκε για το τι κανεις ? Εσυ εισαι αυτος που θελησες να περασεις λογοκρισια και για αυτο εγινε αυτη η συζητηση. Και αυτο για να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους δηλαδη. Και κατι αλλο τα λινκ που βαζεις καλο θα ειναι να δουλευουν. Τωρα για διακοπες κλπ αστο καλυτερα να μην σου απαντησω.

gia dokimase ksana ----->http://www.greekzlive.com/forum/search.php?searchid=7799095

gia teleftea fora se proiopiw prosekse pws milas tin epomeni fora kaigese ;)

vagsta
20-01-08, 17:44
Kai poios eisai esy pou 8a valeis metro ta3hs se enan xwro pou eisai filo3enoumenos?
Αδιαφορω πληρως, ταξη στην συζητηση εννοω (εφοσον συμμετεχω).
Kai giati ta "pragmata" na exoun to onoma pou tous dineis esy?
Το "ονομα" αυτο το δινει η εφορια και οχι εγω, και ειναι ιδιο για ολους τους Ελληνες πολιτες.

vagsta
20-01-08, 17:46
gia dokimase ksana ----->http://www.greekzlive.com/forum/search.php?searchid=7799095

gia teleftea fora se proiopiw prosekse pws milas tin epomeni fora kaigese ;)

Περιμενω

kouklitsa™
20-01-08, 17:52
ti symbainei pali?

ligo psyxraimia giati den to blepw na phgainei kala edw mesa....

mhliste alla mhn prosballetai kanenan...o kathenas leei thn gnwmh tou kai einai dextes alla mhn blepw na ksefeugetai mhliste san anthropoi kai den eisaste mikra paidia....

@vagsta parakalw mhn to sunexizeis kai mhn dw apeiles pia apo esena pia...giati diabasa olo to thread twra.......opoios tou aresei menei edw opoios den tou aresei mporei na paei allou.........kai kaneis allos na to sunexizei...... to thema einai thetika kai arnhtika tou site...gnwmes kai idees dexomaste se auto to forum gia na to beltiosoume alla apeiles den dexomaste katholou against the forum...giati oloi h members erxonati se auto to xwro gia kati eite gia downloads shzhthsh h knowledge.....h apla na ksefygoune apo thn routina....opote opws mpainete se ena spiti kalesmenoi prepei na sebasteite kai to xwro pou eisaste....

pame parakatw

tolis_01
20-01-08, 18:08
vagsta: Σου έχω μια εικόνα αφιερωμένη:

http://www.johntp.com/wp-content/uploads/stopposting.jpg

vagsta
20-01-08, 18:11
vagsta: Σου έχω μια εικόνα αφιερωμένη:

http://www.johntp.com/wp-content/uploads/stopposting.jpg

Thanks, πολυ καλη, ελπιζω να δειξεις σοφια και να ακολουθησεις την συμβουλη της.

tolis_01
20-01-08, 18:14
Thanks, πολυ καλη, ελπιζω να δειξεις σοφια και να ακολουθησεις την συμβουλη της.

Μακάρι να μπορούσα, αλλά...

http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2007/03/captions03211.jpg

vagsta
20-01-08, 18:16
Μακάρι να μπορούσα, αλλά...

http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2007/03/captions03211.jpg

Κανενα σκυλο δεν εχει ?

20-01-08, 18:19
Axaxa!!

Mallon den katalavainete..

Stamatiste sas eipan!! :D

tolis_01
20-01-08, 18:20
Κανενα σκυλο δεν εχει ?

Απ'όλα έχει το κατάστημα:

http://www.mgroves.com/images%5Cdo_not_want.jpg

vagsta
20-01-08, 18:41
Απ'όλα έχει το κατάστημα:

http://www.mgroves.com/images%5Cdo_not_want.jpg

Ωραιος !!!!!

Romilandinio
20-01-08, 18:48
to forum einai telio paides, kata tin tapini mou gnomh
einai makran to kalitero site stin ellada
diladh pernei aneta 10/10

ONE LOVE ONE THUG ONE NATION ---> greekzlive.com

SYNEXISTE ETSI PAIDES

vic...
21-01-08, 18:11
Ρε παιδιά.. δεν μπορείτε να τηρείτε τους κανόνες?????? Κάπου διάβασα ότι ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ τα greeklish και.. έλεος δηλαδή, δεν μπορώ να διαβάσω εδώ μέσα! Παρ' όλο που είμαι εξοικειωμένη τόσα χρόνια με αυτό το πράγμα, εδώ που αυτό που κάνω κατ' εξοχην είναι να διαβάζω με ενοχλεί!

Επίσης έχω ένα πρόβλημα με την αποσύνδεση.. συνήθως χρειάζεται να το πατήσω δύο και τρεις φορές για να το εμπεδώσει!

Y G S™
21-01-08, 18:21
Ρε παιδιά.. δεν μπορείτε να τηρείτε τους κανόνες?????? Κάπου διάβασα ότι ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ τα greeklish και.. έλεος δηλαδή, δεν μπορώ να διαβάσω εδώ μέσα! Παρ' όλο που είμαι εξοικειωμένη τόσα χρόνια με αυτό το πράγμα, εδώ που αυτό που κάνω κατ' εξοχην είναι να διαβάζω με ενοχλεί!

Επίσης έχω ένα πρόβλημα με την αποσύνδεση.. συνήθως χρειάζεται να το πατήσω δύο και τρεις φορές για να το εμπεδώσει!

den ginete na grafoume momo me ellinous xaraktires giati kapia atoma den mporoun na giabasoun.
skepou ligo k aytous pou einai ektos ellados den tha mporoune na diabasoun tous ellinikous xaraktires ;)

ayta :)

tolis_01
21-01-08, 18:32
den ginete na grafoume momo me ellinous xaraktires giati kapia atoma den mporoun na giabasoun.
skepou ligo k aytous pou einai ektos ellados den tha mporoune na diabasoun tous ellinikous xaraktires ;)

ayta :)

http://i27.tinypic.com/11sjkv6.jpg

Δεν άντεξα. Την είπα (ή μάλλον την έδειξα) πάλι την κακία μου :D

aLeXaNdRoS®
21-01-08, 18:37
Pali gkrinia?
Ka8e mera ta idia 8a leme? :sneaky:

Y G S™
21-01-08, 18:51
http://i27.tinypic.com/11sjkv6.jpg

Δεν άντεξα. Την είπα (ή μάλλον την έδειξα) πάλι την κακία μου :D

xerw poli Thomas :D

joteo
23-01-08, 14:19
Egw lew oi moderators na koboyn tis syndromes se oloys osoys grafoyn greekish gia na ma8oyn oi alhtes na symorfwnontai !!!!!
A PAPA!!!! EINAI ANYPOFWROI !!!!! :p :p :p :p :p

climbonice
23-01-08, 16:10
Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος από το GREEKZLIVE και επί τη ευκαιρία συγχαρητήρια σε όλους για την αξιόλογη προσπάθεια που έχετε κάνει.
Θα ήθελα να επισημάνω ένα ορθογραφικό λάθος -αρκετά συνηθισμένο δυστυχώς τόσο σε ελληνικά sites αλλά και σε πολλά ξενόγλωσσα- που για όσους γνωρίζουν όμως πραγματικά "βγάζει μάτι."
Πιο συγκεκριμένα αναφέρομαι στην αρχική σελίδα, στο μενού πλοήγησης, όπου γράφετε: "Home - Forums - Πίνακας Ελέγχου" κτλ. Η λέξη forum έχει ανώμαλο πληθυντικό. Ο πληθυντικός της είναι fora και όχι forums όπως λανθασμένα έχει γραφτεί. Είναι όπως το medium - media ή curriculum curricula κ.α.
Και πάλι συγχαρητήρια για τη συνολική προσπάθειά σας.
:smartass::smartass::smartass:

stam62
24-01-08, 15:05
[QUOTE=climbonice;6911466]που για όσους γνωρίζουν όμως πραγματικά "βγάζει μάτι."

...ποσοι γνωρίζουν ομως?....ειναι λιγο εξειδικευμένο νομιζω... ειναι πολλές οι λέξεις που χρησιμοποιούμε λάθος γιατι εχουν καθιερωθει λάθος οπότε.... :angel:

vic...
24-01-08, 20:23
skepou ligo k aytous pou einai ektos ellados den tha mporoune na diabasoun tous ellinikous xaraktires

ayta

Γι' αυτό είμαστε Έλληνες! Βάζουμε κανόνες και μετά τους καταπατάμε.. για το φιλότιμο πάντα...

tzortz82
25-01-08, 00:21
IS THE BEST OF THE BEST

climbonice
25-01-08, 09:23
...ποσοι γνωρίζουν ομως?....ειναι λιγο εξειδικευμένο νομιζω... ειναι πολλές οι λέξεις που χρησιμοποιούμε λάθος γιατι εχουν καθιερωθει λάθος οπότε.... :angel:

Αυτό μου θυμίζει μια ιστορία που μας έλεγε ένας φιλόλογος που είχα στο γυμνάσιο. Σε μια συγκέντρωση λοιπόν χρησιμοποίησε σωστά μια λέξη που οι περισσότεροι κάνουν λάθος. Προς έκπληξή του λοιπόν γυρίζει μια κυρία και του λέει: "Ντροπή κ. Χ, είστε και φιλόλογος!" -κάγκελο ο καθηγητής!

Κατά τη γνώμη μου όταν γνωρίζουμε ότι κάτι είναι σωστό θα πρέπει να το υποστηρίζουμε ακόμη κι αν όλος ο κόσμος πιστεύει το αντίθετο και όχι να αναπαράγουμε το λάθος.

Cotsiospower
25-01-08, 10:16
den iparxoun arnitika nmz.... MONO THETIKA!!!!:bow:

antvelis
26-01-08, 14:26
ola ok paidia mpravo sas!

bill35
26-01-08, 14:45
gifts thelwwwww

Y G S™
26-01-08, 14:54
gifts thelwwwww

se estila gia na min paraponiese ;)

Tas6s
26-01-08, 18:47
Το Site για μενα ειναι top!Ενα μονο προβλημα με χαλασε που τα xxx-section ειναι μονο για platinum and gold members...και τα κλειδωσαν για εμας..Ψυχουλα δεν εχουμε εμεις;;;;;

papasforever
26-01-08, 21:38
Το Site για μενα ειναι top!Ενα μονο προβλημα με χαλασε που τα xxx-section ειναι μονο για platinum and gold members...και τα κλειδωσαν για εμας..Ψυχουλα δεν εχουμε εμεις;;;;;

συγνωμη,αλλα γινοταν της τρελης στον server με τοσους ανθρωπους στις τσοντες.Επισης,αν θελεις κατι,πληρωσε:judge::judge:

Tas6s
29-01-08, 11:06
συγνωμη,αλλα γινοταν της τρελης στον server με τοσους ανθρωπους στις τσοντες.Επισης,αν θελεις κατι,πληρωσε:judge::judge:

Εγω θα συμφωνισω στο αμα θελεις κατι πληρωσε εξαλου εμενα το site μου αρεσει για ενα τσουβαλι αλλους λογους :hump:,αλλα ξερω φιλους μου που δεν μπαινουν πια στο site γιατι σπαστικαν με αυτο ειπαν:οτι την ειδαν καπως,το internet πρεπει να ειναι free και τετοια διαφορα.

CHE GUEVARA
29-01-08, 11:51
Εγω θα συμφωνισω στο αμα θελεις κατι πληρωσε εξαλου εμενα το site μου αρεσει για ενα τσουβαλι αλλους λογους :hump:,αλλα ξερω φιλους μου που δεν μπαινουν πια στο site γιατι σπαστικαν με αυτο ειπαν:οτι την ειδαν καπως,το internet πρεπει να ειναι free και τετοια διαφορα.

Κοίτα αφού το βλέπουν έτσι οι φίλοι σου, πες τους να ανοίξουν δική τους σελίδα. Πες τους να καταφέρουν να έχουν χιλιάδες χρήστες ταυτόχρωνα όνλαιν, πες τους να έχουν ftp server που όπως ξέρουμε δε κοστίζουν τίποτα :angel:, πες τους να βάλουν και χχχ σεξιον στο φόρουμ τους (δε θα έχουν προβλήματα με τον νόμο, αυτό το εγκυούμαι) και πες τους να μη παίρνουν καθόλου λεφτά για όλα αυτά. Δεν χρειάζονται λεφτά, το ίντερνετ δε κοστίζει... ούτε provider πληρώνουμε ούτε τίποτα, όλα είναι free!!!

ΥΓ: Για να μη με παρεξηγίσεις, όλα αυτά δεν πάνε προς εσένα, αλλά προς τους "φίλους" που ανέφερες.
Μπορεί να ακούγεται ειρωνικό το ύφος μου, αλλά κρίβει μια αλήθεια. Κατά τα άλλα το έχουμε εξαντλήσει το θέμα με τα χχχ... δεν έγινε για τα λεφτά... αν αποφάσιζε μόνο ο GreekzLive δε θα υπήρχαν πλέον καθόλου, αλλά γιατί πολέμησα να μίνουν έστω "κρυφά" για αυτό υπάρχουν ακόμα.
Άρα αν θέλει κάποιος να ρίξει την ευθύνη σε κάποιον ας τη ρίξει σε μένα!!!
Σε μένα που παίρνω ΤΑ ΕΚΚΑΤΟΜΥΡΙΑ από τους πλάτιν και από το ΧΧΧ!!! Εδώ γελάμε!!! :D

gedoris
29-01-08, 12:16
Τα θετικά τα ξέρουμε όλοι.. Αμέτρητα θέματα για όλα τα γούστα, κτλ..
Θα ήθελα να αναφέρω ένα αρνητικό που έχω παρατηρήσει, αν και "νέος" στο site. Όλες αυτές οι απαντήσεις τύπου thx, ευχαριστώ κτλ.. Ξέρω ότι δείχνει ότι κάποιος δεν είναι αχάριστος, αλλά παράλληλα "γεμίζει" το topic κάνοντας δύσκολη την ανάγνωσή του. Ίσως θα μπορούσε να βρεθεί ένας τρόπος που να εκφράζεις το "ευχαριστώ" αλλά να είναι όλα συγκεντρωμένα και να μην πιάνουν τόσο χώρο στην οθόνη.. Δεν ξέρω αν γίνεται, απλά το "πετάω" σαν ιδέα.
Πάντως γενικά είναι από τα καλύτερα και πιο ενδιαφέροντα site!!!!! ;)

baben
29-01-08, 14:28
μα δεν υπαρχουν αρνητικα καρδια μου.....

papasforever
29-01-08, 14:41
Κοίτα αφού το βλέπουν έτσι οι φίλοι σου, πες τους να ανοίξουν δική τους σελίδα. Πες τους να καταφέρουν να έχουν χιλιάδες χρήστες ταυτόχρωνα όνλαιν, πες τους να έχουν ftp server που όπως ξέρουμε δε κοστίζουν τίποτα :angel:, πες τους να βάλουν και χχχ σεξιον στο φόρουμ τους (δε θα έχουν προβλήματα με τον νόμο, αυτό το εγκυούμαι) και πες τους να μη παίρνουν καθόλου λεφτά για όλα αυτά. Δεν χρειάζονται λεφτά, το ίντερνετ δε κοστίζει... ούτε provider πληρώνουμε ούτε τίποτα, όλα είναι free!!!

ΥΓ: Για να μη με παρεξηγίσεις, όλα αυτά δεν πάνε προς εσένα, αλλά προς τους "φίλους" που ανέφερες.
Μπορεί να ακούγεται ειρωνικό το ύφος μου, αλλά κρίβει μια αλήθεια. Κατά τα άλλα το έχουμε εξαντλήσει το θέμα με τα χχχ... δεν έγινε για τα λεφτά... αν αποφάσιζε μόνο ο GreekzLive δε θα υπήρχαν πλέον καθόλου, αλλά γιατί πολέμησα να μίνουν έστω "κρυφά" για αυτό υπάρχουν ακόμα.
Σε μένα που παίρνω ΤΑ ΕΚΚΑΤΟΜΥΡΙΑ από τους πλάτιν και από το ΧΧΧ!!! Εδώ γελάμε!!! :D

Εσυ μας τα τρως εεεεε?:rofl::rofl:

kostasgreekzter
29-01-08, 16:23
Η αλήθεια είναι πως τα θετικά είναι πολλά καθώς το υλικό στο οποίο έχουμε πρόσβαση είναι και πολύ και καλό!
Από την άλλη είναι πολύ αρνητικό το γεγονός ότι το υλικό δεν είναι κατηγορηοποιημένο και η αναζήτηση δεν συνδέει τα διάφορα θέματα με πολλές λέξεις κλειδιά με αποτέλεσμα να εμφανίζει στα αποτελέσματα κατά 70% άσχετα θέματα με την λέξη κλειδί που πληκτρολογούμε.

pasxalitsa
29-01-08, 16:31
θα συμφωνήσω με τον απο κάτω μου.

Patikas
30-01-08, 00:15
Κανένα Gifts θα βρούμε ρε παίδες!!!
Έχει κανείς!!! :):):no:

Y G S™
30-01-08, 08:48
Κανένα Gifts θα βρούμε ρε παίδες!!!
Έχει κανείς!!! :):):no:

sou estila gia na min paraponiese ;)

Tas6s
30-01-08, 11:22

Οχι δεν σε παρεξηγω,απλα ειπα την γνωμη μου και την γνωμη μερικων φιλων μου,αλλωστε δεν ριχνω σε κανεναν την ευθηνη ουτε κανεις πιστευω γιατι αμα ειχατε τραβαλα με τον νομο κανατε το καλυτερο!Αυτο που μετραει ειναι να ειναι η σελιδα online.Αλλα μαλλον ημουν foul για αλλη μια φορα:cry: γιατι δεν διαβασα τις συζητησεις που εγιναν.

Patikas
30-01-08, 15:14
sou estila gia na min paraponiese ;)

Ευχαριστώ πάρα πολύ tomas eleo.
Να 'σαι καλά!!!:bow::thumbsup::rofl:

Y G S™
30-01-08, 16:37
Ευχαριστώ πάρα πολύ tomas eleo.
Να 'σαι καλά!!!:bow::thumbsup::rofl:

tpt file mou esi na eisai kala :)

jogatore
01-02-08, 12:28
Στα αρνητικά θέλω να αναφέρω το πρόβλημα με την Αναζήτηση !!!!!

*emerald dream*
01-02-08, 16:29
Δεν μπορώ να πω με ακρίβεια, αφού δεν περνώ πολύ χρόνο εδώ αλλά γενικά φαίνεται ένα πολύ χρήσιμο forum (κατεβάζεις πραγματάκια XD).

Αρνητικά: η μαμά μου έχει κολλήσει και δεν λέει να ξεκολλήσει :cry:

@PriOri™
01-02-08, 19:28
Κάτι πρέπει να γίνει με την μηχανή αναζήτησης και μάλιστα σύντομα...! Στα θετικά η μεγάλη ποικιλία θεμάτων...:)

Γιάννηs
02-02-08, 14:04
μα δεν υπαρχουν αρνητικα καρδια μου.....

Ετσι , ετσι ..

:)

alex7777777
04-02-08, 15:22
Τελικά αυτό που αναφερεται στις προηγούμενες σελίδες με τυποποιημένο τρόπο "thanks" και λίστα με ονόματα αυτών που ευχαριστούν έχει καμία τύχη????
Προσπαθήστε το ρε παιδιά θα είναι πολύ χρήσιμο και πολύ βολικο.

stam62
05-02-08, 10:05
Αρνητικά: η μαμά μου έχει κολλήσει και δεν λέει να ξεκολλήσει :cry:

:mouahaha::mouahaha::mouahaha:

λες να εισαι το δικο μου παιδί???? αυτό μου λέει καθε μερα!!!! "οχι παλι εκειιιιιιιι"

tsepap
05-02-08, 12:15
Den 8a anaferw ta 8etika giati 8a arxisw na grafw ek8esi!!
To arnitiko einai i synexis dikaiologia sxetika me ton server
Gia paradeigma den mporoume na exoume to ena giati 8a pesei o server, den mporoume na exoume to allo giati pali 8a pesei o server....
Den 8a prepei na kapoia stigmi na papsei na exoume provlima me auto?!

filika

kikie_raft
07-02-08, 14:32
oti to xa xasei kana mina tora...
tyxaia ematha oti iparxei akoma!

diladi eleos, oyte i nikolouli toso psaximo!!

valancia
07-02-08, 14:41
emena apla de mou aresei pou uparxei polemos me alla site paromoio me ayto edw... Poios 8a klepsei apo poion dld...krima...

XRYSAETOS90
07-02-08, 21:40
Μια απορία και από εμένα. Κατ' αρχήν συγγνώμη αν έχει ξανααναφερθεί και δεν το έχω δει, αλλά διάβασα όσες σελίδες άντεξα και δεν το είδα. Στο θέμα μας λοιπόν.

Παλαιότερα υπήρχε το ρηπόρτ στα ποστ. (bad post report ή κάπως έτσι) Tώρα πλέον δεν το βλέπω. Υπάρχει κάποιος λόγος?

(Π.χ. υπάρχει ένα ποστ, σήμερα με ακατάσχετο υβρεολόγιο, πως το κάνουμε ρηπόρτ?)

Αν γινόταν κατάχρηση το καταλαβαίνω, αλλά κάπως θα πρέπει να προστατευτούν και όσοι δεν θέλουν να διαβάζουν χυδαιότητες και βρισιές μιας και οι mods λογικό είναι να μην προλαβαίνουν να διαβάζουν όλα τα μηνύματα.

Ευχαριστώ.

aLeXaNdRoS®
07-02-08, 21:43
Μια απορία και από εμένα. Κατ' αρχήν συγγνώμη αν έχει ξανααναφερθεί και δεν το έχω δει, αλλά διάβασα όσες σελίδες άντεξα και δεν το είδα. Στο θέμα μας λοιπόν.

Παλαιότερα υπήρχε το ρηπόρτ στα ποστ. (bad post report ή κάπως έτσι) Tώρα πλέον δεν το βλέπω. Υπάρχει κάποιος λόγος?

(Π.χ. υπάρχει ένα ποστ, σήμερα με ακατάσχετο υβρεολόγιο, πως το κάνουμε ρηπόρτ?)

Αν γινόταν κατάχρηση το καταλαβαίνω, αλλά κάπως θα πρέπει να προστατευτούν και όσοι δεν θέλουν να διαβάζουν χυδαιότητες και βρισιές μιας και οι mods λογικό είναι να μην προλαβαίνουν να διαβάζουν όλα τα μηνύματα.

Ευχαριστώ.

Logiko kai symfwnw.. :)

@M-POWER@
09-02-08, 14:00
to forum ine apla katakpliktiko!!! ;) Ligo provlima to "search" opws exun idi anaferi ke alloi alla kata t'alla ok!!! Episis tha ithela na pw pws emena mu vgazi polla "x" kokkina se kapious topous ke den emfanizi tes foto.... ti na kanw? (Opws p.x. dipla apo to "proepilogi")

Y G S™
09-02-08, 14:42
to forum ine apla katakpliktiko!!! ;) Ligo provlima to "search" opws exun idi anaferi ke alloi alla kata t'alla ok!!! Episis tha ithela na pw pws emena mu vgazi polla "x" kokkina se kapious topous ke den emfanizi tes foto.... ti na kanw? (Opws p.x. dipla apo to "proepilogi")

katebase to Java k peistevw oti tha eisai ok :)

@M-POWER@
09-02-08, 14:48
ma to exw idi to java... :/

Y G S™
09-02-08, 14:49
ma to exw idi to java... :/

to kainourgio? :unsure:

@M-POWER@
09-02-08, 16:44
den xerw... :/ mu dinis kapio link na to katevasw pls!!!

shadow11
10-02-08, 12:34
Τα θετικα ειναι παρα πολλα !

το μονο αρνητικο που γνωριζω ειναι οι προσκλησεις. :cry:

Pandelia
10-02-08, 19:27
I was downloading two films and half way through was told "invalid ulr" what do I do next???? Can someone help me?? please.

papasforever
10-02-08, 19:51
Pandelia,you ask at the wrong section.You should ask at Help/F.A.Q.-Forum and other.

tolis_01
10-02-08, 20:52
I was downloading two films and half way through was told "invalid ulr" what do I do next???? Can someone help me?? please.

Check the urls. Maybe you copied them wrong. Do you use a download manager? Try to check if the urls are working with a browser.
And like papasforever said, wrong section.

tempt@tion
11-02-08, 16:34
ego pedia exo na pw to eksis:: ime poli euxaristimenos apo olo to forum kai oti
8elw me ligh ipomonh to vriskw stin anazitish,alla exo na pw kai ena poli mpravo stous diaxiristes edo oti ine apsogh se ola kai fantazome oti ine poli diskolo na ta prolavenoune ola,se toso mikro xroniko diastima ,kai pali mpravo sas :bow::bow::bow:

antouan44
12-02-08, 08:47
Kalhmera sas egw tha ithela na sas pw ena megalo Eyxaristw gia auta pou echw mathei kai parei mesa apo to foroum s'auto to mikro diastima.:thankyou::thankyou::thankyou:

george1991
13-02-08, 10:03
dn yparhoun arnhtika!!!Mono 8etika!!! :)

minotavrs
14-02-08, 22:54
τα θετικα δεν χωρανε σε ενα ποστ τι να πρώτο πει κανεις για το υλικο για την καλη διαθεση που υπαρχει εδω μεσα.. το αρνητικό ειναι ομως ενα η ιστορια με τις προσκλησεις πρεπει καποια στιγμή να λυθει και να γινετε λιγο πιο ελαστικοί..

SaKiS-s
15-02-08, 06:37
Epeidh blepw polu milane gia ton euato tous kai ginonte baretoi...
Paidia peftete sta matia olwn otan lete apla''den mou aresei to site'' H ''eiste axristoi'' H ''apoxoro''...
Lete na noiazete kaneis anamesa se tosous xiliades xristes pou einai eyxaristimenoi???
Epishs otan leme thetika kai arnitika leme,thetika einai ayta kai arnhtika einai ayta kai oxi ego thelw na ginei ayto kai de mou aresei ayto...
ALlo to ena allo to allo...
Mi xanete ton sunirmo sas sth diatuposh...
Epishs otan les ta arnhtika boithas sto wste na ginei kalitero kai den kaneis kritikh...
:) :) :)
Ayta...

Shadow Play
15-02-08, 10:49
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΟΠΙΑΖΟΥΝ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ,ΓΝΩΣΗ ,ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ, ΝΑ'ΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ.
ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ,ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΕΛΕΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ..

CHE GUEVARA
15-02-08, 10:54
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΟΠΙΑΖΟΥΝ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ,ΓΝΩΣΗ ,ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ, ΝΑ'ΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ.
ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ,ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΕΛΕΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ..

Ευχαριστούμε! :)

Όσο για την αναζήτηση, διάβασες αυτό το άρθρο; http://www.greekzlive.com/forum/showthread.php?t=306920

Νομίζω πως έτσι δεν υπάρχει πρόβλημα. :unsure:

Τώρα αν ο ένας γράφει τον τίτλο στα ελληνικά και ο άλλος με γκρίκλις, οκ αυτό δυσκολεύει την κατάσταση, αλλά δεν φταίει η αναζήτηση νομίζω. :)

Unkn0wnHackz0r
15-02-08, 13:41
τα θετικα δεν χωρανε σε ενα ποστ τι να πρώτο πει κανεις για το υλικο για την καλη διαθεση που υπαρχει εδω μεσα.. το αρνητικό ειναι ομως ενα η ιστορια με τις προσκλησεις πρεπει καποια στιγμή να λυθει και να γινετε λιγο πιο ελαστικοί..

Simfono me mazi sou file :thumbsup:
Kati prepei na ginei me ta invites :unsure:

papasforever
15-02-08, 13:45
oi invites kala einai opos einai.Den xreiazontai allages

CHE GUEVARA
15-02-08, 13:56
Με τις προσκλήσεις δεν πρόκειτε να αλλάξει τίποτα. Μια χαρά είναι έτσι όπως είναι τώρα... ούτε φασαρίες ούτε τίποτα.

Y G S™
15-02-08, 14:04
k mia enimerosh akoma gia atoma pou exoun proskliseis :)

oti oi proskliseis einai gia filous OXI gia agnosta atoma

tempt@tion
15-02-08, 16:27
i dikh mou apopsh me tis proskliseis ine i eksis:kala ine ta pragmata etsi opios 8elei proskliseis as ginei platin i gold mellos kai 8a exi proskileis arketes.

farao25
15-02-08, 17:19
Θετικά σε αυτό το φόρουμ είναι ότι έχει πολλά πρόθυμα απλά (όχι platin/gold) μέλη που θέλουν να βοηθήσουν την βελτιστοποίηση του φόρουμ και αρνητικά είναι ότι οι υπεύθυνοι αυτού του φόρουμ αγνοούν τι προτάσεις αναβάθμισης του φόρουμ.

Γιατί δεν μας απαντούν οι υπεύθυνοι τουλάχιστον για κάποια θέματα που τέθηκαν εδώ και καιρό ;
Για το θέμα του "thanks" button, των μελών που λένε μόνο thanks και των μελών που είναι μόνο leechers και δεν λένε ούτε ευχαριστώ (ούτε αυτά τα αντέχει ο server ; )

Επιθυμώ να ακούσω την απάντησή σας σε αυτά τα ερωτήματα και παράκληση να μην σχολιάσετε τη εισαγωγή που έκανα για να μην ανοίξουμε διάλογο επί του σχολίου μου

Y G S™
15-02-08, 17:33
Θετικά σε αυτό το φόρουμ είναι ότι έχει πολλά πρόθυμα απλά (όχι platin/gold) μέλη που θέλουν να βοηθήσουν την βελτιστοποίηση του φόρουμ και αρνητικά είναι ότι οι υπεύθυνοι αυτού του φόρουμ αγνοούν τι προτάσεις αναβάθμισης του φόρουμ.

Γιατί δεν μας απαντούν οι υπεύθυνοι τουλάχιστον για κάποια θέματα που τέθηκαν εδώ και καιρό ;
Για το θέμα του "thanks" button, των μελών που λένε μόνο thanks και των μελών που είναι μόνο leechers και δεν λένε ούτε ευχαριστώ (ούτε αυτά τα αντέχει ο server ; )

Επιθυμώ να ακούσω την απάντησή σας σε αυτά τα ερωτήματα και παράκληση να μην σχολιάσετε τη εισαγωγή που έκανα για να μην ανοίξουμε διάλογο επί του σχολίου μου

to forum exei ginei anabathmisi edw k ena mina peripou an thimame kala
o ipefthinos tis selidas enimerothike gia ayto pou les gia to *thanks*
k afou den to exei kanei mexri twra kati tha kserei parapano apo olous mas
me 10.000 atoma pou exei o server k me tosa section k me toses foto pou exoun stis ipografes o kathenas mas den antexei allo o server

ayta apo mena :)

tampakos
17-02-08, 19:01
Για τα θετικά πραγματικά ένα είναι που μετρελλλλλλαίνει περισσότερο στο forum ό,τι μου περάσει από το μυαλό θα το βρώ εδώ!!!Απίστευτος όγκος δεδομένων και γι'αυτό αξίζουν συγχαρητήρια σε όλα τα μέλη αλλά κυρίως σε όλους που συντηρουν κ κρατάνε ζωντανό αυτο το forum. Επίσεις γενικά έχω παρατηρήσει πολύ λίγα dead links σε σχέση με άλλα forum.εΕίμαστε μια πολύ μεγάλη παρέα που μπορείς να μιλήσεις για τα πάντα κ μπορείς να ακούσεις τα πάντα, μπράβο κ πάλι σε όλους.

Ένα μείον που έχω παρατηρήσει εχει να κανει με την αναζήτηση το οποίο βεβαια γίνεται λιγότερο αισθητο με την εξελιγμένη αναζήτηση αλλά κ πάλι βλέπω οτι άλλα αποτελέσματα μου βγάζει οταν γράφω κεφαλαία κα αλλα όταν γράφω μικρά κ αναφορικα με τους τόνους τα ίδια (πραγμα που μου φαίνεται σχετικά λογικό μεν ενοχλητικό δέ....).:angry2:

Γενικα όμως μετά τα mail μου οπωσδήποτε καθε μέρα ρήχνω μια ματια στο forum και από μια ματια καταλήγω 2 ωρες κολλημένος!!!!:slap:

CHE GUEVARA
18-02-08, 15:37
Για τα θετικά πραγματικά ένα είναι που μετρελλλλλλαίνει περισσότερο στο forum ό,τι μου περάσει από το μυαλό θα το βρώ εδώ!!!Απίστευτος όγκος δεδομένων και γι'αυτό αξίζουν συγχαρητήρια σε όλα τα μέλη αλλά κυρίως σε όλους που συντηρουν κ κρατάνε ζωντανό αυτο το forum. Επίσεις γενικά έχω παρατηρήσει πολύ λίγα dead links σε σχέση με άλλα forum.εΕίμαστε μια πολύ μεγάλη παρέα που μπορείς να μιλήσεις για τα πάντα κ μπορείς να ακούσεις τα πάντα, μπράβο κ πάλι σε όλους.

Ένα μείον που έχω παρατηρήσει εχει να κανει με την αναζήτηση το οποίο βεβαια γίνεται λιγότερο αισθητο με την εξελιγμένη αναζήτηση αλλά κ πάλι βλέπω οτι άλλα αποτελέσματα μου βγάζει οταν γράφω κεφαλαία κα αλλα όταν γράφω μικρά κ αναφορικα με τους τόνους τα ίδια (πραγμα που μου φαίνεται σχετικά λογικό μεν ενοχλητικό δέ....).:angry2:

Γενικα όμως μετά τα mail μου οπωσδήποτε καθε μέρα ρήχνω μια ματια στο forum και από μια ματια καταλήγω 2 ωρες κολλημένος!!!!:slap:

Δεν έχεις άδικο. Με την εξελιγμένη αναζήτηση είναι μεν καλύτερα τα πράγματα αλλά ότι ακόμα υπάρχουν προβλήματα είναι γεγονός.
Δυστυχώς όμως αυτό είναι θέμα του software και δεν μπορούμε να το βελτιώσουμε, διότι είναι της εταιρίας vbulletin. :(

nikolas-evia
22-02-08, 20:44
λοιπον μια και γινεται πολυ κουβεντα για προσκλησεις
τι θα λεγατε να το καναμε σαν παιχνιδι και οποιος το εβρησκε να κερδιζε μια προσκληση
την εβδομαδα
πχ να παιζαμε με τους αριθμους τζοκερ ( για φαντασου να πιασεις το τζοκερ και να εχεις κερδισει μονο μια προσκληση !!!! )
ή κατι αλλο δεν μου ερχεται τωρα στο μυαλο.
τωρα ΑΝ και ΠΩΣ γινεται αυτο ειναι δικη σας δουλεια παντως να μην ειναι κατι ευκολο ( και γεμησει ετσι κι αλλιως ) αλλα ουτε και απιαστο.
νομιζω οτι μια εξτρα προσκληση την εβδομαδα δεν ειναι κατι φοβερο ( 52 τον χρονο )

Υ.Γ. δεν ξερω αν εχει ξαναπροταθει αλλα σε 38 σελιδες ειναι δυσκολο να διαβασω ολα τα post

mokoujoun
03-03-08, 12:21
λειπει οργανωση.

Y G S™
03-03-08, 15:10
λειπει οργανωση.

dld? :unsure:

tempt@tion
03-03-08, 17:37
λειπει οργανωση.

:hmmm::hmmm:ime periergos na ma8w

Y G S™
03-03-08, 18:01
:hmmm::hmmm:ime periergos na ma8w

k egw eimai periergos gia na mathw pou den exoume organosi :unsure:

joteo
04-03-08, 10:45
k egw eimai periergos gia na mathw pou den exoume organosi :unsure:

Αν προσέξατε πάντως ειναι το 1ο μήνυμα του mokoujoun (χωρίς να έχω τίποτα με το παιδί, απλά γέλασα) και ανέφερε ότι δεν υπάρχει οργάνωση...
:rofl:

mokoujoun
04-03-08, 11:30
Ναι ,τωρα αφου εξερυενισα ολο το φορουμ(σχεδον)πιστευω οτι θα επρεπε να υπαρχουν περισσοτερποι administrators γιατι υπαρχουν πραγματα που τα βλεπω αλλου.πρεπει να "υπαρχουν" οι θεματικες ενοτητες γιατι τοτε θα επικρατησει μπαχαλο.Δεν ηθελα να σας προσβαλλω ,συγνωμη αν το εκανανα.Παντος απο τοτε που εγινε μελος στο φορουμ εχω μεινει μακακας,ειναι παρα πολυ ωραια αυτα που βρισκω εδω μεσα.ΜΠΡΑΒΟ σας παιδια .και παλι συγνωμη.

markos44
04-03-08, 16:49
εγω το μονο που μπορω να πω ειναι ενα μεγαλο ευχαριστω.

spytouf
04-03-08, 21:43
οκ τα θετικα δεν τα αναφερω σκοπος ειναι να πουμε οτι μας προβληματιζει για να βελτιωθουν καποια πραγματα αλλιως δεν υπαρχει λογος.λοιπον
1}το search engine αρκετες φορες ειναι εκνευριστικο κατα τη γνωμη μου παντα.
2)γιατι το 99% σε rapidshare?εχω κατεβασει αρκετα πραγματα απο αλλου χωρις τα εκνευριστικα παρτς.Αρα δωστε και αλλες εναλλακτικες λυσεις οσοι ανεβαζετε αν βρειτε φυσικα
3)η δημιουργια υποκατηγοριων σε θεματα οπως παιχνιδια και προγραμματα π.χ για παιχνιδια κατηγοριες action rpg adventure,multiplayer,strategy....θα βοηθουσαν πιστευω.
4)η ανθρωπινη συνηθεια του να ανεβαζει καποιος κατι χωρις να το δοκιμαζει αν λειτουργει και να κατεβαζουμε οι μ...... τσαμπα και βερεσε..αλλα αυτο δεν διορθωνεται
τωρα αν κανεις θελει να μου την πει και καλα οτι ειμαι αχαριστος χαμενος χρονος..καλο ειναι να λες τι πιστευεις και ας ειναι και αρνητικο παρα να γλυφεις χωρις λογο.

constantinosone
05-03-08, 15:55
Τελικα ειμαι πεπεισμενος πως ειμαστε το καλυτερο forum μπορεις να βρεις τα παντα απο software games movies mp3 να ανταλλαξεις ιδεες σε ολα τα θεματα να βοηθησεις και να βοηθηθεις σε ολους τους τομεις και σε οποιο προβλημα εχεις... τι αλλο θελεις απο το ιντερνετ...??? Τα εχεις ολα εδω μεσα... Ας συνεχισουμε ετσι...:smile2:

CHE GUEVARA
05-03-08, 15:59
moved and merged...

sKidRow
08-03-08, 00:06
Μερικοί ξεχνούν ότι γράφουν σε φόρουμ και όχι σε κάποιο Live Chat (msn/irc) με αποτέλεσμα να βλέπουμε σε πολλά τόπικς απαντήσεις του τύπου "χαχαχαχα" ή απλά ποστ με μερικά emoticons.Φυσικά μετά βγαίνουν Off Topic κάτι το οποίο δεν είναι καθόλου ωραίο,είπαμε άλλα όχι και έτσι!

Jacob Z
08-03-08, 11:56
Τελικα ειμαι πεπεισμενος πως ειμαστε το καλυτερο forum μπορεις να βρεις τα παντα απο software games movies mp3 να ανταλλαξεις ιδεες σε ολα τα θεματα να βοηθησεις και να βοηθηθεις σε ολους τους τομεις και σε οποιο προβλημα εχεις... τι αλλο θελεις απο το ιντερνετ...??? Τα εχεις ολα εδω μεσα... Ας συνεχισουμε ετσι...:smile2:

den mporeis na vreis ta panta apo mp3s uparxoun polla akukloforita mp3s pou den uparxoun sto site mas(to greekzlive ennow).einai polla pou exoun radiofwnikoi sta8moi sto internet kai den ta exoume edw sto greekzlive.oti lew to lew me megalo respect sto site kai me polla bravo se ola ta melh

Miranda
08-03-08, 23:29
Moderator εννοει ;)
Κ οι ηδη υπευθυνοι κανουν το καλυτερο που μπορουν ως τωρα :)
Σε ποια sections ειδες ανοργανωσια κ ελλειψη mods?

Ναι ,τωρα αφου εξερυενισα ολο το φορουμ(σχεδον)πιστευω οτι θα επρεπε να υπαρχουν περισσοτερποι administrators γιατι υπαρχουν πραγματα που τα βλεπω αλλου.πρεπει να "υπαρχουν" οι θεματικες ενοτητες γιατι τοτε θα επικρατησει μπαχαλο.Δεν ηθελα να σας προσβαλλω ,συγνωμη αν το εκανανα.Παντος απο τοτε που εγινε μελος στο φορουμ εχω μεινει μακακας,ειναι παρα πολυ ωραια αυτα που βρισκω εδω μεσα.ΜΠΡΑΒΟ σας παιδια .και παλι συγνωμη.

SaKiS-s
17-03-08, 23:39
Δε ξέρω αν είναι για εδώ αλλά αν δεν είναι ας το μεταφέρει καποιος mod...
Έκανα upload μια ελληνική ταινία και τώρα που κοιτάω δεν είναι...
Κάποιος την έσβησε και δε μου είπε και τίποτα...
Δηλαδή τι είμαι εγώ μλκς???
Πείτε ρε παιδιά να μην κάνουμε upload καθόλου αν είναι...
Εμείς φταίμε που θέλουμε να βοηθήσουμε δηλαδή...
Αν και νομίζω ότι ξέρω γιατί σβήστικε αλλά θέλω να μου απαντήσει αυτός που το έσβησε...
Και να μου εξηγήσει και τον λόγο...
Τέρμα τα uploads από μένα...
Αν το θεωρείται μερικοί κλέψιμο,τι να σας πω..
Δεν ήξερα οτι στο net κάνει upload μόνο ο ripper...
Τέσπα δε γαμι@τε...
Νευρίασα τρελά τώρα γιατί γίνεται επανηλημένα η μαλακεία αυτή...
Την άλλη φορά ''moved'' τα post μου ενώ υπήρχαν παρόμοια στο συγκεκριμένο section...
Π@π@ριες...
Τι να σας πω....
Μόνο θα κατεβάζω από δω και πέρα...
Μαλακείες ο καθένας σβήνει ότι θέλει και δε λέει τίποτα λες και ανεβάσαμε το βίντεο του Ζαχόπουλου...

{P.S}Όλα τα uploads μου γίνονται del...
Aς σβηστούν από κάποιον mod...
Δεν είναι πολλά...
ΑΛλά αυτά που είναι...
Εγώ την καλη πράξη την έκανα και ήθελα να βοηθήσω...
ΑΛλά μερικοί τον πέρνουν....
Δεν είναι απειλή αυτό με τα upload που είπα και χεστίκατε...
ΑΛλά εφόσον γίνεται κάποιος διαχωρισμός που ίσως δεν έχω καταλάβει,γιατί είμαι και λίγο χαζούτσκος,θα σβήσω και αυτά που είδη εχω κάνει....
Thanks....

CHE GUEVARA
18-03-08, 11:47
Δε ξέρω αν είναι για εδώ αλλά αν δεν είναι ας το μεταφέρει καποιος mod...
Έκανα upload μια ελληνική ταινία και τώρα που κοιτάω δεν είναι...
Κάποιος την έσβησε και δε μου είπε και τίποτα...
Δηλαδή τι είμαι εγώ μλκς???
Πείτε ρε παιδιά να μην κάνουμε upload καθόλου αν είναι...
Εμείς φταίμε που θέλουμε να βοηθήσουμε δηλαδή...
Αν και νομίζω ότι ξέρω γιατί σβήστικε αλλά θέλω να μου απαντήσει αυτός που το έσβησε...
Και να μου εξηγήσει και τον λόγο...
Τέρμα τα uploads από μένα...
Αν το θεωρείται μερικοί κλέψιμο,τι να σας πω..
Δεν ήξερα οτι στο net κάνει upload μόνο ο ripper...
Τέσπα δε γαμι@τε...
Νευρίασα τρελά τώρα γιατί γίνεται επανηλημένα η μαλακεία αυτή...
Την άλλη φορά ''moved'' τα post μου ενώ υπήρχαν παρόμοια στο συγκεκριμένο section...
Π@π@ριες...
Τι να σας πω....
Μόνο θα κατεβάζω από δω και πέρα...
Μαλακείες ο καθένας σβήνει ότι θέλει και δε λέει τίποτα λες και ανεβάσαμε το βίντεο του Ζαχόπουλου...

{P.S}Όλα τα uploads μου γίνονται del...
Aς σβηστούν από κάποιον mod...
Δεν είναι πολλά...
ΑΛλά αυτά που είναι...
Εγώ την καλη πράξη την έκανα και ήθελα να βοηθήσω...
ΑΛλά μερικοί τον πέρνουν....
Δεν είναι απειλή αυτό με τα upload που είπα και χεστίκατε...
ΑΛλά εφόσον γίνεται κάποιος διαχωρισμός που ίσως δεν έχω καταλάβει,γιατί είμαι και λίγο χαζούτσκος,θα σβήσω και αυτά που είδη εχω κάνει....
Thanks....

Φίλε μου μπήκα στον κόπο και έψαξα για τις σβησμένες σου ταινίες και βρήκα άκρη.
Όπως γράφω και στους γενικούς κανόνες του φόρουμ: Πρώτα διαβάζουμε και μετά γράφουμε. ;)

Οι προσφορές σου δεν πήγαιναν με τους κανόνες του σέξιον στο οποίο τις ανέβασες.
Μερικά παραδείγματα των κανόνων που δεν εφάρμοσες:

Βασικά χαρακτηριστικά που θα πρέπει να περιλαμβάνετε στην προσφορά σας:

Σύντομη περιγραφή/περίληψη ταινίας

Ηθοποιοί

Σκηνοθεσία

Είδος ταινίας (κωμωδία, αισθηματική, δράμα, κοινωνική, παιδική κλπ)

Διάρκεια

Ποιότητα ταινίας

Χρονολογία Παραγωγής της ταινίας1) Ο τίτλος του θέματος ΠΡΕΠΕΙ να έχει την εξής μορφή:

ΤΙΤΛΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ - ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΑΙΝΙΑΣ ~ ΚΥΡΙΟΙ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ)

Παράδειγμα: Ο ΚΟΝΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΠΑΚΙ - 1988 (DVD Rip ~ Νίκος Ρίζος)

Από εκεί και πέρα δεν άφησες κάποιο περιθόριο στην Μοντεράτορ να κάνει κάποια εξαίρεση. Οι προσφορές σου πήγαιναν ενάντια στους κανόνες και σύμφωνα με τους κανόνες σβήστικαν. Δεν τίθετε θέμα το αν συμφέρει κάποιος να ανεβάζει κάτι ή όχι, αυτό είναι επιλογή του καθενός. Το σημαντικό είναι να διαβάζουμε πρώτα τους κανόνες και μετά να ανοίγουμε το οποιοδήποτε θέμα.
Τέσπα, εύχομαι να κατάλαβες και να το εφαρμόσεις στο μέλλον για να μην υπάρχουν πλέον παρεξηγίσεις.

SaKiS-s
18-03-08, 20:32
Ωραία πες ότι έκανα λάθος και ότι δε το έκανα σωστά...
Μπορούσε να με ενημερώσει και να το συμπληρώσω και όχι να το σβήσει κατευθείαν...
Λες και postara ότι να ναι και όπου να 'ναι...
Τέσπα,ευχαριστώ που έκανες τον κόπο...
Να 'σαι καλά.....
Το θέμα έλειξε...
Ας κάνουν upload όσοι αξίζουν κι όχι εμείς οι άσχετοι...
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες....

CHE GUEVARA
18-03-08, 21:30
Ωραία πες ότι έκανα λάθος και ότι δε το έκανα σωστά...
Μπορούσε να με ενημερώσει και να το συμπληρώσω και όχι να το σβήσει κατευθείαν...
Λες και postara ότι να ναι και όπου να 'ναι...
Τέσπα,ευχαριστώ που έκανες τον κόπο...
Να 'σαι καλά.....
Το θέμα έλειξε...
Ας κάνουν upload όσοι αξίζουν κι όχι εμείς οι άσχετοι...
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες....

Σάκη, νομίζω ξέρεις ότι σε συμπαθώ και ότι δεν είσαι κάποιος τον οποίο θα έγραφα στα @@ απλά έτσι. Πάντα καλός ήσουν απέναντί μου άλλωστε, για αυτό θέλω να σου απαντήσω για άλλη μια φορά εδώ.
Δεν είσαι άσχετος, απλά προσπάθησε να μας καταλάβεις και εμάς που είμαστε υπεύθυνοι. Προσπαθούμε κάθε μέρα για το φόρουμ. Και αυτό δίχως να πληρωνόμαστε. Έχουμε ταυτόχρονα και τις δουλειές μας, τη ζωή μας, τις χαρές και τα προβλήματά μας.
Προσπαθούμε να κρατήσουμε μια τάξη στα τμήματα του φόρου. Σημαντικότατο για αυτό είναι το να γράψουμε κανόνες ώστε να μη χρειάζεται να απαντάμε σε κάθε πμ, σε κάθε ερώτηση, να μη στέλνουμε πμ για το κάθε τι, εφόσον το εξηγούμε στο σωστό σημείο. Αν δε το κάναμε αυτό, πίστεψέ με, ούτε προσωπική ζωή δε θα είχαμε ούτε τίποτα. Δε μπορείς να φανταστείς κάθε μέρα πόσα πμ παίρνουμε. Απλά δε μπορείς να φανταστείς, προπαντώς για τους global moderators και τους Admin. Μας παίρνει κάθε μέρα ώρες μόνο και μόνο για να απαντάμε... δίχως να έχουμε κάνει ακόμα δουλειές στο φόρουμ.
Με αυτά που γράφω προσπαθώ απλά να σου δίξω για να καταλάβεις ότι δεν "θέλουμε" να είμαστε άδικοι, αλλά ότι απλά δεν μπορούμε να κάνουμε αλλιώς σε τέτοιες περιπτώσεις. Φυσικά και είναι ωραίο το να ανεβάζεται κάτι... έτσι ζει το φόρουμ, αλλά βρε Σάκη, κάντε μας και εμάς τη χάρη να διαβάζεται πρώτα τους κανόνες. Δεν είναι πολλά αυτά που ζητάμε, απλά ένα λεπτό απ'τη ζωή σας για να διαβάσεται τους νόμους του τμήματος που θέλετε να προσφέρετε κάτι.
Λοιπάμαι πολύ για τον τρόπο που έγραψες πιο πάνω... δεν είναι ο σκοπός μας να κάνουμε τους χρήστες να μη θέλουν να προσφέρουν.
Είσαι έξυπνος, απλά σου ζητάω να μας καταλάβεις λίγο. Εύχομαι να το κατάφερα έστω και λίγο. :)

SaKiS-s
18-03-08, 22:47
Σάκη, νομίζω ξέρεις ότι σε συμπαθώ και ότι δεν είσαι κάποιος τον οποίο θα έγραφα στα @@ απλά έτσι. Πάντα καλός ήσουν απέναντί μου άλλωστε, για αυτό θέλω να σου απαντήσω για άλλη μια φορά εδώ.
Δεν είσαι άσχετος, απλά προσπάθησε να μας καταλάβεις και εμάς που είμαστε υπεύθυνοι. Προσπαθούμε κάθε μέρα για το φόρουμ. Και αυτό δίχως να πληρωνόμαστε. Έχουμε ταυτόχρονα και τις δουλειές μας, τη ζωή μας, τις χαρές και τα προβλήματά μας.
Προσπαθούμε να κρατήσουμε μια τάξη στα τμήματα του φόρου. Σημαντικότατο για αυτό είναι το να γράψουμε κανόνες ώστε να μη χρειάζεται να απαντάμε σε κάθε πμ, σε κάθε ερώτηση, να μη στέλνουμε πμ για το κάθε τι, εφόσον το εξηγούμε στο σωστό σημείο. Αν δε το κάναμε αυτό, πίστεψέ με, ούτε προσωπική ζωή δε θα είχαμε ούτε τίποτα. Δε μπορείς να φανταστείς κάθε μέρα πόσα πμ παίρνουμε. Απλά δε μπορείς να φανταστείς, προπαντώς για τους global moderators και τους Admin. Μας παίρνει κάθε μέρα ώρες μόνο και μόνο για να απαντάμε... δίχως να έχουμε κάνει ακόμα δουλειές στο φόρουμ.
Με αυτά που γράφω προσπαθώ απλά να σου δίξω για να καταλάβεις ότι δεν "θέλουμε" να είμαστε άδικοι, αλλά ότι απλά δεν μπορούμε να κάνουμε αλλιώς σε τέτοιες περιπτώσεις. Φυσικά και είναι ωραίο το να ανεβάζεται κάτι... έτσι ζει το φόρουμ, αλλά βρε Σάκη, κάντε μας και εμάς τη χάρη να διαβάζεται πρώτα τους κανόνες. Δεν είναι πολλά αυτά που ζητάμε, απλά ένα λεπτό απ'τη ζωή σας για να διαβάσεται τους νόμους του τμήματος που θέλετε να προσφέρετε κάτι.
Λοιπάμαι πολύ για τον τρόπο που έγραψες πιο πάνω... δεν είναι ο σκοπός μας να κάνουμε τους χρήστες να μη θέλουν να προσφέρουν.
Είσαι έξυπνος, απλά σου ζητάω να μας καταλάβεις λίγο. Εύχομαι να το κατάφερα έστω και λίγο. :)

Φυσικά...
Απλά είναι ένας από τους εκαντοντάδες οξύθυμους users...
ΑΠλά όταν προσφέρω θέλω να μαθαίνω και τα λάθη μου...
Φυσικά και κατλαβαίνω και εκτιμώ του δουλειά που κάνετε και τις δυσκολίες που έχετε αλλά και τις ώρες που χρειάζοντε...
Συγνώμη για τον τρόπο μου απλά διαβάζω και κάτι posts παλιότερα και άρχισα να βγάζω καπνούς από τα αυτιά...
Τέσπα,σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες και πραγματικά εκτιμώ τη δουλειά σας πολύ περισσότερο από όσο νομίζεις...
Και γι'αυτό θέλω να βοηθήσω όσο μπορώ γιατί ξαναλέω όταν με βοηθάνε θέλω και ο ίδιος να το ανταποδίδω όσο μπορώ...
Αυτό είναι γενικό και όχι μόνο εδω μέσα...
ΑΛλά για εδω μέσα...
Αυτά που κατεβάζω ξαναλέω κάποιος τα ανέβασε και δεν φύτρωσαν...
Αυτό εννοώ...
Έτσι προσπαθώ να βοηθήσω....
Τέσπα...
Το θέμα έλειξε και σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες....
Επίσης δεν ξέρω αν είμαι έξυπνος αλλά θα σου πω,αν δε το κατάλαβες,ότι δεν είμαι από αυτούς που θα στείλουν φιλακια στους mods...
Ότι με ξυνίζει το λέω με όλες τις συνέπειες να είναι δεκτές και ανοιχτές...
Είμαι λιγάκι αντιδραστικό στοιχείο οκ...
thanks και πάλι...:rofl:

CHE GUEVARA
18-03-08, 22:59
Ζήτω στην αντίδραση λοιπών. :D

Μάλλων και εσύ μαθητής του μεγάλου Che Guevara θα είσαι. :laugh:

karlesg
05-04-08, 23:01
Νομιζω οτι θα ηταν πιο χρησιμο να υπαρχει το κουμπι thank you για οποιον θελει να δηλωσει την εκτιμηση του και οχι ενας απιστευτος κατεβατος με thanks. Θα ηταν καλυτερα να ποσταρουν οσοι βρισκουν προβληματα ή θελουν να κανουν παρατηρησεις στο thread ή να δωσουν χρησιμες πληροφοριες. Ετσι να μην χανεται καποιος μεσα σε καμια 10αρια σελιδες με αλλεπαληλα thanks ψαχνοντας λυση σε ενα προβλημα που αντιμετωπιζει.

Αυτο θα ηταν πιο χρησιμο να γινει σε sections οπως προγραμματα διαφορες εφαρμογες και παιχνιδια που προκυπτουν και περισσοτερα προβληματα.

Και κατι τελευταιο που δεν μπορω να το κατανοησω... Καταλαβαινω οτι το spamming δεν ειναι ωραιο ουτε αποδεκτο απο τους κανονες του forum και οχι μονο εδω αλλα και γενικοτερα.

Αρα ειναι θεμιτο να λογοκρινονται ή να διαγραφονται δημοσια ποστς.

Γιατι ομως ρε παιδια λογοκρισια και στα πμ? Το θεωρω λιγακι υπερβολικο και αχρειαστο ουτως η αλλως αν θελει καποιος να μοιραστει κατι με καποιον αλλο σε προσωπικο επιπεδο ειναι κακό? Ακομα και αν αυτο ισως να μην ειναι αμεσα συμβατο με τα "συμφεροντα" του φορουμ ειναι σε προσωπικο επιπεδο αρα δεν πρεπει να ενοχλει καποιον.

Το ξερω οτι θα μου πειτε οτι αυτοι ειναι οι κανονες και τους δεχτηκα οταν εγινα μελος αλλα γιατι και στα πμ? Νομιζω οτι αυτα δεν θα επρεπε να πειραζονται. Δεν εχει κατι να φοβηθει αυτο το φορουμ. Αλλα ο απλος χρηστης ειναι καλο να ειναι ελευθερος να πληροφορειται ωστε να μπορει να βρισκει αυτο που θελει...

Αλλωστε ας μην ξεχναμε το Internet το χρησιμοποιουμε και το αγαπαμε ολοι γιατι δεν υπαρχει λογοκρισια και οπου υπαρχει την καταπολεμαμε. Και μερος αυτου του τομεα ειναι και το TheGreekz.
Λογω αυτης της ελευθεριας του Internet υπαρχει και θα συνεχισει να υπαρχει. Δεν χρειαζεται να γινεται το ιδιο το φορουμ μερος της αλυσιδας της λογοκρισιας που το ιδιο πολεμαει...

Και ολα αυτα τα λεω σαν απλος χρηστης δεν εχω κανενα "απο πισω" μου σε περιπτωση που παει εκει το μυαλο σας. Ουτε ειμαι βαλτος απλα αν μπορω να βοηθησω καποιον που ψαχνει κατι θα το κανω γιατι κι εγω θα ηθελα να το κανει καποιος αλλος για μενα.

Ναστε καλα παντως και ευχαριστουμε για το πολυ χρησιμο φορουμ το οποιο διατηρειτε σπαταλωντας χρονο απο την προσωπικη σας ζωη. Και το πιο μεγαλο ευχαριστω στους uploaders...

Φιλικα Γιωργος

Y G S™
06-04-08, 11:25
Νομιζω οτι θα ηταν πιο χρησιμο να υπαρχει το κουμπι thank you για οποιον θελει να δηλωσει την εκτιμηση του και οχι ενας απιστευτος κατεβατος με thanks. Θα ηταν καλυτερα να ποσταρουν οσοι βρισκουν προβληματα ή θελουν να κανουν παρατηρησεις στο thread ή να δωσουν χρησιμες πληροφοριες. Ετσι να μην χανεται καποιος μεσα σε καμια 10αρια σελιδες με αλλεπαληλα thanks ψαχνοντας λυση σε ενα προβλημα που αντιμετωπιζει.

Αυτο θα ηταν πιο χρησιμο να γινει σε sections οπως προγραμματα διαφορες εφαρμογες και παιχνιδια που προκυπτουν και περισσοτερα προβληματα.

Και κατι τελευταιο που δεν μπορω να το κατανοησω... Καταλαβαινω οτι το spamming δεν ειναι ωραιο ουτε αποδεκτο απο τους κανονες του forum και οχι μονο εδω αλλα και γενικοτερα.

Αρα ειναι θεμιτο να λογοκρινονται ή να διαγραφονται δημοσια ποστς.

Γιατι ομως ρε παιδια λογοκρισια και στα πμ? Το θεωρω λιγακι υπερβολικο και αχρειαστο ουτως η αλλως αν θελει καποιος να μοιραστει κατι με καποιον αλλο σε προσωπικο επιπεδο ειναι κακό? Ακομα και αν αυτο ισως να μην ειναι αμεσα συμβατο με τα "συμφεροντα" του φορουμ ειναι σε προσωπικο επιπεδο αρα δεν πρεπει να ενοχλει καποιον.

Το ξερω οτι θα μου πειτε οτι αυτοι ειναι οι κανονες και τους δεχτηκα οταν εγινα μελος αλλα γιατι και στα πμ? Νομιζω οτι αυτα δεν θα επρεπε να πειραζονται. Δεν εχει κατι να φοβηθει αυτο το φορουμ. Αλλα ο απλος χρηστης ειναι καλο να ειναι ελευθερος να πληροφορειται ωστε να μπορει να βρισκει αυτο που θελει...

Αλλωστε ας μην ξεχναμε το Internet το χρησιμοποιουμε και το αγαπαμε ολοι γιατι δεν υπαρχει λογοκρισια και οπου υπαρχει την καταπολεμαμε. Και μερος αυτου του τομεα ειναι και το TheGreekz.
Λογω αυτης της ελευθεριας του Internet υπαρχει και θα συνεχισει να υπαρχει. Δεν χρειαζεται να γινεται το ιδιο το φορουμ μερος της αλυσιδας της λογοκρισιας που το ιδιο πολεμαει...

Και ολα αυτα τα λεω σαν απλος χρηστης δεν εχω κανενα "απο πισω" μου σε περιπτωση που παει εκει το μυαλο σας. Ουτε ειμαι βαλτος απλα αν μπορω να βοηθησω καποιον που ψαχνει κατι θα το κανω γιατι κι εγω θα ηθελα να το κανει καποιος αλλος για μενα.

Ναστε καλα παντως και ευχαριστουμε για το πολυ χρησιμο φορουμ το οποιο διατηρειτε σπαταλωντας χρονο απο την προσωπικη σας ζωη. Και το πιο μεγαλο ευχαριστω στους uploaders...

Φιλικα Γιωργος

gia to *thanks* to eixame k palia alla gia kapoius logous to bgalame
den nomizw oti tha to ksana baloume *mexri stigmis*

twra gia to allo to thema tha pw tin gnwmi mou

mporeis k esi k opiosdipote na stilei ena pm *paranomo*
einai analogos se poion tha stileis k ti tha stileis
gia boithia mporeis na stileis se olous
alla gia na paei se allo forum (opos exw dei k exw akousei poloi na to kanoun ayto) h otidipote allo enantia sto forum tha prepei na iposti
tis sinepies.
to pm einai prosopoiko minima sosta alla einai to thema opws eipa k parapanw to ti tha stileis k se poion tha stileis
mas edosan tin efkeria na mporoume na stiloume pm alla oxi k na to parakanoume kiolas.
exw dei polla forum pou den exoume aytin tin epilogi gia pm
mono sta atoma tou team mporeis na stileis pm

ayta apo mena

filika Thomas :)

torres9
07-04-08, 15:11
egw arnhtiko tha pw i proskliseis....... min me skotosete

joteo
07-04-08, 15:38
Και εγώ θα ξαναπώ για τις προσκλήσεις (έχεις δίκιο dusko) όποιος και να είναι ο λόγος (που τους έχω ακούσει λίγο πολύ) που τις αφαιρέσατε δεν με καλύπτει εμένα προσωπικά,
επίσης η έλλειψη mp3 θα κοστίσει πολύ στο forum,
και επειδή διάβασα τον διάλογο του SaKiS-s με τον CHE GUEVARA λίγο πιο πάνω, θεωρώ ότι παρα-είστε αυστηροί με τα μέλη και τους κανονισμούς σας. Επειδή το παιδί δεν έβαλε τον τίτλο , την ποιότητα και τον κύριο ηθοποιό , χρακ εσεις κατ'ευθείαν τσεκούρι στον κόπο του άλλου που μπορεί να δαπάνησε ώρες για να την ανεβάσει... Δηλαδή τι διαφορά θα είχε σε δευτερόλεπτα να του στείλετε pm με ένα link με τις οδηγίες παρά να του τσεκουρέψετε κατ'ευθείαν το post του ;

Y G S™
07-04-08, 17:30
Και εγώ θα ξαναπώ για τις προσκλήσεις (έχεις δίκιο dusko) όποιος και να είναι ο λόγος (που τους έχω ακούσει λίγο πολύ) που τις αφαιρέσατε δεν με καλύπτει εμένα προσωπικά,
και επειδή διάβασα τον διάλογο του SaKiS-s με τον CHE GUEVARA λίγο πιο πάνω, θεωρώ ότι παρα-είστε αυστηροί με τα μέλη και τους κανονισμούς σας. Επειδή το παιδί δεν έβαλε τον τίτλο , την ποιότητα και τον κύριο ηθοποιό , χρακ εσεις κατ'ευθείαν τσεκούρι στον κόπο του άλλου που μπορεί να δαπάνησε ώρες για να την ανεβάσει... Δηλαδή τι διαφορά θα είχε σε δευτερόλεπτα να του στείλετε pm με ένα link με τις οδηγίες παρά να του τσεκουρέψετε κατ'ευθείαν το post του ;

ama enas user einai palios mesa sto forum k kserei tous kanones tou section pou anebazei k exei anebasei kati enantia stous kanones to topic tou tha klisei
amma omws einai new k einai h proti fora pou anebazei den peirazei alla tin epomeni tha paei me basei tou kanones tou section

ayta ekana egw otan eixa ta section :)
o kathe mod einai diaforetikos sta section ;)

Miranda
07-04-08, 19:33
Proskliseis mpikane...
Gia tous advanced :)

tempt@tion
07-04-08, 20:17

8a simfwnisw me tin miranda gia tis prosklishs,kai oso gia tis tainies o kanonas leei dixos ta parapanw stoixeia gia tin tainia 8a diagrafete dixos proidopoiisei(filika):)

SaKiS-s
07-04-08, 20:38
Ξανανέβασα την ταινία αλλά αυτή τη φορά με όλα όσα χρειάζοντε...
Αλλά πάλι σβήστηκε....
Ποιος την έσβησε???
Ρε παιδιά σας παρακαλώ...
Πείτε μου ποιος είναι ο mod στο ''Ελληνικές ταινίες''...
Πλίζζζζζζζζζζζζ.....

Ένα όνομα πείτε μου για να φάω ban...
Σας παρακαλώ...
Θα ξαναρχίσω το τσιγάρο....
Πλιιιιιιιιιιιιζζζζζζζζζζζζζζζζζζ..................
Ποιος στον πέο είναι ο mod και σβήνει την ταινία μου???
Πριν 5 mins την ανέβασα....

tempt@tion
07-04-08, 20:47
Ξανανέβασα την ταινία αλλά αυτή τη φορά με όλα όσα χρειάζοντε...
Αλλά πάλι σβήστηκε....
Ποιος την έσβησε???
Ρε παιδιά σας παρακαλώ...
Πείτε μου ποιος είναι ο mod στο ''Ελληνικές ταινίες''...
Πλίζζζζζζζζζζζζ.....

Ένα όνομα πείτε μου για να φάω ban...
Σας παρακαλώ...
Θα ξαναρχίσω το τσιγάρο....
Πλιιιιιιιιιιιιζζζζζζζζζζζζζζζζζζ..................
Ποιος στον πέο είναι ο mod και σβήνει την ταινία μου???
Πριν 5 mins την ανέβασα....

An pas katw apo tis tainies 8a deis pios ine mod ,,alla ime sigouros oti kati la8os exis kanei(filika)

SaKiS-s
07-04-08, 20:51
An pas katw apo tis tainies 8a deis pios ine mod ,,alla ime sigouros oti kati la8os exis kanei(filika)

Ναι το βρήκα το λάθος μου....
ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ edit ΣΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ....................... .................
:blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::bl ink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

SaKiS-s
07-04-08, 20:53
Οκ...
Τελευταία προσπάθεια...
Αν ξανασβηστεί και δεν μάθω τον λόγο έφαγα ban...

Για να μη ρωτάτε.... ''ΝΑΙ ΣΑΣ ΑΠΕΙΛΩ'':tease:

tempt@tion
07-04-08, 20:58
Etsi re saki min apelpizese ante kane pali up tin tainia sou;)

tempt@tion
07-04-08, 21:01
oso gia pios mod ine eki ,enimerw8ika oti prepei na apeu8in8is se kapion global;)

SaKiS-s
07-04-08, 21:04
Etsi re saki min apelpizese ante kane pali up tin tainia sou;)

Την έβαλα...
Βασικά δεν έβαλα μια παρένθεση στον τίτλο ...
Την άνοιξα μόνο αλλα΄δεν την έκλεισα...

Είναι έτσι (...
ahhaahhahahaha.....

Άντε το κόβω για del πάλι....

SaKiS-s
07-04-08, 21:05
oso gia pios mod ine eki ,enimerw8ika oti prepei na apeu8in8is se kapion global;)

Roger....

tempt@tion
07-04-08, 21:08
trexw na postarw kai na prolavw na katevasw tin tainia sou :clap2:

SaKiS-s
07-04-08, 21:08
Βασικά ξέρεις γιατί βγάζω σπυριά???
http://www.greekzlive.com/forum/showthread.php?t=335046
Άντε να κάνω λιγάκι τον ρουφιάνο...

Έπρεπε να σβηστεί κι αυτό...
Ενώ εγώ ανέβασα πολύ πιο μετά...
Καταλαβενεχάιν????

ΑΠΛΑ ΡΩΤΑΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΟΥΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...............
ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ...............

ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΘΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ......
ΑΛΛΟΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.....

HAHAHAHAHAHAHAHAHA....

tempt@tion
07-04-08, 21:17
Βασικά ξέρεις γιατί βγάζω σπυριά???
http://www.greekzlive.com/forum/showthread.php?t=335046
Άντε να κάνω λιγάκι τον ρουφιάνο...

Έπρεπε να σβηστεί κι αυτό...
Ενώ εγώ ανέβασα πολύ πιο μετά...
Καταλαβενεχάιν????

ΑΠΛΑ ΡΩΤΑΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΟΥΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...............
ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ...............

ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΘΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ......
ΑΛΛΟΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.....

HAHAHAHAHAHAHAHAHA....

xaxaxxxa tin tainia to 8uma les? vre min anisixeis twra nomizw ine ok,:) apla 8elane na se pedepsoune ligo:weirdo:

Miranda
07-04-08, 22:16
Αλλη φορα οτι θα γραφεις στο θρεντ να τα κρατας κ σε text ωστε να μη κουραζεσαι οταν θα ξανακανεις το θρεντ :)

SaKiS-s
07-04-08, 22:30
Αλλη φορα οτι θα γραφεις στο θρεντ να τα κρατας κ σε text ωστε να μη κουραζεσαι οταν θα ξανακανεις το θρεντ :)

Τι λες να σου έδινα κάνα με γλώσσα?????:tease:

SaKiS-s
07-04-08, 22:31
xaxaxxxa tin tainia to 8uma les? vre min anisixeis twra nomizw ine ok,:) apla 8elane na se pedepsoune ligo:weirdo:

Ναι αλλά ο τίτλος δεν τηρεί τους κανόνες....
Αυτό λέω...

Miranda
08-04-08, 22:52
Τι λες να σου έδινα κάνα με γλώσσα?????:tease:

...emoticon,ε?Παρε κ εσυ :ras:

Να σε εξυπηρετησω πηγα για την επομενη φορα που θα στο σβησουν:judge:

SaKiS-s
08-04-08, 23:31
Να σε εξυπηρετησω πηγα για την επομενη φορα που θα στο σβησουν:judge:

Καλά αυτό το έχουμε σιγουρέψει όλοι μας έτσι????
hahahahahahahahahahahha......
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Miranda
08-04-08, 23:51
E, ναι, τωρα που πηρες το κολαι :rofl:

SaKiS-s
08-04-08, 23:59
E, ναι, τωρα που πηρες το κολαι :rofl:

:crazy:

tempt@tion
09-04-08, 15:09
:crazy:

file mou h tainia ine vlepw eki opos tin afises sto anevasma;)

alla den exoume kai poli kinisei:rofl:

trelobob
11-04-08, 09:33
logo douleias den katafera na mpo gia ena mina sto forum "mas"...

Tora eida tis allages kai exo na po...
a p l o s TELEIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SaKiS-s
15-04-08, 03:09
file mou h tainia ine vlepw eki opos tin afises sto anevasma;)

alla den exoume kai poli kinisei:rofl:

Ρε μια ταινία δεν ανεβαίνει για κίνηση,αλλά για να υπάρχει σε περίπτωση που την θέλει κάποιος....
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

{P.S}Δες πιο πάνω που έλεγα για μια ταινία...
Την έσβησαν....
hahahahahahahahahahaha
Δεν είμαι απαίσιος???
hahahahahahahahhahaha

Miranda
15-04-08, 13:51
Γιατι αυτη τη φορα?:laugh:
Επειδη δεν εκλεισες τη παρενθεση?

SaKiS-s
15-04-08, 19:57
Γιατι αυτη τη φορα?:laugh:
Επειδη δεν εκλεισες τη παρενθεση?

Όχι δικιά μου ταινία μάτιαμ...
Είχα γράψει και κάτι άλλο αλλά κάποιος έκανε edit όπως και σε κάτι άλλα sections...
Μάλλον δε τους αρέσουν αυτά που γράφω....

Τέσπα...
Όλα καλά...
Το καλό μια φορά λέγεται.....

^^Markos^^
16-04-08, 05:24
Λοιπον ας απαντησω εγω αφου δεν εχει απαντησει καποιος αλλος:)

Το θεμα σου το βρηκα,εχει διαγραφει για παραβιαση κανονισμων(αυτο λεει).

Το εψαξα λιγο και ειδα οτι εχεις κανει καπου 2 λαθη.

1.

Οι κανονισμοι λενε

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ

1) Ο τίτλος του θέματος ΠΡΕΠΕΙ να έχει την εξής μορφή:

ΤΙΤΛΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ - ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΑΙΝΙΑΣ ~ ΚΥΡΙΟΙ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ)

Παράδειγμα: Ο ΚΟΝΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΠΑΚΙ - 1988 (DVD Rip ~ Νίκος Ρίζος)

Εσυ εχεις βαλει

Επιχείρησις Απόλλων - 07-04-08, 19:48

2.

2) Για κάθε προσφορά σας ΠΡΕΠΕΙ πάντοτε να βάζετε screenshots! Για όποιον δεν ξέρει πως να το κάνει αυτό εδώ θα βρείτε αναλυτικό οδηγό για τη δημιουργία screenshots: Δημιουργία screenshots με το Image Grabber II

Εσυ δεν εβαλες

Οι κανονισμοι ειναι αυτοι και πρεπει ολοι να τους ακολουθουμε.Δεν γινεται ο ενας να βαζει σωστο τιτλο η screenshots και καποιος αλλος να μην το κανει.

cbzakis
16-04-08, 13:34
Δεν μου άρεσε που σήμερα δέχτηκα ένα email διαφημιστικό για άσχετα προιόντα..
Το έσβησα αμέσως..πως γίνεται να απενεργοποιήσω το να δέχομαι email άσχετα με το thegreekz (aka spam)??

Miranda
16-04-08, 14:00
Εγω δεν εχω δεχτει ποτε τπτ διαφημιστικο :unsure:

Y G S™
16-04-08, 18:01
Δεν μου άρεσε που σήμερα δέχτηκα ένα email διαφημιστικό για άσχετα προιόντα..
Το έσβησα αμέσως..πως γίνεται να απενεργοποιήσω το να δέχομαι email άσχετα με το thegreekz (aka spam)??

apo to diko mas to forum to pires to email?:unsure:
proti fora to akouw

cbzakis
16-04-08, 18:09
nai!elege thegreekz.com..to exw sbisei pia na to postarw k edw..

Y G S™
16-04-08, 18:16
nai!elege thegreekz.com..to exw sbisei pia na to postarw k edw..

thimase mipws tin diafimisi?

Miranda
16-04-08, 21:37
Moλις το πηρα κ εγω...
Ηρθε αυτο
http://img259.imageshack.us/img259/6118/52071430mj2.th.png (http://img259.imageshack.us/my.php?image=52071430mj2.png)

Κ εχει κατω αριστερα το unsubscribe,
http://img259.imageshack.us/img259/1820/44752497ib4.th.png (http://img259.imageshack.us/my.php?image=44752497ib4.png)
στο οποιο οταν κανω κλικ, με πεταει στη διευθυνση του Τeamofgreekz(!!!!)στο οποιο φορουμ εγω ΔΕΝ εχω κανει εγγραφη..:judge:

http://img292.imageshack.us/img292/5520/50103778tt0.th.png (http://img292.imageshack.us/my.php?image=50103778tt0.png)
Κ οχι μονο αυτο, αλλα ειναι κ στα γερμανικα κ δε καταλαβαινω...

Κ ερωτω....
Απο που κ ως που εχει το TmofGrkz το mail μ??

SaKiS-s
16-04-08, 22:02
Απο που κ ως που εχει το TmofGrkz το mail μ??

Α,το στέλνουν σε όλες τις άσχημες,μη σκας....
:rofl::rofl::rofl::rofl:

SaKiS-s
16-04-08, 22:04
Λοιπον ας απαντησω εγω αφου δεν εχει απαντησει καποιος αλλος:)

Το θεμα σου το βρηκα,εχει διαγραφει για παραβιαση κανονισμων(αυτο λεει).

Το εψαξα λιγο και ειδα οτι εχεις κανει καπου 2 λαθη.

1.

Οι κανονισμοι λενε

Εσυ εχεις βαλει

2.

Εσυ δεν εβαλες

Οι κανονισμοι ειναι αυτοι και πρεπει ολοι να τους ακολουθουμε.Δεν γινεται ο ενας να βαζει σωστο τιτλο η screenshots και καποιος αλλος να μην το κανει.
Γεια σου ρε Μάρκο γίγαντα...
Ευχαριστώ καταρχήν αλλά να κάνω πάλι την παρατήρησή μου,ε???
lol...

Λοιπόν,εφόσον ο τίτλος δεν μπορεί να διορθωθεί από τον user,για ποιον λόγο σβήνεται και δεν διορθώνεται από τον mod???
Έτσι από περιέργια ρωτάω....
:)