PDA

Επιστροφή στο Forum : Θετικά και Αρνητικά του thegreekz.com!!

Σελίδες : 1 2 3 4 [5] 6 7

Miranda
16-04-08, 22:06
Α,το στέλνουν σε όλες τις άσχημες,μη σκας....
:rofl::rofl::rofl::rofl:
Toτε λαθος πρεπει να κανανε...:ras:

Γεια σου ρε Μάρκο γίγαντα...
Ευχαριστώ καταρχήν αλλά να κάνω πάλι την παρατήρησή μου,ε???
lol...

Λοιπόν,εφόσον ο τίτλος δεν μπορεί να διορθωθεί από τον user,για ποιον λόγο σβήνεται και δεν διορθώνεται από τον mod???
Έτσι από περιέργια ρωτάω....
:)

Γιατι αν καθοταν ο καθε mod να φτιαχνει τους τιτλους των θρεντς που ποσταρονται, θα του παιρνε ωρες :)

SaKiS-s
16-04-08, 22:09
Toτε λαθος πρεπει να κανανε...:ras:

Ε μπορεί να είχαν παλιό σου nick...
Μήπως είχες άλλο παλιά????
hahahahahahahahahahaha....
[quote=Miranda;7959475
Γιατι αν καθοταν ο καθε mod να φτιαχνει τους τιτλους των θρεντς που ποσταρονται, θα του παιρνε ωρες :)[/quote]
Ε μη τα θέλουμε όλα δικά μας...
Η δουλειά του είναι...
Τουλάχιστον ας μου το έλεγε...
2 φορές μου την είχε σβήσει ο @#$#@#%#$@%@#....
Τέσπα....
Όλα είναι οκ...
Τώρα έμαθα....
:)

{p.S}Κάπου μου έφυγε το quote...
Βαριέμαι να ψάχνω...
Ε ρε τι αργόστροφος είμαι....
ahahahhahahahaha.....

Miranda
16-04-08, 22:15
Το ιδιο ειχα, αλλα ειχε μικρο m k ηταν miranda,οχι Miranda :)

@Κυριο μελημα του ειναι να προσεχει αν διεξαγεται ομαλα οτι κυκλοφορει/κινειται στο σεξιον του..
Πχ, μεταφορα θεματων-κλεισιμο-συνενωση..
Μπορει να αλλαξει τον τιτλο κατα τη γνωμη μ, με ενα απλο πμ..
Εφοσον ειχες διαβασει τους κανονες κ ηξερες πως πρεπει να ναι σωστα τοποθετημενος ο τιτλος, γιατι οταν το ποσταρες κ ειδες οτι ξεχαστηκες κ δεν εφτιαξες σωστα τον τιτλο σου, δεν εστειλες ενα πμ στον Μοντ για να στο φτιαξει?

Τοσες φορες στο σβησαν, δεν εμαθες απεξω ακομα τους κανονες?:p

SaKiS-s
16-04-08, 22:21
Το ιδιο ειχα, αλλα ειχε μικρο m k ηταν miranda,οχι Miranda :)

@Κυριο μελημα του ειναι να προσεχει αν διεξαγεται ομαλα οτι κυκλοφορει/κινειται στο σεξιον του..
Πχ, μεταφορα θεματων-κλεισιμο-συνενωση..
Μπορει να αλλαξει τον τιτλο κατα τη γνωμη μ, με ενα απλο πμ..
Εφοσον ειχες διαβασει τους κανονες κ ηξερες πως πρεπει να ναι σωστα τοποθετημενος ο τιτλος, γιατι οταν το ποσταρες κ ειδες οτι ξεχαστηκες κ δεν εφτιαξες σωστα τον τιτλο σου, δεν εστειλες ενα πμ στον Μοντ για να στο φτιαξει?

Τοσες φορες στο σβησαν, δεν εμαθες απεξω ακομα τους κανονες?:p

Μα δε τους διάβασα ακόμα...
Στην τύχη κι αν το πετύχω το πέτυχα....
hahahahahahahahahahahahahahahahha....
Σ'αγαπώ.....

Miranda
16-04-08, 22:26
Δλδ τοσο καιρο γκρινιαζες, χωρις να εχεις διαβασει τους κανονες?
:slap:

Κ εγω σ'αγαπω.....

SaKiS-s
16-04-08, 22:29
Δλδ τοσο καιρο γκρινιαζες, χωρις να εχεις διαβασει τους κανονες?
:slap:

Σαφέστατα....
Αφού είμαι ξερόλας και νόμιζα ότι ήταν σωστά...
hahahahahahhahahahaha....
Σ'αγαπώ.....
:rofl::rofl::rofl::rofl:

Miranda
16-04-08, 22:32
Εισαι χαζo :D

K εγω σ'αγαπω......

SaKiS-s
16-04-08, 22:39
Άντε πάω άτα...:wave:
Σ'αγαπώ....

cbzakis
17-04-08, 19:42
thimase mipws tin diafimisi?

Είναι αυτό ακριβώς που έχει ποστάρει η Miranda:

Moλις το πηρα κ εγω...
Ηρθε αυτο
http://img259.imageshack.us/img259/6118/52071430mj2.th.png (http://img259.imageshack.us/my.php?image=52071430mj2.png)

Κ εχει κατω αριστερα το unsubscribe,
http://img259.imageshack.us/img259/1820/44752497ib4.th.png (http://img259.imageshack.us/my.php?image=44752497ib4.png)
στο οποιο οταν κανω κλικ, με πεταει στη διευθυνση του Τeamofgreekz(!!!!)στο οποιο φορουμ εγω ΔΕΝ εχω κανει εγγραφη..:judge:

http://img292.imageshack.us/img292/5520/50103778tt0.th.png (http://img292.imageshack.us/my.php?image=50103778tt0.png)
Κ οχι μονο αυτο, αλλα ειναι κ στα γερμανικα κ δε καταλαβαινω...

Κ ερωτω....
Απο που κ ως που εχει το TmofGrkz το mail μ??

Miranda
18-04-08, 22:07
k ξαναρθε κ αλλο σημερα :judge:

SaKiS-s
18-04-08, 22:10
k ξαναρθε κ αλλο σημερα :judge:

Ποιος ξέρει σε τι site έχεις μπει και τι έχεις κολήσει...
Παλιοτσοντού...
Ε παλιοτσοντού.....
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Miranda
18-04-08, 22:24
:ras:
Προσεχω για να εχω Σακουλη μ:group:
Αφου ειναι κανονας, σε τσοντοσατια ΔΕΝ δινεις ποτε ιμελι :D

SaKiS-s
18-04-08, 22:32
:ras:
Προσεχω για να εχω Σακουλη μ:group:
Αφου ειναι κανονας, σε τσοντοσατια ΔΕΝ δινεις ποτε ιμελι :D

Σε μένα τα λες????
Που πατούσα το enter,κι άνοιγε το ψυγείο στην κουζίνα????
Αφού είμαι παλιοτσοντάς....
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Miranda
18-04-08, 23:08
Εμενα εν μου αρεσουν αυτες οι τσοντες...:no:

Αλλα δεν ηρθε απο τσοντοκατι το μεηλ, απο το TmOfGrkz ηρθε :judge:

IRENE75
19-04-08, 10:36
Poly kalo site. Mporeis na breis oti se endiaferei

ΑντώνηςG
19-04-08, 13:10
Loipon.....ta 8etika.....

>Exei poly omorfes parousies kai idietaira mods (vlepe Stella, gatoula klp)

>Eimaste mia megali parea

>O Stamoulis frontizei gia ola

>Den apaiteitoun tipota gia na se proseksoun, oute adiaforoun gia kapoio provlima.

>yparxei pantote amesi apantisi se ola

>Exei ametrita sections kai topics...............
Και ανεβάζεις εύκολα posts , ε ; :P
Γενικά , είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα.

Miranda
19-04-08, 20:52
Εμενα μπορει να μου πει καποιος?:cry:

(Κ οχι ο Sakis:judge::p)

fandago
20-04-08, 01:58
Εμενα εν μου αρεσουν αυτες οι τσοντες...:no:

Αλλα δεν ηρθε απο τσοντοκατι το μεηλ, απο το TmOfGrkz ηρθε :judge:

Και μένα πάντως μου ήρθε τέτοιο email εις διπλούν!!!
Ο αποστολεας ειχε διευθυνση ads papaki thegreekz.com και περιελαμβανε διαφήμιση απο το site sportarena.gr

Miranda
20-04-08, 12:05
Νια, κ εμενα 2 φορες ηρθε..

sKidRow
20-04-08, 12:12
Και εμένα μου ήρθε(2 φορές) και πήγε κατευθείαν στα Spam Mails,μετά έφαγε delete :smile2: (με την διαφορά ότι εγώ είμαι μέλος στο teamofgreekz),αλλά η sportarena τι δουλεία έχει?:unsure: Υποτίθεται ότι δώσαμε το email μας για να κάνουμε έγγραφη και να μας στέλνουν αν χρειαστεί ποτέ κάποια ανακοίνωση που αφορά το teamofgreekz,αν υπάρχει κάποια συνεργασία μετάξυ teamofgreekz-sportarena εμείς τι φταίμε να παίρνουμε άσχετα emails?:no:

tassoss
20-04-08, 19:09
Εδώ και έναν μήνα δεν βλέπω το τμήμα με τις ταινιές που κατέβαζα. Λόγο δουλειάς δεν έχω πολύ χρόνο και ίσως να μου έχει ξεφύγει κάτι.

Miranda
20-04-08, 20:46
Taso, xreiazesai parapanw posts gia na exeis prosvasi ekei :)

jizzlobber
22-04-08, 10:09
κακά: η μουστάρδα, η έλλειψη συντονιστικής επιτροπής για τα θέματα των ιπτάμενων μανιταριών, η μη ύπαρξη παγωτομηχανής στο forum, ο καυτός ο ήλιος και οι πυγολαμπίδες

καλά: η κέτσαπ, το εξυγχρονιστικό βλέμα σε ότι αφορά τους μυρμηγκοφάγους, η δημιουργία συμμετρικής απειλής αντί ασύμετρης, το καζανάκι και η μάγια η μέλισσα

halo666
22-04-08, 11:49
Εγω δεν βρισκω αρνητικα μονο θετικα
το muisc section δεν με πειραξε που κλεισε μιας και δεν ημουν downloader

κακά: η μουστάρδα, η έλλειψη συντονιστικής επιτροπής για τα θέματα των ιπτάμενων μανιταριών, η μη ύπαρξη παγωτομηχανής στο forum, ο καυτός ο ήλιος και οι πυγολαμπίδες

καλά: η κέτσαπ, το εξυγχρονιστικό βλέμα σε ότι αφορά τους μυρμηγκοφάγους, η δημιουργία συμμετρικής απειλής αντί ασύμετρης, το καζανάκι και η μάγια η μέλισσα

:laugh: :laugh: :laugh:

joteo
22-04-08, 12:49
Taso, xreiazesai parapanw posts gia na exeis prosvasi ekei :)

TI TI TI ;;;

Δεν το ήξερα αυτό. Εγώ έχω πρόσβαση στο section με τις ταινίες αλλά διάφοροι φίλοι μου μου λένε ότι δεν το βλέπουν. Νόμιζα μέχρι σήμερα ότι έχω πρόσβαση γιατί τυγχάνει να είμαι VIP member. Τελικά η αλήθεια είναι ότι πρόσβαση εκει έχουν όσοι έχουν postάρει από ένα αριθμό posts και πάνω ;
:unsure:

SaKiS-s
22-04-08, 12:57
TI TI TI ;;;

Δεν το ήξερα αυτό. Εγώ έχω πρόσβαση στο section με τις ταινίες αλλά διάφοροι φίλοι μου μου λένε ότι δεν το βλέπουν. Νόμιζα μέχρι σήμερα ότι έχω πρόσβαση γιατί τυγχάνει να είμαι VIP member. Τελικά η αλήθεια είναι ότι πρόσβαση εκει έχουν όσοι έχουν postάρει από ένα αριθμό posts και πάνω ;

:yes:

joteo
22-04-08, 14:21
Ξέρει κανένας από πόσα και πάνω ;

sKidRow
22-04-08, 15:27
Καμιά 500αρια αν δεν κάνω λάθος .

Miranda
22-04-08, 16:07
Πανω απο 500 θες για invite, οχι για προσβαση..
Πρεπει να ναι διψηφιος αριθμος, ακριβως ποσα εν ξελω :)

Miranda
22-04-08, 16:08
Moλις το πηρα κ εγω...
Ηρθε αυτο
http://img259.imageshack.us/img259/6118/52071430mj2.th.png (http://img259.imageshack.us/my.php?image=52071430mj2.png)

Κ εχει κατω αριστερα το unsubscribe,
http://img259.imageshack.us/img259/1820/44752497ib4.th.png (http://img259.imageshack.us/my.php?image=44752497ib4.png)
στο οποιο οταν κανω κλικ, με πεταει στη διευθυνση του Τeamofgreekz(!!!!)στο οποιο φορουμ εγω ΔΕΝ εχω κανει εγγραφη..:judge:

http://img292.imageshack.us/img292/5520/50103778tt0.th.png (http://img292.imageshack.us/my.php?image=50103778tt0.png)
Κ οχι μονο αυτο, αλλα ειναι κ στα γερμανικα κ δε καταλαβαινω...

Κ ερωτω....
Απο που κ ως που εχει το TmofGrkz το mail μ??

Το φερνω μπροστα :D

paparizou
23-04-08, 10:42
ypomoni gia ta posts..

Miranda
23-04-08, 11:56
Aυτο τωρα ειναι θετικο ή αρνητικο?:huh:

halo666
23-04-08, 12:51
Aυτο τωρα ειναι θετικο ή αρνητικο?:huh:

Αρνητικο για αυτον:judge:

SaKiS-s
23-04-08, 18:27
Καμιά 500αρια αν δεν κάνω λάθος .

Όχι ρε c...
Τόσα πολλά...????!!!!:unsure::unsure::unsure:
Αποκλείεται...!!!

taskos
06-05-08, 20:26
ama thimame kala nomizo ixane pi 30

mikenatsou
06-05-08, 23:44
γυρω στα 10 νομιζω...

galanis
09-05-08, 18:51
ΕΓΩ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΕΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ PERFECT.ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ Help / F.A.Q. - Βοήθεια / Ερωτήσεις με Απαντήσεις ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΒΛΕΠΩ ΣΧΟΛΙΑ ΤΟΥ ΣΤΙΛ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ. ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΣΕ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΤΛ.ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΚΕΙ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΤΕ ΑΥΤΑ ΚΑΤΙ.ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΜΙΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΙΣΩΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Miranda
09-05-08, 19:37
Γεια σου :)
Εχεις ανοιξει δυο θεματα στη βοηθεια
http://thegreekz.com/forum/showthread.php?t=340409
http://thegreekz.com/forum/showthread.php?t=338620

Οπου κ στα δυο πηρες απαντηση, κ δεν ξαναπαντησες...
Δεν νομιζω να εχει λεχθει ΠΟΥΘΕΝΑ στη βοηθεια το "Αν δε ξερεις, μην ασχολεισαι":huh:
Επισης, το θεμα του εκτυπωτη παει στο σεξιον με τους Υπολογιστες, αλλα παρολαυτα σου εδωσε αναλυτικες οδηγιες κ εκει ο Psycho Gr κ απο κει κ περα δεν ξαναποσταρες..

Δειξε μ ενα θρεντ που να λεει "Αν δεν ξερεις, μην ασχολεισαι"... ;)

ΕΓΩ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΕΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ PERFECT.ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ Help / F.A.Q. - Βοήθεια / Ερωτήσεις με Απαντήσεις ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΒΛΕΠΩ ΣΧΟΛΙΑ ΤΟΥ ΣΤΙΛ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ. ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΣΕ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΤΛ.ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΚΕΙ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΤΕ ΑΥΤΑ ΚΑΤΙ.ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΜΙΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΙΣΩΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

tempt@tion
09-05-08, 21:52
Exi dikio i Miranda ;)

den ipe kaneis (an den kseris min asxolise)kai olo kai kapia apnantish pires:judge:

filippos007
10-05-08, 01:20
Πραγματικά πολύ καλή δουλειά παιδιά!Αξίζουν πολλά μπράβο σε όσους έχουν φτάσει το site σε αυτό το επίπεδο!Το μόνο που θα ήθελα να αναφέρω είναι το θέμα της δωρεάς.Πιστεύω πως αν υπήρχε κάποιος επιπλέον τρόπος καταβολής χρημάτων εκτός της πιστωτικής κάρτας(π.χ. χρεωστική ή προπληρωμένη κάρτα)θα ενδιέφερε περισσότερο κόσμο(εμένα σίγουρα) που δεν έχει την δυνατότητα μέσω πιστωτικής!Συνεχίστε την πολύ καλή δουλειά!

Miranda
10-05-08, 01:22
Η πληρωμη ειναι μεσω paypal που μπορεις να παρεις μια χρεωστικη κ να βαλεις απο εκει λεφτα :)

Turbinas
10-05-08, 12:38
Πραγματικά πολύ καλή δουλειά παιδιά!Αξίζουν πολλά μπράβο σε όσους έχουν φτάσει το site σε αυτό το επίπεδο!Το μόνο που θα ήθελα να αναφέρω είναι το θέμα της δωρεάς.Πιστεύω πως αν υπήρχε κάποιος επιπλέον τρόπος καταβολής χρημάτων εκτός της πιστωτικής κάρτας(π.χ. χρεωστική ή προπληρωμένη κάρτα)θα ενδιέφερε περισσότερο κόσμο(εμένα σίγουρα) που δεν έχει την δυνατότητα μέσω πιστωτικής!Συνεχίστε την πολύ καλή δουλειά!

Nai symfwnw kai egw.

Thetika: Fovero site me aplo sxediasmo pou to kanei grhgoro oson afora sta loading.

Exei ta panta (ektos apo music ta opoia dihmiourghsan megalo plhgma sto forum alla kai pali einai sthn koryfh).

Polles kathgories gia threads pou den ksereis ti na protodialekseis.

Me liga logia einai FOVERO!!

Arnhtika: Oti merikes fores xanesai mesa se ola ayta ta threads kai me ola ayta ta melh. :smile2:

galanis
10-05-08, 19:32
Γεια σου :)
Εχεις ανοιξει δυο θεματα στη βοηθεια
http://thegreekz.com/forum/showthread.php?t=340409
http://thegreekz.com/forum/showthread.php?t=338620

Οπου κ στα δυο πηρες απαντηση, κ δεν ξαναπαντησες...
Δεν νομιζω να εχει λεχθει ΠΟΥΘΕΝΑ στη βοηθεια το "Αν δε ξερεις, μην ασχολεισαι":huh:
Επισης, το θεμα του εκτυπωτη παει στο σεξιον με τους Υπολογιστες, αλλα παρολαυτα σου εδωσε αναλυτικες οδηγιες κ εκει ο Psycho Gr κ απο κει κ περα δεν ξαναποσταρες..

Δειξε μ ενα θρεντ που να λεει "Αν δεν ξερεις, μην ασχολεισαι"... ;)

ρε παιδια πειτε μου κατι εχετε δει ποτε ειρωνικα σχολια η οχι.δεν λεω μονο για μενα αλλα και για αλλα θεματα που διαβαζω εγω αυτο που θελω να πω ειναι οτι μερικοι μηλανε ειρωνικα και λενε πραγματα που δεν αφορουν το εκαστοτε θεμα που εχει ανοιξει καποιος.:unsure:

Miranda
10-05-08, 20:54
ρε παιδια πειτε μου κατι εχετε δει ποτε ειρωνικα σχολια η οχι.δεν λεω μονο για μενα αλλα και για αλλα θεματα που διαβαζω εγω αυτο που θελω να πω ειναι οτι μερικοι μηλανε ειρωνικα και λενε πραγματα που δεν αφορουν το εκαστοτε θεμα που εχει ανοιξει καποιος.:unsure:

Εσυ αναφερθηκες για το σεξιον κ τα θεματα που εχεις ανοιξει στη Βοηθεια...
Κ δεν εχω δει καπου εκει να μιλανε ετσι οπως λες εσυ....:unsure:

sKidRow
10-05-08, 21:35
διαβαζω εγω αυτο που θελω να πω ειναι οτι μερικοι μηλανε ειρωνικα και λενε πραγματα που δεν αφορουν το εκαστοτε θεμα που εχει ανοιξει καποιος.

Ειρωνικά όχι...αλλά σε πολλά τόπικς θα παρατηρήσεις ότι υπάρχουν πολλές εκτός θέματος ποστ...χμμμ....για παράδειγμα....δες μερικά ποστ της Μιράντας και θα καταλάβεις τι εννοώ σχετικά με τα άσχετα ποστ...:laugh::laugh:

Σε μερικά νέα τοπικς που είναι σε λάθος κατηγορία συνήθως ένα "Φιλικό" δούλεμα θα το δεις...:grin:

(Είμαι πολύ κακός τελικά...αλλά μ αλέσει):chair:

Miranda
11-05-08, 02:25
Ειρωνικά όχι...αλλά σε πολλά τόπικς θα παρατηρήσεις ότι υπάρχουν πολλές εκτός θέματος ποστ...χμμμ....για παράδειγμα....δες μερικά ποστ της Μιράντας και θα καταλάβεις τι εννοώ σχετικά με τα άσχετα ποστ...:laugh::laugh:

Σε μερικά νέα τοπικς που είναι σε λάθος κατηγορία συνήθως ένα "Φιλικό" δούλεμα θα το δεις...:grin:

(Είμαι πολύ κακός τελικά...αλλά μ αλέσει):chair:

tempt@tion
11-05-08, 08:46
Prwsopika i mirandoula exi voi8isei ki'olas(emena pantos nai) ;)

:angel::angel::angel:

donkihotis
14-05-08, 10:05
Η προσπάθεια είναι πολύ καλή για τα ελληνικά δεδομένα. Το κοινό είναι αυτό που κάνει ένα forum αυτό που είναι νομίζω.

SSpiros
21-05-08, 16:34
Η προσπάθεια είναι πολύ καλή για τα ελληνικά δεδομένα. Το κοινό είναι αυτό που κάνει ένα forum αυτό που είναι νομίζω.

Πολύ καλή προσπάθεια πέραν των ελληνικών δεδομένων θα έλεγα εγώ. Αν κάτι θα πρέπει να βάλω δίπλα στο " Ελληνικό" είναι (ίσως) οι λέξεις συμπεριφορά, εγωισμός, ή και ότι άλλο χαρακτηρίζει την φυλή μας όταν υπάρχει μια καλή προσπάθεια σε κάτι.

Από εμένα ένα ακόμα μπράβο στο Forum, και συνεχίστε να το κάνουμε καλύτερό.

Αρνητικό : Η απώλεια των MP3
Δεν με πείραξε το ότι χάσαμε ένα forum, αλλά το ότι χαλάσανε το πιο σωστά στημένο στην κατηγορία του.

Θετικό : Υπάρχουν όλα τα υπόλοιπα... :)

cbzakis
01-06-08, 19:51
Πως γίνεται να λαμβάνω διαφημιστικό mail από την gamebookers, και το θέμα να λέει thegreekz?? :unsure::unsure:
Δεν ασχολούμε με τέτοια site, οπότε απορώ γιατί δώθηκε, χωρίς να ερωτηθώ η διευθυνση του email μου στην συγκεκριμένη εταιρεία?? :crazy::crazy:
Πέρνω αρκετά spam ήδη, ευχαριστώ δεν θα πάρω άλλα.. :no:

http://img114.imageshack.us/img114/3961/spamgb8.png

Please note, you received our newsletter because your email address was used to create an account at gamebookers.com:thumbsdow

naken
09-06-08, 21:59
super..poli kai fasi to site..

fimident
28-06-08, 21:49
ki egw 8a symfwnisw me osa 8etika eipan oi proigoumenoi, alla exw mia aporia..
Ti kerdizoyn oi idiwktites tis selidas? mono apo tous vip/platin? giati an einai etsi, tote psixoula pairnoun. Auta den ftanoun oute gia na leitourgoun oi servers...
Kai to site den exei polles diafimiseis, ara oute apo ekei kerdizoun kati...
Peran autou aksizei ki ena bravo stous mods autou tou forum, giati kanoun poly kali douleia gematoi oreksi kai malista xwris antamoivi.

teo18480
29-06-08, 17:35
kalhspera kai apo emena.eimai 2 xronia sxedon grammenos sto greekzlive.eilikrina einai to kalutero site me uliko gia rapidshare.epsaxa poly alal den brhka kati kalutero.toulaxiston se ellhnika dedomena.kata ta alla apogohteutika para poly otan bghkan ta mp3 apo to forum.to katalavainw pws dne eftaigan oi moderators gi auto.alla ontws htan megalo plhgma gia to site.keep up the good working guys.

gozzo
23-07-08, 18:17
Διαθέτει ευρύτατη ποικιλία και πακτωλό δεδομένων, αλλά οι αρχές του διαλόγου, που υπαγορεύουν αλληλοσεβασμό ανάμεσα στα μέλη και ανοχή της διαφορετικής άποψης, δυστυχώς, δεν τηρούνται.

alexathin
27-07-08, 20:04
παιδιά να ρωτήσω εάν υπάρχει πρόβλημα με τις φατσούλες (smilies) γιατί εγώ τα βλέπω σαν γράμματα, ενώ δεν μου εμφανίζονται καθόλου στα μηνύματά μου...:unsure::unsure:

CHE GUEVARA
27-07-08, 22:22
παιδιά να ρωτήσω εάν υπάρχει πρόβλημα με τις φατσούλες (smilies) γιατί εγώ τα βλέπω σαν γράμματα, ενώ δεν μου εμφανίζονται καθόλου στα μηνύματά μου...:unsure::unsure:

Γενικό πρόβλημα δεν υπάρχει πάντως...
Ξαναδές το και αν δεν έχει φύγει αυτό σου το πρόβλημα, μίλησε με τον GreekzLive να δει τι μπορεί να φταίει. :unsure:

F@rf@LLin@
27-07-08, 22:38
Γενικό πρόβλημα δεν υπάρχει πάντως...
Ξαναδές το και αν δεν έχει φύγει αυτό σου το πρόβλημα, μίλησε με τον GreekzLive να δει τι μπορεί να φταίει. :unsure:

aaaaaa k egw exw provlima me ta emoticons ola einai xxxxxxxxxxxxxxx den vgainei tpt

Barbie
27-07-08, 23:34
kai egv exv to idio problhma me thn nefeli kai thn alexathin me ta smilies

CHE GUEVARA
28-07-08, 00:49
Ok ok το παίρνω πίσω... και εγώ τώρα είδα ότι υπάρχει πρόβλημα... αλλά όχι όλη την ώρα. Τη μια μου εμφανίζονται και την άλλη όχι...
Θα φτιάξει πάντως... αυτό είναι το μόνο σίγουρο. :)

Aλέκος
30-07-08, 09:51
Paides to forum ta spaei!!!!!!Exi otidipote 8elo...:rofl:APla mia erotisi:Apo tote p bgikane ta mp3...:crazy:
Mia erotisi 8elo na kano:Kamia mpinia me ta mp3 dn mporoume na kanoume????(elpizo na mn pesei padofla...:unsure:)

erou
31-07-08, 11:39
Είναι πολύ καλό ότι έχει τόσο κόσμο και ταυτόχρονα οι Moderators το προσέχουν συνεχώς μη γίνει καμία στραβή. Βέβαια από ότι κατάλαβα, ορισμένες φορές το παρακάνουν, μάλλον λόγω απειρίας ή υπερβολικού ζήλου!

Πρέπει να γίνει με κάποιο τρόπο υποχρεωτικό να καταργηθούν τα greeklish. Αυτό είναι μεγάλο μείον.

yugo007
18-08-08, 13:23
To Greekz einai ena poli kalo forum pou ontos exei ta panta h mallon eixe, giati opos kai na to kanoume paidia kaka ta psemata, ta mp3 edioksan poli kosmo apo edo, pantos ksero oti iparxoun kai alla forums ta opia exoun mesa mp3 kai dn exoun kanena provlima kai dn plironoun kai pnevmatika dikeomata ... Kati 8a mporei na ginei an to psaksete ligo kalitera ....

Είναι πολύ καλό ότι έχει τόσο κόσμο και ταυτόχρονα οι Moderators το προσέχουν συνεχώς μη γίνει καμία στραβή. Βέβαια από ότι κατάλαβα, ορισμένες φορές το παρακάνουν, μάλλον λόγω απειρίας ή υπερβολικού ζήλου!

Πρέπει να γίνει με κάποιο τρόπο υποχρεωτικό να καταργηθούν τα greeklish. Αυτό είναι μεγάλο μείον.

Diafono file mou, an katargi8oun ta greeklish, poloi dn 8a mporoun na grafoun edo, dn exoun oloi ellinika sto pc tous! px emena to pc mou grafei mono me latinika, ara dn 8a mporousa na postaro edo ...

gargalakos
18-08-08, 13:43
den einai ratsistiko alla th aprotimousa ena thegreekz poly .. ma pio ... poly ΕΛΛΗΝΙΚΟ!
osi katalavan ... katalavan.....

υγ.
(paidia exo provlima me tis pistortikes - vgazo spyrakia - vreste tropo na ginete dorea me diaforetiko tropo)

tempt@tion
18-08-08, 14:29
den einai ratsistiko alla th aprotimousa ena thegreekz poly .. ma pio ... poly ΕΛΛΗΝΙΚΟ!
osi katalavan ... katalavan.....

υγ.
(paidia exo provlima me tis pistortikes - vgazo spyrakia - vreste tropo na ginete dorea me diaforetiko tropo)

Sygnwmi alla ego den katalava ti 8es na peis :angel:
:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2

leme twra,,,,,:whistle::whistle: :D :D

Miranda
18-08-08, 16:31
Εγω που δε καταλαβα να μυρισω τα νυχια μου?:sla:

kostas3
21-08-08, 01:47
Δεν θα ελεγα πως ειναι αρνητικο για το φορουμ. απλα ποτε δεν βρηκα ντοκιμαντερ για ψαρια ενυδρειων... Το φορουμ ειναι ανεπαναληπτο απο καθε αποψη παντος...

tsepap
21-08-08, 02:44
Mia xara einai to forum
Gia na pw tin ali8eia otan vgike to xxx section nomiza oti 8a fygw apo edw alla me kratise me alla endiaferonta pragmata pou parexei.
Megalo + tou site einai i antapokrisi twn admin kai mod otan exeis kapoio provlima
Se alla site pou exw episkeftei den yparxei i idia antapokrisi

pfr74
11-09-08, 16:13
Θετικά: Η πρόσβαση στα περιεχόμενα είναι δωρεάν και σας ευχαριστώ

Αρνητικά: Η πρόσβαση στα περιεχόμενα δεν είναι ελεύθερη αλλά περιορίζεται από κανόνες που θεωρώ ότι δημιουργούν περισσότερα προβλήματα από όσα λύνουν.

steliosmr
13-09-08, 07:48
Thetika : oloi i doulia pou kanete gia tin litourgia tou forum
Arnitika: diagrafi enos kolosou tmimatos sto forum ta mp3

malfunction
13-09-08, 13:44
ena arnitiko kata ti gnwmi mou einai oti den eiparxei hack section....to kserw oti tha mou peite oti einai paranomo kai oti den epitrepwntai tetia pragmata alla.....
1) eiparxoun arketa paranoma pragmata ta prospername.
2) an sas dyskolevei o oros hack tha mporouse na bei os "prostatepse to pc sas apo epikindines apiles....;) i pos den tha sas klevei tin asirmati sindesei o geitona.......ayta apo emena.....

klio1985
14-09-08, 11:20
Νομίζω ο τίτλος τα λέει όλα. Εδώ μπορείτε να γράφετε τι σας αρέσει και τι δεν σας αρέσει στο φόρουμ μας.

Βοηθήστε μας να καταλάβουμε που υπάρχουν ατέλειες, αν υπάρχουν, και τι σας αρέσει!

(τα μαστίγια τα κρύψαμε μπορείτε να μιλήσετε ελεύθερα :p)

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΤΕΒΑΣΜΑ ΤΑΙΝΙΩΝ ΑΜΕΣΩΣ,ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΛΕΕΙ ΠΟΤΕ ΓΙΝΕΤΕ

pxyiorgos
26-09-08, 20:14
meta apo X skeypsh ta esbisa ayta poy eixa pei.

A Stranger
12-10-08, 15:43
Simply The Best Forum !!!

sakis677
02-11-08, 15:31
το μόνο αρνητικό που με ενοχλεί και αδυνατώ να παρακολουθήσω τους διαλόγους ανάμεσα στα μέλη του φόρουμ είναι η χρηση greeklish....ελεος ρε μάγκες με τα ορνιθοσκαλίσματα

tempt@tion
06-11-08, 05:24
den mporeis na ipoxrewseis kapion pos na grafei
mia xara ine:sla:

CHE GUEVARA
11-11-08, 00:48
το μόνο αρνητικό που με ενοχλεί και αδυνατώ να παρακολουθήσω τους διαλόγους ανάμεσα στα μέλη του φόρουμ είναι η χρηση greeklish....ελεος ρε μάγκες με τα ορνιθοσκαλίσματα

Σε καταλαβαίνω, αλλά και ο από πάνω μου έχει κάποιο δίκαιο.
Εγώ, επειδή σε νιώθω απόλυτα, θα σου πω τι κάνω ο ίδιος μου:

Μικρά μηνύματα τα διαβάζω αν είναι γραμμένα σε γκρίκλις, μεγάλα όμως απλά τα αγνοώ, και αυτό όχι για να την σπάσω σε κάποιον, αλίμονο, αλλά επειδή με κουράζει να διαβάζω ολόκληρα κατεβατά σε γκρικλις.

argydevil
13-11-08, 00:14
paidia thelo xeira voitheias

ikozis
13-11-08, 14:56
Paidia apo oti diavazw to klima einai poly kalo gi'auto san neos sti parea ithela na prosthesw ena paraponaki.
Enw ekana eggrafi prin 2 meres kai ekana kai arketa post akoma den mporw na dw to section me ta direct download movies.
Anyway m'aresei poly to site kai 8a synexisw na to psaxnw!!

N@rcissus
13-11-08, 19:52

Eγώ πάλι δεν έχω πρόβλημα με τα greeklish...μάλιστα γράφω πιό γρήγορα με αυτά;)
Και τα διαβάζω εξίσου αμέσως:rolleyes2
Είναι το θέμα μέχρι να τα συνιθίσεις πιστεύω....

aival
20-11-08, 18:19
i proti eisodos den sou dinei na katalaveis tipota....

xanesai mesa sta posts sto warnings kai an thes mono download px dne uparxei kamia endixi pos ginetai auto

isos enas wizard me 10 vimata tha itan voithitikos. to FAQ den voithaei

tempt@tion
20-11-08, 18:53
i proti eisodos den sou dinei na katalaveis tipota....

xanesai mesa sta posts sto warnings kai an thes mono download px dne uparxei kamia endixi pos ginetai auto

isos enas wizard me 10 vimata tha itan voithitikos. to FAQ den voithaei

ime sigouros pos mporeis na ta vreis oti xriezese esi apo to forum
kai efoson vrikes kai to analogo tmima gia na peis to parapono sou,shmainei
oti den exis kai megalo provlima:)

shantimar
26-11-08, 02:34
ime sigouros pos mporeis na ta vreis oti xriezese esi apo to forum
kai efoson vrikes kai to analogo tmima gia na peis to parapono sou,shmainei
oti den exis kai megalo provlima:)

Εεεε.... όχι για να γίνομαι ιδιότροπη, όμως ο νέος φίλος έγραψε σε εντελώς λάθος μέρος. Εδώ είναι για προτάσεις και ιδέες, όχι για help. Κανονικά έπρεπε να του το μεταφέρουν.

Οτι οι κανόνες κλπ δεν είναι ξεκάθαροι, το έχω πει πολλές φορές. Πού να ξέρει ο ανθρωπάκος οτι 7 Posts δεν θεωρούνται "αρκετά", και οτι πρέπει να πάει να σπείρει μερικά άχρηστα thanks δεξιά κι αριστερά, ή να κάνει copy paste πέντ'έξι ανέκδοτα, για να μπορεί να χρησιμοποιήσει το φόρουμ;

Όσο για τα greeklish, φίλε, είναι ένας καρκίνος που δεν θα τον ξεφορτωθούμε εύκολα, αφού και μερικοί από τους mods και admin τα χρησιμοποιούν - παρ'όλο που στους Κανόνες του φόρουμ που όλοι υπογράψαμε το λέει ξεκάθαρα πως δεν επιτρέπονται. Υπάρχει ολόκληρο thread πολυσέλιδο (και μάλιστα poll) για το θέμα αυτό. Με λίγα λόγια, οι πιό πολλοί έλεγαν "είναι δικαίωμά μας, είναι ευκολία μας, αν δε γουστάρετε μην τα διαβάζετε". Οπότε δεν έχει νόημα να το συζητάμε άλλο. Δυστυχώς.

SkapoGr
28-11-08, 04:27
ενα αρνιτικο που θα ηθελα να επισημανω ειναι οτι λιπη ενα μπουτον , μια εντολη απο τα ποστ που δεν θελουμε να μεινουν ( τα δικα μας ποστ) να μπορουμε να τα σβινουμε (delete) και οχι αναγκαστικα να τα τροποποιουμε οπως-οπως.

tempt@tion
28-11-08, 06:18
Εεεε.... όχι για να γίνομαι ιδιότροπη, όμως ο νέος φίλος έγραψε σε εντελώς λάθος μέρος. Εδώ είναι για προτάσεις και ιδέες, όχι για help. Κανονικά έπρεπε να του το μεταφέρουν.

Οτι οι κανόνες κλπ δεν είναι ξεκάθαροι, το έχω πει πολλές φορές. Πού να ξέρει ο ανθρωπάκος οτι 7 Posts δεν θεωρούνται "αρκετά", και οτι πρέπει να πάει να σπείρει μερικά άχρηστα thanks δεξιά κι αριστερά, ή να κάνει copy paste πέντ'έξι ανέκδοτα, για να μπορεί να χρησιμοποιήσει το φόρουμ;

Όσο για τα greeklish, φίλε, είναι ένας καρκίνος που δεν θα τον ξεφορτωθούμε εύκολα, αφού και μερικοί από τους mods και admin τα χρησιμοποιούν - παρ'όλο που στους Κανόνες του φόρουμ που όλοι υπογράψαμε το λέει ξεκάθαρα πως δεν επιτρέπονται. Υπάρχει ολόκληρο thread πολυσέλιδο (και μάλιστα poll) για το θέμα αυτό. Με λίγα λόγια, οι πιό πολλοί έλεγαν "είναι δικαίωμά μας, είναι ευκολία μας, αν δε γουστάρετε μην τα διαβάζετε". Οπότε δεν έχει νόημα να το συζητάμε άλλο. Δυστυχώς.

exw tin entipwsei oti den ta kseris kai polu kala:no:
lipon
den arkei na les mono thanks se analoga shmeia gia na deis to forum,otan stamatiseis episis na to kaneis auto den 8a exis ksana prosvasei opou ixes
(pistepse me iparxei logos gi'auto pou egine kai ton kserw polu kala)
xreiazete sumetoxi kanonikotata kai oxi kanontas eggrafi kateu8ian na exei prosvasei stis tainies_programmata_kai anazitish,,,,xreiazete kai ligo ipomoni auto
na perasei ena mikro xroniko diastima:)

oso anafora gia ta greeklish,sou leei kseka8ara stous kanonismous gia ton titlo tou munimatos kai oxi to munima sou sta kefalaia;)
episis kai na uparxei auto pou les_8elw na sou pw oti ,otan ixa kanei eggrafi kai anoiga 8emata oi mod mou to allazane se ellinika:yes:
twra plewn min ksexnas oti oi psiforia ine yper ton greeklish;)

den mporeis na ipoxrewseis ton allon to pos 8a grapsei:no:

South Warrior
28-11-08, 22:49
Αρνητικά
Α) ενώ στους κανόνες μιλάει για απαγόρευση μυνημάτων των greekglish,το παραβλέπουν και γράφουν.

Β)Οδηγίες εγκατάστασεις σε προγράμματα [αλλά αυτό θα αναλυθεί σε άλλο topic]

Θετικά
Ισως το πιο πληρέστερο forum μιας και <καλύπτει> τον χρήστη σε όλες τις <δραστηριότητες>

Φιλικά,Λακεδαιμόνιος

CHE GUEVARA
28-11-08, 23:20
Αρνητικά
Α) ενώ στους κανόνες μιλάει για απαγόρευση μυνημάτων των greekglish,το παραβλέπουν και γράφουν.

Β)Οδηγίες εγκατάστασεις σε προγράμματα [αλλά αυτό θα αναλυθεί σε άλλο topic]

Θετικά
Ισως το πιο πληρέστερο forum μιας και <καλύπτει> τον χρήστη σε όλες τις <δραστηριότητες>

Φιλικά,Λακεδαιμόνιος

Όσο για τα greeklish και τους κανόνες, αυτό θα διορθωθεί σύντομα. Δεν ήταν ποτέ σκοπός μας να τα απαγορεύσουμε εντελώς. Προσωπικά απλά παρακαλώ όποιον ΜΠΟΡΕΙ να γράφει ελληνικά.
Το βρίσκω εντελώς αντιαισθητικό το να γράφει κάποιος μεγάλα κείμενα στα λατινικά, μα εντελώς αντιαισθητικό. Αποφάσισα για τον εαυτό μου απλά να αγνοώ τέτοια μηνύματα και να κάνω σαν να μην υπάρχουν.
Με κουράζουν βρε παιδί μου, πώς το λένε; Και γιατί άλλωστε; Δεν υπάρχει ούτε ένας λόγος, ούτε ένας πραγματικός λόγος να γράφει κάποιος με λατινικούς χαρακτήρες. Τέλος πάντων... μεγάλο θέμα και υπάρχει το αντίστοιχο θέμα εδώ σε αυτό το τμήμα.

Οδηγίες εγκατάστασης όμως υπάρχουν σε πολλά προγράμματα, αν όχι σε όλα. Αν πας σε προσφορές του ActiveTeam π.χ. μέσα σε κάθε φάκελο download θα βρεις και οδηγίες. ;)

South Warrior
29-11-08, 14:35
@CHE GUEVARA,συγνώμη αλλά θα φανώ κακός.Γιατί και τώρα που υπάρχουν ποιος/α τους σεβεται?Προσωπικά το θεωρώ εντελώς <αντιαισθητικό> για κάποιον να γράφει λατινικά.Δεν θα ήθελα να δώσω περαιτέρω συνέχεια διότι το θέμα έχει ξανασυζητηθεί και θα καταντήσω γραφικός.Από εκεί και πέρα πάμε στο 2ο αρνητικό στοιχείο:Δεν αντιλέγω ότι δεν υπάρχουν οδηγίες προγραμμάτων στην active team,αλλά τουλάχιστον στο section <Users> οδηγίες δεν βρήκα,και μόλις έστειλα pm του uploader μου απάντησε ορθά κοφτά με 4 λέξεις:<ουτε το θυμαμαι σορρυ>.Απελπίστικα,νευρίασα,απογοητευτηκα.

Φιλικά,Λακεδαιμόνιος

zaros17
08-12-08, 19:16
Παιδιά τι γίνετε τώρα τελευταία, πολύ εχθρότητα κυκλοφορεί στο FORUM μας.
Moderatoren που αποφασίζουν σαν θεοί, διαφορές μεταξύ μελών κ.τ.λ.
Ας προσέξουν οι δημιουργοί του Φόρουμ αυτή την Εξέλειξη των πράγματων.
Φιλικά
:no:

tempt@tion
08-12-08, 19:17
:unsure:pou to ides auto ?

CHE GUEVARA
08-12-08, 19:18
moved... and merged...

totally_happy
08-12-08, 19:19
Παιδιά τι γίνετε τώρα τελευταία, πολύ εχθρότητα κυκλοφορεί στο FORUM μας.
Moderatoren που αποφασίζουν σαν θεοί, διαφορές μεταξύ μελών κ.τ.λ.
Ας προσέξουν οι δημιουργοί του Φόρουμ αυτή την Εξέλειξη των πράγματων.
Φιλικά
:no:
:yikes: to akousa kai auto!!!
Freddie =GODFATHER
edit:se ksexasa
CHE GUEVARA =GODFATHER
here:daghter is talking :p

CHE GUEVARA
08-12-08, 19:22
Παιδιά, δεν σας καταλαβαίνω 100%.
Πείτε μου πού έπραξε κάποιος υπεύθυνος κάτι πού δεν θα έπρεπε να πράξει ανάλογα με τους κανόνες του φόρουμ μας;
Δεν ξέρω αν τους έχετε διαβάσει τους κανόνες. Αν όχι κάντε το σας παρακαλώ. Και να επισημάνω ότι οι κανόνες ισχύουν πάντα, ακόμα και σε τέτοιες δύσκολες μέρες όπως τώρα.
Αν και νομίζω ότι για παράπονα τέτοιου είδους θα ήταν καλύτερα να μιλούσαμε μέσω πμ γιατί αφορά άτομα και όχι απλά καταστάσεις.
Τέλος πάντων... πάντα φιλικά...

CHE GUEVARA
08-12-08, 19:37
:yikes: to akousa kai auto!!!
Freddie =GODFATHER
edit:se ksexasa
CHE GUEVARA =GODFATHER
here:daghter is talking :p

Daughter δεν γράφεται; Αλλά γιατί το λες αυτό; Τουλάχιστον να καταλάβω αν είναι αστείο ή όχι. :p

totally_happy
08-12-08, 19:42
ahhhhhhh auta ta nyxia-nwmizeis oti patas alla tpt-tzifos!!!!
kai vaivaia plaka kanw -godfather-goddaughter!kalo?e? :D

CHE GUEVARA
08-12-08, 19:47
ahhhhhhh auta ta nyxia-nwmizeis oti patas alla tpt-tzifos!!!!
kai vaivaia plaka kanw -godfather-goddaughter!kalo?e? :D

Καλούτσικο θα το' λεγα, ant1! :tease: lol

zaros17
08-12-08, 20:12
:che guevara
Νομίζω ότι έχω το δικαιώμα να εκφράσω κάποια γνώμη που έχω, χωρίς να απαιτώ η γνώμη αυτή να είναι σωστή. Σε καμμία Περίπτωση όμως δεν δέχομαι κάποιον ΜΟd να μου υποδείκνυει τους Κανόνες μιάς και εδώ και 5 ολόκληρα χρόνια Ιδιότητας ΜΕΜΒΕr δεν έχω δώσει δικαίωμα σε κανένα να μου καταλογήσει κάποια μη τήριση Κανώνων του Φόρουμ μας. Αυτά τα λίγα, και τελευταία πιστεύω πώς έχουμε πιό σοβαρά προβλήματα στη Χώρας μας παρά αυτά στο ΦΟΡΟΥΜ μας.

Φιλικά

p.s. Όποιος βρει ορθογραφικά λάθη μπορεί να τα κρατήσει.

CHE GUEVARA
08-12-08, 23:20
Νομίζω ότι έχω το δικαιώμα να εκφράσω κάποια γνώμη που έχω, χωρίς να απαιτώ η γνώμη αυτή να είναι σωστή. Σε καμμία Περίπτωση όμως δεν δέχομαι κάποιον ΜΟd να μου υποδείκνυει τους Κανόνες μιάς και εδώ και 5 ολόκληρα χρόνια Ιδιότητας ΜΕΜΒΕr δεν έχω δώσει δικαίωμα σε κανένα να μου καταλογήσει κάποια μη τήριση Κανώνων του Φόρουμ μας. Αυτά τα λίγα, και τελευταία πιστεύω πώς έχουμε πιό σοβαρά προβλήματα στη Χώρας μας παρά αυτά στο ΦΟΡΟΥΜ μας.

Φιλικά

p.s. Όποιος βρει ορθογραφικά λάθη μπορεί να τα κρατήσει.

Λυπάμαι αλλά θα σου απαντήσω ανάλογα:

Δέχεσαι δε δέχεσαι, έτσι είναι όμως. Εδώ είμαι για να το κάνω αυτό και θα το κάνω όσο είμαι global (και όχι μοντ). Και σου υποδεικνύω τους κανόνες για να μου πεις που έπραξε κάποιος υπεύθυνος κάποιο λάθος ανάλογα με τους κανόνες μας.
Το τι γίνεται με τη χώρα μας αυτές τις μέρες είναι άσχημο και δεν αρέσει (θέλω να πιστεύω) σε κανέναν μας. Αλλά -άλλο πράγμα η χώρα μας και άλλο πράγμα το φόρουμ μας.
Εδώ ακολουθούνται οι κανόνες... και πόλεμο να είχαμε πάλι αυτό θα έλεγα. Δεν υπάρχει μα και μου. Και Χριστούγεννα και Πάσχα και στις 32 Φεβρουαρίου... πάντα θα ακολουθούνται οι κανόνες μας.
Γι' αυτό τους υποδεικνύω κιόλας και όχι για να σε "ταπώσω" αλλά για να ρωτήσω (και ακόμα δεν έλαβα απάντηση) πού έγινε κάτι που δεν έπρεπε να είχε γίνει σύμφωνα με τους κανόνες μας. Και το ρωτάω γιατί εδώ στο φόρουμ ΜΟΝΟ οι κανόνες ισχύουν και τίποτ' άλλο.
Μπορεί έξω στον κόσμο να καίνε μαγαζιά, να σκοτώνουν παιδάκια, να σαπίζουν κόσμο στο ξύλο, να σπάνε αυτοκίνητα κ.λπ...
Μπορεί μερικοί χρήστες για αυτό τον λόγο να είναι θυμωμένοι και αγανακτισμένοι (και εγώ είμαι!!!), αλλά αυτό δεν δίνει σε κανέναν το δικαίωμα να φέρεται σε αυτό εδώ το φόρουμ αντίθετα με τους κανόνες. Ή συμμορφώνεται ή φεύγει... και ο ίδιος ο Πρωθυπουργός να ήταν!
Άλλωστε δεν είχα γράψει τα παραπάνω με επιθετικό σκοπό, αλλά μου την δίνει η έκφρασή σου το τι δέχεσαι και τι όχι. Απάντηση δεν ήθελες; Σου έδωσα μια και σου είπα να μου πεις πού έπραξε κάποιος υπεύθυνος κάποιο λάθος σύμφωνα με τους κανόνες μας.
Τέλος πάντων, δεν το συνεχίζω... πάντως να ξέρουν μερικοί χρήστες ότι δεν τους δίνεται το δικαίωμα επειδή έξω γίνεται της πουτάνας να τα κάνουν και εδώ μέσα πουτάνα τα πράγματα.
Μέχρι προχθές δεν υπήρχαν τέτοια προβλήματα. Τώρα πώς βγήκαν δηλαδή ξαφνικά; Δεν το αναρωτιέται κανείς αυτό το πράγμα;

DIOMEDESGR
09-12-08, 07:12
Τέλος πάντων, δεν το συνεχίζω... πάντως να ξέρουν μερικοί χρήστες ότι δεν τους δίνεται το δικαίωμα επειδή έξω γίνεται της πουτάνας να τα κάνουν και εδώ μέσα πουτάνα τα πράγματα.
Μέχρι προχθές δεν υπήρχαν τέτοια προβλήματα. Τώρα πώς βγήκαν δηλαδή ξαφνικά; Δεν το αναρωτιέται κανείς αυτό το πράγμα;

VIII

Απαγορεύονται αυστηρώς ρατσιστικά σχόλια για οποιονδήποτε λαό ή για οποιαδήποτε τάξη ανθρώπων.

* Δεν ανεχόμαστε τον ρατσισμό σε αυτό το φόρουμ.

* Δεν περιμένουμε από κανέναν να συμπαθεί όλους τους λαούς της γης πχ, αλλά μπορεί να το εκφράσει όμορφα και κόσμια και όχι σε στυλ: Να τους κάψουμε κλπ κλπ…

ΜΠΑΜΠΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΜΑΙ!!!!:baby:

ΔΗΛΑΔΗ ΟΙ Π###ΑΝΕΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΔΗΛΑΔΗ???

ΤΟ ΘΕΩΡΩ "ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΟ" ΣΧΟΛΙΟ!!! :p

DIOMEDESGR
09-12-08, 07:18
ΠΑΡΕΠΙΠΤΩΝΤΩΣ!!!

ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙ Η ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ??:angry:

ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΦΕΜΑΝΤΙΑ!!!:crazy:

ΓΙΑΛΑΜΠΗΜ !!! ΓΙΑΛΑΜΠΟΜ!!!!

ΜΕΓΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΘΑ ΔΙΑΒΕΙΣ!!!!:grin:

CHE GUEVARA
09-12-08, 15:16
ΜΠΑΜΠΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΜΑΙ!!!!:baby:

ΔΗΛΑΔΗ ΟΙ Π###ΑΝΕΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΔΗΛΑΔΗ???

ΤΟ ΘΕΩΡΩ "ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΟ" ΣΧΟΛΙΟ!!! :p

LoL άντε καλά. Με την πρώτη ευκαιρία θα με αυτοδιώξω. :D

zaros17
09-12-08, 17:07

Αγαπιτέ Φίλε che guevara, αν κάποιος έχει πρόβλημα εδώ, αυτός σίγουρα δεν είμαι εγώ.
Δηλ. είσαι σοβαρός, επειδή είπα την γνώμη μου για κάποιο θέμα που με απασχολεί θα μου πείς ότι προσπαθώ να κάνω στο Φόρουμ μας όλα της Πουτάνας και συνέχεια πώς πίσω από αυτά
κρυβέτε κάποια Συσκευβορία ενάντιον του ΦΟΡΟΥΜ μας. ΟΧΙ φίλε τα Πράγματα δεν είναι τόσο πολυπλόκα όπως τα βλέπεις. Πίσω μου δεν κρίβετε κανένας, ζώ στο Μόναχο εδώ και 40 χρόνια,
έχω εταιρεία προγραμματισμού λογισμικού για Ιατρεία και δεν έχω κανένα συμφερον εδώ στο ΦΟΡΟΥΜ. Απλά επαναλαμβάνω απλώς μία γνώμη θελεισα να εκφράσω. Αν τυχόν το δεχτήκες στο λάθος λαιμό, λυπάμαι, δεν είχα σκοπό να το κάνω. Αν τώρα νομιζεις ότι πρέπει να λάβεις κάποια μέτρα για μένα, δεν μπορώ να κάνω τίποτα. Διαφορετικά σε παρακαλώ αλλη φορά να εισαι πιο ευβελιστός για κάποια τοποθέτιση ενους member, δεν είναι όλοι το ίδιο.

Φιλικά
Στέλιος

CHE GUEVARA
09-12-08, 19:18
Αγαπιτέ Φίλε che guevara, αν κάποιος έχει πρόβλημα εδώ, αυτός σίγουρα δεν είμαι εγώ.
Δηλ. είσαι σοβαρός, επειδή είπα την γνώμη μου για κάποιο θέμα που με απασχολεί θα μου πείς ότι προσπαθώ να κάνω στο Φόρουμ μας όλα της Πουτάνας και συνέχεια πώς πίσω από αυτά
κρυβέτε κάποια Συσκευβορία ενάντιον του ΦΟΡΟΥΜ μας. ΟΧΙ φίλε τα Πράγματα δεν είναι τόσο πολυπλόκα όπως τα βλέπεις. Πίσω μου δεν κρίβετε κανένας, ζώ στο Μόναχο εδώ και 40 χρόνια,
έχω εταιρεία προγραμματισμού λογισμικού για Ιατρεία και δεν έχω κανένα συμφερον εδώ στο ΦΟΡΟΥΜ. Απλά επαναλαμβάνω απλώς μία γνώμη θελεισα να εκφράσω. Αν τυχόν το δεχτήκες στο λάθος λαιμό, λυπάμαι, δεν είχα σκοπό να το κάνω. Αν τώρα νομιζεις ότι πρέπει να λάβεις κάποια μέτρα για μένα, δεν μπορώ να κάνω τίποτα. Διαφορετικά σε παρακαλώ αλλη φορά να εισαι πιο ευβελιστός για κάποια τοποθέτιση ενους member, δεν είναι όλοι το ίδιο.

Φιλικά
Στέλιος

Διάβασε ξανά το μήνυμά μου και ίσως καταλάβεις ότι δεν πήγαινε κάτι εναντίον σου (σαν χρήστη). Έγραψα το τι γίνεται γενικά αυτές τις μέρες στο φόρουμ. Πού είδες να αναφέρω εσένα ή να σε βγάζω φταίχτη; :unsure:

zaros17
09-12-08, 21:06
Διάβασε ξανά το μήνυμά μου και ίσως καταλάβεις ότι δεν πήγαινε κάτι εναντίον σου (σαν χρήστη). Έγραψα το τι γίνεται γενικά αυτές τις μέρες στο φόρουμ. Πού είδες να αναφέρω εσένα ή να σε βγάζω φταίχτη;

Φίλε che guevara, τελικά πιστεύω ότι και οι δύο μας το ίδιο πράγμα θέλαμε να πούμε. Απλά το εκθέσαμε με κάποιο διαφορετικό τρόπο. Ας είναι εγώ κατάλαβα πως έχω να κάνω με ένα άνθρωπο που ξέρει τι λέει και τι κάνει. Γι αυτό το λόγο ηδη το ξέχασα το θέμα και εύχομε και εσύ.

Φιλικά
Στέλιος

CHE GUEVARA
09-12-08, 21:11
Φίλε che guevara, τελικά πιστεύω ότι και οι δύο μας το ίδιο πράγμα θέλαμε να πούμε. Απλά το εκθέσαμε με κάποιο διαφορετικό τρόπο. Ας είναι εγώ κατάλαβα πως έχω να κάνω με ένα άνθρωπο που ξέρει τι λέει και τι κάνει. Γι αυτό το λόγο ηδη το ξέχασα το θέμα και εύχομε και εσύ.

Φιλικά
Στέλιος

Στέλιο, ίσως έφταιγα κι εγώ γιατί μίλησα λίγο απότομα. Απλά αυτές οι μέρες είναι ιδιαίτερα δύσκολες και στο φόρουμ οι δουλειές αυξάνονται διότι υπήρξαν αρκετές παρεκτροπές. Όλα αυτά ίσως με έκαναν να μιλήσω λίγο πιο σκληρά από ότι είναι κανονικά ο τρόπος μου. Θέλω να ζητήσω συγνώμη γι' αυτό και εύχομαι να γίνει δεκτή.

Φιλικά
Ανδρέας

(Άσε τα "che guevara"... τώρα που ανταλλάξαμε δυό-τρις κουβέντες να με λες με το μικρό μου :D)

zaros17
09-12-08, 21:28
Στέλιο, ίσως έφταιγα κι εγώ γιατί μίλησα λίγο απότομα. Απλά αυτές οι μέρες είναι ιδιαίτερα δύσκολες και στο φόρουμ οι δουλειές αυξάνονται διότι υπήρξαν αρκετές παρεκτροπές. Όλα αυτά ίσως με έκαναν να μιλήσω λίγο πιο σκληρά από ότι είναι κανονικά ο τρόπος μου. Θέλω να ζητήσω συγνώμη γι' αυτό και εύχομαι να γίνει δεκτή.

Aνδρέα, τελικά δεν έπεσα έξω, λέγοντας ότι είσαι πολύ εντάξει, το συγνώμη δεν το συζητάω δεν χρειάζεται, για μένα ειχε λήξη το θέμα μετά απο την προηγούμενη ειδηση σου. Σου εύχομαι υπομονή σαν MOD(Global), γιατί αυτό το Φόρουμ το ζηλευβουνε πολλοί και θα ηθέλαν μιά ώρα πιό νωρις να του δημιουργήσουν προβλήματα λειτουργείας. Πιστεύω για αυτο χάσαμε το SECTION Τραγούδια.
Αυτά προς το Παρών,
σου εύχομαι εσένα και στην οικογένεια σου καλές Γιορτές, καλά Χριστούγεννα και καλή Χρονιά.

P.S. Οπως διαπιστώνεις 40 Χρόνια στη Γερμανία δεν έμειναν απαρατηρητα όσο αφορά τη Γραμματική μου.

Τα λέμε.......
Στέλιος

CHE GUEVARA
09-12-08, 21:34
Aνδρέα, τελικά δεν έπεσα έξω, λέγοντας ότι είσαι πολύ εντάξει, το συγνώμη δεν το συζητάω δεν χρειάζεται, για μένα ειχε λήξη το θέμα μετά απο την προηγούμενη ειδηση σου. Σου εύχομαι υπομονή σαν MOD(Global), γιατί αυτό το Φόρουμ το ζηλευβουνε πολλοί και θα ηθέλαν μιά ώρα πιό νωρις να του δημιουργήσουν προβλήματα λειτουργείας. Πιστεύω για αυτο χάσαμε το SECTION Τραγούδια.
Αυτά προς το Παρών,
σου εύχομαι εσένα και στην οικογένεια σου καλές Γιορτές, καλά Χριστούγεννα και καλή Χρονιά.

P.S. Οπως διαπιστώνεις 40 Χρόνια στη Γερμανία δεν έμειναν απαρατηρητα όσο αφορά τη Γραμματική μου.

Τα λέμε.......
Στέλιος

Danke f&#252;r dein Verst&#228;ndnis. Ich hab 27 Jahre lang in Deutschland gelebt (Hagen NRW). :D

Όσο για τη ζήλια που λες... άστα να πάνε! Τους είμαστε αγκάθι στο μάτι, αλλά όταν αυτοί θα έχουν πλέον ξεχαστεί, εμείς ακόμα θα υπάρχουμε και θα πηγαίνουμε μπροστά... επειδή την παρέα που έχουμε εδώ στο φόρουμ μας, δεν πρόκειται να την αποκτήσουν ποτέ, αλλά αυτό δεν το καταλαβαίνουν. Όλοι αυτοί που θέλουν να μας κάνουν κακό, από εδώ ξεκινήσαν κάποτε, πρώτα εδώ ήταν μέλη κ.λπ. και μετά μας δείξανε το ευχαριστώ τους. Αλλά δε μας πειράζει... μαζί τα καταφέρνουμε όλα! :)
Να' σαι καλά φίλε μου και χάρηκα για την γνωριμία. :)

panster
13-12-08, 21:03
να ευχηθω σε ολους καλα χριστουγεννα με υγεια και καλες γιορτες. αλλα με την ευκαιρια να εκφρασω και την αντιθεση μου με τον αποκλεισμο απο μερικα forum λογω λιγων posts

ospithas
18-12-08, 18:25
molis brika ayto to post..... ti me enoxlei kai ti mou aresei ???? loipon basika pleonektimata einai h kalh domh ton thematon pou exei, einai to basikotero dedomeno se ena forum san kai ayto. ean allo pleonekthma einai o simantika megalos, arithmos ton energon melon , ta opoia dinoun thn dinatothta se ayto to forum na exei tosh poikilia se tainies - ktl ktl ktl.. kai ta opoia ofeilonte mono sta paidia pou exoun orexei na sinisferoun kai oxi stous moderetor. (prosopiki mou apopsi) edo mesa eimai ligo kairo , sxetika me allous xrhstes, Einai logiko na yparxoun atoma, oi opoioi na ekfrazontai les kai einai se kanena gypedo, ayto prosopika me enoxlh, alla den mporo na kano kati gia ayto, alla to na ekfrazontai etsi kai oi moderator h opos alious tous lete,, einai exorgistiko. As min miliso gia ta diafora post pou eixa arxisei kai ta opoia ekleinan.... poio palia eixa arxisei an anebazo tainies,,, me potapes prospathies,, prin dimiourghthoun ta sxetika team gmteam ktl ktl.... ypirxe mono oi moderator pou anebazan... to na anebazei mia tainia enas aplos xrhsths, kai na thn exafanizoun epeidh thn anebase enas moderetaon episis einai eknevristio (ayto sinebene palia. pleon den anebazo tainies)
arxisa na dimiourgo ena thema (opos leei kai poio kato h ypografh mou) to opoio einai to poio dimofiles se emfaniseis. me kathimerini ananeosh edo kai ena xrono. kai xafnika sbhstike kai ayto, epeidh htan anenergo poles meres (ayth htan h apanthsh) telos panton. genikotera. einai apisteyta eknevristiko otan dinete se lathos atoma kapoia ypotipodi dinamh - dinatothta exousia to lene merikoi...... kai otan ayth pistevoyn oti einai oi theoi. :):):) opos kai na exei. ofeilo na po ena megalo eyxaristo sta paidia ayta, pou akoma anebazoun tainies, programmata stis team pou kanoun tis metafraseis ton tainion... eyxaristo.

CHE GUEVARA
18-12-08, 22:21
molis brika ayto to post..... ti me enoxlei kai ti mou aresei ???? loipon basika pleonektimata einai h kalh domh ton thematon pou exei, einai to basikotero dedomeno se ena forum san kai ayto. ean allo pleonekthma einai o simantika megalos, arithmos ton energon melon , ta opoia dinoun thn dinatothta se ayto to forum na exei tosh poikilia se tainies - ktl ktl ktl.. kai ta opoia ofeilonte mono sta paidia pou exoun orexei na sinisferoun kai oxi stous moderetor. (prosopiki mou apopsi) edo mesa eimai ligo kairo , sxetika me allous xrhstes, Einai logiko na yparxoun atoma, oi opoioi na ekfrazontai les kai einai se kanena gypedo, ayto prosopika me enoxlh, alla den mporo na kano kati gia ayto, alla to na ekfrazontai etsi kai oi moderator h opos alious tous lete,, einai exorgistiko. As min miliso gia ta diafora post pou eixa arxisei kai ta opoia ekleinan.... poio palia eixa arxisei an anebazo tainies,,, me potapes prospathies,, prin dimiourghthoun ta sxetika team gmteam ktl ktl.... ypirxe mono oi moderator pou anebazan... to na anebazei mia tainia enas aplos xrhsths, kai na thn exafanizoun epeidh thn anebase enas moderetaon episis einai eknevristio (ayto sinebene palia. pleon den anebazo tainies)
arxisa na dimiourgo ena thema (opos leei kai poio kato h ypografh mou) to opoio einai to poio dimofiles se emfaniseis. me kathimerini ananeosh edo kai ena xrono. kai xafnika sbhstike kai ayto, epeidh htan anenergo poles meres (ayth htan h apanthsh) telos panton. genikotera. einai apisteyta eknevristiko otan dinete se lathos atoma kapoia ypotipodi dinamh - dinatothta exousia to lene merikoi...... kai otan ayth pistevoyn oti einai oi theoi. :):):) opos kai na exei. ofeilo na po ena megalo eyxaristo sta paidia ayta, pou akoma anebazoun tainies, programmata stis team pou kanoun tis metafraseis ton tainion... eyxaristo.

Κατ' αρχάς καλησπέρα!

Θέλω να μείνω λίγο στο κομμάτι που αναφέρεσαι στην λάθος επιλογή των moderator.
Οτιδήποτε ενοχλήσει κάποιον μπορεί να το κάνει report (υπάρχει ένα κόκκινο βελάκι πάνω από κάθε μήνυμα, το οποίο μπορεί κάποιος να το πατήσει για να κάνει report). Αυτό το reported post, πηγαίνει μετά σε ένα ειδικό τμήμα, όπου έχουν πρόσβαση μόνο διαχειριστές του φόρουμ, όχι απλοί moderator, και εκεί τα διαβάζουμε τα μηνύματά σας τα συζητάμε και προσπαθούμε να βρούμε μια λύση.
Άλλη μέθοδος είναι να στείλεις πμ σε κάποιον διαχειριστή και να παραπονεθείς για το φέρσιμο ενός άλλου υπευθύνου.
Έτσι όλοι μπορούν να συνεισφέρουν ώστε να βλέπουμε ποιοι είναι ικανοί για την δουλειά του συντονιστή και ποιοι όχι.
Όσο για τις ταινίες κ.λπ... παραμένω μόνο στο εδώ και τώρα, όπου ισχύει ότι υπάρχει μέσα στα βασικά τρία τμήματα ταινιών ένα τμήμα στο οποίο ανεβάζει όποιος θέλει όποια ταινία θέλει, είτε ανήκει σε κάποια ομάδα είτε όχι.
Τώρα για το δικό σου θέμα... δεν έχω πλέον την επιλογή να δω τι θέμα ήταν διότι σβήστηκε οριστικά (στην αρχή δεν σβήνονται αμέσως τα θέματα από το σέρβερ και οι global + admin μπορούν ακόμα να τα δουν). Ίσως ήταν καλό, σε τέτοιες περιπτώσεις να κάνει κανείς αμέσως ένα report όταν νιώθει αδικημένος ώστε να μπορέσει η ομάδα διοίκησης να αντιδράσει πιο γρήγορα.

Γενικά ισχύει το εξής:

Αν σε "πείραξε" κάποιος moderator, το λες είτε πατώντας το reported post ή μέσω πμ σε κάποιον global-admin. Αν σε πείραξε κάποιος global, γράφεις πμ σε κάποιον admin. Αν σε πείραξε admin, στέλνεις μήνυμα στο αφεντικό της σελίδας μας, τον GreekzLive. Αν σε πείραξε ο GreekzLive... ε τότε την έβαψες. ΛΟΛ

n1kos_gr
04-01-09, 12:20
ΠΑΙΔΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙ ΥΠΟΨΗ ΛΕΞΕΙΣ ΜΕ 3 ΓΡΑΜΜΑΤΑ Π.Χ "ufc"ΑΝ ΒΑΙΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΤΕ

xlmk
04-01-09, 19:39
Δεν ξέρω το πόσο δίκιο έχω σε αυτό,αλλά το μόνο αρνητικό κατά την γνώμη μου είναι, οτι απο την ώρα που άνοιξαν οι εγγραφές έχει μπει ο κάθε άσχετος που δεν μπορούσε να κάνει εγγραφή πριν και γεμίζει το forum με thread που ήδη υπάρχουν και το παίζει και καλά "σωτήρας" που ανέβασε το τάδε πρόγραμμα.
π.χ. αυτό το Destinator 7 Final Version πόσες φορές έχει βγει,ήμαρτον πια.....κατεβάζουμε την δουλειά άλλου και μετά το ξανανεβάζουμε και βάζουμε νέο τίτλο και καλά για να μαζέυουμε πόντους στο Rapidshare.Και εγώ έχω πολλά uploads στο Rapidshare αλλά επειδή υπάρχουν ήδη στο forum δεν ανοίγω νέα threads αλλά το σέβομαι...τέλος πάντων τι να πω...

Συγγνώμη για την έκταση...Συνεχίστε την καταπληκτική δουλειά που κάνετε guys!!!

tempt@tion
04-01-09, 19:50
Δεν ξέρω το πόσο δίκιο έχω σε αυτό,αλλά το μόνο αρνητικό κατά την γνώμη μου είναι, οτι απο την ώρα που άνοιξαν οι εγγραφές έχει μπει ο κάθε άσχετος που δεν μπορούσε να κάνει εγγραφή πριν και γεμίζει το forum με thread που ήδη υπάρχουν και το παίζει και καλά "σωτήρας" που ανέβασε το τάδε πρόγραμμα.
π.χ. αυτό το Destinator 7 Final Version πόσες φορές έχει βγει,ήμαρτον πια.....κατεβάζουμε την δουλειά άλλου και μετά το ξανανεβάζουμε και βάζουμε νέο τίτλο και καλά για να μαζέυουμε πόντους στο Rapidshare.Και εγώ έχω πολλά uploads στο Rapidshare αλλά επειδή υπάρχουν ήδη στο forum δεν ανοίγω νέα threads αλλά το σέβομαι...τέλος πάντων τι να πω...

Συγγνώμη για την έκταση...Συνεχίστε την καταπληκτική δουλειά που κάνετε guys!!!

Sumfwnw sto na klisoun oi eggrafes gia kapio diastima
o logos gia ta alepalilla spam pou ginontai

totally_happy
04-01-09, 20:41
kai egw simfonw,sto finale finale otan eixa invites eixa dwsei sta katallila atoma-oute enoxlisan oute evrisan kanenan
twra ginete xamos me pollaplous logariasmous apo kati m@ pathon o kerei o idios :p

Yasmin
04-01-09, 21:48
εγώ πάλι τα βρίσκω όλα καλά. Ισως το μόνο που θα ήθελα να υπάρχει και να έχει πρόσβαση ο κάθε εγγεγραμένος χρήστης είναι να υπάρχει η member list για να μπορείς να βρεις κάποιον γνωστό σου και όχι να κάνεις search με τον άλλον κατ' εμέ παράξενο τρόπο. Αυτά είναι γούστα φυσικά αλλά σε γενική ανάλυση το forum με έχει καλύψει σε αυτά που ήθελα. Συνεχίστε την καλή προσπάθεια!!:Punk:

Φιλικά
Γεωργία

totally_happy
04-01-09, 21:51
oloi nicknames xrisimopoioume,dld ti thes analitika onomata kai dieuthinseis??

Yasmin
04-01-09, 21:56
δεν ζήτησα ούτε διευθύνσεις ούτε πλήρη ανάλυση, αυτό που θα μου άρεσε θα ήταν να μπορώ να πάω στο γράμμα του αλφάβητου που θέλω και να δω αν υπάρχει κάποιος φίλος ή φίλη μου εκεί. Δεν νομίζω οτι είναι κάτι παράξενο αυτό που λέω.

totally_happy
04-01-09, 22:04
an tous exeis stous filous apo ti prosopiki selida eukolo tha deis poios einai online

Yasmin
04-01-09, 22:07
...επειδή όμως δεν τους έχω για να μπορώ να δω αυτό που λες για αυτό είπα οτι θα μου άρεσε να υπήρχε το member list. Μια γνώμη εξέφρασα, δεν την είπα σε κανέναν!

Φιλικά
Γεωργία

Hydra
04-01-09, 23:58
auto to susthma me ta Thanks katw apo to original message dn maresei.

Filika...

PwnerZ0r
05-01-09, 14:06
danke f&#252;r dein verst&#228;ndnis. Ich hab 27 jahre lang in deutschland gelebt (hagen nrw). :d

Όσο για τη ζήλια που λες... άστα να πάνε! Τους είμαστε αγκάθι στο μάτι, αλλά όταν αυτοί θα έχουν πλέον ξεχαστεί, εμείς ακόμα θα υπάρχουμε και θα πηγαίνουμε μπροστά... επειδή την παρέα που έχουμε εδώ στο φόρουμ μας, δεν πρόκειται να την αποκτήσουν ποτέ, αλλά αυτό δεν το καταλαβαίνουν. Όλοι αυτοί που θέλουν να μας κάνουν κακό, από εδώ ξεκινήσαν κάποτε, πρώτα εδώ ήταν μέλη κ.λπ. και μετά μας δείξανε το ευχαριστώ τους. Αλλά δε μας πειράζει... μαζί τα καταφέρνουμε όλα! :)
Να' σαι καλά φίλε μου και χάρηκα για την γνωριμία. :)

Έγγραψες !! :)

XxYyZz
05-01-09, 16:48
afto p me xalaei einai oti dn mporw na kanw oti mporoun alloi gnwstoi m....

m eipan oti prepei na eimai "energo melos"....
ti simainei afto??? px dn mporw na paw ekei p katevazw prison break....

pm gia to posa posts prepei na kanw, i ot,i allo .....

an grafw asxeta, metraei??? (plakitsa)

tempt@tion
05-01-09, 18:00
afto p me xalaei einai oti dn mporw na kanw oti mporoun alloi gnwstoi m....

m eipan oti prepei na eimai "energo melos"....
ti simainei afto??? px dn mporw na paw ekei p katevazw prison break....

an grafw asxeta, metraei??? (plakitsa)

auto na min se anusixei
dioti prepei na kaneis ligo ipomoni,,,
kai esi 8a exis prosvasei pantou:)
den exei shmasia ta possa post

joe7
24-01-09, 02:08
polla thetika,opws i megali poikilia se para polla themata,
to search engine tou forum omes den voithaei polu...pisteuw tha mporouse kai xreiazete na ginei kalitero!
euxaristw.

Fozzie_the_bear
16-02-09, 01:05
Το μόνο που μου φαίνεται κάπως είναι ότι στην αρχή θα έπρεπε να περάσουμε όλοι από το στάδιο του ενεργού χρήστη . Εντάξει το καταλαβαίνω από μια άποψη αλλά από την άλλη υπάρχουν και κάποια άτομα που απλά μπορεί να χρειάζονται κάτι οπωσδήποτε μια συγκεκριμένη στιγμή και μπορεί να μην έχουν τον χρόνο για να δείξουν ότι είναι ενεργά μέλη . Κατά τ΄ άλλα ότι θετικό σχόλιο και να κάνω για το site το βρίσκω πολύ λίγο για αυτά που μου έχει προσφέρει μέχρι στιγμής :bow: .

ChaosGR
22-03-09, 18:46
Νομίζω ο τίτλος τα λέει όλα. Εδώ μπορείτε να γράφετε τι σας αρέσει και τι δεν σας αρέσει στο φόρουμ μας.

Βοηθήστε μας να καταλάβουμε που υπάρχουν ατέλειες, αν υπάρχουν, και τι σας αρέσει!

Εγώ πάντως δεν βλέπω κατι το κακό σε αυτό το ωραίο φόρουμ.... Αλλιός δεν θα είχαμε και κόσμο.....

Παντως σκιζει το φορουμ μας παιδες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):smile2: εγω χαίρομαι που εγινα μελος σας

♥Stella®♥
17-04-09, 23:32
H erwtish pou egine edw apo ton user pxyiorgos
Egine se lathos meros.
Parakalo na apotanthite sto HELP section.

POSTS HAVE BEEN DELETED...

didda
05-08-09, 01:30
αυτο που δε μου αρεσει ειναι τα γραμμενα ευχαριστω........ αφου υπαρχει το αυτοματο που απλα παταμε το κουμπακι γιατι να καταλαμβανουμε λοιπον τσαμπα space???? ισως στην αρχη το εκανα 1-2 φορες αλλα μετα οταν ηθελα να δω καποιο σχολιο περναγα απο δεκαδες ευχαριστω πραγμα που με εκνευρισε τρομερα και ετσι το σταματησα. φαντασου ολοι που παταν thanks για μια ταινια να το γραψουν κιολας. ετσι προτεινω να απαγορευτει να γραφουμε ευχαριστω και να κανουμε την χρηση του thanks που υπαρχει.
αλλα απο την αλλη μπορει να κανω και λαθος. οπως και να 'χει αυτο εχω να προτεινω. ααα και αν γινεται με το πατημα του thanks να γινεται αυτοματα η ανανεωση της σελιδας και να εμφανιζονται τα κρυμμενα

Lady In Black
05-08-09, 12:12
Μετά από 2+ χρόνια εδώ, νομίζω ότι μπορώ να εκφέρω κι εγώ εμπεριστατωμένη γνώμη για το φόρουμ.

Τα καλά? Νομίζω είναι ευνόητο σε όλους μας πόσο ευτυχείς είμαστε που βρίσκουμε άλλοι τα αγαπημένα μας προγράμματα, άλλοι αγαπημένες ταινίες, άλλοι αγαπημένες σειρές και φυσικά διάχυτη πληροφόρηση και βοήθεια από ανθρώπους που επιθυμούν πραγματικά να βοηθούν τους άλλους.
Κι επειδή ακριβώς έχει μαζέψει πολύ κόσμο το φόρουμ, τα απολαμβάνουμε όλα τα άνωθι στο μέγιστο.
Όλα καλά λοιπόν με τις επί της ουσίας απολαβές από το greekz.

Από την άλλη υπάρχουν κάποια τινά που εμένα προσωπικά τουλάχιστον με ''χαλάνε'' και πιστεύω έως ένα σημείο χαλάνε και την εικόνα του φόρουμ στα μάτια πολλών χρηστών.

Ένα έχει να κάνει με mods + globals που την έχουν δει μικροί θεοί και νομίζουν ότι επειδή έχουν πρόσβαση σε 5 κουμπάκια παραπάνω, μπορούν να απευθύνονται στους άλλους και να συμπεριφέρονται σα να μιλάνε σε μικρά παιδιά.

Φυσικά επειδή είναι και υπεύθυνοι για το ποια threads θα μείνουν ανοιχτά και ποια όχι, δεν μπορώ να πω ότι πάντα είναι αξιοκρατικοί (έχουν παρατηρηθεί φαινόμενα του τύπου ''άσε, να μην το κλείσουμε αυτό το thread, έχει γέλιο/πλάκα/θέλω να πουλήσω μούρη και συναφή).
Ό,τι γουστάρουν κλείνουν κι ό,τι γουστάρουν αφήνουν ανοιχτό.
Έχω συγκρατηθεί πολλές φορές να μην αρπαχτώ με άτομα που πουλάνε τέτοια μούρη - πολλοί από αυτούς δε είναι και μικρότεροι σε ηλικία και ειλικρινά αν τους είχα μπροστά μου δεν θα το γλίτωναν το χαστούκι.
Με λίγα λόγια φέρονται σαν κακομαθημένα κ@λόπαιδα κι αυτό δεν είναι ούτε σωστό ούτε δίκαιο για κανέναν από εμάς που ΔΕΝ ανήκουμε στην εκ των άνω ιεραρχία...

Από την άλλη υφίσταται το ίδιο πρόβλημα με συγκεκριμένα μέλη.

Υπάρχει ένας πυρήνας αποτελούμενος από 10-20 άτομα οι οποίοι θεωρούν ότι είναι τόσο έξυπνοι (μα τόσο έξυπνοι) που αυτόματα αυτό σημαίνει ότι μόνο οι δικές τους απόψεις είναι ορθές, επιχειρηματολογημένες κι εν τέλει λογικές κι αποδεκτές.

Με το που θα διατυπωθεί μία άποψη διαφορετική, πέφτουν πάνω στον άμοιρο χρήστη που τη διατύπωσε και τον ''γρονθοκοπούν'' τις περισσότερες φορές με προκλητικό τρόπο μέχρι να... ''μετανοήσει''. Ε, όχι ρε παιδιά... Δεν γίνονται αυτά.

Θες να σεβαστείς την άποψή μου, σεβάσου την, δεν θες, φέρε αντίλογο αλλά σε ήρεμους και πολιτισμένους τόνους (συγκεκριμένα χθες βγήκα έξω από τα ρούχα μου με ένα πιτσιρίκι στην ''Εφημερίδα'' επειδή ντε και καλά ήθελε ''να μου την πει'' για την άποψη που διατύπωσα και μόνο που δεν το έβρισα!).
Δηλαδή δεν κατάλαβα, ποιοι είναι οι συγκεκριμένοι κύριοι (λέω ''κύριοι'' για να μην οπω ''τσουτσέκια'' να κατακρίνουν τις απόψεις τις δικές μου και των άλλων???
Το κάνουν σε εντατική βάση, συγκεκριμένα άτομα, ξέρουν οι ανώτεροι ποια άτομα είναι αυτά και απ'όσο ξέρω δεν τους έχει γίνει απολύτως καμία σύσταση.
Ποιοι είναι αυτοί δλδ? Οι... νταβατζήδες του φόρουμ???

Κι εδώ έρχομαι στο θέμα του... θεσμού ''μεγάλη μούρη'' του greekz.

Κάποια άτομα είτε λόγω παλαιότητας είτε λόγω μαγκιάς (αν θεωρείται μαγκιά η διαδικτυακή) είτε για παρεμφερείς λόγους, έχουν καθιερώσει κάτι σαν... ''άβατο'' γύρω από την οντότητά τους τη διαδικτυακή.
Θεωρούν δλδ ότι μπορούν να λένε και να κάνουν λίγο ή πολύ ό,τι γουστάρουν χωρίς να έχουν κάποιες κυρώσεις γι'αυτό. Κι έτσι είναι. Η συμπεριφορά τους στο φόρουμ πολλές φορές είναι το λιγότερο αγενής και προκλητική δεν τηρούν κάποιους κανόνες (για να μη μιλήσω για το SPAM γιατί κι εγώ δεν ξέρω τι θα πω.....) κι όλα αυτά τα συνεχίζουν υπό την ευλογία των ιθυνόντων που εθελοτυφλούν είτε γιατί είναι κάτι σαν....''μασκότ'' του φόρουμ είτε γιατί είναι VIP Members ( = αφήνουν λεφτά).

Αυτοί κάνουν ό,τι γουστάρουν λοιπόν κι έρχονται σε ΜΕΝΑ να κάνουν παρατήρηση γιατί είχα μία υπογραφή που έλεγε ''fuyck you very much''.
Έλεος.... Οποιοσδήποτε νοήμων θα αντιλαμβανόταν ότι η υπογραφή είναι καθαρά χιουμοριστική.
Έχεις ένα κάρο άτομα που κάνουν μπ#@ρδΕλ0 το φόρουμ καθημερινά από τον τσαμπουκά που πουλάνε και το σπαμ και τις υπογραφές τους και τα avatars τους και μου μιλάς για τη δική μου υπογραφή που στο κάτω κάτω κανέναν δεν πειράζω??? Θυμάστε δλδ τις ''αρχές'' τυο φόρουμ κι εξαντλείτε όλη την αυστηρότητα σε μένα που δεν είμαι ''μεγάλη μούρη'' στο φόρουμ????
Αν αυτό το βρίσκετε σωστό, εγώ πάω πάσο...

Κρίμα πάντως γιατί έχει χαλάσει αρκετά η παρέα μας εδώ (συγκριτικά με το πώς ήταν όταν είχα πρωτογραφτεί) κι αυτό οφείλεται κατά την ταπεινή μου άποψη στην ανέχεια των ιθυνόντων απέναντι σε συγκεκριμένα πρόσωπα.

Και η απάντηση που είχε δώσει κάποτε κάποιος admin του τύπου : ''αν δεν σου αρέσει, υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές...'' δεν είναι απάντηση, κύριοι...
Είναι αλλαζονία κι αχαριστία. Γιατί αν απαντάτε καθημερινά με τον τρόπο αυτό σε δεκάδες δυσαρεστημένους για τους λόγους τους χρήστες, σε βάθος λίγων χρόνων θα γίνει το φόρουμ όπως όταν ξεκίνησε. Εσείς κι εσείς δλδ.

Μας αρέσει εδώ και το αγαπάμε το greekz.
Γι'αυτό θέλουμε να το βλέπουμε όλο και καλύτερο.
Αλλά να προσπαθούμε ΟΛΟΙ γι'αυτό κι ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ....

Συγγνώμη αν κούρασα κι ελπίζω να έγινα κατανοητή ως προς τις φιλικές μου προθέσεις.

tempt@tion
05-08-09, 22:15
gia to spam...sigoura den millas gia emena:p
oso gia to 8ema ton mod Maraki....
fusika tous exei dw8ei ena tmima tou ka8enos ,mporei kai 2-3
gia na to epivlepoun kai na kanoun katalliles epemvaseis otan xreiazete,me tin diadikasia fusika
dixos na fiksei kanenan,alla sigoura autos 8a krinei an minei an kleisei i an diagrafei kapio 8ema.
H armodiotita tou pou to dw8ike gia to paron tmima tou,me logo oti exei gnwseis epi tou 8ematos kai 8a frontisei tin epilusi tou 8ematos,an iparxei kapio provlima!!
eksalou min ksexnas,o ka8enas mas sto tmima tou ,exei kanei arketi douleia gia tin eukolia tou ka8e xristi
Twra oso anafora to 8ema tis ipografi sou....idea den exw kai oute kan to proseksa,
alla wraio titlo ixes dwsei :D

Spirosssss
06-08-09, 15:08
Ειναι απαραδεκτο το θεμα με τα ευχαριστω κατω απο καθε thread! Που καμμια φορα ειναι απλα κατι dfgofsjfjd που ειναι ακομα πιο εκνευριστικο. Ποιο το νοημα?? Νομιζω οποιος ειναι σε αυτο το φορουμ δεν θα δυσκολευτει να βρει το κουμπι "Ευχαριστω".Παταμε το κουμπακι κ η δουλεια μας γινεται.. ειμαστε pull and bear που για να βρουμε κατι ψαχνουμε κατω απο τονους ρουχων (posts) ενω θα επρεπε να ειμαστε με βαση το υλικο κ την προσπαθεια του φορουμ.. Καρουζος!! :D:D Χανει πολυ το φορουμ σε χρηστικοτητα και αμφιδρομη επικοινωνια.

didda
06-08-09, 17:57
αυτα που προτείνουμε τα διαβάζει κανείς? τα λαμβάνει κάποιος υπόψιν του??? ή απλα τα γραφουμε για να περνά η ώρα?

Spirosssss
06-08-09, 18:07
εχουν τοποθετηθει ξανα ορισμενοι mods περι του κομβιου "thanks"! ενα αλλο πιο περιεργο ειναι οτι επικρατει διχονοια πανω σαυτο το θεμα αφου ορισμενοι mods στα section τους το απαγορευουν ενω οι αλλοι κανουν το κοροϊδο.. Αδιαφορια, ερασιτεχνισμος.. Δεν ξερω..

Y G S™
06-08-09, 19:29
εχουν τοποθετηθει ξανα ορισμενοι mods περι του κομβιου "thanks"! ενα αλλο πιο περιεργο ειναι οτι επικρατει διχονοια πανω σαυτο το θεμα αφου ορισμενοι mods στα section τους το απαγορευουν ενω οι αλλοι κανουν το κοροϊδο.. Αδιαφορια, ερασιτεχνισμος.. Δεν ξερω..

o k kathe mod kanei ''oti thelei'' sto section tou mexri ena orio fisika

kapios mod mporei na thelei ola ta topic na einai klista
k emeis tha to katebazoume mono ama patame to koumpi thanks
allos mod mporei na min dinei bash sto thanks pou grafoun k pou patane oi users
kapios allos mporei na sbinei ta posts pou grafoun mono thanks

k tlp.....

Spirosssss
06-08-09, 22:22
o k kathe mod kanei ''oti thelei'' sto section tou mexri ena orio fisika

kapios mod mporei na thelei ola ta topic na einai klista
k emeis tha to katebazoume mono ama patame to koumpi thanks
allos mod mporei na min dinei bash sto thanks pou grafoun k pou patane oi users
kapios allos mporei na sbinei ta posts pou grafoun mono thanks

k tlp.....

χωρις να θελω να παρεξηγηθω ουτε στο ελαχιστο και αφου πω οτι κ το προηγουμενο μου σχολιο ισως ηταν παραπανω καυστικο να τοποθετηθω λεγοντας οτι δεν θα επρεπε το καθε υπο-φορουμ να ειναι τσιφλικι του καθε mod, global κ εγω δεν ξερω τι.. Το φορουμ ειναι ενα και θα επρεπε να υπαρχει κοινη γραμμη και να υποκεινται κ αυτοι σε ελεγχο (πχ το υπαρχουν κ αλλου πορτοκαλιες που αναφερθηκε πριν ειναι το λιγοτερο απαραδεκτο). Υπηρξα και εγω VIP member και θα ηθελα να παμε προς το καλυτερο ;)

georgepamak
08-08-09, 13:20
Θετικα

- Μπορεις να βρεις πραγματικα τα παντα
- Επιτρεπεται απο τους mods η χρηση αρκετα "χαλαρης" γλωσσας (δηλαδη κανενα μικρο μπινελικι δεν ειναι προβλημα)

Αρνητικα

- Επιτρεπονται τα greeklish (πολυ ασχημο κατα τη γνωμη μου αν και καποτε ημουν υπερ)

Lady In Black
13-08-09, 21:17
αυτα που προτείνουμε τα διαβάζει κανείς? τα λαμβάνει κάποιος υπόψιν του??? ή απλα τα γραφουμε για να περνά η ώρα?

Όπως τα λες στην τελευταία σου φρασούλα, φίλε..... :rolleyes2

CHE GUEVARA
14-08-09, 20:28
Παιδιά, αυτό το τόπικ έχει πολλές σελίδες... πάρα πολλές.
Προσωπικά το θεωρώ όχι και πολύ καλή ιδέα να υπάρχει και ίσως θα ήταν καλύτερα, ο καθένας να απευθύνεται σε κάποιον μοντ ή καλύτερα από μοντ και πάνω (γκλόμπαλ και άντμιν) μέσω πμ να πει κάποιο παράπονο, παρά εδώ μέσα. Εγώ τουλάχιστον δεν τα διαβάζω. Μου αρέσει η προσωπική επικοινωνία σε τέτοια θέματα παρά ένα τόπικ σαν και αυτό.
Αν μου στείλει εμένα πχ κάποιος κάποιο πμ, θα το συζητήσω π.χ. με τον GreekzLive και με τους άλλους συναδέλφους και θα δούμε τι μπορούμε να κάνουμε και μετά στέλνω πάλι πμ με την απόφαση που πάρθηκε. Αυτή όμως είναι η προσωπική μου άποψη... κι εγώ άνθρωπος είμαι και επιτρέψτε μου να έχω και εγώ μια άποψη. :p

ImTheLegend
17-08-09, 17:00
Λοιπόν έχω να πω μόνο ένα αρνητικό...Οι κατηγορίες είναι πάρα πολλές..Θα προτιμούσα να ήτανε λιγότερες

pcmagas91
31-08-09, 10:20
Λοιπόν έχω να πω μόνο ένα αρνητικό...Οι κατηγορίες είναι πάρα πολλές..Θα προτιμούσα να ήτανε λιγότερες

Συμφωνώ.. Επιβαρύνεται και το Site από πολλές κατηγορίες αλλά και είναι δύσκολο για αυτούς που θέλουν να βρούν κάτι γιατί χάνονται στις κατηγορίες...

+ Επιβάρυνση για αυτούς που έχουν 56Κ σύνδεση η ΑDSM με GPRS,
Αργή φόρτωση κτλ...

+ Ένα μικρό χάος από Sections....

Aπλά να συμμαζευτούν κάπως και νομίζω κάποια γίνεται να διαγραφούν η να μπούν σε μια υποκατηγορία που αφορά το Site...

Κατά τα άλλα μια χαρά είναι απλά να αυξηθεί και ο αριθμός των Moderators, δραστικά όμως... Ώστε να υπάρχει διόρθωση και άμεση υποστήριξη στους κανόνες και την ταξινόμηση του Forum.

paparion 07
05-10-09, 20:59
na eiste kala pou suntirite ena omorfo forum.
ena arnitiko kata emena mono ekei stin eleutheri suzutisi exei gemisei me post gia euxes genethlion kai photo tis meras .
sygnomi alla exei ginei bareto na blepeis apo ta 20 post ta misa na einai photo i gia pios exei genethlia .
tha mporousan na einai ksexorista kapou allou oxi sto eleutheri suzutisi kai apo oti diakrino den exei kai polu sumetoxi .
sumetoxi uparxei mono otan anoixtei kapoio thema me endiaferon kai ginei koubenta .
kataligo pos kata kapoio tropo oi photo kai oi eyxes kapelonoun olo to thread as anoiksoun diko tous !
auta kai euxaristo an eisakousto kai diabastika .

GreekzLive
06-10-09, 10:47

ean htan ligoteres 8a ginotan xaos mesa stis kategories kai den 8a ebriskes tipota omos.

Συμφωνώ.. Επιβαρύνεται και το Site από πολλές κατηγορίες αλλά και είναι δύσκολο για αυτούς που θέλουν να βρούν κάτι γιατί χάνονται στις κατηγορίες...

+ Επιβάρυνση για αυτούς που έχουν 56Κ σύνδεση η ΑDSM με GPRS,
Αργή φόρτωση κτλ...

giauto omos yparxei to Skin "Iphone" pou einai eidika gia kinita, sundeshs me modem klp.

na eiste kala pou suntirite ena omorfo forum.
ena arnitiko kata emena mono ekei stin eleutheri suzutisi exei gemisei me post gia euxes genethlion kai photo tis meras .
sygnomi alla exei ginei bareto na blepeis apo ta 20 post ta misa na einai photo i gia pios exei genethlia .
tha mporousan na einai ksexorista kapou allou oxi sto eleutheri suzutisi kai apo oti diakrino den exei kai polu sumetoxi .
sumetoxi uparxei mono otan anoixtei kapoio thema me endiaferon kai ginei koubenta .
kataligo pos kata kapoio tropo oi photo kai oi eyxes kapelonoun olo to thread as anoiksoun diko tous !
auta kai euxaristo an eisakousto kai diabastika .

exei ginei eidi auto shmera kai oi fotos mpikan sthn kategoria tous :)

tolis_01
06-10-09, 13:37
Κανά όριο στις υπογραφές θα μπεί; Βλέπω κάτι υπογραφές 4-5MB, έλεος δηλαδή. Πάλι καλά που υπάρχει και το adblock plus :D

totally_happy
07-10-09, 16:41
orio iparxei..idi...

tolis_01
07-10-09, 18:41
Και πόσο είναι; Κανα GB; :p

pho3nix
07-10-09, 20:54
kai vale:p

den 8umame poso einai,,,alla iparxei stous kanonismous
mia xara ta leei i koukla m :D

♥Stella®♥
08-10-09, 03:54
Και πόσο είναι; Κανα GB; :p

Oxi :D

Ama kitakseis na valis ipografh sou leei poso eine to limit
peri aftou.

tolis_01
08-10-09, 10:09
Το οποίο όριο υποθέτω πως δεν ισχύει για τους vip ;)
Έχω δει υπογραφές (animated gifs) που πλησιάζουν τα 5MB! (να'ναι καλά το adblock plus :laugh: )

GreekzLive
08-10-09, 15:56
ean ginete hotlinked to image den yparxei orio nomizw, h den to pianei to software telos panton.

Puppy
21-10-09, 21:49
Μόνο θετικά υπάρχουν:
1. Γράφεις αυτό που θες σ' όποιον θες χωρίς φόβο αλλά με πολύ πάθος!
2. Κατεβάσεις ότι θες όποτε το θες χωρίς να ξεχνάς ένα thank's σ' όλους αυτούς που κοπιάζουν καθημερινά!
3. Επικοινωνείς με θέματα ενδιαφέροντα, όπως π.χ το δικό σου!
4. Μαθαίνεις κι ενημερώνεσαι καθημερινά για ότι τραβάει η όρεξή σου!
5. Γνωρίζεις ιδιαίτερους ανθρώπους κι άλλους "κολλημένους" που εύκολα αποφεύγεις!

...Κι άλλα θετικά μπορώ να σκεφτώ, αλλά για την ώρα να μην σας κουράζω!

Φιλιά,
*Βίκυ*

karfwmenos
21-10-09, 22:00
Μόνο θετικά υπάρχουν:
1. Γράφεις αυτό που θες σ' όποιον θες χωρίς φόβο αλλά με πολύ πάθος!
2. Κατεβάσεις ότι θες όποτε το θες χωρίς να ξεχνάς ένα thank's σ' όλους αυτούς που κοπιάζουν καθημερινά!
3. Επικοινωνείς με θέματα ενδιαφέροντα, όπως π.χ το δικό σου!
4. Μαθαίνεις κι ενημερώνεσαι καθημερινά για ότι τραβάει η όρεξή σου!
5. Γνωρίζεις ιδιαίτερους ανθρώπους κι άλλους "κολλημένους" που εύκολα αποφεύγεις!

...Κι άλλα θετικά μπορώ να σκεφτώ, αλλά για την ώρα να μην σας κουράζω!

Φιλιά,
*Βίκυ*

Re puppy gia prwth mera sto forum dn pairneis kai kamia anasa??:guns:

stsoulos
05-12-09, 00:19
Καντε κατι με αυτα τα συνεχομενα: thanks-tnks-ευχαριστω,ριχτε και κανα ban..εχεις μια απορια σε ενα post που βλεπεις ψαχνεις να βρεις τις εντυπωσεις του καθενος και βλεπεις συνεχεια ευχαριστω

Y G S™
05-12-09, 22:04
den kserw ama iparxei tropos gia ta asxeta ''thanks'' giati den kserw apo vbulletin k tlp....
to ban den einai sosth kinish se atoma pou den katalabenoun oti 1+1 kanei 2

DarkPrincess
05-12-09, 22:19
tha symfoniso me to EGS . to ban einai ( fantazomai ) gia akraies katastaseis kai oxi gia ena aplo "thanks" post.
apla fantasou posa ban 8a epeftan gia osa members den antilambanontai kapoia pragmata opws to thanks button ....
ypomoni ........ girna tis selides kai sigoura 8a breis ta comments pou xreiazesai ;)

pho3nix
06-12-09, 11:19
exei suziti8ei ksana auto to 8ema sto team,oti afora to thanks
alla lusi den vre8ike...kai oute prokite na pesoun ban gia thanks pou lene sta download
den mporei na ginei auto

crazy_ant
06-12-09, 11:22
episeis iparxei mia periptosi..pou otan diagrafete to acc tou xristi-tou thread starter..den ginete na patiseis to koumpaki me to thanks :)
ekei pisteuw dikaiologite e??

pho3nix
06-12-09, 11:28
auto einai spanio omws...giati me ton kairo auto to 8ema 8a xa8ei
oute kan ananewsei sta links 8a iparxei,opote 8a meinei anenergo polu kairo..

eksalou mi ksexnas oti plewn den diagrafonte acc ;)

crazy_ant
06-12-09, 11:30
nai ok..spanio..alla simvainei omws ;)
kai se periptosi pou o uploader exei xasei to acc tou gia diaforous logous-fisiko einai na gemisei to thread tou spam ..

pho3nix
06-12-09, 11:35
ma edw gemizoun me asxeta thanks kai se 8emata pou o thread starter einai energos,den 8a gemisoun auta pou les?
alla den exei na kanei me auto pou les...einai apla oti orismenoi den patane etsi ki'alios to koumpaki me to thanks:no:

crazy_ant
06-12-09, 11:39
ok...se auto simfwnw..egw eida me ta matia mou enan xristi apo to 2006 pou eixe pano apo 350 post-kai ola thanks :slap:

VAGVANZEL
07-12-09, 12:08

Βλεπεις ενα θεμα.Ανοιγεις να το διαβασεις αλλα και να πεις τη γνωμη σου.Και ξαφνικα βλεπεις 40 σελιδες με thanks.Σου κοβεται η ορεξη

pho3nix
07-12-09, 12:15
an einai 8ema gia download den mporei na ginei kati allo...episis emeis oi mod
prospa8oume akoma kai sto dowlnoad na svinoume ta perita thanks...alla den
mporoume na kanoume kati allo

WORDOG
05-01-10, 09:18
Καιρός δεν είναι να κάνουμε κάτι με τα mp3 ?

Κωνσταντίνος

Y G S™
05-01-10, 11:14
den simfwnw...

to site exei tosa polla kala pramata pou mporoume na asxolithoume...
eksaloun koinigane para poly ta mp3

peistebw oti to team tou greekz den thelei mpelades

RIAA
05-01-10, 14:46
μου την σπάνε τα γκρίκλις πιστεύω ότι είναι κατάντια !!!

pho3nix
05-01-10, 14:58
Na to suni8iseis omws :)

Y G S™
05-01-10, 15:04
μου την σπάνε τα γκρίκλις πιστεύω ότι είναι κατάντια !!!

tha to sinithiseis
den einai tpt ;)

LUCY3
05-01-10, 15:29
Με εννοχλουν τα ''thanks'',πρεπει να διαβασεις 100 σελιδες για να διαβασεις καποιο σχολιο,ασε που αυτος που εχει ανεβασει καποιο αρχειο αν εχεις καποια απορια που να την δει να σου απαντησει(το εχω κανει και απαντηση δεν πηρα-φυσικο)
Με ενοχλουν τα γκρίκλις ,ξερω οτι δεν μπορει να γινει τιποτα και πριν αρχισετε...θα τα συνηθισεις κλπ,απλα δεν τα διαβαζω,ουτε προκειται και φυσικα ουτε εχω την συμμετοχη που θα ηθελα στο φορουμ

Φιλικα παντα
Ευχαριστω

pho3nix
05-01-10, 20:45
ok
esena den 8a sou pw na to suni8iseis...8a sou pw..
kane oti agapas,ite ta diavazeis ite oxi..emeis 8a eksakolou8oume na grafoume opws mas voleuei :)

everlast21
06-01-10, 11:18
kalhspera se olou kai kalh xronia...

neofermenos opws eimai sto site edw kai 5 meres prospathw na vrw isws kati pou gia kapoioys mporei na einai polu polu aplo... na kanw download tragoudia h akoma kai oti endiferon mporei a synantisw... h erwthsh kai h aporeia mou aplh... pwwwwsssss?????

alexander2
06-01-10, 14:15
ενα αρνητικο ειναι οτι τις προαλες κατεβασα ενα παιχνιδι (90 parts παρακαλω) κατι κανω λαθος στο crack αλλα βοηθεια απο τον upload καμμια.6 ωρες κατεβασματος πηγαν χαμενες γιατι απλα καποιος βαριεται να γραψει ενα κειμενο 2 λεξεις να μου πει τι κανω λαθος ωστε να μπορω να παιξω το παιχνιδι.

ενα ακομα ειναι οτι βρηκα ενα post για ενα antivirus το οποιο ειναι παλαιο και δεν λειτουργει,εστειλα μηνυμα σε εναν moderator να το σβησει για να μην το κατεβασουν και αλλοι τσαμπα,και με εγραψε (δεν θα πω που...)

επειδη και εγω εχω κανει upload σε αλλο forum (που δυστιχως εκλεισε) το θεμα νομιζω δεν εινει απλα να μαζευουμε ποντους στο rapidshare,αλλα και να βοηθαμε καποιους ανθρωπους που θελουν να κατεβασουν αυτο που εμεις ανεβασαμε.

snowbla
06-01-10, 15:03
na simfoniso kai ego me ola ayta ta pedia edo mesa pou ekfrazoun tin disareskia toys sto thema me ta sinexomena (sketa) thanks!!! Kai..otan peytei mia erotisoula voithias.....siopi....!!!!!!!!!!
kali xronia na exoume oloi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

pkanel
06-01-10, 23:37
2 αρνητικά!

1. Φτιάξτε επιτέλους την αναζήτηση. Η χειρότερη που έχω δεί σε site.

2. Μην σβήνετε παλιά θέματα.

O.Y.K. 3
07-01-10, 00:33
2 αρνητικά!

1. Φτιάξτε επιτέλους την αναζήτηση. Η χειρότερη που έχω δεί σε site.

2. Μην σβήνετε παλιά θέματα.

na po tin gnomi mou?

i anazitisi isos exei orismena problimatakia alla me ligo
kalo xeirismo doulei mia xara.
eixa kai go thema me tin anazitisi alla molis katalaba pos douleui
boleutika mia xara. an "ftiaxti" kai gini "souper anzitisi"
fobame oti olo to forum tha argi na "anigi" pragma pou den theloume katholou

oson afora palia themata se orismena themata pou den ginonte post oste na
erxonte stin epifania pane piso piso kai kapia stigmi ta troi i "marmagka"

kapia alla sbinonte an ta links gia paradigma einai "nekra":rip: :p

KingSize
07-01-10, 02:43
Πρωτη φορα να γραψω και εγω εδω για τωσο καιρο.Αυτο το θεμα με τα ''thanks'' εαν δεν σβινονται πλεον μερικα επειδη πριν καμποσο καιρο δεν υπιρχε ο τροπος οπως τωρα με τα κρυφα λινκς ειναι και βαρεθο και σπαστικο.Και θελω να αναφερω τα πολυ ακυρα ποστ σε κατι θεματα που δεν σβινονται σε λιγες μερες.Πχ ο αλλος λεει κατι αριθμους σε κατι θεματα που συζηταμε ή λεει κατι πολυ ακυρο για το θεμα και παραμενουν καλητερα ειναι να παρουν καποια μετρα οι mod.Επειδη εχουμε καταλαβει οι παραπανο οτι ελαχιστοι διαβαζουν το F.A.Q

alexander2
09-01-10, 15:11
Loipon.....ta 8etika.....

>Den apaiteitoun tipota gia na se proseksoun, oute adiaforoun gia kapoio provlima.

>yparxei pantote amesi apantisi se ola

Δεν αδιαφορούν για κάποιο πρόβλημα?
Υπάρχει άμεση απάντηση?
Σε ποιο forum κάνεις login ρε συ?Πρέπει να μιλάς για άλλο forum.

Y G S™
09-01-10, 15:27
Δεν αδιαφορούν για κάποιο πρόβλημα?
Υπάρχει άμεση απάντηση?
Σε ποιο forum κάνεις login ρε συ?Πρέπει να μιλάς για άλλο forum.

mporeis na doseis se parakalw ena paradigma?
k ayta pou les mporeis na to peis ligo pio liana?

alexander2
09-01-10, 16:18
mporeis na doseis se parakalw ena paradigma?
k ayta pou les mporeis na to peis ligo pio liana?

Κατέβασα το norton,το οποίο δεν δούλευε.Έστειλε pm στον uploader,μου είπε οτι είναι παλιά έκδοση και να ενημερώσω εναν mod να το σβήσει.Έχω κάνει 2 report,το norton είναι ακόμα εκεί και συνεχίζουν να το κατεβάουν άνθρωποι.Ε λοιπόν τι μου λες τώρα?

Κατέβασα ένα παιχνίδι.(left for dead 2) 90 parts.Κάτι κάνω λάθος με το crack και δεν μπορώ να παίξω το παιχνίδι.Έχω στείλει 2-3 μηνύματα στο posts και βοήθεια καμμία.8 ώρες κατεβάσματος χαμένες γιατί κάποιος βαριέται να γράψει 2 λέξεις να με βοηθήσει.Τώρα θα μου πεις οι mod τι φταίνε?Έπρεπε να επέμβουν.Όταν κάποιος ανεβάζει μόνο και μόνο για να κερδίζει πόντους στο rapidshare και δεν ενδιαφέρεται αν αυτό που ανεβάζει λειτουργεί οι mod πρέπει να επέμβουν.

Y G S™
09-01-10, 16:34
Κατέβασα το norton,το οποίο δεν δούλευε.Έστειλε pm στον uploader,μου είπε οτι είναι παλιά έκδοση και να ενημερώσω εναν mod να το σβήσει.Έχω κάνει 2 report,το norton είναι ακόμα εκεί και συνεχίζουν να το κατεβάουν άνθρωποι.Ε λοιπόν τι μου λες τώρα?

Κατέβασα ένα παιχνίδι.(left for dead 2) 90 parts.Κάτι κάνω λάθος με το crack και δεν μπορώ να παίξω το παιχνίδι.Έχω στείλει 2-3 μηνύματα στο posts και βοήθεια καμμία.8 ώρες κατεβάσματος χαμένες γιατί κάποιος βαριέται να γράψει 2 λέξεις να με βοηθήσει.Τώρα θα μου πεις οι mod τι φταίνε?Έπρεπε να επέμβουν.Όταν κάποιος ανεβάζει μόνο και μόνο για να κερδίζει πόντους στο rapidshare και δεν ενδιαφέρεται αν αυτό που ανεβάζει λειτουργεί οι mod πρέπει να επέμβουν.

stelneis pm ston uploader ama deis oti den sou exei apantisei
stelneis pm ston mod ama den sou exei apantish (pou ayto apokliete) stelneis pm se kapion global

anafora einai mono ama einai kati toso sobaro oxi epidi ena programa/tainia/game den doulebei

mesa sta topic mhn grafeis oti exeis problhma giati den to blepei kaneis sxedon
na stelneis pm ston uploader k h se kapion mod opws eipa k parapano..

twra gia na katalabw... me dio mikra ''problimata'' les oti den iparxei boithia apo to site?
exoume giortines meres akoma!
kapioi mporei akoma na mhn exoun girisei apo tis diakopes tous

skepsou k thn thesh tou mod/global
iparxoun 3.000 users kathimerina sto site
kathe mera apo 100 pm na exoun einai ligo diksolo na ginoun ola ta pramata sto mpam mpam
ola me thn sira ta pane...

thn leksh ''ipomonh'' thn ksereis?

alexander2
09-01-10, 16:44
Ok.Δέχομαι απόλυτα αυτό που μου λες,απο εδώ και πέρα θα εφαρμόσω αυτο που μου γράφεις.
Πάντως 90 part 8 ώρες κατεβάσματος δεν είναι μικρό πρόβλημα.

giorgos.pl
10-01-10, 17:52
Γιατί να υπάρχουν κατα αποκλειστικότητα rapidshare links!???
"""Unfortunately right now our servers are overloaded and we have no more download slots left for non-members. Of course you can also try again later."""

ΒΑΛΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜIRROR!

pkanel
10-01-10, 20:26
na po tin gnomi mou?

i anazitisi isos exei orismena problimatakia alla me ligo
kalo xeirismo doulei mia xara.
eixa kai go thema me tin anazitisi alla molis katalaba pos douleui
boleutika mia xara. an "ftiaxti" kai gini "souper anzitisi"
fobame oti olo to forum tha argi na "anigi" pragma pou den theloume katholou

oson afora palia themata se orismena themata pou den ginonte post oste na
erxonte stin epifania pane piso piso kai kapia stigmi ta troi i "marmagka"

kapia alla sbinonte an ta links gia paradigma einai "nekra":rip: :p

8a sou po 2 apla paradeigmata.

1. oson afora tin anazitisi....

Psaxno tainies H tragoudia H kai alla pragmata pou exoun titlo eos 3 xaraktires. Etsi opos douleuei i anazitisi den 8a mporeso na ta bro pote.

2. oson afora ta posts pou sbinontai.

parapano blepo diamartyreste gia ta polla thanks poy apantaei o kosmos. Ean den ginei auto tote opos les 8a ta faei i marmagka giati 8a pane 'piso'. Ego arketes fores exo grapsei thanks mono k mono na min xa8ei to post.

Auta.
Filika
P.

karlesg
13-01-10, 16:34
1. Oson afora tin anazitisi....

Psaxno tainies h tragoudia h kai alla pragmata pou exoun titlo eos 3 xaraktires. Etsi opos douleuei i anazitisi den 8a mporeso na ta bro pote.

αυτο ειναι οντως προβλημα, μεχει δυσκολεψει και μενα πολλες φορες...

και για το 2. τωρα εγραψα και σ' ενα αλλο θεμα για αυτο... Αν δεν υπολογιζεται το κομπι "thanks" στο χρονο διαγραφης των θεματων, ειναι αδικια για τους uploaders καποιος να μη γραφει ενα σχολιο την ωρα που κατεβαζει κατι και μονο να πατησει το κουμπι...

adam_k
13-01-10, 21:59
αυτο ειναι οντως προβλημα, μεχει δυσκολεψει και μενα πολλες φορες...

και για το 2. τωρα εγραψα και σ' ενα αλλο θεμα για αυτο... Αν δεν υπολογιζεται το κομπι "thanks" στο χρονο διαγραφης των θεματων, ειναι αδικια για τους uploaders καποιος να μη γραφει ενα σχολιο την ωρα που κατεβαζει κατι και μονο να πατησει το κουμπι...

Μπορεί όντως να είναι αδικία, αλλά είναι και αδικία να έχεις πρόβλημα με κάποιο ποστ, να κάνεις μια ερώτηση και να χάνεται η ερώτηση σου μέσα στα δεκάδες thanks. Επίσης αν κάποιος ξέρει ότι το ποστ έχει πρόβλημα και θέλει να ενημερώσει τους υπόλοιπους ότι είτε έχει broken links, είτε ότι πλέον δεν δουλεύει, είναι αδύνατον.

Σε διάφορα άλλα φόρουμ απαγορεύονται τα thanks posts και υπάρχει για κάθε post thank you button. Έτσι αν κάποιος έχει κάτι να πει, δεν χάνεται στην σωρό. Επίσης αν κάποιος σε έχει προστατέψει από το να κατεβάσεις 80 parts για να ανακαλύψεις ότι δεν έχει crack, του λές ένα ευχαριστώ και επιτρέπεις και σε κάποιον άλλο να δει ότι το ποστ έχει θέμα.

pho3nix
13-01-10, 22:41
@adam_k ..
entaksei ,as poume oti exeis dikio:yes:
nomizeis esu oti,oi xristes pou den exoun ka8olou provlima...
8a patane to koumpaki mono to thanks??
kaneis den 8a to kanei auto..ksereis posous spamer exoume edw??
les kapoion...auto den kukoforei,min to zitate pia_kai leei apo katw o allos ksana ''thanks''
erxete o allos..to 8elw kai egw.leei ksana o idios ''ty''
ti na pei kaneis??
tespa :)

karlesg
14-01-10, 00:56
το thanks button σε καθε ποστ ξεχωριστα δεν το βρισκω αναγκαιο, ειδα και καποια αλλα φορουμ που το εβαλαν αλλα μετα το καταργησαν και αυτοι, ισως βαραινει το server χωρις λογο...

Απο την αλλη αυτος ο χαμος με τα θενκς ειναι οντως υπερβολικος... χανεσαι και χανεις τα ουσιαστικα ποστ, ακρη μπορεις να βγαλεις μονο με πμ στον uploader...

Αλλα οπως ειπα με τον τροπο που δουλευει τωρα το φορουμ θεωρω οτι ειναι αδικια καποιος να μη γραφει σχολιο... Ειναι κριμα να διαγραφονται θεματα επειδη καποιος δε σχολιαζει και παταει μονο το κουμπι...

Δεν ξερω αν ειναι τεχνικα εφικτο, αλλα αν γινονταν bumping τα θεματα και να μη διαγραφονται πατωντας μονο το κουμπι thanks και να υπαρχει by default ταξινομηση με το ποτε πατηθηκε το κουμπι thanks τελευταια φορα αλλα και επιλογη ταξινομησης ποσες φορες εχει πατηθει το κουμπι σε καποιο θεμα (δηλαδη οτι ισχυει τωρα για τα replies να ισχυσει για το thanks button), τοτε μονο κατα τη γνωμη θα μπορει καποιος να παραπονιεται πραγματικα γιαυτους που απαντανε με θενκς σε ενα θεμα και γεμιζει τετοια σχολια. Οσο δουλευει το φορουμ με τον τροπο οπως σημερα, νομιζω οτι ειναι αδικια για τους uploaders να μη σχολιαζει καποιος.

Τεσπα αυτο ειναι χιλιοσυζητημενο και φανταζομαι το ξερουν πολυ καλα το ολο θεμα οι διαχειριστες, απλα δεν ξερω αν υπαρχει η τεχνικη δυνατοτητα να εφαρμοστουν ολα αυτα που λεω. Παντως αν μπορει να γινει τοτε μονο νομιζω θα καθαρισει ο τοπος απο τα θενκς... βεβαια σπαμερ παντα θα υπαρχουν αλλα τουλαχιστον τοτε θα εχετε ολο το δικιο να τους κυνηγατε αυτους. Αλλα ετσι οπως δουλευει τωρα το φορουμ νομιζω οτι ειναι αδικια καποιος να μη σχολιαζει και να γραψει ενα thanks...

Παντως αυτο με την αναζητηση νομιζω οτι ειναι σημαντικο οι διαχειριστες να το λυσουν. Πρεπει να επιτρεπονται τα 3 γραμματα παιδια... Ναι θα βαρυνει η αναζητηση, αλλα πραγματικα υπαρχουν παρα πολλα θεματα που βρισκονται μονο με 3 γραμματα...

Αυξηστε τον ελαχιστο χρονο για αναζητηση, δεν ειναι τοσο ενοχλητικο αν παιζει τοσο θεμα σερβερ, αλλα βαλτε οριο τα 3 γραμματα οχι τα 4... καποιες φορες υπαρχει αυτο που ψαχνεις και απλα δε μπορεις να το βρεις... μουχει τυχει πολλες φορες.

zoul
04-02-10, 15:48
εγω πιστυω οτι πρεπει να υπαρχει points system για καθε εναν.αυτο που μου την σπαει ειναι που ο καθε ενας αντι να πατησει το thanks button σε π.χ. ενα προγραμμα ,το κανει replay.το εκανες μια?1ποντος στο point system.το εκανες 2 ?2 ποντοι.αν φτασει στο νουμερο 5 π.χ. αποκλεισμος 3 μερεσ απο το download.synexizei? κατι αλλο.να δεις πως συμορφονονται ολλοι.παραγινε το κακο.θελεις να δεις καποιες δυσλειτουργειες του προγραμματος και εισαι αναγκασμενος να γυρνας ολες τις σελιδες.η ειμαστε σε μια κοινοτητα η οχι.ακολουθας καποιους κανονες.αυτα απο εμενα.ευχαριστω.

pho3nix
04-02-10, 16:01
εγω πιστυω οτι πρεπει να υπαρχει points system για καθε εναν.αυτο που μου την σπαει ειναι που ο καθε ενας αντι να πατησει το thanks button σε π.χ. ενα προγραμμα ,το κανει replay.το εκανες μια?1ποντος στο point system.το εκανες 2 ?2 ποντοι.αν φτασει στο νουμερο 5 π.χ. αποκλεισμος 3 μερεσ απο το download.synexizei? κατι αλλο.να δεις πως συμορφονονται ολλοι.παραγινε το κακο.θελεις να δεις καποιες δυσλειτουργειες του προγραμματος και εισαι αναγκασμενος να γυρνας ολες τις σελιδες.η ειμαστε σε μια κοινοτητα η οχι.ακολουθας καποιους κανονες.αυτα απο εμενα.ευχαριστω.

polu kalo...an ginotane auto,,,makari diladi

zoul
04-02-10, 16:09
απο ποιους εξαρτατε?

pho3nix
04-02-10, 17:30
apo ton diaxiristh tou site fusika

zoul
04-02-10, 18:28
καλως .πιστευω να το δει και να το αξοιολογισει,αν κατα ποσο ειναι εφικτο.ευχαριστω

*DreaM*
08-03-10, 15:42
oti kai na pw einai ligo apla ena megalo EUXARISTW :)

Hotman
08-03-10, 17:28
Δεν υπαρχουν λογια. Το Greekz ειναι απο τα καλυτερα forum που εχω δει, υπερπληρεστατο, παντα βρισκω αυτο που θελω και αν υπαρχει προβλημα παντα θα βρω τροπο να το λυσω. Ενα εχω να πω. Ευχαριστω που υπαρχουμε!!!

Shiva
09-03-10, 05:06
Γιατί να υπάρχουν κατα αποκλειστικότητα rapidshare links!???
"""unfortunately right now our servers are overloaded and we have no more download slots left for non-members. Of course you can also try again later."""

ΒΑΛΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ Μirror!

Συμφωνω σε αυτο.

Shira
11-03-10, 11:45
Τρομερό το Forum...Keep up the good Job!!!

mitsos12
14-03-10, 21:19
Πολύ καλό το forum αλλά πολύ ενοχλητικό αυτό το thanks που γράφουν μερικοί ανεγκέφαλοι.Ακόμα δεν έχουν πάρει χαμπάρι μερικοί ότι υπάρχει και το κουμπί κάτω αριστερά που γράφει thanks.Επίσης είναι ενοχλητικό που δεν γράφουν όλοι στα Ελληνικά.Δεν φταίμε σε τίποτα να βγάζουμε τα μάτια μας ώστε να δούμε τι θέλει να πει κάθε ένας που δεν γράφει Ελληνικά.

achsta2004
24-03-10, 20:04
arnitiko einai oti eno pleon eimai full member de me afinei na pao se tomeis to vbmenu kai sto gamezone! an kaneis mporei na help me pm please!

drjohngr
05-04-10, 13:49
φοβερο forum ισως το καλυτερο ever απλα 2 αρνητικα να επισημανω
1ον αυτο με την πολυ σταδιακη απελευθερωση των sections ειναι λιγο αποτρεπτικο απο νεο κοσμο αλλα τεσπα και 2ον αυτο που λεω στις προτασεις για λιγο πιο χαλαρα rules σε ορισμενα sections η εστω σε νεα sections που να περιλαμβανουν πιο πολλες κατηγοριες για οτι και να χρειαζεται κανεις οπως πιο πολλες κατηγοριες στις αγγελιες αλλα και στα video clips

tiloverboy
06-04-10, 23:56
σαν νεο μελος ευχαριστω καταρχας που με δεχτηκατε κατα δευτερο το φορουμ ειναι απλα απιστευτο συγχαρητηρια στα μελη και φυσικα πανω απο ολα στους δημιουργους το site συνεχιστε την υπεροχη δουλεια σας να στε ολοι καλα..οφεικο να ομολογησω οπως προειπε και καποιο παιδι οτι ειναι υπερπληρεστατο το φορουμ ....

φιλικα Βασιλης

~mxls~
07-04-10, 00:01
Το μεγάλο αρνητικό του φόρουμ θεωρώ την συγκέντρωση ακροδεξιών-φασιστικών-αναίσθητων μελών που ποστάρουν συνέχεια ακροδεξιές μ@λακίες στην εφημερίδα, κάθονται τα θέματα 5-6 μέρες και αφού τα έχουμε φάει στην μάπα μεταφέρονται στο κατάλληλο σέξιον.
Αυτό γίνεται κάθε βδομάδα για να μην πω μέρα από συγκεκριμένα άτομα με την ανοχή των admin & mods.

Neeq
07-04-10, 01:02
Το μεγάλο αρνητικό του φόρουμ θεωρώ την συγκέντρωση ακροδεξιών-φασιστικών-αναίσθητων μελών που ποστάρουν συνέχεια ακροδεξιές μ@λακίες στην εφημερίδα, κάθονται τα θέματα 5-6 μέρες και αφού τα έχουμε φάει στην μάπα μεταφέρονται στο κατάλληλο σέξιον.
Αυτό γίνεται κάθε βδομάδα για να μην πω μέρα από συγκεκριμένα άτομα με την ανοχή των admin & mods.

Επίσης η ανοχη σε ρατσιστικά σχόλια και φασιστικές ιδεες.

Μιλάμε για βρισιές οπως "σκατο-ταδε εθνικοτητα" ή "οι Αλβανοί είναι όλοι εγκληματίες κτλ".

Πραματα που μας πάνε αιωνες πίσω. Φυσικά αν πεις "τι ωραιο που είναι το ταδε warez site" θα στο σβησουν στο 5λεπτο. Αν ομως βρισεις ολοκληρες φυλές ανθρωπων παιζει και να μη σβηστει ποτε. Ακόμα και reported μηνύματα.

Τελος, εχει κοπει ως "μη εγκυρη" πηγη το αρκετα αξιολογο tvxs. Και οκ, το καταλαβαίνω επειδη εχει πολιτικο προσανατολισμο, αν και οχι τόσο ακραιο οσο θεωρουν πολλοι.

Συνεχίζει να περναει ομως ως εγκυρο το defencenet, η χαρα του στρατοκαυλου και της οτι να'ναι θεωρίας συνομωσίας κατα της ελλαδας απο σκοτεινες δυναμεις.

Προσωπικά δε χρειαζομαι μονολογους και διαβεβαιώσεις απο μοντς. Τις φαγαμε με το κουταλι τόσο καιρο. Σωστη διαχειριση δε γίνεται ουτε κατα διανοια και αυτή η άποψη θα αλλάξει μόνο με εργα.

Neeq
07-04-10, 02:53
Να γραφετε μονο θετικά σχολια γιατι μου εσβησαν ενα που επεσημανα καποια σοβαρα θεματα. Προφανως δεν υπηρχε καποια απαντηση :mml:

(τι πρωτοτυπο :mml: )

~mxls~
07-04-10, 09:40
Προς τον φίλο που έσβησε το ποστ μου, ένα πμ που να εξηγεί γιατί το έκανε θα ήταν το πρέπον.
Όχι γιατί είπα μόνο αλήθειες από ότι θυμάμαι και μιλάμε για μεγάλο μείον της κοινότητας.

GreekzLive
07-04-10, 10:08
kopste tis blakies.
ean exete problima me tin diaxirisi mas edw as pate alou, etsi apla, kai mhn petate exypnades gia na dimourgeite fasaries, fws fanari fainetai.

giati an akougame ton ka8e "Black Smurf" edw messa so8ikame diladi :D

y.g.: gia ka8e "enoxlitiko" post mporeite na kanete mia anafora me to sxetiko tropo kai enas diaxiristeis tou forum 8a to koitaksei.

~mxls~
07-04-10, 10:19
kopste tis blakies.
ean exete problima me tin diaxirisi mas edw as pate alou, etsi apla, kai mhn petate exypnades gia na dimourgeite fasaries, fws fanari fainetai.

y.g.: gia ka8e "enoxlitiko" post mporeite na kanete mia anafora me to sxetiko tropo kai enas diaxiristeis tou forum 8a to koitaksei.

Θα μπορούσες απλά να μου είχες στείλει ένα πμ γιατί δεν αρέσει σε κανέναν να σβήνονται οι απόψεις του.
Πάντως αν υπάρχει ακόμα το συγκεκριμένο ποστ ξαναρίξε μια ματιά για να δεις ότι εξυπνάδες δεν λέω ούτε και βλακείες. Το γνωρίζεις και εσύ άλλωστε όπως και ο CHE και η el1 που είστε υπεύθυνοι του συγκεκριμένου σέξιον.
Αποχωρώ από την συζήτηση για να μην σπάσουμε τα νεύρα μας πρωινιάτικα.

Από μένα καλή μέρα.

pho3nix
07-04-10, 11:00
.

+1

Nukem
07-04-10, 11:18
Βγαίνουν οι ακροδεξιοί και λένε ότι το TheGreekz είναι αναρχικό φόρουμ και κάνουμε χάρες στην "αναρχική συμμορία".
Βγαίνουν οι αναρχικοί και λένε ότι το TheGreekz είναι ακροδεξιό φόρουμ και κάνουμε χάρες στην "χιτλερική συμμορία".

Αποφασίστε, μπερδευτήκαμε :p

Ποστς όταν σβήνονται, σβήνονται αφού γίνουν ρεπορτ κι αφού σκεφτεί ο εκάστοτε αρμόδιος αν πρέπει να σβηστεί ή όχι, επειδή είναι εκτός ή εντός κανόνων αντίστοιχα.

Τώρα αν σβήστηκε του Α ή του Β ένα ποστ και διαφωνεί, μπορεί να στείλει στο team pm για να πει την διαφωνία του για την ενέργεια αυτή.
Το να γράφετε ότι αρνητικό του φόρουμ είναι ότι μου σβήσατε ένα ποστ, κι επειδή ανήκω στην Α ιδεολογία, αυτό σημαίνει ότι καλύπτετε την Β ιδεολογία, είναι τουλάχιστον παιδιάστικο :)

Αυτά από μένα, και ξανατονίζω, κάθε ενέργεια του team με την οποία διαφωνείτε, pm στο team και κανονίζεται το θέμα και λύνονται όλες οι απορίες.

Neeq
07-04-10, 11:25
επανηλθε το ποστ οποτε edit

pho3nix
07-04-10, 11:39
e vevaia..edw olokliro thread ksesikwses gia ena post :p

achsta2004
07-04-10, 17:37
kl re paidia to na svinontai kapoia post den einai arnitiko me tpt! me ayto krataei ta forum kathara alla voithaei kai sto na min paravainei kaneis tous kanones!

Marilou94
07-04-10, 17:57
Hmmm nice 8ema..polu endiaferon...Pisteuw pws an kai neo melos mporw na anagnwrisw ta pleonekthmata..oso gia ta meionekthmata...8a dw sthn poreia..!!hahaha..:)

Shiva
07-04-10, 21:00
e vevaia..edw olokliro thread ksesikwses gia ena post :p

Το οποιο σβηστικε χωρις κανενα λογο αφου δεν νομιζω να ειναι "παρανομο".

kopste tis blakies.

Και αυτο σημαινει οτι επειδη δεν τους ακουμε τους σβηνουμε τα post;

Εγω ειπα το προβλημα μου πριν κατι σελιδες (για τα rs links.. οχι οτι θα γινει γιατι δεν συμφερει)
Ολοι εχουν πει προβληματα τους.
Ο σκοπος αυτου εδω του topic ειναι να αντιμετωπιστουν αυτα τα αρνητικα και να ενισχυθουν τα καλα.
Αντιμετωπιση για τα αρνητικα δεν βλεπω. Τουλαχιστον στα περισσοτερα...

pho3nix
07-04-10, 21:31
Και αυτο σημαινει οτι επειδη δεν τους ακουμε τους σβηνουμε τα post;

nai tin apantish tin edwse nomizw...

kopste tis blakies.
ean exete problima me tin diaxirisi mas edw as pate alou, etsi apla, kai mhn petate exypnades gia na dimourgeite fasaries, fws fanari fainetai

Lector
08-04-10, 13:25
kopste tis blakies.

Αν η απαντηση ειναι "να παμε αλλου εαν εχουμε προβλημα", τοτε προς τι η υπαρξη του συγκεκριμενου thread?

Επισης, γραφει σε καποια διευκρινιση οτι το thread απευθυνεται σε ολους εκτος απο τα "black smurfs"?

:unsure: :unsure: :unsure:

pho3nix
08-04-10, 13:56
bre kale mou file...epidei vre8ike i totes elena kai anoikse auto to thread san kapoia idea tis
paei na pei oti atelia iparxei ,8a ginei kai praksei diladi???
kai den sou ipe kaneis na figeis..sou ipe an exete provlima me tin diaxirisei tou site.
APLA feugete..mporoun na allaksoun oi xristes nootropies.alla OXI oi diaxirish kai o tropos
leitougeias tou..
sunel8e ligo

Lector
08-04-10, 14:05
bre kale mou file...epidei vre8ike i totes elena kai anoikse auto to thread san kapoia idea tis
kai den sou ipe kaneis na figeis..sou ipe an exete provlima me tin diaxirisei tou site.
APLA feugete..mporoun na allaksoun oi xristes nootropies.alla OXI oi diaxirish kai o tropos
leitougeias tou..
sunel8e ligo

Να συνελθω; Πλακα μου κανεις τωρα;

Παρατηρω οτι ειναι υποκριτικο να υπαρχει thread που να ζηταει τη γνωμη των χρηστων αλλα να λεει "οποια και να ναι η γνωμη σας τα πραματα δεν αλλαζουν", κι εσυ μου το επιβεβαιωνεις και μου λες να συνελθω κι απο πανω. ΟΚ καταλαβα.

Shiva
08-04-10, 14:07
leitougeias tou..
sunel8e ligo

Ε τοτε γιατι μου εγραψες αυτο;

nai tin apantish tin edwse nomizw...

kopste tis blakies.
ean exete problima me tin diaxirisi mas edw as pate alou

Δεν μιλησα για καμια διαχειρηση.
Μιλησα για τα προβληματα του site και εσυ το μονο που μου απαντησες ηταν το παραπανω.

Επισης δεν καταλαβαινω το σκοπο του topic απο τι στιγμη που λες αυτο που λες.
Κλειδωστε το αν ειναι για να μην πιανει και χωρο.

Απαντησες σε μια φραση απο οτι εγραψα...
Επισης.
Το αν εχετε προβλημα με τη διαχειρηση που το ειπε ο Greekzlive.
Το ειπε για τα posts που σβηστικαν;
Ενταξει να μας πειτε και το λογο ζητησαμε. Και εσεις μας λετε αν δεν γουσταρετε φυγετε.
Ο λογος που ζηταμε το λογο ειναι για να ξερουμε τι επιτρεπεται και τι οχι.
Το να λες σηκω φυγε αμα δεν σου αρεσει δεν βοηθαει κανενα να καταλαβει τι φταιει.

Εγω προσωπικα δεν βλεπω κατι κακο στο post του mxls.
Εαν εσυ βλεπεις γιατι δεν μας το λες;
Ακομα και οταν τρωμε ban ξερουμε το λογο που τρωμε.
Δεν τρωμε γιατι ετσι.

Ειναι απλο.

Επισης κατι τελευταιο.
Οσον αφορα το thread.
Τα αρνητικα του site υπαγονται στην διαχειρηση, οπως καθε τι αλλο.
Αν μας λετε οτι αν δεν μας αρεσει να φυγουμε (το δεχομαι απο τη στιγμη που το site ανηκει σε καποιον και οχι σε εμενα), τοτε ποιος ο λογος να γραφουμε τα προβληματα και οποιουδηποτε ειδους προβληματα που θεωρουμε οτι υπαρχουν;
Και δεν μιλαω μονο για αυτο το topic, αλλα για οποιοδηποτε topic αναφερεται στην αναφορα προβληματων απο χρηστες.

pho3nix
08-04-10, 14:53
Να συνελθω; Πλακα μου κανεις τωρα;

Παρατηρω οτι ειναι υποκριτικο να υπαρχει thread που να ζηταει τη γνωμη των χρηστων αλλα να λεει "οποια και να ναι η γνωμη σας τα πραματα δεν αλλαζουν", κι εσυ μου το επιβεβαιωνεις και μου λες να συνελθω κι απο πανω. ΟΚ καταλαβα.

ma tin gnwmi ton 8etikwn kai arnitikwn les edw...kai tipota allo
auto den simainei oti ginonte kai dekta:no:
i gnwmi sou dekti einai fusika...oxi omws aparetita kai DIKIO:no:
gi'auto sou lew sunel8e.
ena 8emataki einai apo mia user..kai oxi kanonas pou mporei na allaksei kati .

eipes tin gnwmi sou
apantish dw8ike pio panw apo ton ipeu8ino tou site kai eimaste oloi OK :)

GreekzLive
08-04-10, 15:51
Τα αρνητικα του site υπαγονται στην διαχειρηση, οπως καθε τι .

lolollol....
isos upagontai kai se orismenous users pou den mporoun na to boulosoun? :rolleyes2

Lector
08-04-10, 16:10
Μααααααλιστα ...

Shiva
08-04-10, 17:40
lolollol....
isos upagontai kai se orismenous users pou den mporoun na to boulosoun? :rolleyes2

Το υπαγονται ισως να μην ειναι η καταλληλη λεξη, αλλα μπορειτε να με κανετε να το βουλωσω, αμα θελετε.

Εγω εαν ειχα ενα τεραστιο site, τα αρνητικα του site μου δεν θα τα φορτωνα στους χρηστες του, εκτος και αν δεν ειχα κανενα δικαιωμα πανω τους.

pho3nix
08-04-10, 17:54
mwre ti mas les ....

:laugh::laugh::laugh:

Neeq
08-04-10, 18:01
Ορμα τζακ :p

GreekzLive
08-04-10, 19:21
diladi ean enas blakas mpenei kai grafei tis malakies tou ystera 8a ftaine oi admins?
einai bebaia kai auth mia apopsh :blink:

Black wolf
08-04-10, 19:28
kopste tis blakies.

για να καταλαβω τι θελεις να πεις :τα"Black Smurf"δεν ειναι αξια να εκφερουν αποψεις που ειναι σωστες και να εισακουστουν απο τον υπευθυνο;δηλ αποκλειωντε απο αυτο το thread ως η "αναρχικη συμορια"που ειναι παρησακτη και οι αποψεις της δεν ειναι συμβατες με τις αποψεις της διαχειρησης ;;
το λεω γιατι μας ομαδοποιησες σαν να ειμαστε καποιοι που δεν πρεπει να μας ακουει κανεις κα να μας λαμβανει σοβαρα για αυτα αυτα που λεμε!!
θελω να ελπιζω οτι κατι αλλο εννωουσες,καθως εκτος απο μια "συμορια"απο ατομα που εχουμε πανω κατω την ιδια ιδεολογια με καποιες αποκλησεις ειμαστε και ο καθενας μια ξεχωριστη μοναδα με τις ιδιετερες και προσωπικες αποψεις του οι οποιες ειναι αξιολογες και σεβαστες !!!!

pho3nix
08-04-10, 19:46
για να καταλαβω τι θελεις να πεις :τα"Black Smurf"δεν ειναι αξια να εκφερουν αποψεις που ειναι σωστες και να εισακουστουν απο τον υπευθυνο;δηλ αποκλειωντε απο αυτο το thread ως η "αναρχικη συμορια"που ειναι παρησακτη και οι αποψεις της δεν ειναι συμβατες με τις αποψεις της διαχειρησης ;;
το λεω γιατι μας ομαδοποιησες σαν να ειμαστε καποιοι που δεν πρεπει να μας ακουει κανεις κα να μας λαμβανει σοβαρα για αυτα αυτα που λεμε!!
θελω να ελπιζω οτι κατι αλλο εννωουσες,καθως εκτος απο μια "συμορια"απο ατομα που εχουμε πανω κατω την ιδια ιδεολογια με καποιες αποκλησεις ειμαστε και ο καθενας μια ξεχωριστη μοναδα με τις ιδιετερες και προσωπικες αποψεις του οι οποιες ειναι αξιολογες και σεβαστες !!!!

kala..den to vriskeis logiko oti o ka8enas exei mia apopsi,kai apo monos tou
8a apofasisei an lamvanei kapion ipopsi apo kapoies suzitiseis??
diladi den exoume to dikaioma na min dinoume simasia to ti leei o ka8enas??
sone kai kala....se OLA ta 8emata prepei na lamvanonte ta logia kapion ws didagma??

kai den eipe auto pio panw o greekzlive...
milise gia ena sugkekrimeno post kai thread..oxi pantote

Black wolf
08-04-10, 20:32
kala..den to vriskeis logiko oti o ka8enas exei mia apopsi,kai apo monos tou
8a apofasisei an lamvanei kapion ipopsi apo kapoies suzitiseis??
Diladi den exoume to dikaioma na min dinoume simasia to ti leei o ka8enas??
Sone kai kala....se ola ta 8emata prepei na lamvanonte ta logia kapion ws didagma??
σιγουρα και δεν ειναι κανεις υποχρεωμενος να λαμβανει υποψην του τι λεει ο καθε ενας και δεν ειπα αυτο ,αλλα το ομαδοποιης καποιους και να απορηπτης τις αποψεις τους επειδη ανηκουν σε καποια ομαδα λες και προκειτε για καποιο μανηφεστο η για κατευθυνομενες αποψεις αυτες που εκφραζουν δεν ειναι και το ποιο ωραιο!!μπορει να μη λαμβανει καποιος στα σοβαρα τισ αποψεις καποιου η καποιων "black smurfs"και δικαιωμα του αλλα να λεει ο διαχηριστης οτι "i an akougame ton ka8e "black smurf" edw messa so8ikame diladi"ειναι σαν να μας αποκλειει ολους,για αυτο θελω να πιστευω οτι κατι αλλο ηθελε να πει!!!
kai den eipe auto pio panw o greekzlive...
Milise gia ena sugkekrimeno post kai thread..oxi pantote
δεν διαβασα τα προυγουμενα ποστ και ενδεχωμενως να ειναι ετσι ,αλλα και παλι θεωρω αυτην την εκφραση ως ατυχη!!!

pho3nix
08-04-10, 20:41
δεν διαβασα τα προυγουμενα ποστ και ενδεχωμενως να ειναι ετσι ,αλλα και παλι θεωρω αυτην την εκφραση ως ατυχη!!!

asxeto ....
sto quote gia erikses munima messa kapiou allou xristi???:unsure:

Black wolf
08-04-10, 21:23
asxeto ....
sto quote gia erikses munima messa kapiou allou xristi???:unsure:

τι εννωεις;;:think:δεν καταλαβαινω ,γινε πιο σαφεις!

pho3nix
08-04-10, 21:46
auto edw vre...auto to quote pou ekanes se emena pio katw :p

http://i43.tinypic.com/29vb0a0.jpg

giati evales munima messa sto diko mou...kata'la8os egine rwtaw H' i8eles na toniseis kati? :angel:

Black wolf
08-04-10, 21:53
οχι δεν εγινε κατα λαθος ,απλως ηθελα να σου απαντησω ξεχωριστα στην καθε παραγραφο και το τονισα με διαφορετικο χρωμα!!!
δεν καταβαινω γιατι με ρωτας, μηπως ηταν κατι που δεν επρεπε να κανω;;

pho3nix
08-04-10, 22:01
vasika apagoreuete na vazeis keimena messa sto quote....
giati parapieis ton diko mou dialogo :yes:

alla esi den eixes tetio skopo..opote OLA OK :D

Black wolf
08-04-10, 22:09
εγω προσπαθω να καταλαβαινω τι θελει να πει ο αλλος για να του απαντω επι της ουσιας γιαυτο και ακολουθησα αυτην την πρακτικη στο ποστ σου και δεν εχω κανενα σκοπο να παραποιησω τα λεγομενα του οποιουδηποτε!!
ΥΓ. Δεν ηξερα οτι απαγορευετε!

Shiva
08-04-10, 23:29
diladi ean enas blakas mpenei kai grafei tis malakies tou ystera 8a ftaine oi admins?
Einai bebaia kai auth mia apopsh :blink:

Μην το αναγεις στο ατομικο επιπεδο, αλλα στην γενικη εικονα...

Nukem
09-04-10, 01:26

Εγώ Δημήτρη γιατί όταν το βλέπω στα εισαγωγικά το καταλαβαίνω ώς "κάθε ομάδα χρηστών που τα χουν κιμιάσει, κράζουν τους άλλους και παραπονιούνται όταν παραβιάζουν τους κανόνες και δέχονται ποινές, ακόμα κι όταν αυτό γίνεται για τους απέναντί τους "? :unsure:

katharmataki
09-04-10, 04:00
εγω προσπαθω να καταλαβαινω τι θελει να πει ο αλλος για να του απαντω επι της ουσιας γιαυτο και ακολουθησα αυτην την πρακτικη στο ποστ σου και δεν εχω κανενα σκοπο να παραποιησω τα λεγομενα του οποιουδηποτε!!
ΥΓ. Δεν ηξερα οτι απαγορευετε!

Δεν απαγορεύεται! :icecream:

GreekzLive
09-04-10, 10:14
mazeutike kai h klika edw? :w00t:

ystera pios na sas parei sobara?

pho3nix
09-04-10, 11:05
:laugh::laugh::laugh:

katharmataki
09-04-10, 11:22

Ξέρεις υπάρχει μια (λίγο σόκιν) παροιμία του λαού, η οποία είναι η εξής:

Της κοντής ψ$ής της φταίνε οι τρίχες.

Πιο απλά, αν δεν θες να πάρεις στα σοβαρά, μια άποψη δεν θα την πάρεις in the first place και όλα τα άλλα είναι δικαιολογίες.

Στα 26 μου, δεν έχω μάθει να έχω πρόβλημα με όσους μου έλεγαν τα λάθη μου ακόμα και αν το έκαναν κατάμουτρα και με άσχημο τρόπο. Αν δεν μου τα έδειχναν, δεν θα βελτιωνόμουν.

Οι κόλακες, κοινώς οι γλύφτες, είναι που με φόβιζαν πάντα.;)

pho3nix
09-04-10, 12:18
Ξέρεις υπάρχει μια (λίγο σόκιν) παροιμία του λαού, η οποία είναι η εξής:

Της κοντής ψ της φταίνε οι τρίχες.

Πιο απλά, αν δεν θες να πάρεις στα σοβαρά, μια άποψη δεν θα την πάρεις in the first place και όλα τα άλλα είναι δικαιολογίες.

Στα 26 μου, δεν έχω μάθει να έχω πρόβλημα με όσους μου έλεγαν τα λάθη μου ακόμα και αν το έκαναν κατάμουτρα και με άσχημο τρόπο. Αν δεν μου τα έδειχναν, δεν θα βελτιωνόμουν.

Οι κόλακες, κοινώς οι γλύφτες, είναι που με φόβιζαν πάντα.;)

+mfwnw se ola
..kai sta 26sou pou evales mualo apo ta la8i sou den einai arga gia nees idees
kai nootropies,kalio arga para pote legane!!!
kai an beltiw8ikes.. ola t'alla ksexniounte :)

ps: tous gliftides kai egw tous fovame.na prosexeis tis parees sou
egw auto kanw edw kai toso kairo...giati ksereis??
autoi me ta logia xtizoun anogia ;)
kai pali eki menoun :D

Shiva
09-04-10, 12:25

Ystera pios na sas parei sobara?

Συνεπως η βαρυτητα του λογου καποιου εχει να κανει με το αν ειναι με την παρεα/κλικα του;
Δεν εχει να κανει με την ουσια αυτου που λεει;:huh:

katharmataki
09-04-10, 12:35
+mfwnw se ola
..kai sta 26sou pou evales mualo apo ta la8i sou den einai arga gia nees idees
kai nootropies,kalio arga para pote legane!!!
Kai an beltiw8ikes.. Ola t'alla ksexniounte :)

ps: Tous gliftides kai egw tous fovame.na prosexeis tis parees sou
egw auto kanw edw kai toso kairo...giati ksereis??
Autoi me ta logia xtizoun anogia ;)
kai pali eki menoun :d

Σε εσένα απευθύνθηκα ή σου έπεσε καμμιά μύγα στο πρωϊνό;

Ναι, είναι αυτό που λένε ωριμάζω με τα χρόνια. Βέβαια, για κάποιους η ωρίμανση παίρνει λίγο παραπάνω, αλλά άμα δεν αντιμετωπίζουν προβλήματα στην καθημερινότητά τους, εγώ πάω πάσο.

Τις προσέχω, τις παρέες μου και να είσαι σίγουρος ότι μπορούν να με κρίνουν καλύτερα από εσένα. ;)

pho3nix
09-04-10, 12:57
den 8a me apagorepseis na kanw post kale mou...apla mia simbouli sou edwsa kai egw
san pio megaluteros...de'n kako:no:

den se ekrina...apla simfwnisa mazi sou sta parapanw pou ipes..giati ta perneis ola
asxima.nomizeis olos o kosmos gurizei giro sou?? :(

katharmataki
09-04-10, 13:07
den 8a me apagorepseis na kanw post kale mou...apla mia simbouli sou edwsa kai egw
san pio megaluteros...de'n kako:no:

den se ekrina...apla simfwnisa mazi sou sta parapanw pou ipes..giati ta perneis ola
asxima.nomizeis olos o kosmos gurizei giro sou?? :(

Έεεελα πάααμε πάλι, ποιος σου απαγόρεψε να κάνεις post. Χελοοόουυ. Έχει διαφορά, μια απορία, από το απαγορεύεται :yes:
Πού το κατάλαβες, ότι αυτό νομίζω;:mml:

ΥΓ: Όσο μεγαλώνουμε, τόσο ξεχνάμε να κοιτάμε στον καθρέφτη. ;)

pho3nix
09-04-10, 13:19
Oxi vre Argiri...esu ipes oti se ''esena apeu8in8ika''??
kai sou apantisa OXI den apeu8in8ikes se emena...alla ekana quote se esena..diladi
toso parakseno sou fenete auto??
ma posi anegkefalitida fernoun autoi pou exoun to EGW m..den mporw na katalavw :slap:

m'aresei pantos pou exeis kai an8rwpous opws emena pou den simfwnoun mazi sou
giati to ixes suni8isei ;)..kai simera ,apla sou ekana tin timi na pw kai egw OK :D:D:D

katharmataki
09-04-10, 13:35
Oxi vre Argiri...esu ipes oti se ''esena apeu8in8ika''??
kai sou apantisa OXI den apeu8in8ikes se emena...alla ekana quote se esena..diladi
toso parakseno sou fenete auto??
ma posi anegkefalitida fernoun autoi pou exoun to EGW m..den mporw na katalavw :slap:

m'aresei pantos pou exeis kai an8rwpous opws emena pou den simfwnoun mazi sou
giati to ixes suni8isei ;)..kai simera ,apla sou ekana tin timi na pw kai egw OK :D:D:D

1+1=2:mml:
Λες να μην παρατήρησα, ότι έκανες quote σε εμένα; Αφού αυτό σχολίασα.
Αν και ο Greekzlive, μπορεί να υπερασπιστεί ή να το πω δικηγορεύσει τον εαυτό του, καλύτερα από εσένα, έτσι; Ούτε μπόνους θα πάρεις, ούτε Πασχαλινό δώρο. Οπότε για αλλαγή, τι λες να σκεφτείς πριν πατήσεις τα πλήκτρα;
Ναι, στην παρούσα κατάσταση, αυτό θα μου φαινόταν παράξενο.
Εκτός από τελείως ανώριμος είσαι και χαζός;
Πες μου ρε Βασίλη. Πάει πακέτο;
Βγάλε τα απωθημένα που προφανώς έχεις, μπας και νιώσεις καλύτερα.
Να νιώσεις καλύτερα θα σε κάνει, όχι ντε και καλά όριμο στη σκέψη. Απέχεις έτη φωτός από αυτό.
Άχουτο, μας έκανε και χάρη.:mml:

pho3nix
09-04-10, 13:45
1+1=2:mml:
Λες να μην παρατήρησα, ότι έκανες quote σε εμένα; Αφού αυτό σχολίασα.
Αν και ο Greekzlive, μπορεί να υπερασπιστεί ή να το πω δικηγορεύσει τον εαυτό του, καλύτερα από εσένα, έτσι; Ούτε μπόνους θα πάρεις, ούτε Πασχαλινό δώρο. Οπότε για αλλαγή, τι λες να σκεφτείς πριν πατήσεις τα πλήκτρα;
Ναι, στην παρούσα κατάσταση, αυτό θα μου φαινόταν παράξενο.
Εκτός από τελείως ανώριμος είσαι και χαζός;
Πες μου ρε Βασίλη. Πάει πακέτο;
Βγάλε τα απωθημένα που προφανώς έχεις, μπας και νιώσεις καλύτερα.
Να νιώσεις καλύτερα θα σε κάνει, όχι ντε και καλά όριμο στη σκέψη. Απέχεις έτη φωτός από αυτό.
Άχουτο, μας έκανε και χάρη.:mml:

vre to koumounaki pou 8a pei emena anorimo me paidia kai oikogeneia :slap:
anarxiaki alitako tin klika sou kai kane bolta na spaseis kanena kado..
egw eimai 32 etwn kai exw paidia oikogeneia spiti anogia kai katogia..den eimai xlimpiaris san esena..pou prospa8w na sou valw mualo messa apo ena site :thumbsdow

26 xronwn pou eisai gurizeis apo edw kai eki diekdikontas to dikio sou stous dromous...den kataferes tipota,,,kai erxese messa se ena site na epivaleis edw
tin ideontologia sou??,,,poies idees diladi..tou anarxikou....vre oust !!!
kai pou milaw mazi sou....apla sou anevazw to epipedo diaologou!!!:smartass:

Lector
09-04-10, 13:50
Το να μιλαει με αυτο τον τροπο ενας mod νομιμοποιει και τους απλους χρηστες να το κανουν η οχι;

pho3nix
09-04-10, 13:52
Το να μιλαει με αυτο τον τροπο ενας mod νομιμοποιει και τους απλους χρηστες να το κανουν η οχι;

ante kane mas tin xari kai esi...petagese mi pw san ti

Neeq
09-04-10, 13:58

Βρηκαμε και το 3ο προφιλ του αναλώσιμου :mml:

Lector
09-04-10, 13:59
... ειπε αυτος που παραπανω εγραψε προς αλλο χρηστη "den 8a me apagorepseis na kanw post kale mou"