PDA

Επιστροφή στο Forum : Θετικά και Αρνητικά του thegreekz.com!!

Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 [7]

esthir
13-03-11, 15:32
ok....malista....katalava....se euxaristo....

αντωνη το θεμα σου ειναι ανοιχτο και διαγραφηκαν τα ασχετα ποστς!:)

Nukem
13-03-11, 15:36
omg πανικός...:p
Μακάρι να είχα χρόνο να διαβάσω όλα τα ποστς, προς βραδάκι θα τσεκάρω κι εγώ μην με κράζει κάποιος να απαντήσω :angel:

na po kai ego tin vlakia mou....???

giati omos na klidononte ta themata.....?

as svinonte mono ta asxeta post.....eki simfono....

Αντώνη, το θέμα που είχες ανοίξει το έκλεισα προσωρινά, για να καθαριστεί από τα προβληστικά ποστς (που νόμιζα αρχικά ότι για χαβαλέ λέγονταν όσα γράφονταν) και όταν χαλαρώσουν λίγο οι τόνοι θα το ανοίξουν οι αρμόδιοι mods ;)

old
13-03-11, 15:53
re pedia....entaksi...ola kala....

xari den iparxi provlima kanena apo mena....

ola o.k......

BilloukosGR
13-03-11, 16:46
Καλά σε εκείνο εγώ έφταιγα, αλλά εννοείτε πως δεν υπάρχει πρόβλημα στο να σβηστούν οι βλακείες μας

opote einai ola ok..kai min anafereis tin diaxirish ws la8os xeirismo.(global & admin)
giati kai esi me ksereis kala....kai an egw to dw kapos alliws auto pou les,kai to traviksw....fantazome
ksereis tin exei na ginei.....

lipon...sto 8ema mas twra.
sta paidia pio panw..lector jenny kai loipa auto pou exoun anaferei gia tou koutsompoli...8a to frontisoume.

den eipa gia global kai admin
oute anaferthika se sena prwsopika..mono sou ta eipes...
kai an travikseis?ti?tha me kaneis ban?me geia sou kai xara sou..an theoreis oti egw den prepei na ekfrasw tin gnwmi mou kai prepei na paramenw mougki..rikse mou ban na isixaseis
na xaroun kai merikoi alloi ..oxi tpt allo

κοιτάω τα δωράκια σας και κάτι δε μου κολλάει... :p

crazy_ant
13-03-11, 16:52
κοιτάω τα δωράκια σας και κάτι δε μου κολλάει... :p
vre o kathenas mas ipostirizei tin gnwmi tou..to pou eimaste zeugari den einai kai de facto oti pisteuoume akrivos ta idia..isa isa..exoume kai saspens stin sxesi mas :D

Φαέθων
13-03-11, 19:56
ΟΚ Νικο, αυτο που λες θα το δουμε αν και οταν "μπω στο χορο". Δε νομιζω οτι υπαρχει περιπτωση να γινω ποτε αυτο που κατηγορω. Τελοσπαντων αρκετα με το συγκεκριμενο ζητημα.

Δεν κατάλαβες... Δεν σου είπα ότι θα γίνεις αυτό που κατηγορείς! Κάποιοι χρήστες θα σε κατηγορήσουν ότι έγινες αυτό που κατηγορούσες;)
Και όσο και να προσπαθείς να τους πείσεις ότι αυτό που λένε δεν ισχύει, αυτοί θα επιμένουν... Μέχρι που θα σταματήσεις να προσπαθείς να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας και απλά θα προσπαθείς να κάνεις την δουλειά σου όσο καλύτερα μπορείς...

Νανού
13-03-11, 23:21
EDIT:Θα μπορούσα να μάθω ποια είναι τα κριτήρια για να γίνει κάποιος mod? Δλδ, αρκεί να είσαι mod κάπου αλλού; Το να υπάρχει μία λογική συμπεριφορά δε μετράει; Το να είναι αρεστός στα περισσότερα μέλη δε μετράει;

Γι αυτο μπορω να σε βεβαιωσω εγω,οτι παιζει ρολο ποσο συμπαθης εισαι εδω μεσα,ή αν εχεις καναν κολλητο μοντ,και σε σμπρωξει.
Ψεμα?
Ας βγει καποιος να πει το αντιθετο ;)

Εγω πχ,εκανα αιτηση μοντ για το σεξ σεξιον,και λογω καποιων αντιπαθειων,δεν εγινα.
Ξαφνικά,μετά απο 5-6(αν δεν κανω λαθος) μηνες που ηταν χωρις μοντ το συγκεκριμενο σεξιον,λιγες μερες μετά την αιτηση μου,θυμηθηκαν να βαλουν 2 μοντ.

Σαπιο συστημα μεχρι και σε ενα φορουμ? :blink: Ισως.
Και δεν κατηγορω ΟΛΟΥΣ τους υπευθυνους εδω μεσα,αξιζουν καποια ατομα ακομα..(πχ ο Duke ;) )
Που πιστευω οτι δεν τον εχει διαφθειρει ΚΑΘΟΛΟΥ η θεση του σαν γκλομπαλ εδω μεσα,και τους κανονες ακολουθει,και παρατηρησεις κανει,αλλα και χαβαλε ;)

Οσον αφορα αυτα που γραφει ο Lector,φυσικά και εχει δικιο,απλα ως αναμενομενο,τρεξαν καποιοι να "υπερασπιστουν" αυτα που...δεν υπερασπιζονται.:wacko:

Mpa mallon kritirio einai me to poses wres mporoun na liwnoun edw mesa k me to poso glyfoun! tsp:chair::chair:

καπως ετσι παιδι :)

Οσον αφορα το Στεκι του Κουτσομπολη..
Σπανια γραφω πια εκει.
Οσο υπηρχε ο ναυαγος που δυστυχως αποχωρησε :( ,υπηρχε μια πληρης αντικειμενικοτητα μες στο σεξιον.
Δηλαδη?
Αν υπηρχε καποια διαμαχη..φυσικα και ΕΠΑΙΡΝΕ θεση,και εκανε παρατηρηση.
Απλα δεν ειχε ΠΟΤΕ το στυλακι του δικαστη,του καβαλημενου,και δεν ξερω και γω τι αλλο.
Υπηρχε μια ταξη απο οτι θυμαμαι,γινοταν χαβαλες αφθονος..και μπορουσε και κραταγε τις ισορροπιες. :)

Ομως,ας μην κρυβομαστε.
Μην τρεχετε να παρετε το μερος σε κατι ολοφανερο. ;)

Προσφατα μου ειπε ο ντινος,οτι του σβηστηκαν σχολια σε ενα θεμα,χωρις καμια προειδοποιηση,και δεν εφτανε αυτο,εκλεισε και το θεμα κανονικα.
Το θεμα εκλεισε απο ατομα,που ΠΡΙΝ γινουν μοντ,ΣΠΑΜΑΡΑΝ ασύστολα,και βγαιναν οφτοπικ επισης ασυστολα.

Τα συμπερασματα δικα σας.

esthir
14-03-11, 00:25
Γι αυτο μπορω να σε βεβαιωσω εγω,οτι παιζει ρολο ποσο συμπαθης εισαι εδω μεσα,ή αν εχεις καναν κολλητο μοντ,και σε σμπρωξει.
Ψεμα?

Εγω πχ,εκανα αιτηση μοντ για το σεξ σεξιον,και λογω καποιων αντιπαθειων,δεν εγινα.
Ξαφνικά,μετά απο 5-6(αν δεν κανω λαθος) μηνες που ηταν χωρις μοντ το συγκεκριμενο σεξιον,λιγες μερες μετά την αιτηση μου,θυμηθηκαν να βαλουν 2 μοντ.

Και δεν κατηγορω ΟΛΟΥΣ τους υπευθυνους εδω μεσα,αξιζουν καποια ατομα ακομα..(πχ ο Duke ;) )
Που πιστευω οτι δεν τον εχει διαφθειρει ΚΑΘΟΛΟΥ η θεση του σαν γκλομπαλ εδω μεσα,και τους κανονες ακολουθει,και παρατηρησεις κανει,αλλα και χαβαλε ;)

Οσον αφορα αυτα που γραφει ο Lector,φυσικά και εχει δικιο,απλα ως αναμενομενο,τρεξαν καποιοι να "υπερασπιστουν" αυτα που...δεν υπερασπιζονται.:wacko:

καπως ετσι παιδι :)

Σπανια γραφω πια εκει.
Οσο υπηρχε ο ναυαγος που δυστυχως αποχωρησε :( ,υπηρχε μια πληρης αντικειμενικοτητα μες στο σεξιον.
Δηλαδη?
Απλα δεν ειχε ΠΟΤΕ το στυλακι του δικαστη,του καβαλημενου,και δεν ξερω και γω τι αλλο.
Υπηρχε μια ταξη απο οτι θυμαμαι,γινοταν χαβαλες αφθονος..και μπορουσε και κραταγε τις ισορροπιες. :)

Ομως,ας μην κρυβομαστε.

Προσφατα μου ειπε ο ντινος,οτι του σβηστηκαν σχολια σε ενα θεμα,χωρις καμια προειδοποιηση,και δεν εφτανε αυτο,εκλεισε και το θεμα κανονικα.
Το θεμα εκλεισε απο ατομα,που ΠΡΙΝ γινουν μοντ,ΣΠΑΜΑΡΑΝ ασύστολα,και βγαιναν οφτοπικ επισης ασυστολα.

Τα συμπερασματα δικα σας.

επειδη ειπες ολα αυτα,δεν σημαινει οτι ισχυουν κιολας!κανεις δεν γινεται μοντ επειδη γλειφει καποιον αλλον ή επειδη εχει συμπαθειες!γινεται καθαρα για θεμα ικανοτητων!το οτι δεν σε επελεξαν τωρα για μοντ,δεν σημαινει κατι κι εμενα την πρωτη φορα που ειχα κανει απορριφθηκε!δεν εβγαλα συμπερασματα!εγω πριν γινω μοντ για του λογου το αληθες δεν γνωριζα καν τι ειναι το spamming,τα εμαθα ολα με το που εγινα μοντ και οφειλα να τα ακολουθησω!απο κει και περα το στεκι ειναι ενας χωρος που μιλας ανετα και χαλαρα,τον τελευταιο καιρο ειχε γινει ρινγκ!και τα μηνυματα που διαγραφονται πολλες φορες ειναι ειρωνικα,προσβλητικα,απρεπη,ασκοπα!που ειναι το περιεργο εδω?

Psy_Man
14-03-11, 00:34
Nanou koitakse na deis ....den ginese mod vasi simpatheias auto pws mporoume na to poume wste na to katalavete dld? gia na min se dexonte gia mod auto kati simenei psaxto kalitera den paei na pei epeidei dn exeis gnwsto dn se dexonte kati allo einai....kanenas edw mesa apo olo to team den exei glipsei kanenan kai pote gia na ginei auto pou einai to na anafereis oti einai sapio to sistima kai kati tetoia pistevw pws einai entelos gia gelia signwmi kiolas dld me liga logia thes na mas peis oti mono o Duke einai kalos oi ipoloipoi global oxi ? :/
simfwneis me ton Geokol oti ta kritiria gia na gineis mod einai to poses wres kaigese....ara gia na kaneis aitisi gia mod paei na pei oti kegese eee??
to thema me ton navago to exoume pei ena ekatomurio fores itan global kai eixe na koitaei kai alla themata twra kalos i kakos to steki exei apoklistika dikous tou mod allwste dn mporei na aresoume se olous kai oute tha katsw na skasw (xaxa) me tin aromodio mod afinoume afthono spam kai offtopic alla dn tha to afisoume na kseftilistei to thema ...opws kai otan tha to pigenete sto proswpiko pali tha peftooun diagrafes posts kai proidopoihseis to forum exei kanones emeis den eimaste oute mpatsoi opws mas apokalite oute dikastes oute tpt i diafora mod me user dn einai kamia.....i monia diafora einai oti exoume ena koumpi parapano tpt allo....les oti ginotan xavales...dld twra ti ginete??? gia pesmou gt exw aporia
oso gia tin sponta oti prin ginoume mod spamarame ...vres mou ena post diko mou prin gino mod pou itan spam !!!! vres mou mono 1 oxi parapanw....ayta apo emena !!! sou apantaw san Vaggelis oute san user oute san mod

Matrixxx
14-03-11, 01:17
Ψεμα?

Ela, Vgika...
Me Exoun Pei Roufiano Twn Mod Kai Xilia Dyo Alla, Epeidi Thelw Na Eimai Swstos....
Afou Eimai Roufianos Twn Mod, Giati Den Egina Ki Egw? Eeee??? Ta Paidia Kseskizontai Gia Na Kratisoun Katharo To Steki, Alla Eseis Oxi... To Thelete Kwlox@neio...
Ama Itan Kwlox@neio Tha To Thelate Katharo... Etsi Pane Auta... ;)
Tous Lete Mpatsous, Organa, Kai Alla Posa...
Mipws Merikoi Edw Mesa Mpainete Gia Na Ksespasete Ekei Pou Den Mporeite? Ston Eksw Kosmo?

Skeftikes Oti Isws Den Eixes Ta Prosonta Gia Auti Tin Thesi I Oti Ftaiei Kati Allo? :hmmm:
An Prosekseis Einai Kai O Xanthos Mod Ekei... Thymasai Pou Itan Prin To Kleisimo Tou Forum?
Eprepe Na Ton Diwksoun Diladi, Kai Auton Kai Allous Gia Na Mpoun Kainourioi Mods?

Anarxikes Ideologies Oi Opoies Den Vgazoun Pouthena... Eidika Edw Mesa... ;)

Σπανια γραφω πια εκει.
Δηλαδη?

O Navagos Itan Global Kai Eixe Xilia Dyo Sto Kefali Tou.... To Steki Itan Enas Megalos Spamotopos Tote... Den Eftaige O Navagos, Aplws Opws Eipa Itan Global... Den Eixe Xrono Na Dei Mexri Kai To Teleutaio Post Sto Steki...

Ομως,ας μην κρυβομαστε.

Epeidi Etyxe Kai To Eida To Thema Prin Kleisei, Itan Ontws Gia Kleisimo Kai Delete. :yes:

amartiaaa
14-03-11, 03:08
Ela, Vgika...
Me Exoun Pei Roufiano Twn Mod Kai Xilia Dyo Alla, Epeidi Thelw Na Eimai Swstos....
Afou Eimai Roufianos Twn Mod, Giati Den Egina Ki Egw? Eeee??? Ta Paidia Kseskizontai Gia Na Kratisoun Katharo To Steki, Alla Eseis Oxi... To Thelete Kwlox@neio... Ama Itan Kwlox@neio Tha To Thelate Katharo... Etsi Pane Auta... ;)
Tous Lete Mpatsous, Organa, Kai Alla Posa... Mipws Merikoi Edw Mesa Mpainete Gia Na Ksespasete Ekei Pou Den Mporeite? Ston Eksw Kosmo?

me to na milas gia koloxaneio,mallon prosvalleis tin douleia kapoion allon pou k ekeinoi prospathousan oso kalytera mporousan.alitheia,ayto to "eseis" pou forietai poly teleutaia,
se poious anaferetai?k kyrios apo poious proerxetai?ekprosopeis mipos kati?
gt allios den to katalavaino.ostoso tha symfoniso apolyta sto teleytaio sou diplo erotima.

Anarxikes Ideologies Oi Opoies Den Vgazoun Pouthena... Eidika Edw Mesa... ;)

O Navagos Itan Global Kai Eixe Xilia Dyo Sto Kefali Tou.... To Steki Itan Enas Megalos Spamotopos Tote... Den Eftaige O Navagos, Aplws Opws Eipa Itan Global... Den Eixe Xrono Na Dei Mexri Kai To Teleutaio Post Sto Steki...

Epeidi Etyxe Kai To Eida To Thema Prin Kleisei, Itan Ontws Gia Kleisimo Kai Delete. :yes:

to steki einai proorismeno gia spam.k oxi den ennoo ta "thanx,+1,etsi einai,links" k prosopikes/prosvlitikes epitheseis.otan ta perissotera threads kinountai se styl "pou aplose to string tis i julia",ego prosopika de mporo na vro to point tou thematos gia na parameino on topic.alla gi'auto mou aresei 'i toulaxiston mou arese.epd itan steki k itan gia koutsompolio.kapote ginotan xavales me ta ola tou,tora ap'o,ti fainetai kseneronoun
olo enas k perissoteroi.

den ksero se poio thema anafereste,alla k ego thymamai thema pou den itan oute gia kleisimo,oute gia delete.pao stoixima oti to thymasai k esy.mipos k gia ekeino tha peis "anarxikes ideologies"..?den ypirxe antallagi prosvlitikon posts,itan se thread pou epitrepotan na peis o,ti asxeto thes k omos os dia mageias,to thema eksafanistike
gia na emfanistei argotera katharo k ksastero.sa na mi synevi pote olokliri syzitisi.
k na pou epanalamvanetai...

Νανού
14-03-11, 04:12
επειδη ειπες ολα αυτα,δεν σημαινει οτι ισχυουν κιολας!κανεις δεν γινεται μοντ επειδη γλειφει καποιον αλλον ή επειδη εχει συμπαθειες!γινεται καθαρα για θεμα ικανοτητων!το οτι δεν σε επελεξαν τωρα για μοντ,δεν σημαινει κατι κι εμενα την πρωτη φορα που ειχα κανει απορριφθηκε!δεν εβγαλα συμπερασματα!
Τα ειπα,επειδη τα πιστευω.
Δεν επιβαλλω την γνωμη μου σε κανεναν. :)

εγω πριν γινω μοντ για του λογου το αληθες δεν γνωριζα καν τι ειναι το spamming,τα εμαθα ολα με το που εγινα μοντ και οφειλα να τα ακολουθησω!απο κει και περα το στεκι ειναι ενας χωρος που μιλας ανετα και χαλαρα,τον τελευταιο καιρο ειχε γινει ρινγκ!και τα μηνυματα που διαγραφονται πολλες φορες ειναι ειρωνικα,προσβλητικα,απρεπη,ασκοπα!που ειναι το περιεργο εδω?
Κοιτα Κατερινα.
Σπαμ,μπορει να μην ηξερες τι ειναι,οταν πρωτομπηκες στο γρεεκζ..
Με τον καιρο,μιας και ησουν καθημερινα σχεδον ενεργο μελος, θες/δεν θες εμαθες τι ειναι και το σπαμ.

Την περιοδο,που σε "πειραζε" ο τζεοκολ,και εσυ τα επαιρνες ολα στα σοβαρα(δικο σου θεμα αυτο βεβαια :yes: ),δεν απαντουσες στα σχολια του?
Θα μου πεις..(οπως μου 'χες πει και τοτε).. "δεν μπορω να μην απανταω σε προσβλητικα σχολια που εχουν να κανουν με τον εαυτο μου"
Καπως ετσι μου το'λεγες.
Οοοοοκ.
Το συνεχες οφτοπικ ομως,και οι παρατηρησεις,δεν σε καναν να μην απαντας στο συγκεκριμενο ατομο.
Ειναι σαν ενα λαικο ρητο,που λεει "τα θελει ο κωλος σου" ;)
Αλλιως,δεν θα δινες συνεχεια,και θα εξηγιοσουν με πμ.
Περα αυτου του σκηνικου,σπαμαρες συχνα-πυκνα στο στεκι του κουτσομπολη(και πολυ εκανες,δεν το λεω κακοπροαιρετα),και ξαφνικά,οταν εγινες μοντ(και καλα εκανες),απεκτησες υφακι.
Συγνωμη που στο λεω εδω,"δημοσια",αλλα την ιδια αποψη εχουν και ενα σωρο ακομα ατομα.
Κι αν εχουν το .."θαρρος"(?) να το πω,ας βγουν να πουν την γνωμη τους.
Το θεμα Κατερινα δεν ειναι να μας συμπαθουν ολοι.Δεν ειναι κ εφικτο αλλωστε.
Εισαι συμπαθης σε μερικους,αντιπαθης σε αλλους τοσους.Οπως ολοι μας. :)

Το θεμα,ειναι,αφου εγινες μοντ,και εχεις καποιους ειδους-αχμ ας το πω "εξουσια"-να προσπαθησεις να εισαι αντικειμενικη.

Αντικειμενικος(και σορυ που θα ξαναφερθω στο ονομα του παλι),ειναι ο Χαρης παιδια εδω μεσα.
Οι αποψεις μου,με τις δικες του,δεν ειναι ιδιες σε μερικα θεματα.
Κ ομως παιδια,ξερει να συζηταει το ατομο. ;)
Ξερει να δινει την βοηθεια του οτιδηποτε κ αν τον χρειαστεις,και μενει ακομα "καθαρος" οπως ειπα πιο πανω.
Προς θεου,δεν εχω κανενα οφελος να πω καλα λογια για το ατομο του,αντιθετως ουτε τον γνωριζω προσωπικα,μιλαω παντα για την θεση που εχει εδω μεσα.

Υπερασπισεις/δικηγορους για την εσθιρ δεν θα ηθελα παρακαλ πολυ,αν εχει η ιδια να απαντησει κατι,καλως. :)

Νανού
14-03-11, 04:23
ela, vgika...
Me exoun pei roufiano twn mod kai xilia dyo alla, epeidi thelw na eimai swstos....
Afou eimai roufianos twn mod, giati den egina ki egw? Eeee??? Ta paidia kseskizontai gia na kratisoun katharo to steki, alla eseis oxi... To thelete kwlox@neio...
Ama itan kwlox@neio tha to thelate katharo... Etsi pane auta... ;)
tous lete mpatsous, organa, kai alla posa...
Mipws merikoi edw mesa mpainete gia na ksespasete ekei pou den mporeite? Ston eksw kosmo?
Εσυ μανα μου,εχεις πολυ πλακα. :p
Σ'εχω ξαναδει σε αλλα ποστ να "κλαιγεσαι" οτι σε εχουν χαρακτηρισει ρουφιανο εδω μεσα.
Δεν σε γνωριζω,δεν σε εχω χαρακτηρισει ποτέ ετσι προσωπικα,ουτε εχω αναφερει τους χαρακτηρισμους που αναφερεις πιο πανω για το φορουμ,οποτε δεν μπορω να εχω και αποψη επι του θεματος. :)

skeftikes oti isws den eixes ta prosonta gia auti tin thesi i oti ftaiei kati allo? :hmmm:
An prosekseis einai kai o xanthos mod ekei... Thymasai pou itan prin to kleisimo tou forum?
Eprepe na ton diwksoun diladi, kai auton kai allous gia na mpoun kainourioi mods?
:laugh: Ειπα γω να διωξουν αλλον μοντ για να παρω την θεση του?
Ημαρτον!

Αντιθετως,ανελυσα λεπτομερως οτι το συγκεκριμενο σεξιον,ηταν αρκετους μηνες διχως μοντ,και ξαφνικα οταν εκανα αιτηση,βαλαν 2 ατομα.
Τυχαιο?
Ναι γμτ τυχαιο. :p

Οσο για το προσοντα,δεν το σκεφτηκα ποτέ,μιας και το ειπες. :(
Αληθεια τι προσοντα πρεπει να'χεις για να γινεις μοντ στο σεξ σεξιον?

Πλααααααααακα μας κανεις.

Αν δεν γνωριζεις τον λογο που δεν εγινα μοντ(εγω τον γνωριζω)ας μην εχεις αποψη.Πλζ. :)

Μπορει να σας φανει γελοιο αυτ που θα πω..Αλλα πραγματκα καλυτερα που δεν εγινα.
Οταν βλεπω ατομα,να παιρνουν τα μυαλα τους αερα,απο ενα μοντεριλικι,οχι ευχαριστω δεν θα παρω..
Μπαινω,κανω χαβαλε με οσα ατομα συμπαθω,μπορει να βαλω και κανα θεμα στο σεξ σεξιον,και ως εκει πια.

o navagos itan global kai eixe xilia dyo sto kefali tou.... To steki itan enas megalos spamotopos tote... Den eftaige o navagos, aplws opws eipa itan global... Den eixe xrono na dei mexri kai to teleutaio post sto steki...
Επετρεψε μου.
Ο ναυαγος,οταν μπηκε στο στεκι του κουτσομπολη,ηταν μοντ.
Γκλομπαλ,εγινε αργοτερα.
Να ξερουμε και τι λεμε. :)
oλα αυτα που εγραψα για το ατομο του,ισχυουν. :)

*οτι σου απαντησα,με μωβ.

Νανού
14-03-11, 04:32
Nanou koitakse na deis ....den ginese mod vasi simpatheias auto pws mporoume na to poume wste na to katalavete dld? gia na min se dexonte gia mod auto kati simenei psaxto kalitera den paei na pei epeidei dn exeis gnwsto dn se dexonte kati allo einai....kanenas edw mesa apo olo to team den exei glipsei kanenan kai pote gia na ginei auto pou einai to na anafereis oti einai sapio to sistima kai kati tetoia pistevw pws einai entelos gia gelia signwmi kiolas dld me liga logia thes na mas peis oti mono o Duke einai kalos oi ipoloipoi global oxi ? :/
simfwneis me ton Geokol oti ta kritiria gia na gineis mod einai to poses wres kaigese....ara gia na kaneis aitisi gia mod paei na pei oti kegese eee??
to thema me ton navago to exoume pei ena ekatomurio fores itan global kai eixe na koitaei kai alla themata twra kalos i kakos to steki exei apoklistika dikous tou mod allwste dn mporei na aresoume se olous kai oute tha katsw na skasw (xaxa) me tin aromodio mod afinoume afthono spam kai offtopic alla dn tha to afisoume na kseftilistei to thema ...opws kai otan tha to pigenete sto proswpiko pali tha peftooun diagrafes posts kai proidopoihseis to forum exei kanones emeis den eimaste oute mpatsoi opws mas apokalite oute dikastes oute tpt i diafora mod me user dn einai kamia.....i monia diafora einai oti exoume ena koumpi parapano tpt allo....les oti ginotan xavales...dld twra ti ginete??? gia pesmou gt exw aporia
oso gia tin sponta oti prin ginoume mod spamarame ...vres mou ena post diko mou prin gino mod pou itan spam !!!! vres mou mono 1 oxi parapanw....ayta apo emena !!! sou apantaw san Vaggelis oute san user oute san mod

Καταρχην να εξηγηθω και να πω οτι θεωρω γελοια εκφραση "σαπιο συστημα" για ενα φορουμ.
It's just a forummmm...
Ναι,ξερω εγω το'πα. Δυστυχως με οσα εχω δει,μονο αυτη η φραση μου ρθε. :/

Κατα δευτερον,δεν βγαζω καλο μονο τον duke. :wacko:
Διαβασε τα λογια μου "αξιζουν καποια ατομα ακομα..(πχ ο Duke )"

Οσο για τα γλυψιματα/βυσματα/κλπ ασε με να εχω αντιθετη αποψη,και να μην την θεωρω για γελια.
Μπορει να μην ειναι ΠΑΝΤΑ ετσι,σε αρκετες περιπτωσεις ομως ισχυει.
Η αποψη αυτη ειναι δικη μου,την μοιραστηκα μαζι σας,ως εκει.

Καλο θα ηταν να πουνε την γνωμη τους κ αλλα ατομα,και οχι να κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας. :)

Φαέθων
14-03-11, 08:39
Ψεμα?

Μόνο για το παραπάνω απόσπασμα των λεγόμενων σου και επειδή έχεις γενικεύσει πάααρα πολύ και ζητάς κάποιον να σε διαψεύει...

Σε διαβεβαιώ λοιπόν ότι όταν είχα γίνει μοντ στην εφημερίδα, δεν ήξερα ΚΑΝΕΝΑΝ!!! Ούτε μοντ, ούτε γκλόμπαλ, ούτε αντμίν... Και κατά συνέπεια δεν ζήτησα απο κανέναν τη βοήθεια του... Και όμως έγινα...
Πρώτα βάζω τον εαυτό μου λοιπόν και θεωρώ αναληθή την παραπάνω δήλωση σου...

Απο εκεί και πέρα...
Πριν κάποιο καιρό υπήρχε ένας μοντ φίλος σου που το όνομα του έληγε σε ~... Αυτός σύμφωνα λοιπόν με τα λεγόμενα σου έγινε μοντ επειδή είχε κάποιον γνωστό και έγλυφε και όχι επειδή το άξιζε?!:unsure:
Ο Λέκτορ με τον οποίο μιλήσαμε πιο πάνω, αν τον δεις να γίνεται σε λίγες ημέρες μοντ θα σημαίνει ότι και αυτός είχε κάποιον γνωστό να τον σπρώξει ή έγινε επειδή γλύφει τόσο καλά?!?!

Τέλος με όλο το θάρρος...
Υπάρχει ένα "σάπιο" σύστημα, του οποίου θέλω να γίνω μέρος κάνοντας αίτηση και όταν απορριφθεί η αίτηση μου βγαίνω και αρχίζω να κράζω το πόσο σάπιο είναι το σύστημα...

Νανού
14-03-11, 11:08
Μόνο για το παραπάνω απόσπασμα των λεγόμενων σου και επειδή έχεις γενικεύσει πάααρα πολύ και ζητάς κάποιον να σε διαψεύει...

Σε διαβεβαιώ λοιπόν ότι όταν είχα γίνει μοντ στην εφημερίδα, δεν ήξερα ΚΑΝΕΝΑΝ!!! Ούτε μοντ, ούτε γκλόμπαλ, ούτε αντμίν... Και κατά συνέπεια δεν ζήτησα απο κανέναν τη βοήθεια του... Και όμως έγινα...
Πρώτα βάζω τον εαυτό μου λοιπόν και θεωρώ αναληθή την παραπάνω δήλωση σου...

Απο εκεί και πέρα...
Πριν κάποιο καιρό υπήρχε ένας μοντ φίλος σου που το όνομα του έληγε σε ~... Αυτός σύμφωνα λοιπόν με τα λεγόμενα σου έγινε μοντ επειδή είχε κάποιον γνωστό και έγλυφε και όχι επειδή το άξιζε?!:unsure:
Ο Λέκτορ με τον οποίο μιλήσαμε πιο πάνω, αν τον δεις να γίνεται σε λίγες ημέρες μοντ θα σημαίνει ότι και αυτός είχε κάποιον γνωστό να τον σπρώξει ή έγινε επειδή γλύφει τόσο καλά?!?!

Τέλος με όλο το θάρρος...
Υπάρχει ένα "σάπιο" σύστημα, του οποίου θέλω να γίνω μέρος κάνοντας αίτηση και όταν απορριφθεί η αίτηση μου βγαίνω και αρχίζω να κράζω το πόσο σάπιο είναι το σύστημα...

Οσο για τα γλυψιματα/βυσματα/κλπ ασε με να εχω αντιθετη αποψη,και να μην την θεωρω για γελια.
Μπορει να μην ειναι ΠΑΝΤΑ ετσι,σε αρκετες περιπτωσεις ομως ισχυει.

:)

Φαέθων
14-03-11, 11:14
:)

Καλά ντε, δεν το πρόσεξα μη βαράς...:p

Πες μου μόνο σε ποιους με κατατάσεις για να ξέρω αν θα συνεχίσω το κράξιμο ή θα σου στείλω e-δωράκι...:silly:

Νανού
14-03-11, 11:21
Καλά ντε, δεν το πρόσεξα μη βαράς...:p

Πες μου μόνο σε ποιους με κατατάσεις για να ξέρω αν θα συνεχίσω το κράξιμο ή θα σου στείλω e-δωράκι...:silly:

Πανω στην τελευταια παραγραφο σου..(του προηγουμενου ποστ)
Οταν εκανα την αιτηση,επισης ειχα την αποψη,οτι εδω μεσα αρκετοι (οχι ολοι) γλυφουν.
Αυτο ομως δεν με εκανε να μην θελω να συμμετασχω στο συγκεκριμενο section που ανεφερα.

Απο τότε εμαθα καποια πραγματα.
Δεν ειμαι ανθρωπος,που θα βγω να καταθεσω την αποψη μου(εστω κ αν αυτη εχει "κατηγοριες"),χωρις να υπαρχει αληθεια μεσα σ αυτη..
Ουτε βλεματα θελω να τραβηξω.

Θα κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας ομως?
Γνωριζω,οτι συγκεκριμενα εγω δεν εγινα,λογω μεγαλης αντιπαθειας προς το ατομο μου.
Οπως επισης εχω μαθει οτι ατομα εδω μεσα,εχουν γινει λογω σπρωξιματος. :)

και φυσικά οταν το εμαθα,σιχαθηκα.

Εσυ,μπορει να εισαι εξω απο αυτο.Δεν σημαινει οτι δεν ισχυει ομως.

Corvus Malus
14-03-11, 11:36
Μάλιστα....
Διάβασα προσεκτικά όλα τα ποστς.
Τώρα τι να σας πω?

Ποιος έχει δίκιο ποιος άδικο δεν θα κρίνω μιας κι από τη μία προσωπικά είμαι αρκετά αυστηρή ως μοντ και στα τμήματά μου εφαρμόζω την αυστηρότητα αυτή - συνεπώς μπορεί μία στο εκατομμύριο να έκανα κι εγώ τα ίδια με τους τωρινούς μοντς στο Στέκι, αν ήμουν στη θέση τους, από την άλλη, μπορώ να συμφωνήσω με τα παιδιά που διαμαρτύρονται για την περισσή αυστηρότητα που λέγεται πως υπάρχει εκεί η οποία δεν συνάδει με το πνεύμα του section.

Σε κάθε περίπτωση ΔΕΝ μπορώ να κρίνω καθώς δεν παρακολουθώ το Στέκι καθόλου σχεδόν από τότε που έφυγε ο καλός μου, γι'αυτό δεν θα εκφέρω γνώμη μιας και δεν έχω εικόνα.

Αυτό που θα πω όμως είναι το εξής, για όσους κι όσες αναφέρθηκαν στον Ναυαγό εν απουσία του (τι εύκολο να μιλάς πίσω από την πλάτη του άλλου....)....

Με πάσα αντικειμενικότητα και πέραν της προσωπικής σχέσης που έχω μαζί του, έχω να πω ότι μπορεί όσοι έξυπνοι σπεύσατε να τον θάψετε με το γάντι αναφέροντας ότι ''εεεε, ήταν και γκλόοοοομπαλ, δεν μπορούσε να ελέγχει συνεχώς το Στέκι και να το έχει καθαρόοοοο'' ή ''ναι, ήταν ελαστικός αλλά εεε... περισσότερο απ'όσο έπρεπε'' , κάνετε μεγάλο λάθος κι έχετε μαύρα μεσάνυχτα.

Τον ξέρω πολύ καλύτερα, έχουμε περάσει ώρες και μαζί μπροστά στα pcs κι έβλεπα κατά πόσο ήλεγχε το Στέκι ή όχι.
Μια χαρά τα προλάβαινε όλα, το Στέκι δεν ήταν καθόλου παραμελημένο από άποψη moderating, όπως κάποιοι τους βολεύει να νομίζουν, εξ'ου και το ότι δεν υπήρξαν ποτέ προβλήματα του τύπου των τωρινών.

Ο Ναυαγός ήξερε τι έκανε και παρακολουθούσε το Στέκι, δεν το είχε αφήσει επειδή ήταν γκλόμπαλ.

Μην ξεχνάτε ότι όταν το παρέλαβε ως απλός μοντ, μέσα σε λίγους μήνες κατάφερε κι έγινε το πιο δημοφιλές μέρος του φόρουμ μετά τα dl τμήματα και κάτι άλλα χαζοκαφενεία κι έτσι το πήγε μέχρι την αποχώρησή του.
Με ένα σωρό κόσμο, δεν το καταφέρνεις εύκολα αυτό. Κι όλο αυτό έγινε όχι γιατί ΔΕΝ είχε χρόνο να κάνει έλεγχο, αλλά γιατί έκανε συνειδητοποιημένα τον έλεγχο αυτόν. ΠΟΤΕ και ΚΑΝΕΙΣ δεν είχε παράπονο από το άτομό του - κι αν υπήρξε 1, ας το πει. Ελαστικός ήταν, όχι αργόσχολος, όπως πάτε να τον βγάλετε. Και την ελαστικότητα αυτή που ψάχνετε στο Στέκι, ήταν αυτή που λένε κάποιοι με ίχνος επίκρισης ότι είχε ο Σταύρος.
Δεν ξέρετε τι θέλετε κάποιοι εδώ μέσα, μου φαίνεται.

Ό,τι και να θέλετε πάντως, μην αναφέρεστε σε εκείνον καθώς, όπως αποδείχθηκε, ήταν αγαπημένος πολλών, όχι μόνο στο Στέκι αλλά και γενικότερα και ήταν απόλυτα ΟΚ σε αυτό που έκανε στα τμήματά του.
Αυτά για τον Ναυαγό.

Και μη βγείτε τώρα να μου τα γυρίσετε, γράψατε ό,τι γράψατε, όσοι γράψατε, αφήστε το, σκ@τ@ θα τα κάνετε, μη δικαιολογηθείτε - και users και mods.

Για να τελειώνω καθώς σαν πολλά να είπα,
δυστυχώς δεν μπορώ να πω πολλά, αλλά η Νανού δεν πιστεύω ότι έχει απόλυτο άδικο στα όσα αναφέρει για την επιλογή των μοντς. Αλλά ασ'το ρε ΝανούΚα, δεν έχει νόημα... ;)
Δεν θέλω να το συζητήσω περαιτέρω...

Και κάτι ακόμη... Για ποια περίφημα προσόντα μιλάνε τα άτομα που αναφέρθηκαν στα ΠΡΟΣΟΝΤΑ ενός μοντ???
Για μοντς πάμε, όχι για επιστήμονες στο Χημείο του Κράτους.

Όσα ανέφερε κάποιος αρχικά, θεωρώ πως είναι τα κύρια κριτήρια : πόσο καιρό είσαι εγγεγραμμένος στο φόρουμ, τι δραστηριότητα έχεις γενικότερα στο φόρουμ αλλά και στο τμήμα στο οποίο σε ενδιαφέρει να γίνεις μοντ, τι χαρακτήρα και συμπεριφορά έχεις επιδείξει μέχρι σήμερα (εάν έχεις δημιουργήσει ''φασαρίες'' ή αν έχεις πάει για κανά ''μπανάκι'') και φυσικά να έχεις χρόνο και διάθεση να βοηθήσεις το φόρουμ και μέσω της προσφοράς σου και μέσω της δουλειάς που θα κάνεις για να μείνει αυτό καθαρό.
Εάν ξεχνάω κάτι άλλο ζωτικής σημασίας, παρακαλώ να με συμπληρώσετε.
Αλλά μην μιλάμε για προσόντα, είναι αστείος ο όρος...
Ως επί το πλείστον λοιπόν τουλάχιστον, η επιλογή των μοντς γίνεται με τα άνωθεν κριτήρια. Από εκεί κι έπειτα όμως - ξαναλέω - πως δεν μπορώ να αποκλείσω παντελώς το ότι ΔΕΝ υπάρχει περίπτωση να παίζουν σαν κριτήριο και οι συμπάθειες ή όχι. Όσοι με ξέρουν, θα καταλάβουν μετά από πόση προσπάθεια έγινα μέλος της ομάδας ( ; ) .....

Μοντ, ξεμοντ, οι αλήθειες να λέγονται...

Αυτά από μένα, κούρασα, αλλά ήθελα να τα πω κι ό,τι θέλει, ας γίνει...

esthir
14-03-11, 11:44
καλημερα!ο καθενας εχει την γνωμη του...αλλα δεν θα επιτρεψω σε κανεναν να διαταρασσει την ψυχικη μου ηρεμια με προσβλητικα ποστς και οχι μονο την δικη μου,αλλα και των υπολοιπων χρηστων!την γνωμη σου νανα για μενα την εχεις εκφρασει πολλακις και δεν την αλλαζεις,δικαιωμα σου ομως....εγω δεν σε προσεβαλλα πουθενα ποτε και ουτε προκειται οπως κανεις εσυ και πολλοι αλλοι εδω μεσα!δεν σε ξερω,δεν με ξερεις....ασε με να κανω αυτο που μου ΥΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ τοσο καιρο και βαδιζω πανω σε ενα πλανο!οταν εγινα μοντ δεν εγινα για να κανω οτι γουσταρω και να επιβαλλω αυτα που θελω εγω!ουτε τις αντιπαθειες που εχουν απεναντι μου να εχω ενα + σαν ποστο για να μην με ενοχλουν!αν θες το καταλαβαινεις,μεγαλη κοπελα εισαι!:) αν θελετε μπειτε εσεις μοντ στο στεκι και αφηστε μας στην ησυχια μας!εγω με το βαγγελη εχουμε πει πως αν ο ενας απο τους δυο μας φυγει,θα φυγει και ο αλλος και πισω δεν ξανακοιταμε...γιατι πραγματικα δεχομαστε πολεμο αναιτια!και ολα τελεια να τα κανουμε,παλι "καποιοι"θα βγουν και θα παραπονεθουν...τυχαιο?εμενα δεν με νοιαζει αν φυγω αυριο κιολας,ισα ισα θα κερδισω την ηρεμια μου αλλα το εκτιμω το σαιτ αυτο και επειδη εχω γνωρισει και αξιολογα ατομα μεσα στην καφριλα που κυκλοφορει εδω μεσα και στην ανεγκεφαλιτιδα!και ας λενε οτι θελουν για μενα και ας γραψουν οτι θελουν,δεν γινομαι εγω ρομπα αλλα οσοι τα γραφουν!οσο για τον τζεοκολ που ανεφερες,δεν θα μπω καν στο κοπο να σχολιασω τιποτα!εμεις εχουμε συζητησει με τους global και μας εχουν καθοδηγησει,αν εσυ δεν το βλεπεις παλι,λυπαμαι δεν μπορω να κανω κατι αλλο!

pho3nix
14-03-11, 11:52
:laugh::laugh::laugh::laugh:

nomizw pws polu patriotika to exete parei oloi to 8ema ton mod kai global :laugh:

egw ena 8a sas pw...o ka8e pikramenos vgainei edw na pei ton pono tou.
o allos pali vgainei edw na pei..den egina mod :(
meta itan kapios kalos mod kai efige..fusika iperaspizomaste ton apousa
mias kai einai dikos mas an8rwpos.
alla edw 8a sas to xalasw,kai sugnwmi diladi...ws palioteros mellos kai ws mod....

egw kai to team kseroume kala pioi aksian kai pioi oxi gia mod.
kai auto sinepagete kai gia tin sunexeia,pioi prosferoun kai pioi oxi.
gi'auto lipon ta polla logia einai ftwxia...i douleia olwn fenete,kai i sumetoxi tou episis.
afiste na kanoume tin douleia mas swstsa,kai min emplekeste gia suzitiseis paliotera
kai to twra.
kseroume pious kanoume mod,kai pious oxi.

kai kati akoma...opios den ginete mod den simainei oti den mas kanei...apla merikes fores iparxoun
kai alla kritiria pera tis simperiforas :)

old
14-03-11, 12:05
an einai dinaton re pedia....tsakoneste gia pion logo....??

an einai dinaton....as imaste ligo pio xalaroi....se forum imaste....

mprosta se othoni tou p.c.......den mporo na to katalavo....

endexomenos na min mporo i na min exo tin logiki oste na katalaveno.....

crazy_ant
14-03-11, 12:05
nana glukia m..epeidi pes exw mia omorfi sxesi me ton Billy m..gnwrizw kai toso kairo ton xari..vlepw ton niko kai ton aleks..den pisteuw kaneis apo autous na egine me sprwksimo global..kai kserw sigoura..mod eksarxis..
kai kati akoma..fantasou..exwntas sxesi me ton Bill..anelave ena thema pou ekana report..kai eprakse oxi uper mou..enw mporouse...alla aksiokratika..ta pira fusika sto kranio...fusikotata :p alla ti na kanw?na xalasw tin sxesi mou epeidi einai dikaios?
kalo na legete etsi?
episis kai egw theorw oti merika atoma den prepei na ginontai mod...alla i gnwmi mou einai mono diki mou kai tapeini..kai egw eixa kanei aitisi gia 2 section pou ithela..pou den eixan mod..piran allous pou enas apo autous to katestrepse to section olokliro..to evlepa kai ponaga...kai m elegan..mi xaliese :confi:
kai egw sinexisa tin zwi m..kai mi ksexnas..den me esprwkse kaneis...kai an ginw pote m..den tha einai epeidi exw sxesi..gt tin sxesi mou tin exw edw kai 2 xr..alla mod den egina :p
oso gia ton navago ...itan polu kalos filos..lupei se pollous...opos eksisou kai alloi mod pou aposirthikan..paramenoun omws filoi mas..kai eksw apo to forum..
etsi einai omws..alloi erxontai..alloi feugoun...

Νανού
14-03-11, 12:06
:laugh::laugh::laugh::laugh:

nomizw pws polu patriotika to exete parei oloi to 8ema ton mod kai global :laugh:

egw ena 8a sas pw...o ka8e pikramenos vgainei edw na pei ton pono tou.
o allos pali vgainei edw na pei..den egina mod :(
meta itan kapios kalos mod kai efige..fusika iperaspizomaste ton apousa
mias kai einai dikos mas an8rwpos.
alla edw 8a sas to xalasw,kai sugnwmi diladi...ws palioteros mellos kai ws mod....

gi'auto lipon ta polla logia einai ftwxia...i douleia olwn fenete,kai i sumetoxi tou episis.
afiste na kanoume tin douleia mas swstsa,kai min emplekeste gia suzitiseis paliotera
kai to twra.

kai kati akoma...opios den ginete mod den simainei oti den mas kanei...apla merikes fores iparxoun

Συγνωμη ρε τεμπ.
Σε μενα αναφερεσαι οταν γραφεις "egw ena 8a sas pw...o ka8e pikramenos vgainei edw na pei ton pono tou.
o allos pali vgainei edw na pei..den egina mod :("
ε?

Αυτο αντιληφθηκες εσυ δλδ απο οσα εγραψα?
Οτι ειμαι μια πικραμενη,που δεν με καναν μοντ και κλαιγομαι; :wacko:
Χελοουυυυ?
Συμπεριφερεσαι σαν να σου δειχνω καποια μνμτα,και συ κοιτάς το δαχτυλο.
Το Point δεν νομιζω να το επιασες σε ολα αυτα που εγραψα,και καθεσαι και μιλας για πικραμενους.

ΔΕΝ εκατσα να γραψω εδω μεσα για να πω τον πονο μου.

Το οτι λεω την αποψη μου,και αυτη εχει να κανει με πραγματα που ΔΕΝ αρεσουν σε μοντ/γκλομπαλ κλπ,δεν σημαινει οτι το παιρνω πατριωτικα.
Ελευθερια λογου εχουμε,και θα πω αυτο που πιστευω(μερικα απο τα πιστευω εχουν και μεγαλες αληθειες μεσα ;) )

pho3nix
14-03-11, 12:20
Συγνωμη ρε τεμπ.
Σε μενα αναφερεσαι οταν γραφεις "egw ena 8a sas pw...o ka8e pikramenos vgainei edw na pei ton pono tou.
o allos pali vgainei edw na pei..den egina mod :("
ε?

Αυτο αντιληφθηκες εσυ δλδ απο οσα εγραψα?
Οτι ειμαι μια πικραμενη,που δεν με καναν μοντ και κλαιγομαι; :wacko:
Χελοουυυυ?
Συμπεριφερεσαι σαν να σου δειχνω καποια μνμτα,και συ κοιτάς το δαχτυλο.
Το Point δεν νομιζω να το επιασες σε ολα αυτα που εγραψα,και καθεσαι και μιλας για πικραμενους.

ΔΕΝ εκατσα να γραψω εδω μεσα για να πω τον πονο μου.

Το οτι λεω την αποψη μου,και αυτη εχει να κανει με πραγματα που ΔΕΝ αρεσουν σε μοντ/γκλομπαλ κλπ,δεν σημαινει οτι το παιρνω πατριωτικα.
Ελευθερια λογου εχουμε,και θα πω αυτο που πιστευω(μερικα απο τα πιστευω εχουν και μεγαλες αληθειες μεσα ;) )

oti to les esi kai to pisteueis den simainei oti exeis dikio :)

auto prospa8w na sou pw ;)
kai den anafer8ika mono se esena...alla se olous pou treksane na poune tin gnwmi tous
gia tous global kai tous mod.
afou ksereis ton logo pou den egines mod...to parapono sou pio einai den katalavenw.
o xaris pou einai filos sou opws anafereis....giati den se esprwkse?? opws
kai esi i idia eipes oti an pas me sprwksimo to petixeneis .

kai kati allo pou ana8er8ike pio prin.....to stekei tou koutsompoli den to dimiourgise o navagos.
alla o antreas. (ena megalo diastima emine dixws mod)
o antreas ekinon ton kairo mas protine olous na to analavoume,alla egw eixa 12 tmimata ipeu8inos.
kai se kamia periptwsei den 8a eperna ekino to steki,giati den eimai genika tou stekiou :laugh:
einai asximo na krinete dixws na gnwrizete pramata kai katastaseis ekinon ton kairo.
allos kairos tote allos twra ,alli diaxirish prin alli twra...se allous arese to prin se allous to twra.
kai emena mou arese to prin pou eixa ta downloads mou kai mia omada me 38 xristes.
kai imoun ka8imerina dipla tous...alla auto paei perase.
pisw den gurizei.
ti na kanoume diladi??

old
14-03-11, 12:24
opos o antreas dimiourgise to steki ton goneon.....

kai itan eki mod ospou ego ton "soutara"....:p

ego pantos den me esprokse kanenas na gino mod tote kai oute eixa glipsi kai kanenan....

kai afta eini ligo "koufa" gia mena.....akou na "glipso" gia na gino mod....

ginonte afta....?kai ti tha kerdiseis....?

esthir
14-03-11, 12:32
opos o antreas dimiourgise to steki ton goneon.....

kai itan eki mod ospou ego ton "soutara"....:p

ego pantos den me esprokse kanenas na gino mod tote kai oute eixa glipsi kai kanenan....

kai afta eini ligo "koufa" gia mena.....akou na "glipso" gia na gino mod....

ginonte afta....?kai ti tha kerdiseis....?

μας εταξαν εμενα και του βαγγελη 7ημερο ταξιδι στο Μπαλι,αμαξι για τις μετακινησεις μας καθως και 12μηνη δωρεαν συνδρομη στο rapidshare!!!αν δεν ειναι αυτοι σοβαροι λογοι για να γινεις μοντ,τοτε ποιοι ειναι?:lool:για να ακους τον καθενα να σου βριζει το σπιτι,τα παιδια,εσενα,μανα και αδερφια,να μην σεβεται ουτε το ποιος εισαι επειδη ειναι πισω απο μια οθονη... γινετε ολοι μοντ...μπορειτε!!:p

τομπι
14-03-11, 12:33
Χαλαρώστε λίγο παιδιά γιατί μιλάμε για ένα forum στο internet!!Γνώμη μου είναι πως οι μεν θα πρέπει να χαλαρώσουν λίγο γιατί όντως κάνουν τραγικά λάθη και οι δε να δείξουν κατανόηση σε 2 παιδιά που μπήκαν στο δημοφιλέστερο section του greekz(βάση στατιστικών)μην έχοντας την κατάλληλη εμπειρία.Το να χαλάτε τις καρδιές σας ,σας το λέω με κάθε βεβαιότητα(λόγο εμπειρίας) δεν πρόκειται να βγάλει πουθενά.Δώστε λοιπόν λίγο χρόνο στα παιδιά που διάλεξε ο διαχειριστής καλός η κακώς, και σταματήστε να χαλιέστε για πράγματα που δεν αξίζουν.Αλλαγές γίνονται παντού και τίποτα δεν μένει ίδιο για πάντα, όμως έχουμε την επιλογή είτε να αποδεχτούμε το καινούριο είτε να το απορρίψουμε.
Αυτά και καλή συνέχεια σε όλους με λιγότερες παρεξηγήσεις και καλή καρδιά.:)

old
14-03-11, 12:37
μας εταξαν εμενα και του βαγγελη 7ημερο ταξιδι στο Μπαλι,αμαξι για τις μετακινησεις μας καθως και 12μηνη δωρεαν συνδρομη στο rapidshare!!!αν δεν ειναι αυτοι σοβαροι λογοι για να γινεις μοντ,τοτε ποιοι ειναι?:lool:για να ακους τον καθενα να σου βριζει το σπιτι,τα παιδια,εσενα,μανα και αδερφια,να μην σεβεται ουτε το ποιος εισαι επειδη ειναι πισω απο μια οθονη... γινετε ολοι μοντ...μπορειτε!!:p

thelo kai ego....:p

kathiste re pedia giati alazi to pragma....ama se vrizi kapios toso xontra

an thes stile mia anafora stous armodious to minima afto kai ekinoi

meta tha ton stiloun gia mpanio....

den ksero....pantos emena den exei tixi na me vrisi kanis....

an to ekane nai tha estelna anafora kai tha "alaza selida"....

kapios me leei as poume "malaka"....

kai...?? ego den eimai....aston na to lei...adiaforo...

kai apla enimerono....

kai endexomenos den vrizoun mono mod kapioi alla kai tous xristes....

to idio einai.....

esthir
14-03-11, 12:46

kai apla enimerono....

εγω δεν ανεχομαι να μου στελνουν μηνυματακια και να μου μιλανε επιθετικα λες και τους εκανα κατι....αδιαφορω!!οσο για το τι λενε,λενε πολλα και εχουν τον αναλογο χειρισμο...αλλα μερικοι δεν καταλαβαινουν και το συνεχιζουν...και δημοσια πολλες φορες!!!εγω προωθω τα μηνυματα και απο κει και περα κρινουν οι global οπως σωστα πραττουν παντα και υπαρχει αξιοκρατια!!υπαρχουν χρηστες που πολυ ομορφα με ρωτουν πχ γιατι μεταφερθηκε το θεμα τους και τους εξηγω οτι η θεματολογια του ειναι για αλλο τμημα και αν θελει να ανεβασει αλλο!καθομαι και φτιαχνω τις φωτος των θεματων,τα βιντεακια τους,τα λινκς τους,με ρωτανε δινοντας λινκ αν παει για το στεκι αυτο κλπ μην το βαλουν τσαμπα...αυτα δεν φαινονται ομως παραεξω και ειναι ευκολο να καθεται ο καθενας να κρινει αρνητικα τις ωρες που καθομαι με τον βαγγελη μεσα!γουστο μας να καθομαστε οσο θελουμε,αναφορα θα δωσουμε αν λιωνουμε κλπ?τι κολληματα τρωνε μερικοι με αυτο??:unsure: δεν σε κανει μαγκα φιλε μου το να βγαινεις να με βριζεις για να το παιξεις δημοφιλης χρηστης υπονομευοντας εμενα και τον καθενα....εισαι τουλαχιστον γραφικος!!οχι εσυ,μιλαω σε β'ενικο απλα!:p κουραστηκα να απολογουμαι για το τι κανω,ενω συμβουλευομαι τους global καθημερινα!καντε οτι θελετε λοιπον και εγω απλος θεατης.....

old
14-03-11, 12:51
kapia stigmi tromaksa oti ta eleges gia mena....

alla meta eida tin dieukrinisi....:D

euxomai pragmatika se olous mas na einai afta mono ta provlimata mas.....

tipota allo....tin kalimera mou....pao sto steki na xazepso....:p

Yasmin
14-03-11, 12:55

kai apla enimerono....

kai endexomenos den vrizoun mono mod kapioi alla kai tous xristes....

to idio einai.....

Έτσι ακριβώς Αντώνη, κάποια άτομα ενοχλούνται με την παρουσία κάποιων άλλων εδώ μέσα, είτε γιατί δε συμβαδίζουν τα πιστεύω τους οπότε κλασσικά αρχίζει η ειρωνεία στο πρόσωπό τους, είτε γιατί έχουν μπει με σκοπό για να ξεφτυλίσουν κάποιον-α. Παραδείγματα τρανταχτά υπάρχουν και για τις 2 περιπτώσεις και όλοι έχουμε ματάκια και βλέπουμε.Το τί κάνει ο καθένας εδώ μέσα και το πόσες ώρες περνάει είναι ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΥΠΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ και καλά θα κάνουν κάποια 'καλόπαιδα' να σταματήσουν να ασχολούνται με τους άλλους και να κοιτάξουν να παίξουν με αυτό που τους κρέμεται για να ξελαμπικάρουν λίγο....
Και μιας και έγινε αναφορά σε κάποια άτομα.... όσα παιδιά μέχρι στιγμής έχουν έρθει σε αυτή τη θέση του Global και του Moderator έχουν ακούσει τα χίλια μύρια, μάλλον το χει η θέση ή μήπως το χει η κακία που είναι στο αίμα κάποιων?
Σταματήστε να βγάζετε χολή πια κάποιοι και κοιτάξτε τον εαυτούλη σας, αν δε σας αρέσει το Greekz επειδή έχει άλλους μοντ , επειδή έχει άλλους κανόνες, επειδή δεν έχει όλα αυτά που είχε παλιά ε τότε πάρτε το κουβαδάκι σας και τραβήξτε σε άλλη παραλία, μη το ζαλίζουμε άλλο.....

Α και επειδή φαντάζομαι θα βγουν κάποια καλά παιδάκια πάλι και θα πουν οτι κι εγώ γλείφω επειδή τυχγάνει να έχω φίλους συγκεκριμένα άτομα, να σας ενημερώσω πως τα σχόλιά σας με αφήνουν παγερά αδιάφορη, μα παγερά αδιάφορη.....

Καλό κουράγιο στα παιδιά που κρατάνε το φόρουμ και ο καθένας το πόστο του εδώ μέσα...σε όποιον δεν αρέσετε για τους άλλους δε θα μπορέσετε, έτσι απλά...

Psy_Man
14-03-11, 13:00
pantos pragmatika euxaristw orismena atoma me kanan kai gelasa pragmatika !!!
eimaste ena forum dld pou gia na exeis ena koumpi parapanw prepei na exeis visma WOW !!!! xaxaxa den pame kala

Nanou se enoxlei pou den egines mod i epeidei sto steki prospathoume na pariorisoume esto kai ligo sto uperoelaxiston auto to rimadi offtopic??

BilloukosGR
14-03-11, 13:03
kai to twra.

Κάτσε ρε συ γιατί ωραία τα λέμε αλλά δεν λέμε και τίποτα στην ουσία. Τι αερολογίες είναι αυτές?
Διαβάζεις τον τρόπο με τον οποίο γράφεις?
Εγώ και το team ξέρουμε? Εσύ? Με λίγα λόγια θες να μου πεις ότι εσύ κρίνεις τον καθένα μέσα στο forum επειδή είσαι mod? Και όλα αυτά επειδή έχεις ένα μήνα global και ανέβαζες ταινιούλες? Χαλάρωσε λίγο ρε ψηλέ...
...προσέχετε τι λέτε, αυτή η συμπεριφορά μας χαλάει εμάς τους users και ακόμη να το καταλάβετε!

Νανού
14-03-11, 13:07
oti to les esi kai to pisteueis den simainei oti exeis dikio :)

auto prospa8w na sou pw ;)
kai den anafer8ika mono se esena...alla se olous pou treksane na poune tin gnwmi tous
gia tous global kai tous mod.
afou ksereis ton logo pou den egines mod...to parapono sou pio einai den katalavenw.
o xaris pou einai filos sou opws anafereis....giati den se esprwkse?? opws
kai esi i idia eipes oti an pas me sprwksimo to petixeneis .

kai kati allo pou ana8er8ike pio prin.....to stekei tou koutsompoli den to dimiourgise o navagos.
alla o antreas. (ena megalo diastima emine dixws mod)
o antreas ekinon ton kairo mas protine olous na to analavoume,alla egw eixa 12 tmimata ipeu8inos.
kai se kamia periptwsei den 8a eperna ekino to steki,giati den eimai genika tou stekiou :laugh:
einai asximo na krinete dixws na gnwrizete pramata kai katastaseis ekinon ton kairo.
allos kairos tote allos twra ,alli diaxirish prin alli twra...se allous arese to prin se allous to twra.
kai emena mou arese to prin pou eixa ta downloads mou kai mia omada me 38 xristes.
kai imoun ka8imerina dipla tous...alla auto paei perase.
pisw den gurizei.
ti na kanoume diladi??

Πότε ειπα εγω οτι ο Χαρης ειναι φιλος μου; :huh:
Ειπα οτι αναγνωριζω την δουλεια του εδω μεσα.

Μπιλ.. :),τους λογους τους γνωριζω,αλλα δεν ειν και κακο να πω την γνωμη μου εδω μεσα.

Αναγνωριζω οτι υπαρχουν αρκετα παιδια που κανουν τα παντα για να μεινει οσο το δυνατον σε μια ταξη το φορουμ.
Υπαρχουν και αλλα ομως,που εχουν παρει τα μυαλα τους αερα,λογω "θεσης".
Ναι!Το ξερω οτι μιλαμε απλα για ενα φορουμ!Κι εγω η ιδια δεν περιμενα οτι υπαρχουν ατομα που την "βλεπουν" αλλιως με μια "ανωτερη" θεση εδω μεσα.
Κι ομως. :)

Απο μενα ληγει εδω.
Δεν περιμενω να γινετε αντικειμενικοι,ουτε και να βγουν καποιοι καποιοι και να παραδεχτουν ορισμενες αληθειες. ;) (δεν αναφερομαι σε σενα)

Εξαλλου,δεν το επιτρεπει η θεση. ;)

pho3nix
14-03-11, 13:09
Κάτσε ρε συ γιατί ωραία τα λέμε αλλά δεν λέμε και τίποτα στην ουσία. Τι αερολογίες είναι αυτές?
Διαβάζεις τον τρόπο με τον οποίο γράφεις?
Εγώ και το team ξέρουμε? Εσύ? Με λίγα λόγια θες να μου πεις ότι εσύ κρίνεις τον καθένα μέσα στο forum επειδή είσαι mod? Και όλα αυτά επειδή έχεις ένα μήνα global και ανέβαζες ταινιούλες? Χαλάρωσε λίγο ρε ψηλέ...
...προσέχετε τι λέτε, αυτή η συμπεριφορά μας χαλάει εμάς τους users και ακόμη να το καταλάβετε!

katarxin den eimai psilos,kai o tropos pou mou millas den sou epitrepw.
gia na katalavw,,,,,sou edwse kanenas to dikaioma na mou millas san filaraki??

kai gia na katalaveis ti 8elw na pw.....
vlepoume tis kiniseis ton ka8enan kai ton tropo pou ferete kai prosferei ws xristis edw messa.
tote emeis tou team 8a psifisoume an mas kanei i oxi gia mod.
kai den 8a sou dwsoume kai anafora vre bill,pws na to kanoume diladi??

kai 'pou'se...kopse to ifaki sou mazi mou ;)

esthir
14-03-11, 13:15
Πότε ειπα εγω οτι ο Χαρης ειναι φιλος μου; :huh:
Ειπα οτι αναγνωριζω την δουλεια του εδω μεσα.

Μπιλ.. :),τους λογους τους γνωριζω,αλλα δεν ειν και κακο να πω την γνωμη μου εδω μεσα.

Αναγνωριζω οτι υπαρχουν αρκετα παιδια που κανουν τα παντα για να μεινει οσο το δυνατον σε μια ταξη το φορουμ.
Υπαρχουν και αλλα ομως,που εχουν παρει τα μυαλα τους αερα,λογω "θεσης".
Ναι!Το ξερω οτι μιλαμε απλα για ενα φορουμ!Κι εγω η ιδια δεν περιμενα οτι υπαρχουν ατομα που την "βλεπουν" αλλιως με μια "ανωτερη" θεση εδω μεσα.
Κι ομως. :)

Απο μενα ληγει εδω.
Δεν περιμενω να γινετε αντικειμενικοι,ουτε και να βγουν καποιοι καποιοι και να παραδεχτουν ορισμενες αληθειες. ;) (δεν αναφερομαι σε σενα)

Εξαλλου,δεν το επιτρεπει η θεση. ;)

εφοσον δεν φοβασαι να πεις την γνωμη σου,γιατι δεν λες "η κατερινα(esthir) την εχει δει καπως να ξερουμε για τι ακριβως μιλαμε??;) δεν ειμαι χαζη.... εχει υφακι,εχει εξουσια κλπ??το ιδιο μηνυμα μου εστειλε καποια στιγμη ενας "φιλος " σου....τα ιδια λογια ηταν ακριβως!και για να μην μπεις στον κοπο να μου πεις ναι κατερινα εσενα λεω σου απαντω:δεν εχω κανενα υφακι,δεν σας ξερω,δεν με ξερετε,ειναι φορουμ,ειναι ενα απλο ποστο,δεν πληρωνομαι για αυτο και ουτε θελω,διασκεδαζω με το να περναω καλα και οχι να με χαλανε τα προσβλητικα σχολια του καθενος?εγινα τωρα κατανοητη??;)

BilloukosGR
14-03-11, 13:15
katarxin den eimai psilos,kai o tropos pou mou millas den sou epitrepw.
gia na katalavw,,,,,sou edwse kanenas to dikaioma na mou millas san filaraki??

kai gia na katalaveis ti 8elw na pw.....
vlepoume tis kiniseis ton ka8enan kai ton tropo pou ferete kai prosferei ws xristis edw messa.
tote emeis tou team 8a psifisoume an mas kanei i oxi gia mod.
kai den 8a sou dwsoume kai anafora vre bill,pws na to kanoume diladi??

kai 'pou'se...kopse to ifaki sou mazi mou ;)

Καταρχήν δε σου μιλάω σα φιλαράκι, αντίθετα με εσένα που με έκανες και add στο msn πριν λίγο καιρό! :)

Ακριβώς αυτό που γράφεις "ψηφίζουμε αν μας κάνει ή όχι" είναι ακριβώς αυτό που έλεγε και η κοπελιά παραπάνω. Με λίγα λόγια μόνο αντικειμενικός δεν είναι ο τρόπος που βγαίνει το stuff, και δεν μιλάω για globals αλλά για mods.
Να μου δώσεις εμένα αναφορά? Δεν θυμάμαι να την ζήτησα. Το ότι δεν μου δίνεις αναφορά σε κάνει ανώτερο, τι θες να πεις? :unsure:

Δεν έχω υφάκι όταν μιλάω μαζί σου, αυτός είναι ο τρόπος με τον οποίο εκφράζομαι. ’μα ασχολείσαι με το forum θα έπρεπε να το είχες καταλάβεις μετά από τόσα χρόνια.

amartiaaa
14-03-11, 13:16
oraia...to thema ksekinise apo tin nootropia,kollise stin leksi "gleipsimo" gia tin tampela tou mod
-k as dieukrinistike pos den einai autos o kanonas,alla kapoies periptoseis-
k tora tha pame sto..poios tin exei pio megali.
peace
YouTube - Αν όλα τα παιδιά της Ξ³Ξ·Ο‚ (http://www.youtube.com/watch?v=6N0Jun1x-pA&feature=related)

Psy_Man
14-03-11, 13:22
auto pou katalava einai ena ....to provlima sas dn einai to steki telika....(gt ekei to spam/offtopic parei kai erxete) alla einai aformi na diamartirithite pou den ginate mod apla eleos paidia ......

pho3nix
14-03-11, 13:23
Καταρχήν δε σου μιλάω σα φιλαράκι, αντίθετα με εσένα που με έκανες και add στο msn πριν λίγο καιρό! :)

Ακριβώς αυτό που γράφεις "ψηφίζουμε αν μας κάνει ή όχι" είναι ακριβώς αυτό που έλεγε και η κοπελιά παραπάνω. Με λίγα λόγια μόνο αντικειμενικός δεν είναι ο τρόπος που βγαίνει το stuff, και δεν μιλάω για globals αλλά για mods.
Να μου δώσεις εμένα αναφορά? Δεν θυμάμαι να την ζήτησα. Το ότι δεν μου δίνεις αναφορά σε κάνει ανώτερο, τι θες να πεις? :unsure:

Δεν έχω υφάκι όταν μιλάω μαζί σου, αυτός είναι ο τρόπος με τον οποίο εκφράζομαι. ’μα ασχολείσαι με το forum θα έπρεπε να το είχες καταλάβεις μετά από τόσα χρόνια.

sugnwmi alla den parakolou8w olous tous xristes,kai idika esena pou den exeis kai kati na prosfereis :)

oso gia to add sto msn....fusika kai se dextika...afou esi mou estiles filia sto fb gia na me ksexeseis
meta apo to ban pou sou eriksa :D
(min to sxoliasw ekino allo)
par'ola auta..eisai akoma edw na vgaleis oli tin pikria apo tote...kalodexoumenos
alla auta simvainoun se ena site me xristes pou i simperifora tous einai anarmosti..kali wra i dikia sou :)

anafora 8a dwsw mono stous anoterous mou ,auto sou lew...oxi se esena.

ante giati ksefigame twra...an 8eleis kati prosopiko ...stile mou pm.
oti allo dw na milaei se prosopiko epipdedo 8a diagrafete.
o titlos edw einai 8etika arnitika tou forum,kai oxi 8etika arnitika tis diaxiriseis kai sugkerkimena mono se merikous.

BilloukosGR
14-03-11, 13:32
auto pou katalava einai ena ....to provlima sas dn einai to steki telika....(gt ekei to spam/offtopic parei kai erxete) alla einai aformi na diamartirithite pou den ginate mod apla eleos paidia ......

Αν αυτό πάει και για μένα, να διευκρινίσω πως δεν έχω κανένα σκοπό να γίνω mod ακόμη και να μου ζητηθεί. Ούτε καν!

sugnwmi alla den parakolou8w olous tous xristes,kai idika esena pou den exeis kai kati na prosfereis :)

oso gia to add sto msn....fusika kai se dextika...afou esi mou estiles filia sto fb gia na me ksexeseis
meta apo to ban pou sou eriksa :D
(min to sxoliasw ekino allo)
par'ola auta..eisai akoma edw na vgaleis oli tin pikria apo tote...kalodexoumenos
alla auta simvainoun se ena site me xristes pou i simperifora tous einai anarmosti..kali wra i dikia sou :)

anafora 8a dwsw mono stous anoterous mou ,auto sou lew...oxi se esena.

ante giati ksefigame twra...an 8eleis kati prosopiko ...stile mou pm.
oti allo dw na milaei se prosopiko epipdedo 8a diagrafete.
o titlos edw einai 8etika arnitika tou forum,kai oxi 8etika arnitika tis diaxiriseis kai sugkerkimena mono se merikous.

Ναι οκ μόνο που δεν μίλαγα για προσωπικές διαφορές όμως, εσύ το νομίζεις αυτό. Δεν έχω κανένα πρόβλημα μαζί σου.
Τα υπόλοιπα είναι αερολογίες... Pms, κανένα πρόβλημα!

EmpressKaileena
14-03-11, 14:11

Λαθος. (x1000)
Το προβλημα μας ειναι το στεκι και μονο αυτο. Κι οτι επισης το παιρνετε πολυ σοβαρα το συγκεκριμενο section.
Το μονο section που θελει κυριως προσοχη ειναι η εφημεριδα μιας κι εκει γινονται του κοσμου προσβολες και ξεχειλιζει απο ρατσισμο. Εκει μπαινουν θεματα σοβαρα κι οχι τι χρωμα βρακι φορεσε η Τζουλια, ποτε καθαρισε το σωβρακο του ο Παγκαλος και σε ποιον εδωσε την τελευταια του ευχη ο Μητσοτακης. Στο στεκι που μπαινουν τετοια παρομοια θεματα, οφειλουμε να πουμε την πλακα μας και να χαλαρωσουμε.
Σαφως προσβολες θα σβυνονται, αυτο ειναι απαραιτητο (αντε και κανα tnx, +1, -1, αν σας τρωει πολυ :p). Αλλα οχι και να λετε, βγαινουμε off topic στο θεμα μας κλπ.. λογικο ειναι να βγαινουμε που και που offtopic, σπαμε την πλακα μας. Αλλα αν δειτε οτι βγαινουμε waaaay too off topic, μπορειτε να ενημερωσετε μονο, κι οχι μετα απο 3-4 ποστ που εχουν βγει απο το θεμα και να σβυνετε ποστς χωρις να προειδοποιειτε τους χρηστες.

Εχει γινει πολυ ''σφιχτο'' το στεκι και πλεον ουτε γω ποσταρω συχνα πια οπως παλια μιας και δεν εχει την αιγλη που ειχε παλια.
Και μην λετε οτι δεν εχει αλλαξει τπτ, για να παραπονιουνται τοσοι users ε δεν ειναι τυχαιο.

Η μεγαλειοτης εμιλησε. :p
Peace! :p

Rebel 21
14-03-11, 14:14

Τι ψάχνεις να βρείς φίλε μου, δυστυχώς έχεις δίκιο για ορισμένα άτομα.......

Yasmin
14-03-11, 14:14
Λαθος. (x1000)
Το προβλημα μας ειναι το στεκι και μονο αυτο. Κι οτι επισης το παιρνετε πολυ σοβαρα το συγκεκριμενο section.
Το μονο section που θελει κυριως προσοχη ειναι η εφημεριδα μιας κι εκει γινονται του κοσμου προσβολες και ξεχειλιζει απο ρατσισμο. Εκει μπαινουν θεματα σοβαρα κι οχι τι χρωμα βρακι φορεσε η Τζουλια, ποτε καθαρισε το σωβρακο του ο Παγκαλος και σε ποιον εδωσε την τελευταια του ευχη ο Μητσοτακης. Στο στεκι που μπαινουν τετοια παρομοια θεματα, οφειλουμε να πουμε την πλακα μας και να χαλαρωσουμε.
Σαφως προσβολες θα σβυνονται, αυτο ειναι απαραιτητο (αντε και κανα tnx, +1, -1, αν σας τρωει πολυ :p). Αλλα οχι και να λετε, βγαινουμε off topic στο θεμα μας κλπ.. λογικο ειναι να βγαινουμε που και που offtopic, σπαμε την πλακα μας. Αλλα αν δειτε οτι βγαινουμε waaaay too off topic, μπορειτε να ενημερωσετε μονο, κι οχι μετα απο 3-4 ποστ που εχουν βγει απο το θεμα και να σβυνετε ποστς χωρις να προειδοποιειτε τους χρηστες.

Εχει γινει πολυ ''σφιχτο'' το στεκι και πλεον ουτε γω ποσταρω συχνα πια οπως παλια μιας και δεν εχει την αιγλη που ειχε παλια.
Και μην λετε οτι δεν εχει αλλαξει τπτ, για να παραπονιουνται τοσοι users ε δεν ειναι τυχαιο.

peace! :p

Μα ποιός ο λόγος να μας προειδοποιούνε για το αν θα σβηστεί ένα ποστ? μη τυχόν και πούμε όχι και το κρατήσουν? Δεν πάει έτσι, αν θέλουν να το σβήσουν κάτι που θα είναι άσχετο θα το σβήσουν και δε νομίζω οτι υπάρχει λόγος να δώσουν εξηγήσεις... Κι εμένα έχουν σβηστεί ποστ και λίγο πολύ το περίμενα πιο πριν αλλά έτσι είναι η ροή ενός φόρουμ..

Psy_Man
14-03-11, 14:24
Λαθος. (x1000)

Peace! :p

Glykia mou koitakse na deis les...<<λογικο ειναι να βγαινουμε που και που offtopic>>
ma se ola ta themata vgenete.....dn yparxei oute ena thema xwris Offtopic kai pali ok den milame.....epeiseis les <<Αλλα αν δειτε οτι βγαινουμε waaaay too off topic, μπορειτε να ενημερωσετε μονο, κι οχι μετα απο 3-4 ποστ που εχουν βγει απο το θεμα και να σβυνετε ποστς χωρις να προειδοποιειτε τους χρηστες.>>

loipon exoume kai leme panta ma panta ksefegete teleios ma teleios apo to thema kai oxi gia 2-3-4-5-6-10 post alla gia selides milame.....ok kanoume tin plaka mas alla exei kai kapoio orio OLO auto les na enimeronoume ....gia deis poso polloi mas grafete sta tetoia sas oute auto den prosexete tis enimeroseis mas (Tyxaio????) den einai pote 3-4 post alla milame gia selides sto ksana lew...pote den svinoume post xwris na exoume proidopoihsei ( kai oxi mono mia fora)

twra to oti mia omada 5-6 anthrwpwn to theloun to steki na ginei kakofimo magazaki ( auto me to kokkino fwtaki apeksw) e oxi den tha ginei ....den to lew proswpika gia esena genika milaw
nai sto xavale nai stin plaka nai sto spam nai sto offtopic alla mexri ena orio

File mou rebel autoi einai pou kanoun tin oloi fasaria distixos....alla as afisoume ta file gt an tyxi pote na gineis mod tha sou poun eixeis visma xaxaxaxaxax

amartiaaa
14-03-11, 14:26
en to metaksy,olos tyxaios,autoi pou ypainissontai pos de symvainei tpt
k ola rodina,einai eite oi idioi oi mod,eite atoma pou sxetizontai amesa me aytous.tyxaio? :p

k prin pesete na me fate,kala kanete k ego mallon to idio tha ekana.

esthir
14-03-11, 14:29
glykia mou koitakse na deis les...<<λογικο ειναι να βγαινουμε που και που offtopic>>
ma se ola ta themata vgenete.....dn yparxei oute ena thema xwris offtopic kai pali ok den milame.....epeiseis les <<Αλλα αν δειτε οτι βγαινουμε waaaay too off topic, μπορειτε να ενημερωσετε μονο, κι οχι μετα απο 3-4 ποστ που εχουν βγει απο το θεμα και να σβυνετε ποστς χωρις να προειδοποιειτε τους χρηστες.>>

loipon exoume kai leme panta ma panta ksefegete teleios ma teleios apo to thema kai oxi gia 2-3-4-5-6-10 post alla gia selides milame.....ok kanoume tin plaka mas alla exei kai kapoio orio olo auto les na enimeronoume ....gia deis poso polloi mas grafete sta tetoia sas oute auto den prosexete tis enimeroseis mas (tyxaio????) den einai pote 3-4 post alla milame gia selides sto ksana lew...pote den svinoume post xwris na exoume proidopoihsei ( kai oxi mono mia fora)

twra to oti mia omada 5-6 anthrwpwn to theloun to steki na ginei kakofimo magazaki ( auto me to kokkino fwtaki apeksw) e oxi den tha ginei ....den to lew proswpika gia esena genika milaw
nai sto xavale nai stin plaka nai sto spam nai sto offtopic alla mexri ena orio

file mou rebel autoi einai pou kanoun tin oloi fasaria distixos....alla as afisoume ta file gt an tyxi pote na gineis mod tha sou poun eixeis visma xaxaxaxaxax

βαγγελη αστο,πολυ το κουρασαμε!!εδω και καιρο ολα ειναι χαλαρα,απλα δεν ξερω γιατι γινεται ολο αυτο τωρα!η ουσια ειναι μια και ο μπακλαβας γωνια,πως παιδια ο βασιλης ειπε μερικα πραγματα,τα δεχομαστε εμεις και εσεις με την σειρα σας και ολα καλα!

esthir
14-03-11, 14:31
k ola rodina,einai eite oi idioi oi mod,eite atoma pou sxetizontai amesa me aytous.tyxaio? :p

κανεις δεν αρνηθηκε οτι μεχρι να δουμε πως παει η ροη του τμηματος εγιναν λαθη,αλλα τα διορθωσαμε και ολα ειναι καλυτερα απο πριν!λογικο ειναι καποιοι να βλεπουν κατι καλο απο ολη αυτην την ιστορια και καποιοι αλλοι οχι!εσυ δηλ δεν βλεπεις τιποτα θετικο?ειμαστε αχρηστοι?να το ακουσουμε και αυτο....

Psy_Man
14-03-11, 14:32

Gylia mou amartia koitakse na deis kai esy :p den uparespizomai to steki mou alla uperaspizomai tis apofaseis twn anwterwn mou ite sas aresei ite oxi !!! ti na kanoume etsi einai i zwi skliri kai adiki ...eimai sigouros mporeite na zeisete kai me ligotero offtopic kai spam....apo oso kserw kaneis den pethane otan to elatose...(prosexe to spam kai to offtopic oxi ton xavale) ;)

amartiaaa
14-03-11, 14:34
κανεις δεν αρνηθηκε οτι μεχρι να δουμε πως παει η ροη του τμηματος εγιναν λαθη,αλλα τα διορθωσαμε και ολα ειναι καλυτερα απο πριν!λογικο ειναι καποιοι να βλεπουν κατι καλο απο ολη αυτην την ιστορια και καποιοι αλλοι οχι!εσυ δηλ δεν βλεπεις τιποτα θετικο?ειμαστε αχρηστοι?να το ακουσουμε και αυτο....

nope nope nope.pote de xrisimopoiisa auti ti leksi.
tin austirotita thigoume,tpt parapano.

Gylia mou amartia koitakse na deis kai esy :p den uparespizomai to steki mou alla uperaspizomai tis apofaseis twn anwterwn mou ite sas aresei ite oxi !!! ti na kanoume etsi einai i zwi skliri kai adiki ...eimai sigouros mporeite na zeisete kai me ligotero offtopic kai spam....apo oso kserw kaneis den pethane otan to elatose...(prosexe to spam kai to offtopic oxi ton xavale) ;)

glyke mou psy.vsk kati pou thelo na po proto proto k tha to po k xyma.
POSO mou ti dinei ayto to B plithyntiko!"eite sas aresei-mporeite" mpla mpla.'i miliste se trito plithyntiko,eite
milate kalytera me to emeis.gt ego etsi to vlepo,mias k eimaste oloi xristes tou idiou forum.
ok tora,synexizo :p
kala an to anagoume se allo epipedo,k "eseis mporeite na zisete ontas pio xalaroi" k an to anagoume akoma parapano,
aporo gt milame,internet einai,o,ti grafoume edo mesa stin ousia einai anyparkto kok.
alla nomizo pos mia parea eimaste k kanoume kouventa.
kalo einai na diafonoume.kalo einia na ginontai k lathi akoma,gt ayto simainei toulaxiston oti kapoios kanei douleia.
omos tis diafonies,min tis antilamvanomaste san intrigkes,den einai autoskopos.

Rebel 21
14-03-11, 14:35
file mou rebel autoi einai pou kanoun tin oloi fasaria distixos....alla as afisoume ta file gt an tyxi pote na gineis mod tha sou poun eixeis visma xaxaxaxaxax

Ήδη κάποιοι λένε ότι γλύφω μοντς, για να τρώνε μπάν διάφοροι χρήστες και διάφορες άλλες "εξυπνάδες".....αλλά να σου πώ την αλήθεια, ούτε που με ενδιαφέρει η γνώμη τους, την αλήθεια την γνωρίζουν όσοι δεν φορούν παρωπίδες.....!!!

esthir
14-03-11, 14:37
Tin austirotita thigoume,tpt parapano.

η αυστηροτητα περιοριστηκε παρα πολυ πλην καποιων εξαιρεσεων... οποτε τι αλλο εχουμε να θιξουμε?μην ξεχνας οτι σκεφτηκα αρκετα απο αυτα που ειχες πει....σαν νεα μοντ τα ακουσα και επραξα!;)

T.M.S
14-03-11, 14:37
apo twra kahkan kapoioi....
pou na erthei k h kalh zesth breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ti tha pathoun....

ante k kala mpania na exete....

http://www.ThePicz.com/pictures/c46d2ce6d8df7d64f63eed9fd9ab19b4.png (http://www.ThePicz.com)

Psy_Man
14-03-11, 14:39
tin austirotita thigoume,tpt parapano.

les thigete tin afstirotita.....swsta???

otan mas lete oti glyfoume gia na ginoume mod.....ti einai ???
otan lete oti eimaste anarxikoi ayto ti einai???
:Oops:mipos dn prepei na rwtisw?:Oops:

EmpressKaileena
14-03-11, 14:40
Μα ποιός ο λόγος να μας προειδοποιούνε για το αν θα σβηστεί ένα ποστ? μη τυχόν και πούμε όχι και το κρατήσουν? Δεν πάει έτσι, αν θέλουν να το σβήσουν κάτι που θα είναι άσχετο θα το σβήσουν και δε νομίζω οτι υπάρχει λόγος να δώσουν εξηγήσεις... Κι εμένα έχουν σβηστεί ποστ και λίγο πολύ το περίμενα πιο πριν αλλά έτσι είναι η ροή ενός φόρουμ..

Γιατι πολυ απλα, να ξερουμε τι ειπαμε και να ξερουμε τον λογο που σβυστηκε. Εσυ μπορει να μην καιγεσαι τοσο να μαθεις το λογο αλλα εγω ναι. :)

Psy-manly, τι να κανουμε ειναι στην φυση μας να βγαινουμε offtopic.:p
Αυτο που λεω ειναι, μην τα παιρνετε τοσο σοβαρα. Ας περασουν 2-3 σελιδες, πεταξτε ενα ''μην βγαινουμε απο το θεμα μας'' και αν συνεχιστει κλειδωστε το. Εδω εγω (και λεω μονο εγω) παρατηρω να βγαινουν offtopic σε 5-6 ποστ π.χ. και να γινεται παρατηρηση αμεσως. Νταξει, δεν εγινε και τπτ. :p

Τεσπα δεν εχω την καιλα κιολας, απλως σας λεω τι γινεται τελευταια στο στεκι. Για να γινονται τοσα παραπονα απο χρηστες, ε κατι τρεχει.

Φαέθων
14-03-11, 14:43
Πάντως πληροφοριακά να ενημερώσω ότι π.χ. οι πρώτες 5 σελίδες στον κουτσομπόλη που μεταφράζονται σε 125 threads έχουν 18 deleted posts όλα και όλα...
Βαριέμαι αυτή τη στιγμή να ψάξω και πιο πίσω...:p

amartiaaa
14-03-11, 14:48
les thigete tin afstirotita.....swsta???

otan mas lete oti glyfoume gia na ginoume mod.....ti einai ???
otan lete oti eimaste anarxikoi ayto ti einai???
:Oops:mipos dn prepei na rwtisw?:Oops:

vsk mallon prepei na diavaseis to sympliroma tou proigoumenou mou post,gt
synexizeis na kaneis kati pou einai asximo :evilmad:
mi mou les "otan mas lete",m'emena milas.an theleis na to genikeuseis,
kalytera grapse "otan lene",allios mila onomastika k apeuthynsou ston ekastote
pou prepei.etsi den einai?

SILVER21
14-03-11, 16:26
Εχουν δικιο πολλα απο τα παιδια . ενοχλουνται διαρκως απο παρεμβασεις . αυτο εχει σημασια . τα συγκεκριμενα ατομα ποιο πανω που εκφραζουν δυσαρεσκεια εχουν προσφερει πολλα με τα θεματα τους τις συζητησεις τους αλλα και τις διαμαχες .δεν τρελαθηκαν ξαφνικα απο την μια μερα στην αλλη και τα λενε ετσι.... το θεμα ειναι ομως οτι οι mod εχουν πεσει θυματα καποιων που παρουσιαζονται ως "φιλοι" τους παρακινουν σε λανθασμενες ενεργειες οι οποιοες εχουν το αναλογο αντiκτυπο .ως χρηστες πρεπει να τους βοηθαμε. ισως αυτο συμβαινει τελικα . κατα γενικο κανονα ομως γιατι αυτα ειναι παραπονακια οκ... ολοι οι μοντ ειναι αψογοι.και κυριως καλα παιδια ρε...σκεφτειτε.και οσο για την κατερινα παιδια μια και εγινε περισσοτερο αναφορα εεε μα ειναι δυνατον ??? ας βαλουμε και λιγο χιουμορ δεν ειναι κακο.φυσικα ο καθε αρμοδιος μοντ που βρισκετε σε καθε τομεα δεν γινετε να εχει την ιδια συμπεριφορα που εχει καποιος αλλος. οσο για το θεμα κανονες....περα απο υβρεις δεν εχει το δικαιωμα ο χρηστης να κανει αναφορα για οτιδιποτε αλλο .ειναι αστοχα τα περι προσωπικων.αυτος που κανει αναφορα γιατι δεν αντεχει σε μια κουβεντα πολυ απλα εχει ελειψη προσωπικοτητας να δεχθει το λαθος η το σωστο . δεν πρεπει ο mod να του δινει το δικαιωμα και να παρουσιαζετε ως μπαμπας του . στο σπιτι του αυτα. :gathering

F@rf@LLin@
14-03-11, 17:06
Να αναφερω ενα περιστατικο και μονο το οποιο το 3ερω απο την ιδια προσωπικα μιας και καναμε παρεα ριαλ λαιφ οταν εμενα θεσσαλονικη , για να ... διαψευσω μερικους που ισχυριζονται οτι δεν υπαρχει περιπτωση έστω και ενας απο το team εδω μεσα δεν σμπρωχτηκε για μοντ
Θα πω και ονοματα δεν κωλυομαι
Η ίδια η Aleida, που τα έχε με τον Che , ολοι λιγο πολυ ξερετε ποιοι ειναι μου εχει πει κατειδίαν ότι επειδη ήθελε μοντεριλικι ζητησε απο τον Αντρεα να μεσολαβησει για να γινει μοντ, ο Αντρεας τοτε ητανε γκλομπαλ, και μαντεψτε τι εγινε?.....:p

old
14-03-11, 17:17
oute sto dimosio tetia rousfetia....:p:p

siga ta agva....pou lene....

ti asxoliste re pedia.....siga tora.......

F@rf@LLin@
14-03-11, 17:19
ααα και πισης ηθελα να πω οτι το φυσικα τα μεγαλα "προσοντα" που πρεπει να χει κανεις για να γινει μοντ στο στεκι, (γτ καπου το διαβασα αναφερθηκε κ τουτο...) ειναι να ναι κουτσομπολης.... τρελλο προσον.... αμα εισαι ρουφιανος μεχρι και στο υπουργειο μπαινεισ...ετσι ειναι απο καπου πρεπει να ξεκινησει κανεις :p

old
14-03-11, 17:29
giati kale....? ama tin pis me kosmio tropo pios tha sto riksi....??

den leo na "fonazoume" kai na vrizoume.....

irema kai oraia....den nomizo ama tin pis tha fas ban....

Lazin
14-03-11, 17:31
την τελευταια φορα που το εκανα κοσμια και ωραια σβηστηκαν γυρω στις 6 σελιδες μυνηματων και στο τελος εφαγα ban :p

old
14-03-11, 17:34
afto den to ksero....eisai sigouros....?etsi egine....?ilikrina den to ksero....

mipos les ena vradi sto kafenio sto koutsompoli....??

den eixa katsi mexri arga oste na do tin sinexeia.....

Lazin
14-03-11, 17:38
yep yep αυτο το βραδυ λεω που δημοκρατικα σβηστηκαν ολα τα post (βασικα ειχε γινει delete για αρχη το καφενειο να μην τα προλαβει κανεις μεχρι να τα σβησουν ολα) αλλα δεν θα κατσω να βγαλω ακρη με ατομα που το εχουν χασει απο καιρο :p

Dinos@
14-03-11, 17:41
Diabasa orismena post se ayto to thread (den kathis na diabasw oles tis selides fysika) kai ena exw na pw.
Kapoioi edw mpainoyn edw mesa kai ginontai mod kai nomizoyn oti piasane ton pappa apo ta arxidia.
Sbinoyn post xwris na lenai gia pio logo, kanoyn oti toys katebei stin kefala toys kai nomizoyn oti einai kai kapoioi.
Ena forum einai eleos. H doyleia twn mod einai na kratane mia taxi xwris na prokaloyn kai na exoyn empatheies.
Den mporei na sbinoyn post kai na kleinoyn thread enw tin idia stigmi paromoia thread kai post ta afinoyn giati goystaroyn ta atoma poy ta grapsane i einai kai filoi.
Ama theletai na teiritai toys kanones na to kanetai se oloys to idio kai pantoy kai oxi opoy sas katebei, afoy dinetai omws prwtoi eseis to kalo paradeigma.

Apo tin alli mporeitai na moy peitai ti skata prosonta xreiazetai gia na ginei kapoios mod, thelei proypiresia, ptyxio kai exetaseis?
Xeroyme poly kala pws dialegontai oi mod kai afiste tis paparies, kanei kapoios aitisi kai oi mod psifizoyn, analoga me tis psifoys i ginetai i oxi kai kaka ta psemata oloi psifizoyn me mono kritirio ama ton goystaroyn i oxi.
Ektos kai an den aresei se kapoion admin kai tote kanei oti thelei.

Kante oti theletai, proswpika xestika, alla min mas to pezaitai ameroliptoi, antikeimenikoi kai athwoi.
Eleos pia me tin ypokrisia.

F@rf@LLin@
14-03-11, 17:46
Apo tin alli mporeitai na moy peitai ti skata prosonta xreiazetai gia na ginei kapoios mod, thelei proypiresia, ptyxio kai exetaseis?

.

eipame re Din,
sth efhmerida kapoion pou spoudase Dhmosiografia
sta pc kapoion pou spoudase computers
sto sex section kapoion segologo
sto steki tou kotsompoli ptuxio koutsompolas (an exeis k master protimasai)

ti rwtas!!!!

SILVER21
14-03-11, 18:24
την τελευταια φορα που το εκανα κοσμια και ωραια σβηστηκαν γυρω στις 6 σελιδες μυνηματων και στο τελος εφαγα ban :p

lazin εαν σου εχουν σβηστει ποστ να κανεις αναφορα στο greekzive εφοσον γινετε αυτο επανελλημενα οπως λες.

Diabasa orismena post se ayto to thread (den kathis na diabasw oles tis selides fysika) kai ena exw na pw.
Kapoioi edw mpainoyn edw mesa kai ginontai mod kai nomizoyn oti piasane ton pappa apo ta arxidia.
Sbinoyn post xwris na lenai gia pio logo, kanoyn oti toys katebei stin kefala toys kai nomizoyn oti einai kai kapoioi.
Ena forum einai eleos. H doyleia twn mod einai na kratane mia taxi xwris na prokaloyn kai na exoyn empatheies.
Den mporei na sbinoyn post kai na kleinoyn thread enw tin idia stigmi paromoia thread kai post ta afinoyn giati goystaroyn ta atoma poy ta grapsane i einai kai filoi.
Ama theletai na teiritai toys kanones na to kanetai se oloys to idio kai pantoy kai oxi opoy sas katebei, afoy dinetai omws prwtoi eseis to kalo paradeigma.

Xeroyme poly kala pws dialegontai oi mod kai afiste tis paparies, kanei kapoios aitisi kai oi mod psifizoyn, analoga me tis psifoys i ginetai i oxi kai kaka ta psemata oloi psifizoyn me mono kritirio ama ton goystaroyn i oxi.
Ektos kai an den aresei se kapoion admin kai tote kanei oti thelei.

Kante oti theletai, proswpika xestika, alla min mas to pezaitai ameroliptoi, antikeimenikoi kai athwoi.
Eleos pia me tin ypokrisia.

ντινο τα κρητιρια ειναι απλα να εχεις ελευθερη ωρα να ασχοληθεις . λενε κατι αλλο ? ποιοι ? για πες μου και μενα δεν εχω ιδεα .

eipame re Din,
sth efhmerida kapoion pou spoudase Dhmosiografia
sta pc kapoion pou spoudase computers
sto sex section kapoion segologo
sto steki tou kotsompoli ptuxio koutsompolas (an exeis k master protimasai)

ti rwtas!!!!

χαχαχα . καλα βρε αυτο γιατι να μην ισχυει ? αν καποιος εχει συγκεκριμενη ειδικοτητα καπου και εφοσον εχει ελευθερο χρονο παντα καλο ειναι .

Lector
14-03-11, 19:02
Εγω μετα απο ολη αυτη τη συζητηση αναρωτιεμαι παντως αν θα ληφθει τιποτα υπ'οψιν εκ μερους της διαχειρισης η θα ειναι σα να μην υπηρξε ποτε...

F@rf@LLin@
14-03-11, 19:04
Εγω μετα απο ολη αυτη τη συζητηση αναρωτιεμαι παντως αν θα ληφθει τιποτα υπ'οψιν εκ μερους της διαχειρισης η θα ειναι σα να μην υπηρξε ποτε...

kai 8a sunexiseis na anarwtiesai gia polu akoma :p

esthir
14-03-11, 19:34
βγαλαμε κανα πορισμα?θα μας κρεμασετε ή οχι??

Lector
14-03-11, 19:39
Απο σας εξαρταται :p

esthir
14-03-11, 19:40
μαλιστα...

EmpressKaileena
14-03-11, 19:47
Χαλαρωστε, δεν θα κρεμασουμε κανεναν.
Κουβεντα γινεται.

esthir
14-03-11, 19:51
παιδια αυτη η κουβεντα γινεται συνεχεια προς ΕΜΕΝΑ αν δεν το εχετε παρει ολοι χαμπαρι!!!ελεος!

Dinos@
14-03-11, 19:54
παιδια αυτη η κουβεντα γινεται συνεχεια προς ΕΜΕΝΑ αν δεν το εχετε παρει ολοι χαμπαρι!!!ελεος!

Siga re kentro toy kosmoy :p
Genika milame alla opoios exei ti myga mygiazetai :tease:

galasp
14-03-11, 20:06
Βαριέμαι να διαβάσω τους καβγάδες τώρα οπότε θα πω κάτι που θα ήθελα να γίνει στο community.
PLEASEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
Μην αφήνετε την/τον κάθε άσχετη/άσχετο να γράφει ό,τι να ναι θέματα σε ό,τι να ναι sections απλά και μόνο για να βγούν στο portal. Τα move move move δίνουν και παίρνουν! Ρίχτε τους κανα warning στις πολλές φορές... Είναι ξεκάθαρα ποιοί το κάνουν για λόγως ενημέρωσης και ποιοί για λόγους προβολής. Just stop trolling!

Lector
14-03-11, 20:08

Ισως λοιπον ειναι καιρος να αρχισεις να ανησυχεις :p

esthir
14-03-11, 20:10
Βαριέμαι να διαβάσω τους καβγάδες τώρα οπότε θα πω κάτι που θα ήθελα να γίνει στο community.
PLEASEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
Μην αφήνετε την/τον κάθε άσχετη/άσχετο να γράφει ό,τι να ναι θέματα σε ό,τι να ναι sections απλά και μόνο για να βγούν στο portal. Τα move move move δίνουν και παίρνουν! Ρίχτε τους κανα warning στις πολλές φορές... Είναι ξεκάθαρα ποιοί το κάνουν για λόγως ενημέρωσης και ποιοί για λόγους προβολής. Just stop trolling!

μεταφερουμε θεματα,αλλα παλι στελνουν μηνυματακια γιατι αυτο παει εκει κλπ.... :whistle: βγαζεις ακρη? και οχι τιποτα αλλο,την εχω δει εξουσια αν πω κατι!

SILVER21
14-03-11, 20:10

εσυ galasp αυτα τα τραγικα που γραφεις που τα βλεπεις ? και σε ποιους απευθυνεσαι να απαγορευουν ? ποιοι ειναι αυτοι εδω στο greekz που κανουν αυτα τα οργια που λες ?

esthir
14-03-11, 20:13

δεν εχω λογο... αρκετα με μενα!ας πουμε και για σας τιποτα!:p

Psy_Man
14-03-11, 20:14

Mias kai goustareis na prosvaleis mono tin katerina kane to idio se emena gt eimai kai egw mod ekei i opoios allos exei kefia na kraksei ....perimeno ta pm sas !!!! xaxaxa lector esy anysixeis gia auto pou eisai ?

galasp
14-03-11, 20:21
εσυ galasp αυτα τα τραγικα που γραφεις που τα βλεπεις ? και σε ποιους απευθυνεσαι να απαγορευουν ? ποιοι ειναι αυτοι εδω στο greekz που κανουν αυτα τα οργια που λες ?
Δεν σε έπιασα φίλε σχετικά με το πρώτο. Τα τραγικά που γράφω? Ποιά γράφω? Επίσης δεν μπορώ να κατονομάσω δημόσια... Το πράγμα φαίνεται. Πάντως σίγουρα δεν είσαι εσύ!

Lector
14-03-11, 20:24
δεν εχω λογο... αρκετα με μενα!ας πουμε και για σας τιποτα!:p

Πειτε ο,τι θελετε, δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα :)

Mias kai goustareis na prosvaleis mono tin katerina kane to idio se emena gt eimai kai egw mod ekei i opoios allos exei kefia na kraksei ....perimeno ta pm sas !!!! xaxaxa lector esy anysixeis gia auto pou eisai ?

Ποτε την προσβαλα την κατερινα μωρε; Η μηπως θεωρειται προσβλητικο να πω οτι διαφωνω με τη σταση της ως μοντ στο στεκι; Και το ιδιο ισχυει για σενα, περισσοτερο μαλιστα διοτι η καινουριος εισαι η ειχες αλλο nick παλιοτερα και δε σε θυμαμαι ωστε να εχω περισσοτερα στοιχεια. Αν τωρα πιστευεις οτι το λεμε για να κραξουμε η να προσβαλουμε, επειδη ας πουμε σε ξερουμε κι απο χθες και εχουμε προσωπικα μαζι σου, τι να σου πω...

Και για ποιο λογο να ανησυχω δηλαδη; Με εκραξε εμενα κανεις;

SILVER21
14-03-11, 20:25
Δεν σε έπιασα φίλε σχετικά με το πρώτο. Τα τραγικά που γράφω? Ποιά γράφω? Επίσης δεν μπορώ να κατονομάσω δημόσια... Το πράγμα φαίνεται. Πάντως σίγουρα δεν είσαι εσύ!

μα δεν αναφερομε σε μενα αλλα προσωπικα και φυσικα δεν εχω το κομπλεξ κριτικης. απλα μου κανει εντυπωση οτι υπαρχουν ολοι αυτοι που τα κανουν . σιγα μωρε ποσοι ειναι....:rolleyes2

Lazin
14-03-11, 20:26
@galasp
σταματηστε να κρύβεστε πισω απο το δαχτυλο σας ελεος!
για την λουκια μιλας?

galasp
14-03-11, 20:29
@galasp
για την λουκια μιλας?
Δεν κρύβομαι, αλλά όπως βλέπεις όταν αναφερόμαστε δημόσια μερικοί τα παίρνουν. Τα ποστ διαγράφονται και μας λένε να τα λέμε μέσω pm.

esthir
14-03-11, 20:31

Ποτε την προσβαλα την κατερινα μωρε; Η μηπως θεωρειται προσβλητικο να πω οτι διαφωνω με τη σταση της ως μοντ στο στεκι; Και το ιδιο ισχυει για σενα, περισσοτερο μαλιστα διοτι η καινουριος εισαι η ειχες αλλο nick παλιοτερα και δε σε θυμαμαι ωστε να εχω περισσοτερα στοιχεια. Αν τωρα πιστευεις οτι το λεμε για να κραξουμε η να προσβαλουμε, επειδη ας πουμε σε ξερουμε κι απο χθες και εχουμε προσωπικα μαζι σου, τι να σου πω...

τι ακριβως εχει η ΔΙΚΗ μου σταση???ξερεις ποσο καιρο ειμαι μοντ?απο τελη φλεβαρη!ουτε μηνα δεν εκλεισα!ας ειμαστε λογικοι!εσυ θα ησουν καλυτερος ας πουμε?και πες οτι εισαι,μαγκια σου!αν δεν εκανα κατι καλα θα μου ελεγαν οι global κατερινα τα σκ@τωσες,οποτε θα με εδιωχναν!οπου εκανα λαθη με διορθωσαν και μου υπεδειξαν καποια πραγματα και ακομη μαθαινω!αν αυτο σας χαλαει ολους,τοτε δεν εχω να πω κατι περισσοτερο!ασχοληθειτε με το τι κανετε ολοι σας ατομικα και σταματηστε διαρκως να κατηγορειτε τους αλλους για καταχρηση εξουσιας,ενω εσεις οι ιδιοι οι χρηστες κανετε τα ιδια και χειροτερα με το να μας αγνοειτε...και ειδικα οταν βλεπουν μια γυναικα μερικοι ψευτομαγκες να τους κανει παρατηρηση για ενα ποστ,το παιρνουν πατριωτικα και στελνουν και πμ με βρισιες......και δεν αναφερομαι σε σενα!καταντησε αηδια ολο αυτο!

SILVER21
14-03-11, 20:32
@galasp
για την λουκια μιλας?

πω-πω λαζιν με φλασαρες :wacko::wacko::wacko:...ποια λουκια λες?

Psy_Man
14-03-11, 20:33

me to na to na petas spontes ( oxi esy alla genika milaw )..tin prosvaleis...oso gia to an diafoneis pou eimai mod den me afora pistepseme opws exoun pei kai oi GLOBAL ta parapona sas stous anoterous mas....to an eixa allo nick den nomizw na se afora an thes perisotera stoixeia gia mena na dosw taftotita ante gt to xete parakanei me to na eirwneveste ;) kai nai ta lete gia na kraksete kai tpt allo !!!

F@rf@LLin@
14-03-11, 20:34
a re katerina pali kala uparxeis k esu kai .... zwntanepse k pali to forum... edwses nea pnoh :p

esthir
14-03-11, 20:35
δεν επιτρεπεται να χρησιμοποιειται το ονομα ενος χρηστη σε δημοσιες συζητησεις για το τι κανει κλπ μεσα στο φορουμ!για αυτον τον λογο υπαρχουν τα πμ,για να απευθυνεστε στον εκαστοτε mod,global,admin για οποιαδηποτε απορια και ανησυχια εχετε!ειναι σαν να βγαινω εγω και να σχολιαζω αβερτα πχ τον βαγγελη οτι κανει αυτο,εκεινο,το αλλο και ποσο μαλλον οταν δεν ειναι και παρων να υπερασπιστει το ονομα του!:) και στην τελικη δεν αφορα και κανεναν μας ποιος ειναι ο καθενας και τι κανει!

SILVER21
14-03-11, 20:35
τι ακριβως εχει η ΔΙΚΗ μου σταση???ξερεις ποσο καιρο ειμαι μοντ?απο τελη φλεβαρη!ουτε μηνα δεν εκλεισα!ας ειμαστε λογικοι!εσυ θα ησουν καλυτερος ας πουμε?και πες οτι εισαι,μαγκια σου!αν δεν εκανα κατι καλα θα μου ελεγαν οι global κατερινα τα σκ@τωσες,οποτε θα με εδιωχναν!οπου εκανα λαθη με διορθωσαν και μου υπεδειξαν καποια πραγματα και ακομη μαθαινω!αν αυτο σας χαλαει ολους,τοτε δεν εχω να πω κατι περισσοτερο!ασχοληθειτε με το τι κανετε ολοι σας ατομικα και σταματηστε διαρκως να κατηγορειτε τους αλλους για καταχρηση εξουσιας,ενω εσεις οι ιδιοι οι χρηστες κανετε τα ιδια και χειροτερα με το να μας αγνοειτε...και ειδικα οταν βλεπουν μια γυναικα μερικοι ψευτομαγκες να τους κανει παρατηρηση για ενα ποστ,το παιρνουν πατριωτικα και στελνουν και πμ με βρισιες......και δεν αναφερομαι σε σενα!καταντησε αηδια ολο αυτο!

μηπως μπορεις να ανεφερεις κατερινα ονομαστικα ποιοι ειναι αυτοι που σου λενε για εξουσια απεναντι στους χρηστες του greekz?

esthir
14-03-11, 20:36
a re katerina pali kala uparxeis k esu kai .... zwntanepse k pali to forum... edwses nea pnoh :p

το φορουμ ειχε την δικη του ζωη,δεν περιμενε εμενα!:p

Lector
14-03-11, 20:37

Το τι εχει η σταση σου το ειπα απο το πρωτο κιολας ποστ μου εδω ρε συ Κατερινα, και δεν εχει να κανει με το ποσο καιρο εισαι μοντ. Το να κατηγορεις αλλους για σπαμ τη στιγμη που ο τομεας εκ φυσεως προκαλει σπαμ το μονο που δειχνει ειναι οτι το κανεις επειδη "μπορεις".
Επισης ισως οι γκλομπαλ δεν παρατηρησαν τι συμβαινει η δεν ασχοληθηκαν, το οποιο αποδεικνυεται και σε ποστ του βασιλη νωριτερα οπου ειπε οτι "θα το κοιταξουμε".
Στο κατω κατω προτιμας οταν εχει καποιος προβλημα, να στο λεει, να σε αγνοει, η να σε βριζει;

Psy_Man
14-03-11, 20:37
gia na ksekatharisoume kati gt vlepw oti akougete mono to onoma tis katerinas.....eimai kai egw edw
kai ta posts egw ta esvina kai oxi katerina ta parapona sas loipon se emena!!!!!

esthir
14-03-11, 20:38
μηπως μπορεις να ανεφερεις κατερινα ονομαστικα ποιοι ειναι αυτοι που σου λενε για εξουσια απεναντι στους χρηστες του greekz?
δημοσια δεν μπορω να πω,δεν εκθετω κανεναν!

Lector
14-03-11, 20:41
me to na to na petas spontes ( oxi esy alla genika milaw )..tin prosvaleis...oso gia to an diafoneis pou eimai mod den me afora pistepseme opws exoun pei kai oi global ta parapona sas stous anoterous mas....to an eixa allo nick den nomizw na se afora an thes perisotera stoixeia gia mena na dosw taftotita ante gt to xete parakanei me to na eirwneveste ;) kai nai ta lete gia na kraksete kai tpt allo !!!

Ο,τι να'ναι λες. Προσπαθω να εξηγηθω ομορφα κι ωραια και μου το παιζεις ντουβαρι και πας να βγεις κι απο πανω. Η κατερινα με ξερει και μπορει να καταλαβει καλα που αναφερονται οι σποντες, δε χρειαζεται κανενα δικηγορο. Απο κει και περα, οι γενικοι κανονες της ιεραρχιας λενε οτι οταν εχει καποιος προβλημα με "ανωτερο" του, πρωτα το λεει στον ιδιο και μετα αν δε βγαλει ακρη τοτε παει παραπανω. Εσυ τι θα προτιμουσες δηλαδη, να μη σου πω τι τρεχει πριν σε "καρφωσω" στους ανωτερους σου;
Το αν ειχες αλλο νικ η οχι σου εξηγησα καθαρα τι ρολο παιζει, εσυ το ρωτησες εμμεσως στο κατω κατω, και απο κει και περα αν θες να κρυφτεις ειναι δικο σου θεμα και κανενος αλλου.
Τελος, οταν λεω "δεν το ειπα για να κραξω" και μου λες "οχι, το ειπες για να κραξεις", ειναι σα να μου λες "ελα να παιξουμε και την κολοκυθια τωρα". ΟΚ ξεβρακωθηκες αρκετα με αυτο σου το ποστ.

esthir
14-03-11, 20:41
Το τι εχει η σταση σου το ειπα απο το πρωτο κιολας ποστ μου εδω ρε συ Κατερινα, και δεν εχει να κανει με το ποσο καιρο εισαι μοντ. Το να κατηγορεις αλλους για σπαμ τη στιγμη που ο τομεας εκ φυσεως προκαλει σπαμ το μονο που δειχνει ειναι οτι το κανεις επειδη "μπορεις".
Επισης ισως οι γκλομπαλ δεν παρατηρησαν τι συμβαινει η δεν ασχοληθηκαν, το οποιο αποδεικνυεται και σε ποστ του βασιλη νωριτερα οπου ειπε οτι "θα το κοιταξουμε".
Στο κατω κατω προτιμας οταν εχει καποιος προβλημα, να στο λεει, να σε αγνοει, η να σε βριζει;

μα μου το ειπαν καποιοι ηδη,ποσες φορες πρεπει να το ακουσω δηλ?το σπαμ δεν ηξερα καν τι ειναι μεχρι που εγινα μοντ!τοτε ενημερωθηκα για το πως πρεπει να κινουμαι!εφοσον τα πραγματα εσφιξαν και επρεπε να ειμαι εγω αυτη που θα τα ακουσει γιατι εγω ημουν περισσοτερο μεσα,οκ!τα παιρνω ολα πανω μου λοιπον!οι global ασχοληθηκαν και πολυ μαλιστα για να μου δειξουν πως πρεπει να κινηθω.... οταν καποιος εχει ενα προβλημα,μπορει να στειλει ενα πμ και με ομορφο τροπο να μου πει το θεμα του,οχι με ειρωνειες και βρισιες!ειμαι κι εγω ανθρωπος,οκ?επειδη ειναι νετ,δεν σημαινει οτι πρεπει να τα ισοπεδωνουμε και ολα!;)

Matrixxx
14-03-11, 20:45
http://th492.photobucket.com/albums/rr285/croatoan5376/Emoticons/th_smiley_emoticons_zombie02.gif

Lector
14-03-11, 20:46
Συνεχιζεις να το παιρνεις προσωπικα χωρις λογο... Εχεις σκοπο να καταλαβεις οτι δεν εχει κανεις προβλημα με σενα ως ατομο αλλα με τον τροπο που ασκεις τη διαχειριση;

Psy_Man
14-03-11, 20:47
Ο,τι να'ναι λες. Προσπαθω να εξηγηθω ομορφα κι ωραια και μου το παιζεις ντουβαρι και πας να βγεις κι απο πανω. Η κατερινα με ξερει και μπορει να καταλαβει καλα που αναφερονται οι σποντες, δε χρειαζεται κανενα δικηγορο. Απο κει και περα, οι γενικοι κανονες της ιεραρχιας λενε οτι οταν εχει καποιος προβλημα με "ανωτερο" του, πρωτα το λεει στον ιδιο και μετα αν δε βγαλει ακρη τοτε παει παραπανω. Εσυ τι θα προτιμουσες δηλαδη, να μη σου πω τι τρεχει πριν σε "καρφωσω" στους ανωτερους σου;
Το αν ειχες αλλο νικ η οχι σου εξηγησα καθαρα τι ρολο παιζει, εσυ το ρωτησες εμμεσως στο κατω κατω, και απο κει και περα αν θες να κρυφτεις ειναι δικο σου θεμα και κανενος αλλου.
Τελος, οταν λεω "δεν το ειπα για να κραξω" και μου λες "οχι, το ειπες για να κραξεις", ειναι σα να μου λες "ελα να παιξουμε και την κολοκυθια τωρα". ΟΚ ξεβρακωθηκες αρκετα με αυτο σου το ποστ.

otan les oti i katerina prepei na anysixei kai dn tis les ton logo kanonika tis petas sponta oti fteei AYTI gia oti exei ginei ...ntouvari dn to paiksa pote mou kai oute skopevo opws mou milane milaw kai etsi tha ginete apo edw kai pera....den eimai dikigoros tis katerinas apla eimai kai egw ekei mod kai einai krima min asxoliste mazi mou :p safos na peis to provlima sou dn lew na to sizitisoume ola kala kai irema alla to na petas post <<prepei na aisixeis >> kai kati tetoia den einai swsta file mou vges kai pes exw provlima me auto kai me auto to thema kai oxi oti ftene oi mods kai na anusixoune oso gia tin kolokithia exoun perasei xronia kai xronia otan tin epaiza

SILVER21
14-03-11, 20:47
μα μου το ειπαν καποιοι ηδη,ποσες φορες πρεπει να το ακουσω δηλ?το σπαμ δεν ηξερα καν τι ειναι μεχρι που εγινα μοντ!τοτε ενημερωθηκα για το πως πρεπει να κινουμαι!εφοσον τα πραγματα εσφιξαν και επρεπε να ειμαι εγω αυτη που θα τα ακουσει γιατι εγω ημουν περισσοτερο μεσα,οκ!τα παιρνω ολα πανω μου λοιπον!οι global ασχοληθηκαν και πολυ μαλιστα για να μου δειξουν πως πρεπει να κινηθω.... οταν καποιος εχει ενα προβλημα,μπορει να στειλει ενα πμ και με ομορφο τροπο να μου πει το θεμα του,οχι με ειρωνειες και βρισιες!ειμαι κι εγω ανθρωπος,οκ?επειδη ειναι νετ,δεν σημαινει οτι πρεπει να τα ισοπεδωνουμε και ολα!;)

ααα ποτε καλε σε βρισανε δημοσια? εγω δεν τοχω δει πουθενα . :unsure:

Psy_Man
14-03-11, 20:48
Συνεχιζεις να το παιρνεις προσωπικα χωρις λογο... Εχεις σκοπο να καταλαβεις οτι δεν εχει κανεις προβλημα με σενα ως ατομο αλλα με τον τροπο που ασκεις τη διαχειριση;

pesmou to parapono sou .....na se akousw....
apo spam kai offtopic paei sinefo dld ti allo na kanoume ???

Lector
14-03-11, 20:48
otan les oti i katerina prepei na anysixei kai dn tis les ton logo kanonika tis petas sponta oti fteei AYTI gia oti exei ginei ...ntouvari dn to paiksa pote mou kai oute skopevo opws mou milane milaw kai etsi tha ginete apo edw kai pera....den eimai dikigoros tis katerinas apla eimai kai egw ekei mod kai einai krima min asxoliste mazi mou :p safos na peis to provlima sou dn lew na to sizitisoume ola kala kai irema alla to na petas post <<prepei na aisixeis >> kai kati tetoia den einai swsta file mou vges kai pes exw provlima me auto kai me auto to thema kai oxi oti ftene oi mods kai na anusixoune oso gia tin kolokithia exoun perasei xronia kai xronia otan tin epaiza

Μα αυτο το ειπα απο την αρχη! Παλι τα ιδια θα λεω; Υπενθυμιζω οτι εγω ξεκινησα ολη αυτη την ιστορια! (και σου ειπα ηδη οτι η κατερινα μπορει να καταλαβει τη σποντα διοτι ξερει πολυ καλα τον τροπο που μιλαω)
Αφου ηθελες να ασχοληθουμε μαζι σου, οριστε, τα ακουσες κι εσυ καλα καλα :p

esthir
14-03-11, 20:50

αυτο το θεμα λυθηκε!τι συζηταμε πλεον δεν καταλαβαινω!εφοσον οι global δεν μου εχουν πει τιποτα εδω και καιρο,δεν βλεπω λογο να ασχολουμαστε!μπες και δες και πεσμου στο στεκι αυτη τη στιγμη τι βλεπεις...δεν ενοχλω κανεναν!ετυχες χτες σε ενα θεμα να εισαι παρων το οποιο εκανε καραμπαμ απο μακρια οτι θα εκλεινε!:p τι να κανουμε τωρα?οπως ειπε και ο φαεθων τα ποστς που εχουν σβηστει στις πρωτες σελιδες ειναι μονο 20 περιπου!και ολα thanks και ασκοπα!οποτε?

esthir
14-03-11, 20:51
ααα ποτε καλε σε βρισανε δημοσια? εγω δεν τοχω δει πουθενα . :unsure:

γιατι πολυ απλα σβηστηκαν......τα πμ ομως ειναι ενας αλλος τροπος εκτονωσης και την βρισκουν εκει πλεον..περαστικα τους!

Lector
14-03-11, 20:52
pesmou to parapono sou .....na se akousw....
Apo spam kai offtopic paei sinefo dld ti allo na kanoume ???

Αυτο αναφεροταν στην κατερινα, οχι σε σενα...

Lector
14-03-11, 20:55
αυτο το θεμα λυθηκε!τι συζηταμε πλεον δεν καταλαβαινω!εφοσον οι global δεν μου εχουν πει τιποτα εδω και καιρο,δεν βλεπω λογο να ασχολουμαστε!μπες και δες και πεσμου στο στεκι αυτη τη στιγμη τι βλεπεις...δεν ενοχλω κανεναν!ετυχες χτες σε ενα θεμα να εισαι παρων το οποιο εκανε καραμπαμ απο μακρια οτι θα εκλεινε!:p τι να κανουμε τωρα?οπως ειπε και ο φαεθων τα ποστς που εχουν σβηστει στις πρωτες σελιδες ειναι μονο 20 περιπου!και ολα thanks και ασκοπα!οποτε?

Ρε κατερινα δε θα κατσω να μετρησω ποσα ποστ σβηστηκαν, ουτως η αλλως οταν ειναι δικα μου το λεω κατευθειαν :p
Εγω αναφερθηκα σε μια γενικη συμπεριφορα που εχω παρατηρησει τον τελευταιο καιρο, και απ'οτι φανηκε δεν ειμαι ο μονος ...

τομπι
14-03-11, 20:57
κωμωδία καταντήσατε ρε παιδιά:laugh:Χαλαρώστε λίγο

Psy_Man
14-03-11, 20:58
Αυτο αναφεροταν στην κατερινα, οχι σε σενα...

emena gt dn me paizete kai paizete mono tin katerina dld ? :p

les pio katw <<συμπεριφορα που εχω παρατηρησει >> ti thes na peis ?

esthir
14-03-11, 20:58
Ρε κατερινα δε θα κατσω να μετρησω ποσα ποστ σβηστηκαν, ουτως η αλλως οταν ειναι δικα μου το λεω κατευθειαν :p
Εγω αναφερθηκα σε μια γενικη συμπεριφορα που εχω παρατηρησει τον τελευταιο καιρο, και απ'οτι φανηκε δεν ειμαι ο μονος ...

ειλικρινα παυω να ασχολουμαι...απλα παρατηρειστε...τιποτα αλλο!

Lector
14-03-11, 21:02
emena gt dn me paizete kai paizete mono tin katerina dld ? :p

les pio katw <<συμπεριφορα που εχω παρατηρησει >> ti thes na peis ?

Σε τρωει ο κωλος σου και σενα; :p

Ελα ρε, ελεος, διαβασε το πρωτο μου ποστ και θα καταλαβεις για ποια συμπεριφορα μιλαω, μη με βαζεις να τα ξαναγραφω...

pho3nix
14-03-11, 22:04
elpizw me8aurio na valei edw to xeraki tis i stella :D
na figoun ta perita post...giati kaka ta psemata,to kanate kouti paraponon :p

SILVER21
14-03-11, 22:16
elpizw me8aurio na valei edw to xeraki tis i stella :d

ελπιζεις? μα τι λες τωρα? σοβαρα? αυτη που αναφερεις ποια ειναι ? και τι ενδιαφερει τους χρηστες αυτα που λες ? πολυ προσωπολατρια ρε συ ...ελεος ποια . εχουν μια στεναχωρια τωρα....

esthir
14-03-11, 22:22
ελπιζεις? μα τι λες τωρα? σοβαρα? αυτη που αναφερεις ποια ειναι ? και τι ενδιαφερει τους χρηστες αυτα που λες ? πολυ προσωπολατρια ρε συ ...ελεος ποια . εχουν μια στεναχωρια τωρα....

admin ειναι :look:

SILVER21
14-03-11, 22:25
admin ειναι :look:

ωραια ! και ? απο ποτε εχει το δικαιωμα του να στερει το λογο της ελευθεριας του λογου στα παιδια εδω μεσα? να σβησει τι ? εβρισε κανεις κανεναν? η μηπως ειμαι στραβος ρε κατερινα και δεν τα βλεπω ?

esthir
14-03-11, 22:27
ωραια ! και ? απο ποτε εχει το δικαιωμα του να στερει το λογο της ελευθεριας του λογου στα παιδια εδω μεσα? να σβησει τι ? εβρισε κανεις κανεναν? η μηπως ειμαι στραβος ρε κατερινα και δεν τα βλεπω ?

εγω δεν θα ειμαι για καιρο εδω να σου εξηγω το πως και το γιατι,ας το κανουν αυτοι που θα μεινουν περισσοτερο!;)

WonderBoy
14-03-11, 22:28

kai go elpizw me8aurio na (sas) valei to xeraki tis i stella :D
na figoun ta perita (sas) post...giati kaka ta psemata,to kanate mpordelo :p

Νανού
14-03-11, 22:29

Ποια ειναι τα περιτα Μπιλ?Ετσι για να χουμε το καλο ερωτημα.
Για πηγαινε στην σελιδα 1,2,3 (εδω στο ιδιο θεμα ντε!),και δες τι σχολια εχουν γραφτει(εντελως οφτοπικ),και ουτε καν εχουν πειραχτει. :mml:

SILVER21
14-03-11, 22:34
εγω δεν θα ειμαι για καιρο εδω να σου εξηγω το πως και το γιατι,ας το κανουν αυτοι που θα μεινουν περισσοτερο!;)

βρε κοπελα μου βγαινει ο temptlation ποιο πανω και λεει καποια οτι θα βαλει το χερακι της ..οκ ? απο που και ως που δεν καταλαβαινω....να κανει τι? να κοψει την ελευθερια λογου των χρηστων ? μην τρελαθουμε κιολας . αρκετα παραπονα εχουν γινει .και απο οτι εχω δει τελικα το προβλημα δεν το εχουν τα παιδια εδω . στο φιναλε εαν θελουν οι διαχειριστες να αλλαξει κατι να κανουν ανακοινωση και απο κει και περα ειναι στο χερι του καθενος να τις δεχθει η οχι . αλλα να να μου στερησει καποιος-α το λογο να μηλαω ? οποιος εχει αποθημενα αλλου οχι σε μια κοινοτητα .

pho3nix
14-03-11, 22:37

ma auto einai thread gia 8etika arnitika,kai oxi gia pikramenous pou exoun
prosopika me kapion kati .
twra pios einai i stella.....asxoliasto 8a to afisw.
apla 8a mporousa kai egw na svisw,giati exw to ka8e dikaioma.
alla mias kai einai diko tis section.gi'auto eipa na to analavei autin.

kai go elpizw me8aurio na (sas) valei to xeraki tis i stella :D
na figoun ta perita (sas) post...giati kaka ta psemata,to kanate mpordelo :p

esena 8a se parakalousa o tropos sou pou millas na einai pio omorfos.
i lekseis pou xrisimopoieis den exoun kamia sxesi me to forum edw.

Ποια ειναι τα περιτα Μπιλ?Ετσι για να χουμε το καλο ερωτημα.
Για πηγαινε στην σελιδα 1,2,3 (εδω στο ιδιο θεμα ντε!),και δες τι σχολια εχουν γραφτει(εντελως οφτοπικ),και ουτε καν εχουν πειραχτει. :mml:

ta perita einai oi prosopikes antipara8eseis pou exete.
kai oi prosopikes diafwnies pou exete.kalo einai na tis lusete me pm.
etsi einai o kanonas..i na anaferete ston admin an kapios den sas ferete swsta.

Dinos@
14-03-11, 22:41
Kala re Temptetion Ayto einai poy leme oti kanetai oti theletai les kai eistai logokrisia.
O allos kathetai kai grafei tin apopsi tou, skeftetai pws na grapsei kai ti na grapsei kai xafnika erxetai kapoios apo to poythena kai toy sbinei oti egrapse, san na toy leei edw tha grafeis oti goystarw egw.

Den lew se merika themata stin efimerida poy brizontai les kai einai opadoi sto gipedo kala kanetai kai ta sbinetai alla dystyxws den sbinetai mono ayta.
Kai eleos me to offtopic pia, mia koybenta xekinaei me mia aformi kai koybenta stin koybenta to thema proxwraei.
Dil. esas den sas exei symbei pote na xekinisetai na milatai gia kati kai na katalixetai na milatai gia kati allo, syzitisi legetai ayto.
Ama einai na epitrepetai na leme MONO to sxolio mas gia tin eidisi kai na min epitrepetai na milame metaxy mas ta meloi.

old
14-03-11, 22:42
mou epitrepete na petaxto san tin "tsoutsou".....??

ola afta pou ginonte einai asximo (toulaxiston sta matia ta dika mou)

kai sto mono pou ginete "kako" einai sto idio to forum....

kai einai krima kai oligon ti asximo afto.....

toulaxiston etsi to vlepo ego.....

edit: kai anti na vroume kapio tropo na kanoume to forum ksana

"antagonistiko" istera apo tis teleutees ekseliksis "skotonomaste" metaksi mas......

esthir
14-03-11, 22:44
mou epitrepete na petaxto san tin "tsoutsou".....??

ola afta pou ginonte einai asximo (toulaxiston sta matia ta dika mou)

kai sto mono pou ginete "kako" einai sto idio to forum....

kai einai krima kai oligon ti asximo afto.....

toulaxiston etsi to vlepo ego.....

σωστοτατος!

pho3nix
14-03-11, 22:45
Kala re Temptetion Ayto einai poy leme oti kanetai oti theletai les kai eistai logokrisia.
O allos kathetai kai grafei tin apopsi tou, skeftetai pws na grapsei kai ti na grapsei kai xafnika erxetai kapoios apo to poythena kai toy sbinei oti egrapse, san na toy leei edw tha grafeis oti goystarw egw.

Den lew se merika themata stin efimerida poy brizontai les kai einai opadoi sto gipedo kala kanetai kai ta sbinetai alla dystyxws den sbinetai mono ayta.
Kai eleos me to offtopic pia, mia koybenta xekinaei me mia aformi kai koybenta stin koybenta to thema proxwraei.
Dil. esas den sas exei symbei pote na xekinisetai na milatai gia kati kai na katalixetai na milatai gia kati allo, syzitisi legetai ayto.
Ama einai na epitrepetai na leme MONO to sxolio mas gia tin eidisi kai na min epitrepetai na milame metaxy mas ta meloi.

exei ipo8ei ena parapono pio pisw dino.
gia ton diaxirismo sto steki tou koutsompoli.

na einai ligo pio xalara ta pragmata ekei...ex8es milisame me tous mod,kai omofwna eipame.
na min einai toso austiroi mazi sas..diladi...na min svinonte post etsi gia to tipota.
ti 8elw na pw....oti auto pou ziti8ike egine praksei.(pisteuw diladi.)
an akoma sunexizei auto pou ginotan,kalo einai na to anaferete.
an omws den iparxei allo parapono...den vriskw ton logo na milame gia prosopikous xaraktirismous.
pisteuw me katalaveneis.

SILVER21
14-03-11, 22:47
ma auto einai thread gia 8etika arnitika,kai oxi gia pikramenous pou exoun
prosopika me kapion kati .
twra pios einai i stella.....asxoliasto 8a to afisw.
apla 8a mporousa kai egw na svisw,giati exw to ka8e dikaioma.
alla mias kai einai diko tis section.gi'auto eipa na to analavei autin.

esena 8a se parakalousa o tropos sou pou millas na einai pio omorfos.
i lekseis pou xrisimopoieis den exoun kamia sxesi me to forum edw.

ta perita einai oi prosopikes antipara8eseis pou exete.
kai oi prosopikes diafwnies pou exete.kalo einai na tis lusete me pm.
etsi einai o kanonas..i na anaferete ston admin an kapios den sas ferete swsta.

ρε βασιλη οκ. ας κανει η διαχειρηση οπως θελει το στεκι του κουτσομπολη . αλλα ας αφησουμε την διαρκεις καραμελα που λετε συνεχεια στα παιδια οτι βγαινουνε of στα ποστ που κανουν . απο που και ως που ειστε εδω κριτες του ελευθερου λογου σε μια συζητηση που γινετε στα θεματα ? υπαρχει αυτο σαν δουλεια στην κοινωνια αλλα και σε φορα και δεν το ξερω τοσα χρονια ?θα κρινω εγω η εσυ το λογο καποιου με τον να του σβηνω τα ποστ ? οχι αγαπητε . σεβομαι την ανθρωπινη υποσταση οσο και μαλακισμενη να ειναι.

pho3nix
14-03-11, 22:50
ρε βασιλη οκ. ας κανει η διαχειρηση οπως θελει το στεκι του κουτσομπολη . αλλα ας αφησουμε την διαρκεις καραμελα που λετε συνεχεια στα παιδια οτι βγαινουνε of στα ποστ που κανουν . απο που και ως που ειστε εδω κριτες του ελευθερου λογου σε μια συζητηση που γινετε στα θεματα ? υπαρχει αυτο σαν δουλεια στην κοινωνια αλλα και σε φορα και δεν το ξερω τοσα χρονια ?

apantisa pio panw paidia...fusika mporeite na peite to parapono sas.
alla oxi gia prosopikous xaraktirismous.
NAI omws gia.....otidipote den sas aresei se kapio tmima.

GreekzLive
14-03-11, 22:57

esy ti zori trabas? :hmmm:

GreekzLive
14-03-11, 22:58
peran apo tin plaka, exoume (exete) bgei offtopic, parakalw opos anaferete o titlos "Θετικά και Αρνητικά του thegreekz.com!! " .... thankx :D

SILVER21
14-03-11, 23:02
esy ti zori trabas? :hmmm:

το ζορι που τραβαω δεν ειναι κανενα αλλο απο το να βλεπω διαρκως να προσπαθουν να επιβαλουν πραγματα και καταστασεις σε θεματα που δεν εχουν την εκταση που λενε οτι εχουν παρει . πχ. διαρκως σπαμ , συνεχεια οφ τα ποστ , γινετε ρινκ στον τομεα του κουτσομπολη κτλ. ε μα ελεος ... ειναι ετσι το φορουμ και δεν το βλεπει κανεις χρηστης εκτος απο τους μοντ ?

Χρήστος
14-03-11, 23:06
το ζορι που τραβαω δεν ειναι κανενα αλλο απο το να βλεπω διαρκως να προσπαθουν να επιβαλουν πραγματα και καταστασεις σε θεματα που δεν εχουν την εκταση που λενε οτι εχουν παρει . πχ. διαρκως σπαμ , συνεχεια οφ τα ποστ , γινετε ρινκ στον τομεα του κουτσομπολη κτλ. ε μα ελεος ... ειναι ετσι το φορουμ και δεν το βλεπει κανεις χρηστης εκτος απο τους μοντ ?

Υπάρχουν πολλοί χρήστες που βλέπουν ότι τα θέματα βγαίνουν off-topic. ’λλωστε δουλειά του Mod είναι να προβλέπει πότε τα σχόλια θα βγαίνουν off-topic. Τώρα αν το βλέπουν μόνο οι Mod, πιθανώς οι χρήστες που δεν το βλέπουν, είναι αυτοί που βγαίνουν συνέχεια off-topic

esthir
14-03-11, 23:06

βρε τωρα τι βλεπεις??ασε πριν καιρο,τωρα τι βλεπεις??βλεπεις να γινεται κατι τετοιο?ξερεις ποσα ατομα μπαινουν καθημερινα?ξερεις ποσα βλεπω εγω συνεχεια??πανω απο 100!!!απο τα 100 ατομα,ποσα γκρινιαξαν και παραπονεθηκαν??ειλικρινα θελω απαντηση!!μετρημενα στα δαχτυλα!αυτα που πρεπει να γινουν εγιναν ηδη και ειναι κομπλε ολα,αλλα γιατι δινεται παλι εκταση??

SILVER21
14-03-11, 23:10
Υπάρχουν πολλοί χρήστες που βλέπουν ότι τα θέματα βγαίνουν off-topic. ’λλωστε δουλειά του Mod είναι να προβλέπει πότε τα σχόλια θα βγαίνουν off-topic. Τώρα αν το βλέπουν μόνο οι Mod, πιθανώς οι χρήστες που δεν το βλέπουν, είναι αυτοί που βγαίνουν συνέχεια off-topic

επιμενεις χρηστο .. πολυ καλα λοιπον ας μην ποσταρουμε τιποτα και να δουμε τα σχολια των mod στα ποστ για να δουμε ρε παιδι μου την δικια τους αγωγη και συμπεριφορα . να παρουμε ενα μαθημα πως πρεπει να μηλαμε και να συμπεριφερομαστε. περιμενουμε λοιπον να διδαχθουμε. φιλικα παντα .

Χρήστος
14-03-11, 23:12
επιμενεις χρηστο .. πολυ καλα λοιπον ας μην ποσταρουμε τιποτα και να δουμε τα σχολια των mod στα ποστ για να δουμε ρε παιδι μου την δικια τους αγωγη και συμπεριφορα . να παρουμε ενα μαθημα πως πρεπει να μηλαμε και να συμπεριφερομαστε. περιμενουμε λοιπον μα διδαχθουμε. φιλικα παντα .

Αν δεν υπάρχουν spam στα thread και δεν βγαίνουν off-topic, όλα θα κυλάνε ομαλά. Να φανταστείς ήταν μία περίοδος που σε κάθε θέμα έλεγαν: Ευχαριστώ για την ενημέρωση...
Αυτό είναι πάρα πολύ εκνευριστικό για τους Mod, να κάθονται να διαγράφουν τέτοιου είδους post, επειδή κάποιοι δεν μπορούν να σεβαστούν τους κανόνες

esthir
14-03-11, 23:16
επιμενεις χρηστο .. πολυ καλα λοιπον ας μην ποσταρουμε τιποτα και να δουμε τα σχολια των mod στα ποστ για να δουμε ρε παιδι μου την δικια τους αγωγη και συμπεριφορα . να παρουμε ενα μαθημα πως πρεπει να μηλαμε και να συμπεριφερομαστε. περιμενουμε λοιπον μα διδαχθουμε. φιλικα παντα .

δεν απαγορευσε κανεις τον λογο,συγνωμη!!το να επεμβουμε μονο σε περιπτωσεις που κρινονται αναγκαιες ναι!!θα σου αρεσε ας πουμε να λες για ενα θεμα και να πεταγεται ενας χρηστης που με το που μπαινει αμολαει υβρεις και οποιον παρει ο χαρος?και ενω του το εχω πει ευγενικα οτι προκαλει και δεν πρεπει γιατι οι αλλοι δεν μπορουν να το ανεχτουν και αφου μου πει εχεις δικιο παει εξω και το ξανακανει,δεν θα σβησω ποστς που εχει και τις απαντησεις των αλλων σε αυτον?απαντησε μου!δεν σβησαμε ποτε κατι που δεν επρεπε!και ενω στην αρχη δεν ξεραμε το ξαναλεω για ΠΟΛΛΟΣΤΗ φορα πως να κινηθουμε καναμε λαθη,αλλα τα διορθωσαμε!τωρα εδω και καιρο ολα ειναι αλλιως αλλα παλι υπαρχουν παραπονα!ξερεις τι καταλαβα?οτι απλα καποιοι στραβωνουν με τα ατομα λογω αντιπαθειων και οχι διαχειρισης.....ειναι καθαρα θεμα εξουσιας οπως ειπωθηκε...σας την χαριζω την εξουσια λοιπον!:laugh:

SILVER21
14-03-11, 23:18
Αν δεν υπάρχουν spam στα thread και δεν βγαίνουν off-topic, όλα θα κυλάνε ομαλά. Να φανταστείς ήταν μία περίοδος που σε κάθε θέμα έλεγαν: Ευχαριστώ για την ενημέρωση...
Αυτό είναι πάρα πολύ εκνευριστικό για τους Mod, να κάθονται να διαγράφουν τέτοιου είδους post, επειδή κάποιοι δεν μπορούν να σεβαστούν τους κανόνες

τωρα τι να πω...εαν ειναι σπαμ αν καποιος-α ανεβασει ενα θεμα ποτε εγινε καλογρια η tzoylia και απαντα thanks σε μια ελευθερη συζητηση δεν ειναι σπαμ . ειναι ? εκτος και εαν δεν θελουν οι διαχειριστες να γινετε ας βγαλουν γενικη ανακοινωση και τελιωσε το θεμα.

WonderBoy
14-03-11, 23:39
δεν σβησαμε ποτε κατι που δεν επρεπε

Στο θέμα με τη Σιντορέλα (πως διάολο τη λένε)..την αλβανίδα που κέρδισε το Next top model... και ενώ υπάρχουν σαχλά και φθηνά σχόλια του τύπου "σα τραβέλι είναι" , "τι σκατόφατσα είναι αυτή", "σαν άντρας είναι" κ.α ..
ο χρήστης manollas (αν δεν κάνω λάθος) πόσταρε κάτι τέτοιο " τώρα με την κρίση στη οικοδομή το γύρισε στο μοντελινγκ" και αυτό έχει σβηστεί. Ας μου εξηγήσει κάποιος το λόγο που σβήστηκε..ή μάλλον αυτός που το έσβησε να μας εξηγήσει το σκεπτικό του..
Θέλετε να πω κι άλλα??? Έχω πράμα...

GreekzLive
14-03-11, 23:42
einai kai ti 8eorei o ka8enas "Spam".....

esthir
14-03-11, 23:42
Στο θέμα με τη Σιντορέλα (πως διάολο τη λένε)..την αλβανίδα που κέρδισε το Next top model... και ενώ υπάρχουν σαχλά και φθηνά σχόλια του τύπου "σα τραβέλι είναι" , "τι σκατόφατσα είναι αυτή", "σαν άντρας είναι" κ.α ..
ο χρήστης manollas (αν δεν κάνω λάθος) πόσταρε κάτι τέτοιο " τώρα με την κρίση στη οικοδομή το γύρισε στο μοντελινγκ" και αυτό έχει σβηστεί. Ας μου εξηγήσει κάποιος το λόγο που σβήστηκε..ή μάλλον αυτός που το έσβησε να μας εξηγήσει το σκεπτικό του..
Θέλετε να πω κι άλλα??? Έχω πράμα...

αν και εγω δεν το θυμαμαι αυτο που λες,γιατι καθημερινα βλεπω εκατονταδες ποστς και δεν εχω το νου μου στα παλια,για να σβηστηκε σημαινει οτι ηταν ασκοπο!και για να γνωριζεις,ειμαστε 2 μοντς,καθως και global,σβηνουν και αυτοι αρκετα,δεν μπορω να ξερω καθε τρεις και λιγο τι εσβησε και ποιος!

F@rf@LLin@
14-03-11, 23:43
peran apo tin plaka, exoume (exete) bgei offtopic, parakalw opos anaferete o titlos "Θετικά και Αρνητικά του thegreekz.com!! " .... thankx :D

Exei dikio o prolalhsas
to lepon...
Arnhtika
1. Sterhsh ths eleutherias tou logou
2. Diaxwrismos twn post analoga me to poios ta anartei (sumpa8eies k eunoies gia na ginomaste k katanohtoi)
3. Atopes parathrhseis apo mod gia avatar upografes otan oi idioi den sevontai ton kanona epi toutou
4. Svhsimo post xwris na anaferetai o logos kai pio shmantiko to onoma autou pou to svh3e se polles periptwseis oxi se oles gia na eimaste k dikaioi gt kapoioi to throun (kapoioi alloi oxi)
5. Ola auta sunhstoun se ena mh wfelimo apotelesma....thn katapiesh :cry: kai eimai euais8hth kiola re gamwth ...
Thetika.........
......................
ammmm egw....

oi filoi mou.....
to group mas....
kai oi antidraseis ths loukia k ths kassandra- aelin-esthir-katerina otan dexontai anelhto spam apo kapoious users (onomata de leme upolhpseis de 8igoume )XD

esthir
14-03-11, 23:50
Exei dikio o prolalhsas
to lepon...
Arnhtika
2. Diaxwrismos twn post analoga me to poios ta anartei (sumpa8eies k eunoies gia na ginomaste k katanohtoi)
3. Atopes parathrhseis apo mod gia avatar upografes otan oi idioi den sevontai ton kanona epi toutou
4. Svhsimo post xwris na anaferetai o logos kai pio shmantiko to onoma autou pou to svh3e se polles periptwseis oxi se oles gia na eimaste k dikaioi gt kapoioi to throun (kapoioi alloi oxi)
5. Ola auta sunhstoun se ena mh wfelimo apotelesma....thn katapiesh :cry: kai eimai euais8hth kiola re gamwth ...
Thetika.........
......................
ammmm egw....

oi filoi mou.....
to group mas....
kai oi antidraseis ths loukia k ths kassandra- aelin-esthir-katerina otan dexontai anelhto spam apo kapoious users (onomata de leme upolhpseis de 8igoume )XD

οι αντιδρασεις μου ε??:p :laugh: λογικο δεν ειναι?ευτυχως που το αναγνωριζει και καποιος!να σαι καλα!

georgeville
14-03-11, 23:51
einai kai ti 8eorei o ka8enas "spam".....

ειπες μεγαλη κουβεντα και πρεπει να συζητηθει!

F@rf@LLin@
14-03-11, 23:52
re katerina merikes fores pragmatika... aporw omws :laugh:
polu me diaskedazeis XD

esthir
14-03-11, 23:54
re katerina merikes fores pragmatika... aporw omws :laugh:
polu me diaskedazeis XD

χαιρομαι!:)

Νανού
14-03-11, 23:55
Exei dikio o prolalhsas
to lepon...
Arnhtika
Thetika.........
......................
ammmm egw....

oi filoi mou.....
to group mas....

Μια χαρα.
Για να δω τωρα,μιας και εφτιαξες λιστα οργανωμενη με θετικα/αρνητικα.
θα τα λαβει κανεις υποψην του?:bananadan

Psy_Man
14-03-11, 23:55
Exei dikio o prolalhsas
to lepon...
Arnhtika
Thetika.........
......................
ammmm egw....

oi filoi mou.....
to group mas....

1) poios eipe na min milate???
2)ayto den ginete pou les se kamia periptosi
3)as kaneis anafora ton mod se anotero tou
4)o logos kai poios ta svise panta anaferete me ena mod msg
5) siga tin katapiesi re prosexte min mas pathete kai katathlipsi sto telos

F@rf@LLin@
14-03-11, 23:56
Μια χαρα.
Για να δω τωρα,μιας και εφτιαξες λιστα οργανωμενη με θετικα/αρνητικα.
θα τα λαβει κανεις υποψην του?:bananadan

@@ :p

WonderBoy
14-03-11, 23:58
για να σβηστηκε σημαινει οτι ηταν ασκοπο!

Εσύ το βρίσκεις άσκοπο???

exei dikio o prolalhsas
to lepon...
Arnhtika
1. Sterhsh ths eleutherias tou logou (Όχι) Εγώ λέω ότι γουστάρω... :tease:
2. Diaxwrismos twn post analoga me to poios ta anartei (sumpa8eies k eunoies gia na ginomaste k katanohtoi) (Ναι) Κάτι πήρε το μάτι μου
3. Atopes parathrhseis apo mod gia avatar upografes otan oi idioi den sevontai ton kanona epi toutou (Ναι) Κάτι πήρε το μάτι μου
4. Svhsimo post xwris na anaferetai o logos kai pio shmantiko to onoma autou pou to svh3e se polles periptwseis oxi se oles gia na eimaste k dikaioi gt kapoioi to throun (kapoioi alloi oxi) (Ναι) Κάτι πήρε το μάτι μου
5. Ola auta sunhstoun se ena mh wfelimo apotelesma....thn katapiesh :cry: Kai eimai euais8hth kiola re gamwth ...(Ναι) Κάτι πήρε το μάτι μου
thetika.........
......................
Ammmm egw.... (Ναι) Κάτι πήρε το μάτι μου

oi filoi mou..... (Όχι) Δεν έχω
to group mas.... (Ναι) Κάτι πήρε το μάτι μου
kai oi antidraseis ths loukia k ths kassandra- aelin-esthir-katerina otan dexontai anelhto spam apo kapoious users (onomata de leme upolhpseis de 8igoume )xd (ΔΓ/ΔΑ)

:tongue2::tongue2::tongue2:

F@rf@LLin@
14-03-11, 23:59
1) poios eipe na min milate???
su autos auth k o allos
2)ayto den ginete pou les se kamia periptosi
mwre giiiinetai ginetai den se piezw omws na to paradexteis giati katalavainw kai thn dikh sou 8esh...ola k ola anais8hth den eimai ...exw katanohsh
3)as kaneis anafora ton mod se anotero tou
k na ginw karfi? :hmmm: mwre les... koinwnikh anodos k etsi...
4)o logos kai poios ta svise panta anaferete me ena mod msg
egw gt den phra pote... periergo kapou 8a parapese...:p
5) siga tin katapiesi re prosexte min mas pathete kai katathlipsi sto telos
oriste na kai h eirwnia... kai meta me les oti den uparxei katapiesh .... pws na milhsw otan exw to fovo oti 8a me eirwneuteis >,<

:laugh: to elousa to post me ta xrwmata XD

Psy_Man
15-03-11, 00:01
oriste na kai h eirwnia... kai meta me les oti den uparxei katapiesh .... pws na milhsw otan exw to fovo oti 8a me eirwneuteis >,<

afou me eironovese oti se katapiezoume edw sto internet skepsou eksw stin zwi...stin douleia p.x......na maste ligo logiki ston xavale den exei katapiesi.....
ela mila elefthera i an thes na ta xwseis stile pm :p

F@rf@LLin@
15-03-11, 00:02

to 3ereis oti prepei na pas ston of8almiatro epigontws etsi? tineis na tuflw8eis ...auto to mati pia ola ta pairnei :p

F@rf@LLin@
15-03-11, 00:04
afou me eironovese oti se katapiezoume edw sto internet skepsou eksw stin zwi...stin douleia p.x......na maste ligo logiki ston xavale den exei katapiesi.....
ela mila elefthera i an thes na ta xwseis stile pm :p

egw na sta xwsw? :blink: ma gt? psaxnesai gia fasaria k etsi? woooooooooooooot
ela shkwsa maniki ...to de3i :p

esthir
15-03-11, 00:05

με ρωτας κατι που δεν το θυμαμαι....και σου ξαναλεω,καποια πραγματα εγιναν και δεν αλλαζουν,αλλα δεν εχουν επαναληφθει!γιατι δεν μπορειτε να το εμπεδωσετε αυτο που σας λεω?ειναι τοσο ευκολο!με ειδατε ποτε να επιτιθεμαι σε κανεναν?εβρισα ποτε κανεναν?ουτε ενα infraction δεν εχω φαει τοσα χρονια,λες να μην ξερω τι ειναι μεσα στα ορια του επιτρεπτου?οταν ειναι ενα θεμα και πεταγεται ξαφνικα ενας ασχετος και σχολιαζει την υπογραφη μου πχ,οκ,μια,δυο,τρεις,μετα κατανταει αηδια,γιατι δεν εχουν καμια σχεση με το θεμα που υπαρχει και πεταει κατι ασχετο με αποτελεσμα να διαγραφουν τα μηνυματα ως ασκοπα!τα ευχαριστω!ενω ειχα πει καποια στιγμη πως οσα sss και να βαλετε στο thanks θα διαγραφεται το ποστ,πανε και μου βαζουν για σπασιμο thankssss!ο αλλος που το βλεπει αυτο θα το κανει επισης!το αποτελεσμα ποιο θα ναι?να γεμισω thanks και μετα μου στελνουν και πμ ή και δημοσια και ρωτανε:μα που πηγε το ποστ μου????και λεω οι κανονισμοι λενε οτι μηνυματα με thanks Θα διαγραφονται,εσυ γιατι αναιρεις τους κανονες?και καποια στιγμη εσυ ο ιδιος σε μια ερωτηση που ειχε κανει ο βαγγελης οι κανονες γιατι υπαρχουν,ξερεις τι απαντησες?για να σπανε.....τα συμπερασματα δικα σου..

F@rf@LLin@
15-03-11, 00:25
Epishs 8a h8ela parakalw na pros8esw sthn lista me ta arnhtika mou oti oloi sxedon oi mod glob emfanizontai ws offline akoma k otan einai online, k an enas xrhsths 8elei amesh e3uphrethsh den mporei na dei sxedon kanenan ...
(an 8umh8w k kati allo 8a to pw :p)

Χρήστος
15-03-11, 00:27
Epishs 8a h8ela parakalw na pros8esw sthn lista me ta arnhtika mou oti oloi sxedon oi mod glob emfanizontai ws offline akoma k otan einai online, k an enas xrhsths 8elei amesh e3uphrethsh den mporei na dei sxedon kanenan ...
(an 8umh8w k kati allo 8a to pw :p)

Den einai offline alla invisible... oi xristes tous vlepoun ws offline, alla den einai. ta mnm sas ta stelnete kanonika kai sas apantame

F@rf@LLin@
15-03-11, 00:33
Den einai offline alla invisible... oi xristes tous vlepoun ws offline, alla den einai. ta mnm sas ta stelnete kanonika kai sas apantame

nai aoratoi, alla meis pou den exoume ta ofelh tou VIP sas vlepoume ws offline k an egw pouxou 8elw kati katepigontws 8a sas vlepw olous offline k as mhn eiste se poion na prwtosteilw pm ... mpouf ampempamplom k etsi? k mh me peis na kanw thread gia help gt mporei na einai kati pou den shkwnei thread... auta nomw oti einai logiko touto pou lew ^^
kai sthn telikh apo poion kruveste? e?eE?E?eE?E :p

Χρήστος
15-03-11, 00:34
nai aoratou alla meis pou den exoume ta ofelh tou VIP sas vlepoume ws offline k an egw pouxou 8elw kati katepigontws 8a sas vlepw olous offline k as mhn eiste se poion na prwtosteilw pm ... mpouf ampempamplom k etsi? k mh me peis na kanw thread gia help gt mporei na einai kati pou den shkwnei thread... auta nomw oti einai logiko touto pou lew ^^

apo esas krivomaste :p

pantws opoio kai an einai to problima sou boreis na steileis ena pm sto mod tou tmimatos (an einai prob me thread) h se kapoion globa/admin gia otidipote allo ;)

WonderBoy
15-03-11, 00:38
με ρωτας κατι που δεν το θυμαμαι....
Όπως το βλέπεις τώρα το θεωρείς άσκοπο??? Δε χρειάζεται να το θυμάσαι..:)

και λεω οι κανονισμοι λενε οτι μηνυματα με thanks Θα διαγραφονται,εσυ γιατι αναιρεις τους κανονες?
Δεν αναιρώ κανένα κανόνα..εγώ κινούμαι πάντα σύμφωνα με αυτούς...;)

και καποια στιγμη εσυ ο ιδιος σε μια ερωτηση που ειχε κανει ο βαγγελης οι κανονες γιατι υπαρχουν,ξερεις τι απαντησες?για να σπανε.....
Εσύ τι θα απαντούσες στην ερώτηση του Βαγγέλη???

τα συμπερασματα δικα σου..
Η παλιά η Κατερίνα μου άρεσε περισσότερο..;)

Evolution
15-03-11, 00:39
nai aoratoi, alla meis pou den exoume ta ofelh tou VIP sas vlepoume ws offline k an egw pouxou 8elw kati katepigontws 8a sas vlepw olous offline k as mhn eiste se poion na prwtosteilw pm ... mpouf ampempamplom k etsi? k mh me peis na kanw thread gia help gt mporei na einai kati pou den shkwnei thread... auta nomw oti einai logiko touto pou lew ^^

steile esy pm sto mod tou section kai autos tha sou apantisei, ektos kai an thes kati asxeto ektos section/forum kai thes enan mod online na tou peis pos perases simera px

F@rf@LLin@
15-03-11, 00:41
apo esas krivomaste :p

pantws opoio kai an einai to problima sou boreis na steileis ena pm sto mod tou tmimatos (an einai prob me thread) h se kapoion globa/admin gia otidipote allo ;)

ma egw sou milaw oti mporei na kaigomai, na einai kati katepigontws, pws na tou steilw pm an ton vlepw offline , akoma k an einai online alla fainetai offline egw pws 8a to 3erw oti den einai offline alla online? pfff apapapapa me ganiases >,<

k se sena? ti ginetai re paidi m ...laos milame :p

F@rf@LLin@
15-03-11, 00:43
steile esy pm sto mod tou section kai autos tha sou apantisei, ektos kai an thes kati asxeto ektos section/forum kai thes enan mod online na tou peis pos perases simera px

auto to pronomio to exei o xarhs...ektos an 8eleis k esu na ginoume filoi ^^ mporw na 3ekinhsw apo twra ^^

esthir
15-03-11, 00:43
Όπως το βλέπεις τώρα το θεωρείς άσκοπο??? Δε χρειάζεται να το θυμάσαι..:)

Δεν αναιρώ κανένα κανόνα..εγώ κινούμαι πάντα σύμφωνα με αυτούς...;)

Εσύ τι θα απαντούσες στην ερώτηση του Βαγγέλη???

το θεωρω ασκοπο οπως και πριν,απλα πριν δεν ακουγομουν σαν απλος χρηστης!
και καλα κανεις αυτο σε τιμα που πας συμφωνα με τους κανονες!:)
εγω στον βαγγελη επειδη ειναι καλος μου φιλος,θα του ελεγα οτι οι κανονες για καποιο λογο υπαρχουν και τους ακολουθω!
η παλια κατερινα ειμαι,δεν εχω αλλαξει,απλα εχω πολλα περισσοτερα στο κεφαλι μου τωρα με πιο πολλες ευθυνες!κανω και την πλακα μου αλλα και την δουλεια που μου εχουν αναθεσει!αλλαξα πχ αβαταρ,υπογραφη κλπ ξερεις γιατι?γιατι με πρηζουν!!!ναι οπως το ακους!!!με κανουν να φαινομαι φτηνη ενω δεν ειμαι!και συγκρινουν το οτι ειμαι μοντ με τις υπογραφες και οτι εξαιτιας μου γινεται το spam!!!αιντε αιντεεεε!!!καλα κρασια!!εσυ τι θα εκανες στην θεση μου?δεν θα αλλαζες να εχεις το κεφαλι σου ησυχο?εγω αυτο προσπαθω να κανω εδω και καιρο,αλλα δεν με αφηνουν σε ησυχια!

Χρήστος
15-03-11, 00:45
εγω στον βαγγελη επειδη ειναι καλος μου φιλος,θα του ελεγα οτι οι κανονες για καποιο λογο υπαρχουν και τους ακολουθω!
η παλια κατερινα ειμαι,δεν εχω αλλαξει,απλα εχω πολλα περισσοτερα στο κεφαλι μου τωρα με πιο πολλες ευθυνες!κανω και την πλακα μου αλλα και την δουλεια που μου εχουν αναθεσει!αλλαξα πχ αβαταρ,υπογραφη κλπ ξερεις γιατι?γιατι με πρηζουν!!!ναι οπως το ακους!!!με κανουν να φαινομαι φτηνη ενω δεν ειμαι!και συγκρινουν το οτι ειμαι μοντ με τις υπογραφες και οτι εξαιτιας μου γινεται το spam!!!αιντε αιντεεεε!!!καλα κρασια!!εσυ τι θα εκανες στην θεση μου?δεν θα αλλαζες να εχεις το κεφαλι σου ησυχο?εγω αυτο προσπαθω να κανω εδω και καιρο,αλλα δεν με αφηνουν σε ησυχια!

Mhn tous akous...zileuoun

F@rf@LLin@
15-03-11, 00:48
a nai o Dhmhtrhs eidika eixe ginei prasinos apo th zhleia , alla meta tou eipa oti den tou paei k to gurise sto mplavi, nomw einai pio xaritwmenos ^^

TWILIGHT ZONE
15-03-11, 00:48

exis fenete megalo soukse ke se pirazoun oloi:p

Evolution
15-03-11, 00:50
auto to pronomio to exei o xarhs...ektos an 8eleis k esu na ginoume filoi ^^ mporw na 3ekinhsw apo twra ^^

no problem girl, exo anoixta ta pm mou gia olous :)

esthir
15-03-11, 00:54

κι εγω επισης αλλα δεν στελνει κανεις κατι θετικο,μονο βρισιες απο κομπλεξικους παιρνω!!!:p

esthir
15-03-11, 00:55
exis fenete megalo soukse ke se pirazoun oloi:p

δεν θελω ρε παιδι μου πως το λενε???θα βαλω κανα ουζι για υπογραφη!!!:p

F@rf@LLin@
15-03-11, 00:56

Ok boy, alla egw 8elw apokleisthkothta na 3es, na kata8etw kapou thn ka8hmerinothta m k tous provlhmatismous mou, tis anhsuxies m kai tous fovous mou, k fusika esu 8a prepei na exeis apoluth katanohsh, na mou prosfereis storgh kai 8alpwrh (to proderm einai dwro) na mou les nai ekei pou prepei k oxi pali ekei pou prepei na exeis aperioristei upomonh otan exw periodo k panw apola na eisai ekei otan se xreiazomai amesws :yes:
gia loipes leptomereies 8a se enhmerwsei o xaroulis , na ton 3ekourasw mwre k autona ligo ton kahmeno krima einai , 8a analaveis posto apo....... thn pempth meta3u 17:00 kai 23:00 wra Ellados ^^
anupomonw :hug:

TWILIGHT ZONE
15-03-11, 00:57
δεν θελω ρε παιδι μου πως το λενε???θα βαλω κανα ουζι για υπογραφη!!!:p

:laugh::laugh::laugh:

Evolution
15-03-11, 00:57
κι εγω επισης αλλα δεν στελνει κανεις κατι θετικο,μονο βρισιες απο κομπλεξικους παιρνω!!!:p

antidrastikoi einai more, kata talla einai kala paidia :p

Evolution
15-03-11, 01:06
Ok boy, alla egw 8elw apokleisthkothta na 3es, na kata8etw kapou thn ka8hmerinothta m k tous provlhmatismous mou, tis anhsuxies m kai tous fovous mou, k fusika esu 8a prepei na exeis apoluth katanohsh, na mou prosfereis storgh kai 8alpwrh (to proderm einai dwro) na mou les nai ekei pou prepei k oxi pali ekei pou prepei na exeis aperioristei upomonh otan exw periodo k panw apola na eisai ekei otan se xreiazomai amesws :yes:
gia loipes leptomereies 8a se enhmerwsei o xaroulis , na ton 3ekourasw mwre k autona ligo ton kahmeno krima einai , 8a analaveis posto apo....... thn pempth meta3u 17:00 kai 23:00 wra Ellados ^^
anupomonw :hug:

hey, give me a break :p
me evala visible gia arxi na ikanopoiiseis to ''who is online'' sou :D

F@rf@LLin@
15-03-11, 01:11
hey, give me a break :p
me evala visible gia arxi na ikanopoiiseis to ''who is online'' sou :D

ti kaloooooooooooos ^^
alla koma den arxisame 8es k break !!! :p ntrophhhhhhhh :p
8a eimai kalh 8a deis ^^ 8a magaphseis eimai suma8htikia egw , oxi ek prwths opsews...ek deuterhs ek triths... rwta k ton psy man na sou pei :p

WonderBoy
15-03-11, 01:15
Να μην το θεωρείς άσκοπο..ίσα ίσα ήταν αρκετά έξυπνο και χιουμοριστικό..;)

Τι διπλωμάτης που 'σαι..:ras:
Follow the rules κι έτσι..

Και να μείνεις η παλιά Κατερίνα..να μην αλλάξεις για κανέναν φούστh..
και τα άβαταρς και οι υπογραφές σου ήταν όλα τα ευρά..
Κάνεις αυτό που γουστάρεις, όχι αυτό που γουστάρουν..αυτό που νοιώθεις το καλύτερο για σένα..;)

VassilisM
15-03-11, 01:15
Πιστεύω το μεγαλύτερο αρνητικό για τους χρήστες που έχουν απομείνει,και για μένα προσωπικά είναι το εξής.
Είναι το ότι κάποιοι είναι ανίκανοι να διαχειριστούν αυτά τα παραπάνω κουμπάκια που τους δίνονται για να λειτουργούν καλύτερα το φόρουμ.Και ισχύει ότι και στην πραγματικότητα.
Όπως ένας μπάτσος που έχει ένα γκλοπ παραπάνω δείρει κάποιον που δεν φταίει,όπως ο διευθυντής,που έχει ένα γραφείο παραπάνω,συμπεριφέρεται σκληρά στους υπαλλήλους του,όπως ο αξιωματικός επειδή είχε άσχημη μέρα κάνει καψόνια στον φαντάρο επειδή...μπορεί,έτσι πολλές φορές και κάποιος που έχει κάποια κουμπιά παραπάνω θα δράσει λάθος αφού δεν μπορεί να διαχειριστεί τα "προνόμια" που έχει.

Οπότε η λύση που θα πρότεινα για να μην υπάρχει τίποτα μεμπτό να ξαναγραφτεί στο συγκεκριμένο θέμα είναι να προσγειωθεί η διαχείρηση,να χρησιμοποιεί τους κανόνες που έθεσε,να μην αφήνει τις προσωπικές της απόψεις να δημιουργούν συμπάθειες και αντιπάθειες με τους χρήστες,να αφήσει τα όποια απωθημένα μπορεί να έχει και να έχει ένα νοητό σημείωμα πάνω απ'την οθόνη της που θα υπενθυμίζει ότι είναι απλά άνθρωποι σαν όλους τους άλλους,σε ένα απλό φόρουμ,που έχουν δύο παραπάνω κουμπιά για να λειτουργεί αυτό καλύτερα.

Τον σεβασμό των χρηστών τον έχουν οι τελευταίοι και αυτό φαίνεται.Οι υπόλοιποι και εκθέτουν τον εαυτό τους αφού δείχνουν ότι κάπου θα υστερούν στην πραγματική τους ζωή για να συμπεριφέρονται με τουπέ χιλίων καρδιναλίων σε ένα φόρουμ,και εκθέτουν κυρίως το φόρουμ,το οποίο μετά απ'αυτό που έγινε με τα downloads,η ελεύθερη έκφραση στις συζητήσεις είναι το μόνο που του έχει απομείνει.

Αυτάαα.. :p

amartiaaa
15-03-11, 01:24
elate tora na kanoume mia agkalia :silly:

F@rf@LLin@
15-03-11, 01:26

eisai se "agapaw olo ton kosmo" mood kalo m shmera? :p

amartiaaa
15-03-11, 01:30
eisai se "agapaw olo ton kosmo" mood kalo m shmera? :p

molis me ekanes na skefto tin julia panathema se :p
oxi loipon.u ruined the moment :chair::redbull:

Soujis
15-03-11, 01:33
Πιστεύω το μεγαλύτερο αρνητικό για τους χρήστες που έχουν απομείνει,και για μένα προσωπικά είναι το εξής.
Είναι το ότι κάποιοι είναι ανίκανοι να διαχειριστούν αυτά τα παραπάνω κουμπάκια που τους δίνονται για να λειτουργούν καλύτερα το φόρουμ.Και ισχύει ότι και στην πραγματικότητα.:p

Katarxin ws asxetos egw tha asxetisto ligo me to asxeto thema kai eprokite na to oti auto den isxei afou kai auta ta atoma elegxontai apo kapoious allous pou onomazontai paggosmioi kai autoi oi paggosmioi elextontai apo kapoious pou einai kokkinoi!!! (GAVROI ENNOEITAI)

peran autou o kathenas apo tous xristes eprepe na kitaoi tin doulia tou kai oxi na kathete na sxoliazei allous oi na kanei paraphrase kouventes pou kapioi alloi eixan pei!! An thelei na sinexisei na to kanei auto o opoiosdipote mporei na koita3ei kai ton odigo harvard style reffering....na to kanei swsta!!!!

Epipleon edw einai ena forum eleuthero kai kanenas den mporei na pei i na epivalli an kapoios tha einai invisible i visible....theee m me tis malakies asxwlounte kapioi!!!
Zitisate voitheia apo kapious siggekrimenous kai den sas voithisan??? einai den einai mods exei zitisi kaneis kai na min ton voithisoun??? akouw??? fisika akoun kai oi upolipoi!!! EX: prin ligo zitisi voitheia sto tech lounch kai erxontan apanotes oi apantiseis!!!

Oi mods sevonte olous tous xristes afou gia na kataferoun na ftasoun ekei pou einai simenoi kati exoun kani parapano apo tous upoloipous!

Epipleon!!!! Eirwnies??? pwwww diakrino polles eirwnies...allote na einai kales kai allote na einai xidaies! prospathiste omws kai kapioi na exete ligi esthisi humor! an kapioi 3eretai kai ti einai humor fisika!! hahhaha!! (eirwnia itan auti gia na sas dieukolinw)

auta eixa na pw......vasika auta thimomoun apo ola osa diavasa!!! kata t'alla....sas euxome ena wraio kai xalaro vradaki!

EDIT: twra pou to ekana idi post kai eida ta alla! egw pou den eimai mod....stamatiste to spam! ahahahahahahahha! eirwnia itan kai auti mpas kai den to katalavoun! :D

F@rf@LLin@
15-03-11, 01:33
molis me ekanes na skefto tin julia panathema se :p
oxi loipon.u ruined the moment :chair::redbull:

Oo emmmm h julia pws s hr8e sto mualo ?:look:
breath in ...breath out :p

Evolution
15-03-11, 01:34

oloi mazi? :icon_censored_GREEN

F@rf@LLin@
15-03-11, 01:35
Katarxin ws asxetos egw tha asxetisto ligo me to asxeto thema kai eprokite na to oti auto den isxei afou kai auta ta atoma elegxontai apo kapoious allous pou onomazontai paggosmioi kai autoi oi paggosmioi elextontai apo kapoious pou einai kokkinoi!!! (GAVROI ENNOEITAI)

peran autou o kathenas apo tous xristes eprepe na kitaoi tin doulia tou kai oxi na kathete na sxoliazei allous oi na kanei paraphrase kouventes pou kapioi alloi eixan pei!! An thelei na sinexisei na to kanei auto o opoiosdipote mporei na koita3ei kai ton odigo harvard style reffering....na to kanei swsta!!!!

Epipleon edw einai ena forum eleuthero kai kanenas den mporei na pei i na epivalli an kapoios tha einai invisible i visible....theee m me tis malakies asxwlounte kapioi!!!
Zitisate voitheia apo kapious siggekrimenous kai den sas voithisan??? einai den einai mods exei zitisi kaneis kai na min ton voithisoun??? akouw??? fisika akoun kai oi upolipoi!!! EX: prin ligo zitisi voitheia sto tech lounch kai erxontan apanotes oi apantiseis!!!

Oi mods sevonte olous tous xristes afou gia na kataferoun na ftasoun ekei pou einai simenoi kati exoun kani parapano apo tous upoloipous!

Epipleon!!!! Eirwnies??? pwwww diakrino polles eirwnies...allote na einai kales kai allote na einai xidaies! prospathiste omws kai kapioi na exete ligi esthisi humor! an kapioi 3eretai kai ti einai humor fisika!! hahhaha!! (eirwnia itan auti gia na sas dieukolinw)

auta eixa na pw......vasika auta thimomoun apo ola osa diavasa!!! kata t'alla....sas euxome ena wraio kai xalaro vradaki!

sperma... pantou sperma :/

F@rf@LLin@
15-03-11, 01:35

oxi fusika esu eipame exeis apokleistikothta pleon >,<

EmpressKaileena
15-03-11, 01:38

Αιμα και σπερμα. :p

F@rf@LLin@
15-03-11, 01:41
Αιμα και σπερμα. :p

na mhn poume k idrwtas e? 8a 3exulwsei polu les?
ase pou h muth m einai k euais8hth k ta varia den ta mporei :p

EmpressKaileena
15-03-11, 01:43
na mhn poume k idrwtas e? 8a 3exulwsei polu les?
ase pou h muth m einai k euais8hth k ta varia den ta mporei :p

Αιμα, ιδρωτας και σπερμα. :laugh:

τι εγινε τελικα, το λυσαμε το κυπριακο? :silly:

amartiaaa
15-03-11, 01:43

:think: e kala,apo tis teleytaies 6-7 selides,mporoume na paraleipsoume ena-dyo atoma :look:
alla nai :group:

:mouahaha:eliosa!:happy2:

F@rf@LLin@
15-03-11, 01:45
Αιμα, ιδρωτας και σπερμα. :laugh:

τι εγινε τελικα, το λυσαμε το κυπριακο? :silly:

ama lu8ei re 8ou , 8a xa8ei k to olo nohma...asto kei na mpleketai perissotero :p gt paleuoume dlds????

Evolution
15-03-11, 01:49

EDIT: twra pou to ekana idi post kai eida ta alla! egw pou den eimai mod....stamatiste to spam! ahahahahahahahha! eirwnia itan kai auti mpas kai den to katalavoun! :D

ok, alla to thema einai sxetiko se sxesi me tis apopsis pou parathetoun oi users sxetika me to thema, asxeta an kapoies einai antithetes, to pan einai na mi ksefeugoume synaisthimatika merikes fores.

oxi fusika esu eipame exeis apokleistikothta pleon >,<

http://i215.photobucket.com/albums/cc219/childfreez/emoticons/blowup.gif

F@rf@LLin@
15-03-11, 01:53
http://i215.photobucket.com/albums/cc219/childfreez/emoticons/blowup.gif

To 3era oti kaigesai gia mena :wub:

Soujis
15-03-11, 02:01
ok, alla to thema einai sxetiko se sxesi me tis apopsis pou parathetoun oi users sxetika me to thema, asxeta an kapoies einai antithetes, to pan einai na mi ksefeugoume synaisthimatika merikes fores.

:hmmm::hmmm::hmmm:sinesthimatika???? sorry file.....alla milas sto pio anaisthito atomo pou eiparxei :p ahahahahaha!!!

:happy2::happy2::happy2:

F@rf@LLin@
15-03-11, 02:04
:hmmm::hmmm::hmmm:sinesthimatika???? sorry file.....alla milas sto pio anaisthito atomo pou eiparxei :p ahahahahaha!!!

:blink: des edw ekdhlwsh xaras gia thn anais8hsia.....
etsi e3hgountai ola :yes: ston eggefalo plaon den kukloforei faia ousia... alla to sperma pou proanafer8hke se prohgoumeno post... den fainotane toso proxwrhmenh h katastash krima gia to paidi :(

Soujis
15-03-11, 02:08
:blink: des edw ekdhlwsh xaras gia thn anais8hsia.....
etsi e3hgountai ola :yes: ston eggefalo plaon den kukloforei faia ousia... alla to sperma pou proanafer8hke prin... den fainotane toso proxwrhmenh h katastash krima gia to paidi :(

na se rwtisw poso xronwn eisai??? an epitrepete fisika???

goustarw tin anaisthisia....na sou pw kai to fb an einai na mpeis na deis pio eleuthera poso anaisthitos eimai! kai se photos kai se conversation!!!! na se rwtisw spoudazeis ki olas???? mpaaaa....etsi e3igite!!!

Evolution
15-03-11, 02:09

file?

:p :p

Soujis
15-03-11, 02:12
parenthesi......erxome kai ellada an thes stis 24!!! mporw na sou di3w poso kaula exw tin anaisthisia!......alla gia na me agapane ki oloi oi filoi m!!! telios tha eimai, esi dialegis, mikro anwrimo nianiaro xwris zwi!!! :D panta me agapi fisika!!! oi mods mporoun na to diagrapsoun an theloun! Respect apo olous :D

ps: prin ligo ida ta spoudaia sou logia!

file?

Peace bro! :D

:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:

F@rf@LLin@
15-03-11, 02:15
na se rwtisw poso xronwn eisai??? an epitrepete fisika???

goustarw tin anaisthisia....na sou pw kai to fb an einai na mpeis na deis pio eleuthera poso anaisthitos eimai! kai se photos kai se conversation!!!! na se rwtisw spoudazeis ki olas???? mpaaaa....etsi e3igite!!!

ammmm nia miso miso ...na voleutw... na proetoimastw...kai ...8a sou pw
eimai 27 xronwn olakera to leei k sto profile ame ame:yes:
fusika epitrepetai kollhmata k komple3ilikia den katexoume
to fb sou den sto zhthse kaneis k den to 8eloume na "8aumasoume to megaleio ths anais8hsias sou" me epeises k etsi :p
kai gia na se dior8wsw gt kapou exeis ena mikro la8aki mwre k de 8elw na ekti8esai, krima na eisai kai anais8htos k m@l@kas de leei :p
spoudasa , doulepsa kai 8a 3anaspoudasw wsonoupo opws k 8a doulepsw
any other questions mister "i am living in UK?"
gia loipes plhrofories sxetika me A.T ΑΦΜ , ΑΜΚΑ kltkltk se pm parakalw k oxi dhmosiws...einai euais8hta pramata auta

EmpressKaileena
15-03-11, 02:22
to fb sou den sto zhthse kaneis k den to 8eloume na "8aumasoume to megaleio ths anais8hsias sou" me epeises k etsi :p
kai gia na se dior8wsw gt kapou exeis ena mikro la8aki mwre k de 8elw na ekti8esai, krima na eisai kai anais8htos k m@l@kas de leei :p
gia loipes plhrofories sxetika me A.T ΑΦΜ , ΑΜΚΑ kltkltk se pm parakalw k oxi dhmosiws...einai euais8hta pramata auta

xaxaxaxaxaxaxaxax τρελιαρα μου εσυ. :wub:

Soujis
15-03-11, 02:25

Ahahahahahahahahahahahahahahahaha :happy2::happy2::happy2::happy2:
ouuuuuuu opas arxisame!!!....Loipon mikri m anwrimi 27xroni! nai paradexome oti kano lathi oti eimai anaisthitos kai malakas fisika! :D 3erw omws na kanw kai autokritiki tou eautou mou.....
pistepse oute kan koita3a to profil sou.....adiforia legeta!!! gia ola osa eipes anw! bravo sou gia 27xrono mikro mwro pou den exei zwi....i wra 3:30 afou paei kai doulia!!! ahh mwre ne 3exasa mporei na min einai prwini i doulia sou!!!!

Ena megalo signwmi apo tous mods kai admins! an thelisoun mporoun na to svisoun akomi kai na me kanoun kanena bannaki!!!

MEGALO EDIT: pragmatika opws leei kai i perioxi sou.....PRAGMATIKA EISAI STON KOSMO SOU!!!! na se diwrthwsw ki egw glikia m!!! plaka se kanw re!!!! profora einai kipriaki....perissoteres plirofories 07591991655......

amartiaaa
15-03-11, 02:29
soulis onoma k pragma omos :p

F@rf@LLin@
15-03-11, 02:33
prwton ma8e swsth sunta3h :p 2on autokritiki tou eautou sou? den uparxeis leme :p entelws giouhou ontws :p
deuteron exeis k provlhma katanohshs autwn pou diavazeis , den sou eipa oti koita3es to profile m
epishs exeis kapoio 8emataki me tis ennoies ton le3ewn ...adiaforia legetai otan den apantas den apeu8unesai se kapoion prospoihsai oti den uparxei, kati to opoio den ekanes esu px

"na se rwtisw poso xronwn eisai??? an epitrepete fisika???

goustarw tin anaisthisia....na sou pw kai to fb an einai na mpeis na deis pio eleuthera poso anaisthitos eimai! kai se photos kai se conversation!!!! na se rwtisw spoudazeis ki olas???? mpaaaa....etsi e3igite!!!"
kapou merdeuesai :yes:
kai en katakleidi ( an vevaia gnwrizeis th shmasia ths le3hs alla 8a sth metafrasw gt exw kefia shmera ^^)
shmainei kai gia to telos... san kati teleutaio .... otan 8es na teleiwseis mia protash :)
mporeis na les oti 8es gia mena vgale k sumperasmata anupostata (oups duskolh le3h)
einai polu eukolo na to kaneis otan den 3ereis ton allon, deixnei to epipedo sou k to va8mo ths fantasias sou , h dikia sou tinei sto episthmoniko...exeis mellon akoma ^^

Soujis
15-03-11, 02:45
prwton ma8e swsth sunta3h :p 2on autokritiki tou eautou sou? den uparxeis leme :p entelws giouhou ontws :p
deuteron exeis k provlhma katanohshs autwn pou diavazeis , den sou eipa oti koita3es to profile m
epishs exeis kapoio 8emataki me tis ennoies ton le3ewn ...adiaforia legetai otan den apantas den apeu8unesai se kapoion prospoihsai oti den uparxei, kati to opoio den ekanes esu px

"na se rwtisw poso xronwn eisai??? an epitrepete fisika???

goustarw tin anaisthisia....na sou pw kai to fb an einai na mpeis na deis pio eleuthera poso anaisthitos eimai! kai se photos kai se conversation!!!! na se rwtisw spoudazeis ki olas???? mpaaaa....etsi e3igite!!!"
kapou merdeuesai :yes:

kai en katakleidi ( an vevaia gnwrizeis th shmasia ths le3hs alla 8a sth metafrasw gt exw kefia shmera ^^)
shmainei kai gia to telos... san kati teleutaio .... otan 8es na teleiwseis mia protash :)
mporeis na les oti 8es gia mena vgale k sumperasmata anupostata (oups duskolh le3h)
einai polu eukolo na to kaneis otan den 3ereis ton allon, deixnei to epipedo sou k to va8mo ths fantasias sou , h dikia sou tinei sto episthmoniko...exeis mellon akoma ^^

kala sovara omws me ftiaxneis!!!! :D mia xara katalavenw egw kali m! mia xara 3erw na grafw....oso gia fantasia.....exo terastia!! to zitaei ki auto pou spoudazw!!! oso gia tin sinta3i....apo kipro eimai....3ereis den milame tin idia dialekto!!! einai kapws alliotiki!!!
kala an eimai egw mia fora anwrimos kai yiouxou!!! pragma pou sto exo pei ki egw o idios! :D esi ti prepei na eisai dld?? mpa agglia eimai....teties le3eis tis eixa mathei prin polla xronia sto sxolio tis kuprou. twra eimai se alles pio epistimonikes le3eis...pexndidi le3ewn kanoume?? bravo afto einai to mialo mias 27xronis!!!

Ante twra na epistrepseis ston kosmo sou.....!!!! otan vreis ton eswteriko sou kosmo kai katalaveis poso anwrimi eisai postare kai 3anasizitoume!:baby:

I THINK I AM FALLING IN LOVE WITH YOU!!!! :rolleyes2:rolleyes2

amartiaaa
15-03-11, 02:49
ma ti ksefrago forum einai auto,oute enas mod na strosei tin katastasi :sly:

EmpressKaileena
15-03-11, 02:50

Just fyi, κατω τα χερια σου λεμε. :p

ma ti ksefrago forum einai auto,oute enas mod na strosei tin katastasi :sly:

Σταματα κ εσυ, τωρα που περναμε ωραια.:chair: :p

Soujis
15-03-11, 02:53
Just fyi, κατω τα χερια σου λεμε. :p
Σταματα κ εσυ, τωρα που περναμε ωραια.:chair: :p

E ma sovara na min pw tin alitheia??? trelos egw treli ki mikri!!! tin erwteutika :Oops:

mia xara strwmenei einai i katastasi!!!! den milame gia ta arnitika kai ta thetika tou forum????

Auti einai ena arnitiko!!! eimaste akoma sto noima tis sizitisis :D

F@rf@LLin@
15-03-11, 02:53

gia ola ta prohgoumena epifulassomai gia allh mera , alla krata mikro kala8i 8a prosgeiw8eis apotoma :p

kai gia to teleutaio dustuxws to fovomoun :/ eimai 8elktikia h atimh , i cant help it
8a to 3eperaseis omws.... ontas anis8htos...
megale agnwstou hlikias k proeleushs Soujis :p me th megalh fantasia pou sthn agglia den einai 3:30 opws aneferes (konta 4 twra) ektos k an to pas me wra ellados...alla poios sou leei esena oti egw eimai Ellada????
8a se kalhnuxthsw loipon gt :yawn: vare8hka k nusta3a den exei plaka pleon :/ phra th dosh ths vdomadas k feugw ^^ euxaristw polu gia th summetoxh sou ^^

Φαέθων
15-03-11, 02:54
Εντάξει.....................

Θετικά & αρνητικά για το φόρουμ είναι ο τίτλος του θέματος... Αν εσείς οι ίδιοι δεν βλέπετε ότι εδώ και τόσα μηνύματα δεν γίνεται κάτι τέτοιο και πρέπει να το σταματήσετε...
Πρέπει δηλαδή να κάνει κάποιος τον μπαμπούλα και να σας πει ΣΤΟΠ?!

Soujis
15-03-11, 02:56
gia ola ta prohgoumena epifulassomai gia allh mera , alla krata mikro kala8i 8a prosgeiw8eis apotoma :p

kai gia to teleutaio dustuxws to fovomoun :/ eimai 8elktikia h atimh , i cant help it
8a to 3eperaseis omws.... ontas anis8htos...
megale agnwstou hlikias k proeleushs Soujis :p me th megalh fantasia pou sthn agglia den einai 3:30 opws aneferes (konta 4 twra) ektos k an to pas me wra ellados...alla poios sou leei esena oti egw eimai Ellada????
8a se kalhnuxthsw loipon gt :yawn: vare8hka k nusta3a den exei plaka pleon :/ phra th dosh ths vdomadas k feugw ^^ euxaristw polu gia th summetoxh sou ^^

My pleasure dear....i will always be here to turn you on!!!! sweet dreams exo na pw mono! ;)

Εντάξει.....................

Θετικά & αρνητικά για το φόρουμ είναι ο τίτλος του θέματος... Αν εσείς οι ίδιοι δεν βλέπετε ότι εδώ και τόσα μηνύματα δεν γίνεται κάτι τέτοιο και πρέπει να το σταματήσετε...
Πρέπει δηλαδή να κάνει κάποιος τον μπαμπούλα και να σας πει ΣΤΟΠ?!

Sorry megale....exoume stamatisei twra!!! cheers!

BilloukosGR
15-03-11, 04:19
exei ipo8ei ena parapono pio pisw dino.
gia ton diaxirismo sto steki tou koutsompoli.

na einai ligo pio xalara ta pragmata ekei...ex8es milisame me tous mod,kai omofwna eipame.
na min einai toso austiroi mazi sas..diladi...na min svinonte post etsi gia to tipota.
ti 8elw na pw....oti auto pou ziti8ike egine praksei.(pisteuw diladi.)
an akoma sunexizei auto pou ginotan,kalo einai na to anaferete.
an omws den iparxei allo parapono...den vriskw ton logo na milame gia prosopikous xaraktirismous.
pisteuw me katalaveneis.

Εμένα μια φορά πάλι μου σβήσανε post. Συγκεκριμένα εδώ:
http://www.thegreekz.com/forum/showthread.php?t=622079

(εκτός αν πιστεύετε ότι αυτό είναι θέμα για την εφημερίδα, δυο γραμμές και μια άκυρη φωτογραφία - αντί να μεταφερθεί το thread στο στέκι, σβήσατε το δικό μου post για offtopic, αυτό κύριοι σημαίνει άγνοια)
(δεν το γυρίζω σε προσωπικό επίπεδο, είναι κάτι που συμβαίνει συνέχεια - πάρα πολλά θέματα δεν κάνουν για την εφημερίδα και όμως μένουν εκεί)

Και μια ερώτηση. Γιατί παλιά όταν μετακινούνταν ή διαγράφονταν ένα θέμα ενημερωνόσουν μέσω pm από τον mod που το έκανε ενώ τώρα τελευταία όχι?

Φαέθων
15-03-11, 07:51
Εμένα μια φορά πάλι μου σβήσανε post. Συγκεκριμένα εδώ:
http://www.thegreekz.com/forum/showthread.php?t=622079

(εκτός αν πιστεύετε ότι αυτό είναι θέμα για την εφημερίδα, δυο γραμμές και μια άκυρη φωτογραφία - αντί να μεταφερθεί το thread στο στέκι, σβήσατε το δικό μου post για offtopic, αυτό κύριοι σημαίνει άγνοια)
(δεν το γυρίζω σε προσωπικό επίπεδο, είναι κάτι που συμβαίνει συνέχεια - πάρα πολλά θέματα δεν κάνουν για την εφημερίδα και όμως μένουν εκεί)

Και μια ερώτηση. Γιατί παλιά όταν μετακινούνταν ή διαγράφονταν ένα θέμα ενημερωνόσουν μέσω pm από τον mod που το έκανε ενώ τώρα τελευταία όχι?

Το μήνυμα σου το έσβησα εγώ...
Το θέμα μιλάει για την παγκόσμια ημέρα του π και εσύ γράφεις το παρακάτω μήνυμα:
"Η Παγκόσμια Ημέρα Μπριζόλας και Πεολειχίας ξεκίνησε το 2002, με πρωτοβουλία του ραδιοφωνικού παραγωγού Τομ Μπέρτσι του σταθμού 103.7FNX, που εδρεύει στο Ρόουντ ’ιλαντ των ΗΠΑ και γνωρίζει διάδοση μέσω Ιντερνετ.

Είναι η ανδρική εκδοχή της Ημέρας του Αγίου Βαλεντίνου και γιορτάζεται στις 14 Μαρτίου, ακριβώς ένα μήνα μετά την επέτειο του Αγίου. Την πρωτοβουλία, την ημέρα αυτή, έχει το θήλυ. Στην αρχή προσφέρει στον καλό της μια καλοψημένη μπριζόλα και στη συνέχεια την υπέρτατη ηδονή.
Σήμερα όλοι τρώνε κρέας και οι μαθηματικοί μένουν με το πουλί στο χέρι!"

Το βλέπεις καθόλου σχετικό με το θέμα; Ή επειδή το πόσταρε συγκεκριμένος χρήστης πρέπει σώνει και καλά να τον ειρωνευτούμε?!
Επίσης επειδή εσύ δεν θεωρείς ότι ανήκει στην εφημερίδα, παίρνεις από μόνος την πρωτοβουλία και προσπαθείς να το φέρεις στα μέτρα που θα ήθελες να είναι?!
Κάτω δεξιά υπάρχει ο αρμόδιος mod του τμήματος (δλδ εγώ)... Δεν θα ήταν πιο σωστό να του έστελνες αρχικά μήνυμα για του εκφράσεις τους προβληματισμούς σου αν θα έπρεπε ή όχι να βρίσκεται το συγκεκριμένο θέμα στην εφημερίδα;;;
Για να το αφήσω εκεί προφανώς και θεώρησα ότι πρέπει να μείνει στην εφημερίδα... Όποιος έχει αντίθετη άποψη, μου στέλνει πμ και ευχαρίστως να το ξαναδούμε μαζί αν πρέπει να μεταφερθεί ή όχι.... Είναι κάτι που έχει συμβεί αρκετές φορές...Εκτός και αν είναι νέα μόδα, να μπαίνουμε εδώ και να κράζουμε πρώτα επειδή δεν γουστάραμε την απόφαση του mod...

Προσωπικά ποτέ δεν διαγράφω αμέσως ένα θέμα... Πρώτα το κλείνω εξηγώντας τους λόγους και μετά από πολλές ώρες το διαγράφω... Εξαιρούνται συγκεκριμένα θέματα όπως π.χ. αυτά που έχουν βρισιές κλπ...
Επίσης όταν μεταφέρεται ένα θέμα σε άλλο τμήμα, στη θέση του μένει μία ανακατεύθυνση με τον τίτλο του θέματος για πολλές ώρες/ημέρες... Αρκεί να πατήσετε επάνω και θα οδηγηθείτε στο θέμα στο τμήμα που μεταφέρθηκε...

BilloukosGR
15-03-11, 08:14
Ελπίζω να διάβασες τι έγραψα, γιατί αυτό δεν είναι απάντηση, λέμε ακριβώς το ίδιο. Δεν ήταν ειρωνεία το post μου αλλά ένα γεγονός μαζί με το σχόλιό μου, είχα και πηγή μάλιστα! Δεν έχει σημασία πλέον, δε με νοιάζει και δεν μιλάω για μένα.

Σε ξαναρωτάω λοιπόν, είναι αυτό θέμα για την εφημερίδα? Αυτό είναι το είδος ειδήσεων που ταιριάζουν στην εφημερίδα κατά την γνώμη σου?
Μπορείς να ξεχωρίσεις την διαφορά μεταξύ στέκι και εφημερίδας? Δε σε κρίνω κάνω απλά μια γενική ερώτηση, είναι γεγονός το οποίο γίνεται συχνά και προς θεού όχι μόνο από posts της Λουκίας.

Φαέθων
15-03-11, 08:32
Ελπίζω να διάβασες τι έγραψα, γιατί αυτό δεν είναι απάντηση, λέμε ακριβώς το ίδιο. Δεν ήταν ειρωνεία το post μου αλλά ένα γεγονός μαζί με το σχόλιό μου, είχα και πηγή μάλιστα! Δεν έχει σημασία πλέον, δε με νοιάζει και δεν μιλάω για μένα.

Σε ξαναρωτάω λοιπόν, είναι αυτό θέμα για την εφημερίδα? Αυτό είναι το είδος ειδήσεων που ταιριάζουν στην εφημερίδα κατά την γνώμη σου?
Μπορείς να ξεχωρίσεις την διαφορά μεταξύ στέκι και εφημερίδας? Δε σε κρίνω κάνω απλά μια γενική ερώτηση, είναι γεγονός το οποίο γίνεται συχνά και προς θεού όχι μόνο από posts της Λουκίας.

Το οποίο σχόλιο σου (επαναλαμβάνω την ερώτηση) το θεωρείς σχετικό με το θέμα;
Σου απάντησα πιο πάνω... Για να το αφήσω εκεί, θεωρώ ότι είναι για την εφημερίδα... Δεν βρίσκω κάτι κουτσουμπολίστικο στο άρθρο...

BilloukosGR
15-03-11, 08:42
Το οποίο σχόλιο σου (επαναλαμβάνω την ερώτηση) το θεωρείς σχετικό με το θέμα;
Σου απάντησα πιο πάνω... Για να το αφήσω εκεί, θεωρώ ότι είναι για την εφημερίδα... Δεν βρίσκω κάτι κουτσουμπολίστικο στο άρθρο...

Δε με νοιάζει το σχόλιό μου, όχι προσωπικά είπαμε.

"Η Παγκόσμια Ημέρα Μπριζόλας και Πεολειχίας ξεκίνησε το 2002, με πρωτοβουλία του ραδιοφωνικού παραγωγού Τομ Μπέρτσι του σταθμού 103.7fnx, που εδρεύει στο Ρόουντ ’ιλαντ των ΗΠΑ και γνωρίζει διάδοση μέσω Ιντερνετ.

Είναι η ανδρική εκδοχή της Ημέρας του Αγίου Βαλεντίνου και γιορτάζεται στις 14 Μαρτίου, ακριβώς ένα μήνα μετά την επέτειο του Αγίου. Την πρωτοβουλία, την ημέρα αυτή, έχει το θήλυ. Στην αρχή προσφέρει στον καλό της μια καλοψημένη μπριζόλα και στη συνέχεια την υπέρτατη ηδονή."

^^^Αυτό περιέχει κάτι κουτσομπολίστικο είναι το θέμα? Δεν είναι είδηση σοβαρή δηλαδή? Γιατί επαναλαμβάνω, ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ!

esthir
15-03-11, 08:45
εγω παντως οταν μεταφερω ενα θεμα παντα ενημερωνω με αυτοματοποιημενο μηνυμα!καλημερα!

Φαέθων
15-03-11, 08:56
Δε με νοιάζει το σχόλιό μου, όχι προσωπικά είπαμε.

"Η Παγκόσμια Ημέρα Μπριζόλας και Πεολειχίας ξεκίνησε το 2002, με πρωτοβουλία του ραδιοφωνικού παραγωγού Τομ Μπέρτσι του σταθμού 103.7fnx, που εδρεύει στο Ρόουντ ’ιλαντ των ΗΠΑ και γνωρίζει διάδοση μέσω Ιντερνετ.

Είναι η ανδρική εκδοχή της Ημέρας του Αγίου Βαλεντίνου και γιορτάζεται στις 14 Μαρτίου, ακριβώς ένα μήνα μετά την επέτειο του Αγίου. Την πρωτοβουλία, την ημέρα αυτή, έχει το θήλυ. Στην αρχή προσφέρει στον καλό της μια καλοψημένη μπριζόλα και στη συνέχεια την υπέρτατη ηδονή."

^^^Αυτό περιέχει κάτι κουτσομπολίστικο είναι το θέμα? Δεν είναι είδηση σοβαρή δηλαδή? Γιατί επαναλαμβάνω, ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ!

Το οποίο γεγονός είναι ΑΣΧΕΤΟ με το θέμα που το πόσταρες και είναι η παγκόσμια ημέρα του π...

BilloukosGR
15-03-11, 09:02
Το οποίο γεγονός είναι ΑΣΧΕΤΟ με το θέμα που το πόσταρες και είναι η παγκόσμια ημέρα του π...

Όχι γιατί όταν ποστάρω ένα θέμα με το σεισμό της Ιαπωνίας, γίνεται merge στο θέμα με το σεισμό!
Το ίδιο είναι και εδώ. Μέρα του π, μέρα της μπριζόλας, κτλ κτλ

Σκέφτομαι με λάθος τρόπο και δεν το καταλαβαίνω? Enlighten me please...

Φαέθων
15-03-11, 09:07
Όχι γιατί όταν ποστάρω ένα θέμα με το σεισμό της Ιαπωνίας, γίνεται merge στο θέμα με το σεισμό!
Το ίδιο είναι και εδώ. Μέρα του π, μέρα της μπριζόλας, κτλ κτλ

Σκέφτομαι με λάθος τρόπο και δεν το καταλαβαίνω? Enlighten me please...

Ποστάρεις ένα θέμα σχετικά με τον σεισμό στην Ιαπωνία και το συγχωνεύω με άλλο θέμα που αφορά πάλι τον σεισμό της Ιαπωνίας...
Υπάρχει ένα θέμα που αφορά την παγκόσμια ημέρα του π και μέσα σε αυτό ποστάρεις ένα μήνυμα που αφορά την Παγκόσμια Ημέρα Μπριζόλας και Πεολειχίας...
Εάν εσύ βλέπεις κάποιο μέτρο σύγκρισης στο 2ο, τότε λυπάμαι αλλά δεν συμμεριζόμαστε την ίδια άποψη...

galasp
15-03-11, 09:10
Κοινός παρονομαστής δεν είναι η ημερομηνία?

BilloukosGR
15-03-11, 09:17
Ποστάρεις ένα θέμα σχετικά με τον σεισμό στην Ιαπωνία και το συγχωνεύω με άλλο θέμα που αφορά πάλι τον σεισμό της Ιαπωνίας...
Υπάρχει ένα θέμα που αφορά την παγκόσμια ημέρα του π και μέσα σε αυτό ποστάρεις ένα μήνυμα που αφορά την Παγκόσμια Ημέρα Μπριζόλας και Πεολειχίας...
Εάν εσύ βλέπεις κάποιο μέτρο σύγκρισης στο 2ο, τότε λυπάμαι αλλά δεν συμμεριζόμαστε την ίδια άποψη...

Όχι δεν είναι έτσι, εσύ διαλέγεις από τον τίτλο όποια λέξη σου γουστάρει και την κάνεις κύριο θέμα.
Το ένα είναι ο σεισμός στην Ιαπωνία, το άλλο είναι φωτογραφίες μετά τον σεισμό. Το ένα είναι παγκόσμια μέρα του π το άλλο παγκόσμια μέρα του οτιδήποτε -κοινός παρονομαστής η συγκεκριμένη μέρα.
O καθε ένας μπορεί να το δει από την δικιά του μεριά, και αυτό δε σου δίνει κανένα δικαίωμα να σβήνεις posts.

Φαέθων
15-03-11, 09:17
Κοινός παρονομαστής δεν είναι η ημερομηνία?

Οπότε ότι κοινό έχει τη συγκεκριμένη ημερομηνία το πετάμε μέσα στο θέμα που έχει ως θέμα την παγκόσμια ημέρα του π?!?!

BilloukosGR
15-03-11, 09:18
Οπότε ότι κοινό έχει τη συγκεκριμένη ημερομηνία το πετάμε μέσα στο θέμα που έχει ως θέμα την παγκόσμια ημέρα του π?!?!

Ναι! Εκτός αν θες να ανοίξω 15 θέματα που αφορούν την 14/3/2011.

galasp
15-03-11, 09:23
Μα δεν νομίζω να λέει οτι θα βάλει και για την ταβέρνα του Μπαρμπα-Γιώργη στην Καρδίτσα που άνοιξε σαν σήμερα (χθες) αλλά για ένα γεγονός που είναι επείσης "η μέρα του"... Παγκόσμια ημέρα του ενός, παγκόσμια ημέρα και του άλλου. Εγώ πραγματικά δεν βρίσκω κάτι παράλογο που έπρεπε να σβηστεί σχετικά με το post της μπριζόλας και της π..

Φαέθων
15-03-11, 09:29
Εντάξει... Δεν έχω σκοπό να ανακυκλώνω όλη τη μέρα τα λεγόμενα μου και να εξηγώ τα αυτονόητα και τα εξόφθαλμα...

Η απάντηση στο ερώτημα και στα παραπάνω παράπονα δόθηκε από εμένα στο αρχικό μου post, αλλά και στα μετέπειτα από αυτό τα οποία παραμένουν και η άποψη μου...

Το φόρουμ δεν είναι ξέφραγο αμπέλι για να ποστάρει ο καθένας ότι γουστάρει, όπου γουστάρει και να έχει και την απαίτηση να μην του διαγράφονται τα άσχετα μηνύματα...

Αυτά από εμένα για το συγκεκριμένο θέμα...

BilloukosGR
15-03-11, 09:32
Εντάξει... Δεν έχω σκοπό να ανακυκλώνω όλη τη μέρα τα λεγόμενα μου και να εξηγώ τα αυτονόητα και τα εξόφθαλμα...

Η απάντηση στο ερώτημα και στα παραπάνω παράπονα δόθηκε από εμένα στο αρχικό μου post, αλλά και στα μετέπειτα από αυτό τα οποία παραμένουν και η άποψη μου...

Το φόρουμ δεν είναι ξέφραγο αμπέλι για να ποστάρει ο καθένας ότι γουστάρει, όπου γουστάρει και να έχει και την απαίτηση να μην του διαγράφονται τα άσχετα μηνύματα...

Αυτά από εμένα για το συγκεκριμένο θέμα...

Μάλιστα...

pho3nix
15-03-11, 10:08
kalimera.

kati to opio den exete antiliu8ei nomizw.
o Thread started pou anoikse to 8ema einai i elena,enas xristis kai den anoike sto team.
diladi..anoikse to 8ema auto gia na peite 8etika kai arnitika pou vlepete mesa sto forum.
pou simainei....oxi epidei to vlepete eseis mia ''omada'' 5-6,simainei kai oti usxiei kiolas to ka8e arnitiko.
giati kaka ta psemata...oi sugkekrimenoi to exete kairo auto twra, me to ka8e ti pou den einai rameno
sta metra sas..tote vriskete eukeria na mas tin peite kapos.

kai....den simainei oti OLA oti vriskete la8os prepei na ginei kati gi'auto.
orismena pou kriname kai emeis oti einai la8os ,ginane..apo ekei kai pera.
sas akousame diavasame tis apopseis sas.kai vlepoume...dixws iposxomena :)

BilloukosGR
15-03-11, 10:12
kalimera.

o Thread started pou anoikse to 8ema einai i elena,enas xristis kai den anoike sto team.
diladi..anoikse to 8ema auto gia na peite 8etika kai arnitika pou vlepete mesa sto forum.
pou simainei....oxi epidei to vlepete eseis mia ''omada'' 5-6,simainei kai oti usxiei kiolas to ka8e arnitiko.
giati kaka ta psemata...oi sugkekrimenoi to exete kairo auto twra, me to ka8e ti pou den einai rameno

Πάντως αν έχεις παρατηρήσει μιλάμε άτομα ενεργά εδώ και πολλά χρόνια στο forum, ίσως θα έπρεπε να σε προβληματίσει αυτό.

Soujis
15-03-11, 10:15
kalimera.

:bow::bow::bow::bow:

F@rf@LLin@
15-03-11, 12:15
pwwww milame 3exulw8hke to 8ema :p den paei allo leme :p