Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 26 έως 50 από 57

Θέμα: Maimou NiKe papoutsia?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
    Περιοχή
    Bikini Bottom
    Thanks
    Post Thanks / Like

Προεπιλογή

Δηλαδή συγγνώμη.
    Μετά από όλα αυτά τα post για τις διάφορες εταιρίες κ.λπ κ.λπ. τι συμπέρασμα βγάζουμε??
    Η πραγματική αξία ενός Adibas παπουτσιού ποια είναι??
    Είτε πωλείται Santa Barbara είτε σε κάποιο κατάστημα Adibas.

¯̿̿¯̿̿¯̿̿’̿̿̿̿̿̿̿’̿̿’̿̿̿̿̿’̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ ‘̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/’̿’̿̿̿ ̿(̿(̿̿’̿̿̿̿̿̿̿’̿̿’̿̿̿̿̿’̿̿̿ ̿̿̿ ̿̿̿ ̿

http://www.youtube.com/watch?v=itNPF...e=channel_page <-----

2. # ADS
    Circuit advertisement
    Περιοχή
    Advertising world

.::Persona non Grata::.
    Περιοχή
    In a Dungeon..
    Country
    Palestinian Territory
    Thanks
    Post Thanks / Like

Προεπιλογή

Τα αντιντας απο μαγαζια στη θεμιστοκλεους κυμαινονται απο 65 κ πανω.
    Αγια Βαρβαρα δε ξερω
    ..Εδω ειναι παντα σκοτεινα..
    ..Στους ηλιθιους δεν υποκυπτει το συμπαν..
    Κ.Ο.Σ.

Neopas
    Περιοχή
    ellas
    Thanks
    Post Thanks / Like

Προεπιλογή

diskola na vreis gnisia stin ellada ola einai maimou

powerakis
    Guest

Προεπιλογή

και εγω αυτο πιστευω...Μαλιστα εχω ακουσει οτι και οι ιδιοι οι μαγαζατορες καμια φορα δεν ξερουν αν αυτο που εχουν ειναι μουφα η οχι

"...ΚαΤσΑπΛιΑς..."
    Περιοχή
    Garbage City
    Country
    Greece
    Thanks
    Post Thanks / Like

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από bagoras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Agorasa ena zeugari athlitika apo thn en logw etairia konta sta 120 eurw....
    xerete ta klasika me ta "ellathria"
    xthes loipon se mia emporopanughrh vrhka akrivws ta idia me 35 eurw kai kala apo voulgaria....
    kai entaxh as poume oti einai B dialoghs h apla maimou....
    einai dunaton re paidia kai ta dika mou kai ta alla na grafoun "made in vietnam" kai na exoun akrivws idia koutia kai idia xarakthristika?
    sth leptomeria akrivws?
    kai apo poiothta (den eimai kai eidhmwn) mou fanhke idia...
    Kai ante pes oti ta exei klemmena kai ta poulaei....einai dunaton re file na exeis enan pagko me 10 zeugaria sto kathe noumero ola klemmena?
    Κοιτα εγω που εχω παρει(στο παρελθον)παπουτσια απο σαντα μπαρμπαρα,μου βγηκαν μουφα.ΟΛΑ.Ενα παιδι σε ενα απο αυτα τα μαγαζια,-πωλητης-μου ειχε πει οτι ναι μεν ειναι ολα ιδια[εξωτερικα]ακομα και στην λεπτομερεια,αλλα η διαφορα ειναι στην ποιοτητα.Το "στολισμα" γυρω απ'το παπουτσι ειναι ιδιο ακριβως,αλλα απ'τον πατο κ κατω,αεροσολες κλπ,ειναι μουφα εντελως.Τα παιρνουν δλδ ιδια με τις εταιρειες απο την "μεση" και πανω,και το υπολοιπο ειναι εντελως μαιμου
    Δεν γινεται προς θεου να εχει ενα ζευγαρι 30+ ευρω και να αξιζειν το ιδιο ποιοτικα με καποιο που εχει 100+.:confi:

βασικα να πουμε..η μεγαλη φαση γινεται στο αντε σπασε ρε μαλακα
    (εγουώ πότε θα γινω μανα?)

Advanced Member
    Περιοχή
    ΕΛΛΑΔΑ
    Country
    Greece
    Thanks
    Post Thanks / Like

Προεπιλογή

ego pou exo parei prada apo tin glyfada 240 euro kai ta exo 4 xronia,enas filos peire akrivos ta idia apo ag.varvara 50 euro kai se 4 mines toy sikothikan orthia san tsaroyxia....
    to thema me tin ag.varvara einai megalo....ginontai poles l@l@kies....
    poulane mpoyfan mixanis(Dainese) moufa fysika,poy ama to sygrineis me to gnisio den exei kamia sxesi,se periodika gia mixanes exoun vgei anakoinoseis-katagelies apo tin Dainese gia to sygekrimeno thema....

Advanced Member
    Περιοχή
    athens
    Thanks
    Post Thanks / Like

Προεπιλογή

Πριν 5 χρονια ειχα παρει γνησια Nike απο Αθηνα αυτα τα χαμηλα με τις αεροσολες το ιδιο καλοκαιρι αγορασα απο πλανοδιο στην Κερκυρα Nike αυτα με τα ελατηρια . Αφου για κανα δυο χρονια φορουσα σχεδονν καθημερινα αυτα τα παπουτσια εκανα το λαθος και τα εβαλα στο χιονι σε ενα ταξιδι που ειχα παει. Τα γνησια (υποτιθεται) ανοιξαν και τα δυο παπουτσια απο 3 και 5 ποντους στο πλαι. τα ημιτασιον δεν μου ανοιξαν αλλα εφυγε το δερμα απο το πλαι του παπουτσιου και φανηκε ενα πανι σαν γαζα.Νομιζω οτι απο αντοχη και ποιοτητα ειναι τα ιδια σκ..α γνησια η μη. Τωρα αν καποιος μου πει οτι με κοροιδεψαν και μου πουλησαν μαιμουδες τοτε η η Nike δεν προσεχει το πελατη της η μας κοροιδευη οποτε μονο μαιμου απο δω και περα.

Advanced Member
    Περιοχή
    ΕΛΛΑΔΑ
    Country
    Greece
    Thanks
    Post Thanks / Like

Προεπιλογή

ego mia fora pou eplina ta nike millenium pou eixa parei apo tin nike,mou ksekolisan kai ta dyo papoytsia,yparxoun odigies plysimatos gia to kathe proin

Trust
    Guest

Προεπιλογή

Εγω θα συμφωνησω με τον bill2p στο θεμα της αντοχης. Εχω παρει αυθεντικα Nike και μου εχουν κρατησει 2 χρονια ++ και εχω παρει και απο αγια βαρβαρα και δεν εχουν βγαλει ουτε χρονο. Τωρα το τι αξιζει περισσοτερο πιστευω ειναι στην κριση του καθενος. Αλλος μπορει να θελει να τα αλλαζει καθε λιγο και λιγακι και να τα πληρωνει το 1/4 της τιμης και αλλος να τα σκαει και να λεει οτι φοραει αυθεντικα Nike adidas κτλ κτλ. Γενικοτερα ομως αν και δεν νομιζω να μαθουμε ποτε εγω πιστευω οτι τα φθηνα ειναι απλα Β διαλογης και οχι οτι φτιαχνονται απο αλλα εργοστασια.

.......
    Περιοχή
    kapou ekei
    Thanks
    Post Thanks / Like

Προεπιλογή

an pareis kati k ta koseis ta kopseis sthn mesi logika tha vreis diaforetika ilika sto eswteriko tous

tsaglis
    Guest

Προεπιλογή

yparxoun?

PreGreekz Lover
    Περιοχή
    athens
    Thanks
    Post Thanks / Like

Προεπιλογή

Φίλε τι σε νοιάζει αν είναι μαιμού ή γοριλέ η λεοπαρδαλέ ή και γω δε ξέρω τι.Παπούτσια είναι,όχι χρυσάφι.Τη δουλειά τους να κάνουν και τα υπόλοιπα,εγώ προσωπικά,τα ακούω βερεσέ...

ΑΡΗΣ και δεν είμαι καλά..
    Περιοχή
    La Ciudad De Dios
    Thanks
    Post Thanks / Like

Προεπιλογή

Να σημειωσω επισης οτι οποιος γνωριζει σχετικα με Βουλγαρια,Τουρκια κτλ, θα γνωριζει οτι εκει ΔΕΝ υπαρχουν ΕΠΙΣΗΜΑ εργοστασια κατασκευης ρουχων,παπουτσιων κτλ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ομως παρα πολλα εργοστασια μαζικης παραγωγης των λεγομενων "μαϊμούδων".
    Επειδη εχω ψωνισει κ παπουτσια κ ρουχα απο Βουλγαρια στις τιμες που αναφερονται παραπανω οι διαφορες δεν ειναι μονο σ'αυτο που βλεπεις "με το ματι"(και αν παρατηρησεις καλα και συγκρινεις με ενα original πραγματικα "βγαζουν μάτι"!) αλλα κυριως στην ΠΟΙΟΤΗΤΑ και αυτο το αντιλαμβανεσαι ΟΤΑΝ φορας την "μαίμου" στο ποδι!
    Θυμαμαι ειχα παρει τα nike shox
    http://img.diytrade.com/cdimg/394847...ke_shox_R5.jpg
    και πραγματικα παιδια τα φορεσα κανα 2 φορες και αισθανομουν λες κ φορουσα αυτα τα παροδοσιακα ξύλινα παπούτσια των Ολλανδών!Δεν μπορουσες να περπατησεις!
    Και παιδια ειναι γνωστο οτι η Nike τα παπουτσια της τα κατασκευαζει σε τριτες χωρες(Μαλαισια,Ινδονησια,Ταυλανδη,κτλ) λογω φτηνων εργατικων χεριων(οπως προαναφερθηκε).
    Αλλα μην λεμε κ οτι η Nike πουλαει "μαιμουδες"...Μπορει καποιο μικρο συνοικιακο μαγαζακι αθλητικων να κανει καμια λαμογια αλλα οχι κ να κανουμε τετοιες συγκρισεις.
    Δεν μπορει ενα παπουτσι που κανει 150-170€ να το πέρνεις με 35-40€ και να ειναι το ιδιο!
    Οχι φυσικα οτι κ αυτο που κανει 150 σημεινει οτι τοσο κοστιζει.Εννοειται οτι εχει τρελο κερδος η Nike.
    Απλα να ενημερωσω οτι ειδικα στη Βουλγαρια κ στην Τουρκια αυτη η "παραχαραξη"(από ειδη ενδυσης μεχρι κ ευρω!) αποτελει ενα σημαντικο τομεα της οικονομιας τους.Ειναι "επαγγελματιες" στο ειδος!
    Γι'αυτο κ τονιζω οτι μονο οταν φορεσεις ενα τετοιο παπουτσι και εχει φορεσει κ το αντιστοιχο αυθεντικο καταλαβαινεις την πραγματικα ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορα..
    Για τα ρουχα δεν το συζηταω καν..Ειχα πετυχει καπου καλτσες "Adipas" και κοιτουσα γυρω-γυρω μπας και δω κ τον ιδιο τον...Αντύπα να "κελαήδησει" τις "Νύχτες του τρελλού"!

ktmaniac
    Guest

Προεπιλογή

Εγώ είχα πάρει κάποια ΝΙΚΕ απο την Αγ. Βαρβαρα και κράτησαν μόνο 3 μήνες...Δεν ζητούσα κάτι περισσότερο, αλλα σίγουρα η ποιότητα τους δεν συγκρίνεται με τ 'αυθεντικά...

Alexhalk
    Guest

Προεπιλογή

ta idia epatha k ego mages

Neopas
    Περιοχή
    Θασος - Θεσαλονικη
    Thanks
    Post Thanks / Like

Προεπιλογή

Το αν ειναι ιδια (το υλικο οχι η οψη) θα το δης με τον καιρο τα γνησια ειναι σκυλια ενω τα αλλα με την πρωτη βροχη θα διαλυθουν.

keanu_gr
    Guest

Προεπιλογή

θα προσυπογραψω κι εγω στο "δεν κρατανε" τα αγιοβαρβαριωτικα.
    σε nike millenium δε μπορω να πω πολλα γιατι το ζευγαρι το χω μονο σε μαιμου (και οντως "τα φτυσε" γρηγορα) ενω αλλα nike αυθεντικα που εχω κρατανε καλα.
    στα ascics ομως που εχω ενα αυθεντικο κι ενα μαιμου η διαφορα ειναι χαωδης. και οπτικα αν τα δεις διπλα διπλα και φυσικα σε ποιοτητα.

παντως ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ να ειναι τα αυθεντικα και ΟΟΟΟΛΑ αυτα τα παπουτσια που πουλιουνται εδω και τοσα χρονια απο αγ.βαρβαρα και πανηγυρια να ειναι κλεμμενα και να μην τελειωνουν! θα πρεπε να κλεβουν το εργοστασιο καθε κυριακη. δηλαδη οι ποσοτητες που υπαρχουν διαθεσιμες στα 30-40 ευρω ειναι τεραστιες. εδω μεσα ηδη βρεθηκαμε τοσοι που αγορασαμε απο κει.

παντως αν το καλοσκεφτεις ερχεται μια η αλλη...
    τι να δωσεις 30 και να κρατησουν μισο χρονο, τι να δωσεις 120 και να κρατησουν 2+...
    βαλε και την "ντροπη" που μπορει να νιωσει καποιος σκεφτομενος 'θα καταλαβουν οτι τα παπουτσια μου ειναι μουφα'...

στην τελικη καλα λενε οτι πληρωνεις παιρνεις.

Neopas
    Περιοχή
    Greece
    Thanks
    Post Thanks / Like

Προεπιλογή

να βαλουμε σε μια ταξη τα πραγματα!καμια εταιρια δεν κατασκευαζει οποιοδηποτε προιον στην ευρωπη.η κινα ειναι η μεγαλυτερη αναπτυσομενη δυναμη σε αυτο τον τομεα με δευτερο να ερχεται το bagladesh.οι μισθοι οποως προανεφερε και καποιος ειναι απο 200$ περιπου το χρονο ή απλως φαγητο και καταλυμα στα εργοστασια στις πιο υποβαθμισμενες χωρες τυπου bagladesh.οποτε δεν θεωρεις κατι που ραβεται σε αυτες τις χωρες οτι δεν ειναι αυθεντικο.μιλαμε παντα για προιοντα παραγωγης.επισης λογικο ειναι εκτος απο τα εξουσιοδοτημενα εργοστασια να υπαρχουν και εκεινα που δεν ειναι και να παραγουν τα ιδια προιοντα.το τι γραφει στις ετικετες ειναι πολυ ευκολο να αντιγραφθει και να χρησιμοποιειτε ευρεως.μπορει να φτιαχνεται στην τουρκια ας πουμε και να γραφει οτι εγινε στην ιταλια.ποιος θα το διαπιστωσει?κανενας!οσο για το θεμα αν κατι ειναι αυθεντικο δλδ για να καταλαβαινουμε πλεον και τον ορο αν κατι εχει παραχθει απο τις παραγωγικες μοναδες τις εταιριας οπουδηποτε και αν ειναι αυτες και ας μην ανηκουν και στην ιδια την εταιρια αλλα μεσω συνεργασιας οπως εκαναν συγκεκριμενες εταιριες οπως levis και adidas στο παρελθον ειναι πλεον πολυ δυσκολη να διαπιστωθει! υπαρχουν βεβαια οι μαιμουδες που δεν εχουν σκοπο να ξεγελασουν και απλα χρησιμοποιον ονοματα και φιρμες σε δικα τους σχεδια παπουτσια ενδυματα και τα συναφη.συνηθως τα βρισκουμε στις λαικες και σε πανηγυρια.επισης υπαρχουν και τα προιοντα μαιμουδες τα οποια ειναι πολυ δυσκολο να τα ανγνωρισεις.και παραγονται σε διαφορες χωρες ειτε απο βουλγαρια ειτε απο τουρκια,σκοπια,κινα,κτλ.υπαρχουν προιοντα που οχι απλως δεν μπορεις να καταλαβεις αλλα καποιες φορες δεν εχουν και καμια διαφορα απλως το ενα παρασκευαζεται με την αδεια της εταιριας και το αλλο οχι.και μην νομιζει καποιος οτι τα καταστηματα φερνουν μονο αυθεντικα προιοντα.αλλες φορες κανουν ενα μιξ ωστε να εχουν μεγαλυτερο κερδος αλλες φορες δεν φερνουν και καθολου αυθεντικα.το νοημα ειναι οτι πλεον δυσκολα καταλαβαινεις αν κατι ειναι μαιμου ή οχι.οι ποιοτητες των απομιμησεων εχουν ανεβει.οποτε πρεπει πλεον να επιστευεστε τα καταστηματα που πατε για να μην πληρωνετε κατι που στοιχησε ελαχιστα πανακριβα και καποιος ανθρωπος πηρε και ελαχιστα να το φτιαξει και καποιοι χωρις κοπο εβγαλαν λεφτα ανενοχλητοι και ατιμωρητοι.αυτα...

Pioneerakias
    Περιοχή
    Athens
    Thanks
    Post Thanks / Like

Προεπιλογή

Εγω αγορασα με ενα 20ρικο τα NIKE SHOX απο santa barbara.....μαυρο χρωματακι....πολυ πιστη αντιγραφη θα ελεγα....τη δουλεια τους τη κανουν.....τα εχω εδω και ενα χρονο σχεδον.......και καλα κρατανε αμα τα προσεχεις και το κομματι σου κανεις.....τωρα μου γιαλισανε κατι millenium σε διχρομιες που φερανε,απο βδομαδα θα κανω καμια γυρα απο τα μαγαζακια εκει.........

Neopas
    Περιοχή
    athens
    Thanks
    Post Thanks / Like

Προεπιλογή

Δε ξερω τι να πω.

2 ζευγαρια air-max απο "santa" το ενα κρατησε 1-2 χρονια με σχεδον καθημερινη χρηση, το αλλο κοντα στο χρονο βεβαια εφαγε σουτ...
    Ιδιο ζευγαρι αγορασμενο Χριστουγεννα 2009 απο Νικε 180Ε και η διαφορες ειναι μαλλον στο πατημα. Φαινονται να ειναι λιγο πιο μαλακά οντως, να δουμε ομως και ποσο θα κρατησουν.

Για καποιον που δε τα χεριαζεται για αθληση και ειναι μονο για φιγουρα και για "καφε" δε νομιζω οτι δικαιολογειται η τοσο μεγαλη διαφορα τιμης.

Επισης συναδελφος αγορασε τα shocks απο κηφισια (αυθεντικα υποτιθεται) και σε λιγους μηνες ξεκολησε η σολα κατω απο τις βεντουζες!!! ΒΕΝΤΟΥΖΑ!!!!ΒΕΝΤΟΥΖΑ!!!!
    200Ε παρακαλω πεταμενα....

Greekz Lover
    Περιοχή
    athina
    Thanks
    Post Thanks / Like

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από psimos Εμφάνιση μηνυμάτων

Για καποιον που δε τα χεριαζεται για αθληση και ειναι μονο για φιγουρα και για "καφε" δε νομιζω οτι δικαιολογειται η τοσο μεγαλη διαφορα τιμης.

exeis dikio file mou an einai gia athlhsh einai angkasmenos na parei kalo papoutsi gia na apofygh traumatismous
    Οι ψυχές και οι αγάπες σιαμαίες αυταπάτες όμοιες σαν ασπρα πλήκτρα σαν φωτάκια μες την νύκτα βρίσκουν σώματα παρθένα στην συνήθεια πουλήμενα με φιλία τα εξαγνίζουν!Τους χαρίζονται!

Neopas
    Περιοχή
    FALANI
    Thanks
    Post Thanks / Like

Προεπιλογή Fake nike shoes

Τα τελευταια χρονια κυκλοφορουν παρα πολλες απομιμησεις για ολα.Οι κυριοτερες φιρμες πλεον κατασκευαζουν τα προιοντα τους σε χωρες με χαμηλοτατα ημερομισθια και βεβαια ειναι ΑΥΘΕΝΤΙΚΑ!!.
    Προσωπικα προτιμω να αγορασω μη "εμπορικες" φιρμες και βεβαια μονο με bids(για να μην με πιασουν κοροιδο)!!!
    Στην Κινα κυκλοφορουν TAG FORMULA 1 ΡΟΛΟΓΙΑ ΜΕ 45 ΕΥΡΩ.

Neopas
    Περιοχή
    athens
    Thanks
    Post Thanks / Like

Προεπιλογή

Σωστα
    Ολα τα "επωνυμα" στη Κινα φτιαχνονται αλλα θεωρητικα περνανε από καποιους ποιοτικους ελεγχους πριν βγουν στην αγορα, σε αντιθεση με τις made-in-china αντιγραφες οπου βγαινουν απο τα ιδια εργοστασια αλλα οπως κατασκευαστικαν .... κατευθειαν στην αγορα...

triantafolga
    Guest

Προεπιλογή

οποιος φοράει παπουτσι μαιμου θα καταλάβει τη διαφορα σε καποια χρονια οταν δεν θα μπορει να βαλει παπουτσι γιατι θα πονάει στα πελματα.δεν εχει να κανει με το ποσο κρατανε.

....
    Περιοχή
    Germany
    Thanks
    Post Thanks / Like

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από mmannollass Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα παπουτσια μαιμου που πουλανε στην Αγια Βαρβαρα μπορει να ειναι σχεδον ιδια με τα γνησια αλλα η ποιοτητα κατασκευης ειναι τελειως διαφορετικη.Ενα παπουτσι γνησιο μπορει να σου κρατησει ενα χρονο,μια απομιμηση θα σου κρατησει 3 μηνες.
    Οσων αφορα τα μπλουζακια εκτος του οτι η ποιοτητα δεν ειναι καλη επισης,τα σχεδια που βγαινουν δεν υπαρχουν στην πραγματικοτητα,αρα καποιος που γνωριζει μπορει να καταλαβει αμα ειναι γνησια η οχι.Για να μην σχολιασω κατι μπλουζακια dg η ΑΡΜΑΝΙ που αμα αντι για armani μπροστα γραφανε moufa ισως να ηταν πιο δυσκολο να τα ξεχωρισεις.
    Τωρα αμα λες οτι πηρες το γνησιο απο το μαγαζι και ειχε μεχρι και ακριβως το ιδιο κουτι με αυτο που ειδες στη λαικη,δεν εχει να κανει με εργοστασια και φθηνα εργατικα χερια,απλα το παπουτσι που σου πουλησε ο μαγαζατορας για γνησιο ειναι μουφα.
    Οσων αφορα την χωρα προελευσης των απομιμησεων ειναι η Βουλγαρια αλλα οι πιο πολλοι που ασχολουνται με το συγκεκριμενο εμποριο ψωνιζουν απο Τουρκια.Οι τιμες ειναι τοσο χαμηλες που πιο πολυ κοστιζουν τα μεταφορικα παρα τα ιδια τα ρουχα.
    MAMAKIES
    Loipon zw monima sth Germania kai filos mou exei Katastima me a8litika eidi":RUNNERS POINT" gia osous to gnwrizoun.
    http://www.runnerspoint.de/LAUF-SHOP...FYeX2AodNVlJAg.
    Kaname akrivws tin idia syzitisi kai mou leei oti kata 99,9% einai ORIGINAL kai klasika tou rwtaw ti paizei???
    Otan dinoun oi polie8nikes tis parragellies tous se xwres opws KINA VIETNAM BOULGARIA TOURKIA ktl. Den yparxei dynatotita elenxou.Gia paradeigma as poume 100.000 papoutsia NIke parragelia ayti paragoun 150.000 kai ta dioxiteoun meta stin agora.....Oi polye8nikes konomane logw xamilwn merrokamatwn kai oi paragwgoi meso mayris agoras.....
    SYMPERASMATA DIKA SAS....
    "Δε μ' ενδιαφέρει η καταγωγή των πολιτών ούτε η φυλή στην οποία γεννήθηκαν. Τους αντιμετωπίζω όλους μ' ένα κριτήριο: την αρετή.
    Για μένα κάθε καλός ξένος είναι Έλληνας και κάθε κακός Έλληνας είναι χειρότερος από βάρβαρος.

«Μέγας Αλέξανδρος». [

"Για δυο πραγματα ειμαι σιγουρος στη ζωη μου 1oν οτι το συμπαν ειναι απειρο και 2ον
    οτι η ανθρωπινη βλακεια ειναι απεριοριστη εαν και για το πρωτο δεν ειμαι και τοσο σιγουρος..."

ALBERT EINSTEIN [

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Διαγωνισμός βίντεο της nVidia στο xFire!!!
    By vasiliskgb in forum Συνθέσεις PC, Modding, Overclocking, Tuning etc.
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-09, 09:39

Δικαιώματα - Επιλογές